SPS wil een nieuwe trainer Sponsorloop houdt WHS-jeugd het gehele seizoen wel bezig C-junioren Vosmeer het sterkst Schakers DEZ verspelen kansen Fri d'Or en De Fles aan de leiding Twee teams van Meulvliet aan de top Ophokplicht voor duiven Toby Hage geen kans op wereldtitel Zaalvoetbaltoernooi in Meulvliet met 42 jeugdteams 9,00 alléén voor particulieren (bij contante betaling of cheque). IF "MEULVLIET" THOLEN Voetballes van Gerrie en Arnold M in St. Annaland Nieuwkomer aan de leiding Gooi een spierinkje uit en vang die kabeljauw Donderdag 29 december 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Roger Withagen blijft bij Vosmeer Het bestuur van SPS zoekt voor het nieuwe seizoen een andere trainer. Na twee jaar wil de voetbalcombinatie uit Poortvliet/Scherpenisse het contract met Piet van Koulil niet verlengen. Trainer Roger Withagen van Vosmeer heeft wel het vertrouwen van de spelersgroep en het bestuur. De Ossendrechtenaar heeft opnieuw zijn con tract verlengd en gaat beginnen aan zijn zesde jaar bij de afdelingsploeg. Withagen verrast Gevoelig Tennis Klimaatservice valt uit Denksport Met ruim 4300 gulden was de opbrengst van de sponsor loop bij WHS zaterdagmiddag ver boven verwachting. "Met 2500 gulden waren we al blij geweest", zegt jeugd- secretaris Chr. van 't Hof. "Met bijna het dubbele kunnen we het gehele seizoen wel vooruit." Trainerscursus Aan het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi van de Thoolse en Sint-Philipslandse clubs doen dit keer 42 jeugdteams mee. Bij de C-junioren, die dinsdag in actie kwamen, toonde Vosmeer zich de sterkste. Bij de F-pupillen was dat de organiserende vereniging Noad '67. Vandaag is de slotdag van het driedaagse festijn. E-pupillen De tweede wedstrijd van schaakclub Denk en Zet (DEZ) uit Scherpenisse, tegen de Scheldeschaker uit Wemeldin- gen, is in een 4-4 gelijkspel geëindigd. DEZ had lange tijd de overhand, maar zette dat niet om in winst. Daar mee blijft de club staan in de middenmoot van de eerste klas noord van de Zeeuwse schaakcompetitie. Middenspel Denksport Hage op Flakkee Slechte zet Onderling Als U gebruik maakt van onderstaande BON kost uw spierinkje SLECHT^ Vul de bon vandaag nog in, knip hem uit en lever hem met betaling van 9,00 in bij uw bezorger, waarvan U het adres hier onder vindt:: 0p deze adressen kunt U natuurlijk ook terecht met al uw andere advertenties. "Piet van Koulil heeft leuk gefunc tioneerd, maar bestuur en spelers groep zijn van mening aan iets nieuws toe te zijn", licht SPS voor zitter J.L. Elenbaas toe. De trainer uit Bergen op Zoom kan na twee sei zoenen op zoek naar een nieuwe vereniging. Zijn periode bij SPS was weinig succesvol. Het eerste seizoen degradeerde hij met zijn club uit de KNVB. Ook in de Zeeuwse afdeling blijven de resultaten matig. "Het mislopen van de eerste periodetitel speelt denk ik ook mee", aldus Van Koulil, die zelf nog niet wist of hij wel bij SPS wilde blijven. "Het bevreemdt mij dat vorig seizoen, toen er dramatisch weinig punten werden behaald, er geen negatieve weerklank was, terwijl er nu op zijn minst twijfels zijn." Volgens Van Koulil is een periode van twee seizoenen vrij kort, al meent hij dat met de afdelingsploeg weinig progressie meer is te maken. "Er is bij SPS nog wel wat te bou wen, maar zij zitten met de huidige spelersgroep tegen het plafond van hun mogelijkheden", oordeelt de trainer, die ook de blessures van enkele belangrijke spelers aanvoert voor de mindere resultaten. "In de eerste