VVD tweede partij op Tholen Extra thuiszorg wachtende ouderen Varkenshouders eisen 6V2 miljoen van de gemeente Nieuwbouw Zeester omstreden Proefabonnement Ds. Gunst verlaat de Geref. Gem Gemeentehuis donderdags op avond open RPF'er Mol helpt SGP'er Roeland aan statenzetel Brandweer te Stavenisse in nieuwe auto Schadeclaim 60.000 gulden toegewezen aan bedrijf zztq Kandidaat gs-lid druk met schapen Tholen is veel te traag geweest Ik wil lezen wat er leeft in Zeeland, Donderdag 9 maart 1995 51e jaargang no. 17 Middelburg geeft Tholen dik twee ton "De politiek heeft haar verantwoordelijkheid genomen", reageert F. Bordui van de stichting voor regionale zorg verlening (SVRZ) op het nieuws dat hij van de provincie 225.000 gulden krijgt. Het geld is bedoeld om zorg te verlenen aan Thoolse ouderen die wachten op een plekje in een verzorgingstehuis. Tijdelijk Krachtige figuur Griezelig Op het nippertje Goede beurt Beroerde uitslag Zes van de zeven varkenshouders die op Tholen een stal mogen bouwen, hebben bij het gemeentebestuur een schadeclaim van 6V2 miljoen gulden ingediend. B. en w. worden aansprakelijk gesteld voor de omzetschade, duurdere mestquota, rentederving en hogere bouwkosten als gevolg van de overschrijding van de beslissingster mijn met 8V2 maand. Forse schade Enorm verdiend Deze week Bij aankoop van 2 of meer banden balanceren per wiel gratis MET DE JUISTE KRANT STA JE NOOIT AAN DE KANT! Eendrachtbode, de Thoolse Courant Postbus 5 4697 ZG Sint Annaland Telefoon 01665-2752 b.g.g. 3474 Telefax 01665-3318 Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint Philipsland waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 12 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement 24,90 per halfjaar. Per jaar 45,50. Per post 59,50 per jaar. Losse nummers 1,80. Opgave advertenties voor dinsdag 16.00 uur. Advertentieprijs 0,45 plus btw per mm. Aangesloten bij de Zeeland Combinatie. Hoofdredacteur W. Heijboer. Vanaf 1 april kunnen inwoners voor burgerzaken ook op donderdag avond van zes tot zeven uur in het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk terecht. Het gaat om een proef die tot en met december duurt. Het bureau burgerzaken is alleen geo pend voor beperkte dienstverlening. Dat wil zeggen dat men er terecht kan voor bijvoorbeeld het aanvragen van reisdocumenten en rijbewijzen, het afhalen van uittreksels en het doorgeven van wijzigingen voor de bevolkingsadministratie. B. en w. hebben verder besloten, de openingstijden van het gemeente huis beter vast te leggen. Momenteel is het gemeentehuis officieel van negen tot twaalf uur geopend, maar mensen die zich 's middags nog mel den, worden niet teruggestuurd. Daardoor is het gemeentehuis in de praktijk een hele dag open. Per 1 april verandert dat. De openingstij den worden dan van negen tot twaalf uur en van half twee tot drie uur. Om drie uur sluiten de deuren elektro nisch en kan men er alleen nog op afspraak in. Na zo'n 90 beroepen heeft de Thool se predikant ds. A. Gunst vrijdag avond ja gezegd tegen het beroep van de Gereformeerde Gemeente uit Benthuizen. In mei of juni zal hij afscheid nemen van de Rehoboth- kerk aan de Hoogaarsstraat, waaraan ds. Gunst in januari zes jaar verbon den was. Na Temeuzen, waar hij in 1985 als predikant begon en Tholen gaat de Zeeuwse predikant daarmee zijn geboorteprovincie verlaten. Benthuizen (tussen Moerkapelle en Boskoop) is met 700 leden kleiner dan de Gereformeerde Gemeente Tholen, die 1000 leden telt. Bent huizen heeft vorige maand een splinternieuwe kerk in gebruik genomen. De familie Gunst maakte onlangs kennis met die Zuid-Hol landse gemeente omdat de oudste zoon trouwplannen heeft met een meisje uit Benthuizen. De Gerefor meerde Gemeente daar is ruim 21/2 jaar vacant, na het