Tholen hecht aan beplanting rond De Hoop Nipte overwinning Piet Ooms dankzij een betere eindvoor Tijdige realisatie van plan zoet water geen kleinigheid Irritatie over Veerweg Stavenisse Telefoon valt zes uren uit WD fors in haar uitingen Onderwijsbond gelooft niet in beroepszaak r «u Acht Thoolse ploegers naar Zeeuwse kampioenschappen Nieuwe peiling belanghebbenden als kosten hoger uitvallen Veiling van 5 naar 2 dagen door daling van aanvoer Blak Optreden van Normaal roept vragen op in gemeenteraad Geen biologische bloembollen op Tholen Plan Wulpdal past in beleid Oosterschelde Donderdag 31 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 4- Gaat u maar rustig slapen. Wij verhuizen uw meubelen als eieren. flakkee verhuizingen b.v. Raad wil evenwichtige benadering Naar Kenya Hoogwerker Eén plan BBL Communicatie Evenwichtig Slangen voor hogedrukreinigers Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Inwoners van Tholen, Sint-Philips- land en West-Brabant hebben vrij dag het grootste deel van de dag alleen lokaal kunnen bellen. Kort na elkaar traden twee storingen op in de belangrijkste telefooncentrale van het district Breda. Deze centrale regelt de koppeling van het tele foonverkeer tussen regioknooppun ten en verbindt het district met het landelijke en het internationale tele foonnet. Ook faxen en 06-nummers werden door de storing getroffen, terwijl betalen met de pincode even eens werd bemoeilijkt. Mobiele telefoonsystemen werkten wél. In totaal zaten ruim 300.000 abonnees zonder telefoon. Het regende klach ten bij PTT Telecom. De eerste storing duurde van half elf 's morgens tot half twee, de tweede van twee tot vijf uur. Beide keren was de computer de oorzaak. Nor maal corrigeert die zelf fouten, maar vrijdag gebeurde dat niet. Volgens wethouder J. Versluys gelooft de onderwijsbond Abop niet in de beroepszaak van de schooldirecteuren G.T. Bril uit St. Annaland en J. Plekkenpol uit St. Philipsland. "De Abop leent zich niet voor hun verdediging. Zowel de Abop als de vereniging van schoolleiders staan achter ons." Bril en Plekkenpol hebben bezwaar gemaakt tegen hun ontslag als direc teur en hun benoeming als school leider. B. en w. namen die beslissin gen in verband met de vorming van de federatie van openbare basis scholen per 1 augustus j.l., waarvoor een overkoepelende directeur wordt gezocht. De advertenties voor deze vacature zijn zaterdag in de Volks krant, Trouw en een onderwijsvak- blad geplaatst. Raadslid P. van Belzen vroeg zich af, of de bezwaren van Bril en Plek kenpol niet uitmonden in een gerechtelijke procedure, waardoor de aanstaande benoeming wordt doorkruist. Ook J. v.d. Donker had zijn bedenkingen, want als er twee scholen afhaken, zijn er onvoldoen de leerlingen om de overkoepelende directeur het salaris van schaal 12 te betalen. De wethouder zag geen leeuwen en beren. Volgende week is er een hoorzitting over de bezwaren van Bril en Plekkenpol. "De meer derheid van de scholen is duidelijk voor de federatie, zodat de procedu re niet doorkruist wordt", zei Ver sluys. I.C. Moerland, raadslid en inmiddels gewezen directeur, steun de de wethouder. Hij zei dat het schoolbestuur - de gemeente - beslissingen kan nemen. Volgens Versluys kan echter iedereen zijn recht zoeken, die meent onrecht aan gedaan te zijn. Raadslid Van den Donker had vernomen, dat de Abop de procedure van Bril alsnog wilde steunen, maar de St. Annalandse schooldirecteur wilde toen zelf niet meer. De wethouder was daarvan niets bekend. s v' - V - i - - - - U* vv,v,~- - Va i" ■ÜBiBaiai N./ERKENDE Middelharnis Hellevoetsluis Zierikzee Oud-Beijerland VERHUIZERS Tel. 01870-82188 Tel. 01883-20016 Tel. 01110-13163 Tel. 01860-13624 Advertentie I.M. Het graanstoppelland aan de Molenweg te Oud-Vossemeer ligt er goed bij. Zaterdag werd de gortdroge aarde