Provincie Zeeland Integratie gehandicapten Kwaliteit zwemwater is goed Euterpe maakt come back bij wandelaars Sint-Maartensdijk Weg weg IN BEROEP COMMISSIES Donderdag 22 juni 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Het zwemwater in Zeeland is van goede kwaliteit. De watermonsters die regelmatig worden genomen, voldoen aan de Europese normen. De rapportage van de Europese Commissie over de kwaliteit van het zwemwater in Nederland, en dus ook Zeeland, is gebaseerd op onjuiste lokaties of op lokaties waarvan Brusselse ambtenaren nog geen gegevens hadden. Roncalli Mollerlyceum Petrus Canisius Calvijn College Diversen AOC Steenbergen Zeeuwse muziekschool Lever darm stichting Integratie gehandicapten Pak even uw zakboekje LET OP! Nieuws Dustoch, een winkel/koffieshop in Middelburg, was vorig jaar een van de genomineerden. Instellingen en organisaties die willen meedingen naar de jaar lijkse Zeeuwse Prijs ter bevor dering van de integratie van gehandicapten, moeten zich uiterlijk 1 september hebben aangemeld bij de Zeeuwse Stichting voor Gehandicapten beleid in Goes. Uitgezonderd prijswinnaars kunnen ook eer der genomineerden zich aan melden. De Zeeuwse prijs is in 1992 inge steld. De laatste jaren is er welis waar veel op poten gezet om het maatschappelijk leven toegankelij ker te maken voor gehandicapten, maar dat moet ook zo blijven. Van daar de prijs. Enerzijds om initia tiefnemers in het zonnetje te zet ten, anderzijds om anderen te stimuleren door te gaan of ook iets aan te pakken. Vorig jaar behoorden Dustoch, het bezoekerscentrum Poppendamme in Grijpskerke van de Stichting Ambrosius en speeltuinvereniging Meiveld in Middelburg tot de geno mineerden. Meiveld kreeg de prijs. In deze speeltuin staan tal van Als het aan GS ligt mag het waterschap Schouwen-Duive- land een stuk weg afsluiten voor het verkeer; onttrekken aan het openbaar verkeer, heet dat in het ambtelijk jar gon. Het gaat om een doodlopend ge deelte van de voormalige rijksweg in Oosterland. Officieel staat dit stuk weg te boek als weg nr. 27a van het plan van wegen en water lopen onderdeel Ouwerkerk. Het waterschap is de beheerder van deze weg. In het voorjaar lag het plan dit stuk doodlopende weg af te slui ten ter inzage en kon men inspre ken. Niemand heeft gebruik ge maakt van de mogelijkheid een andere mening naar voren te bren gen. Het waterschap en een parti culier die er woont zijn het met el kaar eens over de plannen. Provinciale Staten moeten het plan nog goedkeuren. Het staat voor de statenvergadering van 8 september op de agenda. geschikt zijn voor gehandicapte en niet-gehandicapte kinderen. De kinderen leren op die manier al vroeg om te gaan met gehandi capten en met niet-gehandicapten. Schriftelijke aanmeldingen kunnen worden gestuurd aan de ZSG, postbus 79, 4460 AB Goes. Per fax kan ook: 01100 - 33595. Wie voor de inzendingsdatum van 1 september wat meer informatie wil over de prijs of over de inge- gratie van gehandicapten, kan bel len met de ZSG. Het telefoonnum mer is 01100-49290 Het zwemwater in Zeeland is van een goede kwaliteit. Dat geldt zowel het kustwater als de binnenwateren. De lokaties die worden bemonsterd vol doen zonder uitzondering aan de Europese normen. Het RIZA (Rijksinstituut voor Integraal Zoetwaterbeheer en Afvalwa terbehandeling) bevestigt dit. In een rapportage van de Europe se Commissie wordt de kwaliteit van een fors deel van het zwem water afgekraakt. Ten onrechte oordeelt het RIZA, het instituut dat de gegevens aanlevert waarop de Europese rapporteurs zich base ren. 