competitiewedstrijden deden we het goed, maar ook toen was SPS zeker geen klasse beter dan de tegenstanders", meent Piet van Kou lil. Het bestuur van SPS heeft inmid dels al diverse gegadigden gepolst om Van Koulil op te volgen. "Hoe wel we momenteel afdelingsvoetbal spelen, zoeken we een trainer van KNVB-niveau. Als trainer is het juist een uitdaging om ons weer terug te brengen op dit niveau", meent voorzitter Elenbaas. Trainer Piet van Koulil zoekt voor het sei zoen 1995/96 een club die uitkomt in de KNVB. Trainer Roger Withagen uit Ossen- drecht heeft opnieuw zijn contract verlengd bij voetbalvereniging Vosmeer, waar hij nu bezig is aan zijn vijfde seizoen. "Het verraste mij dat het bestuur met het verzoek kwam om mijn contract te verlen gen", vertelt Withagen. "Na vijf sei zoenen had ik rekening gehouden dat zij toe waren aan een nieuw gezicht. Het streelt mij als trainer dat ik nog steeds het vertrouwen geniet bij spelers en bestuur. Na twee weken bedenktijd ben ik op het aanbod ingegaan, met de hoop dat de positieve sfeer bij Vosmeer blijft hangen. De verjonging bij Vosmeer blijft voor mij als trainer een uitda ging", aldus Roger Withagen. In de bedrijvencompetitie is de strijd spannend. Voorlopig leidt Fri d'Or in poule A en De Fles staat aan kop in de B- poule. Fri d'Or speelde ook nog een inhaalwedstrijd tegen Budelpack. Dat liep echter uit op een 6-7 overwinning voor Budelpack dat daarmee zijn eerste punt pakte. De tussenstand in poule A is: I Fri d'Or met zes punten uit drie wed strijden; 2 General Electric plastics 1 5 uit 3; 3 Café Stavenisse 4 uit 3; 4 Bou- man-Potter 3 uit 3; 5 GE 2 3 uit 4; 6 Le Chateau 2 uit 3; 7 Budelpack 1 uit 2; 8 De Poort 0 uit 3. In de B-poule is de stand: I De Fles 8 uit 4; 2 GE 3 8 uit 4; 3 Bloemenhal 7 uit 4; 4 Tesc/Lievensberg 5 uit 4; 5 De Stercke Duvel 4 uit 4; 6 Dorpsherberg 2 uit 4; 7 Beursplein 0 uit 3; 8 Bloemkool 0 uit 3; 9 Delta Nuts 0 uit 4. De beide zaalvoetbalteams van Meul vliet doen het goed in de KNVB-compe- titie. In de tweede klas staat Meulvliet 1 met zestien punten uit veertien wedstrij den in de top van het klassement. Meul vliet 2 is koploper in de eerste klas reser ve met 23 punten uit veertien wedstrij den. Meulvliet 1 verbeterde zijn positie niet. Tegen Cromwiel ging het Thoolse team tenonder met 5-4. Nadat Meulvliet op een 2-0 voorsprong was gekomen via doelpunten van Durmus Celik en Jan Minheere, kwam Cromwiel net voor rust terug tot 2-2 door fouten in de Thoolse verdediging. De sterk spelende doelman Jacky Franke kon niet voorkomen dat de tegenstander uitliep naar een 5-2 rust stand. In de tweede helft kwam Meul vliet nog terug tot 5-4 door treffers van Jan Minheere en Marco van der Wielen, maar de resterende tijd was te kort om de gelijkmaker te scoren. Tegen Huub Bloks ging het Meulvliet beter af, al leek het daar aanvankelijk niet op. Meulvliet had weinig balbezit en speelde traag en individueel. Toen Mar co van der Wielen bij een uitval de score opende, veranderde echter de wedstrijd. Door twee treffers van Frans Hagenbeek en doelpunten van Lars Tazelaar en Van der Wielen liep Meulvliet uit naar een 5- I ruststand. In de tweede helft zakte de Thoolse ploeg weer in en Huub Bloks kwam terug tot 5-4. Keeper Franke hield zijn ploeg echter in de wedstrijd en toen de tegenstanders op de gelijkmaker gin gen jagen, profiteerde Meulvliet van de ruimte. Hagenbeek, Hassan Eljilali en Tazelaar brachten de Thoolse ploeg op 8-4. Kort voor het einde scoorde Huub Bloks