geploegd, maandag en dinsdag zorgde de regen ervoor dat de grote kluiten uiteen konden vallen. Een prima structuur voor het volgend jaar. Het perceel van bureau beheer landbouwgronden uit Goes was zaterdag het terrein voor de negen deel nemers aan de Thoolse ploegkampioenschappen. Bij de twee scharige wentelploegen bleef de strijd tot het laatste ogen blik spannend. Nationaal kampioen Freek Boudeling uit Anna Jacoba- polder streed tegen Piet Ooms uit Oud-Vossemeer om de hoogste eer. Met slechts twee punten verschil won de 26-jarige Ooms de Thoolse titel. Een nipte overwinning dankzij een betere eindvoor. Ooms behaalde 345 punten, Boude ling 343 punten. In deze categorie werd Pieter Abrahamse uit Poort vliet derde met 286 punten. Het verschil tussen de deelnemers in de categorieën rondgaande ploegen en drie scharige wentelpoegen was aanzienlijk groter. Maar volgens jurylid M. van Tilbeurgh is er kwali tatief goed ploegwerk geleverd: "Zeker gezien de omstandigheden. Door de harde grond ging de ploeg toch meer zijn eigen gang. Dat gaf nogal wat problemen." De grond was bijzonder hard en droog aan de Molenweg. Kans op materiaalpech in zulke omstandig heden is niet ondenkbaar. Vooral de schijven en de voorscharen van de ploeg zijn dan kwetsbaar. Twee kan didaten meldden zich om deze reden af. Toch kreeg niemand met kapotte onderdelen te maken. De twee scharenploegers moesten een perceel van twintig aren omleg gen, de drie scharenploegers dertig aren. Voor het maken van een beginvoor kreeg iedereen twintig minuten. Over de rest (aanstorten tot en met de geren naar de eindvoor) mochten de deelnemers twee uur en veertig minuten doen. De deelnemers maak ten eerst een beginvoor met aanstort en starten met het ploegen van het gehele veld naast de beginvoor van de buurman. Zo werkt elke ploeger terug naar zijn eigen beginvoor. "Als ze nu kromrijden bij de begin voor, dan doen ze dat zichzelf aan," legt jurylid C. de Rijke uit. Het was dus zaak om goed uit te komen. Regelmatig klimmen de ploegers dan ook van hun tractoren om met een lint de afstand te meten die ze nog te gaan hebben. Daarop stellen ze hun ploeg af. Een precies karwei tje dat geduld vereist en concentra tie. Bij de rondgaande ploegen werd Kees Groenewege uit Sint-Maar tensdijk winnaar met 322 punten, tweede werd Theo Heijboer uit Sint- Annaland met 287 punten. Bij de wentelploegen - drie scharen - sleepte Herbert Mol uit Sint-Maar tensdijk de titel in de wacht. Hij bleef met 307 punten ruim voor op nummer twee, Cors Hage uit Kruis land met 272 punten (Hage kon meedoen omdat hij lid is van de plattelands jongeren Zeeland). Der de werd Gert Jan Boudeling uit Anna Jacobapolder met 241 punten. Als vierde eindigde Peter van Nieu- wenhuijzen uit Sint-Philipsland met 214 punten. Naast Van Tilbeurgh en De Rijke bestond de jury uit de Tholenaren M. J. Stoutjesdijk, K. Deurloo en L. Bax. Door de goede prestaties van de Thoolse en Sint-Philiplandse ploe gers gaan er zaterdag acht man naar de Zeeuwse kampioenschappen in de Wilhelminapolder op Zuid-Beve land. Ooms en Boudeling met de twee- scharige wentelploegen, Groenewe ge en Heijboer met de rondgaande ploegen en Mol, Gert Jan Boude ling, Van Nieuwenhuijzen en Pieter Abrahamse (die zich vorig jaar al kwalificeerde) met de drie scharige wentelploeg. Uit elke regio mogen er vijf kandidaten meedoen, plus de drie kampioenen van vorig jaar, in dit geval Ooms, Heijboer en Abra hamse. De Zeeuwse wedstrijd is een kwali ficatieronde voor de nationale kam pioenschappen in 1996. Op 15 en 16 september wordt in de buurt van Numansdorp om de nationale titel gestreden van 1995. Daar doen degenen mee die zich in 1994 kwali ficeerden. Tenslotte zal Piet Ooms in novem ber Nederland vertegenwoordigen tijdens de wereldkampioenschappen in Kenya. Ooms die tweede werd bij