Overdracht viswinkel Eendrachtsweg Tholen Hartelijk dank inwoners van Sint-Annaland oót Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 mei 1995 Langs deze weg zeg ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, u allen hartelijk dank voor uw belangstelling en de vele felicitaties, telefoontjes, kaarten en bloe men bij mijn koninklijke onderschei ding. In het bijzonder dank ik Hare Majesteit de koningin en de burgemees ter voor zijn hartelijke presentatie bij de uitreiking. Ook gaat mijn dankbaarheid uit naar diegenen die mij voorgedragen hebben. Het was voor ons een bijzonde re, vreugdevolle dag. A. Rijnberg St. Annaland, mei 1995 Tienhoven 76 w... AM....A A «mam. A Langs deze weg wil ik mede namens vrouw en kinderen, iedereen hartelijk bedanken voor de medewerking voor het tot stand komen, van het verlenen van de Koninklijke onderscheiding. Tevens dank aan allen die op enigerlei wijze mij feliciteerden en van hun belangstelling blijk gaven. D.M. Giljam Sint-Annaland, mei 1995 Burg. Baasstraat 20 Dankbaar en verrast was ik, dat ik ter gelegenheid van Koninginnedag werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De felicitaties in de vorm van persoonlijke bezoeken, telefoontjes, brieven, kaarten, prachtige bloemstuk ken en cadeaus waren overweldigend. Mede namens mijn vrouw dank ik u zeer voor uw enthousiaste reacties. J. Versluys Scherpenisse, mei 1995 Mede namens mijn echtgenote, bedank ik al diegenen die mij hebben voorgedra gen voor een koninklijke onderschei ding. De vele felicitaties, bloemen en attenties die ik nadien ontving, waren hartverwar mend. Hartelijk dank daarvoor. I.C. Hage Oud-Vossemeer, mei 1995 Gedurende veertig jaar is onze familie de inwo ners van Tholen op visgebied van dienst geweest. Zaterdag is onze laatste dag in de winkel aan de Eendrachtsweg. Wij concentreren ons op de groothandel, de rijdende winkels en het transport bedrijf. De viswinkel wordt voortgezet door Frans Bout. Onze wens is, dat hij ook uw vertou wen mag krijgen, zoals wij dat al veertig jaar lang hebben ondervonden. Onze trouwe klantenkring van de winkel aan de Eendrachtsweg zeggen wij hartelijk dank. Opvolger Frans Bout bevelen wij graag bij u aan. Familie Schot In aansluiting op het voorgaande, delen wij mee, dat wij vrijdag 19 mei de viswinkel aan de Eendrachtsweg hopen te heropenen. In verband met aanpassingen zal de zaak van maandag 15 tot en met donderdag 18 mei gesloten zijn. Wij hopen door het bieden van kwaliteitsprodukten en een groot assortiment uw vertrouwen te krijgen. Vanaf 19 mei kunt u op ons rekenen. Familie Bout-Bustraan Tholen, mei 1995 MOEDERDAG AARDBEIEN- SCHNITT8.50 SPIJSSLOF 3.25 Als Gij hem zelf niet vast blijft houden nu hij in onze handen is, dit kind voor het licht bestemd, -hoe zouden wij hem hoeden voor de duisternis. Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jan Johannes We noemen hem Joël Rachel en Henk van Huizen Elise, Benjamin en Joanneke 4691 LJ Tholen, 5 mei 1995 Meanderlaan 163 Een mooi moment, dat overtreft al onze dromen, want jij bent vandaag op de wereld gekomen. Wij zijn blij met de geboorte van ons dochtertje Melissa Neeltje Maria Ze is geboren op zaterdag 6 mei 1995 in de Vesaliuskliniek te Brasschaat, om 12.15 uur, weegt 3280 gram en is 51 cm lang. Franco Karin van der Veeken-Dieleman B-2910 Essen, mei 1995 Elshoutlaan 19 Morgen, vrijdag 12 mei, trouwen wij Danny Vroegop en Mar ja Vroegop in het gemeentehuis te St. Maartensdijk om 15.00 uur. Oude Zeedijk 6a 4697 RA St. Annaland Kalfdamseweg 5 4693 RM Poortvliet Ons nieuwe adres is: Burg. van Doornstraat 9, 4693 EL Poortvliet. 