J c J ©o At -\ Familie berichten K V V r \I APPELFLAPPEN 5 halen 4 BETALEN 5 MELKBOLLEN 5 TARWEBOLLEN 10 stuks samen 3.75 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 augustus 1995 A I 1995 1970 1970 1995 1970 1995 o? Wij zijn wegens vakantie gesloten vanaf maandag 2 7 augustus t/m zaterdag 26 augustus. Dat jij zo snel bent gekomen, hadden wij niet durven dromen. Maar nu je er dan bent, zijn we vast snel aan jou gewend. Annalouisa Gijsbertina We noemen haar Anoek André en Patricia Weijler Patty 4697 CJ St.-Annaland, 7 augustus 1995 Schoolstraat 55 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons dochtertje en zusje Dina Fransina We noemen haar Dinetta Han en Ineke Ridderhof Jacky Bianca 12 augustus 1995 46 4697 GB Sint-Annaland Weststraat 4 n» Air, VioH De één had een jongetje gedacht, de ander een meisje verwacht, maar aan die wens kon ik mij niet storen, ik ben op 12 augustus 1995 als jongetje geboren. Ik heb de naam Jeremy Mijn papa en mama zijn Rien en Bianca Stoutjesdijk-v.d. Zande Ons adres is: Haven 40, 4695 CP Sint Maartensdijk Vol vreugde en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Cornelis Jan m Xv Wij noemen hem 12 augustus 1995 Carlos Kees en Lisette Geuze-Rottier Jurian 4695 RC St. Maartensdijk Nijverheidsweg 15,01666-2470 Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij u ken nis van de geboorte van onze zoon Tristan Bernardus Alexander A.H.B. Bakkerus K. Bakkerus-Kolthof 15 augustus 1995 Jan van Beaumontstraat 12 4691 JBTholen wmm Op D.V. 18 augustus hopen onze lieve papa en mama Leen en Hermien Bijnagte 12'/2 jaar getrouwd te zijn. Dat ze nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Leon ie Jan Willem Nathalie 4694 BG Scherpenisse, augustus 1995 Molenstraat 17 ifflllraiiS^Bi Op D.V. 21 augustus hopen onze ouders Leen van der Kleijn en Willy van der Kleijn-Jasperse te gedenken dat ze 25 jaar getrouwd zijn. Wij wensen hen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Conny en Jan Anita en Leen Jacco U bent in de gelegenheid om onze ouders te feliciteren op vrijdag 1 september van 19.30 - 21.00 uur in gemeenschapscentrum "Meulvliet", Zoekweg 8 te Tholen. 4691 LJ Tholen, augustus 1995 Meanderlaan 208 mmmmm Op D.V. 21 augustus hopen mijn geliefde kinderen onze broer, schoonzus en zwager L. v.d. Kleijn W. v.d. Kleijn-J asperse de dag te herdenken dat ze 25 jaar getrouwd zijn. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Pa v.d. Kleijn Corry en Jan Gerad en Krina Saar en Jan Kees en Gré neven en nichten Tholen, augustus 1995 Opa en Oma van harte gefeliciteerd met jullie 45-jarig huwelijk. Diane, Niels en Gineke 17 augustus 1995 Op 20 augustus zijn onze vader en moeder, oma en opa Piet Hage Cobie Hage-de Graaf 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd namens Hans en Lenie Marvin Berrie en Iris 4694 EJ Scherpenisse, augustus 1995 Burg. Bouwensestraat 10 Op D.V. 20 augustus hopen onze geliefde kinderen Piet Hage en Cobie Hage-de Graaf te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is onze wens Moeder Hage Moeder De Graaf Scherpenisse, augustus 1995 Op D.V. 18 augustus hopen onze geliefde ouders en grootouders J.P. Geluk en M.C.J. Geluk-van Dijke te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen is onze wens Rien en Ria Jan, Pieter, Martin, Jannemieke, Ard-Jan, Lenny Han en Mady John, Alina, Corinne, Leonie Joke en Leo Arjen Ria en Hans Gijs Wij hopen dit in familiekring te herdenken. 4693 EJ Poortvliet, augustus 1995 Philips de Goedestraat 24 Op D.V. 18 augustus hopen onze geliefde ouders, opa en oma L. de Vos en C. de Vos-Quist te gedenken dat ze 40 jaar getrouwd zijn. Dat ze nog lang voor ons en elkaar gespaard mogen blijven is de wens van Tina en Jaap Sjaco, Lianne, Leendert, Klarine, Sander, Willy-Anne Willy en Kees Corina, Elna, Leonie, Willem-Jan Sam en Geuri Lennard, Carla. Gerdie, Colinda Thonia en Rinus Colette 4696 BR Stavenisse, augustus 1995 Wilhelminastraat 35 Vat Vandaag, 17 augustus, hopen onze lieve ouders, opa en oma D.J. Moerland C.A. Moerland-Struik te gedenken dat zij 45 jaar getrouwd zijn. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Piet en Monique Attie en Piet Roy-Rick Koos en Wilma Nick, Sophie, Tom 4696 BW Stavenisse, augustus 1995 Pr. Bemhardstraat 10 11 Op D.V. 24 augustus a.s. hopen onze geliefde ouders J.A. van Zetten en T.S. van Zetten-Bout te herdenken dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Jan en Neeltje 4651 EL Steenbergen, augustus 1995 Rozemarijnstraat 1/k. 116 Op D.V. 19 augustus hoopt onze lieve moederen oma Mevr. Geuze-van As haar 90-ste verjaardag te gedenken. Gods zegen wordt u toegewenst in uw verdere levens avond. Uw dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Goes: W.C. Geuze-Geuze W. Geuze Nieuw-Lekkerland: M. Geuze E. Geuze-Quist Poortvliet: J. Mol-Geuze G. Mol 4691 ZA Tholen, augustus 1995 Prins Clauslaan 1, kamer 127 O. Onze lieve zus en tante Lientje Quist-van Oudenaarde hoopt D.V. 21 augustus 80 jaar te worden. We hopen haar nog menig jaar in ons midden te heb ben. Adriaan en Coba Johannes en Kaatje Henk en Jannie Bram Marien en Cor Jan en Coba neven en nichten Sint-Philipsland, augustus 1995 Lieve opa, Van harte gefeliciteerd met je 65ste verjaardag en nog vele gezonde jaren toegewenst. Ida en Annet j L* n .ül n »«ti mms& Bas en Anke augustus 1995 -ft,:. Deze Smerdiekenaar si met weinig haar wordt I maandag 30 jaar. II augustus 1995 Ir. Peter van Poortvliet Van harte gefeliciteerd met het behalen van deze titel. Pa en Ma Anja en Nico Heieen en Adrie en kinderen 14 augustus 1995 Het is waar deze knappe meid wordt 30 jaar De Kletskousen Verhuisd Hierbij laat ik familie en bekenden weten dat ik na mijn ziekenhuis opname per 18 augus tus a.s. ben verhuisd van de Verbrandestraat te Tholen naar De Schutse te Sint- Annaland, kamer 024. Mevr. H.W. Laban-Donken Heden is van ons heengegaan ADRIE VAN SPLUNTER 22 juni 1934 13 augustus 1995 We hebben veel van je gehouden Ad van Splunter-Vis Phyllis en Bas 4691 GV Tholen, 13 augustus 1995 Ten Ankerweg 25 Heden, donderdag 17 augustus om 10.30 uur zal er een samenkomst worden gehouden in de aula, Pr. Bemhardstraat 2 te Tholen, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedige vrouw gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Bedroefd om het grote verlies, maar vervult van grote dankbaarheid voor alles wat zij voor ons deed en bete kende, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma CORNELIA JACOBA VROEGOP echtgenote van C.P. op den Brouw op de leeftijd van 78 jaar en 8 maanden. St. Maartensdijk: C.P. op den Brouw St. Annaland: J.P. Stols-op den Brouw F.J. Stols Oud-Vossemeer: Marga en Jaap van der Jagl Tholen: P.A. Deurloo-op den Brouw W. Deurloo Arjan St. Annaland: A.P. Vroegop-op den Brouw J. Vroegop Ludy, Cindy, Anky 4695 EL St. Maartensdijk, 11 augustus 1995 M.A. de Ruyterstraat 16 De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 15 augustus jl. op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze zuster en schoonzuster CORNELIA JACOBA VROEGOP echtgenote van C. op den Brouw op de leeftijd van 78 jaar Utrecht: T. Vroegop-v. Dijke K. Vroegop-Dane Tholen: N. Baay-Vroegop B. Baay St. Maartensdijk, augustus 1995 Heden is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom ANTHONIE HAGE echtgenoot van P.C. Polderman in de leeftijd van 78 jaar Tholen: P.C. Hage-Kwist Middenmeer: S. Hage T. Werkman Tholen: A. v. Vossen-Hage M. v. Vossen Hamilton: A. Groenewege-Hage Tholen: M.A. Geuze-Hage neven en nichten Tholen, 11 augustus 1995 Toch nog geheel onverwachts is overleden mijn man, onze vader en grootvader PIETER VAN BODEGOM 21-12-1916 13-8-1995 Oud-Vossemeer: J.M. van Bodegom-Lodewijk Sint-Annaland: Maarten-Pieter en Wilma van Bodegom-van Vossen Pieter 4698 BH Oud-Vossemeer Prins Mauritsstraat 11 Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen s.v.p. De crematie zal plaatsvinden heden donderdag 17 augus tus 1995 om 10.