Provincie Zeeland Statenvergadering Pakjespiet vast op Poortvliets dak Spreken in het openbaar A. Boxhoorn exposeert in gemeentehuis Volkskerstzang in Haestinge Troost nieuwe voorzitter Sloth Vakantieweken ouderen en gehandicapten Donderdag 8 december 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 IN BEROEP Vrijdag 16 december vergaderen provinciale staten van Zeeland. Traditiegetrouw is de vergadering openbaar. Wie wil kan een plekje zoeken op de publieke tribune om de vergadering te volgen. Het is natuurlijk ook mogelijk een gedeelte van de vergadering bij te wonen. COMMISSIES Hondenliefhebbers in Oud-Vossemeer mt 1 Pak even uw zakboekje Vrijdag 9 december is er een openbare hoorzitting van de be- zwarencommissie uit provinciale staten. Aan de orde komt een bezwaar schrift van een groep voormalige woonwagenbewoners tegen het provinciaal woonwagenplan. De zitting begint om 10.30 uur en is in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. Voor het behandelen van een aan tal beroepschriften woonwagen- wet komt de besliscommissie dinsdag 13 december bijeen voor twee openbare hoorzittingen. Om 15.30 uur gaat het om ne gen bezwaarschriften van be woners van het woonwagen centrum Tweekwartsweg in Sas van Gent. Om 16.00 uur zijn de tien be zwaarden van het woonwagen centrum Blikweide in Sluiskil aan de beurt. De belanghebbenden van de cen tra zijn uitgenodigd hun mening te komen geven. De bewoners van de twee centra hebben eigenlijk dezelfde bezwa ren. Ze vinden de twee centra dus danig verwaarloosd dat er eigen- lijk niet meer te wonen valt. Wat dat betreft is er trouwens geen verschil van mening tussen de be woners en de verantwoordelijke bestuurders. De twee gemeenten (Sas van Gent en Terneuzen) zijn dan ook van plan nieuwe centra te gaan aanleggen; en dat kost tijd. De bewoners van de twee centra vinden het allemaal te lang duren, de woonsituatie is immers al on houdbaar. Met de woonwagenwet in de hand willen ze met de be zwaarschriften bereiken dat hen tijdelijk standplaatsen worden toe gewezen buiten de huidige centra, in afwachting van definitieve stand plaatsen op de nieuwe centra. De hoorzittingen zijn in het provinciehuis, Abdij 6 in Mid delburg. Het Smalstads mannenkoor en muziekvereniging Euterpe uit Sint- Maartensdijk organiseren zaterdag 17 december voor de dertiende keer de volkskerstzangdienst in gemeen schapscentrum Haestinge te Sint- Maartensdijk. Naast de optredens van de twee verenigingen, wordt een groot deel van de tijd besteed aan samenzang, begeleid door Euterpe. Burgemeester H.A. van der Munnik van Tholen opent de avond en Gere formeerd predikant P.J. de Buck en pastoor A.J. v.d. Brüle uit Tholen verzorgen een overdenking. Mevr. J. Verkerke houdt een declamatie. De avond begint om half acht en Euter pe speelt vanaf kwart over zeven. J.L. Troost uit Sint-Maartensdijk is de nieuwe voorzitter van de stich ting lokale omroep Tholen. Hij volgt R. Ravensteijn uit Oud-Vossemeer op. Het bestuur droeg Troost, die geen lid was van de stichtingsraad, als enige kandidaat voor. Uit de raad kwamen woensdag* geen andere kandidaten naar voren. Mevrouw M. Boogaard-Bolier uit Sint-Annaland stopte als lid van de stichtingsraad van Sloth, omdat ze geen bestuurslid meer is van Beter Wonen. Een opvolger is niet benoemd. Harddisk. De computergroep Steenbergen houdt maandagavond 12 december een bijeenkomst over de harddisk van de pc. Er wordt gedemonstreerd hoe een harddisk operationeel gemaakt moet worden. Het partitioneren, formatteren en installeren van DOS komt aan de orde. De bijeenkomst begint om half acht in café De Fles. Het