DONDERDAG 17 NOVEMBER SPECIALE EDITIE EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 43 29. Deze man heeft een niet alledaags bedrijf. Wat is zijn naam en pak daarvan de tweede of de derde letter. 30. Deze heer weet alles van ondermode. De naam van het bedrijf kent u vast, maar weet u ook de eerste letter van de naam van de directeur. 33. Deze broers zijn nijvere bouwers. Ze wonen ook in een bedrijvig dorp. Daarvan hebt u de 34. Bent u op zoek naar een twee onder één kap, doorzonwoning of vrijstaand huis, deze man is tweede of de derde letter nodig voor de puzzel. van alle markten thuis. Weet u de eerste letter van zijn naam. 31. Wat doet deze ondernemer. Bakt hij brood of verkoopt hij etalagepoppen. Het maakt niet uit, als u de eerste letter van zijn naam maar weet. >32. Bij deze dealer kunt u ook de Corsa in bedrijfsuitvoering kopen. Wat is de tweede of de laat ste letter van de naam van dit type auto. 35. Deze jonge automan is niet aan één merk gebonden. Of de automobielen nu uit West- of Oost- Europa komen, hij verkoopt ze allemaal. Uit welk land komt het linker merk en neem daarvan de tweede letter. 38. Welk lichaamsdeel neemt deze winkelier onder de loupe. De eerste of de tweede letter hier van past in de oplossing van de prijsvraag. 41. Dit vleugje nostalgie hoort bij een jubileum. Welk bedrijf ziet u op deze foto uit de oude doos. *Seem de eerste letter daarvan of anders de derde of vierde letter van de naam van de onderne mer. 36. Nog een keer uw kennis van aardrijkskunde beproeven. Uit welk land komt dit automerk en 37. Welke afspeelapparatuur verkoopt dit jong ondernemerspaar. Eén soort daarvan verschaft u neem daarx'an de vierde letter. Dan hebt u het vijfde woord van de slagzin compleet. de volgende letter voor de prijsvraag van de jubilerende krant. 39. Deze ondernemer zorgt voor veel expansie in onze omgeving. Hij bouwt tal van bestem- 40. Deze mannen zijn goed gemutst, ofhet nu zomer of winter is. Dankzij hun produkt zit u de ene mingsplannen vol metDaarvan hebt u de tweede letter nodig. keer koel en de andere keer warm. Door middel van welk artikel kan dat en neem daar\>an de eer ste letter. 42. Een krant technisch vervaardigen kan niet elke drukkerij. Daarbij komt nogal wat kijken. 43. De finale is bereikt. U waant zich in het verre oosten bij deze ondernemer, die ook graag wat Welk bedrijf zet en drukt de Eendrachtbode. Voor de prijsvraag hebt u de derde letter van de aan u verkoopt. Wat eigenlijk? De eerste letter is tevens de laatste van deze jubileumpuzzel, naam nodig. i t S

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 67