jfi! Provincie Zeeland Subsidie Zeeuwind Staten over begroting Tholen in veldtocht van band Normaal Etiketteren is een vak ^ü^shaisk Tandemtocht trekt minder door warmte Concert T\ihü in Thoolse Gasthuiskapel Twee kansen rederijkers op toneelprijs Scheepvaart Kanaal Walcheren Folders IN BEROEP Donderdag 24 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Provinciale staten beslissen 8 september over bij na 13.000 gulden subsidie aan de Vereniging Zeeuwind. Eerder dit jaar werd al hetzelfde bedrag toegekend. Beide bedragen zijn nodig voor de pro motie van windenergie in Zeeland. Provinciale staten geven vrijdag 1 september hun visie op de begroting 1996. Het gaat die dag om de grote lijnen van het provinciale beleid. De zitting begint om tien uur s'morgens en is openbaar. WmÊÊiWrwSEËSNb Beleidswijzigingen Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Ierse muziekavond in Haestinge De Achterhoekse rockformatie Normaal heeft het naar zijn zin op Tholen. Dat blijkt uit het feit dat de band besloten heeft Tholen op te nemen in hun jaarlijkse 'veld tocht'. Dit komt volgens beheerder Hans Visser van gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk en organisator van het optreden van Normaal, mede door het goede gedrag van de fans. Rigoreus Slangen voor hogedrukreinigers Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Ierse muziek Zilveren jubilaris P. Segers van Delacre Tholen: Biscuits Delacre in Tholen heeft vrijdag zijn emballagechef P. Segers in het zonnetje gezet. De in Dinteloord wonende Segers werkt al een kwart eeuw bij de banketfabriek. Hij kwam er als 14-jarige jongen binnen. Vrouw Ji 11 in Nieuws De promotiecampagne bestaat uit een workshop voor bestuurders en ambtenaren van de Zeeuwse gemeenten, waarin hun de moge lijkheden en onmogelijkheden van de plaatsing van windturbines wordt verduidelijkt. Ook moet een provinciale voorlichtingscampagne worden opgezet die voor iedereen is bedoeld. In eerste instantie was aan de pro vincie gevraagd de helft van de kosten voor haar rekening te ne men, wat neerkwam op 12.790 gulden. Tijdens de commissiever gadering, waarin over de bijdrage uit het milieufonds werd gespro ken, werd van de kant van Zeeu wind duidelijk gemaakt dat de fi nancieringsbron (Deltan) voor de andere helft van de kosten droog bleek te staan. De campagne past qua tijd niet in de windenergie-acti viteiten van het nutsbedrijf. De vraag was dan ook of de provincie het hele bedrag wilde betalen. De statencommissie voor milieu is hiervan voorstander, de staten commissie algemeen bestuur wees de verdubbeling af. Het is nu aan provinciale staten om de knoop door te hakken. Re gel is namelijk dat wanneer com missies niet tot een gezamenlijk standpunt kunnen komen over bij dragen uit de reserves en fond sen, het probleem aan de plenaire vergadering van de staten wordt voorgelegd. Zondag 3 september zijn tussen 11.30 en 15.00 uur en tussen 15.30 en 16.15 uur de Keersluis brug in Vlissingen en de Draaibrug in Souburg, beide over het Kanaal door Walcheren, niet beschikbaar voor het scheepvaartverkeer. In die tijd organiseert zwemsport- vereniging Stormvogels uit Oost- Souburg nationale zwemwedstrij den en een prestatietocht op het kanaal tussen de twee brugggen. De sluizen en de andere bruggen zijn wel in gebruik voor de scheep vaart. Tot en met 14 september moet de scheepvaart rekening houden met werkzaamheden aan de kolk- wanden van de grote sluis in Vlis singen. Het werk wordt uitgevoerd in de nachten van maandag op dinsdag tot en met woensdag op donderdag. De werktijden zijn van acht uur 's avonds tot vijf uur 's morgens. Scheepvaart die breder is dan twaalf meter kan in die tijd