'Brussel' heeft een aantal ge gevens te laat ontvangen om te verwerken; voorts staan in het Brusselse rapport lokaties die in het verleden wel werden bemon sterd maar nu niet meer omdat dat geen plekken zijn om te zwem men. 'Slecht' luidt dan het oordeel vanuit Brussel. En dat is niet over eenkomstig de werkelijkheid, stelt het RIZA. Metingen De kwaliteit van het zwemwater is gebaseerd op de bacteriologische kwaliteit en de helderheid van het water. De normen voor de bacte- riologische kwaliteit zijn te vinden in de Wet verontreiniging opper vlaktewateren en de Wet hygiëne veiligheid zwemgelegenheden. Provinciale Waterstaat, Rijkswater staat en de waterschappen doen de metingen in de gebieden waar voor zij verantwoordelijk zijn. De kwaliteit wordt aangegeven op grond van de metingen. De metin gen in Zeeland maken duidelijk dat het zwemwater overal ruim schoots voldoet aan de normen. In Zeeland zijn er twee gebie den waar niet wordt gemeten omdat dat geen zwemgebie- den zijn. Het gaat dan om de omgeving van de ingang van de Sloehavens en om het Ver dronken Land van Saeftinge dat bovendien grenst aan de krappe scheepvaartroute Nauw van Bath/Pas van Ril land. v De resultaten van de metingen staan vermeld op een waterkwali- teitskaart die staat afgedrukt in de VW-gids Delta '95. Uiteraard kan op deze kaart geen rekening wor den gehouden met incidenten die zich in de loop van het jaar voor doen. Is er op grond van de metin gen aanleiding tot bezorgdheid op een bepaald moment, dan wordt dat via de media bekend gemaakt. Kwaliteit per gebied Het water van de kustgebieden (Noordzee/Westerschelde) vanaf de Brouwersdam tot en met Cad- zand is zonder meer goed te noe men. Dat geldt ook voor de oe vers van het Veerse Meer, de Oosterschelde en de Grevelingen. Op de waterkwaliteitskaart staan deze gebieden aangeduid in de kleur groen. De oevers van de Westerschelde, vanaf de Belgisch/Brabantse grens stroomafwaarts tot Vlissin- gen/Breskens hebben een oranje De Hoorcommissie bestem mingsplannen behandelt don derdag 22 juni, aanvang 9.15 uur, in het openbaar de be zwaarschriften op het bestem mingsplan Kampeerterrein Valkenisse van de gemeente Valkenisse. Omwonenden, Staatsbosbeheer en de Zeeuwse Milieufederatie ma ken bezwaar tegen het bestem mingsplan. De bezwaren spitsen zich toe op de gekozen uitbrei dingsrichting van de camping. Men vreest voor aantasting van de open zone, de landschappelijke kwaliteit en natuurwaarden. Voorts maakt men bezwaar tegen de be stemming agrarische doeleinden en tegen het bijbehorend plan voorschrift. Bezwaarden zijn tot slot van mening dat het plan niet voldoet aan de normen van de Kampeerraad. Zowel het gemeentebestuur en de campingbeheerder als de be zwaarden krijgen de gelegenheid hun visie mondeling weer te ge ven. De zitting van de Hoorcommissie is in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. kleur gekregen. Dat betekent dat de kwaliteit aanvaardbaar is. Het water voldoet aan de bacteriologi sche normen, maar niet aan de normen voor helderheid. Een strook aan weerszijden van de in gang van het Kanaal Gent/Terneu- zen is rood ingekleurd. Niet omdat het water hier niet voldoet aan de bacteriologische norm, maar om dat het op die plekken, denk aan de scheepvaart, te gevaarlijk is om het water in te