Oosterschelde College begint dinsdagavond 17 januari om half acht met de cursus 'Spreken in het openbaar'. De cursus, die gegeven wordt in het gebouw van het college aan de Jan van Bloisstraat in Tholen, is bedoeld voor mensen die actief zijn in het verenigingsleven en hun mondelinge presentatie willen ver beteren. Belangstellenden voor de cursus, die tien avonden duurt, kun nen zich aanmelden bij het Ooster schelde College in Goes. Abdij Zoals gewoonlijk begint de ver gadering om 10.00 uur. Plaats van handeling is de statenzaal in het provinciehuis, Abdij 10 in Middelburg. Het ziet er naar uit dat het een he le zit wordt voor statenleden en belangstellenden. Afgezien van een aantal ingekomen stukken en mededelingen staan in deze laat ste statenvergadering van het jaar maar liefst 28 onderwerpen op de agenda. Milieu GS stellen de staten voor het mi lieubeleidsplan Kerend.Tij 2 (KT2) en de milieuverordening vast te stellen. Met het plan in de hand is het vervolgens de bedoeling con crete projecten aan te pakken. De verordening is nodig om verant woordelijkheden en juridische mo gelijkheden een grondslag te ge ven. Het milieuprogramma 1995-1998 vervolgens is de prak tische uitwerking van KT2. De uit voering gaat ruim anderhalf mil joen gulden kosten. Een paar hoofdaccenten zijn: milieu is niet alleen de verantwoordelijkheid van de overheid maar van iedere bur ger; preventie, natuur- en milieu educatie en voorkomen dat ver schillende beleidssectoren langs elkaar heen werken Voor Schouwen-west wordt voorgesteld 1,75 min uitte trekken voor de aanpak van het verkeer in het toeristensei zoen. Het verminderen van de overlast voor bewoners en het leefbaar houden ook voor de ''v'*É3Sfe Discussie in staten over huidig en toekomstig oversteken van de Schelde vakantiegangers staat cen traal. Een van de onderdelen van het plan is de aanleg van een parkeer plaats vanwaar af bussen kunnen gaan rijden, fietsen te huur zijn en waar een 'informatiewinkel' kan komen. Gs hebben een krediet nodig van vier ton om het kruispunt Roo- seveltlaan-Buthdijk in Axel om te bouwen tot een rotonde. Met de waterschappen hebben GS overeenstemming bereikt over de subsidies voor onderhoud hoofd waterkeringen en muskusrattenbe- strijding. Het is aan de staten om een eindoordeel te geven en GS te machtigen het akkoord verder uit te werken. Veertien scholen voor voortgezet onderwijs in Zeeland hebben fusie plannen. Op die manier ontstaan vijf brede scholengemeenschap pen. Als de staten instemmen gaat er positief advies naar de mi nister van onderwijs. Een reeks van instellingen houdt zich bezig met hulpverlening aan jeugdigen. In het plan jeugdhulp verlening Zeeland 1995-1998 staat stroomlijning van de hulp voorop. Roosevelt Al eerder was afgesproken het werk van het Roosevelt Studiecen trum (RSC) eens tegen het licht te houden. De Koninklijke Nederland se Academie voor Wetenschappen is zeer te spreken over het func tioneren van het RSC dat zich een vooraanstaande plaats in de Euro pese Amerikanistiek heeft verwor ven. De aanwezige collectie heet de beste in Europa te zijn en de dienstverlening is efficiënt en ef fectief. Het voorstel luidt dan ook de provinciale ondersteuning voort te zetten. De Stichting Landschapverzorging Zeeland (SLZ) krijgt in het vervolg budgetsubsidie. De hoogte van de subsidie verandert niet. Voorheen moest de SLZ jaarlijks drie subsi dieverzoeken indienen. Nu is men van subsidie verzekerd voor een periode van vier jaar met de ver plichting jaarlijks een begroting in te dienen. Kortom, de nieuwe fi- nancieringsvorm scheelt de pro vincie en de SLZ veel