Nietig VCK te sterk voor SPS Thoolse sportvrouw 1994 gaat voor het Europees kampioenschap MARJANNE V/D VELDE 'Commissie sport meer profileren' WIK de beste in voor wedstrijd Marjanne v.d. Velde blijft twee concurrenten voor (Qd d [p tra feliciteert Jeugd Smash goed op dreef Koersballen voor ouderen rx Turners naar springtoernooi in Bergen Schitterend!! Ruim 300 turners in sportzaal de Wellevaete te St. Annaland EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Nederlaag Vosmeer; Stavenisse pakt punt De Thoolse afdelingsploegen presteerden slecht. Vosmeer kreeg met 3-0 klop van NSV. SPS stelde met een 1-0 nederlaag tegen staartploeg VCK helemaal teleur. Alleen Stavenisse boekte een klein succesje. Tegen Vrederust werd een 3-3 gelijkspel behaald. SPS fysiek minder Nederlaag gehavend Vosmeer Stavenisse houdt met 10 man stand De 14-jarige atlete Marjanne van de Velde uit Tholen is vrijdagavond tot Thoolse sportvrouw 1994 uitgeroepen. Zij bleef daarmee haar concurrenten Jochem Kuzee uit Sint-Annaland en Daniëlla de Vos uit Tholen voor. De winnares kreeg de trofee uit handen van wethouder P. van Schetsen van sportzaken. Indrukwekkend Overdekt zwembad Keuze voor Tholen HAGE TEXTIEL EN DE FA. PLEUNE Amphi Fashion Productions BV Sint Maartensdijk 01666-2716 Afbreuk aan prijs Van Schetsen bij uitreiking sportprijs: Tijdens de uitreiking van de Thoolse sportprijs 1994 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk, kwamen wethou der P. van Schetsen en voorzitter Th.W. Moerland van de sportcommissie nog even met elkaar in aanvaring. De commissieleden zouden zich volgens de wethouder wel wat actiever op mogen stellen. Medewerking Voor en tegen Tafeltennis De nieuwe collectie Perzen Berbers en Nepaltapijten Ruim driehonderd gymnasten die gespannen hun beurt afwachten. Een tribune vol toeschouwers en vijftien jury leden die moeten bepalen wie de winnaars zijn. Zaterdag was de Wellevaete in de ban van het turnen voor de eer ste voorronde van de verenigingswedstrijden van de KNGB-Zeeland. De Sint-Annalandse gymvereniging WIK kwam over de hele dag gezien als beste uit de bus. Negen keer eerste Wals Uitslagen Voetbaltechnisch heeft SPS heel wat meer in zijn mars dan het in degradatiegevaar verkerende VCK. Fysiek bleek de Thoolse afdelings- ploeg echter niet opgewassen tegen het team uit Koudekerke. In een rommelige wedstrijd delfde de voet balcombinatie uit Poortvliet/Scher- penisse met 1-0 het onderspit. Op een drassig, moeilijk bespeelbaar veld bakten beide teams er weinig van. Jaco Jansen verzuimde in de eerste helft om SPS op voorsprong te bren gen. Uit een goede scoringspostitie schoot hij de bal voorlangs. Tien minuten voor rust vond de thuis ploeg het doel wél. Een hoekschop werd door de verdediging van SPS uit het doelgebied gekopt. De bal werd opgevangen door een VCK- speler, die deze direct inschoot. De SPS'ers waren net te laat om de inzet te keren. De scheidsrechter consta teerde dat de bal de doellijn al was gepasseerd. In de tweede helft kwam VCK er niet meer aan te pas. SPS bepaalde het spelbeeld, maar wist weinig kan sen te creëren en sprong slordig met de mogelijkheden om. Peter Noor- dijke had de gelijkmaker kunnen maken, maar hij draaide en kapte te lang, wat hem uiteindelijk