Prima vooruitzicht Noad op finaleplaats in Eendrachtcup Finale Eendrachtcup op bijveld Smerdiek Waar blijven toch die erebogen? Onze Top 10 van deze week, e o Tocht van Tandje Bij op Schouwen Jeugdvissers blijven thuis Skeelertocht over Tholen 79 89 9.90 5.49 t 525 1.79 3.99 1.19 Albert Heijn Tholen en St. Philipsland. Vosmeer houdt derdeklasser WHS verrassend op 0-0 O O O O O O Extraatje van deze week: C(1 Karnemelk Den Engelsman vijf in Steensel Lindsey Knop bij top-25 jeugdtennis Kampioenschap voor de jeugd Ruucstoppelen V.d. Hoek 2-de in Dordrecht O -sr /O 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Donderdag 17 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Voetbal programma Wielrennen Koersballen voor ouderen Noad '67 heeft vanavond tegen SPS aan een gelijkspel voldoende om de finale te bereiken van de Eendrachtcup. De winnaar van vorig jaar klopte zaterdag Smerdiek met 7-3. In de andere poule bleef WHS dinsdag op 0-0 steken tegen Vosmeer. Als de groen-witten vanavond niet met meer dan twee doelpunten verschil van Stavenisse win nen, lopen ze een finaleplaats mis. Achterhoede kwetsbaar Vosmeer-Stavenisse Velden Stavenisse dicht wegens droogte De finaledag van de Eendrachtcup kan zaterdag niet in Stavenisse worden gehouden. De velden van de organi serende vereniging verkeren in een te slechte staat. Daar om wordt uitgeweken naar het trainingsveld van Smer diek. Tennis Paardensport Motorsport Gaat u maar rustig slapen. Wij verhuizen uw meubelen als eieren. flakkee verhuizingen b.v. Snel Tomaten, 500 gram Komkommer, per stuk Hamburger gepaneerd, 500 gram.^95 4.95 kilo Cd Hele kip, kilo Coca Cola, regular light caffeine free of light, 3 flessen 1.5 liter naar keuze CU Pindakaas j2rl9l, pikant, sesam ]2r89] qq of stukjes noot, pot 350 gram i.O;7 C(1 Knëckebröd, sesam 220 gil£9] of bros volkoren, pak 200 gram yèRT l.Zh/ Cd Extra gevulde groente- tomaten- of kippesoep, blik 0.8 liter Cöte d'Or Bon Bon Bloc, praline of wit duopak 150 gram Nü CdAIbi afwas, citroen of appel, flacon 500 ml fkté Dinsdag 22 augustus uur Noad-Bruse Boys(beker) 18.30 De Schutters-Thol.Boys (beker) 18.30 DOSKO-WHS(beker) 18.30 Donderdag 17 augustus uur Stavenisse-WHS(EC) 19.30 SPS-Noad(EC) 19.30 Oefenwedstrijden Zaterdag 19 augustus uur Steenbergen-Thol.Boys 14.30 Steenb. 2-Thol.Boys 2 14.30 Thol.Boys 3-De Zwervers 4 De Zwervers 10-Thol.Boys 4/5 WIK 2-WHS 3 14.30 WHS 5-Bruse B. 3 14.30 Smerdiek 3-Kapelle 3 14.30 SPS2-SSV 14.30 SPS 3-Chrislandia 3 14.00 Dinsdag 22 augustus uur Herkingen 4-WHS 4 19.00 Klundert-SPS 19.30 Vosmeer 2-Lepelstr.B. 2 Woensdag 23 augustus uur Herkingen 3-WHS 3 19.00 Rillandia 3-WHS 5 19.30 Duiveland 3-SPS 3 19.15 Donderdag 24 augustus uur Smerdiek-Vosmeer 19.00 V osmeer 2-Smerdiek 2 19.00 Wielertoerclub Tandje Bij uit Sint-Maar tensdijk organiseert zaterdag voor de tweede keer de Schouwen-Duiveland- tocht. Deze rit over zo'n 150 kilometer loopt vanaf Sint-Maartensdijk richting Sint-Philipsland naar Schouwen-Duive- land waar een deel van de ANWB-route gevolgd wordt. Drukke wegen worden echter gemeden. Ongeveer halverwege wordt een pauze ingelast. De tocht