A Provincie Zeeland Scheldereglement Sloot Stoofdijk Stavenisse klaar Lachsalvo's niet van de lucht bij klucht St. Joseph Crescendo moet er even inkomen Open dag provinciehuis Toerusting voor werkers in de kerken Oecumenisch project over: wat is geloof LET OP:! Sopraan komt niet uit de verf Bibliotheken zoeken leden voor kinderjury Uit op Tholen krijgt geld voor cultuur in St. Philipsland Donderdag 19 januari 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Het Scheldereglement regelt de plichten en rechten van Vlaanderen en Nederland voor wat betreft de scheepvaart op de Schelde. Woensdag 11 januari is een nieuw verdrag over dit reglement ondertekend. Ondermeer de veiligheid op de Westerschelde zal daar baat bij hebben. Het oude reglement stamde, op een paar kleine wijzigingen na, nog uit 1839. In beroep RO In beroep ABW COMMISSIES Een klucht. Zo betitelde toneelvereniging Sint Joseph het stuk 'De erfenis van oom Sjors', dat zaterdag in Oud-Vos- semeer werd opgevoerd. En inderdaad viel er voor het publiek heel wat te lachen. Vooral de streken van oud zeeman Daan (Peter Uijtdewilligen) en huisknecht Bart (Rien Goedegebuure) gaven er aanleiding toe. De tjok volle zaal vermaakte zich kostelijk. Bijl De meningen waren niet onverdeeld positief over het optreden van het Urker visserskoor Crescendo in de Gro te Kerk te Tholen. De uitvoering werd zaterdag bezocht door 500 mensen en ook zat een aantal inwoners gekluis terd aan de kerktelefoon waarop het concert werd uitge zonden. Er viel zo nu en dan echter wel wat aan te mer ken op het optreden. Controle Nierstichting Zaterdag 18 februari houdt de provincie open dag. Alle ge bouwen van het Abdijcomplex in Middelburg, de gebouwen van de directie milieu en wa terstaat aan het Groene Woud en van de directie economie, ruimtelijke ontwikkeling en welzijn op de Groenmarkt zijn dan vrij toegankelijk voor het publiek. Ook de Stichting VMC (volksge zondheid, maatschappelijke ont wikkeling en cultuur) aan de Dam en het Zeeuws Museum op het Ab dijplein doen mee aan de open dag. Kennismaking Het historische statenzaalcomplex is te bezichtigen. Aan de leden van de provinciale staten wordt gevraagd aanwezig te zijn in hun vergaderdomein en in te gaan op vragen van mensen die iets willen weten over de provinciale politiek. Ook de vergaderzaal van het colle ge van gedeputeerde staten -met een aantal prachtige oudheden- is open. Daar kunnen bezoekers ken nis maken met leden van het da gelijks provinciebestuur. Medewerkers van de provincie zijn momenteel druk aan de slag met het uitwerken van een aantal ideeën om de presentatie voor het publiek zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Bioscoop en monsters Het ziet er naar uit dat in de film zaal van het informatiecentrum - 'de provinciebioscoop'- continu vi deo- en filmvertoningen zullen zijn. Ook de drukkerij is open. Behalve dat kan worden bekeken hoe het drukken van allerlei boekwerkjes verloopt zullen bezoekers gratis een mini-poster ontvangen. Het milieu is een van beleidsterrei nen waarop de provincie actief is. Vandaar dat belangstellenden zelf decibels kunnen meten, mogen 'spelen' met het geo grafisch informatiesysteem en een monster van het water uit de eigen tuinvijver kunnen meenemen. Het monster zal vervolgens in het waterlabora torium worden onderzocht. De directie milieu en waterstaat zal zorgen voor een presentatie van het project Westerschelde Oeververbinding. Mogelijk gratis vervoer Het is de bedoeling het publiek met koffie en thee te verwelkomen in een (verwarmde) tent op het Ab dijplein. Daar krijgt men detailinfor matie waar men naar toe kan kan en wat er te zien