Provincie Zeeland Inspraak jeugdhulpverlening Barlow wenst Tholen geluk Jongelui ongedeerd uit sloot Zeeuwse slibverwerking Steenbergse Duitsers in de Polder Boerderijen in de Anna Jacobapolder Donderdag 17 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Mening gevraagd over: Hoe in de toekomst moet worden omgegaan met slib van zuiveringinstallaties en vanuit de industrie is het onderwerp van de Startnotitie milieu-effectrapportage verwijdering commu naal en industrieel slib. Van 18 augustus tot en met 30 september kan iedereen daarover meepraten. IN BEROEP Dinsdagavond 29 augustus wordt een inspraakbijeenkomst belegd over het voorontwerp plan jeugdhulpverlening Zeeland 1996-1999. De bijeenkomst is in de filmzaal van de provincie, Abdij 9, Middelburg, en begint om half acht. COMMISSIES Stemmen van lezers De 72-jarige Engelse oorlogsveteraan Ernest Barlow die op 4 mei de dodenherdenking in Tholen bijwoonde en deelnam aan het feest op 5 mei, schreef een brief aan de redactie van deze krant. Barlow was in 1944 als ponton nier van de Royal Engineers betrokken bij het herstellen van de verbinding tussen Tholen en Halsteren nadat de Duitsers de brug op 30 oktober hadden opgeblazen. Bij deze wil ik nog reage ren op uw artikel over het gehucht de Sluis. Een leuk stukje, ook omdat ik er zelf nog een paar jaar gewoond heb. U schrijft dat W.F. del Campo vrij snel na de bedijking van de Anna Jacobapolder een groot huis met een boerderij aan de Sluisweg bouwde, land goed Willemsburg. Dat is niet helemaal waar. Erfenis Pak even uw zakboekje Nieuws Onder communaal slib wordt het slib uit de rioolwaterzuiveringsin stallaties van de Zeeuwse water schappen verstaan. Alleen de rest- produkten van de installatie in Rilland-Bath worden niet meegere kend. Daar gaat het om afvalwater vanuit Noord-Brabant. De buurpro vincie is hiervoor verantwoordelijk. De gezamenlijke waterschappen zitten jaarlijks met ruim 7.000 ton droog stof - de maat waarin het slib wordt gemeten. Het slib is on der andere vervuild met cadmium, koper, lood, zink en arseen. Dat is de reden, waarom het niet in de landbouw kan worden afgezet. Hetzelfde geldt voor industrieel slib, dat vooral afkomstig is uit de voedingsmiddelenindustrie. Van de verwachte 60.000 ton moet zo'n 10.000 ton worden bewerkt. Omgezet in droog stof gaat het om 1.000 ton. Het grootste deel van het industriële slib blijft binnen de landelijke kwaliteitsnormen en kan daardoor wel in de landbouw worden gebruikt. Onder de milieu-effectrapportage vallen niet het drinkwaterslib -de branche heeft hiervoor zelf al een methode uitgedokterd - en het slib uit riolen, kolken en gemalen. Doordat dit vooral uit zand be staat, kan het niet op dezelfde ma nier als het zuiveringsslib worden bewerkt. Als mogelijkheden van verwer king worden aangegeven ver branden, wat zowel binnen (Terneuzen) als buiten (Moer dijk) de provincie zou kunnen, natte oxydatie en vergassing. De twee laatste methoden zou den gestalte moeten krijgen in Vlissingen-Oost of de Kanaal zone of op beide lokaties tege lijk, waarbij het slib regionaal aangevoerd kan worden. Bij alle methoden is ervan uit gegaan dat de techniek moet aansluiten bij de te verwachten hoeveelheden slib en dat zij voor het jaar 2000 in gebruik kunnen worden genomen. Ver der moet uitzicht worden ge boden op hergebruik of stort van de reststoffen. De startnotitie ligt van 18 augus tus tot en met 30 september ter inzage bij de provinciale directie milieu en waterstaat, Het Groene Woud 1, Middelburg. De openings tijden zijn op werkdagen tussen negen en twaalf uur en van twee tot vier uur. Medewerker W.F.J. Vette van het bureau bodem en af val kan (telefonisch) nadere