Laatste rondje van Bastiaanse in Tholen eindelijk succesvol Smash gastheer invitatietoernooi Alles zat mee op vijftiende zwemtocht in Oosterschelde Regionale wielertop in Oud-Vossemeer Tandje Bij spoor bijster Winnaar wielerronde: Geen superdag, gewoon bluf Van Houdt is beste schutter Recordtijd voor triatleet Jochem Kuzee op 4200 meter Van Haaften zesde tijdrijder van Nederland disk Fitnesscentrum Sportplaza in Steenbergen Van den Hoek op tweede plek Donderdag 31 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Sint-Maartensdijk, Poortvliet en Oud-Vossemeer prijk ten al op zijn erelijst. Maar aan de ronde van Tholen had Wilfried Bastiaanse minder goede herinneringen. Vrij dagavond rond half negen was hij echter de gevierde man. Glunderend nam de postbode uit Hoogerheide de felicitaties in ontvangst, nadat hij met een solo in de laat ste ronde de winnaar was geworden van de wielerronde in Tholen. Eindelijk kon hij de hoogste trede van het ere podium beklimmen en het applaus in ontvangst nemen van het talrijke publiek. Slag gemist Schepje bovenop Meer bluf Tweede plaats is overwinning Hydrauliekkoppelingen Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Atletiek Zaterdag 60 spelers in de Wellevaete De wind kwam uit de goede richting, de stroming van het opkomend water was gunstig en de watertemperatuur was goed. Alles zat mee op de vijftiende Oosterschelde- zwemtocht zaterdag tussen Gorishoek en Poortvliet. Met 55 deelnemers waren er vijf meer dan vorig jaar. Jongste junior Zaterdag wedstrijden voor A- en B-amateurs Voor de 47ste keer worden er zaterdagmiddag wieler wedstrijden georganiseerd in Oud-Vossemeer. Om één uur zal het startschot klinken voor de B-amateurs, terwijl om drie uur burgemeester H.A. v.d. Munnik het pistool zal laten afgaan voor de A-amateurs, die in een wedstrijd over 100 kilometer zullen strijden om de Wim Timmer manstrofee. Kleine lus Paardensport Clubkampioenschappen Jacoba van Beieren Motorsport Het was voor Bastiaanse de derde maal dat hij in Tholen op het podi um plaats mocht nemen. De vorige keren was topamateur Rob Sienders uit Zwijndrecht te sterk voor hem. Zeker in 1991 waren de druiven voor Bastiaanse zuur; een ontketen de Sienders slaagde er toen in de laatste ronde nog in om de Brabant se renner terug te pakken. Dit jaar hoefde de Hoogerheidenaar echter niet met de rappe Sienders af te rekenen. De criteriumspecialist gaf tot teleurstelling van het Thoolse wielercomité de voorkeur aan een andere wedstrijd, zoals ook andere regionale coureurs verstek lieten gaan. Met ruim veertig vertrekkers was de deelname aan de Thoolse wielerron de weer minder als vorig jaar. De publieke belangstelling voor het evenement vertoont echter aller minst een dalende tendens. Zeker rond acht uur kwamen vele brade riebezoekers kijken naar de finale van de wielerwedstrijd, waardoor er weer een goede ambiance was rond het parcours. Aanmoedigingen klonken er voor streekfavoriet Ruud Havermans, maar voor de Vossemeerder was er met een twaalfde plaats geen hoofd rol weggelegd. Na zijn wedstrijd over 80 kilometer sprak zijn gezicht boekdelen. "Ik heb de slag volledig gemist", aldus Havermans. "Met deze prestatie ben ik zeer ontevre den. Ik had gewoon in de kopgroep moeten zitten. Er waren in de ope ningsfase vele aanvallen. Diverse keren ben ik meegesprongen. Ik voelde mij goed, maar je moet oppassen dat je niet te gek met je krachten omspringt. De kopgroep reed niet bijzonder hard weg, maar de reactie kwam te laat op gang. Voor de achtervolging waren er teveel renners die zelf aan het eind van hun latijn waren", aldus Haver mans, die in de openingsfase zeer actief was. Op het winderige parcours probeer den diverse renners een vroege beslissing te forceren, maar steeds volgde er een hergroepering. Tot halfkoers een selecte groep van zeven renners in de