de Nederlandse kampioenschappen gaat in de plaats van Freek Boude ling die van deelname in Oost-Afri- ka afziet. Walkorenmolen De Hoop in Tho len zal nooit optimaal kunnen draaien. Die boodschap krijgt de vereniging De Hollandsche Molen van de gemeente. De vereniging had gevraagd om maatregelen die bijdragen aan het behoud van de molens in Tholen. In een antwoord schrijft de gemeen te, grote waarde toe te kennen aan zowel de molen als aan de bomen en struiken langs de Vest. Drastisch snoeien vindt men niet verantwoord, ook al omdat de molen niet meer bedrijfsmatig wordt gebruikt. Hoe wel het gemeentebestuur zich ervan bewust is dat de situatie voor de molen daardoor niet optimaal kan zijn, wordt het een afwegen van belangen genoemd. Wél is de gemeente bereid om in de loop van volgend jaar de begroeiing rondom de molen uit te dunnen en te snoei- VVD-raadslid R. Ravensteijn pleitte er maandagmiddag in de Thoolse gemeenteraad voor, dat de komende herfst al te doen, maar volgens wet houder J. van der Jagt is daar geen geld voor. Er moeten een hoogwer ker en andere machines aan te pas komen, zodat het snoeien nog een kostbare operatie is. Ravensteijn vond bomen van 10 meter meer dan voldoende. Ook J. v.d. Donker wil de de molen als gezichtsbepalend monument voor Tholen alle ruimte geven. "De bomen kunnen minder hoog", zei het D66-raadslid. P. van Belzen vond de discussie een luxeprobleem. "Vroeger had de molenaar recht op wind, dan moest de gemeente wel kappen. Nu gaat het alleen om een beeldbepalend monument en hoge bomen vangen veel wind. Wat het college wil, de beplanting uitdunnen en snoeien Commissaris zweegvlieger. De Zeeuwse commissaris van de konin gin drs. W.T. van Gelder doet van daag op het vliegveld Haamstede een poging zijn niveau solozweef vlieger opnieuw te behalen. Het verdichtingenplan waarmee de aanvoer van zoet water voor de landbouw op Tholen en Sint-Phi- lipsland gerealiseerd wordt, zal op 1 januari 1998 niet gereed zijn. Hoofd technische dienst J.A. Dees van het waterschap zei dat dins dag in Sint-Annaland, waar zo'n 170 boeren een voorlichtings avond over het plan bijwoonden. De genoemde datum is van belang voor het verkrijgen van 50% rijkssubsidie. Maar waarnemend dijkgraaf J.L. van Gorsel was van mening dat met de landinrich- tingsdienst te praten valt over ver lenging van die termijn. Volgens Van Gorsel heeft de rijks overheid een datum gesteld om de druk op de ketel te houden. Een aan wezige vertegenwoordiger van de landinrichtingsdienst zei, dat de regeling waarbij 10% extra op de normale 40% subsidie gegeven wordt, in ieder geval op 1 januari 1998 eindigt. Zowel de dijkgraaf als ZMO-afde- lingsvoorzitter E. Hage hielden de aanwezigen voor, dat men voor een nieuwe meningspeiling terugkomt naar de belanghebbenden als de kos ten hoger zouden uitvallen dan 60 gulden per hectare (prijspeil 1995). Maar Van Gorsel achtte een over schrijding van dat bedrag niet waar schijnlijk. "We hebben geleerd van wat er bij het basisplan is misge gaan." Het leek Dees onmogelijk om voor tien miljoen gulden aan vooral kleinschalig werk in zo'n kort tijds bestek te realiseren, ook al omdat daarvoor onvoldoende opzichters beschikbaar zijn. Daarom is aanbe steden in één bestek ook niet moge lijk. L. de Oude uit Sint-Philipsland noemde opleveren van het totale werk op 1 januari 1998 'geen klei nigheid'. Hij wees op vertragingen die zich kunnen voordoen bij de grondverwerving. Dees verbond daaraan het probleem dat bepaalde delen van het plan wei eens later dan gedacht zouden kun nen functioneren omdat bepaalde tracés niet tijdig gerealiseerd kun nen worden. En dat kost geld, want de bedoeling is dat de gebruikers een heffing gaan betalen zodra in een bepaald gebied de zoet-water- voorziening functioneert. De 798 belanghebbenden in de streek