infor matie verschaffen: 01180-31774. In dezelfde periode kunnen reac ties op de aangedragen verwer kingsmethoden worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zee land, postbus 6001, 4330 LA Mid delburg. De startnotitie is gratis verkrijg baar bij het provinciaal informatie centrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180- 31400. De bezwaarschriftencommissie voor gedeputeerde staten houdt dinsdag 22 augustus vijf keer zit ting. De eerste zitting is om 14.00 uur. Op de rol staat het bezwaarschrift van de heer H. van Damme uit Ou- werkerk tegen een bedrag dat vol gens de legesverordening aan de provincie moet worden betaald. Om 14.30,15.00 en 15.30 uur hoort de commissie een aantal sportduikers, onder wie twee der tienjarigen, die bezwaar hebben gemaakt tegen een beslissing van gs over hun duikvergunning. De laatste zitting is om 16.30 uur. Bejaardentehuis De Burght in Oostburg heeft bezwaar aangete kend bij gs tegen een beslissing op grond van de Wet op de be jaardenoorden. Alle zittingen zijn openbaar. Zij zijn belegd in het provinciehuis, Abdij 6, Middelburg. In het plan geeft het dagelijks be stuur aan hoe de ruim 16 miljoen gulden voor de jeugdhulpverlening over de verschillende vormen van zorg wordt verdeeld. Die vormen variëren van medische kleuterdagverblijven (bijna 4,7 ton) tot tehuizen voor opvoeding en verzorging (ruim 3,9 miljoen) en van de kindertelefoon (ruim 82 duizend gulden) tot beroepsmati ge en vrijwillige pleegzorg (elk ruim 3 miljoen gulden.) Het Bureau vertrouwensartsen kan op ruim 2 ton rekenen; voor jongeren-advies- en informatiecentra is ruim 2,8 ton. Doordat Zeeland nog geld uit de jeugdhulpverleningpost van de provincie Limburg tegoed had, wordt dit extraatje verdeeld over: opvoedspreekuren 45 duizend gul den; adviesbureau en begeleid zelfstandig wonen elk 50 duizend gulden; pleegzorg 100 duizend gulden en deskundigheid bij be handeling incestslachtoffers 25 duizend gulden. Opvoedtelefoon Sinds begin dit jaar is er een opvoedtelefoon. Het is een 06- nummer dat op een landelijk net is geschakeld. De provin cies zorgen bij toerbeurt voor bezetting. Het is doorgaans niet de jeugd zelf die het num mer belt. De opvoeders maken er gebruik van en zij stellen de meest uiteenlopende vragen; ook is er veel variëteit in de leeftijdscategorie voor wie de opvoedkundige adviezen wor den gevraagd: van baby-peri kelen tot problemen met oude re jongeren worden aan de opvoedtelefoon voorgelegd. Er is een deskundigenpool be schikbaar naar wie kan wor den verwezen. De Wellinge in Middelburg is een van de scholen voor voortgezet onderwijs die werken met sociaal-medische teams De samenstelling ervan is ver zorgd door medewerkers van de stichting Spel- en opvoedingsvoor lichting in Gouda, de schoolbege leidingsdienst Regionaal Pedago gisch Centrum (RPCZ) in Middelburg en de Gemeenschap pelijke Gezondheidsdienst (GGD) in Goes. De Stichting Jeugdzorg is doende twee opvoedbureaus van de grond te krijgen: een in Goés en een in Tholen. Bekeken moet wor den of de gemeenten eraan willen meebetalen, bij voorbeeld door huisvesting beschikbaar te stellen. Het werk dat er verzet moet wor den, moet worden geboden door bestaande instanties in de jeugd hulpverlening. De provincie wil 45 duizend gulden uittrekken om de aanloopkosten te kunnen betalen. Onderwijs Van de ruim 20.000 scholieren in het voortgezet onderwijs, kunnen er ruim 9.000 via hun school ge bruik maken van de hulp van een sociaal-medisch team. Verwacht wordt dat na alle fusie-onderhan delingen in de onderwijssoort meer scholen zo'n team krijgen. In het algemeen zijn de teams er vooral om de leerlingbegeleiders ten dienste te