niet passeren. Smallere schepen kun nen er door, maar zij moeten re kening houden met oponthoud tot twee uur. De tien fracties in provinciale staten krijgen elk een kwartier om hun politieke beschouwing op de provinciale zaak te ge ven. Alle elementen uit de be groting kunnen daarbij aan bod komen, variërend van al gemeen bestuur tot verkeer en vervoer en van milieube heer tot recreatie en econo mie, inclusief agrarische za ken. Andere begrotings hoofdstukken zijn waterhuis houding, openbare orde en veiligheid, welzijn, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting en financiering en algemene dekkingsmiddelen. De provin ciale lasten zijn voor 1996 be groot op ruim 362 miljoen gul den. De sprekersvolgorde van de frac ties is: Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (WD), Democraten 66 (D66), Groen Links, Partij van de Arbeid (PvdA), Staatkundig Gere formeerde Partij (SGP), Christen Democratisch Appèl (CDA), Refor matorisch Politieke Federatie/Ge reformeerd Politiek Verbond (RPF/GPV), Delta Anders, Zeeuwsch-Vlaamse Volkspartij (ZW) en Algemeen Ouderen Ver bond (AOV). Als alle fracties hun zegje hebben gedaan, verwacht wordt rond 13.00 uur, wordt de vergadering geschorst. Bij de heropening om 14.30 uur zijn de dagelijks bestuurders - de gedeputeerden en de voorzitter van de staten - aan de beurt om ieder voor hun portefeuille te ant woorden op de beschouwingen. De gedeputeerden en de staten- voorzitter (de commissaris van de De publieke tribune hangt als een balkon over de breedte van de statenzaal - goed overzicht is zo verzekerd. Onder het balkon is de perstribune. koningin) krijgen gezamenlijk an derhalf uur de tijd daarvoor. Tradi tioneel begint de gedeputeerde voor financiën. Om vier uur kan dan de tweede termijn beginnen die tot rond zes uur zal duren. Zowel de fractie woordvoerders als de leden van het college van gedeputeerde sta ten komen dan nog een keer aan bod. De statenfracties zijn in de gele genheid wijzigingen aan te bren gen in het door gedeputeerde sta ten voorgestane beleid. Zij kunnen dat doen aan de hand van moties. Zo'n voorstel tot beleidswijziging moet de handtekening dragen van de indiener. Bovendien moet de motie door twee andere statenle den worden gesteund, wat blijkt uit mede-ondertekening. Zolang er geen drie handtekeningen zijn, kan de motie niet in behandeling wor den genomen. Over elke motie moet afzonderlijk worden ge stemd om duidelijk te krijgen of de wijziging kan worden doorge voerd. Gebruik is dat ook amendementen kunnen worden ingediend - een beperkter vorm van wijziging, die een technische en niet een politie ke achtergrond'heeft -Zulke tech nische aanpassingen hebben de zelfde ondersteuning nodig als een motie. De staten hebben met elkaar afgesproken, dat zij zich in de begrotingszitting zullen beper ken tot moties die een wijzi ging van het beleid bepleiten. Amendementen kunnen wor den ingediend tijdens de zit ting van 10 november, wan neer de technische en cijfermatige kant van de be groting centraal staat. De algemene, politieke begro- Onlangs zijn twee folders versche nen die allebei met de Zeeuwse wateren van doen hebben. Pleziervaart in Euregio Schel- demond wordt gepresenteerd in de vorm van een papieren bootje. Wie het bootje ontvouwt, houdt een vaantje over met aan de ene kant een globale kaart van de Eu regio - Oost- en West-Vlaanderen en Zeeland - en aan de andere in formatie over wat de streek zoal te bieden heeft. De adressen van de Nederlandse en Belgische toe ristische diensten zijn vermeld, evenals de adressen waar vaar kaarten kunnen worden verkre gen. Wie de brede wateren van Ooster en Westerschelde eens wil laten voor wat ze