THOLENDERWIJS informatierubriek van de gemeente Thoien VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN SPREEKUUR B&W KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESLUIT KENNISGEVING VAN MEDEDELING ONTWERP BESLUIT WAT LIGT TER INZAGE? Donderdag 9 februari 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 DINSDAG 14 FEBRUARI: WET MILIEUBEHEER: WET MILIEUBEHEER Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Thoien Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Op dinsdag 14 februari a.s. komt de commissie openbare werken voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maar tensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruik maken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Standpunt inzake verkeerssituatie Sportlaan te Sint- Maartensdijk; In de vergadering van burgemeester en wethouders is aan de orde geweest de mogelijkheid om snelheidsremmende voor zieningen te treffen in de Sportlaan te Sint-Maartensdijk, te weten: 1. vanaf de Haven gezien, de eerste middengeleider op te hef fen en deze te vervangen door een verlengde rijbaanver smalling met aan weerszijden een doorgang voor (brom)fietsers; 2. de versmalde rijbaan uit te voeren als een plateau om de automobilist tot snelheidsmatiging te dwingen bij de uit gang van Haestinge. In meerderheid heeft het college van burgemeester en wet houders besloten af te zien van de realisatie van dergelijke aanpassingen. De meerderheid is namelijk de mening toege daan dat dergelijke maatregelen geen meerwaarde opleveren in het licht van de eerder geuite wensen over het terugdringen van de snelheden van het gemotoriseerde verkeer op de Sportlaan. Voorts acht deze meerderheid de bestaande snel heidsremmende voorzieningen op deze lokatie afdoende. Tijdens de raadsvergadering van de raad van de voormalige gemeente Thoien van 23 december 1994 is van de zijde van het college toegezegd deze kwestie nog eens aan de orde te stel len tijdens een vergadering van de commissie openbare wer ken. Voorstel inzake het herbestratingsprogramma 1995; In de begroting 1995 is een bedrag opgenomen van 1.572.700,-- voor het herstraten van wegen in de voormalige gemeente Thoien. Verder is in de investeringsplanning 1995 een bedrag opgenomen van 200.000,-- voor de verbetering van diverse straten in de voormalige gemeente Sint Philips- land. Rekening houdend met deze beide bedragen is in een plan aangegeven welke straten in 1995 voor herbestrating in aanmerking komen. Alvorens de herbestratingswerkzaamhe- den uit te voeren wordt de commissie gevraagd over de invul ling van het herbestratingsprogramma 1995 advies uit te bren gen. Toekomst "Samenwerkingsverband Milieutaken Zuid- Beveland en Thoien; De gemeente Thoien participeert met de gemeenten Goes, Borsele, Reimerswaal en Kapelle in het "Samenwerkingsver band Milieutaken Zuid-Beveland en Thoien". Bij raadsbesluit van 1 juli 1991 is besloten tot het formaliseren van de samen werking tussen genoemde gemeenten door het aangaan van een gemeenschappelijke regeling. Het vormen van zo'n samenwerkingsverband was noodzakelijk om in aanmerking te kunnen komen voor een rijksbijdrage op basis van de BUGM (Bijdragenbesluit uitvoering gemeentelijk milieubeleid). Door de deelnemende gemeenten is toentertijd de voorkeur uitgesproken voor een lichte vorm van samenwerking, die zich beperkte tot het aanstellen van een coördinator en een tweetal regioconsulenten. Het bestuur van het samenwerkingsverband heeft in de verga dering van 4 november 1994 besloten zich nu al te bezinnen op de toekomstige samenwerking op milieugebied. Het heeft daarom besloten een extern bureau opdracht te geven een onderzoek in te stelen naar de mogelijkheden tot verdergaan de samenwerking. Voor de kosten van dit onderzoek wordt een bijdrage van de deelnemende gemeenten gevraagd. Burge meester en wethouders voelen er niet voor in deze kosten bij te dragen, omdat de huidige samenwerking naar hun oordeel tot nu toe nauwelijks enige meerwaarde heeft opgeleverd. Het college staat daarom in dit stadium afwijzend tegenover ver dergaande samenwerking, daar waar Thoien haar milieutaken momenteel met het eigen apparaat redelijk kan behartigen. De toekomstige samenwerking zou zich volgens burgemeester en wethouders daarom kunnen beperken tot de coördinatie-func tie. Alvorens een definitief standpunt te bepalen inzake het ver zoek om een bijdrage beschikbaar te stellen in de kosten ver bonden aan het ontwikkelen van een nieuw samenwerkings model, wordt de commissie gevraagd advies uit te brengen. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 13 februari 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en ing. J. Versluys. Wilt u op een ander tijdstip met een van de collegeleden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Burgemeester en wethouders van Thoien maken, gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat door hen op 17 januari 1995 onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorko men, dan wel zoveel mogelijk te beperken een vergunning is ver leend op grond van de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvragen van: 1. de N.V. Delta Nutsbedrijven, Poelendaelesingel 10 te Mid delburg voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukregel- en meetstation, gelegen aan de Oudelandseweg te Sint-Annaland, kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie F, nummer 320; 2. de N.V. Delta Nutsbedrijven, Poelendaelesingel 10 te Mid delburg voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukregel- en meetstation, gelegen aan de Veilingweg te Sint- Annaland, kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie H, num mer 500. De besluiten en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 10 februari 1995 gedurende zes weken op de secretarie van de gemeente Thoien te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stuk ken gedurende deze zes weken tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het verzorgingstehuis Sint Maartenshof, Bloe- menlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag na de dag waarop de besluiten ter inzage zijn gelegd beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. De besluiten worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Thoien. Burgemeester en wethouders van Thoien delen, gelet op artikel 3.19, tweede lid en derde lid en artikel 3.20, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieu beheer mede, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, dan wel zoveel mogelijk te beperken op de op respectievelijk 7 oktober en 28 november 1994 ingediende aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: 1.de maatschap C. en J. Vroegop, Stoofdijk 10 te Scherpe- nisse, voor het veranderen en het na verandering in werking hebben van het gehele agrarisch loon- en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Stoofdijk 10 te Scherpenisse, kadastraal bekend Scherpenisse, sectie E, nummer 698; 2. de firma Jansen, Slabbecoornweg 9 te Thoien, voor het ver anderen/wijzigen van de inrichting in verband met het uitoe fenen van een hoveniersbedrijf, gelegen aan de Slabbecoorn weg 45 te Thoien, kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sectie L, nummer311. De ontwerp-besluiten, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 10 februari 1995 geduren de vier weken ter inzage op de secretarie van de gemeente Tho ien te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ont vangt kunnen de stukken gedurende deze maand tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint- Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden inge zien. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het gevraagde besluit, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de gemeente-secretarie, Markt 1-5 te Sint-Maartens dijk. Binnen vier weken na de dag waarop het ontwerp van de beslui ten ter inzage is gelegd, kan een ieder gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de besluiten schriftelijk bij ons college inbrengen. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt zal een ieder voorts in de gelegenheid worden gesteld tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-besluiten en tot het inbren gen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Thoien. MEER THOLENDERWIJS OP PAGINA 6 Bouwen in afwijking van het bestemmingsplan Er is een bouwmelding ingediend door de heer J. Wijkhui zen, Beatrixlaan 23 te Scherpenisse, voor het bouwen van een berging op een perceel kadastraal bekend Scherpenis se, sectie F, nummer 821, plaatselijk gemerkt Beatrixlaan 23. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaat se geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethou ders van Thoien zijn voornemens met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 10 februari 1995 tot en met 23 februari 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij bur gemeester en wethouders van Thoien. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995. De burgemeester van Thoien. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidings- besluit geldt Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer P.E. Jas, Oudeland 7 te Thoien, voor het verbouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend, Thoien sectie P, nummer 450 (geheel), plaatselijk gemerkt Oudeland 7. De bouwplaats is gelegen in een gebied waarvoor een voorbereidingsbesluit van kracht is. Burgemeester en wet houders van Thoien zijn voornemens met toepassing van artikel 50, vijfde lid van de Woningwet vergunning te verle nen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 10 februari 1995 tot en met 23 februari 1995 schriftelijk bedenkingen naar voren te bren gen bij burgemeester en wethouders van Thoien. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995. De burgemeester van Thoien. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan Er zijn aanvragen om bouwvergunning ingediend door: 1. de Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, voor het uitbreiden van het kantoor op een perceel ka dastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie N, nummer 1450 (geheel), plaatselijk gemerkt Haven 9; 2. de heer K. van Dalen, Hogeweg 44 te Sint-Maartensdijk, voor het verbouwen van de woning op een perceel ka dastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie M, nummer 166 plaatselijk gemerkt Hogeweg 44; 3. de heer P.M. Gunter beheer B.V., Spuistraat 3 te Sint- Annaland, voor het uitbreiden van een winkel op een per ceel kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie G, nummer 1599 (geheel), plaatselijk gemerkt Spuistraat 3. 