THOLENDERWIJS Voorwaarden aan verlenen subsidies Uit de staten van Zeeland informatierubriek van de gemeente Tholen VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING OPENSTELLING K.C.A.-DEP0T EN INZAMELING AFVALSTOFFEN OP ZATERDAG SPREEKUUR B&W GEMEENTEHUIS GESLOTEN KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESLUIT WAT LIGT TER INZAGE? BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN KENNISGEVING VAN MEDEDELING ONTWERP-BESLUITEN LET OP:! Donderdag 16 februari 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 MAANDAG 20 FEBRUARI: WET MILIEUBEHEER: WET MILIEUBEHEER Provinciale staten kunnen instellingen of plan nen ondermeer ondersteunen door geld te ge ven. Door ze een 'subsidie' te geven. Wanneer geven de staten subsidie en aan wie? Welke algemene regels moeten daarvoor gelden? Bijna de hele statenvergadering draaide vrijdag om die provinciale subsidies. Pak even uw zakboekje Tijdelijke ingang via Sportshop J&C Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Op maandag 20 februari a.s. komt de commissie ruimtelijke ordening voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belang stellende is van harte welkom en kan vooraf gebruik maken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Ontwerp facetherziening bestemmingsplan "Buitenge bied Sint Philipsland"; In 1993 is door het college van gedeputeerde staten van Zee land gewezen op ontwikkelingen met betrekking tot de vesti ging van mestproducerende bedrijven in de gemeenten in Zeeland. Geconstateerd werd, dat de meeste geldende bestemmingsplannen voor het buitengebied onvoldoende mogelijkheden bieden om aanvragen voor het bouwen van een intensieve veehouderij af te kunnen wijzen. Het geldende bestemmingsplan Buitengebied van de voor malige gemeente Sint Philipsland biedt ruime mogelijkheden voor de bouw van onder andere dergelijke grootschalige bedrijven. Gelet op het feit dat sprake was en is van een actu ele situatie, is op 24 november 1993 door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Sint Philipsland een voorberei- dingsbesluit ex artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning voor het buitengebied vastgesteld. Door het college van burgemeester en wethouders van deze voormalige gemeente is vervolgens een facetherziening van het bestemmingsplan Buitengebied in procedure gebracht. De facetherziening heeft tot doel het voorkomen van onbe perkte vestiging van intensieve veehouderijen, het reguleren van de vestiging van grondgebonden agrarische bedrijven en het stellen van voorwaarden met betrekking tot de realisering van mestopslagplaatsen. In verband met de Biddag voor gewas en arbeid (woensdag 22 februari) worden huisvuil en bedrijfscontainers op woensdag 22 februari niet opgehaald en geldt voor een deel van de week het onderstaande gewijzigde ophaalschema. In week 8 die begint met maandag 20 februari geldt het onderstaande schema: maandag ongewijzigd dinsdag ongewijzigd woensdag Biddag donderdag Sint-Annaland Sint Philipsland en Anna Jacobapolder ged. Poortvliet ten/oosten v.d. Smidsstraat Bedrijfscontainers in de kernen: Poortvliet, Tholen en Oud-Vossemeer vrijdag Sint-Maartensdijk alsmede Provincialeweg 1a, 2a en 24 Oud-Vossemeer ged. Poortvliet ten/westen v.d. Smidsstraat Bedrijfscontainers in de kernen: Scherpenis se, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Sint- Annaland zaterdag Stavenisse Scherpenisse alsmede Hartogsweg, West- kerke, Westkerkseweg, Gorishoeksedijk, Havenweg, Brijhoekseweg, Platteweg en Gatweg Attentie! In verband met de wijzigingen in het ophaalschema kunnen de ophaaltijden afwijken van wat u gewend bent. Houdt er dus rekening mee dat de containers tijdig buiten wor den gezet. De inwoners van Stavenisse en Scherpenisse wijzen wij er op dat het ledigen van de containers op zaterdag 25 febru ari reeds om 08.00 uur begint. Vanaf maandag 27 februari gaat voor het personeel van de reinigingsdienst het zogenaamde zomerschema reeds in. Dat betekent dat het ledigen van de containers reeds 's morgens om 07.30 uur begint en de huisvuilwagen op alle plaatsen circa 30 minuten eerder is dan u gewend bent. Naast de kwartaal-inzameling van het klein chemisch afval via de chemocar, bestaat ook de mogelijkheid om wekelijks klein che misch afval af te geven op het K.C.A.