is bedoeld als voorbereiding op het toersei- zoen. De leden van Tandje Bij fietsen zich zo alvast wat in voor de klassieker Mechelen-Francorchamps-Mechelen, een rit in de Ardennen van 180 km die de renners een week later te wachten staat. Overigens kunnen ook niet-leden van Tandje Bij meedoen aan de Schouwen- Duivelandtocht. Deze begint zaterdag morgen om negen uur bij café Smerdiek op de Markt te Sint-Maartensdijk. De toerclub zorgt voor de volgwagen en reservemateriaal. Voor informatie kan men terecht op tel. 01666-2933. In een criterium voor junioren te Steen sel (bij Valkenswaard) heeft John den Engelsman uit Sint-Annaland de vijfde plaats veroverd. "John reed bijzonder sterk. Het was één van zijn betere wed strijden", vertelt Van Hees, die de talent volle coureur begeleidt. In de finale reed Den Engelsman naar de twee leiders toe. Hij wist de aansluiting te maken, evenals twee andere coureurs, die na hem de sprong naar de koplopers maakten. In de laatste ronde rook John den Engelsman de overwinning en probeerde alleen weg te (fomen. Zijfl dtfppéit poging strandde echter I5Ó metff vSor-definish, toen hij werd teruggepakt. In Steensel stond een zeer sterk deelnemersveld aan het ver trek, waaronder vele renners die behoren bij de nationale top. John den Engelsman heeft voor dit seizoen nog ongeveer twaalf koersen op het programma staan. Marco Goedegebuure uit Oud-Vos- semeer, Arno Rijnberg uit Sint- Annaland (beiden 17 jaar) en Jeroen Vermaas (15) uit Sint-Maartensdijk reizen eind deze maand niet af naar Kroatië voor deelname aan het wereldkampioenschap kustvissen. De Nederlandse vereniging van sportvissersfederatie (NWS) heeft besloten géén jeugdploeg af te vaar digen omdat de oorlog op de Balkan te ver geëscaleerd is. De titelstrijd vindt plaats bij Umag op het schiereiland Istrië, in het uiterste westen van het voormalige Joegoslavië. Het WK zou wel door gaan, maar meerdere landen hebben inmiddels afgezegd. Istrië ligt bui ten het oorlogsgebied, maar de man nen zijn er onlangs wél gemobili seerd om te helpen de Krajina te her overen. Het Nederlandse ministerie van buitenlandse zaken beschouwt Istrië nog niet als onveilig, maar noemt de vraag rechtvaardig of je moet afreizen naar een land in oor log. Umag ligt hemelsbreed zo'n 200 kilometer van Zagreb. De Kroati sche hoofdstad wordt regelmatig beschoten vanuit Bosnisch-Servisch gebied. Het afblazen van de deelname aan het WK is voor de ouders van de jeugdige vissers waarschijnlijk een opluchting, maar voor de uit vijf Zeeuwen bestaande ploeg een teleurstelling. Zij leefden er de afge lopen weken naar toe. Vooral voor Marco Goedegebuure en Arno Rijn berg zijn de druiven zuur, omdat ze volgend jaar reglementair te oud zijn om nog aan de jeugdwedstrijd mee te mogen doen. In 1996 organi seert Nederland de strijd om de wereldtitel. De uitslagen van de wedstrijd in Tholen: J. Geuze en L. Soomers 28 p; mevr. R. Nagtegaal en mevr. R. Burrows 23 p; mevr. Y. Verkamman en H. Bal 19 p; mevr. M. Schot en mevr. A. Bal 16 p; mevr. S. Hoven en mevr. C. Praat 15 p; mevr. D. Pigmans en A. Verkamman 7 p. Vosmeer-speler Perry