1970 1995 André Hommel en Annemarie Hommel-van Meer waren op maandag 10 april 25 jaar getrouwd. Dit willen wij vieren op zaterdag 13 mei a.s. U bent van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 17.30 uur in dorpshuis "De Vossenkuil", Raadhuis straat 7, Oud-Vossemeer. Arjan Hommel Johan van Meer 4698 CC Oud-Vossemeer, april 1995 Pr. W. Alexanderstraat 10 Jap en Jewanna Bout bin op 15 maaie vuuventwintig jaer hetroud. D.V. 20 mei 1995 hopen onze geliefde ouders en groot ouders C.J. Kot en P.J. Kot-de Hond te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. M Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen worden is de wens van: Lia en Rien Marcella, Sandra en Jarka Arentine en Rien Brandine en Karei Mark en Jaap Zij willen die dag niet ongemerkt laten voorbijgaan. U j kunt onze (groot)ouders op deze dag feliciteren van 15.00 tot 17.00 uur in Motel "De Wouwse Tol", Bergsebaan 85, 4726 SH te Wouw, tel. 01658-3651. Uw aanwezigheid is hun meer waard dan geschenken maar overweegt u toch een cadeau, dan graag zo Ê3 4691 GR Tholen, mei 1995 Kon. Julianastraat 8 Op D.V. 17 mei a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders B. de Ruiter en A. de Ruiter-Vos te gedenken dat zij 45 jaar in het huwelijk zijn verbon den. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Wij hopen dit in familiekring te gedenken. 4696 BL Stavenisse, mei 1995 Molendijk 20 21 April, die dag is weer voorbij, maar de herinnering hieraan, die maakt ons blij. Kaarten, geld en bloemen te veel om op te noemen. Daarom willen wij u laten weten dat wij deze dag niet zullen vergeten. Voor iedereen die ons heeft bedacht wordt langs deze weg, onze hartelijke dank gebracht. Han en Nellie v.d. Jagt St. Annaland, mei 1995 Ring 60 I Op 19 mei a.s. hopen onze lieve ouders, opa en oma P. van Zetten en M.M. van Zetten-Hendrikse hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren samen. Halsteren: Arie en Elma Perry St. Maartensdijk: Henk en Kathie Christy Tholen: Jaco en Jolanda Elza en Mariëlla We hopen dit in familiekring te vieren. 4696 RA Stavenisse, mei 1995 Kerkstraat 75 1935 1995 D.V. 16 mei hopen onze ouders en grootouders J. Ridderhof en C. Ridderhof-van Vossen de dag te gedenken van hun 60-jarig huwelijk. De Heere zij hen samen nabij in de avond van hun leven. Dat is de wens van hun dankbare kinderen Nelly en Wim Jacqeline en Edward 4697 BG Sint-Annaland, mei 1995 Hoenderweg 63 Lieve papa en mama Al 20 jaar hebben jullie met veel liefde en inzet je werk gedaan aan het zwembad "De Spetter" in Tholen. Pa als chef-badmeester en ma als stuwende kracht achter hem. Wij feliciteren jullie hartelijk met dit jubileum. Tanja en Freek Jacco en Jeanette Jan en Jet Tholen, mei 1995 Ik dinsdag 50? Echt niet! k ■1 M l Toch wel pa! Hartelijk gefeliciteerd. M.L.R. Poortvliet, mei 1995 i? Deze bejaarde verzorgster was toen vlugger ter been. In blijdschap en droefheid ge boren 16-5-1920. Komt u dinsdagmorgen feliciteren van 10.30 tot 12.30 u. in de "Schuilplaats", Poststraat, Stavenisse. Niet roken, geen bloemen. Diccie, Ettie en Mientje Stavenisse, mei 1995 Hier is ze ongeveer een jaar of tien, maar op 17 mei gaat deze schippersvrouw Sara zien. Hartelijk gefeliciteerd. Sint-Annaland, mei 1995 Het was hartverwarmend te ondervinden dat zo velen met ons hebben meegeleefd ter gelegenheid van onze 25- jarige bruiloft. Hartelijk dank voor alle belangstelling. Leen en Krijnie Hoek Poortvliet, mei 1995 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de bossen bloemen, vele kaarten en mooie cadeaus, die wij bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Lenny mochten ont vangen. Frans, Corina Jasper Quist St. Philipsland, mei 1995 Het Oranjecomité Oud-Vossemeer bedankt alle vrij willigers, sponsors, gemeentebestuur, verenigingen en genootschappen en bovenal de Oud-Vossemeerse bevolking voor hun bijdrage aan de twee fantastische feestdagen op 29 april en 5 mei jl. Zalig hij, die, in dit leven Jakobs God ter hulpe heeft; Psalm 146 vers 3 berijmd Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, voor ons toch nog onverwachts, de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en schoonvader PIETER VIS echtgenoot van Jacoba Perestam in de leeftijd van 84 jaar "Sterke de Heere ons in dit zware verlies" Tholen: J. Vis-Perestam Rotterdam: Ans en Wietse Goes: Cobi Rotterdam: Gerrie Nunspeet: Wim 4691 JK Tholen, 4 mei 1995 Burgemeester van der Hoevenstraat 10 Geen bloemen De begrafenis heeft plaatsgehad dinsdag 9 mei jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhard- straat te Tholen, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula aldaar. Bedroefd delen wij u mee, dat na een ernstige ziekte, voor ons toch nog onverwachts, van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom PIETER VIS echtgenoot van Jacoba Perestam in de leeftijd van 84 jaar. Tholen: J. Vis M. van Dongen-Vis C. Vis- van Vossen A. de Leeuw-Vis J. de Leeuw H. Vis Oud-Vossemeer: A. Vis-Duine Helmond M. Sanders-Vis Tholen: T.J.J. Soomers-Vis neven en nichten Tholen, 4 mei 1995 Bedroefd om het grote verlies delen wij u mee, dat na een moedig gedragen ziekteperiode, is overleden onze buur man PIET VIS op de leeftijd van 84 jaar Vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons betekende wensen wij de bure, kinderen en verdere nabe staanden Gods kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens de buren: Fam. P. de Hond Fam. G. Nieuwkoop Fam. J. van de Slikke Fam. J. van der Welle Fam. L. Roggeband Fam. J. van 't Hof Fam. J. Dekker Fam. C. Geuze Fam. J. Tichem Fam. J. Lammerse Dhr. A. van Engelen Mevrouw J. Boender Mevrouw M. Goedegebuure-Schot Tholen, 4 mei 1995 Burg. v.d. Hoevenstraat Op 4 mei 1995 heeft de Heere van ons weggenomen, ons trouw lid PIETER VIS op de leeftijd van 84 jaar De Heere sterke zijn vrouw en kinderen in deze droeve omstandigheden. Bestuur en leden van de Bijbelstudiekring Tholen Tholen, mei 1995 Bedroefd geven wij U kennis dat na een ernstige ziekte van ons is heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante SARA VERMAAS echtgenote van Th. L. Quist fam. Fonteijne fam. Koolaard fam. Nuyens-Vermaas St. Philipsland, mei 1995 In plaats van kaarten De overweldigende belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk aan ons betoond na het plotseling overlijden van onze innig geliefde man, vader en opa MACHIEL ANDRIES STOLS hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en het medeleven die wij mochten ontvangen. W. Stols-Faasse kinderen en kleinkinderen Sint-Philipsland, mei 1995 Voor de vele gelukwensen, bloemen, cadeaus en andere attenties, die wij ter gelegen heid van ons 50-jarig huwe lijk mochten ontvangen, zeg gen wij u, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. W.M. Lindhout C. Lindhout-Minheere Oud-Vossemeer, mei 1995 Weelhoekstraat 16 Graag willen wij iedereen, mede namens onze kinderen, hartelijk bedanken voor de vele attenties bij het geden ken van ons 30-jarig huwe lijk. P.J. van Halum M. van Halum- Sonneveld Oud-Vossemeer, mei 1995 Voorstraat 8 Langs deze weg willen we iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstel ling bij ons 50-jarig huwe lijksfeest op 1 mei jl. Dit feest van cadeaus, bloemen en andere attenties, maakte die mooie dag voor ons onvergetelijk. Ook dank aan mevr. van Dijke-Douw, met medewerkers. Het was fan tastisch. Marjan, Leny en Peter wij danken jullie wel. fam. W. Pipping-Slager Oud-Vossemeer, mei 1995 Hiermee wil ik, ook namens mijn ouders, iedereen harte lijk bedanken voor de vele kaarten, fruit en andere atten ties, die ik tijdens mijn rust periode thuis mocht ontvan gen. Ilse Steenpoorte Poortvliet, mei 1995 Wij willen iedereen heel har telijk bedanken voor de vele felicitaties in de vorm van kaarten, bloemen, geld en andere attenties, die wij bij ons 40-jarig huwelijk moch ten ontvangen. A. Polderman- v.d. Boogaart St. Maartensdijk, mei 1995 Voor alle gelukwensen, bloe men en cadeaus ontvangen bij ons 30-jarig huwelijk zeg gen wij u mede namens onze kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. Bram en Corrie Neele Sint-Philipsland, mei 1995 Schoolstraat 9 Mede namens onze kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen onze hartelijke dank voor de cadeaus, geld, kaarten, bloemen, fruit, feli citaties enzovoorts ter gele genheid van ons' 55-jarig huwelijksjubileum op 25 april j.l. Soli deo Gloria! Fam. Oudesluijs- de Zwarte 4695 BN Sint-Maartensdijk Oostsingel 35 t888888888t8888888889SSS6SSSI3SIIBSI38SSIOCOOOiPIIJI0OÜOOflPPO.8BB555SSSSISBI6SB3SBOOlHO!IOOOJOICOOOCCOIMOO0M.I Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een kortstondige ziekte uit ons midden heeft weggeno men mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA DIRKJE JACOBA DEN ENGELSMAN echtgenote van Johannis Pieter van Houdt in de ouderdom van 79 jaar en 3 maanden Poortvliet: J.P. van Houdt Drongelen: J.A. van Houdt J.D.G. van Houdt-van de Mooren Poortvliet: C.M. Deurloo-van