duiken. Delta '95, de gids voor water sporters en badgasten is tegen betaling van 2,50 verkrijg baar bij de VW's. Donderdag 29 juni, aanvang 16.00 uur, vergadert de sta tencommissie voor algemeen bestuur. De statenleden houden zich tij dens deze vergadering uitsluitend bezig met zaken die de begroting van de provincie aangaan. Als eer ste onderwerp staat de begroting voor 1996 op de agenda, daarna volgt het voortgangsverslag van de begroting 1995. De vergadering is openbaar en begint met spreekrecht voor het publiek. Belangstellenden kunnen op die manier hun me ning over een van de onder werpen op de agenda kenbaar maken naar de statenleden. Het provinciehuis, Abdij 6 in Mid delburg, is de vergaderplek. De agenda voor de vergadering en de bijbehorende stukken liggen ter in zage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middel burg. Aan de Roncalli scholengemeen schap in Bergen op Zoom zijn de volgende leerlingen geslaagd voor: MAVO: Dennis Bijl, Erik Geuze, Sanne de Keijzer en Agnes Lamme ring uit Tholen. Tabitha Lock uit Oud-Vossemeer. Leontien Oostrom uit Scherpenisse. Sylvia Nell uit Sint-Philipsland. HAVO: Rianne Snoep uit Tholen. Martine van Ommen uit Sint-Anna- land. Nienke de Jong uit Stavenisse. Eric van Nieuwenhuijzen uit Sint- Philipsland. ATHENEUM: Ruben Loef en Wido Quist uit Tholen. Mark van Dijke en Marco Goense un Sint-Philipsland. Aan het Mollerlyceum in Bergen op Zoom zijn de volgende leerlingen geslaagd voor: MAVO: Linda Verhoeff uit Tholen. Monique Elenbaas uit Sint-Anna- land. Karin Bijl uit Poortvliet. HAVO: Elise Vissers uit Tholen. Wendy Frigge uit Oud-Vossemeer. ATHENEUM: Sandra Burggraaf, Rianne Geluk, Richard Jeroense, Micha van Oosten, Ewoud van de Sande, Wendy Schoevers, Sander van der Zande uit Tholen. Bart Vermolen uit Sint-Maartens dijk. Mark Hofland uit Poortvliet. Aan de rooms katholieke school voor vbo en ivbo Petrus Canisius te Bergen op Zoom zijn de volgende leerlingen geslaagd voor: VBO: Dominique den Doelder en Roxanne de Zoeten uit Tholen. Petra van de Male uit Oud-Vosse- meer. IVBO: Helma van Gerven uit Tho len. Ellen Goedegebuure uit Sint-Anna- land. Vanessa Kleppe uit Sint-Maartens dijk. Mark Schippers uit Poortvliet. Aan het Calvijn College in Tholen slaagden de volgende leerlingen voor het mavo-examen: Tholen: Willemieke Aarnoudse, Adryan van den Berge, Elly van Dijk, Ria van Duijn, José van der Eist, Ellie Geluk, Mathijs Hage, Kees Heijboer, Walter Quist, Mad- die Ruben, Esther Schakel, Marian ne Schot en Ariym Weldehiwet. Bezoek Ritzen. Minister Ritzen van onderwijs bezoekt maandag Zeeland en West-Brabant. In het ROC Wes terschelde te Terneuzen verdiept hij zich ondermeer in het project open leren/afstandsleren en de integratie van het internationale project moderne vreemde talen in de dage lijkse lessituatie. Poortvliet: Petra den Engelsman, Hendrik Jansen, Cris Krijger en Rien Menheere. Scherpenisse: Anne Baaijens en Dirk Bolier. Sint-Maartensdijk: Arjen Brink man, Anneke Priem en Rina van der Slikke. Sint-Philipsland: Pieter den Ouden. M. Polderman uit Sint-Maartens dijk is in ziekenhuis Lievensberg geslaagd voor het examen A-ver pleegkundige. Rafael Fructuoso uit Sint-Anna- land heeft aan de Hogeschool Zee land het diploma HEAO bedrijfs economie gehaald. Aan het Florijncollege te Breda slaagde mevr. M.J. Pleune uit Sint- Annaland cum laude voor het exa men middelbaar middenstandson- derwijs, branche