niets opleverde. Erwin Feijtel miste het geluk, toen zijn schot op de buiten kant van de paal belandde. Bij SPS moest A.P. v.d. Belt geblesseerd de wedstrijd staken. Jafi Elenbaas viel voor hem in. Arjan Voshol werd door trainer Piet van Koulil in het veld gebracht voor Carlo Heijboer. SPS slaagde er niet meer in om langszij te komen, waardoor een beschamende nederlaag werd gele den tegen het nietigè VCK. Voor zaterdag is de geplande com petitieronde in het afdelingsvoetbal volledig uit het programma gehaald en zullen er inhaalwedstrijden wor den gespeeld. SPS zal om 14.30 uur thuis een vriendschappelijke wed strijd spelen tegen Klundert. Meeuwen 13 8 3 2 19 44- 17 Wemeldinge 13 8 3 2 19 21- 11 Duiveland 14 7 2 5 16 30- 33 SPS 15 6 4 5 16 25- 17 Mevo 15 6 4 5 16 27- 23 Brouwershaven 15 4 6 5 14 32- 29 DFS 14 6 1 7 13 30- 27 Nieuwdorp 15 5 3 7 13 26- 35 Heinkenszand 13 5 1 7 11 23- 30 VCK 12 3 3 6 9 14- 30 Nieuwland 13 2 2 9 6 19- 39 begonnen veel feller en lieten zich niet meer zo op de eigen helft vast zetten als vóór de thee. Veel balver lies leidde ertoe, dat het spel heen en weer golfde. Er kwamen enkele kan sen voor Vosmeer, maar die lever den niets op. Een slecht genomen vrije trap stond halverwege de twee de helft aan de basis van de tweede NSV-treffer. De bal belandde bij een Brabander en via een uitval luk te het om te scoren. Aan de andere kant lukte het Marcel Havermans niet om te scoren, terwijl in de her kansing Wil Kostermans over schoot. Maar na de 2-0 was het vuur er weer wat uit bij Vosmeer. NSV speelde overigens ook niet overtui gend en de derde treffer kort voor het einde was dan ook eigenlijk teveel van het goede. NSV 16 12 2 2 26 34- 9 Groen Wit 17 12 2 3 26 45- 17 Grenswachters 16 11 2 3 24 37- 20 Cluzona 15 8 2 5 18 40- 23 HSC'28 16 7 3 6 17 30- 18 FC Bergen 16 7 3 6 15 24- 28 TVC'39 16 6 3 7 13 21- 31 Noordhoek 16 4 4 8 12 22- 28 NVS 15 3 5 7 11 17- 27 Vosmeer 17 3 5 9 11 18- 39 Wernhout 16 2 5 9 9 23- 41 TPO 16 1 4 11 6 13- 43 Vosmeer heeft het inhaalduel tegen NSV met 3-0 verloren. De ploeg uit Nispen werd daardoor winnaar van de eerste periode. Trainer Withagen miste voor dit duel Arno Deurloo en Aike Hommel (geschorst), Marco Hendrikse, Jack Mosch, Perry Verhees en Ron Vaders. Vosmeer begon met Jacco Kouwen en Ad van Poortvliet in de basis. In de eerste helft vielen slechts twee scoringskansen te note ren. Na een minuut of tien gaf Richard Voshol een slimme boog- bal, en na een half uur schoot John Vroegop uit een combinatie met Bas Quist voorlangs. NSV had al na een kwartier de leiding kunnen nemen, toen vier aanvallers vrij voor het Vosmeer-doel stonden. Maar het schot ging voorlangs het doel. Vijf minuten later kreeg de thuisclub een vrije trap. Daarop werd de bal rich ting doel gespeeld en de Vosmeer verdediging liet toe dat de 1-0 in de bovenhoek werd geschoten. Enkele minuten voor de rust ontsnapte Vosmeer aan een grotere achter stand, nadat bij een uitval de bal net naast ging. In de tweede helft was bij Vosmeer Johan de Koning vervangen door Rien Tholenaar. De oranje-zwarten Stavenisse heeft een verdienstelijk 3-3 gelijkspel behaald tegen Vrede rust, die op een tweede plaats op de ranglijst staat. Voor de Thoolse afdelingsploeg had er meer ingeze