THOLENDERWIJS informatierubriek van de gemeente Tholen MAANDAGMIDDAG VERGADERT DE GEMEENTERAAD BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN VERGADERING COMMISSIE WELZIJN EN ONDERWIJS KENNISGEVING VAN MEDEDELING ONTWERP-BESLUITEN TONEELGROEP DOMBURG IEDER 'T SIENE EN IKKE 'T MIENE GEWIJZIGDE OPENSTELLING GEMEENTEHUIS AVOND OPENSTELLING OP DONDERDAG WAT LIGT TER INZAGE? VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN SLUITING SPORTVELDEN IN '95 KERNBEZ0EK TE POORTVLIET SPREEKUUR B&W Geef uw haar een warme kleur! Donderdag 23 maart 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 MAANDAG 27 MAART: WET MILIEUBEHEER Zaterdag 25 maart Aanvang 20.00 uur Dorpshuis "de Stove" te Stavenisse LET OP!!!! PER 1 APRIL A.S.: DINSDAG 25 MAART: WOENSDAG 5 APRIL: Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Op maandag 27 maart a.s. komt de gemeenteraad van Tholen om 14.00 uur voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis van Tholen te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen, waarvan een aantal reeds eerder in deze rubriek nader zijn toe gelicht: - Voorstellen tot kredietvotering: verlenen aanvullend krediet van 6.130,40 voor de vervan ging van de plafonds en verlichting in twee leslokalen van de dislocatie van de School met de Bijbel te Sint-Annaland; verlenen startsubsidie van 965,- aan nieuw opgerichte gymnastiekvereniging T.V.T. (Turn Vereniging Tholen); verlenen aanvullend jaarkrediet van 153.000,- (sanerings plan "Kom" Oud-Vossemeer) in verband met de plannen voor de sloop van de voormalige kleuterschool "Hummel vreugd/P.D.Q.-kantoor" aan de Bou Kooijmanstraat en de voormalige autobusgarage met werkplaats aan de J.F. Ken- nedystraat; verlenen aanvullend jaarkrediet van 300.000,- ten behoeve van de verdere ontwikkeling van het bedrijventerrein "Wel gelegen" te Tholen (aanleg gedeelte riolering en aansluiting van de Langeweg op de Oud-Vossemeersedijk). - Voorstel tot aanwijzing van een archiefbewaarplaats wegens gemeentelijke herindeling; - Voorstel tot vaststelling van een nieuwe destructiever ordening; - Voorstel tot vaststelling van de Algemene Erfpacht- voorwaarden grond 1995; - Voorstellen tot uitgifte in erfpacht van een perceel industriegrond gelegen aan de Ambachtsweg te Tholen aan de directie van Thijs Metaal te Steenbergen; - Voorstel tot vaststelling van de facetherziening bestemmingsplan "Buitengebied" Sint Philipsland met de daarbij behorende toelichting en voorschriften; - Voorstel tot het vervangen van het brandweervoertuig van de groep Stavenisse. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van Camping Gorishoek, Gorishoeksedijk 25 te Scherpenisse, ingediend op 9 maart 1995, voor het bou wen van een zwemcomplex op het perceel Gorishoeksedijk 25 te Scherpenisse; - Een bouwaanvraag van C. van der Gouwe, Spuidamstraat 6 te Scherpenisse, ingediend op 14 maart 1995, voor het verbou wen van een woning op het perceel Spuidamstraat 6 te Scher penisse; - Een bouwmelding van L.J. Walpot, Kuipersdreef 32 te Tholen, ingediend op 14 maart 1995, voor het uitbreiden van een woning op het perceel Kuipersdreef 32 te Tholen; - Een bouwaanvraag van J.J. van der Reest, Langeweg 16 te Sint Philipsland, ingediend op 13 maart 1995, voor het verbou wen van een woning op het perceel Langeweg 16 te Sint Phi lipsland. Sint-Maartensdijk, 23 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen delen, gelet op artikel 3.19, tweede lid en derde lid en artikel 3.20, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieu beheer mede, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, dan wel zoveel mogelijk te beperken op de op respectievelijk 23 november 1994 en 13, 19 en 26 januari 1995 ingediende aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: 1. de heer J.J. de Wilde, Gatweg 4 te Scherpenisse, voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch loon-, spuitbedrijf/machineberging, gelegen aan de Westkerkseweg 61 te Scherpenisse, kadastraal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 208; 2. de heer M. Ponse, Van der Slikkeweg 1 te Poortvliet, voor het veranderen en na de verandering in werking hebben van een inrichting voor het houden en fokken van dieren, gelegen aan de van der Slikkeweg 1 te Poortvliet, kadastraal bekend Poortvliet, sectie O, nummer 263; 3. de heer