aanval ging. De kopgroep bestaande uit Twan Schalk, Robert de Poel, Eric de Crom, Wilfried Bastiaanse, Ruud Jacobs, Peter Strenger en de enige Zeeuw Vital Timmermans bouwde een voorsprong op van maximaal 40 seconden. Ruud Havermans ging samen met Dennis Mesu en Franklin Klaasse in de reactie. Ook Bob Rasenberg sloot bij de jachtgroep aan, maar de oud-beroepsrenner staakte de wedstrijd toen hij inzag dat de kans om de leiders terug te pakken zeer gering was. Neo-ama- teur Walter Schmidt, Francois Fran se en Davy Dubbeldam waren strijd lustiger en sloten bij de groep van Havermans aan. Zeker Davy Dub beldam, die in 1994 in Tholen zege vierde, was een belangrijke motor voor de jachtgroep. Met nog 20 kilo meter koers nam de spanning toe, toen de voorsprong in enkele ronden van 35 seconden terugliep naar slechts 15 tellen. Juist op het moment dat de achtervolgers de zeven leiders in zicht kregen, moes ten diverse renners de tol betalen voor hun geleverde inspanning, waardoor de kopgroep weer verder kon uitlopen. "Toen wij de achter volgers zagen naderen, deed ieder een er een schepje bovenop. Dat was ook nodig, want de samenwerking was niet optimaal. Zo konden wij voorop blijven", kijkt winnaar Bastiaanse terug op de fase waarin-de kopgroep gevaar dreigde te lopen. Met nog zes ronden te rijden begon nen de leiders elkaar steeds meer te beloeren. Met Twan Schalk als rap pe sprinter in de gelederen, moesten de andere coureurs in de aanval gaan om in aanmerking te komen voor de hoofdprijs. Robert de Poel was de eerste die dat deed. De sterke renner uit Dordrecht zag zijn poging mis lukken, maar ging als winnaar van twee drie-rondeklassementen, de leidersprijs en diverse premies met een rijk gevulde enveloppe tevreden naar huis. De Poel was nog maar net in de kraag gegrepen, toen Wilfried Bastiaanse versnelde om te testen hoe fit zijn concurrenten nog waren. Eric de Crom was de eerste die het tempo niet meer kon volgen. Vital Timmermans bleek nog wel over reserves te beschikken en zette diverse keren aan. De sterke Twan Schalk reed echter steeds weer de gaten dicht, waardoor Timmermans besefte dat hij niet in aanmerking kwam voor de hoofdprijs. Ook Ruud Jacobs kon met materiaalpech een streep door zijn kansen zetten. Met het ingaan van de laatste ronde was ook Wilfried Bastiaanse niet over tuigd van zijn kwaliteiten. "Ik had zeker geen superdag", vertelde hij na afloop. Het was meer bluf dat ik in de laatste ronde nog een keer in de aanval ging", aldus de winnaar. Het laatstje rondje van de wieler wedstrijd in Tholen leverde Wilfried Bastiaanse in voorgaande jaren haast nachtmerries op. Omkijkend in de Molenvlietsestraat was hij nu echter zeker van zijn zaak. Geen Rob Sienders, maar Twan Schalk die op de pedalen stond. Een veilige afstand, de over winning was zeker en zegevierend gingen de handen van Wilfried Bas tiaanse de lucht in. De hoofdprijs, de wisseltrofee en de kussen van ron demiss Elles Eversen waren voor hem. "Dit is lekker, nu heb ik in Tholen alle wielerrondes een keer gewon nen", stelde de Brabander tevreden vast. En ook de nummer twee was dit keer gelukkig. "Deze tweede plaats betekent voor mij een over winning", aldus Twan Schalk bij de huldiging. Vorig jaar brak de renner uit Galder in Olympia's ronde van Nederland zijn been op twee plaatsen. "Mijn doel was dit seizoen om één keer bij de eerste drie te eindigen en dat is nu gelukt." Een klassering die streek- renner Ruud Havermans dit seizoen al enkele keren behaalde. "Ik richt mij nu maar weer op de ronde in Oud-Vossemeer", aldus Havermans, die vorig jaar in Steenbergen zijn eerste overwinning behaalde bij de amateurs. Uitslag ronde Tholen: 1. Wilfried Bastiaanse (Hoogerheide), 2. Twan Schalk (Galder), 3. Pieter Strenger (Oud-Beijerland), 4. Robert de Poel (Dordrecht), 5. Vital Timmermans (Yerseke), 