valt. Gewerkt wordt aan een open baar vervoersysteem op 18 fe bruari. Belangstellenden van buiten Middelburg zijn op die manier in de gelegenheid om Nieuws gratis of tegen zeer geringe vergoeding de open dag te be zoeken. Er is kinderopvang aanwezig zodat volwassenen in de gelegenheid zijn enkele uren onbekommerd door de provinciale gebouwen te dwa- ien De openingstijden zijn van 10.00 tot 16.00 uur. Het Zeeuws Museum, waar dan o.a. een tentoonstelling van Piet Rijken te zien valt, vraagt voor en tree een sterk verlaagd tarief van 1,-.; kinderen tot en met 12 jaar onder begeleiding van een volwas sene mogen gratis naar binnen. De medewerkers van de provincie werken belangeloos mee aan de ze open dag. De ministers Sauwens en Jorrits- ma, commissaris der koningin Van Gelder en de Belgische ambassa deraad Verdonck (van links naar rechts) heffen het glas na de on dertekening van het verdrag. De hoorcommissie bestem mingsplannen komt donder dag 26 januari bijeen voor de openbare behandeling van be zwaarschriften op een tweetal gemeentelijke bestemmings plannen. Om 14.15 uur gaat het om het plan Kampeer- en zomerhuizenter- reinen van de gemeente Sluis-Aar- denburg. De bezwaren hebben te maken met de afschermende groenstroken en met de mogelijk heid tot uitbreiding van het terrein De Winne. Om 15.15 uur is van de gemeente Sluis-Aardenburg het plan facetherziening buitengebied in het geding. Bij de bezwaren gaat het om beperking van de intensie ve veehouderij, beperkingen bin nen het bouwblok en het tegen gaan van verpaupering van het buitengebied. Om 16.15 uur is er een open bare zitting van de adviescom missie AWB. De binnengekomen bezwaren op de streekplanuitwerking Voordelta worden behandeld. Zo worden er vraagtekens geplaatst bij de wen selijkheid om voor het gebied nu al het planologisch instrumentari um toe te passen en constateert men onduidelijkheden over de aan wijzing van gebieden met het ac cent natuur als staatsnatuurmonu- ment met als gevolg ongewenste beperkingen van de visserij en van het recreatief gebruik van omlig gende gebieden. Voorts zijn be zwaarden het niet eens met de sluiting van belangrijke delen van de Voordelta voor de watersport met inbegrip van de bootvisserij. De behandeling van de bezwa ren vindt plaats in het provin ciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De besliscommissie Algemene Bijstandswet komt dinsdag 24 januari bijeen voor het horen van bezwaarden en hun ge meentebestuur over eerdere besluiten van het gemeentebe stuur over bijstandsuitkerin gen. De behandeling van de bezwaar schriften gebeurt in het openbaar. Om 15.00 en 15.10 uur gaat het om bezwaarden uit Axel, om 15.20 uur uit Middelburg en om 15.40 uur uit Vlissingen. De zittingen zijn in het provincie huis, Abdij 6 in Middelburg. Nederland en Vlaanderen zijn over eengekomen dat de loodsplicht op de Westerschelde moet worden verscherpt. Ondermeer de Neder landse minister Annemarie Jorrits- ma en de Vlaamse minister Johan Sauwens waren om die reden 11 januari in Middelburg om het ver drag over het Scheldereglement te ondertekenen. De overeen komst moet nog worden goedge keurd door de twee parlementen. De belangrijkste wijziging is dat op de Westerschelde nu al le schepen met een lengte vanaf zestig meter en alle schepen met een gevaarlijke lading loodsplichtig zijn. Ei genlijk gold de loodsplicht al wel, maar nu komen er sanc ties te staan op het niet laten beloodsen van de schepen: twee maanden hechtenis of een boete van 10.000,-. Een rechtstreeks gevolg van de verscherpte loodsplicht is dat zonder beloodsing het schip sche havens wordt ongeveer drie kwart bediend door de Belgische loodsen