papierwerk. De jaarstukken van de N.V. Be- heersmaatschappij Neeltje Jans zijn ter goedkeuring aan de staten voorgelegd: per 1 januari wordt de N.V. geliquideerd. Ruimte De nota ruimtelijk beleid landelijke gebieden is opgesteld als beleids kader voor het project actualise ring bestemmingsplannen buiten gebied. Een gemeentelijke taak natuurlijk, maar de provincie wil wel graag dat de beschikbare ruimte in Zeeland goed wordt be nut. Vandaar het voorstel de nota vast te stellen. Zo is behoud en versterking van ecologische en landschappelijke kwaliteit een van de uitgangspunten. Sprekend over ruimte in Zeeland gaat het om meer zaken dan de landelijke gebieden. Waar wel of niet wonen, uitbreiding van indus trie en recreatie om een paar din gen te noemen. Hierover gaat het in het Streekplan Zeeland, dat geldt voor het hele grondgebied van de provincie. Het streekplan moet worden vernieuwd en om dat goed te kunnen doen is een bedrag no dig van 50.000,- voor de in schakeling van externe des kundigheid en communicatie. De provinciale aandeelhouders krijgen een zogeheten bindend mandaat om in te stemmen met het ondernemingsplan 1995 van de NV Delta Nutsbedrijven. Over de Schelde Vervolgens wordt de staten voor gesteld in te stemmen met twee begrotingswijzigingen van de PSD Nieuws en met de nieuwe tarieven voor een overtocht met een van veer boten. De voorgenomen extra ver hoging van de tarieven voor de meerwaardekaarten is van de baan. De overtocht voor een per sonenauto in het zomerseizoen gaat 13,50 kosten, in het win terseizoen 9,75, de meerwaar dekaarten voor Zeeuws-Vlamingen kosten met ingang van drie januari 3,65 (lage korting) of 3,05 (hoge korting). Voor de reparatie van het m.s. "Koningin Beatrix" is een krediet nodig van 3,6 min. De kosten kunnen worden verhaald op de as suradeuren. De reparatie is nodig in verband met de opgelopen scnade bij de aanvaring met de lichtopstand van het westelijk ha venlicht van de veerhaven in Bres- kens. De voorbereidingen voor een Westerscheldeoeververbinding gaan gestaag door. Zo hebben GS onder meer over eenstemming bereikt met de ge meente Borsele. Ook vragen GS de staten een voortgangskrediet van 300.000,-. Nieuwe comptabiliteitsvoorschrif- ten en het opgaan van de adminis tratie van de PSD in de provinciale administratie maken dat de PSD niet hoeft te blijven bestaan als zo geheten tak van dienst. De begro ting en rekening van de PSD zijn in het vervolg onderdeel van de pro vinciale begroting. Om de organisatie van het werk van de provincie te verbeteren is een bedrag nodig van 230.000,-. Het geld is nodig om onder meer na te gaan welke overlegorganen echt nodig zijn, de flexibiliteit van de medewerkers te verhogen, doublures in taken te voorkomen en onderzoek te doen naar de kwaliteit en de omvang van nood zakelijk ondersteuning. Ook vrijwillige bodemsanering brengt werk mee voor de provin cie. Sanering kan niet zonder een onderzoeksrapport en een beoor Woonwagencentrum Blikweide in Sluiskil deling daarvan. Het is mogelijk le ges te heffen op de noodzakelijke provinciale beoordeling. Op die manier kunnen de provinciale kos ten worden terugverdiend. Van daar het voorstel de heffingsmo gelijkheden op te nemen in de legesverordening. Als gevolg van de nieuwe provin ciewet moeten de staten een fi nanciële verordening (de regels over het financiële reilen en zeilen van de provincie) vaststellen. De verordening die GS nu voorstellen is in feite een verwoording van geldende regels en verantwoorde lijkheden zegt het dagelijks provin ciebestuur. De onkostenvergoeding voor sta tenleden en gedeputeerden moet