-depot op de gemeente werkplaats aan de Langeweg 49 te Scherpenisse. Het depot is elke woensdag van 8.00-12.00 uur bemand. Bovendien kan er 1 x per maand op zaterdag K.C.A. worden afgegeven. Deze maand is dat op zaterdag 27 februari, ook dan van 8.00-12.00 uur. Op zaterdag 27 februari kunt u zich op de werkplaats in Scherpe nisse bovendien ontdoen van afgewerkte olie, huishoudelijk afval, grof afval, steenpuin en tuinafval. Op aanwijzing van de beheerder kunnen de diverse afvalsoorten in de daartoe geplaatste containers worden gedeponeerd. Heeft u vragen over het aanbieden van klein chemisch afval of andere afvalstoffen neem dan contact op met telefoonnummer 01666 - 3727. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 20 februari 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en ing. J. Versluys. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Het ontwerp van de facetherziening heeft met ingang van 14 november 1994 gedurende vier weken voor een ieder ter inza ge gelegen. Tijdens deze periode is door de heer Nell uit Anna Jacobapolder gebruik gemaakt van het recht om schriftelijk zijn zienswijze kenbaar te maken. Zijn bezwaren richten zich op het feit, dat een mogelijke verplaatsing van zijn bedrijf, in casu een intensieve veehouderij, op grond van de ontwerp regeling niet mogelijk is. Voordat de ontwerp-facetherziening aan de raad wordt voor gelegd, wordt de commissie gevraagd advies uit te brengen over het ontwerp en de daarop ingebrachte bedenkingen en zienswijzen. Waterfront Tholen; De raad van de voormalige gemeente Tholen heeft op 5 juli 1993 vastgesteld de nota "Recreatieve Verkenningen Tholen". In deze nota is onder meer een omschrijving opgenomen van het fenomeen "waterfront". Met de presentatie van het "water front" is getracht ideeën aan te reiken om de fysieke relatie met het water te versterken. In het ene geval kan dat heel bescheiden zijn door het traceren van een fiets- of wandelpad langs het waterfront. In een andere situatie kan de relatie met het water worden versterkt door het toevoegen van woonbe bouwing of appartementen. In de nota is ook een waterfront nabij de zogenaamde baai van Van Duyvendijk in Tholen-stad beschreven. De randvoorwaarden voor het realiseren van dit project betreffen onder andere de omvang van het gebied dat voor ontwikkeling in aanmerking komt. Zo is expliciet aange geven, dat door de bebouwing op de landtong het schierei land qua omvang en massa duidelijk zal moeten worden afge grendeld. Ofschoon het waterfront "Tholen" in de nota "Recreatieve Ver kenningen Tholen" is opgenomen, ligt het in de bedoeling dat er woningen voor permanente bewoning worden gebouwd. Daarmee is het project uit de recreatieve sfeer gehaald en wordt het als een normaal woningbouwplan beschouwd. Diverse personen hebben belangstelling getoond voor het ontwikkelen van het waterfront Tholen. Aan één van hen, te weten de Sterner Groep, is door het college van burgemees ter en wethouders een recht van voorkeur verleend met betrekking tot de ontwikkeling van dit project. De Sterner Groep heeft als eerste aanzet een stedebouwkundig ontwerp van het waterfront Tholen gemaakt. De opzet van het plan is het bebouwen van de oevers van de havenkom waardoor een aantrekkelijke woonomgeving gecreëerd wordt. Deze bebouwing beslaat een lengte van ruim 500 meter in verschillende concentraties. Het grootste volume is geprojecteerd parallel aan de Eendrachtsweg. Het loopt trapsgewijs op van West naar Oost. Haaks op deze bebouwing bevindt zich eveneens een trapsgewijze bebou wing. In de oostelijke "oksel" van de havenkom ligt een plein met een aanlegsteiger. Daarna volgt een lage bebouwing van aaneen geschakelde appartementen. Vervolgens verdunt het lint zich verder in een aantal vrijstaande woningen, waarna de bebouwing eindigt bij een brug. Het plan is zodanig van opzet dat vanuit het stadje Tholen gezien de horizon zichtbaar blijft en het zicht van en naar Tholen behouden blijft. Het gebied wordt ontsloten vanaf de Eendrachtsweg om de relatie met de kern in stand te houden. Het ontwikkelde stedebouwkundig ontwerp is bedoeld als eerste aanzet om te komen