ten. Bijna een gehele helft moest Stavenisse met tien man tegenstand bieden tegen de Brabanders, doordat Adrie Smits met twee gele kaarten uit het veld werd gestuurd. Stavenisse startte slecht en keek na twaalf minuten tegen een 2-0 ach terstand aan. Al in de vijfde minuut opende de thuisploeg de score door te profiteren van een fout in de ver dediging. Zeven minuten later moest doelman Jaap Vos het ant woord schuldig blijven op een fraai afstandsschot. Na de 2-0 achterstand herstelde Stavenisse zich goed. Uit een pass van Johan Elenbaas maakte Martin Potappel de aansluitings treffer. Halverwege de eerste helft kwam het team van trainer Rien Klippel langszij, toen Martin Neele een voorzet van Peter Stoutjesdijk inkopte. Stavenisse bleef aandrin gen en kwam door een treffer van Adrie Smits op voorsprong. Op slag van rust maakte Vrederust met een afstandsschot de gelijkmaker. Na rust vielen er geen doelpunten meer, maar wel een rode kaart. Spits Adrie Smits, die in de eerste helft al een boeking had opgelopen, kreeg na zes minuten spelen opnieuw een gele kaart en kon gaan douchen. Sta venisse trok zich massaal terug in de verdediging, waardoor Vrederust weinig gevaar kon stichten. In bles suretijd kregen de Brabanders nog een grote kans, maar de kopbal ging net over. Zaterdag speelt Stavenisse thuis tegen koploper Baronie. Trainer Rien Klippel hoopt op een stunt. "Deze competitie heeft Stavenisse nog geen enkele thuiswedstrijd ver loren. Tegen de koploper hopen we deze reeks voort te zetten.", aldus de trainer van Stavenisse. Baronie Vrederust JPS WVO Rood-Wit 18 -31 18 -25 18 -23 18 -23 17 -22 SC Stavenisse 17-19 TVC'39 VVR Alliance DHV Advendo 18 -16 18 -15 17 -14 17 - 8 18 - 8 Roosendaal 18-8 Sportvrouw Marjanne v.d. Velde uit Tholen met links de Thoolse damster Daniëlla de Vos en rechts atleet Jochem Kuzee uit St. Annaland. Het was voor de jury een duidelijke zaak. Unaniem kwam men tot het besluit Marjanne van de Velde tot sportvrouw 1994 uit te roepen. Haar prestaties zijn dan ook bijzonder. De Thoolse atlete werd op 24 april in Venray Nederlands kampioene duathlon (3,5 km hardlopen, 15 km fietsen en weer 3,5 km hardlopen) in de leeftijdscategorie tot zestien jaar. Op 26 juni werd ze in Waalwijk Nederlands kampioene op de achtste triathlon (750 m zwemmen, 24 km fietsen en 5 km hardlopen). Door haar nationale titels ging ze ook naar de Europese kampioenschappen. In het Finse Vuocatti ging ze in mei van start op de duathlon, maar ze raakte (door toedoen van een andere deelneemster) geblesseerd en viel uit. De strijd om de Europese titel triathlon werd in juli in het Hongaar se Kaspovar gevoerd. Daar haalde de Thoolse een verdienstelijke acht tiende plaats. In de overige acht wedstrijden waaraan Marjanne meedeed, werd ze zes keer eerste en tweemaal tweede. De prestaties van Marjanne van de Velde zijn des te opmerkelijker omdat ze zo jong is. Tot april 1994 maakte ze naam bij de Bergse zwemvereniging De Krabben door het breken van diverse clubrecords en het halen van de clubtitel. "Ik kreeg verkering met een jongen die triatleet was en toen ben ik ook eens gaan kijken", vertelde de Thoolse op de huldigingsavond in Sint-Maar tensdijk. "Het leek me wel leuk en zo ben ik ermee begonnen en het