S. J. Noordijke, Slabbecoornweg 60 te Tholen, voor het oprichten en in werking hebben van een visverwer- kend bedrijf, gelegen aan de Slabbecoornweg 60 te Tholen, kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sectie L, nummer 315; 4. de heer A.C. Knuist, Prinses Irenestraat 6 te Stavenisse, voor het veranderen en na de verandering in werking hebben van het gehele varkensvermeerderingsbedrijf, gelegen aan de Nieuweweg 12 te Stavenisse, kadastraal bekend Stavenisse, sectie G. nummers 425 en 316. De ontwerp-besluiten, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 24 maart 1995 gedurende vier weken ter inzage op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze maand tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint-Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het gevraagde besluit, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de gemeente-secretarie, Markt 1-5 te Sint-Maartens dijk. Binnen vier weken na de dag waarop het ontwerp van de beslui ten ter inzage is gelegd, kan een ieder gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de besluiten schriftelijk bij ons college inbrengen. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt zal een ieder voorts in de gelegenheid worden gesteld tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-besluiten en tot het inbren gen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Sint-Maartensdijk, 23 maart 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Op maandag 27 maart a.s. komt de commissie Welzijn en Onder wijs voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is open baar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende voorstellen: - Indienen verzoek ESF-subsidie ten behoeve van het pro ject trajectbegeleiding langdurig werklozen; De commissie wordt om advies gevraagd. - Beschikbaarstellen subsidie aan de stichting Itawa/Tho- len in 1995; Door de stichting is een verzoek ingediend voor een bijdrage van 11.000,-. Burgemeester en wethouders zijn van mening dat van het geraamde bedrag in de begroting 1995 een bedrag van maxi maal f. 9.000,- beschikbaar gesteld kan worden. In verband met extra activiteiten als gevolg van het 680-jarig bestaan van Itawa wordt daarnaast voorgesteld in 1995 extra 2.000,- beschikbaar te stellen. De commissie wordt om advies gevraagd. - Voorstel tot vervanging van bureaustoelen voor de docent boven de aangegeven norm van het programma van eisen onderwijsleerpakket en meubilair 1995; Er is een verzoek binnengekomen van het bestuur van de Juliana van Stolberg/Benjaminschool uit Sint-Maartensdijk voor de vervanging van vier sets docentenmeubilair. De commissie wordt om advies gevraagd. - Uitvoering Wet Voorzieningen Gezondheidszorg ten aanzien van: a. Aan blinden, slechtzienden en verstandelijk gehandicapten de mogelijkheid bieden om te kiezen tussen óf een collec tieve vervoersvoorziening óf begeleidingskosten. De vergoeding van begeleidingskosten willen burgemees ter en wethouders verhogen van 1/3 deel van het normbe drag naar de helft van het normbedrag zijnde 835,- per jaar. b. In de vorige vergadering is aan de orde geweest het stand punt van burgemeester en wethouders om de eigen bijdra ge voor de N.S.-ketenkaart vast te stellen op 99,- per jaar. Op korte termijn zal duidelijk worden of in onze regio gebruik gemaakt kan gaan worden van deze vervoersvoor ziening voor gehandicapten. Nog niet zeker is welke eigen bijdrage de andere gemeenten in de regio zullen hanteren, maar gedacht wordt aan 30,- per jaar. Hoewel burge meester en wethouders een voorkeur hebben voor de bij drage van 99,- staan zij op het standpunt dat er op dit onderdeel in de regio een uniforme eigen bijdrage gehan teerd moet worden zodat zij zich zullen conformeren aan de eigen bijdrage die de andere gemeenten zullen vaststellen. De commissie wordt om advies gevraagd. De beheerscommissie van het dorpshuis "de Stove" te Stavenis se presenteert de inmiddels traditionele toneelavond met: met het blijspel: Korte inhoud Het stuk leder 't Siene en ikke het Miene gaat over de boe- renzusters Mien en Sien. De gezusters besturen dankzij het tes tament van broerlief de boerderij Lindenhof. De zusters kunnen het slecht met elkaar vinden. De verwaande Sien en de eenvou dige Mien ruziën wat af. Het gevolg daarvan is dat het leven op de boerderij