worden gewijzigd. Het voorstel komt er op neer af te zien van se cundaire voorzieningen als uitke ringen bij ontslag en tegemoetko ming in de kosten van scholing, kinderopvang en ziekte. Nieuw is dat commissieleden in uitzonde ringsgevallen een hogere vergoe ding kunnen krijgen dan 155,- per vergadering. Tot slot wordt de statenleden ge vraagd in te stemmen met vier be grotingswijzigingen (de 20e tot en met de 23e) en met het vergader schema voor het volgend jaar. De agenda van de statenver gadering en de bijbehorende stukken liggen ter inzage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Mid delburg. Maandag 12 december, aan vang 14.30 uur, komen de sta tencommissies voor algemeen bestuur, ruimtelijke ordening en waterstaat en verkeer bij een voor een gezamenlijke openbare vergadering. De rapportage Westerschelde Oe ververbinding en het door GS ge vraagde vervolgkrediet is het eni ge agendapunt. Het stuk ligt ter inzage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middel burg. De vergadering begint met spreekrecht voor het publiek en is in de statenzaal van het provincie huis, Abdij 10 in Middelburg. Via de Eendrachtbode van 1 decem ber hebben wij met vreugde kennis genomen van de verbolgen- en bezorgdheid van de wijkbewoners in de Weelhoekstraat en omgeving over de dreigbrieven die anoniem verstuurd zijn aan diverse hondebe- zitters. Hieruit blijkt duidelijk, dat men nog steeds zonder schroom een mening en opvatting naar buiten kan brengen, zonder dat je daarvoor met de nek aangekeken wordt. Ook al is deze mening ondertekend. Dat is ook de enige manier om over diver se problemen in de wijk tot een dia loog te komen. Dit staat in schril contract met wat de anonieme brief schrijvers nu weer bedacht hebben. Ze hebben een fiets gestolen, zijn daar hondepoep mee gaan verzame len en hebben dat bij mensen op de stoep gedeponeerd die notabene geen hond hebben en waar verder ook niks op aan te merken is. Wij beginnen ons toch af te vragen, of de anonieme schrijvers hun huiswerk wel zo goed gemaakt hebben als dat ze in hun brief naar voren brengen. Als ze in hun schooljaren ook zo slordig zijn omgesprongen met hun huiswerk en in de daaropvolgende jaren geconfronteerd zijn met diver se stress-situaties waar ze geen oplossingen voor gevonden hebben, dan kom je in een isolement. En dat heeft weer tot gevolg, dat zich com municatieproblemen voordoen. Het enige wat je dan nog kan doen om aandacht te krijgen, is anonieme dreigbrieven sturen en met poep gooien. Het nadeel daarvan is, dat je dan de hele wijk tegen je in het har nas jaagt met alle gevolgen van dien. En dat enkele weken voor de kerst. Je zou toch juist denken, dat december een tijd is van bezinning. Maar het blad valt een beetje aan de late kant, dus het zou kunnen. Overi gens zijn er hele goeie specialisten voor dergelijke problemen. Als comité van hondenliefhebbers in de Weelhoekstraat en omgeving, hopen wij in elk geval op een goed jaarein de. J.M. van der Laak Weelhoekstraat 50 Oud-Vossemeer. Zeeuws produkt. A.R. de Zeeuw van Multipul peulvruchten uit 's Gravenpolder heeft van gedeputeer de staten een bijdrage van 300 gul den gekregen voor het promoten van een pakket met Zeeuwse produkten. Daarin zitten ondermeer mosselen, bier, suikermais en oesters. De sub sidie is bedoeld voor publiciteit. Sinterklaas was zaterdagmiddag in Poortvliet één van zijn pieten kwijt. En niet de minste, want het ging om de pakjespiet. Achter de Oud-Vossemeerse muziekvereni ging ging de Sint met de Poort- vlietse jeugd vanaf de Burgemeet het dorp door op zoek naar zijn knecht. Deze werd op de Markt