zijn, kan op die ma nier terecht op het water in het Vlaamse land, zoals de IJzer, de Leie en de Schelde. De folder is verkrijgbaar bij de VW-kantoren en bij het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, post bus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180-31400. Het waterschap Walcheren in Mid delburg en het Zeeuws Biologisch Museum in Qostkapelle doen in de folder Zee, strand en duinen uit de doeken hoe de duinen zijn ont staan en hoe zij in stand worden gehouden om als zeewering en natuurgebied te dienen. De sub-ti tel is dan ook Waar veiligheid, re creatie en natuur samengaan. Er is een Nederlandse en een Duitse uitgave. De folder is door heel Zeeland ver spreid, onder andere bij WV-kan- toren, de waterschapskantoren en op campings. Het Biologisch Mu seum heeft natuurlijk zelf ook een voorraadje waaruit kan worden ge put. tingsvergadering van 1 sep tember begint om tien uur en wordt gehouden in de Staten zaal, Abdij 10, Middelburg. Toehoorders zijn welkom op de publieke tribune. Woensdag 30 augustus zijn er drie zittingen van de hoorcommis- sie bestemmingsplannen, die alle een bestemmingsplan buitenge bied tot onderwerp hebben. De zit tingen zijn openbaar en worden gehouden in het provinciehuis, Ab dij 6, Middelburg. De eerste zitting is 9.15 uur. De gewestelijke raad voor Zeeland van het landbouwschap heeft be zwaar aangetekend tegen de acht ste herziening van het plan buiten gebied van de gemeente Oostburg. Het landbouwschap is het niet eens met de norm die wordt gesteld voor bebouwing ten gunste van intensieve neventakken van het agrarisch bedrijf. De achtste herziening van het be stemmingsplan Buitengebied van de gemeente Hontenisse stuit op bezwaren bij de heren De Koek, Mei en Krieckhaert uit Walsoorden en Hengstdijk. De bezwaren rich ten zich tegen de oppervlakte- grens die wordt gesteld aan inten sieve veehouderij en tuinbouw. Ook tegen de bepalingen dat bouwpercelen niet kunnen worden vergroot en dat er geen nieuwe kunnen bijkomen is bezwaar ge maakt. De zitting begint om 9.45 uur. Om 10.15 uur zijn aan de orde de bezwaarschriften van een aantal agrariërs en agrarische instanties tegen de derde herziening van het plan buitengebied van Sas van Gent. Oneens is men het met de be stemming van bloemdijken, omdat die de bedrijfsvoering belemme ren. Andere bezwaren zijn het niet of onvoldoende voorhanden zijn van mogelijkheden tot nieuwbouw, omschakeling en verplaatsing en beperkingen in de bedrijfsvoering door vergunningen en beheersbe- leid. Normaal treedt op vrijdagavond 15 september voor de derde achtereen volgende keer op in de gemeente Tholen. De eerste twee concerten vonden plaats in een tent op recre atieterrein De Speelmansplaten aan de Oesterdam. Maar de organisatie vond het tijd om de zaken wat groter aan te pakken en voor de show die met het aankomende optreden op stapel staat, is een andere ruimte nodig. Daarom is men uitgeweken naar de hallen Van Meijer te Scher- penisse. Om zeven uur gaan de deuren van de hal open voor het publiek. Er is een bijzondere tribune ingericht. Hierop kan een beperkt aantal men sen van bovenaf en met bediening aan tafel genieten van het optreden en de dansende massa. Voor deze plaatsen moet wel tijdig worden gereserveerd bij Haestinge. Aange zien een optreden van Normaal gepaard gaat met de consumptie van het nodige bier, heeft de organisatie maatregelen genomen. Er zal ook dit jaar een Normaal-bus door de gemeente rijden. De bus volgt op de avond van het optreden de volgende route: Haven en Onder de Linden te Sint-Maartensdijk, haven Stavenis- se, Havenplein Sint-Annaland, Sint- Philipsland, Heense Molen, Nieuw- Vossemeer, Oud-Vossemeer, Tho