DEURLOO KERSTZANGMIDDAG KERSTZANGAVOND KLAVERJASAVOND Boogaard advocaten THOLEN 25 Oesters 29.95 Jezus de Rots, en Boom des levens! SPAARBANK POORTVLIET GESLOTEN GOEDEGEBUURE ADMINISTRATIES 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 22 december 1994 i Familie betichten i Verloting "De Vredesduif" St. Philipsland 17 december, lotnr., kleur lot GRAFMONUME TIMMERMAN NATUURSTEEN B. NMS verhuist vrijdag 23 december 1994 van de Visstraat 27 naar de Vossemeersepoort no. 6 te Tholen Boogaard Advocaten Tholen Kerk der Ger. Gemeente te Tholen op D.V. maandag 26 december m.m.v. Chr. Gem. Zangver. 'Crescendo' o.l.v. P.H. Heijboer; orgel: c. Zwaai Jeugdkoor 'Sjaloom' o.l.v. c.a. Egas; orgel: M. Wessels Chr. Thools Mannenkoor 'Rehoboth' o.l.v. R.J. Rijkse; orgel: A. Bout aanvang 14.30' uur in de N.H. Kerk te 'St. Annaland zaterdag 24 december, aanvang 19.30 m.m.v. Jongerenkoor - The Young Voices beiden o.l.v. Rinus v. Gorsel Kinderkoor - Soli Deo Gloria o.l.v. Heleern Troost orgel: Lian Gebraad Leen Heijboer algehele leiding dhr. J. Prins vrijdag 30 december 20.00 uur Hotel-Café-Restaurant 'DE GOUDEN LEEUW" Voor de komende feestdagen verzorgen wij evenals voorgaande jaren uw koude schotels en borrelgarnituur, vis, vlees en kaashapjes Mossel- en zeevishandel THOLEN Contr' Escarpe 11, 4691 BB, tel. 01660-2799 Wij wensen u prettige feestdagen I Na vele nachtjes slapen vol met mooie dromen over wanneer mijn broertje nu zou komen Hoera nu is het dan zover, mijn broertje is er, Mare Hendrik Marinus Wij noemen hem ij$ Mare 11 december 1994 Henk, Gerda en Wilbert ten Hove 4675 RL Anna Jacobapolder Lange weg 10 Met dankbaarheid en blijdschap geven wij U kennis van de voorspoedige geboorte van een zoon Andries Wij noemen hem André Corinus en Marianne den Braber-Priem 4696 CA Stavenisse, 13 december 1994 Pr. Irenestraat 12, tel. 01663-3070 Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon Remy William en Marion Quist 4697 CN St. Annaland, 16 december 1994 Crooswijck 32 Dankbaar en blij zijn wij dat God ons een dochter heeft toevertrouwd Pieternella Cornelia We noemen haar Amelia Jan en Ina de Heer-Hartog 4691 GMTholen, 19 december 1994 Kon. Julianastraat 67, tel. 01660-4375 Ina en Amelia verblijven tijdelijk in ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom. Wilt u even bellen als u op kraamvisitie komt. Op D.V. vrijdag 23 december 1994 gaan wij: Anja Heijboer en Marnix van Dijke verloven 4697 GX Sint-Annaland, Burg. Baasstraat 73 4697 CH Sint-Annaland, Schoolstraat 29 Op D.V. vrijdag 23 december hopen onze lieve ouders en grootouders J. den Engelsman en Th. J. den Engelsman-v.d. Welle de dag te herdenken dat ze 35 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en klein kinderen. Rien en Ellie Mol-den Engelsman Judith, Monica, Marjolein, Emmy Lauwrens en Anneke Kempeneers-den Engelsman Wilt u onze ouders feliciteren, dan bent u van harte welkom van half 8 tot half 10 in het Verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gemeente, Voorstraat 36. 4675 BK St. Philipsland, december 1994 Schoolstraat 10 Op D.V. 27 december 1994 hopen wij ons te I verloven Ilze Meeuwissen en Lené de Graaf 4695 GX St. Maartensdijk W. Boothstraat 44 4695 ES St. Maartensdijk J.v. Beierenstraat 54 St. Maartensdijk, december 1994 Hartelijk dank aan ieder die tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst hun belangstelling en medeleven hebben betoond, in de vorm van vele kaarten, bloemen enzovoorts. Ook namens mijn man, die nog in het ziekenhuis verblijft, kin deren en kleinkinderen allen hartelijk dank. Tevens wensen wij alle fami lie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een gelukkig 1995 toe. N. Stols-Faasse Sint-Philipsland, december 1994 Mede door Uw belangstelling in welke vorm dan ook, voor ons 25-jarig huwelijk en ons zakelijk jubileum is deze dag voor ons een onvergetelijke geworden Daarvoor onze hartelijke dank. Wij wensen U tevens Prettige Feestdagen en een Gelukkig en Gezond 1995 toe. M.J.L. Moerland W. Moerland-Goudzwaard Leen en Miranda Krijn en Petra Huib Tholen, 5 december 1994 Hartelijk dank voor de vele kaarten, telefoontjes, fruit, bloemen en bezoekjes die we mochten ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. Op donderdag 22 december a.s. zijn onze ouders en grootouders J. Vroegop en L.T. Vroegop-Fase 45 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd Wij wensen hen samen nog vele goede en gezonde jaren toe. '«ij: Leen en Mèria Jessica en Marty John Wim en Afia Maddy en Adrie Linda en Erwin Cees Tanny en Jaap Ilona en Wim Annette Nathalie Rien en Marianne Esther Samantha Corrie en Peter Carlo Justin 4693 PA Poortvliet, december 1994 Randweg IA Op 9 december is J.W. van Aalst Ml aan de Technische Universiteit van Delft afgestudeerd als ingenieur. Fam. A. van der Rhee-Polderman felici teren Jan-Willem en Marjet van harte met het behalen van deze titel. Ook namens Anita en Antonio |f Rotterdam, december 1994 Goereese Straat 94b Tevens willen we u langs deze weg prettige kerstdagen en een gelukkig 1995 toewensen. fam. van der Male-Polderman 4693 PP Poortvliet, december 1994 Langeweg 9 I Heden behaagde het de Heere, na een moedige strijd, en een liefdevolle verzorging in het zorgcentrum De Schutse, uit ons midden weg te nemen onze lieve zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder DINA VROEGOP weduwe van Corneiis Sander van der Klooster op de leeftijd van 82 jaar en 4 maanden. Barendrecht: M.A. Polderman-van der Klooster A.C. Polderman St. Annaland: C.J. van der Klooster C.H.A. van der Klooster-Goedegebuure klein- en achterkleinkinderen 4697 GM St. Annaland, 16 december 1994 Zorgcentrum De Schutse, F.M. Boogaardweg 10, kamer 214 Correspondentie-adres: C.J. van der Klooster, Langeweg 3A, 4697 RE St. Annaland De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 20 december 1994 jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te St. Annaland. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid van onze zijde weg te nemen, onze geliefde en zorgzame OMA VAN DER KLOOSTER Ina en Johan Mirjam Cathleen en Jaap Sandra Rianne en Geert Conny en Hubert Comé en Petra Heidi St. Annaland, 16 december 1994 Tot onze diepe droefheid nam de Heere uit onze familie kring weg, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante DINA VROEGOP weduwe van Corneiis Sander van der Klooster op de leeftijd van 82 jaar en 4 maanden. St. Annaland: J. Boogert-Vroegop N. Boogert N.M.J. Vroegop-v.d. Weele L. Vroegop-Paape neven en nichten St. Annaland, 16 december 1994 Gekomen tot de leeftijd der zeer sterken, is na een werk zaam leven van ons heengegaan, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader JOHANNIS MOERLAND sinds 1989 weduwnaar van Magretha van Vossen Hij bereikte de leeftijd van ruim 88 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4697 GM St. Annaland, 19 december 1994 Zorgcentrum "De Schutse", F.M. Boogaardweg 10, kamer 206 Correspondentie-adres: F.M. Boogaardweg 15, 4697 GM St. Annaland De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 23 december a.s. om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te St. Annaland, voorafgegaan door een rouw dienst welke gehouden zal worden in zorgcentrum "De Schutse" om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats, F.M. Boogaardweg 17. Het heeft de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen onze geliefde zwager en oom JOHANNIS MOERLAND sinds 2 september 1989 weduwnaar van Magretha van Vossen in de leeftijd van 88 jaar. Fam. Van Vossen neven en nichten St. Annaland, 19 december 1994 Met droefheid hebben wij kgnnis genomen van het over lijden van onze mede-oprichter en oud-directeur, de heer J. MOERLAND Met veel waardering denken wij terug aan zijn jarenlan ge inzet voor ons bedrijf, waarbij wij hem hebben leren kennen als een man met vele persoonlijke en zakelijke kwaliteiten. Direktie en medewerkers Aannemingsbedrijf Gebr. Moerland Zn. B.V. Sint-Annaland, december 1994 Na een liefdevolle verzorging, in zorgcentrum "Ten Anker", is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoe der JACOMIJNTJE JANNA BAL weduwe van Arij Gerard Engelvaart op de leeftijd van 92 jaar. Steenbergen: J.M. Kruf-Engelvaart C. Kruf Anna Jacobapolder: L.G. Engelvaart J. Engelvaart-Zwikker Rhoon: M.J. Kegge-Engelvaart H.A. Kegge Kleinkinderen en achterkleinkinderen Tholen, 20 december 1994 Correspondentie-adres: Kwartier 14, 4651 WT Steenbergen De crematieplechtigheid waarbij Ds. Peters zal voorgaan vindt plaats op vrijdag 23 december a.s. om 14.30 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in een der ontvangka mers van het crematorium. Voorafgaande aan de crematie is er gelegenheid om per soonlijk afscheid te nemen in de aula van het crematori um. Samenkomst in het crematorium. Het heeft ons bijzonder goed gedaan dat zovelen hun medeleven hebben betoond na het plotseling overlijden van mijn man, onze vader en grootvader DIRK ADRIAAN VAN DRIEL Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen U daarvoor onze oprechte dank. M.C. van Driel-Quaak kinderen en kleinkinderen Tholen, december 1994 Voor de vele blijken van belangstelling ons betoond tij dens zijn verblijf in het ziekenhuis en na het overlijden van onze zorgzame man, vader, grootvader en overgroot vader SJOUKE BOONTJE betuigen wij onze oprechte dank. N. Boontje-Smits kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Philipsland, december 1994 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor het medeleven en de betoonde belangstelling tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze zorgzame vader JOHANNIS HENDRIK SCHEERMEIJER betuigen we u langs deze weg onze welgemeende dank. In het bijzonder dokter v.d. Berge voor de medische hulp en ds. Meeuse voor de geestelijke bijstand. mevrouw D.W. Scheermeijer-Goedegebuure Kees en Jolande Sint-Annaland, december 1994 Schoolstraat 33 Wij willen mede namens onze kinderen, en kleinkin deren, iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, geld en cadeaus die we op onze 40- jarige huwelijksdag mochten ontvangen. Tevens wensen wij u een voorspoedig 1995. L. van Beveren-Heyboer 4696 BL Stavenisse, december 1994 Molendijk 18 Voor de attenties, in welke vorm ook ontvangen tijdens mijn verblijf in Lievensberg en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen hartelijk bedanken. Tevens ook fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar toegewenst. P. Priem-Geuze Stavenisse, december 1994 Julianastraat lb Mede namens mijn man heel hartelijk bedankt voor alle blijken van meeleven voor, tijdens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. L.C. Dijke-Manschot 4694 ES Scherpenisse, december 1994 Cloveniersplantsoen 4 Heel hartelijk dank voor de vele kaarten, telefoontjes, fruit, bezoekjes enz., die wij tijdens ons verblijf in het zie kenhuis en bij onze thuis komst mochten ontvangen. Piet en Jan Voorwinden St. Philipsland, december 1994 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, geld en cadeaus die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter Leandra Petra en Leo Quist St. Annaland, december 1994 's-Gravenkreek 11 Wij en onze kinderen bedan ken iedereen voor alles wat we 5 december voor ons 65- jarig huwelijk mochten ont vangen. J. en G. Bolier-de Zwarte Scherpenisse, december 1994 Weststraat 11 Iedereen, die belangstelling getoond heeft voor ons 25- jarig huwelijksfeest, hartelijk bedankt. Anton en Rina van Putten Oud-Vossemeer, 1994 december Hierbij wil ik iedereen harte lijk bedanken, voor de vele kaarten, fruit en bezoek, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf en bij mijn thuiskomst uit het zieken huis. H. Mol Poortvliet, december 1994 J. v.d. Slikkeplein 21 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, cadeaus en geld die we bij ons huwelijk ontvingen. Tevens wensen wij U goede kerstdagen en een gelukkig 1995 toe. Rinus en Thonia Moree 3263 PD Oud-Beijerland. december 1994 Schouw 4 1 e pr. 874 groen 2e pr. 129 geel 3e pr. 186 groen 4e pr. 377 groen 5e pr. 603 wit 6e pr. 365 wit 7e pr. 742 geel 8e pr. 507 groen 9e pr. 37 groen 10e pr. 463 groen 11 e pr. 64 geel 12e pr. 553 wit 13e pr. 15 groen 14e pr. 459 geel 15e pr. 594 groen Wij willen iedereen van wie wij op één of andere wijze een felicitatie hebben ont vangen, omdat wij 25 jaar getrouwd waren, heel harte lijk bedanken. Het was geweldig! Wij wensen u allen Goede Kerstdagen toe. Bram en Adri van de Sande Tholen, 21 december 1994 Hartelijk dank voor de vele kaarten, telefoontjes, bezoekjes en andere attenties in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Namens