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Zij die dit bij willen wonen verzoeken wij 9.45 uur aan wezig te zijn in de aula van het crematorium. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in de ontvangstkamer. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat kort na het overlijden van zijn vrouw, de Heere zacht en kalm uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa ABRAHAM MAARTEN STEUN sinds 18 april 1995 weduwnaar van Lena Verhage in de leeftijd van 80 jaar Bergen op Zoom: Jopy Steijn Irma en Jan Albèrt en Annelies Dinteloord: Henk de Frel Elna en Jaap Jorrian, Derrick, Remco Barry, Eric Bergen op Zoom: Annie en Fons Vleghels Sint-Philipsland: Sjaak en Elly Steijn Bart, Gerina, Eline 4675 AV Sint-Philipsland, 10 augustus 1995 Esdoomhof 5 De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 14 augus tus op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland, voorafgegaan door een rouwdienst. Met leedwezen geven wij U kennis van het overlijden van ons oud bestuurslid en PV-'er A.M. STEUN op de leeftijd van 80 jaar. Hij was oprichter van onze afdeling Hout- en Bouwbond CNV. Moge de Heere zijn kinderen troosten bij dit verlies. Bestuur en leden afdeling St. Philipsland 4 augustus 1995 Na een langdurig gedragen lijden nam de Heere tot onze droefheid uit ons midden weg, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder, zuster en schoonzuster CORNELIA WILLEMINA KAASHOEK echtgenote van Marinus Wessels in de ouderdom van 81 jaar Oud-Vossemer: M. Wessels Sint-Maartensdijk: C.A. van Akkeren-Wessels J. van Akkeren Oud-Vossemeer: C.P. Wessels Sint-Maartensdijk: Willy en Piet Chantal, Fabienne Scherpenisse: Rien en Lia Joey, Hilbert 4698 RC Oud-Vossemeer, 13 augustus 1995 Patrijzen weg 41 Er is gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal heden plaatsvinden op donderdag 17 augustus a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, voorafge gaan door een rouwdienst in de aula van de begraaf plaats, aanvang 13.10 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis bij willen wonen worden verzocht om 13.00 uur in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk aanwezig te zijn. Heden nam de Heere, tot onze droefheid uit ons midden weg onze geliefde zuster en schoonzuster CORNELIA WILLEMINA KAASHOEK echtgenote van Marinus Wessels in de ouderdom van 81 jaar. Sint-Maartensdijk: W.C. de Jonge-Kaashoek J. de Jonge Oud-Vossemeer, 13 augustus 1995 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dank baarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat de Heere, na een langdurig lijden en liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Ten Anker" van onze zijde heeft weggenomen, onze lieve zorgzame moeder AAGJE CORNELIA POLDERMAN weduwe van Pieter Johannes Visser geboren 31-1-1912 overleden 10-8-1995 Scherpenisse: Marianne en Gerrie van 't Slot-Visser Tholen, 10 augustus 1995 Zorgcentrum "Ten Anker", Prins Clauslaan 1 Correspondentie-adres: J.M.J. van 't Slot-Visser, Havenweg 2, 4694 PK Scher penisse Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in de aula. De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 15 augustus op de algemene begraafplaats te Tholen, voor afgegaan door een rouwdienst in de aula. Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde zuster en schoonzuster AAGJE CORNELIA POLDERMAN wed. van P.J. Visser op de leeftijd van 83 jaar. Stavenisse: Voorburg: Voorburg: Hellevoetsluis: Sint-Maartensdijk: Nieuwdorp: Middelburg: Amersfoort: Poortvliet: Tholen, 10 augustus 1995 A.L. Polderman en C. Keur C. Polderman W. Polderman-v.d. Berg M. v.d. Burg-Polderman A.J. Slolk-Polderman J.C. Polderman-v.d. Werf F.C. Polderman S. Polderman-van Antwerpen C.J. Geldhof-Polderman E. Polderman J.J. Polderman- en E. Oudesluys De mensen van voorbij li] blijven mei ons leven. De mensen van voorbij ze lijn mei ons verweven in liefde, in verhalen, in bloemengeuren, in een lied, dal opklinkt uil verdriet. De mensen