zullen zich moeten uitspreken over één plan voor heel Tholen en Sint-Philipsland. Uitvoeren van deelplannen is volgens de land- Om het basisplan waterbeheersing te realiseren, zijn op veel plaatsen al brede waterlopen gegraven, stuwen geplaatst en dergelijke. Het verdichtingenplan zal, als het doorgaat, de beheersing van de waterpeilen nog verder verfijnen en de aanvoer van zoet water ten behoeve van de landbouw mogelijk maken. bouworganisaties namelijk niet haalbaar. Is de meerderheid voor, dan wordt dat plan uitgevoerd en gaat iedereen zes tientjes per hectare betalen. Valt de meningspeiling negatief uit, dan is het verdichtingenplan van de baan. Maar mochten in een bepaald gebied de grondgebruikers het eens worden over een zoet-watervoorzie- ning, dan is de standsorganisatie bereid om als intermediair bij het waterschap op te treden, zei Hage. "Het waterschap is verplicht op zo'n verzoek serieus in te gaan", aldus Van Gorsel. Hij reageerde daarmee op een opmerking van A.A. van Nieuwenhuijzen, die zei dat de alge mene vergadering van het water schap bij het vaststellen van het basisplan in 1989 de voorwaarde van een indicatief verdichtingenplan had gesteld. De dijkgraaf vulde nog aan dat de landinrichtingsdienst met de voorgenomen handelwijze instemt. Van Nieuwenhuijzen wilde verder weten hoe de lasten voor zoet- wateraanvoer in het nieuwe water schap Zeeuwse Eilanden verdeeld gaan worden. Er is een bestaande voorziening in de Reigersbergsepolder op Zuid- Beveland en daar betalen de gebrui kers nu 90 gulden. Dees legde uit dat de kosten van bestaande voorzieningen gelijk zul len zijn. Verder is het zo dat de bij drage van de Thoolse boeren aan het basisplan, die nu 35 gulden per hec tare bedraagt, zal dalen naar 4,34 gulden. Dat komt omdat ook de ingelanden in de andere delen van het nieuwe waterschap gaan meebe talen; het is immers een algemene omslag. Kritiek was er van sommige aanwe zigen op de keuze van de methodiek om de meningen van de belangheb benden te peilen. Uitgangspunt vormt de legger van het waterschap per 1 januari 1995. Dus iedereen die op die datum grondeigenaar was of als pachter geregistreerd stond, krijgt een 'stem'biljet. Dat daarbij ook het bureau beheer landbouw gronden (BBL) - met zo'n 300 ha grond - behoort, stuitte hoofdinge land J.L.C. Mol tegen de borst. En ook M.C.J. Kosten vond dat onjuist. Zij wezen erop dat een deel van de BBL-gronden straks natuurgebied zal zijn en dan geen waterschapslas ten meer opbrengt. Mol zei verder dat mensen die eenjarige pachtcon- tracten met BBL hebben afgesloten, buiten de boot vallen. Hage begreep het probleem, was het er niet helemaal mee eens, maar zegde toe dat het bestuur zich zal beraden. "Er is gekozen voor een systeem waarbij degene die betaalt, mag meedoen aan de peiling. Ik zie niet direct hoe je toekomstige bestem mingen kunt uitsluiten. P.K.M. Stouten deed de suggestie om BBL schriftelijk te vragen zich van stem ming te onthouden. Aan het begin van de bijeenkomst lichtte Hage de procedure toe, ter wijl samensteller K. Dekker inging op het verdichtingenplan. Dees ver telde een en ander over de kwaliteit van het water dat ingelaten wordt - die valt erg mee - en over de verant woordelijkheid die de ondernemers zelf hebben bij het omgaan met de voorziening. "Volmaakt zal het plan niet zijn en ongetwijfeld doen zich startproble men en verrassingen voor. Maar het sleutelwoord is communicatie, over leg; met het waterschap en met elkaar", aldus Dees. In De Welleva- ete liet geen van de aanwezigen zich openlijk negatief uit over het ver dichtingenplan. Maar wél waren geluiden te horen over de hoge kos ten gezien de situatie in de land bouw. En ook werd geopperd dat kleinere grondgebruikers met intensieve teel ten meer profijt van zoet water zul len hebben dan boeren die traditio