THOLENDERWIJS Niets mis met de spekbakkerij Zoommeer met 125 eenheden propvol Stuurkunst, conditie en vermogen motor bepalen succes in manches informatierubriek van de gemeente Thoien KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESLUIT KERNBEZ0EK TE SINT- PHIUPSLAND SPREEKUUR B&W WERKZAAMHEDEN AAN HET WEGDEK VAN DE SLAAKBRUG TUHÜ BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN WAT LIGT TER INZAGE? Zwemplas Speelmansplaten racecircuit waterscooters Donderdag 31 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 WET MILIEUBEHEER: WOENSDAG 20 SEPTEMBER Dinsdag 5 september Aanvang 20.15 uur Gasthuiskapel Thoien Wilthagen van Reimerswaal naar Thoien Wringen K.B.M. Saris over waterscooters: "Met een maximale bezetting van 125 eenheden is het Zoommeer propvol." Dat zegt exploitant K.B.M. Saris van het dagrecreatieterrein De Speelmansplaten bij de Oesterdam over het gebruik van het meer door snelle motorboten en waterscooters. Overtreding l Aanschaf prijzig Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Thoien Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Burgemeester en wethouders van Thoien maken, gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat door hen op 22 augustus 1995 onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorko men, dan wel zoveel mogelijk te beperken een vergunning is ver leend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van: - Holonite BV, Postbus 57 te Halsteren, voor het oprichten en in werking hebben van een polyesterverwerkend bedrijf, gele gen aan de Ambachtsweg te Thoien, kadastraal bekend Oud- Vossemeer, sectie N nummer 212 (ged). Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 1 september 1995 gedurende zes weken op de secretarie van de gemeente Thoien te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Indien het col lege daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag na de dag waarop de besluiten ter inzage zijn gelegd beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Sint-Maartensdijk, 31 augustus. 20 SEPTEMBER A.S. KERNBEZ0EK SINT-PHIUPSLAND Burgemeester en wethou ders hebben besloten in 1995 en 1996 bezoeken aan de diverse woonkernen te brengen. Op woensdag 20 september a.s. komt het col lege voor een kernbezoek naar Sint Philipsland en wel in het dorpshuis "De Wim pel" aan de Eendrachtstraat 52. Het kernbezoek begint om 19.30 uur. Wat is een kernbezoek? Tijdens een kernbezoek komt het college van burgemeester en wethouders (en zoveel mogelijk raadsleden) naar een bepaalde woonkern (in dit geval Sint Philipsland) toe. De reden hiervan is dat het Thoolse gemeentebestuur graag zo goed mogelijk geïn formeerd wil zijn over de bij de bevolking levende wensen op de diverse gemeentelijke beleidsterreinen en daarover van gedach ten wil wisselen. De kernbezoeken 1995/1996 beginnen telkens met de vertoning van de onlangs geactualiseerde videofilm "Uw vereniging, de gemeente Thoien". Deze voorlichtingsfilm geeft een heel goed beeld over samenstelling, taken en bevoegdheden van het gemeentebestuur en de rol van de burger in dat grote geheel. Vervolgens is het de beurt aan de plaatselijke burgerij. Vertegen woordigers van plaatselijke verenigingen, organisaties, instellin gen, kerkgenootschappen en scholen maar ook individuele bur gers zijn van harte welkom om zijn of haar zegje te komen doen. Een ieder krijgt de gelegenheid opmerkingen te maken, vragen te stellen, kritiek uit te oefenen, lof te uiten of gewoon kennis te maken met het gemeentebestuur. Het gemeentebestuur zal trachten zoveel mogelijk ter plekke ant woord te geven op de gestelde vragen en de gemaakte opmer kingen. Dat zal niet in alle gevallen lukken. Die vragen of opmer kingen waarnaar nader onderzoek nodig is, worden "mee naar huis" genomen. In een later stadium worden in deze rubriek de resultaten van die onderzoeken gepubliceerd. Het gemeentebestuur hoopt dat de Thoolse bevolking in ruime mate gebruik zal maken van de inspraakmogelijkheid die een kernbezoek biedt. Het is goed voor de lokale democratie als het gemeentebestuur weet hoe de plaatselijke bevolking denkt over genomen besluiten, getroffen voorzieningen en nog uit te voe ren voornemens en plannen. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 4 sep tember 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De wethouders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en ing. J. Versluys houden hun spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Het spreekuur van burgemeester H.A. v.d. Munnik vervalt. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Deze week zijn werkzaamheden gestart aan het wegdek van de Slaakbrug tussen Sint Philipsland en Steenbergen. Onder ande re de asfaltverharding wordt vervangen. Deze werkzaamheden zullen enige hinder geven voor het verkeer. De planning van de werkzaamheden met daaraan verbonden de wijzigingen van de verkeerssituatie zijn als volgt: van 28 augustus tot 30 september zullen langzaam én snel verkeer gebruik maken van de hoofdrijbaan. Voor (brom)fiets- verkeer is er een aparte provisorische rijstrook en er is een snelheidsbeperking ingevoerd. Aan het einde van deze perio de zal het langzaam verkeer weer gebruik kunnen maken van de parallelbaan. van 2 tot 21 oktober zal het snelverkeer van één weghelft van de hoofdrijbaan gebruik kunnen maken. Het verkeer wordt geregeld met een verkeersregelinstallatie. van 23 oktober tot 24 november zal de weghelft voor snelver keer gewisseld worden en aan het einde van deze periode zal de volledige hoofdrijbaan weer normaal gebruikt kunnen worden. Stichting "Uit op Thoien" presenteert een optreden van onderdeel van het kamermuziekfestival 1995. Tom Burmanje "Tuhü" speelt en zingt werken van componisten die zich hebben laten inspireren door de rijke folklore uit Spanje (flamenco) en Latijns Amerika (tango) zoals De Falla, Piazzolla en Villa Lobos. Het ensemble bestaat uit Rose Marie Bekker (zang). Marijke Oos terhout (fluit), Fred Bouwer (gitaar) en Tom Burmanje (gitaar). Entree 20,00; donateurs 13,50; CJP, 65+ en jeugd tot 16 jaar 12,-. Voorverkoop VVV, Haven 10 te Sint-Maartensdijk, tel. 01666- 3771 (van 9-12 uur). VVV folderservicepost, Hoogstraat 14 te Tho ien. Verkoop een half uur voor de voorstelling aan de zaal. Burgemeester en wethouders van Thoien maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 17 augustus 1995, voor het bouwen van een woning op het perceel Pr. Kennedystraat 23 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van A.J.A. Heijdra, Molenweg 38 te Oud- Vossemeer ingediend op 11 augustus 1995, voor het bouwen van een erker op het perceel Molenweg 38 te Oud-Vossemeer; - Een bouwaanvraag van J.A.F.W. Beurskens, Molenweg 14 te Oud-Vossemeer, ingediend op 23 augustus 1995, voor het ver bouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Molenweg 14 te Oud-Vossemeer; - Een melding van J.A. van der Maas, Dr. Renesstraat 9 te Oud- Vossemeer, ingediend op 19 augustus 1995, voor het bouwen van een blokhut op het perceel Dr. Renesstraat 9 te Oud-Vos- semeer; - Een melding van D. Schot, Verbrandestraat 33 te Thoien, inge diend op 15 juli 1995, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Verbrandestraat 33 te Thoien; - Een bouwaanvraag van gebr. Den Engelsman, Pelleweg 2 te Poortvliet, ingediend op 17 augustus 1995, voor het bouwen van een machineberging op het perceel Pelleweg 2-4 te Poort vliet; - Een bouwaanvraag van Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 22 augustus 1995, voor het bouwen van 5 garages op een perceel aan de Oostsingel 67, 69, 70, 71 en 72 te Sint-Maartensdijk; - Een melding van F.J. Hommel, Ph. van Dorpstraat 12 te Oud- Vossemeer, ingediend op 23 augustus 1995, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Ph. van Dorpstraat 12 te Oud- Vossemeer; - Een melding van K. Snip, Westpoort 30 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 23 augustus 1995, voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Westpoort 30 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van A. vd Harst, Hollaereweg 11 te Oud- Vossemeer, ingediend op 23 augustus 1995, voor het bouwen in afwijking van de verleende vergunning nr 1993/3 op het per ceel Hollaereweg 11 te Oud-Vossemeer. Wethouder J. van der Jagt wilde niets weten van