vertrek van ds. Van Aalst. Zowel in Tholen als elders in het land bleek ds. Gunst een zeer gezien predikant. Het grote aantal beroepen duidt daar ook op. Behalve vaste predikant van Tholen was ds. Gunst consulent in St. Phi lipsland, Melissant en Stad aan 't Haringvliet. Vanaf 1971 heeft de Geref. Gem. Tholen - met onderbre- keningen - altijd nog een predikant gehad. Ds. Gunst bedankte, door zijn ver trek naar Benthuizen, voor recente beroepen uit Rotterdam-Zuid-Pen- drecht-Lombardijen en Meliskerke op Walcheren. Met een klinkende overwinning bij de verkiezingen voor provin ciale staten is de VVD met 19% gisteren de tweede partij op Tho len geworden. De SGP bleef veruit de grootste met 31.7%, maar de PvdA met 15.8% en het CDA met 13.9% moesten elk een plaats terug. De RPF/GPV-combinatie wisselde stuivertje met het verlie zende D66. Het AOV viel terug ten opzichte van de raadsverkie zingen. De Thoolse inbreng in de Zeeuwse staten is gisteren terug gebracht van 5 tot 3 vertegen woordigers: Westerveld (CDA), Polderman (VVD) en Roeland (SGP). Mol (RPF/GPV) en Van Doorn (AOV) zijn beiden eerste reserve. De opkomst was 56.44% tegenover 4 jaar geleden 61.36% Drs. T.G.A. Westerveld CDA Sint-P hilipsland H.A. Polderman-Martin WD Tholen G.D. Roeland SGP Sint-Annaland Het enige herkiesbare Thoolse sta tenlid, VVD-ster mevr. H.A. Polder man-Martin, was gisteravond in een lawaaiige Middelburgse statenzaal een beetje beduusd van de grote winst. "Ik heb niet zoveel woorden meer na een vergadering van de sta tencommissie economische zaken, woensdagmiddag. Maar een zetel winst van 7 naar 12 geeft aan, dat we het heel goed doen. De liberale grondbeginselen zijn aangeslagen, ook op Tholen. We geven duidelijke antwoorden en zeggen wat velen denken." Mevr. Polderman schreef de overwinning toe aan een combi natie van landelijke factoren en inzet van de Zeeuwse statenfractie. "We hebben het de laatste vier jaar goed gedaan, maar we lopen niet echt te juichen, want een heleboel Het gisteren gekozen CDA-statnlid drs. T.G.A. Westerveld uit St. Phi lipsland lag, onwetend van de uit slag in de gemeente Tholen, laat staan in heel Zeeland, woensdag avond al om negen uur op bed. Niet dat hij uitgeput was van de intensie ve verkiezingscampagne, nee, Wes terveld moest slaap inhalen of voor- slapen. "Ik ben druk bezig met het aflammen van mijn schapen. We zit ten op de helft", liet hij in pyama weten. Het verlies voor het CDA schreef Westerveld toe 'aan het gebakkelei van heren in Den Haag.' "Er wordt niet echt recht gedaan aan provin ciale staten, want kopstukken uit de Tweede Kamer geven gestalte aan deze statenverkiezingen. Het ver baast me niks dat we dan op Tholen bijna 7% hebben verloren. Maar na het likken van de wonden, gaan we goed ons best doen. Eerst begint het feest van de collegebesprekingen en daarbij ben ik altijd in voor een gs- zetel", aldus Westerveld, waarna hij zich weer te bed spoedde. Bordui, directeur van de cluster ver pleeghuis- en ouderenzorg Ooster- schelde van de SVRZ, had om het geld gevraagd omdat de lijst van wachtende ouderen groeit door de geldende opnamestop als gevolg van de sluiting van Sint Maartens- hof. "Er zijn nu ruim dertig mensen die geïndiceerd zijn voor een ver zorgingstehuis, maar gedwongen thuis moeten blijven wonen." In veel gevallen komt de gezinsverzorging daar al, maar die heeft onvoldoende mogelijkheden, aldus Bordui. Het extra geld is dan ook meer dan wel kom. "De aanvraag is in volledige samenspraak met de stichting Thuis zorg gebeurd", vertelt Bordui. Zijn organisatie moet de aanvraag doen, omdat die een erkenning heeft op grond van de wet op de bejaarden oorden (WBO). Het geld is dan ook toegekend aan Ten Anker, dat het kan doorsluizen naar de thuiszorg. Het toekomstige