staan. In sommige gevallen hebben de teams recht streeks contact met de leerlingen. Dit najaar wordt de eerste evalua tie verwacht. Scholen die met een sociaal-me disch team werken zijn onder an dere het Agrarisch opleidingscen trum Zeeland en het Calvijncollege in Goes, de Thoolse scholenge meenschap, de scholengemeen schap Schouwen-Duiveland, De Wellinge in Middelburg en De Riet- vliet in Zeeuwsch-Vlaanderen. Verder is er in het voorontwerp plan jeugdhulpverlening aandacht voor onder meer begeleid wonen, de opvang van kinderen die niet thuis kunnen blijven wonen, voog dij en gezinsvoogdij, gerichte hulp op specifieke problemen bij al lochtone jongeren en bij incest slachtoffers. Reacties Dinsdag 29 augustus is gede puteerde L. Coppoolse voor jeugdzorg in de filmzaal om reacties op het voorontwerp plan aan te horen. Wie van de inspraakmogelijkheid gebruik wil maken, wordt gevraagd zich telefonisch te melden bij jeugdzorgmedewerker P.W. Moerdijk van de provincie: 01180-31441. Wie schriftelijk op het plan wil reageren heeft tot 11 septem ber 1995 de tijd. De brieven moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zee land, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Voor werkers in de jeugdhulpverle ning zijn drie overlegbijeenkom sten belegd in het provinciehuis: dinsdag 12 september van twee tot half zes 's middags, woensdag 13 september van half negen tot een uur 's morgens en donderdag 14 september van half negen tot elf uur 's morgens. Aanmeldingen worden ook hier bij de heer Moer dijk ingewacht. De statencommissie algemeen bestuur vergadert maandag 21 augustus, 13.45 uur, in het provin ciehuis, Abdij 6, Middelburg. De vergadering begint met spreek recht voor het publiek. Op de agenda staan onder meer de jaarstukken 1994 van de pro vincie, inclusief die van de Provin ciale Stoombootdiensten (PSD). Verbouwing en vernieuwing van de huisvesting PSD in Vlissingen en een krediet voor onderhoud en verbetering van de dubbeldekker Prins Willem-Alexander komen ter tafel. Subsidies voor de vereniging Zeeuwind, bedrijfsverzamelgebou wen in Borsele en de aankoop van natuurgebied in de Biezelingse Ham zijn aan de orde. Andere on derwerpen zijn de besteding van monumentensubsidies en geld voor het kleine-kernenbeleid en de gescheiden afvalinzameling. De provinciale commissie mi lieubeheer en waterhuishou ding vergadert donderdag 24 au gustus, 14.00 uur, in het kantoor van de directie milieu en water staat, Het Groene Woud 1, Middel burg. Na de opening zal het twee de Zeeuwse Milieumanifest worden aangeboden aan de leden. De commissie praat over haar ei gen werkwijze en de samenstel ling van sub-commissies. Agendapunten zijn verder het be heersplan van het waterschap Wal cheren, vergunningen grondwater wet voor Elf Atochem in Vlissingen en voor het waterschap Schou wen-Duiveland in Zierikzee en de ontwerp-nota lokatiebeleid en mo biliteit. Beide commissies vergaderen in het openbaar. De vergaderstuk ken ligger ter inzage in het provin ciaal informatiecentrum, Abdij 9, Middelburg. Het voorontwerp-plan jeugdhulp verlening 1996-1999 is gratis ver krijgbaar bij het provinciaal infor matiecentrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 01180-31400. Na een eerdere reactie van Bram van de Velde op het artikel over de Sluis te Anna Jacobapolder, is het wel interessant om er nog iets aan toe te voegen. De Polder was dus door de Duitsers geïnundeerd als verdediging tegen een eventuele aanval door de geal lieerden. Dit ging echter zo lang duren dat de Duitsers er al snel de brui aan gaven. Wij konden ons vrij uitleven vanuit Sint-Philipsland waar de 'poldergasten' zoveel moge lijk waren geëvacueerd bij