Houdt K.M. Deurloo Oud-Vossemeer: M.C. Aamoudse-van Houdt A. Aarnoudse Poortvliet: A.J. van Houdt J.A. van Houdt-Heijboer Tholen: M.W. Boer-van Houdt H.J. Boer Poortvliet: J.A. van Houdt M.M. van Houdt-Bolijn Oud-Vossemeer: A.J. van Houdt M.J. van Houdt-Aarnoudse Sint-Annaland: J.P. van Houdt A.A. van Houdt-Theunisse kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie Dorpsgemeenschap hartelijk dank van heel veel inwoners van St. Annaland Op 4 en 5 mei was het perfect voor elkaar. Een pluim op jullie hoed, echt waar. Zoals vanouds was er een hechte band tussen jong en oud in St. Annaland Velen waren er die dagen op de been St. Annaland, ook de gemeente Tholen, kan daar niet omheen! Bewoners Bierensstraat Bedankt iedereen die belangeloos heeft meegewerkt aan de straatversiering, de wagen voor de optocht en de zes- kampploeg. Speciaal de mensen die ruimte en materiaal beschikbaar ij stelden, onze hartelijke dank. Deze feestelijke week werd voor ons onvergetelijk. Bewoners Burg. Smithstraat Wat was het een fijne week van 1 tot en met 6 mei. Veel i bewoners waren present tijdens de versiering, het oprui- men en het werk tussendoor. En wie niet mee kon helpen, zorgde voor koffie, frisdrank, e.d. Wat kan er veel, wanneer er mensen zijn die belangeloos i samenwerken. Hartelijk dank aan allen die hielpen. Jammer alleen van de jongeman die zaterdagavond de hanggeraniums meenam. Wij wilden onze straat ook na 6 i mei nog wat opfleuren, maar behalve dit incident kijken we alleen met genoegen terug op de viering van 50 jaar ij bevrijding in St. Annaland. Bewoners Nieuwstraat Voor de vele blijken van medeleven, kaarten, fruit en bloemen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst zeg ik u ook namens mijn vrouw en kin deren heel hartelijk dank. C. van Oudenaarde Sint-Annaland, mei 1995 Noordstraat 1 Geheel onverwacht werd mij een koninklijke onderschei ding opgespeld. De dank gaat uit naar de Heere, die mij alles gegeven heeft om dit werk te doen. Ook Hare Majesteit de Koningin, de burgemeester en allen die daarbij vertegenwoordigd waren hartelijk dank. Ook voor de felicitaties, bloemen en attenties hartelijk dank, ook namens vrouw en kinde ren. J. Overbeek St. Annaland, mei 1995 4693 EK Poortvliet, 10 mei 1995 Jan van der Slikkeplein 1 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 13 mei a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet, voorafgegaan door een rouwdienst in Dorpshuis 't Ouwe Raed'uus, Langestraat te Poortvliet, aanvang 13.00 uur. Zij die de rouwdienst bij wensen te wonen, worden ver zocht om 12.55 uur aanwezig te zijn. De familie verzoekt om in gepaste kleding aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis en na de begrafenis in 't Ouwe Raed'uus. Na een liefdevolle verzorging in Huize "Ten Anker" heeft de Here tot Zich genomen onze lieve tante Bets ELIZABETH MARIA CONTANT in de leeftijd van 86 jaar Tholen: Otto en Marjan Contant Arnhem: Heieen en Leo Uijl-Contant Tholen: Jos en Marjan Contant Assen: Els en Johannes von Gleich-Contant 4691 ZA Tholen, 7 mei 1995 Prins Clauslaan 1 Correspondentie-adres: Karmelitessenlaan 26, 6816 PK Arnhem Geen bloemen De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 10 mei jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen, voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in de aula aldaar. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen, na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoon- en grootvader SAKE PONNE betuigen wij U onze oprechte dank. Mevr. M. Ponne-v.d. Jagt Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, mei 1995 "De Schutse", kamer 211, F.M. Boogaard weg 10 Voor de getoonde belangstelling en blijken van medele ven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn gelief de man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader JACOBUS HAGE betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven is ons tot grote steun geweest. M. Hage-Moerland kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen St. Annaland, mei 1995 van 4.25 voor LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 2324 I-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 4