ging wel goed." Dat bleek, want hoewel ze zich nog maar een paar maanden helemaal aan de tri- en duathlon wijdde, won ze al twee nationale titels. Voorzitter Th.W. Moerland van de sportcommissie noemde haar carrière als atlete 'nog maar kort en nu al indrukwekkend." Dat zag ook een bedrijf en sinds kort heeft de Thoolse het kledingmerk Bon Giorno als sponsor. Gevraagd naar haar plannen voor de toekomst zei de winnares zelfverzekerd: "Ik ga ervoor, de Europese titel!" Ook de andere twee genomineerden behaalden een nationale titel. De 16- jarige Jochem Kuzee uit Sint-Anna land (die eerder al de aanmoedi gingsprijs ontving) werd in juni Nederlands kampioen triathlon en bij de nationale titelstrijd duathlon (ook wel run-bike-run genoemd) werd de Sint-Annalander vierde. De aanmoedigingsprijs was voor Kuzee overigens geen reden om harder te gaan trainen. "Nee, harder trainen deed ik er niet door, maar het is wel leuk en toch eigenlijk ook een aan moediging." De Sint-Annalander deed op de run- bike-run en triathlon vooral mee op de sprintafstand. Maar als hij uit de juniorenklasse gaat, wordt het de korte afstand. Kuzee traint nu zo'n tien tot twaalf uur per week. "Vorig jaar had ik nog een speciaal lesroos ter, maar nu zit ik in de examenklas en dan kan dat niet. Maar het rooster is sowieso wat gunstiger geworden", vertelt de atleet die de bal nog even naar het gemeentebestuur speelde. "De kosten van de training en mate rialen variëren enorm, maar het is momenteel vooral het zwemmen wat kostbaar is. Daarvoor moet ik nu naar Bergen op Zoom. Het zou goed zijn als er op Tholen ook eens een overdekt zwembad zou komen." In zijn verwachtingen voor dit sei zoen was de Sint-Annalander nog wat voorzichtig: "Ik hoop dat ik in die hogere categorie op het Neder lands kampioenschap bij de eerste zes kan eindigen." De 21-jarige damster Daniëlla de Vos was de oudste van de genomi neerden. In juni behaalde ze het Nederlands kampioenschap snel- dammen bij de dames. De Thoolse begon met dammen op basisschool Ter Tolne in haar woonplaats. "Eigenlijk ging de overstap naar damclub de Eendracht vanzelf. Het bleef goed lopen", vertelt Daniëlla. Ze legde zich toe op het sneldam- men. Kan een normale dampartij uren duren, bij het sneldammen heeft elke speler tien minuten waar na men nog een klein beetje uit kan lopen. De meeste wedstrijden zijn echter binnen die twintig minuten afgelo pen. De Thoolse deed ook mee aan een interland in Estland. "Daar heb ik dik verloren, maar het was wel Bon Giorno is verkrijgbaar bij: Advertentie I.M. gezellig en leerzaam. Ik hoop dat er ook eens zoiets hier georganiseerd wordt", zegt ze. Daniëlla volgt zes keer per jaar speciale damestrainin gen in Arnhem. Ze wordt begeleid door Wim de Jong (damkampioen in de jaren vijftig). Tot dusver speelde ze zowel bij damclub de Eendracht als damclub Goes. Maar toen de Eendracht promoveerde naar de lan delijke tweede klasse (waarin ook Goes uitkomt), moest ze kiezen. Daarom zet ze haar talenten voor taan in voor de Thoolse damclub de Eendracht. De uitreiking van de sportprijs had dit jaar een wat sober karakter. De aanmoedigingsprijs en de prijs voor het beste team werden niet uitge reikt. "Helaas heeft de commissie sport niet de vrijheid kunnen