familie en kennissen. In Sint-Philipsland had zich inmiddels een kleine groep O.D.'ers gevormd die in actie zou komen bij de bevrijding. Zij hielden nauw contact met de Steenbergse O.D.'ers die in moeilijkheden waren gekomen met Duitsers die zich had den overgegeven. Waar moesten ze ermee blijven? De oplossing was ze in de Polder onder te brengen op de boerderij van Klompe. Deze 'krijgs gevangenen' werden daar door de Steenbergse O.D.'ers bewaakt, ter wijl de Sint-Philipslanders voor de bevoorrading zorgden. Een en ander moest natuurlijk 's nachts en bij toer beurt gebeuren met afgeladen fiet sen. De Rijksweg kon worden bereden, maar de Zuidweg, Langeweg en Noordweg niet. Men kon daar met laarzen aan met moeite tot aan de boerderij komen. Bij donkere nach ten was het uitkijken om niet in de sloten terecht te komen. Toen Tho len eerder werd bevrijd dan Sint- Philipsland, werden de Duitsers naar Sint-Annaland overgevaren. Het was een geweldige opluchting toen dit alles, zonder ongelukken, tot stand was gekomen. J. Goudzwaard Borgvlietsedreef Bergen op Zoom. Advertentie I.M. Barlow was eerder in Tholen, in september 1992. Barlow wilde altijd nog eens naar Tholen komen. Het contact kwam destijds tot stand via het streek VVV-eiland Tholen die een brief van Barlow ontving, die op het VVV kantoor in Hillegom was afgeleverd door een Nederlandse vertegenwoordiger van een bloe menhandel in Liverpool. Na een artikel in deze krant boden verschil lende (oud)Tholenaren aan Barlow op te vangen. Hij schrijft: 'Bij deze wil ik de redactie van het lokale nieuwsblad bedanken. Die heeft het voor mij mogelijk gemaakt om na 48 jaar terug te keren naar Tholen. Het was via uw krant en de streek VVV- eiland Tholen dat ik de familie (van Zanten uit Tholen -red.) terugvond die ik toen, in 1944, heb leren ken nen. In september 1992 kwam ik naar Tholen en bezocht toen ook de Canadese oorlogsgraven in Bergen op Zoom. In april dit jaar kwam ik weer terug om het 50-jarige bevrijdingsfeest van de inwoners van Tholen te vie ren. Ik weet wat u in de oorlogstijd allemaal heeft meegemaakt. Ik zou het opnieuw doen omdat ik weet hoeveel de Nederlanders van de Engelsen houden. Ik kan er nog niet over uit hoe de fanfare speelde terwijl de schoolkin deren me toezongen, over het leggen van bloemen bij het oorlogsmonu ment en het oplaten van ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. Ook de bijeenkomst in de kerk heeft grote indruk op me gemaakt. De mensen kwamen naar me toe en stelden vra gen over de oorlog. Een oude vrouw gaf me drie stukken van de opgebla zen brug. Mijn zoon en ik zullen deze voor altijd koesteren. Ook kre gen we theemokken met het opschrift 1944-1954. En zo kan ik nog wel doorgaan, maar ik moet ein digen. Maar voor ik dat doe wil ik alle mensen van Tholen veel geluk en een goede gezondheid toewen sen. En speciaal voor mevrouw Marian ne van Oorschot en haar gezin het allerbeste. Ik denk dat zij een medaille verdient voor alles wat ze, met hulp van vrienden, voor de oor logsveteranen heeft gedaan. Ik weet niet hoe ze het allemaal vol kan hou den zonder klagen ('without a graon or moan'). Ernest Barlow Ex sapper Royal Engineers 14258166 42 Lambshear Lane Lydiate Mersyside L3121A England. Brandweerlieden bevrijden de Scherpenissenaar uit zijn auto die onderin een sloot langs de Molendijk ligt. Een 18-jarige Scherpenissenaar en zijn 16-jarige passagier uit Sint-Annaland zijn zaterdagmid dag kort na vijf uur nog goed weg gekomen. De jongeman stuurde zijn auto over de Molendijk rich ting Stavenisse, raakte op een recht stuk weg buiten het dorp de macht over het stuur kwijt en belandde in de sloot onderaan de noordkant van de