tjuBOTBODE Rabobank Q CenterParcs Win een reis met de fotoprijsvraag PONDERDAG 17 NOVEMBER SPECIALE EDITIE EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 1944 DE THOOLSE COURANT 1994 THE UNIQUE SHORT BREAK - -V f* 'ét 1Deze ondernemer zorgt niet alleen voor uw vitamines en mineralen, maar voor alles wat door de maag kan en nog veel meer. Wat is de eerste letter van zijn achternaam. «i 'i 11, i. Doe mee met de jubileumpuzzel en win een reis ter waarde van 500 gulden, die de Rabobank St Annaland/Poortvliet voor u regelt bij Center Pares. Of twee dinerbonnen ter waarde van 100 gulden, vier pakketten levensmiddelen ter waarde van 50 gulden of vijf heerlijke taarten. In deze speciale Eendrachtbode vindt u 43 foto's die u nodig hebt voor het oplossen van de jubileumprijsvraag. Leest u het onderschrift bij elke foto goed en noteer steeds 1 letter. Alle 43 letters samen vormen de slagzin die u op een briefkaart schrijft en opstuurt aan de Een drachtbode, dè Thoolse Courant, Postbus 5, 4697 ZG St Annaland. Uw inzending dient maandag 5 december binnen te zijn. De trekking van de oplossingen wordt verricht door notaris mr. J. Schot uit Tholen. De uitslag wordt gepubliceerd in de Eendrachtbode van donderdag 8 december. 3. U kunt bij deze ondernemer terecht voor stevige stappers, elegante damesschoenen of vrolijke kinderschoentjes. Welke letter komt na de eerste letter van zijn naam. 4. Heeft u hem al getest, de nieuwe Polo? Bij deze ondernemer bent u van harte welkom, maar 5. Perfect gekleed gaat u naar huis als u koopt bij deze ondernemers. De eerste letter van de weet u ook zijn naam en de eerste letter daarvan. bedrijfsnaam brengt u weer een stapje verder. 2. Deze twee heren kleden zowel dames als heren volgens de laatste mode. Éénmaal de eerste let ter van hun achternamen is voldoende. 7. Bij deze zaak kunt u goed terecht voor een costuum, pantalon, colbert en wat nog meer? De 8. Met deze mensen blijft u bij de tijd. Wat is de eerste letter van het woord dat daar bij hoort, eerste letter gebruikt u voor het tweede woord van deze fotoprijsvraag. 10. Deze ondernemer zorgt voor sfeer in uw huiskamer. Bedenk daar een ander woord voor en 11. Deze man verkoopt geen alledaagse produkten, maar heel duurzame artikelen. Hij is in een neem daarvan de eerste letter. niet zo grote plaats gevestigd, zodat de eerste letter van dat dorp gemakkelijk te vinden moet zijn. 6. Waar is deze Mercedes occasion te koop? Neem de eerste letter van de achternaam van deze garagehouder. 9. Met deze Twingo rijdt u oké! En u zit goed als u de eerste letter van de naam van deze onder nemer weet. 12. Amazing Mazda. Deze automobielverkoper kan u er alles van vertellen. Hij was vaak in het nieuws en haalde zelfs de gemeenteraad. Met de eerste letter van zijn achternaam puzzelt u weer een stap verder. 13. Deze letter wordt u bijna in de schoot geworpen. U ziet, afgezien van de voorletters, twee 14. In deze Renault cabriolet rijden uw vrienden graag mee, zowel naar St. Annaland als naar St. woorden staan. U hebt van één van die twee de derde letter nodig. Maartensdijk. Met de eerste letter van de naam van deze ondernemer is het tweede woord van de slagzin vol.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 35