Verhees loopt mee met een Stavenissenaar die de aanval zoekt. Ook Peter Stoutjesdijk en Rien Smits rukken op, ter wijl links Wil Kostermans en Chris Kouwen afwachten. Hoewel een beetje teleurgesteld over de uitslag, is WHS-trainer De Frel tevreden over de inzet en het spel dat zijn team op de mat legde. "We hebben de bal een keer of vier vijf tegen de paal geschoten, maar hij wilde er niet in. Daar komt nog bij dat de Vosmeer-doelman goed op dreef was en er veel ballen uit- rammelde." De Frel noemt de 0-0 verdienstelijk gedaan van de afdelings tweedeklas ser, die volgens hem zelf niet echt aan kansen toekwam. "Maar je moet reëel zijn, bij WHS moet nog best een en ander gebeuren. Kun je in zo'n wedstrijd niet dominant spelen, dan verdien je het eigenlijk niet om KNVB te voetballen", zegt de trai ner van de derdeklasser. SPS won dinsdag verdiend met 0-3 van Smerdiek, dat de voorronde van het Eendrachtcuptoernooi zodoende puntloos afsluit. "Wij hebben ver schillende routiniers teruggekregen, terwijl Smerdiek een jeugdige ploeg heeft die ervaring mist", zegt Dirk Uijl van SPS. De ploeg uit de smal- stad bood goed tegenstand, terwijl SPS heel wat kansen onbenut liet. Na een kwartier opende Peter Noor- dijke de score uit een voorzet van William Vroegop. Na vijf minuten in de tweede helft liep SPS verder uit. Jaco Jansen schoot van afstand, de bal stuiterde en verdween zo in het doel. Tien minuten voor het einde bepaal de Dick Uijl de eindstand op 0-3. Met een solo passeerde hij vier tegenstanders en schoot de bal in de korte hoek. Zaterdag oefende de combinatie uit Poortvliet/Scherpe- nisse tegen Vrederust en won met 4- 1. R II Met een 7-3 overwinning op Smer diek legde Noad '67 zaterdagmiddag de basis voor een finaleplaats in de Eendrachtcup. De Sint-Philipsland- se vierdeklasser won verdiend van de afdelingsploeg, waar oud Noad- trainer Jan Verreijen dit seizoen aan het roer staat. In verband met het warme weer werden er tijdens het duel diverse drinkpauzes ingelast. De wedstrijd werd gespeeld op het tweede veld van Noad dat door de vereniging beregend was. Ook in dit tweede oefenduel bleek Smerdiek in de achterhoede kwets baar te zijn. Zeker de naar Rillandia vertrokken doelman Alex Hogen- doorn wordt gemist. Martin Lind- hout strijdt nu samen met B-junior Corné van Haaften om een basis plaats. Beide keepers mochten één helft hun capaciteiten tonen. Lindhout doorstond de test niet zon der fouten en ging bij enkele Noad- treffers niet geheel vrijuit. Smerdiek begon goed en kwam door een doel punt van Gert-Jan van Ham na twin tig minuten op voorsprong. Met een schot vanaf ongeveer 25 meter bracht Joop Quist de score weer in evenwicht. Over en weer waren er doelkansen, maar het duurde tot de veertigste minuut eer Noad opnieuw tot scoren kwam. Leo Zuidweg bracht het team van trainer Chris van 't Hof op een 2-1 voorsprong. Door een beoordelingsfout van doelman Lindhout verdween enkele minuten later een afstandsschot van Leo Polderman in het doel, waar door Noad met een 3-1 voorsprong kon gaan rusten. Na de rust bracht Niels Hage de spanning terug in de wedstrijd door de stand