vinden hiervoor geschikte kandidaten naar voren te schuiven", legde wethouder -Van Schetsen uit. "Ik ben het overi gens met het standpunt van de com missie eens dat je in het verleden toegekende sportprijzen niet moet devalueren door in een jaar waarin de prestaties enigszins zijn achterge bleven, toch die prijzen uit te reiken. Je doet dan afbreuk aan de waarde van de prijs en dat kan en mag niet de bedoeling zijn". De sportwethou der schreef het geringe aantal belangstellenden (zo'n 30 mensen) ook gedeeltelijk toe aan het ontbre ken van de twee prijzen. Voorzitter Moerland van de sport commissie maakte de winnares bekend. "We hebben nog overwo gen - gezien haar jeugdige leeftijd - om haar de aanmoedigingsprijs te geven", zei Moerland. De prestaties van Marjanne van de Velde waren echter van dien aard, dat alleen zij sportvrouw 1994 kon worden. "Ondanks de vele kandida ten voor een nominatie, was de keu ze niet zo moeilijk. Het is gewoon een kwestie van elimineren", zei Moerland die de Tholenaren opriep alerter te zijn op hun talentvolle sporters. Alle drie de kandidaten kregen van wethouder Van Schetsen een herinnering aan hun nominatie en een bos bloemen. Maar alleen Marjanne van de Velde mocht de oorkonde en de trofee in ontvangst nemen. Toch bleef ze er uiterst sportief onder, want na afloop troostte ze haar trainingspartner Jochem Kuzee en Daniëlla de Vos met de woorden: "Jullie hebben het ook erg goed gedaan." Van Schetsen reageerde op een arti kel in de Eendrachtbode van 2 maart. "Ik wil graag een paar vraag tekens zetten bij het citaat van Moerland: 'De sport leunt achter over'. Als ik in de Thoolse sportwe reld om mij heen kijk, stel ik vast dat het in de meeste verenigingen bruist van de activiteiten", zei Van Schet sen. "Als bewijs hiervan hoef ik maar enkele krantekoppen te noe men van dezelfde pagina waarop het artikel met de heer Moerland stond." Daarbij doelde de wethouder onder meer op het feit dat gymvereniging WIK uit Sint-Annaland naar de gymnastrade in Berlijn gaat en dat Suzanne Reinerman van de Een- drachtruiters kampioen werd met haar pony Billy. Dat de verenigingen niet lijken te weten dat de commissie sport bestaat, is volgens Van Schetsen mede te wijten aan de commissie zelf. "Zodra u verneemt dat een ver eniging bepaalde plannen heeft, kunt u in een vroegtijdig stadium zelf contacten leggen en u op die wijze profileren", zei de sportwet houder. "Ook kunnen individuele leden van uw commissie - wellicht nog meer dan voorheen - acte de présence geven bij sportwedstrijden en zich als zodanig tijdens die wed strijd bekend maken als commissie lid. Op die wijze kunnen contacten worden gelegd en kan meer en beter inhoud worden gegeven aan de doelstelling en de functie van de commissie." Voorzitter Moerland vond niet dat de commissieleden hun werk niet goed deden. "Sportend Tholen levert wel degelijk prestaties. Dat bedoel de ik ook niet toen ik zei: 'de sport leunt achterover'. Maar als ik naar een vergadering van een sportver eniging ga waar 200 leden kunnen komen en er is maar net het quorum (minimaal vereist aantal - red.), dan zegt dat toch wel wat", zei Moer land. "Het profiel van de commissie sport is juist, maar het veld moet wel meewerken. De Thoolse sportwe