nele gewassen verbouwen. Vanavond (donderdag) vindt in Meulvliet in Tholen een tweede voorlichtingsavond plaats. Morgen krijgen alle belanghebbenden een stembiljet toegestuurd om mee te doen aan de geheime stemming. De standsorganisaties zullen het water schap positief adviseren over het verdichtingenplan als meer dan 50% van de stemmen én meer dan 50% van de oppervlakte voor is. waar dat technisch mogelijk is, dat is dubieus", zei het RPF/GPV-raads lid. M.A.J. van der Linde zag achter de brief van de Hollandsche Molen enorm veel mest van vrijwillig molenaar O. Huiskamp uit Tholen. "Dat waardeer ik ten zeerste, maar alle boomtoppen zouden sneuvelen als zijn verzoek ingewilligd wordt en dat zou hij toch ook niet willen. We moeten wel meer rekening hou den met het windprobleem en de uit werking van het snoeiplan in de commissie openbare werken bespre ken", stelde het PvdA-raadslid voor. W.C. van Kempen sloot zich daarbij aan. "Een evenwichtige benadering is nodig van het groen aan de ene en de molen aan de andere kant. Op een verantwoorde manier dient het groen uitgedund te worden en dan kan de molen draaien", aldus het CDA-raadslid. M. Dijke roerde nog een ander aspect aan. Door het gebrek aan wind wordt de druk op de gietijzeren as van de molen vergroot en dat bezorgt de gemeente meer onder houdskosten. Dat laatste zei wethouder Van der Jagt niet te kunnen beoordelen. Hij wees erop, dat de molen in het verle den verhoogd is om meer wind te vangen. "Dat kan nu niet meer en daarom gaan we in de loop van 1996, als het blad gevallen is, wat beplanting kappen. Het feit dat we tonnen besteden aan een restauratie beurt, geeft wel aan dat molen de Hoop ons heel wat waard is. Daar om zullen we ook het groen dunnen, waar dat technisch mogelijk is", zei de wethouder. De aanvoer van aardappelen op de veiling St. Annaland is ver onder de 100 ton gedaald, maar de prijzen zijn in vergelijking met vorige week nauwelijks aangetrokken. Gezien de beperkte aanvoer, mede veroorzaakt door de vele regenbuien, heeft de veiling besloten om volgende week terug te gaan van 5 naar 2 keer per week: dinsdag en donderdag. Woensdag 30 augustus: Doré 16- 29, drielingen 13-15, kriel 20. Glo ria 29-31, bonken 37, kriel 50. Eigenheimer 38. Bildstar 50-51. Berber bonken 40, aanvoer 68. Dinsdag 29 augustus: Doré 25-28, drielingen 16. Gloria 20-29, bonken 35-36. Eigenheimer 37, kriel 55. Bildstar 50-55. Koopmans Blauwe 40, aanvoer 65 ton. Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 01660-3497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Advertentie LM. i De fracties van de SGP en de RPF/GPV in de Thoolse gemeente raad hebben b. en w. schriftelijke vragen gesteld over het komende optreden van de popgroep Normaal in Scherpenisse. De veelal ruige concerten, waarbij royaal met bier wordt gesmeten, is 15 september gepland in de hallen van aardappel- handel Meijer aan de Veerdijkse- weg. Gezien de ervaringen met deze groep in het verleden - eerder was Normaal op de Speelmansplaten langs de Oesterdam - vrezen de raadsfracties voor een ernstige vorm van (geluids) overlast voor de omgeving en vooral voor Scherpe nisse. SGP en RPF/GPV vragen zich ook af, of de activiteiten passen bin nen de voor deze bedrijfsruimte afgegeven milieuvergunning en/of binnen de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. "Zo niet, is uw college dan met ons van mening, dat een dergelijk optre den in deze bedrijfsruimte onmoge lijk is?" De twee partijen willen weten, wat b. en w. van plan zijn te doen om de (geluids)overlast en overtredingen ten aanzien van de milieuvergunning en het bestem mingsplan te voorkomen. Meijer, die de hallen wil verkopen omdat de activiteiten in Kruiningen geconcen treerd zijn, heeft via de gemeente geprobeerd om de bestemming te verruimen, maar gedeputeerde