Schipper Accountants Het seminar, dat de gezamenlijke Rabobanken en Schipper Accountants onlangs hebben gehouden was een groot succes. Uit de reacties blijkt dat erbij de ondernemers behoefte bestaat aan nadere informatie. De Rabobanken en Schipper Accountants zijn van plan om in 1995 een tweetal work shops te houden. Eén in het voorjaar en één in het najaar. Met een minimum aan tijdsbesteding (1 avond) wordt u optimaal geïnformeerd door spre kers uit de dagelijkse praktijk die u direct bruikbare informatie verstrekken. Wij nodigen u uit voor deelname aan een tweetal workshops: Thema fiscale en financiële aspecten van: Workshop 1: de Firma/Maatschap Hier komen o.a. aan de orde: 1Aansprakelijkheid 2. Opvolqinq 3. Vermogensoverdracht Workshop 2: de Directeur/Aandeelhouder Hier komen o.a. aan de orde: 1. Beloning Directeur/Aandeelhouder 2. Directeur/Aandeel houder en zijn Beleqqinqs B.V. 3. Directeur/Aandeel houder en vermogensoverheveling Datum en locatie zullen u na aanmelding nader bekend worden gemaakt. r L J Onderstaande strook zenden aan: Rabobank TholenPostbus 52, 4695 ZH Sint Maartensdijk Ik heb belangstelling voor de volgende workshops: Workshop Firma/Maatschap Workshop Directeur/Aandeelhouder Naam: Adres: Ik wil deze workshop(s) bijwonen metpersoon/personen PC/Woonplaats: 16 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 december 1994 (Aankruisen wat van toepassing is) Rababank FINANCIËLE WORKSHOPS 1995

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 16