Al vanaf 1953 is de Adri C. Broekhuis, uw juwelier horloger, gevestigd aan de Grote Kerkstraat in het hartje van Steenbergen. Het kleine winkeltje, begonnen in een voorkamertje van het ouderlijk huis, is in de loop der jaren uitgegroeid tot een gespecialiseerd juweliersbedrijf. JUWELIER - HORLOGER - OPTICIEN KLOKKENMAKERIJ Adri C. Broekhuis uw juwelier In de modern ingerichte juweliers zaak tonen de medewerkers en mede werksters van juwelier Adri C. Broekhuis u een zeer uitgebreide kollektie sieraden, horloges en andere geschenkartikelen. Een zeer breed assortiment met vele bekende merken in alle prijsklassen. Sieraden van modem zilver tot tijdloos goud met briljant, horloges van sportieve multifuncti onele uitvoeringen tot traditioneel degelijk en onverslijtbaar. Verlovings- trouw- en relatieringen voor iedere beurs en in alle stijlen. Kortom te veel om op te noemen. Al uw persoonlijke wensen worden met de grootste zorg behandeld. Een kado uit de kollektie van Adri C. Broekhuis uw juwelier - horloger is dan ook niet alleen leuk om te geven, maar eveneens waardevol om te krijgen. k 'ik iiÉilifêÉii mA MMêt *&k UW JUWELIER - HORLOGER Grote Kerkstraat 5 4651 BA Steenbergen tel. 01670-63385 fax 01670-66702 flonkerende scnoo.iheid OOGMEETKUNDIG CENTRUM STEENBERGEN Grote Kerkstraat 7 4651 BA Steenbergen tel. 01670-63385 fax 01670-66702 Optiek Speciaalzaak Kort na het begin, in 1953, deden de brillen hun intrede bij de Fa. Broekhuis. Aanvankelijk werd in een gedeelte van de juwelierszaak een bescheiden assortiment gevoerd. In die jaren was een bril slechts een instrument om beter te kunnen zien. Deze hoofdfunktie is in de loop der jaren uitgebreid met een meer modieus aspekt. Meer dan ooit bepaalt de bril uw gezicht en de uitstraling van uw persoonlijkheid. Oogmeetkundig Centrum Steenbergen In het oogmeetkundig centrum, dat zich achter de naast de juwelierszaak gelegen optiek speciaalzaak bevindt, staat de meest moderne apparatuur voor de zo belangrijke oogmeting opgesteld. Hier wordt niet alleen gekeken welke sterkte u nodig heeft, maar er wordt een volledig oogmeetkundig onderzoek uitgevoerd. Optometrie, Sciascopie, Tonometrie en Opthalmologie zijn moeilijke begrippen bij het gespecialiseerde werk van de oogmeetkundigen van Adri C. Broekhuis Optiek - oogmeetkundig centrum Steenbergen. U heeft met een bezoek aan het oogmeetkundig centrum de garantie van een goed advies. En mocht er iets niet in orde zijn met uw ogen, dan wordt u doorverwezen naar een huisarts of specialist. Een grote keuze Is de benodigde korrektiesterkte bepaald, dan kunt u kiezen uit een keur van monturen. Alle soorten en maten zijn voorradig en er is een keuze mogelijk in alle prijsklassen. In de brilpresentaties hangen bekende en wellicht voor u onbekende merken. U kunt met een goede persoonlijke begeleiding de juiste keuze voor uw gezicht bepalen voor de komende periode. Ook voor kontaktlenzen Naast de mogelijkheid de ogen te korrigeren met een bril is bij Broekhuis Optiek ook altijd een kontaktlensspecialist aanwezig. Dus als u, om wat voor reden dan ook, een bril niet ziet zitten, maak dan eens een afspraak voor een lensaanpassing. U ontvangt een goed persoonlijk advies en krijgt alle informatie, zodat u vooraf goed weet welke keuze voor u de beste is. NEDERLANDS GROOTSTE KLOKKENSPECIAALZAAK SINDS 1953 keuze uit meer dan 1200 modellen Grote Kerkstraat 9-13 4651 BA Steenbergen tel. 01670-63385 fax 01670-66702 Nederlands Grootste Klokkenspeciaalzaak Klokken behoren al vanaf het prille begin tot het assortiment van de Fa. Broekhuis. De, vanaf 1953 opgebouwde ervaring op het gebied van grootuurwerken, heeft ertoe geleid dat in het najaar van 1985 de klokken uit de juwelierszaak zijn verdwenen. Zij vonden een riant onderkomen in de klokkenspeciaalzaak, eveneens gevestigd in de Grote Kerkstraat. Staande klokken In de toonzaal staan meer dan 150 verschillende modellen staande klokken. Een staande klok stelt u bij Klokkenmakerij Broekhuis zelf samen. U bepaalt zelf de combinatie tussen de kast, de kleur, het uurwerk, de wijzerplaat, de slinger en de gewichten. Door eigen import, rechtstreeks van de fabrikanten, ontvangt u een absolute topkwaliteit voor een uiterst scherpe prijs. Garantie en Service Op wandklokken ontvangt u bij klokkenmakerij Broekhuis 2 jaar garantie. Op staande klokken zelfs 5 jaar. En zoals het op de voorpagina van deze map vermeld staat, bent u voor een goede service bij de Fa. Broekhuis aan het goede adres. Dit bedrijf is de laatste jaren uitgegroeid tot de grootste klokkenspeciaalzaak van Nederland. Er zijn zelfs klokkenfabrikanten die beweren dat er nergens in Europa een klokkenwinkel te vinden is die zich kan roemen om zo'n enorme kollektie klokken en barometers.Van alle fabrikanten hangen en staan er nagenoeg de komplete kollekties, in alle kleuren, maten en in ontelbare uitvoeringen. Bij klokkenmakerij Broekhuis kunt u kiezen uit meer dan 1200 modellen, is er een klok voor in ieder interieur, van klassiek tot modern en voor iedere beurs. Ook voor reparaties Wanneer u geen nieuwe klok zoekt, omdat u al in het bezit bent van zo'n prettige sfeermaker in huis, is het goed om te weten, dat Klokkenmakerij Broekhuis beschikt over een zeer gespecialiseerd reparatie- en restauratie atelier, waar kennis aanwezig is voor de reparatie van elk soort klok. De beste vakmensen dragen de grootste zorg voor uw waardevolle bezit. U krijgt altijd een prijsopgave vooraf, zodat u precies weet waar u aan toe bent. a a a

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 40