BUDELPACK ENTHOLEN VERPAKKEN IS SPECIALISTENWERK PROFESSIONALS BUDELPACK IS STERK UITGEBREID V Van de toonaangevende verpakker in Europa straalt de internationale aan pak op Poortvliet af. Vanuit deze plaats gaan de miljoenen verpakte produkten hun weg door geheel Europa. Budelpack co-packers wordt niet voor niets tot de top in Europa gerekend. Die positie is waargemaakt door een feilloos samenspel van mensen en techniek. Dag in dag uit bruist het in Poortvliet van de aktiviteiten om elke opdracht gever waar ook in Europa optimaal tevreden te stellen! Wf a r - u -% ■-WA Budelpack co-packers heeft een sterke band met Poortvliet en Tholen. De vestigingsplaats ligt uitstekend in het grootste logis tieke centrum van West-Europa. Met de wereldhavens Rotterdam en Antwerpen 'om de hoek'. En ook de mentaliteit van de bevol king past bij de no-nonsense visie van Budelpack: de mouwen op stropen om de klant optimaal van dienst te zijn. Budelpack kan als werkgever op de mensen rekenen en andersom. Dat is een kom- binatie waar alle partijen al vele jaren de vruchten van plukken! Het verpakken van produkten is vakwerk. Dat realiseren de belangrijkste Europese fabri kanten van merkartikelen zich ook. En zij kiezen Budelpack co-packers als verpakkingspartner. Voor het verpakken van nieuwe produkten en het ontwikkelen van nieuwe mogelijkheden. Of als extra ondersteuning tijdens een bepaalde periode. Samplings en promoties, nationaal en internationaal: Budelpack co-packers realiseert niet minder dan een paar honderd miljoen verpak kingen per jaar. Het verpakken van levensmiddelen, farmaceutische produkten, kosmetica, drukwerk, diervoeding en technische artikelen: Budelpack beschikt over de faciliteiten om elke vraag te kunnen beantwoorden, ongeacht de oplage. Het resultaat: ontelbare produkten die dagelijks keurig verpakt hun weg vinden door heel Europa. En zoals gezegd zijn de professionals van Budelpack daarbij van cruciaal belang. Vakmensen die staan voor hun vak. Bij Budelpack co-packers in Poortvliet staan 30 volledig separate verpakkingsruimtes ter beschikking van een team van 375 enthousiaste en deskundige medewerkers. De totale bedrijfsoppervlakte van Budelpack bedraagt 25.000 m2! Want behalve de verpakkingsruimte met een enorm machinepark zijn ook de opslagfaciliteiten kolossaal. >*T ei .feC-es. ..ff"' JL...

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 68