Proficiat Rombouts Kunststoftechniek. Wij realiseerden de nieuwbouw! Coppens Groei mag kwaliteit niet schaden primadak wij bouwen aan u toe kom m JOHN F EULEN BEHE Rombouts Kunststof Techniek Fabrikant en leverancier van kunststoftanks, -vaten, -pijpleidingen en -vormstukken Ook hier een KUNSTSTOF DAK van Jm ZE-BRA-PLAN bouwkostenadviesburo Rombouts kunststoftechniek in nieuw pand Slabbecoornpolder U kunt ons met een gerust hart het dak op sturen Botwt u aan UW toekomst9 'Vraag Ze-Bra-Plan viert jubileum Slabbecoomweg 78 te Tholen - Tel. 01660-4530 Fax 01660-4531 Postbus 13 - 4650 AA Steenbergen COMPLETE DIENSTVERLENING OP MILIEUBEWUSTE WIJZE Grond- en straatwerk werd verzorgd door Coppens Aannemingsbedrijf 10EENDRACHTBODE, DE THQQLSE COURANTDonderdag 1 december 1994 Voor de nieuwbouw van Rombouts Kunststof Techniek verzorgde Ze-Bra-Plan de gehele bouw(kosten) koördinatie en -begeleiding Aktiviteiten en advisering Ze-Bra-Plan: Eerste en laatste Rombouts kunststoftechniek in Tholen zit in een nieuw jasje. Zeg maar gerust jas, want het nieuwe pand is drie keer zo groot als de loods waarin de gebroeders Rom bouts in de Slabbecoornpolder begonnen. In acht jaar tijd groeide het bedrijf van twee naar 22 medewerkers waar van het gros van Tholen komt. Rombouts levert, prefa briceert en monteert kunststof tanks, vaten, apparaten bouw en leidingwerken. Dit in diameters van 25 tot 3000 mm. Opleiding Voordelen Besturingstechniek, bliksembeveliging conform NEN 1014 Licht- en krachtinstallaties conform NEN 1010 Aandrijftechniek, paneelbouw Data- Alarm en Brandmeldinstallaties Machinebouw, onderhoud en aanpassingen bestaande installaties Wij beperken ons niet tot deze werkzaamheden maar zijn in staat om voor al uw elektrotechnische installaties, groot of klein, een oplossing te bieden. Bel gerust!! Postbus 28 4660 AA Halsteren Tel./Fax. 01641-87575 Tel. 06-53104013 VOOR AL UW PLATDAK PROBLEMEN Onderhoudsvrij UV-bestendig 10 Jaar verzekerd gegarandeerd Nucleonweg 7A 4706 PZ Roosendaal Telefoon 01650-62500 Fax 01650-62097 Üfiet vierde kwartaal van 1994 de ontwikkeling van een nie bedrijfsruimten op bedrijvenl "De Slabbecoornpolder" te Tholen Tel. 016413)4961 fax 01641 82255 Hoofdkantoor Bergen op Zoom 01640-36854 Bouwkostenadviesbureau Ze-Bra-Plan bestaat tien jaar. De van oor sprong Sint-Philipslandse ing. S.J.J. Everaers geeft als beëdigd bouwkos- tendeskundige advies aan projectontwikkelaars, aannemers, architekten, opdrachtgevers en gebouwenbeheerders. Everaers is lid van de NVBK en het bureau is aangesloten bij de bouwkostenadviesgroep Nederland (BAN). Door de bundeling van krachten van acht bureaus, kan het bedrijf ieder project, hoe specifiek ook, aan. Naast bouwkostenadvies, vervaar digt Ze-Bra-Plan ook projectbestekken voor woning- en utiliteitsbouw. Het bedrijf is Stabu-licentiehouder. Ze-Bra-Plan ontwikkelde de nieuwbouw voor Rombouts kunststoftech niek in de Slabbecoornpolder. Bedrijfsvestigingen te Bergen op Zoom, Heerle, Oudenbosch, Etten-Leur, Breda I milieuservice transport kraanverhuur afvalverwerking/recyling aannemerij van grondwerken en bestrating Postbus 281 4600 AG Bergen op Zoom Telefoon 01640-36854 Telefax 01640-45816 Voor aannemers, architekten, projektontwikkelaars, opdrachtgevers, woningbouwverenigingen, beleggers, partikulieren enz. Jankenberg 37 - Postbus 38 - 4660 AA Halsteren Tel. 01641-87121 - Fax 01641-87141 - Auto 06-52775490 Lid: NVBK (Nederlandse Ver. van Bouwkostendeskundigen) ROG (Regionale Ondernemers Groep Bergen op Zoom) Bouwkostenadviezen van beknopt tot zeer uitgebreid Bouwkoördinatie en -begeleiding Bouwkostenmanagement Onderhoudsprognoses (t.b.v. fiskale reserveringen) Bestekken (STABU^-licentiehouder) De beide directeuren C.C. Rombouts (links) en P.A. Rombouts bij een gasdicht mangat van kunststof. ing. S.J.J. Everaers beëdigd bouwkostendeskundige onderhoudsvrij systeem is. Een bij komend voordeel is ook nog dat er ter plaatse verbindingen gemaakt kunnen worden. Een bijzonder pro- dukt dat het Thoolse bedrijf als één van de weinigen in Nederland maakt, is een combinatie van een thermoplast (vervormbaar materiaal zoals staal) en een thermoharder (onvervormbaar zoals steen). Een combinatie van dergelijke kunststof fen kan heel veel soorten chemica liën aan. De werkplaats van het nieuwe bedrijf in de Slabbecoorn polder is verdeeld in twee stukken. In het ene worden kunststof appara ten gemaakt en in het andere deel worden leidingdelen geprefabri ceerd. Voorraden ziet men er niet. Het bedrijf werkt uitsluitend op bestel ling. Het vloeroppervlak van 900 vier kante meter is vergeleken met het vorige gebouw drie keer zo groot. Het buitenterrein moet uiteindelijk 5000 vierkante meter groot worden. Daarvoor worden de laatste dingen geregeld. Rombouts was het eerste bedrijf dat zich op het toentertijd nieuwe bedrijventerrein Slabbecoornpolder vestigde. Met het betrekken van het nieuwe pand, is Rombouts ook het laatste dat een stuk grond op het industrieterrein krijgt. De oude loods is verkocht aan Oerlemans die van het Slachtveld is vertrokken. Met deze vernieuwing denkt mede directeur C.C. Rombouts echter niet dat hij er is. "We blijven veel wer ken aan vooral de certificaten die de medewerkers moeten halen zoals VCA één ster en ISO 9000. Dat is erg belangrijk", vertelt Rombouts. "Over een maand zal de werkplaats zo ingericht zijn dat de minimum temperatuur altijd 15 graden is en de luchtvochtigheid tussen de 70 en 90 zit. Dat is optimaal voor het verwer ken van kunststof." Rombouts werkte al mee aan grote projecten op ondermeer vliegbases, waterzuiveringsinstallaties, boorei landen, Schiphol en bij oliemaat De voordelen van kunststof leidin gen en tanks zijn het lichte gewicht, waardoor montage minder duur wordt, de weerstand tegen veel che mische stoffen en het ontbreken van roestvorming waardoor het een Het bedrijf wordt geleid door de broers P.A. Rombouts uit Tholen en C.C. Rombouts uit Steenbergen. In die laatste plaats begonnen de beide heren acht jaar geleden in een boer derij. Ze produceerden kunststof lei dingen voor de chemische, petro chemische en galvanische industrie. Het verliep voorspoedig en in december 1986 verhuisde het bedrijf naar Tholen. Dat maakte qua ligging niet zoveel uit, want slechts 20 pro cent van de afzet ligt in de regio. De rest gaat verder weg in Nederland en naar België. schappijen. Ondanks de voorspoedi ge groei van zijn bedrijf, probeert directeur C.C. Rombouts de aanwas van personeel wat in de hand te hou den. "De kwaliteit van je produkt mag er niet onder lijden", zegt Rombouts. "Er zijn namelijk weinig opleidin gen voor deze tak van industrie. Ze zijn er wel mee bezig geweest, maar het lukte niet. Zodoende moeten we ons personeel intern opleiden. Dat kost je tijd. Iemand is toch wel twee jaar bezig om te leren alle kunststoffen zelf standig te verwerken. Dat betekent dat je niet zomaar uit kunt breiden, wil je de kwaliteit op een hoog niveau houden." E Elektro totaal uw partner in de techniek kunststof dakbedekking roosendaal 4 4 1 4 l jke huurprijzen Itie varr~$tticiënt ten relatfmage Het complex biedt plaats aan meerdere bedrijven, die in bedrijfsruimten, in grootte variërend vanaf 200 vierkante meter, hun bedrijf kunnen exploiteren. Het totale oppervlakte van het project beslaat 20.000 vierkante meter inclusief wegen, parkeervoorzieningen en groenvoorzieningen:^is gekozen voor een ruime opzet daar dit zowel voor de aan- en afvoermogelijk- heden van de versci bedrijven, het parkeren, personeel als bezoekei voor de uitstraling van naar buiten Bt "De Slabbed langs het Rijn-, afgelopen jaren heb, bedrijventerrein 'De Slai polder op een totaal oppervlakte van 24 ha. vele bedrijven Het H aan vele verschillende onder nemingen. aften inde categOft "schone industrie". Het bedrijventerrein is ruim op& en heeft uitstekende aan- en A. 45 wnweoen vooreen zeer exacte ongave ven de kosten de verschillende bedrijfsruimte, dit project kunt u de gratis kleurenbrochure aanvragen. reen vierde fase op de tevens ca. 2000 vlerkante metier kantoorruimten gerealiseerd. Voor het opleveringsniveau en de huurvoorwaarden verwijzen wij u naar de brochure.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 10