tot het ontwikkelen van het water front "Tholen". Burgemeester en wethouders benadrukken dat met diverse instanties nog overleg dient te worden gevoerd. Zo zal door de projectontwikkelaar met Rijkswater staat overeenstemming bereikt moeten worden over de over name van water en gronden en zal met de provinciale over heid en het waterschap eveneens overleg gevoerd moeten worden. Uitvoering van de plannen is afhankelijk van het ver krijgen van goedkeuring van en/of bereiken van overeenstem ming met deze en andere instanties. Bovendien zullen er rap porten moeten komen van deskundigen, zoals een risico-ana lyse en een geluidsbelastinganalyse. Het college is voornemens om dit stedebouwkundig ontwerp van het waterfront "Tholen" te hanteren als basis voor dit pro ject. De commissie wordt verzocht advies uit te brengen. In verband met de Biddag voor arbeid en gewas op woensdag 22 februari a.s. zijn het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk en de gemeentewerkplaats aan de Langeweg te Scherpenisse de gehe le dag gesloten en telefonisch ook niet bereikbaar. Op donderdag 23 februari zijn wij weer geheel tot uw dienst! Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat door hen op 31 januari 1995 onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorko men, dan wel zoveel mogelijk te beperken een vergunning is ver leend op grond van de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van: - Herra Vleeswaren B.V., Slabbecoornweg 37 te Tholen, voor het veranderen van de bestaande inrichting in verband met het plaatsen van een vriesinrichting met een opslagtank voor koolzuur, gelegen aan de Slabbecoornweg 37 te Tholen, kada straal bekend Oud-Vossemeer, sectie L, nummer 314. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 17 februari 1995 gedurende zes weken op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het col lege daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het verzorgingstehuis Sint Maartenshof, Bloemen- laan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag na de dag waarop het besluit ter inzage is gelegd beroep open bij de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidingsbe- sluit geldt Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer J.P. de Jager, Hiksedijk 8 te Oud-Vossemeer, voor het uitbreiden/verbouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend, Oud-Vos semeer sectie H, nummer 308 (geheel), plaatselijk gemerkt Hiksedijk 8. De bouwplaats is gelegen in een gebied waarvoor een voor- bereidingsbesluit van kracht is. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 50, vijfde lid van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 17 februari 1995 tot en met 2 maart 1995 schriftelijk bedenkingen naar voren te brengen bij burgemees ter en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995. De burgemeester van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan; Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de heer J.J. Verhage, 't Keeten 12 te Sint-Philipsland, voor het bouwen van een garage op een perceel kadastraal bekend Sint-Philipsland, sectie F, nummers 1393 en 1501 (ged.), plaat selijk gemerkt 't Keeten 12. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestem ming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 17 februari 1995 tot en met 2 maart 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995. De burgemeester van Tholen. Voorbereiden bestemmingsplan te Sint Philipsland; Het college van burgemeester en wethouders van de gemeen te Tholen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 17 februari 1995 voor een ieder ter secretarie van de gemeente, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit van de raad de voormalige gemeente Sint Philips land van 14 december 1994, waarbij wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gebied aan 't Keeten te Sint Philipsland voor het bouwen van een garage voor rekening van de heer J.J. Verhage De begrenzing van het genoemde gebied staat aangegeven op de bij bovengenoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen. Mandaatbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij hebben besloten het mandaatbesluit 1995 met ingang van 1 januari 1995 geldend te