len, Poortvliet en Scherpenisse. De bus brengt na afloop het publiek ook weer naar huis. Bij voldoende Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 01660-3497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Advertentie I.M. belangstelling rijdt er ook een bus naar andere plaatsen. In het voorprogramma van Normaal staat de band Rigoreus uit Bergen op Zoom. De groep bestaat uit Koen Muijs zang en drums, Johan Muijs toetsen en zang, Gijsbert gitaar, Jeroen Hermus zang en basgitaar en leadzangeres is Mona Rommers. Hun repertoire bestaat uit heden daagse muziek (af en toe Neder landstalig). De band heeft een goede live-reputatie opgebouwd met con certen door heel Nederland. Rigo reus heeft de taak om de 'hökende' Normaal-fans in de stemming te krijgen. Kaarten kan men verkrijgen bij ondermeer Haestinge en het VVV-kantoor in Sint-Maartensdijk. Daar kan men ook informatie krij gen over de Normaal-bus. Zaterdag 16 september organiseert Haestinge alweer het volgende muziekfestijn. Dan wordt in het recreatiecentrum voor de tweede keer een Ierse avond gehouden met live-muziek van diverse artiesten. Zo treedt de in Nederland wonende, Ierse solozanger Noel Shannon op. Hij zingt onder andere bekende Ier se liedjes als 'Whiskey in the Jar', The Jolly Beggar' en The Wild Rover'. Deze wisselt hij af met num mers van zijn eigen cd 'Reason or Rhyme'. Shannon begeleidt zichzelf op gitaar. Naast Shannon treedt ook de band The Donkeys uit Bergen op Zoom op. Deze groep brengt een keur aan traditionele Ierse muziek, zowel vocaal als instrumentaal. Vorig jaar gaven The Donkeys nog een mini- concert met een aantal leden van de beroemde band The Dubliners. The Donkeys worden in Haestinge bijge staan door de Schotse zanger Jake. Deze zal in traditionele kledij een aantal onvervalste Schotse ballades zingen. Onontbeerlijk op een derge lijke avond is het Ierse bier. Boven dien zijn er nog diverse verrassings- acts. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor en Haestinge in Sint-Maartensdijk. P. Segers bij zijn vertrouwde etiketteermachine. De chef emballage is 25 jaar in dienst bij Delacre in Tholen. "Mijn eerste werkdag herinner ik me nog goed. Ik kwam bij de heer L. Soomers en die gaf me de opdracht de 'liem' te halen. Nou, ik heb een halve dag gezocht maar ik heb de 'liem' niet gevonden", vertelt Segers. Hij woonde destijds in Steenbergen en kwam vanaf de lts bij - toen nog - De Waal terecht. Vier jaar later had hij het al tot chef gebracht van de etiketteerafdeling. "Ik ben met de etiketteermachine opgegroeid", aldus Segers. "Mijn baas de heer Rompa zegt dat ik geen vak geleerd heb, maar voor mij is etikettering een vak." De Dinteloorder is ervoor verant woordelijk dat op de dozen koekjes de juiste etiketten, codes en data komen. Hij heeft vier vijf mensen onder zich werken. Door de jaren is er heel wat veranderd, ondermeer door de automatisering. "En ik weet nog dat we 50 dozen met 12 pakken koekjes per uur draaiden, terwijl dat nu 120 dozen met 20 pakken is op drie lijnen." Directeur J. Hermans van het moe derbedrijf Delacre Nederland te Ede prees de inzet van de jubilaris voor Twintig tandems vertrokken zater dagmorgen vanuit Oud-Vossemeer voor een tocht van ongeveer 50 kilo meter over Tholen. Het was de jaar lijkse rit van de stichting Vigeta: visueel gehandicapten tandemtoch- ten. "De belangstelling viel wat tegen, maar met deze hitte is dat begrijpelijk", vertelt P.C.M. Thole- naar, zelf één van de deelnemers. De route voerde door de polders langs alle zeven woonkernen. Bij Goris- hoek werd een lunchpauze gehou den. In verband met de warmte wer den onderweg twee tussenstops ingelast. "Het