kritische vragen van RPF/GPV en D66 over even tuele milieuhinder van Wilthagen vleeswaren b.v. die van Krabbcn- dijke naar het Thoolse industrie terrein Welgelegen verhuist. "Er is niets mis met deze spekbakke rij", zei de wethouder. Raadslid P. van Belzen wees erop, dat b. en w. van Reimerswaal in ant woord op schriftelijke vragen van de raadsfractie BBR toch suggereren dat er verschillende interpretaties van het milieubeleid zijn. Het Rei- merswaalse college sloot niet uit, dat er 'lokale verschillen bestaan in de wijze van toepassing van de nota stankbeleid en de Nederlandse emis- sierichtlijn.' "Er wordt een zekere mate van vrijheid gegeven aan een individuele gemeente hoe zij haar beleid ten aanzien van stank invult", aldus b. en w. van Reimerswaal. Wilthagen probeert al vanaf juni 1993 in Reimerswaal uit te breiden, maar daar kwamen bezwaren tegen en uiteindelijk vernietigde de Raad van State de milieuvergunning. Een nieuwe procedure met alle eventuele nieuwe bezwaren van dien, zag Wilthagen niet zitten. Daarom besloot hij op Thoien te bouwen. PvdA-raadslid l.C. Moerland ver moedde, dat dit zeer doet bij b. en w. van Reimerswaal. "Vanzelfsprekend moet de milieucontrole goed zijn, maar daar waar een bedrijf weggaat, daar kan het wringen." Toch wilde D66-raadslid J. v.d. Donker druk op de ketel houden bij naleving van de milieuvoorschriften. "Kennelijk is er in Reimerswaal toch wat met dat bedrijf aan de hand geweest." Wet houder Van der Jagt wees dat af. "Die suggesties missen elke werke lijkheid. Alleen was de aanpak van geuruitstoot volgens de oude regel geving strenger. De geldende voor schriften zijn soepeler", aldus Van der Jagt. In de Eendrachtbode van vorige week, was de beantwoording van b. en w. van Reimerswaal op de schriftelijke vragen van de BBR- fractie gepubliceerd. Burgemeester Van der Munnik had zich daaraan gestoord. "Als kranten wat schrij ven, moeten ze hoor en wederhoor toepassen", zei hij maandagmiddag in de Thoolse gemeenteraad. Vaststelling bestemmingsplan "Buitengebied", 8e herziening Burgemeester en wethouders van de gemeente Thoien maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 1 september 1995, gedurende een periode van vier weken voor een ieder tijdens de kantooruren ter gemeente secretarie, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 augustus 1995 genomen besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan "Buitengebied", 8e herziening met toelichting. Dit bestemmingsplan heeft tot doel de door de provincie voorgenomen omleiding van de provinciale weg ter hoogte van Poortvliet juridisch mogelijk te maken. Zij die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt, alsmede belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest overeenkom stig het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, kunnen gedurende bovengenoemde termijn van vier weken bij gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 153, 4330 AD Middelburg, schriftelijk bedenkingen inbren gen. Sint-Maartensdijk, 31 augustus 1995. Burgemeester en wethouders van Thoien. Voorbereiding bestemmingsplannen Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Thoien maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 1 september 1995 voor een ieder ter secretarie van de gemeente. Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Thoien van 28 augustus 1995, waarbij wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: a. een gebied aan de Julianastraat/Zuidstraat te Scherpe- nisse voor het bouwen van 2 woningen en 6 gargages voor rekening van Adviesburo Scherpenisse; b. een gebied aan de Voorstraat te Stavenisse voor het bouwen van een supermarkt voor rekening van Cok Mid land; c. een gebied aan de Krammerstraat te Sint-Philipsland voor het overkappen van een dakterras voor rekening van de heer A.M. den Braber; d. een gebied aan de F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland voor het verbouwen van een bedrijfsruimte tot woning voor rekening van de heer H.J. Peeters. De begrenzing van de genoemde gebieden staat aangege ven op de bij bovengenoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit treedt in werking op de dag volgende op die van publicatie. Sint-Maartensdijk, 31 augustus 1995. Burgemeester en wethouders van Thoien. Saris die tevens voorzitter is van de watersport- en jetskivereniging Speelmansplaten zal niet meer dan 25 passanten (met een speedboat of waterscooter) toelaten tot het ter rein. "Van onze vereniging mogen 75 mensen lid zijn met een jetski en 25 met een snelle motorboot. Daar naast is er ruimte voor 25 passanten. Maar meer kun je niet aan." Saris vergelijkt de situatie op het Zoommeer met het bezoek aan een theater: "Als daar 2000 plaatsen zijn die allemaal bezet zijn, dan kan degene de zich als nummer 2001 meldt er niet meer in. Zo zal dat ook hier gaan. Als ik 25 passanten met een snelle motorboot of een jetski binnenkrijg, dan moet ik zeggen dat er niemand meer bij kan." Het is volgens Saris een van de manieren om een ongebreideld gebruik van het Zoommeer tegen te gaan. Hij moet wel - meer dan hij lief is - als politieagent op gaan tre den, maar dat toezicht is onontbeer lijk, zo stelt hij. "Als wij dat als ver eniging niet doen, dan riskeren we een verbod. Bovendien kunnen de leden elkaar corrigeren. Ze moeten elkaar opvoeden. De kans voor de ontwikkeling van deze sport is hier aanwezig." Saris heeft de snelle ontwikkeling van de nieuwe gemotoriseerde watersporttak op zijn terrein niet voorzien. "Het is ons ook een beetje opgedrongen," zegt hij. "Eerst werd er op het Bathse Spuikanaal en op de Oosterschelde gevaren. Dat mocht niet meer. Tegen de mensen werd gezegd: ga maar naar De Speel mansplaten want daar mag het wel. Maar in het Zoommeer heb je ook met visgronden te maken. De sport ontwikkelde zich ongeregeld. Door iedereen werd er maar wat gedaan. Het is een spectaculaire sport, maar er moeten wel regels komen om een verbod te voorkomen." En die dreiging zat er volgens Saris wel degelijk in. Zo stond de gemeente TTiolen volgens de voor zitter ook niet bepaald open om er een oplossing voor te vinden. "Maar die realiseert zich nu dat de sport groeit. En wildgroei moeten we ver mijden. De ruimte is hier. Als er regels zijn hoeft niemand er last van te hebben." Het aanwijzen van een afgebakend gebied is een ander middel om deze bloeiende vrijetijdsbesteding in banen te leiden. In het Zoommeer is door het ministerie van verkeer en waterstaat een regeling gemaakt voor snelle motorboten en water scooters. Wie waar wat mag doen, is nu vastgelegd. Maar de regeling is nog niet bij wet van kracht. Verwar rend, noemt Saris dat: "Nu mogen ze nog langs de kust van Thoien, bijna tot aan de Oesterdam. Terwijl het in de regeling die ik uit moet delen, als verboden gebied staat ingetekend." De zone waar waterscooters mogen varen, loopt vanaf de botenhelling op het recreatieterrein in noord-oos telijke richting en is grotendeels al met gele drijfbakens gemarkeerd. Het reikt tot aan de tonnen NH2 en TG25. Waterskiën is daar verboden. De zonering voor de watersport vindt Saris een goede zaak. "Surfers mogen ook niet in onze zwemplas komen. We hebben nu voor alle tak ken een eigen plek: voor de zwem mers een plas, voor de surfers, de zeilers en de snelle motorboten ook. Bij overtreding heb ik het recht hen daarop te attenderen." De vereniging telt nu 46 leden, waarvan zeven een snelle motorboot bezitten. De leden die met hun boot of waterscooter de helling af willen moeten beschikken over een vaarbe wijs en een registratienummer. Het registratienummer moet volgens Saris wel een Nederlandse registra tie betreffen. Een Belgische is niet geldig. "Een Nederlandse registratie moet eerst op het postkantoor hier aangevraagd worden. Dat brengt extra kosten met zich mee. In Frank rijk mag je wel met een buitenlands nummer varen. Het is de Europese gemeenschap op zijn smalst." - De start van de waterscooters op de zwemplas van De Speelmansplaten. De zwemplas van De Speelmansplaten als racecircuit voor waterscoot ers. Zaterdag en zondag was het water het domein voor demonstraties en heuse wedstrijden. Een soort motorrace, maar dan op het water. Ronkende motoren, hoge snelheid, opspattend water en spectaculair bochtenwerk. De wedstrijden waren