op 3-2 te brengen. Uitblin ker Erik Fonteijne voerde met twee doelpunten de score op tot 5-2 en stelde daarmee de overwinning vei lig. Smerdiek wist nog terug te komen tot 5-3, waarna Joop Quist en opnieuw Erik Fonteijne de eind stand bepaalden op 7-3. Smerdiek speelde het laatste kwartier met slechts tien man, doordat Jeroen Kloet met kramp de wedstrijd moest staken en de wissels opgebruikt waren. Op de eerste speeldag van de Een drachtcup kwamen in Qud-Vosse- meer de afdelingsploegen Vosmeer en Stavenisse tegen elkaar uit. Zon dagclub Vosmeer behaalde een 3-1 overwinning. Het team van trainer Roger Withagen kwam al na vijf minuten op voorsprong door een doelpunt van Perry Verhees. Vosmeer had meer balbezit en was Stavenisse in de openingsfase de baas. De bezoekers kregen in de slotfase van de eerste helft meer vat op de wedstrijd en kwamen op 1-1 door een doelpunt van Bennie de Ruiter. Vlak voor rust beging Stave nissenaar Martin Neele een behoor lijke overtreding, waardoor hij van de arbiter verplicht moest worden gewisseld. Wim Marinissen nam zijn positie in. Na rust bracht trainer Rien Smits ook jeugdspeler Sander Smits in het veld voor Rien Smits. Vosmeer kwam op een gelukkige manier op voorsprong, toen de doel man van Stavenisse een terugspeel bal van Wim Klippel verkeerd beoordeelde en het leer in het eigen doel verdween. Vosmeer wist die voorsprong nog uit te bouwen tot 3- 1 (een treffer van John Vroegop) en behaalde een verdiende overwin ning. Voor Stavenisse was het duel tegen Vosmeer de tweede wedstrijd in de oefencampagne. Eerder speel de de tweedeklasser tegen het dit seizoen opgerichte zaterdagteam van Halsteren. Met een 2-0 overwin ning boekte trainer Smits zijn eerste succes. De besturen van Stavenisse en Smerdiek kwamen dinsdagavond tot een akkoord om de drie finalewed strijden zaterdag in de smalstad af te werken. Om twee uur wordt om de vijfde en zesde plaats gespeeld, om vier uur om de derde en vierde plaats en om De talentvolle tennisser Lindsey Knop uit Tholen behoort op lande lijk niveau bij de 25 beste speelsters in de leeftijdscategorie t/m 12 jaar. Vorige week nam Lindsey deel aan de nationale jeugdkampioenschap pen die in Den Haag werden gehou den. Zij werd, evenals bij het natio naal indoorkampioenschap afgelo pen winter, in de eerste ronde uitge schakeld. Lindsey bood in de eerste set goed tegenstand, maar verloor de tie-break. In de tweede set kon zij het niet meer bolwerken en verloor kansloos met 6-1. Op de nationale ranglijst staat Lindsey Knop in de categorie tot 12 jaar ongeveer op de 25-ste plaats. De eerste 32 speelsters op de lijst plaatsen zich rechtstreeks voor het B-wintercircuit. Omdat er geen wedstrijden meer gespeeld worden waar punten te behalen zijn voor de ranglijst, is de Thoolse ver- j zekerd van deelname aan dit circuit. Tennisvereniging De Ruucstoppe len uit Sint-Philipsland werkte vori ge week de clubkampioenschappen voor de jeugd af. Ouders en andere belangstellenden volgden de partij en van de zestien deelnemers die zowel in het enkel- als het dubbel spel uitkwamen. De wisselbeker voor het meest veelbelovende