woon-zorgcentrum in Sint-Maartensdijk krijgt 29 WBO-plaatsen, maar daarop voor uitlopend vroeg de SVRZ voor 20 plaatsen extra geld aan. Het gaat om 15.000 gulden per plaats, waarop Middelburg een korting toepast omdat het project pas 1 april van dit jaar kan gaan lopen. Bordui is blij met de toezegging, maar benadrukt dat het een tijdelijke oplossing is. Namelijk tot het woon zorgcentrum in de smalstad er staat als vervanging van Sint Maartens- hof. De directeur geeft meteen toe, dat alle perikelen rond de financie ring daarvan tot een vertraging van meerdere maanden hebben geleid. Het eerdere krappe schema van 1 januari - tegelijk met de sluiting van het bejaardentehuis - wordt dan ook zeker niet gehaald. G.s. verbinden aan de toekenning van het geld de voorwaarde, dat voormalige personeelsleden van Sint Maartenshof voorrang moeten krijgen wanneer de stichting Thuis zorg voor dit experiment aanvullen de thuiszorg extra mensen nodig heeft. De stichting is in principe bereid daaraan mee te werken. "Dat men sen zonder werk op die manier geholpen kunnen worden, is een aar dige nevendoelstelling van het expe riment", vindt Bordui. Het samen werkingsverband dat voor het pro ject is gevormd, zal in de toekomst ook voor het woon-zorgcentrum gaan functioneren. mensen verliezen en je gunt dat geen mens", aldus het Thoolse VVD-sta- tenlid. Onder de weinige belangstellenden naar de verkiezingsuitslag in het gemeentehuis te St. Maartensdijk waren gisteravond een handvol glunderende VVD'ers. Raadslid R. Ravensteijn gaf fractieleider F. Bol- kestein in de Tweede Kamer graag de eer voor de geweldige liberale winst op Tholen. "Hij luistert goed naar de bevolking en vertaalt dat met duidelijke uitspraken. Op lokaal niveau profiteer je van zo'n krachti ge figuur en daar zijn we heel erg gelukkig mee. Als je echter ziet dat je op basis van de statenverkiezin gen 4 raadszetels zou halen en vorig jaar op grond van de kamerverkie zingen 3, dan is het teleurstellend dat we maar met 2 mensen in de Thoolse raad zitten. We moeten alle liberale stemmen in het VVD-kamp zien te houden voor de volgende raadsverkiezingen. Maar bij (leze statenverkiezingen heeft Bolkestein de doorslag gegeven. En er is natuurlijk ook een landelijke beteke nis, want het gaat behalve om de sta- tenzetels, eveneens om de leden van de Eerste Kamer", aldus Ravenste ijn. De St. Philipslandse CDA'er drs. T.G.A. Westerveld noemt de popu lariteit van Bolkestein door uitspra ken over nationalisme, asielzoekers en allochtonen daarentegen 'grieze lig.' "Het is een raspoliticus, die de timing prima beheerst en blijkbaar vertolkt hij de gevoelens van men sen, maar het benauwt me enorm. Ik vind het heel erg! Inhoudelijk heeft de VVD namelijk een kwalitatief dun programma. Het CDA-program, waarin ouderenzorg en werkgele genheid (we koesteren vooral het midden- en kleinbedrijf) centraal staan, is één van de beste, samen met dat van de SGP. Maar al ben je hardstikke goed, soms slaat het niet aan. Ik hoop straks in provinciale staten op de juiste kruispunten te staan door een goede timing." D66-raadslid J. van den Donker sprak ook over het Bolkestein- effect. "En misschien heeft de slui ting van Sint Maartenshof nog een nadelige rol voor D66 gespeeld, maar een heleboel mensen kennen de standpunten van gedeputeerde Dijkwel niet. Een lage opkomst, een landelijk effect, het scheelt ons 300 stemmen en dat is droevig voor D66", aldus Van den Donker. AOV-kandidaat L.J. van Doorn was op zijn stembureau in de voormalige kleuterschool te St. Maartensdijk nog optimistisch gestemd met 60 van de 700 stemmen. Hij haalde het echter niet als tweede AOV-kandi daat. "Jammer dat er zoveel mensen weggebleven zijn. De opkomst speelt ons zeker parten, evenals het feit, dat de VVD onder Bolkestein is verrechtst. Maar we gaan gewoon door en ik blijf de AOV-statenfrac- tie steunen", zegt Van Doom. St. Annalander G.D. Roeland stond als nieuwe en zesde SGP-kandidaat op de wip. "Het ging er bijzonder om spannen en op het nippertje is het gelukt om de zesde zetel te behouden. Het was een restzetel dankzij de lijstcombinatie met de RPF/GPV." De Thoolse RPF/GPV-kandidaat ir. W. Mol, die op de vierde plaats stond, constateert dat de lijstverbin- ding goed heeft gewerkt. 