verklaren in de gemeente Tholen. Het besluit strekt tot het opdragen van de afdoening van de zaken, inclusief de ondertekening van de daarop betrekking hebbende stukken, zoals die in de bijlage bij het mandaatbe sluit zijn vermeld. Het besluit ligt met ingang van de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, bureau alge mene zaken en welzijn, kamer 146. Tegen betaling van de kos ten kan van het besluit, inclusief de bijlage een afschrift wor den verkregen. Sint Maartensdijk, 16 februari 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen. Tarievenverordening gemeentelijke accommodaties; Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1995 heeft besloten om: I de "Tarievenverordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 1995" geldend te verklaren voor de gemeente Tholen; II te bepalen dat het besluit genoemd onder I in werking treedt op 1 januari 1995. Vanaf heden ligt het genoemde besluit voor een ieder koste loos ter gemeentesecretarie ter inzage. Tegen betaling van de kosten kan daarvan een afschrift wor den verkregen. Sint Maartensdijk, 13 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van M. van der Slikke, Postweg 21 te Poortvliet, ingediend op 6 februari 1995, voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Meerkoetlaan te Sint-Maar tensdijk; - Een bouwaanvraag van aannemingsbedrijf Van Leeuwen, Molenstraat 13 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 6 februari 1995, voor het bouwen van een winkel/woning op het perceel Molenstraat 15 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van A.G. de Jong, Boswei 69 te Stavenis se, ingediend op 30 januari 1995, voor het bouwen van een hobbykas op het perceel Boswei 69 te Stavenisse; - Een bouwaanvraag van J. van Binsbergen, Mosselhoekseweg 2 te Tholen, ingediend op 30 januari 1995, voor het bouwen van garage/opslagloods op het perceel Mosselhoekseweg 2 te Tholen; - Een bouwaanvraag van A.J. v.d. Kieft, Valkseweg 115 te Bar- neveld, ingediend op 6 februari 1995, voor het bouwen van een bijkeuken op het perceel Hoenderweg 28 te Sint-Anna land; - Een bouwaanvraag van DJ. Letzer, Voorstraat 12 te Stavenis se, ingediend op 8 februari 1995, voor het vernieuwen van een voorgevel op het perceel Molendijk 46 te Stavenisse. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995. Burgemeester en wethouders van Tholen delen, gelet op artikel 3.19, tweede lid en derde lid en artikel 3.20, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieu beheer mede, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, dan wel zoveel mogelijk te beperken op de op respectievelijk 17 november en 8 en 12 december 1994 ingediende aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: 1. aannemingsbedrijf Gebr. J. en M. Moerland en Zonen B.V., Bierensstraat 13 te Sint-Annaland, voor het veranderen en na de verandering in werking hebben van het gehele aan nemingsbedrijf, gelegen aan de Bierensstraat 13 te Sint-Anna land, kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie G, nummers 206, 207, 208 en 826; 2. de heer B. de Man, Voorstraat 54-56 te Sint-Annaland, voor het oprichten en in werking hebben van een café/partycen trum, gelegen aan de Voorstraat 54-56 te Sint-Annaland, kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie G, nummers 1236, 1237 en 1239; 3. Groene Team v.o.f.. Inzet 110 te Wormerveer, voor het oprichten en in werking hebben van een opslagruimte voor de opslag van hygiëneboxen, gelegen aan de Nijverheidsweg 12a (bedrijfsverzamelgebouw) te Sint-Maartensdijk, kada straal bekend Sint-Maartensdijk, sectie M, nummer 825 (ged.). De ontwerp-besluiten, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 17 februari 1995 geduren de vier weken ter inzage op de secretarie van de gemeente Tho len te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ont vangt kunnen de stukken gedurende deze maand tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint- Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden inge zien. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het gevraagde besluit, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de gemeente-secretarie. Markt 1-5 te Sint-Maartens dijk. Binnen vier weken na de dag waarop het ontwerp van de beslui ten ter inzage is gelegd, kan een ieder gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de besluiten schriftelijk bij ons college inbrengen. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt zal een ieder voorts in de gelegenheid worden gesteld tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-besluiten en tot het inbren gen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Sint-Maartensdijk, 16 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. De voorstellen werden wel allemaal aangenomen, maar er was stemming - bij handop steken - nodig. Dus geen grote meerderheid. Vastgesteld is een samenbun deling van regels voor subsi dieverlening. De discussie daaromheen was: Hoe uitge breid maak je die regels? Mag je aan een instelling ook vra gen rekening te houden met de opvattingen van het provin ciaal bestuur? Opvattingen over bijvoorbeeld toeganke lijkheid van gebouwen voor gehandicapten, over het ge bruik van milieuvriendelijke materialen. En zelfs over open staan voor alle groeperingen. De meerderheid van de staten vond, dat als de provincie geld geeft, er ook met dergelijke inhoudelijke zaken rekening gehouden moet worden. Een korte statenvergadering, maar er komt voor alle staten leden een drukke tijd aan. Sta tenverkiezingen op 8 maart, dan mag u kiezen. Wij zullen voor die tijd, ook in de gemeente Tholen, onze ideeën voor de komende jaren aan u duidelijk komen maken. Mevr. H.A. Polderman-Martin THOLEN 16 feb. verkiezingsbijeenkomst RPF, Meulvliet 19.30 u 17 feb. bejaardensoos bingo, Ten Anker 14 u. 18 feb. discoavond Thjos, Meulvliet 19.30-23 u. 21 feb. verkiezingsbijeenkomst CDA, Meulvliet 19.30 u 24 feb. bejaardensoos jaarvergade ring, Ten Anker 14 u. 28 feb. informatieavond Anbo over 'ouderen en hun woonwensen' en 'tafeltje dekje', zaal Schuttershof. OUD-VOSSEMEER 18 feb. toernooi judover. OVJV, Vossenkuil. 22 feb. koersballen Anbo, Vossen kuil 14 u. 4 mrt. receptie 125 jaar Rederijkers kamer Eendracht, Vossenkuil 15 u. SINT-ANNALAND 18 feb. optreden zanger Willem Vermandere, Wellevaete 20.15 u. 21 feb. avond plattelandsvrouwen over ontwerp, aanleg en onderhoud van tuinen, Wellevaete 19.30 u. 24 feb. dropping tafeltennisvereni ging Smash, 19 u. SINT-MAARTENSDIJK 18 feb. begin trainingsritten Tandje Bij, café Smerdiek 13.30 u. 11 mrt. winterconcert Euterpe, Haestinge 20 u. POORTVLIET 24 feb. SGP-verkiezingsbijeen- komst, 't Ouwe Raed'uus 19.30 u. 28 feb. ledenvergadering gymver eniging Excelsior, café Centrum 20 u. SINT-PHILIPSLAND 17 feb. jaarvergadering hout- en bouwbond CNV, De Wimpel 19.30 u. 23 feb. muzikale avond plattelands vrouwen, De Wimpel 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 26 feb. driedimensionale objec ten M.J. Joossen, Markiezenhof, t/m 11 maart fototentoonstelling 'Vastenavond vastgelegd, Markie zenhof. t/m 18 feb. vastenavendrevue, De Maagd. 21 feb. muzikaal volkstheater 'Almondestraat 53a' van De Berini's, De Maagd 20.15 u. 25 feb. vastenavend en intocht prins, NS-station 15.33 u. 26 t/m 28 feb. vastenavend. De gerenommeerde LIJSTENMAKER voor het eiland Tholen Molenstraat 13, tel./fax. 01666-4041 4695 CK Sint-Maartensdijk film+++film+++film+++ ROXY 1: The River Wild - do en ma t/m wo 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u., za 16.15, 18.45 en 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. The Mask - za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Forrest Gump - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. De Leeuwekoning - vr 18.45 u., za 14, 16.30 en 18.45 u., zo 14 en 16.30 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Renaissance Man - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u„ zo 16.15,18.45 en 21.30 u. Junior - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Disclosure - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15,18.45 en 21.30 u. De Leeuwekoning (Neder landse versie) - za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. CINEMACTUEEL 3: The Lion King - do en ma 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14,18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Filmclub Cinema Paradiso: Falling Down - di 20.30 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5