aangetroffen. De pieterbaas zat op het dak bij Oudesluijs, bovenop de schoorsteen. Hij durfde niet meer naar beneden. Daarom werd de brandweer te hulp geroepen. Die kwam met loeiende sirene het dorp in. Met ladders klommen enkele brandweermannen het dak op, waar ze de pakjespiet uit zijn benarde positie bevrijdden. Sinterklaas bedankte de brand weer voor de geboden hulp en ver volgde met de kinderen zijn weg naar 't Ouwe Raed'uus. Hoewel hij een week eerder in Sint-Maar tensdijk vertelde, de 'Thoolse hoofdstad' als laatste te hebben bewaard voor een bezoek, sloot in werkelijkheid het Thoolse haagje de rij. Maar Sinterklaas is al oud en dan ben je weieens vergeetach tig- De belangstelling voor de kinder vriend was zó groot, dat 't Ouwe Raed'uus helemaal vol zat. De Sint hield er zich met de jeugd bezig. Alle deelnemers aan de teken- en doewedstrijd mochten een cadeautje uitkiezen. En aan het einde van de middag kreeg elk kind nog een attentie. Maar na het vertrek van de goedheiligman keek de jeugd eerst naar het optreden van goochelaar Kadi. Die betrok de jeugd bij zijn acts en dat sloeg heel erg aan. Donderdags was Sinterklaas al te gast geweest bij gymvereniging Excelsior. In de gymzaal werd hij, met zijn twee pieten, toegezongen door de leden. Daarna lieten alle kinderen in spelvorm zien hoe je via kast, balk, ringen en lange mat cadeau tjes kunt overbrengen. De pieten vonden het ook heel mooi en deden graag met de kinderen mee. Vanaf zijn stoel genoot ook de sint ervan. Tot slot kregen alle kinde ren een cadeautje en een zakje snoep. IPpp: XI Brandweerlieden bevrijden de pakjespiet uit zijn benarde positie. Al meer dan 25 jaar organiseert de Stiva vakantieweken voor Zeeuwse ouderen en gehandicapten. Het gaat dan om mensen die niet in aanmer king komen voor een vakantie met het Rode-Kruisschip J. Henry Dunant omdat ze daarvoor nog net 'te goed' zijn, maar die toch niet zon der begeleiding op vakantie kunnen. De vakantieweken van de Stiva wer den lang georganiseerd door de Zeeuwse Vrouwenraad. Na het ver dwijnen van de Zeeuwse collecte, had zij daar echter de middelen niet meer voor. De vakantieweken wer den daarom overgedragen aan het provinciaal overlegorgaan samen werkende ouderenbonden in Zee land. De provincie geeft een subsi die op de bijkomende kosten zoals het verblijf van de begeleiders. Voor inlichtingen over de vakantieweken kan men terecht bij vakantie- en conferentiecentrum Bos en Duin te Oostkapelle tel. 01188-3110. Sinterklaas ontdekt zijn verdwenen knecht bovenop een schoorsteen. In het gemeentehuis in Sint-Maar tensdijk is van 16 december t/m 6 januari werk te bewonderen van Adri Boxhoorn-Urbanus. De Thool se zal ruim veertig pentekeningen en enkele aquarellen selecteren. "Er zal zoveel mogelijk diversiteit te zien zijn", vertelt ze. Niet alleen land schappen, maar ook havengezich ten, mensentypen, gebouwen en attributen zijn door de tekenares vastgelegd. Het werk van Adri Boxhoorn is in genoemde periode op werkdagen te zien. Het gemeentehuis is geopend 's morgens van 9 tot 12 uur en 's mid dags van 2 tot 5 uur. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz THOLEN 10 dec. kerstavond Anib lunch en bingo, Meulvliet 12.30 u. 14 dec. kerstavond NCVB, Visnet 19.30 u. 17 dec. puzzeloriëntatierit MAC, Zoekweg 19 u. 19 t/m 30 dec. tentoonstelling Tech- nika 10, bibliotheek. 19 dec. kerstavond plattelandsvrou wen. 20 dec. inloopmiddag Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 21 dec. voorstelling Filmclub Tho len, Meulvliet 13.30 u. 23 dec. kerstconcert Concordia en operazangeres Wilma Janmaat, Meulvliet. 