jeugdlid ging naar Martijn Reijn- goudt die tweede werd in de jon- gensdubbel tot en met tien jaar. Hij kreeg de beker voor zijn fanatieke, maar toch sportieve spel. Uitslagen. Enkelspel t/m 8 jaar: 1 Edwin Braat; 2 Lars Steijn. T/m 10 jaar: 1 Sven Buijs; 2 Patrick van Westen. T/m 12 jaar: 1 Jeroen Reijngoudt; 2 Sven Buijs. T/m 16 jaar: 1 Roland v.d. Velde; 2 Harm Jan van Dijke. Dubbelspel t/m 8 jaar: 1 Lars Steijn en Edwin Braat; 2 Marco Rei jngoudt en Remco Buijs. T/m 10 jaar: 1 Sven Buijs en Patrick van Westen; 2 Roel den Engelsman en Martijn Reijngoudt. T/m 12 jaar: 1 Michiel v.d. Reest en Jeroen Reijngoudt; 2 Patrick van Westen en Sven Buijs. Amazone Magda Smits reed met Jorian op het Veronicaconcours dat werd geor ganiseerd door rijvereniging Schelde- stad. De combinatie kwam uit in de B- dressuur en kreeg 166 punten. Genoeg voor de tweede prijs. Ook Carmen v.d. Hoek uit Sint-Maar tensdijk reed met Flic Flac op het Vero nicaconcours. In de L-dressuur kreeg de combinatie 149 punten van de jury. Motorcrosser Kevin v.d. Hoek uit Sint- Maartensdijk reed zondag een wedstrijd in Dordrecht. Op de baan van De Verras singen kwamen zeventien crossers met een 80cc-machine aan de start. In de eer ste manche ging Kevin als vierde weg, maar al in de eerste ronde reed hij naar een tweede plek en stond die niet meer af. In de tweede manche startte Kevin als tweede en hield dit gedurende een kwar tier en één ronde vol. Dat was genoeg om bij de huldiging een beker in ontvangst te mogen nemen. Voor Joey Moerland uit Stavenisse is het cross-seizoen voorbij. Na een val tijdens Indoor Zeeland bleef hij last houden van zijn pols. Nader onderzoek in het Ignati- usziekenhuis te Breda bracht aan het licht dat de pols destijds was gebroken. Vrijdag werd Joey geopereerd en moet nu nog zes weken met zijn arm in het gips zitten. B'fENDf Middelharnis Hellevoetsluis Zierikzee Oud-Beijerland VERHUIZERS Tel. 01870-82188 Tel. 01883-20016 Tel. 01110-13-163 Tel. 01860-13624 L I Vrijdagmiddag drie uur. Voor de ingang van gemeenschapscentrum De Wellevaete in Sint-Annaland heeft zich een groepje mensen opge steld. Onder hen elf jeugdige spelertjes van voetbalclub WHS. De dames die erbij staan lijken wat nerveus. Ze staan te wachten op de 23- jarige Vincent de Jonge en de 18-jarige Elisca van Leeuwen die vandaag in het huwelijk treden. Waar blijven die bogen nou toch? Ze zou den toch klaar liggen?", uiten de dames hun ongerustheid. Het bruidspaar wordt namelijk ieder moment verwacht. Uit de Anna van Bour- gondiëstraat komt na een kwartier iemand hard op de fiets aangereden met een bundel erebogen op zijn schouder. "Gelukkig nog op tijd", verzuchten de wachtenden. Maar die ongerustheid blijkt volkomen onterecht. Terwijl zich meer en meer bruiloftsgasten verzamelen voor de ingang van het gemeenschapscentrum, laat het bruidspaar inmiddels behoorlijk op zich wachten. Intussen worden de bogen nog even nage lopen en waar nodig bijgewerkt. De WHS'ertjes staan in vol ornaat gereed en oefenen nog even waar ze moeten staan. Er wordt nog wat geschoven met posities, maar tenslotte valt er niet meer te regelen. Het