'Vorige keer was het net andersom: toen kre gen wij met de rest van de SGP- stemmen de derde zetel. Nu zit Roe land in de staten dankzij ons over schot." Mol vindt overigens, dat de RPF/GPV-combinatie op Tholen 'een goede beurt' heeft gemaakt. "Onvoldoende weliswaar voor een vierde statenzetel, maar er zit toch groei in en daarover mag je tevreden zijn. Je hoopt wel op meer, maar ik had niet op een statenlidmaatschap gerekend. Daarom ben ik ook niet teleurgesteld. Politiek gaat met klei ne beetjes tegelijk. Snelle groeiers als het AOV en nu de ZVP zijn veel al tijdelijke verschijnselen. De RPF/GPV is tevreden, al zien we helaas een daling van de aanhang bij het CDA en de SGP", aldus ir. Mol. Ondanks een verlies van 1.3% op Tholen signaleert Roeland dat de SGP ten opzichte van de kamerver kiezingen in de lift zit. "En provin ciale staten leven nu eenmaal niet zo bij de kiezer, maar ik hoop vier jaar mijn beste krachten te geven. In goed overleg zullen we de taken in de fractie gaan regelen." Roeland denkt aan ruimtelijke ordening en economie. Door zijn komend werk in Middelburg zal de ambtenaar volkshuisvesting van de gemeente Tholen een aantal bestuursfuncties gaan afstoten. "Dat moet ik nog op een rijtje zetten, maar in ieder geval houd ik mijn kerkewerk (diaken Geref. Gem.) aan. En bij de gemeen te zal ik minder gaan werken. Voor het statenwerk krijg je verlof." Is de SGP met 6 zetels volgens Roe land zeker in voor een gedeputeerde (Van Heukelom is kandidaat), het huidige PvdA-statenlid H. Vene kamp uit Tholen twijfelt daaraan. "De VVD neemt als grootste partij het voortouw bij de collegebespre kingen en die zal niet in de bres springen voor de SGP, die geen winst heeft behaald. Ik zou me heel goed kunnen voorstellen, dat VVD, CDA en PvdA elk 2 zetels in het col lege van g.s. krijgen. De PvdA kan zich hdaarmee gelukkig prijzen, maar onze gedeputeerden Bruin- ooge en De Kok hebben goed werk gedaan. De VVD neemt als winnaar van deze statenverkiezingen dan de gs-zetel van D66 over." Venekamp spreekt overigens over 'een beroerde uitslag.' "Acht zetels voor de PvdA is heel slecht. Het ver lies van krap 3% komt door de lage opkomst; dat is een hele belangrijke factor voor onze partij. Die 3% is heel vervelend, maar niet desas treus." De Tholenaar noemt staten verkiezingen voor een belangrijk deel landelijke verkiezingen. "De VVD-winst is te verklaren doordat de VVD van twee wallen eet: mee- regeren en afstand nemen bij zaken als asielzoekers, e.d. en met dat Bol- kestein-effect heeft men gescoord", zegt Venekamp, die de hele verkie zingscampagne in de luwte heeft gevolgd. Hij gaat stoppen, samen met zijn CDA-collega mr. J.A. de Boe uit Poortvliet en de SGP'er M. Dijke uit Scherpenisse. Voor het CDA en de SGP nemen Westerveld en Roeland het roer over, maar de PvdA had geen enkele Thoolse kan didaat beschikbaar. Soms ontstond er een rij kiezers voor de tafel van I.C. Moerland en ambtenaar M.C.J. Bijnagte. A. van de Wouw, M.A.J.M. Wel- vaarts, H. van Genugten, A. Mog- gré, G. Jonkers en J.H.J. Wouters verwijten de gemeente Tholen in een bezwaarschrift bij de Raad van State nalatigheid bij de behandeling van de vergunningen. Alleen Sche pers Hage uit St. Annaland valt niet onder de gezamenlijke claim. "Wij zijn bijzonder content over de