nog een keer tegen zodat de eind stand 8-5 werd. Koploper Meulvliet 2 schreef tegen hek- kesluiter Kannebuis 3 een gevoelig ver lies in de boeken. Deze ploeg haalde in elf wedstrijd slechts één punt en Meul vliet onderschatte het team. Desondanks bereikten de Thoolse voetballers een 3-0 voorsprong. Er werd echter ongeïnspi reerd gespeeld en dat resulteerde in de laatste seconden in de gelijkmaker voor Kannebuis. Een vrije trap wegens terug spelen op de keeper leverde die kans op. Zo werd de eindstand 3-3. Opvallend genoeg werd er de volgende wedstrijd tegen naaste concurrent Crom wiel 2 wél een goed resultaat geboekt. Meulvliet was nu wel bij de les. De ener verende wedstrijd, met een 2-1 ruststand in het voordeel van Meulvliet, won de Thoolse ploeg uiteindelijk met 5-2. Peter Franke scoorde tweemaal, Dirk Verduit, Alex van der Reest en Bas Verduit ieder één keer. Landbouworganisaties, de jagers vereniging, postduivenorganisaties en het ministerie van landbouw, vis serij en natuurbeheer hebben aan de Zeeuwse gemeentebesturen ge vraagd om van 7 tot en met 21 janu ari een ophokgebod voor postduiven in te stellen. De schade die wilde en verwilderde duiven jaarlijks aan richten aan land- en tuinbouwge- wassen is aanzienlijk. Om op deze dieren te kunnen jagen, zonder daar bij het risico te lopen om postduiven te schieten, is om de ophokplicht gevraagd. In overleg met de jagers vereniging KNJV zal aan zo'n 30 jagers, verspreid over de provincie, de kans gegeven worden om met een speciale vergunning in een bepaald gebied extra jacht te maken op de wilde duiven. Daarnaast wordt iede re jachthouder gevraagd in zijn eigen gebied meer dan normaal te jagen op verwilderde en wilde dui ven. Zo hoopt men de schade aan het gewas in het komende voorjaar te beperken evenals de vervuiling rond openbare gebouwen. /L In het sponsortennistoemooi in De Kar- mel te Bergen op Zoom, is het team van Klimaatservice Zuid als één van vier teams uitgevallen in de plaatsingsronde voor de finales. Damtoernooi. Damvereniging PWG 's-Gravenpolder organiseert zaterdag het vijfde Rabodamtoer- nooi in dorpshuis Ons Dorpsleven te 's-Gravenpolder. De wedstrijden beginnen om tien uur en er doen meer dan honderd dammers van bin nen en buiten de provincie aan mee. De Thoolse dammer Toby Hage maakt geen kans meer op de wereld titel dammen bij de jeugd. Hage ver bleef tot vandaag in het Franse Chartres. Daar deed hij, als één van de drie Nederlandse schakers, mee aan het kampioenschap van de juni oren. Hage begon het toernooi met een remisepartij. In de tweede ron de, tegen de Nederlander Kees Thijssen, verloor hij zelfs. Daarna krabbelde de Tholenaar echter weer op met drie overwinningen op rij. Hij versloeg de Fransman Baguelin, de Pool Haidjuk en de Litouwer Bernotas. Daarna volgde een remise tegen de Oekraïner Friedman en in de zevende ronde werd hij geklopt door titelverdediger Georgiev uit Rusland. Met dat laatste verlies ver speelde Hage zijn kansen op de wereldtitel. Dinsdag stond hij samen met vier anderen op de zesde plaats met acht punten uit zeven wedstrij den. De twee overige Nederlanders, Thijssen en Kemperman, staan wel iswaar met twee anderen op een tweede plek, maar ook zij kunnen alleen nog vechten voor zilver of brons. Titelverdediger Georgiev stond dinsdag met drie punten een zaam aan de leiding. De WHS-junioren beginnen aan hun sponsorloop op het St. Annalandse sportveld. Onder zonnige, winterse omstandig heden gaf voorzitter S. Westdorp Mzn. om twee