wachten is op de feestvarkens van vandaag. Het zonnetje brandt er lustig op los en bezorgt de wachtende gasten menig zweetdruppeltje. Maar het geduld wordt beloond. Iets over half vier arriveert het bruids- spaar. Terwijl ze onder de bogen door lopen, zetten de omstanders het welkomstlied in. De bruidegom krijgt de ereboog van WHS omdat hij daar speler is in het eerste elftal. In het dagelijks leven is hij magazijnmedewerker bij het bedrijf Miller in Bergen op Zoom. Elisca werkt bij slager Geilings in Tholen. Het paar heeft als hobby paardrijden en gaat in Sint-Annaland wonen. half zeven om de eerste plek. Tus sendoor, om kwart voor zes, werken jeugdvoetballers de strijd om de Thoolse penaltybokaal af. De win naars van de voorronden die elke vereniging organiseerde nemen het tegen elkaar op. Tegen welke keeper is nog niet bekend. Voor zowel de C-junioren als de D-pupillen is een beker te verdienen. Maandagavond beraadden de bestu ren van de deelnemende verenigin gen zich over de situatie. Diverse alternatieven kwamen op tafel. Een voorstel om de finales pas op Hemelvaartsdag te laten spelen stuitte op bezwaren bij Noad '67, dat op deze dag traditioneel het club- toernooi speelt. Ook het idee om uit te wijken naar het carnavalsweekeinde werd afge wezen. "De meeste verenigingen wilden het toernooi zo snel mogelijk afwerken", vertelt bestuurslid West dorp van SC Stavenisse. "Uitstel met één of meerdere weken is ook moeilijk. Onduidelijk is hoe het ver der zal lopen en of de velden bij het begin van de competitie goed zijn. Besloten is dan ook om niet van de vastgestelde speeldag af te wijken en uit te wijken naar Sint-Maartens dijk", aldus Westdorp. Overigens zijn de Thoolse velden niet de enige die geteisterd worden door de aanhoudende droogte. Op Schouwen-Duiveland kunnen Bruse Boys en SKNWK evenmin op het eigen sportpark terecht. Schaatsvereniging De Striene uit Steenbergen organiseert op zondag 27 augustus voor de derde keer een toertocht voor skeelers over Tholen. De deelnemers kunnen kiezen uit verschillende afstanden. De begin ners kunnen 20 of 40 km rijden, ter wijl de meer geoefende skeelers 35, 70 of zelfs 105 km kunnen afleggen. Iedereen kan tussen negen uur en half elf inschrijven in de kantine van voetbalvereniging Vosmeer te Oud- Vossemeer. De tocht begint om half elf en alle deelnemers zijn verplicht een helm te dragen. De rit wordt ver reden met zogenaamde voorrijders die een vaste snelheid aanhouden. Bij de gevorderden ligt die op zo'n 22 km per uur en bij de beginners en jeugd op ongeveer 15 km per uur. Verder rijden er motoren, geluids wagens, een bezemwagen en ver schillende mensen op een racefiets mee. De deelnemers krijgen onder weg te eten en te drinken. Na afloop is er voor de volhouders een herin nering. Ja* Duivenrubriek De Vredesduif Sint-Philipsland, Ram- bouillet 12 augustus, 193 duiven van 12 deelnemers. Los 7 u. Eerste duif 11.50.55 uur is 1272,22 m/min, laatste duif 12.50.22 uur is 1057,0?, m/min. Afstand 370 km. J.D. Quist 1, 2, 6, 13, 15, 24, 25, 30, 48; P. Wagemaker 3, 16, 18, 19, 23, 28, 31, 32, 39,42; C. Verwijs 4, 5,8,27, 37, 38, 