in twee kampen is verdeeld. Twee kapiteins op één schip, dat gaat goed zolang het personeel niet aan het muiten slaat. Maar... eind goed, al goed. Kortom het belooft weer een gezellige avond te worden met deze komedie vol menselijke trekjes. Een avondje uit in Stavenisse met de toneelgroep Domburg staat garant voor succes. Na afloop is er een gezellig samenzijn met gelegenheid tot dansen. De muziek is in handen van DJ Bram van Prooijen. Entree: volwassenen 5,~; kinderen t/m 12 jaar 2,50. Met ingang van 1 april a.s. zullen er voor het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk andere openingstijden gelden. Thans is de situatie zo dat het gemeentehuis geopend is van 9.00-12.00 uur. In de praktijk wordt het publiek dat zich 's middags meldt niet teruggestuurd, waardoor er min of meer sprake is van een open stelling gedurende de gehele dag. Burgemeester en wethouders hebben besloten per 1 april a.s. de volgende openingstijden te hanteren: van 9.00-12.00 uur en van 13.30-15.00 uur. Om 15.00 uur zullen de deuren van het gemeentehuis zich elektronisch sluiten en zullen via de intercom bij de voordeur alleen die burgers worden toegelaten die daadwerkelijk een afspraak hebben. Daarnaast is besloten om bij wijze van proef van 1 april t/m 31 december 1995 op donderdag van 18.00-19.00 uur een avondopenstelling voor het bureau burgerzaken te hante ren, zij het voor een beperkte dienstverlening. Te denken valt aan het aanvragen van reisdocumenten en rijbewijzen, afgiften van uittreksels en het opgeven van mutaties voor de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA). Bouwen in afwijking van bestemmingsplan; Er zijn bouwmeldingen ingediend door: 1. de heer F. van Merlen, Edegemsesteenweg 109a te Kontich (B), voor het plaatsen van een berging op een perceel kada straal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 659 (geheel), plaatselijk gemerkt Geertruidaweg 2; 2. de heer T. van de Male, Prinses Beatrixstraat 15 te Tholen, voor het plaatsen van een tuinhuisje op een perceel kadas traal bekend Tholen, sectie N, nummer 1312 (geheel), plaat selijk gemerkt Prinses Beatrixstraat 15. De bouwplannen zijn niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wet houders van Tholen zijn voornemens met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 24 maart 1995 tot en met 6 april 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter ge meentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeen telijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 23 maart 1995. De burgemeester van Tholen. Overdracht bevoegdheden; Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 27 februari 1995 heeft besloten het algemeen delegatiebesluit zodanig te wijzigen dat de bevoegdheid tot het nemen van verkeersbesluiten en het ver lenen van ontheffingen als bedoeld in de artikelen 18 en 149 van de Wegenverkeerswet 1994 wordt overgedragen aan hun college. Sint Maartensdijk, 23 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan; Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de heer H. Verstraten, M. van Gelrestraat 62 te Tholen, voor het verbouwen van het voormalig politiebureau tot woning op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie R, nummer 452 (geheel), plaatselijk gemerkt Hofstraat 4 en 6. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestem ming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 24 maart 1995 tot en met 6 april 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 23 maart 1995. De burgemeester van Tholen. Bouwen in een beschermd stadsgezicht; Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer H. Verstraten, M. van Gelrestraat 62 te Tholen, voor het verbouwen van het voormalig politiebureau tot woning op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 452 (geheel), plaatselijk gemerkt Hofstraat 4 en 6. Het bouwplan is gelegen in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Burgemeester en wet houders van Tholen zijn voornemens met toepassing van arti kel 51, lid 3 van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 24 maart 1995 tot en met 20 april 1995 naar keuze schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 24 februari 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen. Op dinsdag 25 maart a.s. komt de commissie openbare werken voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maar tensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikmaken van het spreek recht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Kredietvotering t.b.v. de gedeeltelijke aanleg van riole ring in de Smidsstraat en Burg. van Oeverenstraat te Poortvliet; In de planning uit te voeren werken voor onderhoud en reno vatie rioleringen 1995 is opgenomen de aanleg van een gedeelte riolering in de Burg. van Oeverenstraat te Poortvliet. Tijdens een inspectie van de riolering in deze straat is gebleken dat er een tweetal blinde putten aanwezig zijn. Tevens ont breekt de verbinding naar de Smidsstraat. Derhalve is het tevens noodzakelijk het ontbrekende gedeelte naar de Smids straat te realiseren. Alvorens de raad voor te stellen het benodigde krediet te vote ren wordt de commissie verzocht advies uit te brengen. - Kredietvotering t.b.v. de renovatie van het hoofdveld van het sportcomplex te Sint-Maartensdijk; In de investeringslijst 1995 is een globale raming opgenomen voor de renovatie van het eerste hoofdveld op het sportcom- ptex te Sint-Maartènsdijk. Ten behoeve van de uitvoering van deze renovatie is een plan met kostenbegroting opgesteld, waaruit blijkt dat deze raming het in de meerjarenbegroting opgenomen bedrag overschrijdt. De overschrijding houdt hoofdzakelijk verband met het feit dat er meerkosten zullen ontstaan in verband met het 20 cm. die per aanbrengen van de nieuwe drainage. Voorts werkt de moeilijke toegankelijkheid van het terrein kostenverhogend alsmede de aan de aangrenzende verharding te treffen voor zieningen in verband met het gegeven dat het onderhavige sportveld 13 cm. hoger komt te liggen dan het huidige maai veld. Alvorens de raad voor te stellen het benodigde krediet te vote ren wordt de commissie verzocht advies uit te brengen. - Kredietvotering t.b.v. de restauratie van de molen "De Hoop" te Tholen; In de investeringslijst 1994 is een raming opgenomen voor de restauratie van de molen "De Hoop" te Tholen. Ten behoeve van de uitvoering van deze restauratie is een plan met kosten begroting opgesteld, waaruit blijkt dat deze raming het in de meerjarenbegroting opgenomen bedrag aanzienlijk over schrijdt. Deze overschrijding houdt verband met het feit dat tij dens een uitgebreide inspectie is gebleken dat de staat van onderhavig object slechter is dan eerst was voorzien. Voor de instandhouding van dit monumentale object achten burgemeester en wethouders de algehele uitvoering van het restauratieplan noodzakelijk. Alvorens de raad voor te stellen het benodigde krediet te vote ren wordt de commissie verzocht advies uit te brengen. - Kredietvotering t.b.v. bestrijding van een vijftal water overlastsituaties; Naar aanleiding van ter secretarie binnengekomen klachten met betrekking tot water- en/of vochtoverlast is een inventari satielijst samengesteld. Tijdens de inventarisatie is gebleken dat er een vijftal lokaties om een versnelde aanpak vragen. Het betreft hier de panden Nieuwstraat 10 te Sint-Annaland, Lan geweg 40 en 42 te Scherpenisse en "Ter Vate" en "Schutters hof" te Tholen. Aangezien het in het belang van de eigenaren/gebruikers van genoemde objecten wenselijk is de werkzaamheden ter bestrij ding van de overlast op korte termijn te realiseren is hiervoor een plan opgesteld met een kostenbegroting. Alvorens de raad voor te stellen het benodigde krediet te vote ren wordt de commissie gevraagd advies uit te brengen. Burgemeester en wethouders hebben besloten voor 1995 de navolgende periodes vast te stellen waarin de gemeen telijke sportvelden, tot herstel van de grasmat, onbespeeld dienen te blijven: alle zandtrainingsvelden van 1 mei tot 5 augustus; alle hoofdvelden van 12 juni tot 5 augustus. Voor het 1e hoofdveld te Sint-Maartensdijk zal vanwege de uit te voeren renovatie een afwijkende sluitingsperiode gel den. Ook voor het 2e hoofdveld te Tholen geldt een afwij kende sluitingsperiode i.v.m. de aan dit veld uit te voeren uitgebreide herstelwerkzaamheden. In verband daarmee zal het zandtrainingsveld op het sportcomplex te Tholen eerst per 12 juni worden gesloten. De sluitingsregeling geldt dit jaar nog niet voor de sportvel den in de kern Sint Philipsland. Het bestuur van voetbalver eniging NOAD'67 zal voor 1995 zelf nog een regeling vast stellen. Vanaf maandag 