reld moet alerter zijn op haar talen ten. Het ontbreken van een aanmoe digingsprijs en een prijs voor het beste sportteam heeft overigens niets te maken met het feit dat er geen aanmeldingen waren. Wees ervan overtuigd dat wij onze spor ters kennen." Een meerderheid in het college van b. en w. stelt voor de commissie sport in de nieuwe gemeente Tholen te handhaven. Wethouder Van Schetsen zei in zijn toespraak op het sobere 'gala' dat hij daar 'persoonlijk heel blij mee' was. "Ik heb met genoegen geconstateerd dat zich ook in de gemeenteraad nog een rui me meerderheid aftekent die de behartiging van de sportbelangen hoog in het vaandel heeft", zei Van Schetsen. Nog geen jaar geleden stelde dezelfde wethouder namens het college van b. en w. nog voor om de commissie sport maar op te hef fen. De redenering van het gemeen tebestuur was toen dat de burger wel voor zichzelf kan opkomen. Ook vonden b. en w. het moeilijk om een advies uit te brengen over iets dat al helemaal door ambtenaren is voor bereid. Van Schetsen vond toen dat de lijnen van de burger naar de poli tiek kort genoeg waren. Overigens had de sportwethouder destijds geen bezwaar tegen het aanblijven van de commissie, mits de leden dachten dat ze een 'wezenlijke bijdrage' aan de besluitvorming konden leveren. Zij vonden dat en wilden de com missie houden. Tafeltennisvereniging Smash '76 heeft met succes meegedaan aan een jeugd- toemooi in Oudenbosch. Er werden twee eerste en twee tweede prijzen behaald door de twaalf deelnemers. M. Bruijnzeel werd eerste in zowel pou le C als in de jeugdklasse 4. In de finale stond hij hier tegenover clubgenoot G. Gunter. Bruijnzeel won in twee sets, 21- 15 en 21-19. In poule D behaalde W. Stoutjesdijk de tweede plaats. In de halve finale versloeg hij zijn clubgenoot P. Dieleman in drie sets (21-17, 12-21, 21-16), maar in de finale verloor hij (20-22 en 18-21) van M. Hartog van Vice Versa. Programma 11 mrt.: Smash 1-Markie- zaat 2, Hotak 6-Smash 2, Smash 3-TCO 4, Smash jun. 1 -Tios 2, Dio 2-Smash jun. 2, TCS 3-Smash jun. 3. De thuiswedstrij den beginnen om twee uur in de Welle- vaete. Olympia, WIK, TVT, Spido, Excel sior en Kwiek doen zaterdag 18 maart mee aan een springtoernooi van de KNGB-Zeeland in sporthal Tuinwijk te Bergen op Zoom. In totaal doen er 90 ploegen mee op de onderdelen mini-trampoline, mini- trampoline in combinatie met kast en paard, en de lange mat. De prijs uitreikingen vinden om tien over twaalf en om vier uur plaats. o. f/i/w de Wit BOSSTRAAT 24 BERGEN OP ZOOM 01640-42216 Advertentie I.M. Uitslag van de wedstrijd in Oud-Vosse- meer: Mevr. C. Free en mevr. C. van Mierlo 40 p; mevr. L. van Poortvliet en mevr. Klippel 26 p; mevr. Van Dijke-de Wilde en mevr. Donken 20 p; mevr. Van Dijke-Polderman en mevr. C. Lindhout 17 p; mevr. v.d. Zande-Schoep en mevr. Van Dijke-Lindhout 13 p; mevr. Ver schoor en W. Lindhout 12 p. Tholen: P. Schot en J. Geuze 32 p; A. Verkamman en L. Soomers 18 p; mevr. R. Vroegop en mevr. A. Bal 17 p; mevr. C. Praat en A. Leemreijze 13 p; mevr. M. Schot en H. Bal 12 p; mevr. R. Burrows en mevr. S. Hoven 7 p. Sint-Maartensdijk: Mevr. M. Dane en W. Bijl 35 p; A. Leemreijze en mevr. C. van Mierlo 28 p; mevr. G. Verwijs en C. van Gorsel 22 p; A. van Splunter en mevr. C. Free 22 p; mevr. Wolse en mevr. L. Verschoor 17 p; mevr. A. Goode en mevr. N. van Driel 16 p; L. Kloet en C. van Haaften 15 p; mevr. M. Bijl en mevr. C. van Splunter 14 p. 