44; Comb. Reijngoudt en Zn. 7, 20, 21, 22, 34; Comb. Reijngoudt 9, 17, 36, 41, 45, 47; A. Kot 10, 11, 14, 26, 33; Gebr. Reijngoudt 12,49; L. Reijngoudt 29, 35, 43, 46; K. de Frel 40. De Vredesduif Sint-Philipsland, Moeskroen 12 augustus, 329 duiven van 19 deelnemers. Los 7.25 u. Eerste duif 8.56.19 uur is 1275,4 m/min, laat ste duif 9.09.59 uur is 1117,25 m/min. Afstand 116 km. Comb. v.d. Reest 1, 5, 8, 18, 20, 21, 23, 26, 33,52,55,60,77; J. Reijngoudt 2, 4, 12, 19,24,35,39, 47, 56; P. Wagemaker 7, 46; Comb. Reijngoudt en Zn. 6, 11, 14, 22, 27,30,38, 41, 48, 64,66,68, 69, 79; M. Meijer en Zn. 9, 16, 78, 82; J. Walpot 10, 45, 50, 71; R. Goudzwaard 13, 53; A. Kot 15, 36, 44, 49, 54, 65; A. Goudzwaard 17, 81; J.F. Neele 25, 42, 67; Gebr. Reijngoudt 28, 40; G. Walpot 29,37,80; J.D. Quist 315163; J. Quist 32,61,73,76,83; Comb. Reijngoudt 34, 43, 58, 59, 62, 70, 75; L. v.d. Reest 57, 72,74. De Trouwe Duif Tholen, Moeskroen 12 augustus (111 km). In concours 251 duiven van 14 deelnemers, los 7.25 u. met westenwind. Eerste duif 8.49.41 u. is 1316,66 m/min, laatste duif 8.58.51 is 1187,66 m/min. F. Bal 1, 9, 11, 13, 26, 47, 60; A. Laban 2, 29, 57; P. Laban 3, 12, 16, 18, 23, 32, 33, 35, 54, 56; L. v.d. Kleijn en Zn. 4, 5, 51; L. v.d. Hoofd 6, 15, 22, 39, 52, 59; F.A. Bout 7; M.J. Laban en Zn. 8, 14, 24, 30,36,45,53; L. Hage 10,21,25,28,55, 61; Joh. Kegge 17, 63; C.J. Deurloo 19, 38, 40, 41, 43, 49; C. Moeliker 20, 50, 58; C.J. v.d. Berge en Zn. 27, 31, 34, 37, 42, 44, 48; C.J. van Haaften 46; L. v.d. Kleijn 62. De Trouwe Duif Tholen, Rambouillet 12 augustus (364 km). In concours 111 duiven van 8 deelnemers, los 7 u. met westenwind. Eerste duif 11.58.34 u. is 1218,93 m/min, laatste duif 12.20.10 u. is 1136,66 m/min. P. Laban 1, 7; C. Moeliker 2, 6, 12, 14, 15, 18,20,22,28; F. Bal 3,5,8,24; M.J. Laban en Zn. 4,9, 10, 13, 17,23,25; C.J. v.d. Berge en Zn. 11, 26,27; L. v.d. Kle ijn 16, 19,21. De Reisduif Sint-Philipsland, Ram bouillet 12 augustus. Abr. Verwijs 1; mevr. I. Quist 2, 3, 4, 7, 8; P.A. van Raay 5, 6. De Reisduif Sint-Philipsland, Moes kroen 12 augustus. Mevr. I. Quist 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 23,24, 26, 27,28,31,35; Adr. Verwijs 3,32; comb. Bolijn 8, 21, 22, 25, 29, 30, 33, 34; P.A. van Raay 16. De Reisduif Scherpenisse, wedvlucht Chantilly. Eerste duif 1113,51 m/min, laatste duif 980,31 m/min. J. Moerland 1, 6, 11, 31, 36, 41, 44; J.J. Bolier 2, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 30, 33, 34, 35, 37, 40, 42; J. op den Brouw 3, 29, 39, 43; D. Menhee- re 4, 15, 28, 38; A. Moerland 8; L. Hage 12, 19, 25, 45; J. Krijger 5, 20,21, 24; P. Potappel 32. De Reisduif Scherpenisse, .wedvlucht Rambouillet. Eerste duif 1238,73 m/min, laatste duif 1086,47 m/min. J. Moerland 1, 5, 7, 16, 21, 30, 35, 40; J. Krijger 2,4, 6, 8,9, 15, 25; D. Menheere 3, 12, 17; J.J. Bolier 10, 11, 13, 18, 19, 22, 23, 26, 32, 33, 34, 41, 45; A. Moer land 14, 27, 31, 38; P. Potappel 24, 29, 36, 37, 43; J. op den Brouw 39, 42, 44. JJ>9Ü Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 19 augustus a.s.. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 13