en een kwart door de Ne derlanders. Met de beloodsing is veel geld ge moeid. Er zijn twee tarieven, het zeetarief en het binnen- of rivierta rief. Het zeetarief geldt voor de beloodsing van zee tot de rede van Vlissingen (of andersom). Zo betaalt een schip met een diep gang van zeven meter 3.000,-, met een diepgang van tien meter 6.000,- en is een diepgang van achttien meter goed voor een be drag van 15.000,-. Het riviertarief geldt vanaf de rede van Vlissingen tot de haven van bestemming en andersom. De kosten zijn onder meer afhankelijk van de afstand. De maximale af stand kost 1.500,-Op de rede van Vlissingen vindt de wisseling plaats van zeeloodsen en rivier- loodsen. Per jaar zijn dat er 55 tot 60 duizend. Dat zijn even zo vele scheepsbewegingen, exclusief de niet loodsplichtige schepen, de re creatievaart en de twee maal per uur kruisende Westerscheldeve- ren. niet meer is verzekerd, de ha venmeester het schip kan wei geren (dus geen verkeersbe- geleiding en niet laden of lossen) en dat de politie het schip kan dwingen te stoppen en voor anker te gaan. Geen smoesjes Smoesjes dat er geen loods aan boord kon komen vanwege zware weersomstandigheden gaan niet meer op om onder de beloodsing uit te komen. In het reglement is geregeld dat in dergelijke gevallen de beloodsing gebeurt op afstand: een loods geeft dan aanwijzingen vanaf een ander schip of vanuit de verkeerscentrale van de Schelde- radarpost. Ook de verdeling van de loods- diensten is opgenomen in het nieuwe Scheldereglement. Sche pen met een Nederlandse haven als bestemming krijgen een loods van het Nederlandse loodswezen. Van de vaart op een van de Belgi- De statencommissie algemeen bestuur vergadert maandag 23 januari aanvang 13.45 uur. Behalve de ingekomen stukken staat een reeks van onderwerpen op de agenda: herziening regle ment van orde, rapport commis sie werkwijze uit de Staten van Zeeland, rampenbestrijdingsplan Westerschelde, vaststelling pre mie IZR en nominale premie IZR/AWBZ, algemene subsidiever ordening Zeeland, rapportage po sitie provincie, nota technologie beleid 'Maak werk van innoveren', jaarrekening 1993 stichting SEOZ; subsidies voor het project vrou wenhulpverlening van de VMC, Stichting Emancipatiebureau Zee land en voor het project weidevo gels van de Stichting Landschaps verzorging; renovatie electrische installatie sluis Vlissingen, krediet voor aanpassing veerboot Prinses Christina aan de nieuwe veilig heidseisen en preventief samen werkingsverband 'opvallend tus senin'. Voorts, subsidies voor verwerving relatienotareservaat in de Clingepolder in Hulst, aan de Keihoogteweg in Wissenkerke, de Wallen in Aardenburg en de Le vensstrijdpolder bij Zierikzee; sub sidie voor ondersteuningsfunctio narissen ouderenbonden, begroting 1995 recreatieschap Het Veerse Meer, nieuwbouw Nl- OO-CEMO in Yerseke, bijdrage seof aan papiertrafiek beheers gebied Havenschap Terneuzen, Zeeland Studiecentrum en het eva luatieverslag PBRT-2. De afdeling basis- en speciaal onderwijs komt woensdag 25 januari, aanvang 14.00 uur, bijeen voor een openbare ver gadering. Gesproken wordt over aanbod sector cultuur van de VMC, het jaarverslag 1994 van de provincia le onderwijsraad, deelname aan vergaderingen, beoordeling pro vinciaal onderwijbeleid, basison derwijs in Zeeland 1994 en de op heffing van de werkgroep anders taligen. De commissievergaderingen vin den plaats in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De statencommissie voor alge meen bestuur begint met spreekrecht voor het publiek. Wie wil kan van de gelegen heid gebruik maken om de statenleden mondeling op de hoogte te brengen van zijn of haar mening