6. Eric de Crom (Hoogerheide) op 14 seconden, 7. Ruud Jacobs (Steensel) op 21 sec., 8. Davy Dubbeldam (Sluiskil) op 29 sec, 9. Dennis Mesu (Heinkenszand) op 37 sec, 10. Francois Franse (Kwadendamme), 11. Franklin Klaasse (Yerseke), 12. Ruud Haver mans (Nieuw-Vossemeer), 13. Wal ter Schmid (Goes) op 2.51, 14. Robin Klippel (Schijf) op 1 ronde, 15. Toon Vermeulen (Kloetinge), 16. Henk van Hees (Hoogerheide), 17. Christian Barbuto (Australië), 18. Nestor Schnasse (USA). Met de handen omhoog gaat Wilfried Bastiaanse voor het eerst als winnaar over de streep in de Molenvlietsestraat in Tholen. Wielrenner Arjan van Haaften uit Stave- nisse is dinsdag zesde geworden bij het Nederlands kampioenschap tijdrijden voor junioren. In Zaltbommel legde hij de 23 kilometer af in 30.17.99 min. Van Haaften is bijzonder tevreden met zijn prestatie. "Het was een zware wedstrijd, want vanaf de start ging het parcours zo'n tien kilometer over een slingerdijk en daar hadden we wind van voren", vertelt hij. Tijdens het inrijden kregen de ren ners al een onweersbui te verwerken. Aan de wedstrijd deden 41 junioren mee, die zich allemaal via voorwedstrijden hadden geplaatst. John den Engelsman uit Sint-Annaland werd zaterdag 22ste in Fijnaart en zon dag achtste in Teteringen. De junior had in laatstgenoemde wedstrijd de pech dat hij een staaldraad in het wiel kreeg, anders had een klassering bij de eerste vier er ingezeten. Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 01660-3497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Advertentie I.M. Drie Thoolse atleten deden in Oud- Beijerland mee aan een loop georgani seerd door atletiekvereniging Spirit. Het was warm weer en er was veel wind. Na 15 kilometer finishte Rien Fase in 56.39 min, Ewoud Fase in 57.09 min en veter aan Piet Hage in 1.01.19 u. De deelname van zes leden van toerclub Tandje Bij aan de tocht Mechelen-Fran- corchamps-Mechelen liep zaterdag uit op een grote mislukking. Het begon al onderweg naar de startplaats in het Zuid limburgse Partij, die na een ongelukje via een omweg met vertraging werd bereikt. Mas Andriesse, Kees v.d. Berge, René Hoek, Henry Potappel, Jan v.d. Reest en Adrie v.d. Werf kozen vervol gens voor de tocht van 180 kilometer. Maar uiteindelijk zou alleen Hoek die volbrengen. Na tien kilometer liet Hoek zijn clubge noten gaan en sloot aan bij een achterop komend groepje fietsers. De vijf reste rende Tholenaren gingen na 23 km bij Hagelstein in de fout; ze volgden de pijl voor de route van 48 km. Toen ze hun vergissing bemerkten, werd besloten naar de controle in Limbourg te fietsen zonder op de pijlen acht te slaan. Dat zou na 41 km moeten zijn, maar de groep arriveerde er na dik drie uren en had toen ruim 70 km afgelegd. Gezien de ingezak te moraal werd besloten de route van 111 km te rijden, die via een controlepost in Membach naar Nederland voerde. Aan de finish bleek dat er ongeveer 140 km was afgelegd met een gemiddelde snel heid van rond de 25 km/u. Met die pres tatie waren de vijf best tevreden, zeker gezien de aanwezigheid van enkele onbekende hellingen in het terrein. Volg- wagenchauffeur Bertus Zwagemaker hoefde niet in actie te komen. Ondertussen had Hoek bij zijn tweede controle in Rahier tevergeefs een uur lang gewacht op zijn teamgenoten. Hij had de pech dat zijn eten en drinken in de volgauto lagen, dus kocht hij onderweg koeken en stokbrood om aan energie te komen. Hoek arriveerde twee uren na de anderen bij de finish. Ook zijn gemiddel de lag boven 25 km/u, terwijl de hellin gen die hij onderweg tegenkwam zeker niet mis waren. Van de Reest en Andriesse waren na loting aangewezen om op Hoek te wachten, zodat het drietal verlaat aan de thuisreis begon. Zaterdag organiseert tafeltennis vereniging Smash '76 in de Welle vaete te St. Annaland van negen uur 's morgens tot zes uur 's avonds