differentiatie. Melanie van der Maas uit Sint- Annaland is aan het Spectrumcolle ge te Breda geslaagd voor het exa men VHBO. Tevens slaagde ze voor het toelatingsexamen aan het con servatorium te Tilburg. Aan het Zeelandcollege in Vlissin- gen, sector dgo, is Andrea Hage uit Poortvliet geslaagd voor het exa men activiteitenbegeleiding. Nancy Schrauwen uit Sint-Maar tensdijk heeft aan het Oosterschel- decollege te Goes het diploma uiter lijke verzorging gehaald. C.J. Niemantsverdriet uit Scherpe nisse heeft aan het Instituut Electu- de te Eindhoven het diploma auto- electronica behaald. Aan de Hogeschool Zeeland te Vlis- singen heeft Robin Pot uit Sint- Maartensdijk het ingenieursdiplo ma werktuigbouwkunde gehaald. Aan het AOC Steenbergen zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het vbo-groen: Francois Riemens en Jacco Vroegop uit Tholen, Chris tian van Gorsel en Jacco Mantel uit Oud-Vossemeer, Karen Brandwijk uit Scherpenisse. Mevr. J. Metske-de Deugd uit Oud- Vossemeer is aan de opleiding so ciale arbeid in Middelburg geslaagd voor het examen mbo-jw. Aan de Zeeuwse muziekschool slaagden 49 leerlingen van Tholen en Sint-Philipsland. Het waren uit: Tholen blokfluit: Annemieke Schot, Annemieke Melse en Carla van der Vlies le graad, Irene Smit 2e graad. Gitaar: Raimond van Loon le graad. Keyboard: Ramona v.d. Zande le graad. Orgel: Marjon Smit le graad, Johan Baaij, Ellie Geluk en Petra de Groen 2e graad, Anne Christiaanse 4e graad. Piano: Debbie Horsten en Ruth v.d. Sande le graad, Christi- Jean de Goffau 3e graad. Trompet: Jaco Heijboer le graad, Jos Loos 3e graad met lof. Viool: Marleen Ver kamman le graad. Dwarsfluit: Nan- neke Nieuwkerk en Roxane de Zoe ten 2e graad, Merit Elshof en Ange la van Vossen 3e graad. Accordeon: Willemieke van Dijke en Katja v.d. Zande 3e graad. Klarinet: Carla van Tienen 3e graad. Oud-Vossemeer piano: Marjos Boonman en Cees de Leeuw 2e graad. Saxofoon: Charlotte Geluk 3e graad. Sint-Annaland blokfluit: Marjolein De deelnemers aan de vijf kilometer deden ook Scherpenisse aan. Hier passeerden ze de molen aan de Westkerkseweg. Zoals in andere dorpen loopt het aantal deelnemers aan de wandel vierdaagse in Sint-Maartensdijk terug. Twee jaar geleden was een topjaar met 410 deelnemers, deze week doen 302 mensen mee en dat is weer 38 minder dan vorig jaar. Maandagavond vertrokken 39 op de tien kilometer, dinsdag kwa men er nog eens 3 bij. Voor de vijf kilometer schreven zich maandag 247 in, dinsdag nog eens 13 extra. Toch is het evenementencomité Smalstad niet ontevreden over de opkomst. "Het wordt overal min der, het valt niet tegen" zegt T. Breure-de Wilde van het comité. De korfbalvereniging Emergo levert al jarenlang de grootste groep deelnemers. Ook dit jaar is dat zo, alhoewel de animo wat minder is; vorig jaar nog 24, nu 19. De start en de finish is verplaatst van Sint Maartenshof naar het VV V-kantoor op de Haven. Gezien de ophanden zijnde slui ting van het tehuis voorzag het comité overlast wanneer de sloop van een gedeelte van het tehuis ter hand zou zijn genomen. Dit is ech ter uitgesteld. Maandag ging de tocht richting Scherpenisse. De wandelaars op de korte afstand passeerden de nieuwe rotonde in de Provinciale- weg en vervolgden de route door Scherpenisse langs de Westkerk seweg. De langste afstand boog bij de Veerdijkseweg af naar het noorden. De controleposten wor den steeds bezet door leden van de plaatselijke