over een van de onderwerpen die op de agen da staan. Agenda en vergaderstukken van de vergaderingen liggen ter inza ge in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middel burg. De toerustingscommissie van de Gereformeerde en Hervormde Ker ken op Tholen en Schouwen-Duive- land houdt op 21 en 28 februari en 15 maart een cursus voor ouderlin gen, diakenen en andere mensen die werk in of voor de kerk verrichten. De eerste twee avonden worden gehouden in het Hervormd kerkcen trum te Zierikzee vanaf kwart voor acht. Op 21 februari stelt ds. A.J. Bijl 'het omgaan met verscheiden heid aan geloofsbeleving binnen de kerk' aan de orde. Da. N.J. Köther- Middelhoek bespreekt 28 februari 'het luisteren en de gespreksvoering in het pastoraat'. De derde bijeen komst vindt plaats in de bovenzaal van de Gereformeerde Kerk te Zie rikzee. Daar spreekt da. Annet Bos nia over het diaconaal werken in de praktijk. Een aantal Katholieke parochies heeft het catecheseproject 'Geloven, wat is dat eigenlijk' opgezet. Op vier avonden volgen de deelnemers aan het project de twee bijbelse figuren Abraham (die omwille van het geloof huis en haard verlaat) en Jona (die altijd wel een uitvlucht weet). Deze twee moeten de bezoekers van de avonden dichter bij het geloof en henzelf brengen. De bijeenkomsten worden gehouden op 2, 9, 16 en 23 februari op een nog nader te bepalen plaats. Het project is oecumenisch zodat alle mensen eraan mee kunnen doen. Men kan zich opgeven door een briefje in te leveren bij de brie venbus van de Rooms Katholieke kerk aan de Markt 22 in Tholen, bij mevr. Heijdra aan de Molenweg 38 te Oud-Vossemeer (tel. 01667- 2395) en de pastories te Lepelstraat en Halsteren. De gerenommeerde LIJSTENMAKER voor het eiland Tholen Molenstraat 13, tel./fax. 01666-4041 4695 CK Sint-Maartensdijk Tijdelijke ingang via Sportshop J&C Advertentie I.M. De ruilverkaveling Stavenisse voorziet in een nieuwe sloot onder de Stoofdijk. Die is klaar maar door de natte omstandigheden laat de afwerking op zich wachten. De Veerweg is op dit ogenblik voor een groot deel afgesloten vanwege graafwerkzaamheden. De weg wordt verbreed. Plaats van handeling is een landhuis, dat is geërfd door een Amsterdamse familie. De huisknecht en dienstbode Janet (Calista Timmermans-Uijtdewilli- gen) willen de familie er echter zo snel mogelijk weg hebben, omdat ze het huis - samen met wijlen oom Sjors - gebruikten als uitvalsbasis voor de handel in verdovende mid delen. Met een huisspook wordt de familie schrik aangejaagd. Het - overigens knap uitgevoerde - decor is daartoe aangepast. Zo is er een boekenkast als geheime deur, een schommelstoel en een kandelaar die uit zichzelf bewegen en een schilderij dat kan zakken. Dat laatste gebeurt regelmatig, om de huisknecht te onthullen die stoïcijns de kamer inkijkt en met diepe stem de erfgenamen de stuipen op het lijf jaagt. Dochter Louky (Greta Heijboer- Havermans) gelooft echter niet in spoken en zij krijgt hulp van recher cheur Tanja (Maddie Geuze-Hoek). Deze doet zich voor als een actrice die met autopech is gestrand, maar in werkelijkheid onderzoekt ze de drugshandel vanuit het landhuis. In de vermomming van boswachter komt ook inspecteur Max (Eric van Hees) daar op af. De familie is inmiddels zo bang, dat het echtpaar Hein en Bet (Alfred Vis en Jacoline de Reus) met Daan en diens vrouw Dora (Anna Haver- mans-de Leeuw) het huis het liefst zo snel mogelijk verlaten. Verdwij ningen en uiteindelijk de ontmaske ring van Bart en Janet leiden nog tot de nodige, komische, verwikkelin gen. Daarbij verschijnt Bart als hoogtepunt met een reusachtige bijl op het toneel en hakt op het meubi lair