THOLENDERWIJS Kotterstraat Tholen viert feest bij afsluiting project stimulering leefbaarheid nu 5 piek voordeel!! axel voor Echter OP OP!!! informatierubriek van de gemeente Tholen KENNISGEVING VAN MEDE DELING ONTWERP-BESLUIT BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN WAT LIGT TER INZAGE? SPREEKUUR B&W Voorzitter Karremans: onderlinge contacten versterken Te koop bij 75 verkooppunten in heel ZEELAND zoals: de speciaalzaak, de marktkoopman, de wijkrijder en de supermarkt, waar u deze advertentie ziet! Donderdag 3 augustus 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT wet milieubeheer: Vanaf zondag 6 augustus kunt u elke zondag kwaliteitsmeubelen bij Pot in Axel gaan bewonderen. Heerlijk op uw gemak ziet u het mooiste van alle topmerken bij elkaar. Schitterende meubelen voor mensen met smaak. Dus wat Pot betreft maakt u van elke zondag een heerlijke dag gezellig "meubelen". ihhuiiiIIIIIIIHIIIB Zaterdag 9 september vieren de bewoners van de Kotter straat in Tholen feest. De oplevering van het project dat de leefbaarheid van de straat moest verbeteren, krijgt een officieel tintje. Burgemeester H.A. van der Munnik zal om kwart voor drie een boom planten op het pleintje bij de supermarkt van Albert Heijn. Dat is het startsein voor een kinderstraatspeeldag met een ballonwedstrijd en ver snaperingen. Blaaskapel Huurwoning kopen jSjiJLj'--.riw'WgEll Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Burgemeester en wethouders van Tholen delen, gelet op artikel з.19, tweede lid en derde lid en artikel 3.20, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieu beheer mede, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, dan wel zoveel mogelijk te beperken op de ingediende aanvraag voor een vergunning •ingevolge de Wet milieubeheer van: Coöperatief Adviesbureau vereniging Krachtwerktuigen и.a., Postbus 165 te Amersfoort, voor het veranderen en het na de verandering in werking hebben van een banketbakkerij, gele gen aan de Edisonweg 4 te Tholen, kadastraal bekend Tholen, sectie N, nummers 1256, 1259 en 759. Het ontwerp-besluit, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 4 augustus 1995 gedu rende vier weken ter inzage op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze maand tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint- Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden inge zien. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het gevraagde besluit, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de gemeente-secretarie, Markt 1-5 te Sint-Maartens dijk. Binnen vier weken na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de besluiten schriftelijk bij ons college inbren gen. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt zal een ieder voorts in de gelegenheid worden gesteld tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het inbren gen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Sint-Maartensdijk, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - een bouwaanvraag van S. Vermeij, Hiksedijk 14 te Oud-Vosse- meer, ingediend op 21 juli 1995, voor het plaatsen van een dak kapel op het perceel Hiksedijk 14 te Oud-Vossemeer; - een bouwmelding van J. Quist, Mossellaan 61 te Tholen, inge diend op 24 juli 1995, voor het bouwen van een berging op het perceel Mossellaan 61 te Tholen; - een bouwaanvraag van A. de Boer, Weststraat 19 te Sint-Anna- land, ingediend op 21 juli 1995, voor het veranderen van de gevel van de schuur op het perceel Weststraat 19 te Sint-Anna- land; - een bouwmelding van K.P. Stouten, Platteweg 13 te Scherpe- nisse, ingediend op 10 juli 1995, voor het bouwen van een kas op het perceel Platteweg 13 te Scherpenisse; - een bouwmelding van mevrouw C. de Pijper, Leeuwerikstraat 8 te Breda, ingediend op 25 juli 1995, voor het plaatsen van een berging op het perceel Geertruidagweg 2 te Scherpenisse (per ceel 269, De Pluimpot); - een bouwmelding van C.A.M. v.d. Sande, Kroontjekruid 37 te Breda, ingediend op 25 juli 1995, voor het plaatsen van een berging op het perceel Geertruidaweg 2 te Scherpenisse (per ceel 355, De Pluimpot). Sint-Maartensdijk, 3 augustus 1995. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidings- besluit geldt Er zijn aanvragen om bouwvergunning ingediend door: 1. de heer J.C. Heijboer, Oudelandsedijk 16 te Tholen, voor het plaatsen van een dakkapel op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie P, nummer 340 (geheel), plaatse lijk gemerkt Oudelandsedijk 16; 2. de heer H. Reichel, Buschloherstrasse 13 te Ludenscheid (Duitsland), voor het plaatsen van dakpanplaten op de zomerwoning op kavel 4 van camping "De Pluimpot" op een perceel kadastraal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 787 (geheel), plaatselijk gemerkt Geertruida weg 2. Het perceel is gelegen in een gebied waarin een voorberei- dingsbesluit van kracht is. Het bouwplan voldoet aan het geldende bestemmingsplan en aan de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepas sing van artikel 50 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeer de staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 4 augustus 1995 tot en met 17 augustus schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burge meester en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Bouwen in beschermd stadsgezicht Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer C. Knuist, Hoogstraat 8 te Tholen, voor het vergroten van een (bij-) keuken op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 737 (geheel), plaatselijk gemerkt Hoogstraat 8. Het bouwplan heeft betrekking op een perceel dat is gele gen in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 51, lid 3 van de Woningwet vergunning te verlenen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 4 augustus 1995 tot en met 31 augustus 1995 naar keuze schriftelijk of mondeling ziens wijzen naar voren te brengen bij burgemeester en wethou ders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 3 augustus 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 7 augustus 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik en wethouder ing. J. Ver- sluijs houden hun spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. De spreekuren van de wethouders P. van Schetsen en ing. J. van der Jagt komen te vervallen. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Pot in Axel nu ook elke zondag open! Alle beroemde meubelmerken onder één dak. 0 Elke dag geopend tot 18.00 uur, vrijdags tot 21.00 uur, zondags van 13.00 tot 18.00 uur. Telefoon 01155-62010. Telefoon Belgié 0031-115562010. zeeuws-vlaanderen Sie Matic keukenstudio 1 verdieping. Slaapkamerafdeling 2500 m'. Naties door Bosnische Serviërs uit de moslimenclave Srebrenica - een door de VN aangewezen zogenaamd veilig gebied - werd verdreven. De Thoolse Karremans probeert als voorzitter van de werkgroep van de Kotterstraat een leefbaarder gebied te maken. En dat lukt, maakt hij dui delijk. "Uitzonderingen daargelaten, hoor je erg positieve geluiden over de aankleding van de straat, die net B. en w. namen dinsdag een positie ve beslissing op het verzoek van de werkgroep Kotterstraat om een bij drage te geven aan de festiviteiten. "We zijn druk doende om met inschakeling van allerlei vrijwilli gers het programma uit te werken", zegt voorzitter A. Karremans. Op zijn werk bij Akzo Resins in Bergen op Zoom wordt hij gekscherend 'overste' genoemd, naar zijn naam genoot Ton Karremans, de ^com mandant van het Nederlands batal jon dat in dienst van de Verenigde voor de bouwvakvakantie klaar kwam. "We hebben als bewoners meer dan behoorlijk inspraak gehad. Ik moet ook zeggen, dat zowel de gemeente als de woningstichting Beter Wonen zich van een bijzonder goede kant hebben laten zien. We zijn dik tevreden met het resultaat." Zaterdag 9 september luistert een blaaskapel de festiviteiten op. Ook directeur A.P. van der Est van super markt Albert Heijn aan de Kotter straat heeft zijn medewerking toege zegd. Er komt een kraampje met saté en drankjes. De kinderen kun nen allerlei spelletjes doen. "Maar we willen ook de ouders erbij betrekken om de onderlinge contac ten te versterken", zegt Karremans. "Helaas was er op de laatste bewo nersbijeenkomst een bijzonder zwakke opkomst. We kunnen helaas nog niet iedereen erbij betrekken. Sommigen zetten zich compleet bui tenspel en dat is jammer. Met name ook voor de zeer welwillende men sen die zeer veel energie in alles ste ken, bijvoorbeeld in de aankleding van hun tuin. Enkelen kennen hun verantwoordelijkheid in deze niet." De verbeteringen in de Kotterstraat worden dit najaar nog gecomple teerd met beplanting. "De werk groep wil doorgaan als contact groep", zegt voorzitter Karremans. "Dat maakt het overleg met gemeen te en woningstichting gemakkelij ker, maar de vergaderfrequentie zal heel wat lager zijn dan het afgelopen jaar." Als bewijs voor het feit dat diverse bewoners het goed naar hun zin heb ben in de Kotterstraat, wijst Karre mans er nog op, dat er ook uit zijn straat diverse huurders kenbaar heb ben gemaakt de woning te willen kopen van Beter Wonen. i De Kotterstraat in Tholen onderging een grote verandering. Mede op verzoek van bewoners werd er een bocht aangelegd zodat de auto's niet meer zo hard door de straat zullen rijden. Nectarines per hele kist! 10,95 PWiiigHP A

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5