was onvoorstelbaar warm, maar je raakt er op den duur aan gewend", zegt Tholenaar. De tocht werden zonder lekke banden volbracht. het bedrijf en zijn secure manier van werken. Hij typeerde hem als een gangmaker op feestjes, een levens genieter en noemde ook zijn inbreng in de personeelsvereniging. Verder herinnerde de directeur eraan, dat Segers in Tholen zijn vrouw leerde kennen, die ook bij De Waal werkte. Hermans overhandigde een enve loppe met inhoud en - samen met bedrijfsleider P. Rompa - een fraaie wandklok. Hij is sinds kort J. Hil- bron opgevolgd als directeur. Laatstgenoemde is in het kader van een reorganisatie vervroegd uitge treden. "Jammer dat Hilbron hier vanmiddag niet is", vond Segers. J. de Waal - kleinzoon van de stichter van het Thoolse bedrijf - bood bloe men aan en sprak de wens uit op een voortzetting van de goede samen werking. Op een gezellige bijeenkomst met familieleden en personeel in de kan tine van het bedrijf, feliciteerde Rompa de jubilaris op humoristi sche wijze. Hij haalde daarbij onder meer diens hobby's aan: vissen en scheidsrechter zijn bij zaalvoetbal wedstrijden. In het kader van het kamermuziek festival treedt dinsdag 5 september in de Gasthuiskapel te Tholen het ensemble Tuhü op met zijn pro gramma 'Musica Latina'. Het ensemble bestaat uit zangeres Rose Marie Bekker, fluitiste Marijke van Oosterhout en de gitaristen Fred Brouwer en Tom Burmanje. Het concert begint 's avonds om kwart over acht. Onder de uitgevoerde werken ondermeer: El Amor Brujo, Córdoba, Tres Cantares, Canide Ioune, Maria Va en Chöro y Batu- que. Toneelvereniging Rederijkerskamer Eendracht uit Oud-Vossemeer is kanshebber op de Zeeuwse toneel prijs Elektra. De uitvoering van de volkskomedie 'De grote dag' is uit verkoren in de categorie opmerkelij ke produktie. Daarnaast heeft de Oud-Vossemeerse vereniging een tweede ijzer in het vuur, want in de categorie opmerkelijke vrouwelijke bijrol is de elfjarige Anouschka van Treijen kandidaat voor een Elektra. Op 8 september worden de bij deze nominaties behorende certificaten en beoordelingen uitgereikt. Op 30 september volgt de bekendmaking van de uiteindelijke winnaars van de prijzen van het Zeeuws Centrum voor Amatèurtheater (ZCA). Rederijkerskamer Eendracht is in zijn nopjes met dit succes, vertelt voorzitter C.J. van Gorsel. De ver eniging is pas een jaar aangesloten bij het ZCA en liet voor het eerst een voorstelling beoordelen. De catego rie opmerkelijke produktie is door de Elektra-commissie nieuw in het leven geroepen, als blijk van waar dering voor de door regisseur C. van Broekhoven zelf geschreven pro duktie. Ook de voorstelling van 'Op hoop van zegen' door de stichting Middelburgs Theater is in deze cate gorie genomineerd. De jeugdige Anouschka van Treijen heeft meer concurrentie, want met haar zijn nog vier amateur-toneel speelsters voorgedragen. Anousch ka vertolkte in het jubileumstuk van Rederijkerskamer Eendracht de rol van Kaatje, het dochtertje van Geert en Maatje Goorden. In twaalf categorieën zijn er in totaal 37 genomineerden van zeventien gezelschappen. De andere Vosse- meerse toneelvereniging, Sint Joseph, is er dit keer niet bij. Twee keer eerder werd een speler van deze vereniging genomineerd, maar nooit won men een Elektra. THOLEN t/m 31 aug. expositie schilderijen J.B. Leunis, Ten Anker, t/m 24 aug. fietsvierdaagse, start Markt 18.30-19 u. 25 aug. dauwzwemmen, De Spetter 6.30 u. 25 en 26 aug. braderie. 2 sept. Seniorendag gymverenigin gen, Speelmansplaten 10-15 u. 5 sept. 