dijk. De auto lag op zijn kant in de halfvolle sloot en werd flink beschadigd. Het Sint-Annalandse meisje wist eruit te komen, maar de jongen zat bekneld. Daarom werd de brandweer inge schakeld en die had hem vrij snel uit zijn benarde positie bevrijd. De Scherpenissenaar klauterde op eigen kracht tegen de dijk omhoog, waar de inmiddels gear riveerde ambulance hem en het meisje naar ziekenhuis Lievens- berg bracht. De verwondingen vielen mee en na behandeling kon den beiden dan ook weer naar huis. Omdat de politie vermoedde dat de bestuurder onder invloed van alcohol verkeerde, is hem in het ziekenhuis een bloedproef afgenomen. De sirene van de brandweerauto lokte heel wat nieuwsgierigen naar de plaats van het ongeluk. Rond het middaguur op diezelfde dag kwamen op het industrieter rein in Sint-Philipsland twee auto's met elkaar in botsing. Een 48-jarige automobilist reed over de Nijverheidsweg en verleende op de splitsing met de Kwekerij- weg geen voorrang aan een van rechts komende 28-jarige automo bilist. Laatstgenoemde hield vol gens de politie onvoldoende rechts. Beide auto's liepen schade op aan de voorkant. In 1847, na de bedijking, werden een directiewoning en twee andere huizen gebouwd. Deze werden enkele jaren later al afgebroken. In 1848 werd de eerste boerderij gebouwd, genaamd Rumoirt. De tweede, Nicke, volgde een jaar later. Deze zijn genoemd naar de schorren die ingedijkt werden tot de Anna Jacobapolder. De derde boerderij werd in 1850 gebouwd en De Stel- berg genoemd, naar de buitendijks gelegen Bruinisser stelberg. In 1852 werd de vierde boerderij weggezet, Willemsburg. Deze bestaat niet meer. Het woonhuis werd als laatste gesloopt in 1969, maar de schuren waren al veel langer verdwenen. Del Campo begon voor zichzelf in 1853 een schitterend landhuis te bouwen. Het werd in het volgende jaar voltooid en lag aan de Sluisweg met de voorzijde aan de zeedijk. Er liep een oprijlaan van zo'n 300 meter lengte naartoe die aan weerszijden met bomen was beplant. Dit land huis werd in de volksmond 'Het Wit te Huis' genoemd. Het is helaas in 1919 gesloopt. Het landhuis Wil lemsburg was omgeven door een bospark van ongeveer twee hectare en lag naast de gelijknamige boerde rij. Het landgoed en de boerderij worden nogal eens door elkaar gehaald. Nu had W.F. del Campo vijf kinde ren. Na zijn dood wilde hij ieder een boerderij en een stuk van de Anna Jacobapolder nalaten, maar hij had maar vier boerderijen. Daarom bouwde hij een vijfde die hij Frede- riksburg noemde, naar zijn jongste zoon Frederik Willem Johannes Alexander. Van deze boerderij is niet precies bekend wanneer ze gebouwd werd; in ieder geval tussen 1867 en 1875. W.F. del Campo overleed op 10 augustus 1879 in zijn landhuis Willemsburg. Zijn kinde ren hebben de boerderijen opge splitst omdat ze te groot waren om in zijn geheel verpacht te worden. Zo ontstonden respectievelijk de boerderijen: Nieuw Rumoirt, Wil- helminahoeve en Magdalenahoeve. Van Willemsburg werden een paar kleinere boerderijen afgesplitst en van Frederiksburg de Helenahoeve. Mevr. C. Jasperse-Hiemstra Lorentzlaan 38 Terneuzen. THOLEN t/m 31 aug. expositie schilderijen J.B. Leunis, Ten Anker. 21 t/m 24 aug. fietsvierdaagse, start Markt 18.30-19 u. 22 aug. open avond Oosterschelde- college, J. v. Bloisstr. 19-21 u. 25 aug. dauwzwemmen, De Spetter 6.30 u. 25 en 26 aug. braderie. 13 Sept. avond NCVB over 'de vrouw in de wereld van nu', Meul- vliet 19.30 u. 16 sept. puzzel- en oriëntatierit MAC, Zoekweg 19 u. 5 sept. 'Musica Latina' concert ensemble Tuhü in kader kamermu ziekfestival, Gasthuiskapel 20.15 u. 9 sept. orgelconcert Martin Zonne- berg, Grote Kerk 20 u. 21 sept. busreis naar boekenstadje Bredevoort, opgave tot 1 sept. op tel. 01170-55347, vertrek Tholen 8.20 uur. 23 en 24 sept. sluitingstocht water sportvereniging De Kogge. 