bond voor platte landsvrouwen. Ook de EHBO verleende medewerking maar die had weinig te doen. Dinsdag liepen de wandelaars in zuidwestelijke richting naar Gorishoek. Gisteren ging het westwaarts, de Oudelandsepolder in. Vandaag (donderdag) doen beide afstanden het Galgenpad aan. De finish is nu bij de voorma lige kleuterschool aan de Radda Barnenstraat. Daar wacht mu ziekvereniging Euterpe de wande laars op. Het evenementencomité is blij dat Euterpe weer van de partij kan zijn. Vorig jaar waren er te weinig muzikanten beschikbaar en moest het comité gebruik maken van een geluidsinstallatie. De rondgang door het dorp eindigt op de Haven waar de deelnemers nog een ver snapering krijgen aangeboden. De route achter Euterpe is Oostsin gel, Onder de Linden, Noord- poort, Westvest, Frank van Borse- ïestraat, Jacoba van Beieren- straat, Hogeweg, Achter 't Bos, Westvest en Haven. Akkermans 2e graad, Evelien Moer land 3e graad. Keyboard: Jeroen Moerland 2e graad. Orgel: Hans Uijl 4e graad. Stavenisse piano: Nienke de Jong 3e graad. Sint-Maartensdijk keyboard: Maarten Niederer le graad. Scherpenisse viool: Ilona Heijboer le graad. Poortvliet gitaar: Hans Bouman le graad. Orgel: Joost Krijger 2e graad, Bianca Uijl 3e graad. De volgende leerlingen behaalden aan de Zeeuwse muziekschool een van de getuigschriften voor leden van harmonie-, fanfare- en brassor- kesten. Tholen bugel: Annemarie Krijger B. Comet: Vivian van Loon A. Kla rinet: Vera Verbiest A. Slagwerk: Dennis Bijl A. Oud-Vossemeer bastuba: Ad Ver hees A. Bugel: Corné van Halum A. Tenortuba: Marc Droogers A. Sint-Maartensdijk saxofoon: Clau dia Muller A. Slagwerk: Ruben Ste- ketee A. Scherpenisse trombone: Carlo Kloet A. Poortvliet bugel: Martijn Krijger B. Saxofoon: Johan van Dijke B. Volgende week wordt de nationale collecte voor de Nederlandse lever darm stichting gehouden. In Neder land leiden 2 miljoen mensen aan een maag-, darm- of leverziekte. De stichting helpt deze mensen door onderzoek te financieren naar de oorzaak van die ziekten en de moge lijke behandeling. Daarnaast geeft de Nederlandse lever darm stichting steun aan patiënten en patiëntenor ganisaties en ze geeft voorlichting over maag-, darm- en leverziekten. Wie op Tholen mee wil helpen met collecteren kan zich opgeven bij mevr. W.J. Wedzinga-van Voorden te Scherpenisse tel. 01666-4301. De nationale collecte voor AVO integratie gehandicapten heeft in Sint-Annaland ƒ1462,- opgebracht. Gevers en collectanten hartelijk bedankt. Op Sint-Philipsland bracht de col lecte voor de AVO ƒ810,35 op. THOLEN 22 juni vergadering PCOB met lezing over koningin Wilhelmina in oorlogstijd, Meulvliet 14.30 u. 23 juni bejaardensoos met bingo, Ten Anker 14 u. 23 juni lambadafeest jeugdsoos THJOS, Meulvliet 19.30-23 u. 24 juni Roefeldag. 27 juni eindbingo Anbo, zaal Schut tershof 14 u. 1 juli begin zomerschool voor oude ren, Oosterschelde College. 1 juli beachvolleybaltoernooi AVC '87, Speelmansplaten. 3 to 6 juli kindervakantiewerk, voor malige oesterputten. 4 t/m 8 juli tentoonstelling Tholen sportief, Gasthuiskapel 14-17 u. 5 juli zomermarkt, centrum 14-20 u. 5 juli fancy-fair De Fabeltuin, Oude- landsepoort 13.30 u. 15 juli circusvoorstelling Magie Cir cus 19 u. 21 juli bejaardensoos met bingo, Ten Anker 14 u. 22 juli VVV-huifkartocht met gids, Markt 14u. 26 juli VVV-fietstocht met gids, Markt 14 u. 29 juli orgelconcert Martin Mans, Ned. Herv. kerk 20 u. OUD-VOSSEMEER 24 juni wandeltocht Spido, Hof van Holland start vanaf 8 u. 24 juni try-out rockgroep LOZ, café De Hoop. 30 juni open viswedstrijd 't Schar retje, Zijpe/Willempolder 19-22 u. 8 juli ringjaarmarkt met om 21 u. optreden Garfield. 