uur het startsein voor de 60 deelnemers. "Een prima initia tief', zei de voorzitter. "Er staan veel activiteiten op het programma voor de jeugd en dat kost geld. De deel name van lopers en sponsors en de belangstelling van de ouders toont de grote betrokkenheid bij onze ver eniging." De St. Annalandse voetbalclub wil de oud-Ajax-vedetten Gerrie en Amold Mühren in juni les laten geven aan de jeugdspelers. Daar naast staat er een uitstapje gepland voor de A-junioren en een over nachting van de pupillen in de kanti ne. Jeugdleider J. Bliek sprak over 'een reuze middag.' "Van de 68 jeugdleden lopen er 60 mee en dat is een mooi resultaat. De C-junioren zijn compleet, alleen A-junioren zijn er niet zoveel, maar die hebben zich verdienstelijk gemaakt bij de distributie van de rolemmers." Vol gens Bliek vertoont de jeugdafde ling bij WHS een stijgende lijn. "We zitten al aan een tweede F-groep te denken. Vanaf zes jaar kun je lid worden en dat doen steeds meer jon gens. Per jeugdelftal hebben we twee leiders/trainers beschikbaar en dat is een goede basis. Je ziet ook vanmiddag weer, dat de leiders de lopers op sleeptouw nemen." De junioren liepen rondjes van 250 meter, de pupillen waren in 100 meter rond. Van de eerste groep leg de Jack Rijnberg (D) de meeste rondjes af met 45, evenals Hans Leune en Levi v.d. Horst (beiden C). Zij kregen een beker, zoals Comé van Tilbeurgh met 12 rondjes bij de A-junioren. Bij de pupillen werden de rondjes van 100 meter het meest afgelegd door Richard v.d. Repe van de El-pupillen; 102. Stefan van Vossen met 93 van de F en Arman do v.d. Repe met 89 rondjes van de E2-pupillen kregen eveneens een beker. Er waren ook nog prijzen voor dege nen die de meeste sponsors hadden aangebracht. Het record kwam ro yaal op naam van Dennis van Vos sen (D) met 111. Iman Rijnberg (C) volgde op grote achterstand met 50 en Comé van Tilbeurgh (A) bracht 7 sponsors aan. Ze ontvingen alle drie een sporttas. Bij de pupillen haalde Perry Snoep (E2) de meeste spon sors binnen met 42 donateurs van de loop. Marco Poot (El) volgde met 41 en Patrick van 't Hof (F) met 34 sponsors. Deze drie pupillen kregen een bal als beloning voor hun inzet. Gisteravond reikte N. de Frel sr., oud-trainer van WHS, aan 18 leden een certificaat uit voor het met suc ces volgen van de jeugdtrainerscur sus. Gedurende acht weken waren 12 jeugdleiders en 6 adspirant-lei- ders bezig met de theoretische en praktische opleiding volgens de zogenaamde Zeister visie. "De KNVB wil een betere begeleiding van de jeugd", legt leider J. Bliek uit. "Men wil het plezier in de voet balsport stimuleren door o.a. de prestatiedwang terug te dringen. Automatisch ben je prestatiegericht, maar daarmee zijn we al veel tegen de lamp gelopen. Ook als je bijna elke week als jeugdelftal verliest, moetje het plezier in de sport zien te houden. Slap voor stap probeert WHS de jeugd hogerop te krijgen en zo'n cursus past in het doel, de jeugd beter te begeleiden. Onder de jeugd leiders zitten veel le en 2e elftalspe lers en dat vinden we heel positief. Zij zijn met de toekomst van onze vereniging bezig. Onder trainer De Frel lag de nadruk destijds sterk op de conditie, volgens de Zeister visie doen de spelers veel meer met de bal. Naast de theorie, was er ook praktijk, zoals een wedstrijd tussen WHS E-Stavenisse E, die in een 1-1 gelijkspel eindigde. De plus- en minpunten zijn geanalyseerd en daar steekt iedereen wat van op." De geslaagden zijn Bram Rijnberg, Marco den Engelsman, Jaap