het negende invitatietoer nooi met 60 spelers uit Zeeland, Noord-Brabant, Zuid-Holland en Utrecht. Smash organiseerde ter gelegenheid van het tienjarig bestaan in 1986 voor het eerst zo'n invitatietoernooi. Alleen vorig jaar kon het evenement wegens gebrek aan belangstelling niet doorgaan. Dit keer kreeg toer- nooileider Kees Vroegop, die samen met Chris Hage het programma heeft gemaakt, voldoende deelne mers uit Kapelle, Bergen op Zoom (Markiezaat), Hoogerheide (Hotak), Oudenbosch (Vice Versa), Zierik- zee (Scaldina), Middelburg, Woer den, Dordrecht, Heerle (DIO), Wouwse Plantage (Pinongers), Steenbergen (TSC), Kerkwerve, Yerseke, Arnemuiden en Noord- hoek (Smash '70). Titelverdediger D. Mijnsbergen uit Arnemuiden, die in 1993 algemeen kampioen werd, krijgt het zwaar te verduren van Christian van 't Hof (winnaar in 1986) en Johan Snoep. Met name van de laatste wordt vuurwerk ver wacht omdat hij nog steeds op een hoofdprijs in het invitatietoernooi wacht. Marco Saarloos uit St. Annaland en Ad Verhage uit Anna Jacobapolder zijn in de B-klasse de favorieten. Naast de individuele klassering is er nog een verenigingsprijs en Woer den - waar ere-voorzitter Adrie Fase speelt - kan de Wellevaete-trofee definitief in de kast zetten. Tenmin ste, als er zaterdag gewonnen wordt, zoals dat in 1989, 1990, '92 en '93 het geval was. Fase bindt in de C- klasse o.a. de strijd aan met zijn voormalige clubgenoten Adrie Aarnoudse, Rafaël Fructuoso en Kees van Poortvliet. Bij de jeugd zullen alle ogen gericht zijn op Anné van Dijke, Peter Bazen, Matthijs Bruynzeel en Gabriël Gunter. In de Wellevaete wordt op 12 tafels gespeeld vanaf negen uur. Om streeks vijf uur zijn de finalewed strijden gepland. Belangstellenden zijn welkom op de tribune. De toe gang is gratis. Johan van Houdt heeft zaterdag de wisselbeker gewonnen bij de huis houdelijke wedstrijd op de 100- meter baan van schietvereniging Prinses Juliana. In de barrage ver sloeg hij M. Bolier Fzn. en T. Geu ze. Ook vorig jaar was een barrage nodig, maar toen redde Van Houdt het niet. Wie met tien schoten de meeste rozen schiet, is winnaar. De rangschikking voor de gewone wedstrijd gaat naar serie en steunse- rie, zodat niet het totaal aantal pun ten bepalend is maar het hoogste aantal in één serie van vijf schoten. De uitslag: 1. J. van Houdt 47-46, 2. M. Bolier Fzn. 47-45, 3. A. Potappel 47-44, 4. J. Bolier sr. 47-43, 5. J. Rijstenbil 46-43, 6. J. de Graaf 45- 44, 7. J.C. v.d. Slikke 45-44, 8. T. Geuze 45-44, 9. J. Poot 45-43, 10. N. Uijl 45-43, 11L. Bijnagte 45-40, 12. A.C. Lindhoud 44-44, 13. A. Bijnagte 44-43, 14. H. Bovenschen 44-43, 15. J. Menheere 44-41, 16. D. Lindhoud 43-43, 17. D. Bolier 42- 31, 18. C. van Oeveren 41-38. Voor het eerst werd ook de jeugd bij de huishoudelijke wedstrijd betrok ken. Zij verschoten hun rondes vrij dag op de 12-meter baan. De uitslag was als volgt: 1. Corné v.d. Slikke 44-43, 2. Patrick Poot 43-41, 3. Arjan v.d. Slikke 40-39, 4. Maarten Joppe 36-35, 5. Marco Menheere 25-22, 6. Richard Poot 25-20. Steenbergen krijgt er een compleet fitness- en gezondheidscentrum bij. Het complex heet 'Nes' Sportplaza' en staat aan de Grote Markt in het voormalige pand van Albert Heijn. Nes' Sportplaza biedt op twee ver diepingen met in totaal zo'n 600 vierkante meter ruimte, alle facilitei ten op het gebied van fitness en gezondheid. Zo kan men er onder meer terecht voor (cardio)fitness, aerobics, callisthenics, figuurverbe tering, massage, sauna, zonnebank en zonnekanon, fysiotherapie en dieetbegeleiding. Bij veel van deze onderdelen zijn diverse variaties te volgen. Op de tweede verdieping bevindt zich ook een bar vanwaar men alle activiteiten kan overzien. Alle trainingen worden aanvankelijk onder deskundige begeleiding en later zelfstandig gedaan. Jos en Jane van Nes zijn de eigenaars van Nes' Sportplaza