hou ding van b. en w. van Tholen", zegt juridisch adviseur Van de Westen van Schepers Hage. "Het heeft wel voordelen om bezwaren in te dienen omdat je dan de procedure kunt stu ren. Zo versnelt een schorsingsver- zoek een uitspraak. Budelpack en C.P. de Rijke hebben bezwaren ingediend tegen de vergunning van mijn klant en als de Raad van State het schorsingsverzoek afwijst, dan gaan we op korte termijn bouwen", aldus Van de Westen. Juridisch adviseur J. van Groningen Het college van b. en w. wil het brandweerkorps van Stavenisse een nieuwe brandweerauto geven. De vervanging van de wagen stond al voor 1993 op de rol, maar hangende het onderzoek naar de structuur van de brandweer in de nieuwe gemeen te Tholen, werd een definitief besluit uitgesteld. Besloten is dat het nieuwe voertuig een chassis krijgt van MAN en een opbouw van Zieg- ler. Kosten van de wagen zijn 360.000 gulden. Voordat het voor stel naar de gemeenteraad gaat, zal de commissie openbare werken er advies over uit brengen. Zijdemuseum. Het zijdemuseum Ter Zijde in Wouw opent op 17 maart zijn jaarlijkse, grote thema tentoonstelling. Het onderwerp is deze keer 'Zijde in Indonesië'. In totaal worden 50.000 bezoekers ver wacht. De expositie loopt tot eind oktober. Voor de Middelburgse rechtbank dient vandaag opnieuw het geschil tussen dhr. J.P. Vogelaar uit Scherpenisse en de gemeente Tho len over een bedrijfswoning met kantoor bij camping de Zeester. Vogelaar vraagt de president van de rechtbank om het bouwverbod dat b. en w. hem hebben opgelegd, te schorsen. Het Thoolse college legde de bouw stil omdat Vogelaar zonder bouw vergunning begonnen was. Hij was toch doorgegaan met zijn plannen nadat er geen overeen stemming bereikt kon worden over de welstand. Vogelaar diende 16 december 1993 een schetsplan in, waarover de welstandscommissie een nega tief advies uitbracht aan b. en w„ Vervolgens werd er 29 maart 1994 een definitief plan ingediend en in behandeling genomen. Volgens de gemeente week dit ontwerp van bouwkundige E. den Engelsman uit Tholen echter niet zoveel af van de schets, zodat het wel standsadvies negatief bleef. De vormgeving, raamindeling en het tussenlid weken nogal ingrijpend af, van wat welstandshalve gewenst is. Hoewel er geen ver gunning was, ging Vogelaar aan de slag en 6 december vorig jaar constateerde de gemeente, dat er een woning en een kantoor over eind stonden, gedeeltelijk met damwandprofiel. B. en w. beslo ten deze clandestiene bouw onmiddellijk stil te leggen. Voge laar tekende daartegen beroep aan en eiste bij de president van de Middelburgse rechtbank een voorlopige voorziening/schorsing van het bouwverbod. Tijdens de eerste zitting adviseerde de rech ter de beide partijen tot nader overleg met de welstandscommis sie. Dat is er inmiddels twee keer geweest. Een derde bijeenkomst op 14 februari werd afgeblazen door Vogelaar omdat hij vond, dat de partijen toch niet tot elkaar kwa men. De rechter moet nu een uit spraak doen. Mr. B. van Leeuwen van Boog aard advocaten wil daarop wach ten voordat hij commentaar wil geven op het meningsverschil. "Laat eerst de rechter maar in wijsheid beslissen." uit Middelharnis claimt ongeveer 1 miljoen gulden per bedrijf met een uitschieter voor Wouters uit Sint Oedenrode met l1/2 miljoen. Dit is ook de grootste van de zeven geplande bedrijven met 6720 var kens aan de Groene- of Hokseweg bij Oud-Vossemeer. Bij de gemeente Tholen waren dins dag overigens nog maar twee van de zes schadeclaims bekend: van Mog- gré en Wouters. De overige vier zouden volgen. Volgens Van Groningen heeft de gemeente Tholen 'veel te lang gewacht' met de afhandeling van de vergunningen. "De wettelijke ter mijn is 6 maanden en Tholen heeft er l41/2 maand over gedaan, dus 81/2 maand te lang. En elke