van voorbij lij worden niet vergelen De mensen van voorbij lijn in een ander weten. Bij God mogen lij wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij lijn in hel licht, lijn vrij, Hanna Lam Ontroerd zijn wij door de vele blijken van medeleven tij dens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorg zame echtgenote en moeder CORNELIA DE SCHIPPER echtgenote van M.C. v.d. Slikke "COCK" Wij bedanken u oprecht voor al uw bezoekjes, brieven, kaarten, bloemen, telefoontjes en andere blijken van medeleven. M.C. v.d. Slikke Bram-Kees en Mariëlle Marjolein en Igor Stavenisse, augustus 1995 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder MAATJE MOERLAND weduwe van Jacobus Hage betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, Fam. Hage Sint-Annaland, augustus 1995 Het medeleven dat u heeft betoond na het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster JACOMINA JANNETJE MAATJE NEELE hebben wij ervaren als een steun in deze moeilijke perio de. Onze oprechte dank daarvoor. M.A. Neele G. Neele-van Dijke Anna Jacobapolder, augustus 1995 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, aan ons betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn innig gelief de man, mijn geliefde zoon, mijn zorgzame pleegvader en opa ADRIAAN HEUBOER echtgenoot van Engelina Elizabeth Jeroense betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder bedanken wij Dr. Valster, Dr. v.d. Berge, verplegend per soneel van het dagverblijf, de wijkverpleging en taxibe drijf Van Popering. Tevens zijn wij dhr. Prins en Ds. Meeuse erkentelijk voor de pastorale bijstand. St. Annaland: E.E. Heijboer-Jeroense Mevr. J. Heijboer-v.d. Boogaard Bergen op Zoom: John, Jacqueline, Joanë en verdere familie Sint Annaland, augustus 1995 Voor de vele blijken van medeleven, kaarten, bloe men, fruit en andere attenties die ik mocht ontvangen tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst, zeg ik u mede namens mijn man en kinderen heel hartelijk dank. A. Priem-Wielaard Stavenisse, augustus 1995 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele bloemen, kaarten en andere attenties, die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Ook namens onze kinderen harte lijk dank. J. Scherpenisse L.P. Scherpenisse- Slootmaaker St. Annaland, augustus 1995 Tienhoven 66 Graag wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit, het oppassen op onze kinde ren of een bezoekje, tijdens mijn verblijf in het zieken huis. Jo Giljam St. Annaland, augustus 1995 Voor de vele ritten en aange boden ritten, medeleven, de vele kaarten, bloemen en andere attenties die ik mocht ontvangen tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis te Bergen op Zoom en bij mijn thuiskomst, zeg ik u, namens mijn man en kinderen, heel hartelijk dank. C.W. Jasperse-v.d. Jagt Scherpenisse, augustus 1995 Burg. Bouwensestraat 5 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstel ling bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Connie Jaap, Petra en Job Moerland St. Annaland, augustus 1995 Tuinstraat 6 Bij deze wil ik, mede namens mijn kinderen, iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten en andere attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvan gen. L.S. v.d. Velde Anna Jacobapolder, augustus 1995 Noordweg 28 Bij deze willen wij u allen, ook namens onze kinderen en kleinkind, hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, cadeaus, bloemen en geld die wij ter gelegenheid van ons 35-jarig huwelijk mochten ontvangen D. Breeman S.E. Breeman- Kempeneers Sint-Philipsland, augustus 1995 Pr. Hendrikstraat 26 Hierbij wil ik u, ook namens mijn man en kinderen, allen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties, die ik tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst mocht ontvangen. Betsy Jagt-de Groen Scherpenisse, augustus 1995 LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 2324

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 4