en zijn beiden al jaren actief op het gebied van fitness en gezondheid. Jos Nes importeert en leidt een groothandel in fitnessappa- ratuur en aanverwante artikelen. Jane Nes houdt zich bezig met aero bics en fitness. De apparatuur in het nieuwe centrum is uiterst modern. Nes' Sportplaza wordt zaterdagmid dag om twee uur, tijdens de jaar markt in Steenbergen, door burge meester Van Wijk officieel geo pend. Jochem Kuzee (midden) en Heidi den Engelsman bij de start aan de Westnol. De tocht is in trek bij wedstrijd zwemmers en recreanten. Er waren behoorlijk wat nieuwe gezichten, vooral bij de wedstrijdzwemmers. Zoals gebruikelijk smeerden velen zich in met uierzalf of trokken een 'skinpak' aan. Op de punt van de Westnol was het een drukte van belang toen familie, vrienden en kennissen de zwemmers naar de start begeleidden. De Thoolse brandweer had toen al via de trailer helling van recreatieterrein De Pluimpot drie vletten te water gela ten en aan de passantensteiger lag het werkschip van Oerlemans gereed. Ook leden van de duik- en reddings brigade De Snotdolf, scouting Hee- netrecht, een arts en een aantal EHBO'ers waren weer paraat om een en ander in goede banen te lei den. Burgemeester H.A. van der Munnik knipte om kwart voor drie een lint door waarna de zwemmers het water in gingen. De wedstrijdzwemmers maakten er een snelle start van, anderen deden het rustig aan. Een deelnemer viel honderd meter voor de finish uit. De gunstige omstandighed|n zorg den er voor dat de zeventienjarige Jochem Kuzee uit Sint-Annaland de afstand in een recordtijd zwom: 47 minuten en tien seconden. De triat leet beschouwde de zwemtocht over 4200 meter als een training. Vorig jaar moest hij verstek laten gaan vanwege een run-bike-run wedstrijd in Alphen aan de Rijn. Wedstrijdzwemmer Hans Kwaks uit Bergen op Zoom kwam na Kuzee binnen. De 31-jarige Kwaks van zwemvereniging De Krabben was vorig jaar eerste. Derde en eerste dame werd Esther Beerends uit Tho len. Zij is ook lid van De Krabben en tikte na 49 minuten en 40 seconden aan. De jongste deelnemer was de twaalfjarige Marlies Schipper uit Scherpenisse, de oudste de 73- jari ge H. Boogaard uit Kapelle. De zwemmers werden volgens A. Heijmans dit keer 'vooruitgeblazen'. "Er was een flinke wind. De golven sloegen wel eens van achter over je hoofd. Maar door de stroming ging het dit jaar heel snel. Het was een makkie," aldus Heijmans die zelf ook meezwom. Voor sommige deelnemers was het niet eenvoudig recht op de finish af te zwemmen. Zij zwommen te ver uit de kust waardoor ze het laatste stuk moeite hadden dwars op de stroming te zwemmen. Voor het vierde achtereenvolgende jaar startten ook de vier gebroeders Wim, Hans, Peter en Ard Poot samen. Zij maken er een onderlinge wed strijd van. Meestal is Wim de eerste die aankomt, maar dit jaar kwam hij tegelijk met Peter aan. Ze hadden de hele afstand samen gezwommen. Deden ze er gewoonlijk ruim een uur over, nu kwamen ze binnen het uur binnen. De recordtijd van Kuzee is een leuke opsteker met het jeugd- en junioren- circuit van zaterdag in het vooruit zicht. Het is de laatste wedstrijd van het triatlonseizoen die in Alphen aan de Rijn wordt gehouden. Kuzee komt uit bij de junioren. Na zijn prestatie in het Oosterscheldewater liep Kuzee - indachtig de krachttoer van zaterdag - dan ook naar Sint- Annaland. Kuzee was dit jaar actief in Zweden waar hij driemaal in triatlonwed strijden uitkwam: als jongste junior in Stockholm bij de strijd voor de Europese titel na zijn zesde plaats op de Nederlandse kampioenschappen. In de kustplaats Oxelösund (ten zui den van Stockholm) waar hij aan regionale wedstrijden deelnam en in Motala (bij het Vatternmeer) waar hij tiende werd bij de Skandinavi- sche kampioenschappen (Zweden, Noorwegen, Finland, Denemarken en IJsland). De trofee wordt ook dit jaar beschik