12 juni a.s. zijn de scholen voor hun even tuele buitensportactiviteiten aangewezen op de in elke kern aanwezige trapvelden. Bij de sluiting van de sportvelden zullen deze trapvelden nog extra gemaaid, geveegd en gereinigd worden. Voorts bestaat voor de scholen in Sint- Maartensdijk en Tholen de mogelijkheid om van de zonne weides bij de zwembaden gebruik te maken. -O. 5 APRIL A.S. KERNBEZOEK POORTVLIET Burgemeester en wethou ders hebben besloten in 1995 en 1996 bezoeken aan de diverse woonkernen te brengen. Op woensdag 5 april a.s. wordt gestart met een kern- bezoek aan Poortvliet en wel in het dorpshuis 't Ouwe Raed'uus" aan de Lange- straat 16. Wat is een kernbezoek? Tijdens een kernbezoek komt het college van burgemeester en wethouders (en zoveel mogelijk raadsleden) naar een bepaalde woonkern (in dit geval Poortvliet) toe. De reden hiervan is dat het Thoolse gemeentebestuur graag zo goed mogelijk geïnformeerd wil zijn over de bij de bevolking levende wensen op de diverse gemeentelijke beleidsterreinen en daarover van gedachten wil wisselen. De kernbezoeken 1995/1996 beginnen telkens met de vertoning van de onlangs geactualiseerde videofilm "Uw vereniging, de gemeente Tholen". Deze voorlichtingsfilm geeft een heel goed beeld over samenstelling, taken en bevoegdheden van het gemeentebestuur en de rol van de burger in dat grote geheel. Vervolgens is het de beurt aan de plaatselijke burgerij. Vertegen woordigers van plaatselijke verenigingen, organisaties, instellin gen, kerkgenootschappen en scholen maar ook individuele bur gers zijn van harte welkom om zijn of haar zegje te komen doen. Eenieder krijgt de gelegenheid opmerkingen te maken, vragen te stellen, kritiek uit te oefenen, lof te uiten of gewoon kennis te maken met het gemeentebestuur. Het gemeentebestuur zal trachten zoveel mogelijk ter plekke ant woord te geven op de gestelde vragen en de gemaakte opmer kingen. Dat zal niet in alle gevallen lukken. Die vragen of opmer kingen waarnaar nader onderzoek nodig is, worden "mee naar huis" genomen. In een later stadium worden in deze rubriek de resultaten van die onderzoeken gepubliceerd. Het gemeentebestuur hoopt dat de Thoolse bevolking in ruime mate gebruik zal maken van de inspraakmogelijkheid die een kernbezoek biedt. Het is goed voor de lokale democratie als het gemeentebestuur weet hoe de plaatselijke bevolking denkt over genomen besluiten, getroffen voorzieningen en nog uit te voe ren voornemens en plannen. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 27 maart 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en ing. J. Versluys. Wilt u op een ander tijdstip met een van de collegeleden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Hairstyling Shop Leen Rijstenbilintroduceert: de nieuwe Igora Royal haarkleuren In het nieuwe seizoen kan uw haarkleur vast wel een opfrisser gebruiken. Voor een natuurlijke en prachtige egale kleur bent u bij Rijstenbil aan het juiste adres. Want deze kapsalon presenteert een gloednieuw professioneel haarkleursysteem van het ver trouwde merk Schwarzkopf. Onder de naam 'Igora Royal' kunt u kiezen uit maar liefst 85 kleurnuances, waaronder natuur lijk de nieuwste modetinten! Igora Royal is een professioneel haarkleursysteem, dat ontwikkeld is volgens de allernieuwste technolo gieën op het gebied van kleur. U merkt het resultaat meteen aan uw haar: het krijgt een prachtige, natuurlijke egale kleur èn een mooie glans. Verzorgende stoffen zorgen ervoor dat uw haar soepel en mak kelijk doorkambaar blijft. Bovendien is Igora Royal zacht voor haar en hoofdhuid. Om voor iedere klant een eigen kleur te kunnen creëren, biedt Igora Royal maar liefst 85 kleurnuances. Met behulp van deze kleuren stellen de kleurspecialisten van hairsty- lingshop Leen Rijstenbil voor iedere klant een persoonlijke haarkleur samen. Een natuurlijk resultaat, dat past bij üw persoonlijkheid. Precies de kleur die u wenst! Wilt u nader kennismaken met de kleuren en mogelijkheden van dit nieuwe haarkleursysteem? U bent van harte welkom bij Rijstenbil. Zodat ook üw haarkleur straks voorzien is van een prachtige, warme gloed... Voor informatie of afspraken kunt u bellen met: Hairstyling Shop Leen Rijstenbil, Molenstraat 31, 4698 BA Oud-Vossemeer, tel. 01667-2563. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5