'Musica Latina' concert ensemble Tuhü in kader kamermu ziekfestival, Gasthuiskapel 20.15 u. 9 sept. orgelconcert Martin Zonne- berg, Grote Kerk 20 u. 13 sept. avond NCVB over 'de vrouw in de wereld van nu', Meul- vliet 19.30 u. 16 sept. puzzel- en oriëntatierit MAC, Zoekweg 19 u. 21 sept. busreis naar boekenstadje Bredevoort, opgave tot 1 sept. op tel. 01170-55347, vertrek 8.20 uur. 23 en 24 sept. sluitingstocht water sportvereniging De Kogge. 30 sept. zang en orgelavond chr. Thools mannenkoor Rehoboth, Gro te Kerk 19.30 u. 30 sept. sluiting zwembad De Spet ter. OUD-VOSSEMEER 2 sept. wielerronde, start Dorpsweg 13 u. 2 sept. fancy-fair Zonnebloem, Vos- senkuil 13.30-17 u. 15 en 16 sept. Hobbytentoonstelling en -beurs, Vossenkuil. SINT-ANNALAND t/m 30 aug. kunstwerken van Thea Bakker, rest. De Lagune, t/m 23 okt. exposities streekmuseum Meestoof over merklappen en hoog aarzen, di t/m za 14.15-16.45 u. 30 aug. t/m 30 sept. expositie gegra veerd kristal en glas van mevr. Schot uit Tholen, De Lagune. SINT-MAARTENSDUK 26 aug. fancy-fair basisschool De Rieburch vanaf 14 u. 31 aug. plattelandsvrouwen 35 jaar excursie Antwerpen, Haven 14 u. 6 t/m 29 sept. expositie Zelandia illustrata, ma t/m vr gemeentehuis. 16 sept. West-Brabant fietstocht over 150 km, café Smerdiek 9 u. 16 sept. Ierse avond met Noël Shan non, The Donkeys en Jake, Haestin ge 20-2 u. 23 t/m 30 sept. tennistoernooi Smal- stads Open, park Jacoba van Bei eren. 30 sept. lampionoptocht met mede werking van Euterpe, start 19 u. SCHERPENISSE 26 aug. Oosterscheldezwemtocht, start rest. De Zeester te Gorishoek 14.45 u. 27 aug. en 24 sept. rit motortoerclub Tholen, Veerdijkseweg 3 om 9 u. 7 sept. handwerkmiddag platte landsvrouwen, Holland Huis 14-16 u. 9 sept. bekerwedstrijd De Zeebaars, Anna Vosdijkpolder 15-18 u. 15 sept. optreden Normaal, hallen van Meijer, Veerdijkseweg. 20 sept. C. Prinsen brengt meiden- kist mee en vertelt hierover aan plat telandsvrouwen, Holland Huis 20 u. POORTVLIET 4 sept. doe-avond plattelandsvrou wen, 't Ouwe Raed'uus. SINT-PHILIPSL AND 20 sept. kernbezoek gemeentebe stuur, Wimpel. 21 sept. lezing Artsen zonder Gren zen voor plattelandsvrouwen. Wim pel 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 3 sept. schilderijen en grafiek van Eugeen van Mieghem, Markie zenhof. 8 t/m 10 sept. cultureel weekend, activiteiten in binnenstad. 10 sept. straattheaterfestival. 15 sept. opening theaterseizoen De Maagd met musical Faya, De Maagd 20.15 u. 16 sept. Krabbentocht (wandelen), start Paviljoen Rozenoord vanaf 7 u. 21 sept. t/m 6 jan. cultuurhistorische tentoonstelling De Vier Jaargetij den, Markiezenhof. 22 sept. concert Janis Ian, De Maagd 20.15 u. 23 sept. dans en muziek Les Ballets Africains de Guineé, De Maagd 20.15 u. 23 sept. t/m 19 nov. overzichtsten toonstelling Louis Weyts, Markie zenhof. t/m 24 sept. canto-project Rob Möhlman, 29 sept t/m 1 okt. plaatfeesten, optredens Golden Earring, Garfield, Anita Meijer en Rowwen Hèze, tent aan Binnenschelde. film+++fïlm+++film+++fllm ROXV 1: Batman Forever - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.30 en 20.30 u. ROXY II: Crimson Tide - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 20.30 u. Casper - vr 18.45 u., za 16.15 en 18.45 u.,zo 16.30 u., wo 14 u. De Zwanenprinses - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: While You Were Sleeping - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. De Leeu wenkoning - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Congo - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: First Knight - vr, za en zo 18.45 u. Flodder 3 - do, ma en wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u. Free Willy 2 - za en wo 14u., zo 14en 16.15 u. Film- club Cinema Paradiso: Four Wed dings and a Funeral - di 20.30 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7