'Ziezo, die ging goed', lijkt deze turnster van SHF te denken. Organiserende vereniging was deze keer Spido uit Oud-Vossemeer. De wedstrijden werden gehouden voor het rayon Zeeland-noord dat bestaat uit de gemeente Tholen en Schou- wen-Duiveland. Er deden slechts twee niet-Thoolse ploegen mee: Deltasport uit Zierikzee en Duive- land uit Oosterland. Alle eerste plaatsen waren voor Thoolse ploe gen. Het was een drukte van belang in de Wellevaete. De driehonderd turners kwamen uit in drie categorieën: gemakkelijke (F), moeilijke (E) en zware oefenstof (D). WIK kwam er goed vanaf. Van de dertien klassen (naar leeftijd en niveau) waarin werd geturnd, haalde de Sint-Anna landse vereniging in totaal negen eerste plaatsen. Daarvan waren er drie voor individueel turnen. In totaal haalde WIK veertien ereplaat sen. Olympia uit Tholen bezette zes ereplaatsen waarvan twee eerste. Organiserende vereniging Spido en SHF uit Scherpenisse haalden ieder vier ereplaatsen waarvan één eerste plek. Nieuweling TVT uit Tholen haalde één keer een ereplek, terwijl Excel sior uit Poortvliet en Kwiek uit Sta venisse niet in de prijzen vielen. Op de populaire walsmuziek van André Rieu verrichten de turners hun kunsten aan de rekstok, de rin gen, op de balk, mat, brug en kast. Nauwkeurig gadegeslagen door de juryleden. Bij velen ging het goed en die zag men dan ook glunderend naar de bank terugkeren. Anderen verging het minder voorspoedig en die moesten een flinke teleurstelling incasseren. Maar de gezelligheid voerde de boventoon en wie niet op de vloer hoefde te verschijnen, sloeg de ver richtingen van de anderen gade. Ele gantie en techniek werden zorgvul dig afgewogen door de juryleden. Zaterdag 22 april volgt de tweede voorronde voor de verenigingswed strijden. De uitslagen van de wedstrijden. Categorie meisjes F4: 1 WIK 3 136,3 p; 2 WIK 2 129,35 p; 3 Spido 2 125,5 p; 4 SHF 3 122,55 p; 5 WIK 1 122,2 p; 6 Excelsior 3 120,15 p; 7 TVT 119,6 p; 9 Olympia 5 116,25 p; 10 Spido 1 116,1 p; 11 Olympia 3 114,45 p; 12 Olympia 6 110,75 p; 13 Excelsior 1 109,75 p; 15 Olympia 4 106,55 p; 17 SHF 2 101,4 p; 19 Olympia 2 100 p; 20 SHF 1 98,1 p. F3: 1 Spido 117,85 p; 2 SHF 115,95 p; 3 Olympia 101,8 p; 4 Excelsior 94,8 p. F2: 1 SHF 90,7 p; 2 WIK 90,6 p; 4 Excelsior 82,35 p. Fl: 1 WIK 101,95 p; 2 SHF 3 95,6 p; 3 SHF 2 87,55 p; 4 Kwiek 85,75 p; 5 TVT 79,45 p. E4: 1 WIK 98,1 p; 2 SHF 86,05 p. E3: 1 WIK 99,05 p; 2 Olympia 86,45 p. Individueel E2: 1 Iris de Rijke (WIK) 33,15 p; 2 Lesley van As (TVT) 29,6 p. El: 1 Annemarie Wezenaar (Olym pia) 28 p; 2 Sonja Verkamman (Olympia) 25,9 p. D4: 1 Suzanne Cornelisse (Olym pia) 27,3 p; 2 Dianne Geuze (Olym pia) 27,2 p. Jongens groep 5: 1 WIK 119,45 p; 2 Spido 104,95 p. Groep 4: 1 WIK 143,6 p; 2 Spido 130,25 p. Individueel groep 3: 1 Egbert Moerland (WIK) 44,7 p; 3 Martijn Krijger (WIK) 39,75 p. Groep 1: 1 Benjamin van 't Hof (WIK) 48,3 p; 2 Jeroen Moerland (WIK) 46,55 p; 3 Joost Krijger (WIK) 41,1 p. Eén van de E4-turnsters van WIK is bezig met haar oefening

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 17