maand vertraging kost geld. Een gemeente die procedures gaat traineren, moet zich ervan bewust zijn, dat er forse schade geleden wordt." De adviseur van de varkenshouders wijst op de toewijzing van een schadevergoe ding van 100 miljoen gulden door de gemeente Den Bosch aan project ontwikkelaar Stienstra. Wethouder J. van der Jagt wist dat er een claim zou komen omdat er al eerder een schikkingsvoorstel van circa 2 miljoen gulden was aangebo den. Maar de hoogte van de claim heeft hem verrast. "Een bedrag van 6V2 miljoen gulden is heel veel geld. Ik ken de detaillering nog niet want het is nog heel vers, maar je vraagt je af, of er niet ruim geschreven is. Als er in 8 maanden 6V2 miljoen gulden schade geleden wordt, dan moet er enorm veel in de varkenshouderij verdiend worden." Van der Jagt erkent dat er termijnen overschreden zijn. "De aanvragen voor de varkenshouderijen waren een ingrijpende zaak in de Thoolse samenleving. Voor de afhandeling van de vergunningen was veel voor werk nodig en er is ook nogal wat werkdruk op onze afdeling, maar de financiële gevolgen hadden we niet zo ingeschat." Toch is de wethouder nog niet direct bang voor grote aanslagen op het gemeentelijk budget. "Laten we eerst maar eens wachten op de uit spraak van de Raad van State. En we vragen ook juridisch advies van ons advocatenkantoor Adriaansen en Van der Weel." Pagina 3: Gemeenten die fouten maken, die worden afgestraft Duikschool Orka in geweer tegen stroperij René Stokvis bederft waterspel koninginnedag Tholen Het opfrissen van de spieren hoort ook bij verkeerscursus 55-plussers L. Hage verliest rechtszaak windmolens: Rechter kiest weg van de minste weerstand Laatste Zeeuwse boerendijkgraaf was doener met heel veel inzet Rat laat actrice jubilerende rederijkerskamer levensecht gillen Koninklijk zilver voor trouwe medewerker L. Moerland van Sint-Philipslands landbouwbedrijf ZMO wil boeren allemaal in nieuwe organisatie LTO Thoolse sportvrouw Marjanne van de Velde gaat voor de Europese titel Wethouder Van Schetsen: Commissie sport moet zich meer profileren POLITIEK IS DE BELANGRIJKSTE ZAAK IN HET LEVEN - VOOR EEN KRANT Dit nummer telt 20 pagina's Voor onredelijke eisen ten aanzien van de lpg-pomp van OK aan de Paasdijkweg te Poortvliet heeft de gemeente Tholen 60.000 gulden schadevergoeding moeten betalen aan Cebeco Zuidwest (inmiddels CZAV). Het bedrijf werd tijdens een procedure bij de Raad van State in het gelijk gesteld, waarbij de gemeente verplicht werd tot betaling van de kosten die Cebeco moest maken voor juridische bijstand, extra voorzieningen e.d. Voor deze wettelijke aansprakelijkheid is de gemeente Tholen verzekerd. B. en w. voerden destijds op sterke aandrang van de milieu-inspectie aan, dat er voor de lpg-pomp een vrijgeefknop en toezicht moest zijn. Cebeco sloot daarvoor een overeen komst met dhr. K.C. Dekker van het toenmalige landbouwmechanisatie- bedrijf. "We hadden het niet mogen eisen", geeft wethouder J. van der Jagt toe. "Er zat een vormfout in onze beschikking, zeer tot onze ver rassing, gezien het advies van de milieu-inspectie. We stonden met onze rug tegen de muur, maar 't is misgegaan", aldus de Thoolse wet houder. Nieuw in Steenbergen SPIJKER BANDENSERVICE Geldig t/m 31 maart (alleen personenwagens) Lancasteifcfraat 6, Industrieterrein Reinierpolder.tel. 01670-62200 CeopeSü: ma/vr 8.00-17.00 uur, zaterdag 8.00-12 co uur dus noteert u mij maar voor een abonnement, vier weken de PZC voor 14,25 Naam: Adres: Postcode: Plaats: Handtekening: De omstreden bouwwerken aan de Gorishoeksedijk te Scherpenisse. In enveloppe zonder postzegel zenden naar: PZC, afdeling abonnementen,Antwoordnummer l23,4380VBVIissingen. Bellen gaat sneller! 01184 84216

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 1