in. Zijn onverstoorbaar optreden is één van de facetten die het noe men waard zijn. Maar ook Hein en Bet - met een prachtig Amsterdams accent - worden prima neergezet. En Peter Uijtdewilligen - die zelfs het publiek bij zijn spel betrekt - leeft zich al evenzeer in zijn rol in (of uit?) als zijn vader in het verleden deed. De vaak onverwacht losbar stende lachsalvo's maakten het jam mer genoeg meerdere keren onmo gelijk om de dialogen goed te vol gen. Maar de 300 toeschouwers (er waren vier rijen stoelen bijgezet in de zaal) zaten daar niet mee. Zij beleefden een prima avond en beloonden zowel de acteurs en actri ces als de medewerkers achter de schermen - tot de afwezige regisseur Cees Aanraad toe - met een gul applaus. Crescendo, onder leiding van diri gent Kramer, begon met het lied 'Heer, ik kom tot U'. Men begon neuriënd en na een zacht gezongen eerste couplet werd er steeds luider gezongen. Na deze opening werd het programma in vlot tempo en zonder pauze afgewerkt. Men moest er wel even in komen. Dat werd ook in het koor geconstateerd. Later werd het beter, zowel bij de zangers als bij de begeleidend pianist Henk van Putten. De Thoolse bibliotheken zijn weer op zoek naar leden voor de kinderju ry. Ieder jaar kiezen kinderen van negen tot veertien jaar hun favoriete boeken uit. Zowel landelijk als plaatselijk wordt het beste boek gekozen. Er zijn op Tholen kinder jury's in Tholen, Sint-Annaland en Sint-Maartensdijk. Daarvoor zijn twee leeftijdscategorieën: in de B- jury zitten kinderen van negen tot elf jaar en in de C-jury twaalf- tot veer tienjarigen. Per plaats kunnen er in elke jury twaalf kinderen meedoen. Onder begeleiding lezen ze zes boe ken die in 1994 voor het eerst zijn verschenen. Wekelijks komt de jury bij elkaar om over de gelezen wer ken te praten en er een oordeel over te geven. Nadat alle boeken gelezen zijn, wordt er een Thoolse top-6 opgesteld. De Thoolse kinderjury begint in de week van 30 januari. Kinderen die mee willen doen, moe ten: tussen de negen en veertien jaar zijn, een boek per week uit kunnen lezen, een paar uur per week tijd hebben om naar de bibliotheek te gaan voor overleg en lezen en een eigen mening hebben over de boe ken die ze lezen. Wie hieraan vol doet en in de kinderjury wil zitten, moet zich zo snel mogelijk - maar vóór 27 januari - opgeven bij de bibliotheek. Sopraan Femmy van der Weg is een belangrijke publiekstrekker bij de optredens van Crescendo. Maar tij dens dit concert kwam dat er niet echt uit. De zangeres kwam dan ook niet helemaal zuiver over. De solis ten van het koor, de baritons Kramer en Bakker, zongen daarentegen het melodieuze duet 'Heer, ik hoor van rijke zegen'. Hoogtepunten van het optreden waren 'Vrede als water stromen' en 'De Lichtstad'. Bram Bout begeleidde de samenzang op het orgel. De stichting Uit op Tholen wilde met dit concert, dat toch wel anders is dan het normale programma, eens een uitgebreider publiek trekken. Men besloot het Urker visserskoor Crescendo te vragen. De zangers waren zo'n veertien jaar geleden al eens in de Grote Kerk in Tholen te beluisteren. Het koor heeft een eigen identiteit en koorklank met een wat overheersende tenorpartij. Het zingt zuiver en kan, als dat nodig is, veel volume uit de kast halen. Dirigent Kramer heeft zijn koor goed onder controle, maar kan niet helemaal voorkomen dat de leden doen wat vissers eigen is: af en toe buiten de zone vissen, of in dit geval zingen. Ze volgen niet altijd hun dirigent. Niettemin vonden velen het een geslaagd concert. De collecte voor de nierstichting heeft in Sint-Maartensdijk ƒ812,95 opgebracht. Pak even uw zakboek/a THOLEN 24 jan. jokeren Anbo, zaal Schut tershof 14 u. 25 jan. jaarvergadering natuurver- eniging. 