Ver hoef, Wim Snoep, Johan v.d. Repe, Kees Heijboer, Jos Poot, Marco Scherpenisse, Ad de Keizer, Sjacco Bliek, Hans Vroegop, Chris van 't Hof, Marco Elenbaas, André van Ast, Laban Hage, Dirk Westdorp, allen uit St. Annaland en Sonja van Oeveren uit Stavenisse. De F-pupillen strijden om de bal in Meulvliet. Om de competitievrije periode rond de feestdagen te doorbreken, organi seren de voetbalclubs al vele jaren dit evenement voor hun jeugdleden. Tholense Boys doet niet meer mee sinds het besloot om met het eerste elftal af te zien van deelname aan de Eendrachtcup. In Meulvliet brengt Noad '67 dit keer de meeste teams op de been: negen. WHS, Smerdiek en SPS schreven acht teams in, Vosmeer zes en Stavenisse drie. Vanmiddag tussen kwart over drie en vijf uur sluiten wedstrijden tus sen de jeugdleiders van de diverse clubs het toernooi af. Tevoren spe len de A-junioren en vanmorgen staan de D-pupillen tegenover elkaar. Dinsdag openden de F-pupillen, die met zes veldspelers en een keeper speelden, het voetbalfeest. Na vijf ronden kwam Noad zonder puntver lies als eerste uit de bus, met vier punten voorsprong op Vosmeer. Derde Smerdiek F2 5 p., 4. Smer diek F1 4 p., 5. SPS 3 p. en 6. WHS 2 p. De C-junioren speelden in twee poules van vijf teams. Beiden wer den door Vosmeer winnend afgeslo ten. Eindstand poule A: 1. Vosmeer Cl 7 p., 2. Noad Cl 6 p., 3. Smer diek Cl 5 p., 4. WHS 2 p., 5. SPS 0 p. Eindstand poule B: 1. Vosmeer C2 5 p., 2. Stavenisse 5 p., 3. Smer diek C2 5 p., 4. Noad C2 3 p. en 5. Vosmeer C3 1 p. Gisteren kwamen de E-pupillen en B-junioren in actie. De uitslagen van dinsdag zijn als volgt: F-pupillen. SPS-Noad 0-1, WHS-Smer- diek 1 0-1, Smerdiek 2-Vosmeer 0-2, Noad-WHS 2-0, SPS-Smerdiek 2 0-1, Smerdiek 1-Vosmeer 0-0, WHS-Smer- diek 2 0-1, Vosmeer-SPS 1-0, Noad- Smerdiek 1-0, WHS-Vosmeer 0-0, Smerdiek 1-SPS 0-1, Smerdiek 2-Noad 0-2, SPS-WHS 0-0, Vosmeer-Noad 0-2, Smerdiek 2-Smerdiek 1 0-0. C-junioren, poule A. WHS-Smerdiek 1 1-2, Vosmeer 1-SPS 2-0, Noad 1-WHS 2-1, Smerdiek 1-Vosmeer 1 0-1, SPS- Noad 1 0-5, WHS-Vosmeer 1 0-1, SPS- Smerdiek 1 1-3, Noad 1-Vosmeer 1 0-0, WHS-SPS 3-0, Smerdiek 1-Noad 1 0-0. C-junioren, poule B. Stavenisse-Smer- diek 2 1-2, Vosmeer 2-Vosmeer 3 3-1, Noad 2-Smerdiek 2 1-2, Stavenisse- Vosmeer 2 1-1, Vosmeer 3-Noad 2 0-2, Smerdiek 2-Vosmeer 2 1-3, Noad 2-Sta- venisse 0-5, Smerdiek 2-Vosmeer 3 2-2, Vosmeer 2-Noad 2 0-0, Vosmeer 3-Sta- venisse 0-5. Het toernooi verliep dinsdag en woensdagmorgen voorspoedig. Uit gezonderd dan voor een C-junior van Stavenisse, die zijn enkel brak. De uitslag bij de E-pupillen was 's morgens in de B-poule als volgt: 1 WHS E2 6 p., 2. Vosmeer E2 5 p., 3. Smerdiek E2 en SPS E2 3 p., 5. Noad E2 3 p. In tien wedstrijden werden slechts zeven doelpunten gescoord. Uitslagen B-poule: WHS 2-Smerdiek 2 1 -0, Vosmeer 2-SPS 2 0-0, Noad 2-WHS 2 0-0, Smerdiek 2-Vosmeer 2 0-0, SPS 2-Noad 2 0-0, WHS 2-Vosmeer 2 1-1, SPS 2-Smerdiek 2 1-1, Noad 2-Vosmeer 2 0-1, WHS 2-SPS 2 I -0, Noad 2-Smer diek 2 0-0. Vincent Fructuoso speelde voor DEZ op het tweede bord met wit tegen W. van Gent. Het werd een Grünfeld-Indische partij waarbij Fructuoso een sterk pionnencentrum kreeg. Hij had het initiatief en in de 24-ste zet offerde hij een paard. Daardoor kwam zwart mat te staan: 1-0. Jan de Graaf breidde de voorsprong uit door op het vijfde bord K. Duin kerken te verslaan. In een Konings- Indische verdediging had De Graaf niet veel moeite met zijn tegenstan der die al in de tiende zet een pion