baar gesteld door het wielercomité ter nagedachtenis aan de in 1993 overleden penningmeester Wim Timmermans. Wilfried Bastiaanse, die vorige week nog in Tholen won, heeft de bokaal al twee keer iq zijn prijzenkast staan. De Brabander zegevierde zowel in 1993 en 1994 en is zaterdag opnieuw van de partij in Oud-Vossemeer. Met acht sei zoensoverwinningen is Bastiaanse tevens één van de grootste favorie ten. Andere coureurs die een goede kans maken op de overwinning zijn Ray mond BI ijlevens, Antoine Goense, Niels van Elzakker, Henk van Hees, Peter Hoondert, Nico v.d. Klundert en Michel Rommers. Tevens zijn vele ogen gericht op Ruud Haver mans, die er alles aan zal doen om in zijn geboorteplaats te schitteren. Rond half zes zal de finish zijn van deze boeiende wedstrijd, die bij de renners bekend staat als één van de zwaarste criteriums in de regio. Vooral de Hiksedijk zorgt vaak voor een schifting in het rennersveld. Dit jaar zullen de renners niet rijden over de Vogelsangsedijk, maar de kortere lus maken via de Kalisbuurt. "Met de kortere lussen is er voor de renners meer te verdienen en is de wedstrijd ook voor het publiek aan trekkelijker", meent voorzitter A. Havermans van het wielercomité, die zeer ingenomen is met het deel nemersveld dat zich voor de wed strijden heeft ingeschreven. Mevr. Timmermans zal bij de huldi ging de trofee overhandigen aan de sterkste coureur van de ongeveer 80 amateurs, die zich voor de Vosse- meerse wielerronde hebben aange meld. Naast de Wim Timmermans trofee strijden de renners om een maximaal gevulde premiepot en een leidersprijs. Bij de B-amateurs vertrekken als plaatselijke favorieten de broers Jack en Frans Hommel en Peter Metske. Ook Johan van Dijke en Corné Stoutjesdijk uit Scherpenisse hebben zich voor deze laatste Thoolse wielerronde van het seizoen aangemeld. De Thoolse renners moeten het opnemen tegen ongeveer 70 coureurs. Tennisvereniging Jacoba van Beieren uit St. Maartensdijk hield zaterdag in een kort tijdsbestek de clubkampioenschap pen. Dat lukte door eerder al een aantal partijen onder gunstige weersomstandig heden te spelen. Liesbeth Broekhuizen zegevierde in het dames enkelspel, waar van de finale overigens teleurstellend verliep omdat haar tegenstander Anneke v.d. Jagt geblesseerd moest opgeven. Eerder was Anneke gelukkiger door samen met haar dochter Jessia het dames dubbelspel te winnen. Noud Hogendoom werd kampioen in het heren enkelspel door Timo Bocxe in de finale te verslaan. De verliezersronde werd gewonnen door Pierre Withagen, voor Bert Lindhout. In het heren dubbel spel trok het koppel Timo Bocxe/Jan Leeuwenhaag de overwinning naar zich toe tegen Noud Hogendoorn/Martin Oosdijk. In het gemengd dubbel was de eerste plaats voor Krijn v.d. Jagt en zijn dochter Jessica. Zij wonnen van Rien en Lia Meerman. Liselot Deurloo uit Tholen reed zondag op het concours hippique te Oud-Beijer land twee proeven in de B-klasse dres suur. Met Blue Valley van de stal Moer land te Stavenisse behaalde ze respectie velijk 152 en 157 punten. Dit was vol doende voor haar vierde winstpunt. Motorcrosser Kevin v.d. Hoek uit Sint- Maartensdijk bezet de tweede plaats in het tussenklassement van mcc De Satel liet. Zondag deed hij op de Maasvlakte mee aan een clubwedstrijd. In de 80 cc- klasse verschenen dertien motoren aan de start. In de eerste manche was Van den Hoek als derde bij de eerste bocht; hij werd als tweede afgevlagd. Met nog twee ronden voor de boeg in de tweede manche kwam de Tholenaar ten val, maar hij finishte desondanks als derde. Het leverde hem een beker op. Zaterdag staat in Rilland een wedstrijd op het programma voor de West-Brabant motorcross cup. In Rilland zijn wegens de droogte - de baan is dan te hard, dus te gevaarlijk - al twee wedstrijden afgelast.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 13