30 jan. algemene jaarvergadering plattelandsvrouwen. 1 en 8 feb. scholentoernooi dammen en schaken, Meulvliet 13.30 u. 7 feb. winterbingo Anbo, zaal Schuttershof. 15 feb. mevr. A. Kuijper-Nap spreekt voor NCVB over 'Vrouwen geschiedenissen', 't Visnet 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 25 jan. koersballen Anbo, Vossen- kuil 14 u. 28 jan. opvoering 'Een zwarte Pool' door Theater Split, Vossenkuil 20.15 u. SINT-ANNALAND 25 jan. ouderavond School met de Bijbel, gemeenschapsruimte 19.30 u. 18 feb. optreden zanger Willem Vermandere, Wellevaete 20.15 u. SINT-MAARTENSDIJK 23 jan. vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14u. 25 jan. kennismakingsmiddag meer bewegen voor ouderen, Haestinge 14-17 u. 26 jan. jaarvergadering plattelands vrouwen, Haestinge. 30 jan. vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14 u. Uit op Tholen krijgt 850 gulden meer om ook cultuur op St. Philips land te kunnen brengen. Daarmee komt de totale gemeentelijke bijdra ge dit jaar op 23.350 gulden. De gemeenteraad neemt daarover maandagmiddag een beslissing. De stichting wil zelf overigens 30 mille, terwijl de gemeente de subsidie in 1994 verlaagde van 25 tot 22.500 gulden. "Gelet op de beperkte finan ciële ruimte zijn wij van mening, dat de subsidie voor deze instelling op het niveau van 1994 gehandhaafd moet worden", schrijven b. en w. aan de gemeenteraad. Het college is wel bereid om rekening te houden met de uitbreiding van het werkge bied van Uit op Tholen. Nu St. Phi lipsland erbij komt, betekent dat op jaarbasis een verhoging van 2500 gulden, wat met ingang van het theaterseizoen 1995/96 pas volledig doorwerkt. 2 feb. de Noordpoort, ZLM/ZMO, 19.30 u. POORTVLIET 30 jan. jaarvergadering plattelands vrouwen, 't Ouwe Raed'uus 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 26 feb. driedimensionale objec ten M.J. Joossen, Markiezenhof, t/m 11 maart fototentoonstelling 'Vastenavond vastgelegd, Markie zenhof. 20 jan. blijspel 'Non Actief met o.a. Jos Brink, De Maagd 20.15 u. 21 jan. jazzconcert 'Russian Roulet te' van Uralsky jazzband from Rus sia, De Maagd 20.15 u. 21 jan. bluesnight met Oscar Benton Blues Band en South West Blues, Botte Hommel 21.30 u. 26 jan. informatieavond show- marchingband Rhapsody, Stoelemat 20 u. 26 jan. dubbel-duocabaret met Kommil Foo en Zindroom, De Maagd 20.15 u. 28 jan. funky jazz-dancenight met The Hipbone Connection, Botte Hommel 21.30 u. 28 jan. moderne jazz-dans van Djaz- zex, De Maagd 20.15 u. 29 jan. The Capella Chamber Orchestra St.Petersburg, De Maagd 20.15 u. 1 feb. Engelstalig toneelstuk Sher lock Holmes, De Maagd 20.15 u. 2 feb. muzikaal programma 'Mor genster' van Jasperina de Jong, De Maagd 20.15 u. 3 feb. romantisch klassiek ballet 'Het zwanenmeer', De Maagd 20.15 u. film+++Film+++film+++ ROXY 1: Frankenstein - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 16.15, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.30 en 20 u. The Mask - za en wo 14 u. ROXY 2: Interview with the Vam pire - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. De Leeuwenkoning - vr 18.45 u.,za 14, 16.30 en 18.45 u., zo 14 en 16.30 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Junior - do en ma 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30,u., wo 14 en 20 u. Filmclub Cinema Paradiso: Night on Earth - di 20.30 u. CINEMACTUEEL 2: Disclosure - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. De Leeuwenkoning (Nederlandse versie) - za en wo 14 u., zo 14en 16.15 u. CINEMACTUEEL 3: The Lion King - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7