en kwaliteit weggaf. Duinkerken ging bovendien in de 37-ste zet door zijn vlag. Op het zevende bord nam Ad Niede- rer het voor DEZ op tegen P. Scher penisse. De opening was onregel matig en er waren kansen voor beide spelers. Het middenspel van Niederer was echter beter en leverde hem een winst van twee pionnen op. In de 28- ste zet stond de Wemeldingse tegen stander mat. 3-0. Op het eerste bord ging het minder goed voor DEZ. Dig de Graaf speel de met zwart tegen D. van Noppen. De Pirc verscheen en beide spelers waren hiermee niet zo bekend. Van Noppen maakte een sterke stelling en De Graaf kwam minder goed te staan doordat hij niet op tijd met een centrumdoorbraak kwam. Door sterk combinatiespel van de witspe- ler en tijdnood voor zwart, ging de partij verloren voor DEZ: 3-1 Dat gold ook voor het vierde bord waar Sebastiaan Koedoot met zwart Konings-Indisch schaakte tegen W. Loomans. Koedoot speelde de ope ning niet helemaal correct en stond daardoor vanaf het begin met zijn Piet Hage uit Scherpenisse deed zaterdag mee aan een wedstrijd over tien Engelse mijlen, georganiseerd door atletiekvereniging Flakkee. De Thoolse atleet finishte in één uur en twee minuten. rug tegen de muur. De partij ging dan ook verloren: 3-2. John den Engelsman boekte op het derde bord winst tegen J. Capello. Vanaf het begin had Den Engelsman een betere stelling, boekte enkele pionnen winst en won daarmee de partij: 4-2. De laatste twee partijen werden later afgewerkt omdat de Scheldeschaker op de eerste avond niet genoeg spe lers bij elkaar kon krijgen. Eén remi se was voor DEZ genoeg om de twee wedstrijdpunten op te strijken. Dat lukte echter niet. Hans Dijke wilde op het zesde bord tegen B. Boone een koningsgambiet spelen, maar zijn tegenstander speelde Sici- liaans. Doordat Dijke niet oplette, verloor hij een stuk vanwege een penning. Na enige tijd won de Wemeldingse tegenstander: 4-3. Winst of gelijkspel hing nu af van de laatste partij van Johan Aamoudse tegen P. Hoogesteger. Aanvankelijk zag dat er goed uit voor DEZ. Aar- noudse kwam sterk uit de opening (een aangenomen koningsgambiet). Hij ontwikkelde zijn stukken goed en kreeg een gezonde stelling met aanvalskansen. Aamoudse deed echter twee slechte zetten en zag een vork van zijn tegenstander over het hoofd. Daardoor verloor hij een stuk en daarmee ook de partij: 4-4. In de onderlinge competitie van DEZ gaan nieuwkomer Peter van Oevelen en Jan de Graaf aan de lei ding in respectievelijk de A- en B- poule. De stand in poule A halver wege de competitie is: 1 Peter van Oevelen 6 punten uit 7 partijen; 2 Vincent Fructuoso 5 uit 6; 3 Dig de Graaf 4,5 uit 6; 4 Ad Niederer 3 uit 6; 5 Johan Aamoudse 2,5 uit 6; 6 Jan Rijstenbil 1 uit 6; 7 Hans van den Ouden 0 uit 7. In de B-poule: 1 Jan de Graaf 4,5 uit 6; 2 John den Engelsman 4 uit 5; 3 Sebastiaan Koedoot 3,5 uit 4; 4 Albert Muskee 2 uit 3; 5 Hans Dijke 2 uit 4; 6 Johan Grootenboer 1 uit 5; 7 Gaby Vroegop 0 uit 7. tekst spierinkje (max. 20 woorden) Ingeleverd door: Naam: Adres: Plaats: Boekhandel Dieleman, Hoogstraat 14-16, Tholen Fam. Vroegop, Hoogaarsstraat 36, Tholen Fam. Schot, Paasdijkstraat 41, Poortvliet Fam. Jasperse, Hoge Markt 33, Scherpenisse Fam. Vermeulen, Beatrixstraat 13, St. Maartensdijk Fam. Potappel, Burg. Sluijmerstraat 10, Stavenisse Eendrachtbode, Nieuw straat 4, St. Annaland Fam. Verkamman, Weelhoekstraat 11Oud-Vossemeer Fam. Verkerke, Gladiolenstraat 37, St. Philipsland

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 15