8 juli zevendorpenwandeltocht, start De Vossenkuil vanaf 7.30 u. SINT-ANNALAND 24 juni afsluiting seizoen 94/95 Smash, de Wellevaete 24 juni open tuindag Toon-tuinen, De Lagune 10-16 u. 28 juni t/m 30 juli aquarellen mevr. M. de Graeve-Vugts, De Lagune. 29 juni bezoek plattelandsvrouwen streekmuseum Meestoof, 14.30 u. t/m 28 juni expositie aquarellen en olieverven mevr. Heijnen-Vocht, rest. De Lagune. 28 juli VVV-huifkartocht met gids, Havenplein 14 u. t/m 23 okt. exposities streekmuseum Meestoof over merklappen en hoog aarzen, di t/m za 14.15-16.45 u. STAVENISSE 13 juli circusvoorstelling Magie Cir cus 19 u. 15 juli braderie, Van der Lek de Clerqplein. SINT-MAARTENSDIJK t/m 22 juni Smalstadswandeltocht, Haven 18 u. 24 juni schuurfeest PJZ met muziek van Big Deal, Hogeweg 57. 24 juni open tuindag Toon-tuinen fam. Van Gurp, Stenepad 1 10-16 u. 1 juli concert Glennis Grace en showorkest Timber, Haestinge 20.30 u. 14 juli disco-avond, Haestinge 20.30 u. 15 juli wielerronde, start 14u. 19 juli VVV-fietstocht met gids, start VV V-kantoor 14 u. 21 juli VVV-huifkartocht met gids, vertrek Haven 14 u. SCHERPENISSE 24 juni boerenmarkt op camping Gorishoek 10-13 u. 24 juni zomerwedstrijd De Zee baars, Anna Vosdijkpolder 13-16 u. 25 juni toerrit motortoerclub Tho len, Veerdijkseweg 3 9.30 u. 14 juli circusvoorstelling Magie Cir cus 19 u. POORTVLIET 24 juni rommelmarkt openbare basisschool De Eevliet, 14 u. 24 juni open tuindag Toon-tuinen fam. Koppenhol, Bram Groenewe- geweg 4 10-16 u. 4 juli fietstocht plattelandsvrouwen, vertrek Markt 8.15 u. 8 juli wielerronde, start 16 u. SINT-PHILIPSLAND t/m 23 juni avondwandel vierdaagse, Voorstraat 19 u. 24 juni braderie, centrum 9-21 u. BERGEN OP ZOOM 27 juni zomerbridge bridgeclub De Vier Winden (ook voor niet-leden), d'Honneur 19.45 u. t/m 3 sept. schilderijen en grafiek van Eugeen van Mieghem, Markie zenhof. 25 juni Maria-ommegang, vertrek 15 u. 26 t/m 29 juni fietsvierdaagse. 1 juli tv-opnamen 'Ter land, ter zee en in de lucht', Markt 12-18 u. 8 en 9 juli beachvolleybaltoernooi, Grote Markt. 14 t/m 16 juli nationale kampioen schappen atletiek voor senioren, sportpark Rozenoord. 27 t/m 29 juli Bourgondische krab- benfoor, centrum. film+++film+++film+++film ROXY 1: Die Hard with a Venge ance - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. ROXY 2: Outbreak - do en ma t/m wo 20 u., vr t/m zo 18.45 en 21.30 u. 101 Dalmatiërs - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Richie Rich - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15 en 18.45 u., wo 14 u. The House of the Spirits - zo 21.30 u., ma en wo '20 u., di 20.30 u. CINEMACTUEEL 2: Bad Boys - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. 101 Dalmatiërs - za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. CINEMACTUEEL 3: Streetfigh- ter - do 20 u., vr en za 18.45 u., zo 16.15 en 18.45 u. Boys on the Side - vr t/m zo 21.30 u., ma t/m wo 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz Oe gerenommeerde LIJSTENMAKER cEuwtN voor het usnvERK eiland Tholen Molenstraat 13, tel ./fax: 01666-4041 4695 CK Sint-Maartensdijk Tijdelijke ingang via Sportshop J&C Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7