mijn man en kinde ren óók hartelijk dank. J.S. Kwaak-Gunter St. Maartensdijk, december 1994 Provincialeweg 38 Voor alle attenties, in welke vorm dan ook, die we bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen, willen we ieder een daarvoor hartelijk bedan ken. Dien en Koos Quist Oud-Vossemeer, december 1994 Hierbij wil ik iedereen harte lijk bedanken voor alle bezoekjes, telefoontjes, kaar ten, bloemen, fruit en andere attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis te Roosendaal en bij mijn thuis komst mocht ontvangen. Betsy Burgers Poortvliet, december 1994 Langs deze weg wil ik ieder een hartelijk bedanken vooi alle bloemen, kaarten en fruil tijdens mijn verblijf in hel ziekenhuis en bij mijn thuis komst. Tevens wens ik u prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. C. Braal-v.d. Gouwe Tholen, december 1994 Van Vryberghestraat 2 Paulus een apostel der liefde, was een getuige van Jezus om te redden dat ver loren was. Vervuld met geest en vuur. Dat betekent een dubbel deel van Gods Geest. Paulus verdedigde niet zijn recht. Maar overtuigde ze dat er maar één wet was van Jezus (1 Cor. 9, 19-23) om met veel moeite en strijd mensen tot het geloof te bewegen wat satan wou verhinderen. Geloofden zij allemaal. Nee vrienden Jezus is gekomen om die nog onder wet zijn vrij te kopen. enz. Jezus is de wet der volheid al van eeuwigheid geweest. Het vlees geworden woord is Jezus de Grote Koning. De profetie van Stefanus was, dat zij de wet door bestellingen der engelen ontvangen hadden. Wat door de Geest gesproken is, is profetie. Waar geen profetie is verwildert het volk. Die moet er zijn. Paulus wist daar de hand in te houden. Niet goed zwijgen of 2/3 wel goed spreken. Omdat het woord door de Geest gesproken is, anders is het woord dood. Het vuur zal het uitmaken hoe ver men gekomen is 1 Cor. 3-10 tot 15 loon of geen loon. Gods woord is als een vuur en hamer, dat kan explosief zijn. Jezus zeide Ik Ben gekomen om vuur op de aarde te werpen. Ja in mensen die willen. God is niet veranderd. De mensen veel. Jezus de doper met Geest en vuur. Elia's God leeft heden nog. Jezus is de grootste schat, dus waar uw hart is, denk erom, zal ook uw schat zijn. Gedachten wereld is van satan, laat los en u zult los gelaten worden. Wilt u bevrijd worden zeg het aan Jezus. Of hebt u Jezus nog niet gevonden, dan bent u zeer arm. Verwerpt Gods liefde niet, eens zult u moeten komen, vroeg of laat om uw knieën te buigen voor Koning Jezus. Gods Geest spreekt over het einde dat nadert. Jezus heeft een kind van God geplaatst in de eerste Hemel. En zijn werkterrein is in de Hemelse gewesten, de Frontlinie, waar satan woont. Daar worden de bevelen ten uitvoer gebracht. Zo niet dan faalt men. Efeze 6:10. Breng uw gedachtenwereld bij Jezus dan zorgt Hij voor m. Het is bij de schapen of bokken. Of een geestelijk soldaat van Jezus die zijn plicht verstaat. Want alle schatten van kennis en wijsheid is in Christus gebor gen. Zonder strijd geen overwinning. Wie oren heeft, die hore. Hebt u het door. God zegene u. Informatie: G. Heijboer gzn, Nieuwstraat 16, 4697 CC Sint-Annaland, tel. 01665-2216. Ruime verscheidenheid in materiaalkeus, zoals Keuzemogelijkheid uit tientallen modellen Exklusieve uitvoering naar eigen ontwerp Groot aantal modellen in onze showroom Vervaardigen van Urnenmonumenten MKUWERKERK (ZLD) - VIERBANNENSTRAAT 1 - TEL. 0111417' ROTTERDAM - WALENBURGERWEG 83 - TEL. 0104660368/466: Lid van&atuursteerfGrafwerk Specialisten Wt kruisvereniging Maandag 26 december, 2e kerstdag, worden geen verpleegartikelen uitgeleend. Ook vervallen de spreekuren. Voor dringende vragen en vragen om hulp kunt u de gehele dag een wijkverpleegkundige bereiken via telefoon 01100 51177 van 27 t/m 30 december Deestraat 2 4693 CH Poortvliet Tel. 01662-2347 "0m u nog beter van dienst te zijn". (Ons postadres en telefoon- en faxnummer blijft ongewijzigd) wenst een ieder goede feestdagen en een goed 1995! Voorstraat 50 4697 EL St. Annaland Tel. 01665-2305 Folders liggen klaar in de winkel FEESTAANBIEDING: (kromme) 1 flesje Muscadet - 1 oestermes (in geschenkverpakking) Bestel tijdig

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 4