23 dec. voorstelling Filmclub Tho len, Meulvliet 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 9, 16 en 17 dec. jubileumuitvoering Rederijkerskamer Eendracht, Vos- senkuil 20 u. 17 dec. kaartavond vv Vosmeer, café De Hoop 20 u. SINT-ANNALAND t/m 9 dec. tentoonstelling Technika 10, bibliotheek. 13 dec. cursusdag rijvaardigheid voor automobilisten 55-plus, Welle- vaete 9-16 u. 17 dec. Thoolse kampioenschappen tafeltennis, Wellevaete 9 u. 17 dec. kerstconcert, Bierensstraat 2a 19.30 u. 3 jan. nieuwjaarsreceptie Smash '76, Wellevaete. 13 jan. ledenvergadering Smash '76, Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK 9 t/m 19 dec. tentoonstelling Tech nika 10, bibliotheek. 10 dec. volleybalwedstrijd voor jeugd, Haestinge. 10 dec. hobbytentoonstelling en - beurs, Haestinge 10-16 u. 10 dec. kerstzangavond, Ned. Herv. kerk 19 u. 15 dec. kerstavond plattelandsvrou wen met lezing door luitenant-kolo nel mevr. A.M. Bosshardt van het Leger des Heils, Haestinge 19.30 u. 16 dec. disco-avondje, Haestinge 19.30 u. 16 dec. t/m 7 jan. pentekeningen van Adri Boxhoorn, gemeentehuis 9-12 en 14-17 u. 17 dec. volkskerstzang, Haestinge 19.30 u. 20 dec. kerstmiddag en bingo bejaardensoos, Haestinge. 23 dec. kerstklaverjaswedstrijd de Pendelaars, café Smerdiek 20 u. elke ma. en di. bijscholing Arabisch voor allochtonen, Haestinge 16-18 u. 5 jan. kindervoorstelling van Leo Troost, Haestinge 14.15 u. SCHERPENISSE 21 dec. kerstavond plattelandsvrou wen, Holland Huis. POORTVLIET 9 dec. culturele ouderenmiddag en - avond, 't Ouwe Raed'uus 16-21 u. 13 dec. kerstavond plattelandsvrou wen, 't Ouwe Raed'uus. SINT-PHILIPSLAND 14 dec. raadsvergadering, gemeen tehuis 14u. 16 dec. eindejaarsconcert Concor dia, Wimpel. 16 en 17 dec. tentoonstelling Vre desduif, De Druiventros. 29 dec. vergadering Schuttevaer. BERGEN OP ZOOM t/m dec. tentoonstelling Gnosis is tijdloos en altijd actueel, Erasmus bibliotheek. t/m 11 dec. schilderingen op papier van Anke Land, Markiezenhof, t/m 31 dec. tentoonstelling schilde rijen Michael Ryan, Markiezenhof. 8 t/m 10 dec. Waardenberg en De Jong, De Maagd 20.15 u. 13 dec. visueel theater Window Dressing, De Maagd 20.15 u. 15 dec. komedie De Sunshine Boys, De Maagd 20.15 u. 16 t/m 18 dec. kerstmarkt. 17 dec. kerstconcert Glinka koor uit Rusland, De Maagd 20.15 u. 18 dec. t/m 26 feb. driedimensionale objecten M.J. Joossen, Markiezen hof. 20 dec. kerstlezing Lectorium Rosi- crucianum, Erasmus bibliotheek 20 u. 28 dec. familievoorstelling De Bon te Bakfiets, De Maagd 14.30 u. 30 dec. ballet Introdans, De Maagd 20.15 u. 3 jan. concert Golden Earring, De Maagd 20.15 u. 4 jan. familievoorstelling Alice in Wonderland, De Maagd 19 u. 5 jan. nieuwjaarconcert 'Strauss Co' van André Rieu, De Maagd 20.15 u. 7 jan. magische revue 'That's magic' van Hans Kazan, De Maagd 20.15 u. film+++film+++film+++ ROXY 1: De Leeuwenkoning - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 16.15 en 18.45 u., zo 14, 16.30 en 20 u., wo 14 en 20 u. Reali ty Bites - za 21.30 u. ROXY 2: Only You - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. Baby's Day Out - za 16.15 u., zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Timecop - vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., di 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: The Lion King - do en ma t/m wo 20 u., vr t/m zo 18.45 en 21.30 u. De Leeuwen koning (Nederlandse versie) - za en wo 14u., zo 14en 16.15 u. CINEMACTUEEL 3: The Crow - do en ma 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Filmclub Cinema Paradiso: Lifetimes - di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 7