4. de heer C.E. Poot, Lentestraat 1 te Scherpenisse, voor het bouwen van een garage/carport op een perceel kadas traal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 848 (gedeel telijk), plaatselijk gemerkt Burgemeester Bouwensestraat 28. De bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Burgemeester en wethouders van Thoien zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor deze bouw plannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 10 februari 1995 tot en met 23 februari 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burge meester en wethouders van Thoien. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeen telijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995. De burgemeester van Thoien. Bouwen in een beschermd stadsgezicht Er is een bouwplan ingediend door de Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, voor het uitbreiden van het kantoor op een perceel kadastraal bekend, Sint- Maartensdijk sectie N, nummer 1450 (geheel), plaatselijk gemerkt Haven 9. Het bouwplan is gelegen in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Burgemeester en wethouders van Thoien zijn voornemens met toepassing van artikel 51, lid 3 van de Woningwet vergunning te verle nen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 10 februari 1994 tot en met 9 maart 1994 schriftelijk zienswijzen in te dienen bij burgemeester en wethouders van Thoien. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1994. De burgemeester van Thoien. Geldend verklaren diverse verordeningen c.q. regelin gen Burgemeester en wethouders van Thoien maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1995 heeft besloten de volgende verordeningen c.q. regelingen geldend te verklaren voor het gehele grondgebied van de gemeente Thoien: 1. het door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 21 november 1994 vast gestelde delegatiebesluit; 2. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 19 december 1994 vast gestelde "Algemene plaatselijke verordening"; 3. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 25 januari 1988 vastge stelde "Destructieverordening voor de gemeente Tho ien"; 4. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Speelautomatenverordening Thoien"; 5. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 25 april 1994 vastgestelde "Verordening behandeling bezwaar-en beroepschriften door de gemeenteraad van Thoien"; 6. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 25 april 1994 vastgestelde "Inspraakverordening"; 7. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening persoonsregistraties gemeente Tho ien"; 8. het door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 19 november 1990 vast gestelde "Rampenplan voor de gemeente Thoien"; 9. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 28 maart 1994 vastgestel de "Verordening Voorzieningen Gehandicapten gemeen te Thoien 1994"; 10. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening Kinderopvang gemeente Thoien"; 11. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 5 juli 1993 vastgestelde "Afvloeiingsregeling openbaar basisonderwijs"; 12. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 21 november 1994 vast gestelde "Verordening leerlingenvervoer gemeente Tho ien 1995"; 13.de door de raad van de voormalige gemeente Thofen in zijn openbare vergadering van 21 november 1994 vast gestelde "Verordening subsidie godsdienst- en vor mingsonderwijs"; 14. het door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 26 april 1994 vastgestelde "Reglement voor de gemeenschappelijke medezeggen schapsraad openbare scholen Thoien"; 15.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 19 augustus 1985 vastge stelde "Verordening op het openbaar basisonderwijs 1985"; 16. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 19 maart 1990 vastgestel de "Regeling medegebruik schoolgebouwen". 17.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Voorwaarden voor het gebruik van de gemeente lijke aula's in de gemeente Thoien"; 18.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Voorwaarden voor het gebruik van de gymnas tiekzalen in de gemeente Thoien"; 19.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Voorwaarden voor het gebruik van sociaal cultu rele accommodaties in de gemeente Thoien"; 20. het door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Reglement voor de plaatsing van reclameborden op gemeentelijke sportvelden in de gemeente Thoien"; 21. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening houdende voorschriften betreffende de behandeling van aanvragen om bijstand, als bedoeld in artikel 29 van de Algemene Bijstandswet"; 22. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening houdende voorschriften betreffende de behandeling van aanvragen om uitkering als bedoeld in artikel 31 van de IOAW, alsmede artikel 31 van de IOAZ"; 23. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening inzake de behandeling van beroepschriften als bedoeld in artikel 6k, tweede lid, van de Wet op de bejaardenoorden"; 24. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening op het gebruik van de gemeentelijke sportterreinen". 25. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Kampeerverordening"; 26.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Algemene verkoopvoorwaarden bouwgrond 1994"; 27.