een primeur voor Zeeland, maar aan het aantal toeschouwers was dat niet af te lezen. De houten tribune bleef nage noeg leeg. Zeker op zondag toen een frisse wind op het terrein stond en ook de deelnemers ondanks hun beschermende kleding af en toe een deken over zich heensloegen. Ook bij Eric Schakel, de voorzitter van de Nederlandse jetski bond viel de publieke belangstelling tegen. Hij kent evenementen waar 4000 toeschouwers op afkomen. Maar Schakel, die via de microfoon com mentaar levert, ziet de demonstraties en de wedstrijden als een stuk pro motie van de sport met waterscoot ers. "Zeker voor de leden van de Thoolse vereniging De Speelmans platen. Die kunnen nu zien hoe het er aan toe gaat. Ik had wel iets meer sup port van hen verwacht. Sommige denken dat ze hier met hun jetski niet tussen passen, maar we zijn een recreatieve bond. Ik heb wel tien Thoolse leden gesproken die nu zeg gen dat ze ook wel mee hadden wil len doen." Schakel organiseert jaarlijks tussen april en september zeven wedstrij den. Op de zwemplas wordt de zes de gehouden. De laatste is in Gro ningen, want de bond is in het gehe le land actief. De leden van de Thoolse vereniging zijn automatisch lid van deze bond. Op de zwemplas wordt in zes klas sen gestreden: ski stock, super klas se (sport en run about ofwel met opgevoerde motor), ski limited, dames sport, ski modify (opgevoer de ski's) en dames ski (staand). De wedstrijd kent drie manches. De deelnemers moeten tien ronden afleggen over een baan die de gehe le plas beslaat en afgezet is met vijf blauwe en vier rode ballen. De start is zoals bij motorraces; de deelne mers schieten allemaal tegelijk weg. Al snel valt de groep uiteen en varen de scooters achter elkaar. Door de snelheid veroorzaken ze veel dei ning, soms klappen de scooters op het water. In de bochten zorgen ze voor hoge schermen opspattend water. En soms kantelt de scooter waardoor de bestuurder in het water terechtkomt en er een gele vlag de lucht ingaat om de overige deelne mers te waarschuwen. De bond is volgens Schakel groeien de. Hij telt nu 200 leden, waarvan zeventig actief deelnemen aan wed strijden. De voorzitter ziet het 'jet skiën' als een 'mooi weer sport voor recreanten'. De zwemplas is een goede stek, vindt hij. "Het is rustig water, goed beheersbaar en over zichtelijk. De rijkspolitie hoeft hier geen con trole uit te oefenen." De politie laat zich niet zien. Wel ligt er een speedbootje klaar van de EHBO, maar die hoeft niet uit te rukken. Raken verschillende bestuurders te water bij een aanva ring, dan wordt de wedstrijd gestaakt (rode vlag) en vindt er een 'herstart' plaats. Bij de wedstrijden worden interna tionale richtlijnen gehanteerd. "We gaan geen eigen regels verzinnen. De machines zijn ook allemaal goedgekeurd." zegt Schakel wiens bond door verschillende grote mer ken wordt gesponsord. Zo heeft een bekende fabrikant van motoren de wedstrijdwagen beschikbaar ge steld. Volgens hem is het 'jetskiën' een samenspel tussen de stuurkunst van de bestuurder en het vermogen van de waterscooter. "Maar ook de conditie is belangrijk. Het is name lijk heel erg vermoeiend." Bij de wedstrijd is het belangrijk om na de start op kop te komen. "Als het water van de plas vlak is, dan is dat ideaal. Dan kun je als eerste super- goed sturen. Doe je dit op zee, dan heeft iedereen last van de deining." Schakel noemt de aanschaf van een waterscooter prijzig. Een nieuw exemplaar kost tussen de 14.000 en 22.000 gulden. "Wil je de motor opvoeren, dan wordt het alleen maar duurder. Op de tweedehands markt betaal je al gauw 5000 gulden voor een jetski." Ski stock: 1. Theo de Haas 2. Marco Baeten, België 3. Ben Haex B. Ski limited: 1Robin Timisela 2. Theo de Haas 3. Ben Haex. Ski modified: 1Robin Timisela 2. Theo de Haas 3. Erwin Plessers B. Ski dames: 1Petra van Damme 2. Cor- ry Niesen B 3. Cindy Grabriëls B. Sportklasse heren: 1. Jan van Damme 2. Mark van Grondsveld 3. Erwin Ples sers. Sportklasse dames: IPetra van Dam me 2. Ina Trip 3. Cindy Grabriëls Runabout: 1. Olaf Sven van Kuilen burg. 1100 cc: 1Martin Trip.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5