sta ten hebben dat afgewezen. Eerder vonden al autoshows in de hallen plaats. Verder heeft de schietvereni ging prinses Juliana uit Scherpenis se er een tijdelijk onderkomen gevonden nadat de gymzaal als accommodatie verviel. De gemeente Tholen gaat niet over tot de aankoop van biologisch geteelde bloembollen. D66-raadslid J. van den Donker wilde daar bij wijze van proef op kleine schaal mee beginnen, maar wethouder J. van der Jagt wees het resoluut van de hand. Van de Donker reageerde op een brief van de werkgroep Milieudefensie uit Amsterdam, nadat hij eerder al eens aandacht voor de milieuvriendelijke bloem bollen had gevraagd. Toen waren er onduidelijkheden over de prijs, maar die is inmiddels bekend en meerdere gemeenten gebruiken de bloembollen al. "Ook de reguliere handel beperkt de toepassing van bestrijdingsmiddelen en daar zijn we tevreden mee", zei de wethouder. Hij kreeg steun van CDA-raadslid W.C. van Kempen. "Ik heb er geen behoefte aan om de gemeente Amsterdam te subsidiëren door ze van hun bloembollen af te helpen", zei Van Kempen. De burgemeester deed Van den Donker de suggestie om samen een test te doen. Een ambtelijke plangroep adviseert het dagelijks bestuur van de stuur groep Oosterschelde groen licht te geven voor het aangepaste vooront werp-bestemmingsplan Wulpdal op Tholen. Het gemeentebestuur wil een flexibeler plan, dat gefaseerd wordt uitgevoerd. Dit om beter in te spelen op ontwikkelingen in de toe- ristisch-recreatieve markt. Het blijft de bedoeling om bij Gorishoek een elk-weervoorziening te realiseren en maximaal 225 zomerwoningen (met een maximale oppervlakte van 75 m2 per woning). Met name dat laatste voldoet aan de voorwaarden die de stuurgroep Oos terschelde al in 1988 heeft gesteld. Toen is bepaald dat de elk-weer- voorziening niet later dan de wonin gen mocht worden gebouwd; ook zou met maximaal 225 zomerwo ningen het plan Wulpdal afgerond zijn. Dat laatste is ook opgenomen in het eerder dit jaar door provincie vastgestelde beleidsplan Ooster schelde. Geconcludeerd wordt, dat het her ziene Thoolse bestemmingsplan niet in strijd is met het Oosterscheldebe- leid. De gemeente moet in alle kernen standaard met snelheidsremmende voorzieningen komen, zonder dat bewoners daar telkens over moeten soebatten. VVD-raadslid mevr. E. Frigge-Hogesteeger stelde dat maan dagmiddag met ferme stem in de Thoolse gemeenteraad naar aanlei ding van het verzoek van S.A. van Dommele en andere bewoners van de Veerweg te Stavenisse. Het stond voor haar 'als een paal boven water' dat er daar wat moet gebeuren. Mevr. Frigge verbaasde zich er bovendien over, dat pas 28 augustus een brief van 8 februari in de gemeenteraad aan de orde kwam. "Dat mag toch niet voorkomen!" De burgemeester noemde het VVD- raadslid 'fors in haar uitingen.' "Van af 14 mei 1993 zijn we er al over bezig, maar het punt is, dat burgers en gemeente van opvatting verschil len over de Veerweg en allebei zijn ze vasthoudend. Nu de meerderheid van de commissie openbare werken gezegd heeft dat er daar wat moet gebeuren, onderzoeken we dat", aldus de burgemeester. Volgens wethouder J.,van der Jagt was een al lang afgewezen verzoek nogmaals besproken, waarbij een handreiking gedaan wordt in de vorm van een onderzoek naar een eenvoudige vorm van verkeersrem mers. "Ik moet mevr. Frigge echtei helaas in het ongewisse'laten, wan neer dat uitgevoerd wordt. Het hangt af van het plan, dat er nog niet is en van de bezwaren die er eventueel tegen ingebracht worden. Het kan nog wel een halfjaar of zelfs twee jaar duren, ik weet het niet", zei de gepikeerde wethouder. "Een uiterst vreemde zaak", conclu deerde het VVD-raadslid. "Gaat dat straks ook zo met de uitbreiding van het gemeentehuis?", merkte ze vol sarcasme op.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 11