30 sept. zang en orgelavond christe lijk Thools mannenkoor Rehoboth, Grote Kerk 19.30 u. 30 sept. sluiting zwembad De Spet ter. OUD-VOSSEMEER 2 sept. wielerronde, start Dorpsweg 13 u. 2 sept. fancy-fair De Zonnebloem, Vossenkuil 13.30-17 u. 15 en 16 sept. Hobbytentoonstelling en -beurs, Vossenkuil. SINT-ANNALAND t/m 30 aug. kunstwerken van Thea Bakker, rest. De Lagune, t/m 23 okt. exposities streekmuseum Meestoof over merklappen en hoog aarzen, di t/m za 14.15-16.45 u. 30 aug. t/m 30 sept. expositie gegra veerd kristal en glas van mevr. Schot uit Tholen, De Lagune. SINT-MAARTENSDIJK 19 aug. Schouwen-Duivelandtocht toerfietsen (150 km), café Smerdiek 9 u. 26 aug. fancy-fair basisschool De Rieburch vanaf 14 u. 31 aug. plattelandsvrouwen 35 jaar excursie Antwerpen, Haven 14 u. 6 t/m 29 sept. expositie Zelandia illu- strata, ma t/m vr gemeentehuis. 16 sept. West-Brabant fietstocht over 150 km, café Smerdiek 9 u. 16 sept. Ierse avond met Noël Shan non, The Donkeys en Jake, Haestinge 20-2 u. 23 t/m 30 sept. tennistoernooi Smal- stads Open, park Jacoba van Beieren. 30 sept. lampionoptocht met mede werking van Euterpe, start 19 u. SCHERPENISSE 26 aug. Oosterscheldezwemtocht, start rest. De Zeester te Gorishoek 14.45 u. 27 aug. en 24 sept. rit motortoerclub Tholen, Veerdijkseweg 3 om 9 u. 9 sept. bekerwedstrijd De Zeebaars, Anna Vosdijkpolder 15-18 u. 15 sept. optreden Normaal, hallen van Meijer, Veerdijkseweg. 20 sept. C. Prinsen brengt meiden- kist mee en vertelt hierover aan plat telandsvrouwen, Holland Huis 20 u. POORTVLIET 19 aug. zomermarkt vanaf 14 u. 4 sept. doe-avond plattelandsvrou wen, 't Ouwe Raed'uus. SINT-PHILIPSLAND 20 sept. kernbezoek gemeentebe stuur, Wimpel. 21 sept. lezing Artsen zonder Gren zen voor plattelandsvrouwen, Wim pel 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 3 sept. schilderijen en grafiek van Eugeen van Mieghem, Markie zenhof. 8 t/m 10 sept. cultureel weekend, activiteiten in binnenstad. 10 sept. straattheaterfestival. 15 sept. opening theaterseizoen De Maagd met musical Faya, De Maagd 20.15 u. 16 sept. Krabbentocht (wandelen), start Paviljoen Rozenoord vanaf 7 u. 21 sept. t/m 6 jan. cultuurhistorische tentoonstelling De Vier Jaargetij den, Markiezenhof. 22 sept. concert Janis Ian, De Maagd 20.15 u. 23 sept. dans en muziek Les Ballets Africains de Guineé, De Maagd 20.15 u. 23 sept. t/m 19 nov. overzichtsten toonstelling Louis Weyts, Markie zenhof. t/m 24 sept. canto-project Rob Möhlman, 29 sept t/m 1 okt. plaatfeesten, optredens Golden Earring, Garfield, Anita Meijer en Rowwen Hèze, tent aan Binnenschelde. fllm+++film+++film+++film ROXY 1: De Zwanenprinses - do t/m zo en wo 14 u. Crimson Tide - do en zo 20.30 u., vr en za 21.30 u., ma t/m wo 20 u. Power Rangers - do 18.30 u., vr en za 18.45 u., zo 16.30 u. ROXY II: Casper - do 14 en 18.30 u., vr en za 14 en 18.45 u., zo 14 en 16.30 u., wo 14 u. Die Hard with a Vengeance - do en zo 20.30 u., vr en za 21.30 u., ma t/m wo 20 u. CINEMACTUEEL 1: Flodder 3 - do t/m za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma en wo 20 u. De Leeuwenkoning - do t/m zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Congo - do t/m za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15,18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: First Knight - do t/m za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u., ma t/m wo 20 u. Free Wil ly 2 - do t/m zo 14 en 18.45 u., wo 14 u. Filmclub Cinema Paradiso: Death and the Maiden - di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7