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening houdende de voorwaarden waarop de gemeente medewerking zal verlenen aan het in bouw- exploitatie brengen van grond"; 28. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening op het beheer en het gebruik van de algemene begraafplaatsen in de gemeente Thoien"; 29.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 27 juni 1994 vastgestelde "Verordening houdende regels omtrent de verdeling van woonruimte en de wijziging van de samenstelling van de woonruimtevoorraad"; 30.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 27 juni 1994 vastgestelde "Subsidieverordening voor het stads- en dorpsvernieu wingsfonds van de gemeente Thoien"; 31.de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 22 maart 1993 vastgestel de "Bouwverordening van de gemeente Thoien"; 32. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 22 maart 1993 vastgestel de "Brandbeveiligingsverordening van de gemeente Thoien"; 33. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 19 oktober 1992 vastge stelde "Monumentenverordening Thoien 1992"; 34. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening houdende voorwaarden en bepalin gen waaronder de gemeente bijdragen zal verlenen voor verbetering van gebouwen in het belang van de handha ving van historische stads-, dorps- of landschapsbeel den"; 35. de door de raad van de voormalige gemeente Thoien in zijn openbare vergadering van 31 januari 1994 vastge stelde "Verordening regelende het gebruik van de gemeentelijke havens en kaden en bijbehorende werken te Thoien". Deze besluiten treden in werking op de achtste dag na de datum van deze bekendmaking. Voorts maken burgemeester en wethouders bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1995 heeft besloten: I. de Verordening regelende de sluiting van winkels in de gemeente Thoien, vastgesteld door de raad van de voor malige gemeente Thoien op 30 november 1981 en sinds dien gewijzigd, alsmede de Verordening regelende de sluiting van winkels in de gemeente Sint Philipsland, vastgesteld door de raad van de voormalige gemeente Sint Philipsland op 19 april 1989 en sindsdien gewijzigd, vervallen te verklaren en vast te stellen de "Verordening inzake winkelsluiting Thoien 1995". Deze verordening treedt in werking op de eerste dag na de datum van deze bekendmaking. II. de "Premieregeling industrie- of bedrijfsvestiging in de gemeente Thoien", vastgesteld door de raad van de voor malige gemeente Thoien d.d. 22 januari 1990, vervallen te verklaren en vast te stellen de "Premieregeling industrie- of bedrijfsvestiging in de gemeente Thoien". Deze pre mieregeling treedt in werking op de 8e dag na de datum van deze bekendmaking. Vanaf 8 februari 1995 liggen deze besluiten voor een ieder kosteloos ter inzage ter gemeentesecretarie, bureau algeme ne zaken en welzijn, (kamer 146). Tegen betaling van de kos ten kan daarvan een afschrift worden verkregen. Sint Maartensdijk, 7 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Thoien. Bestemmingsplan Sint Philipsland, gedeelte "De Luis ter IV"; Burgemeester en wethouders van de gemeente Thoien maken bekend, dat met ingang van 10 februari 1995, gedu rende een periode van zes weken voor een ieder tijdens de kantooruren ter gemeentesecretarie, Markt 1-5 te Sint-Maar tensdijk, ter inzage ligt het besluit waarmee gedeputeerde staten van Zeeland het bestemmingsplan Sint-Philipsland, gedeelte "De Luister IV" hebben goedgekeurd. Tot en met 23 maart 1995 kan gedurende bovengenoemde termijn van zes weken beroep worden ingesteld tegen het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State door: hen die zich tijdig op grond van artikel 27, eerste of twee de lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedepu teerde Staten hebben gewend; een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig het bepaalde in artikel 27, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening zich tot Gedeputeerde Staten te wenden; Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewij zing van het verzoek geeft de voorzitter van de Afdeling aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige voorziening betrekking heeft. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Thoien. Bestemmingsplan "Sint Philipsland, bedrijfsterrein Provincialeweg"; Burgemeester en wethouders van de gemeente Thoien maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 10 februari 1995, gedurende een periode van vier weken voor een ieder tijdens de kantooruren ter gemeentesecreta rie, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1995 geno men besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan "Sint- Philipsland, gedeelte bedrijfsterrein Provincialeweg", 2e fase. Dit bestemmingsplan heeft betrekking op de aanpassing van de voorschriften van het oorspronkelijk bestemmingsplan "Sint-Philipsland, bedrijfsterrein Provincialeweg". Zij die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt, alsmede belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest overeenkom stig het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, kunnen gedurende bovengenoemde termijn van vier weken bij gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, schriftelijk bedenkingen inbren gen. Sint-Maartensdijk, 9 februari 1995 Burgemeester en wethouders van Thoien.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5