75-iarige Bouman-Potter is bijna klaar voor de toekomst proms kids world fauteuil gallery runner meubelhal tapijtland bouman-potter cl dormilux tierlantijn 1Bouman-Potter 2. Proms 3. Dormilux 4. Kids World 5. Tapijtland 6. Tierlantijn 7. Fauteuil Gallery 8. Runner meubelhal Onze 47 medewerkers staan voor u klaar Bezoek ons gezellige restaurant Slaapkamerspeciaalzaak c/ O Exclusief en veelbelovend wonen Kinder- en tienerkamers Gezond wegdromen Meer dan 100 fauteuils Maatwerk in zitcomfort Magazijnverkoop Hel kon gewoon niet goedkoper Thuis in woningtextiel Meer plezier van je meubels Meer plezier van je geld Uw nachtrust is onze zorg Decoraties en woonaccessoires SPECIALE EDITIE EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT DONDERDAG 17 NOVEMBER Wie langs de Paasdijkweg in Poortvliet rijdt, ziet de nieuwe vestiging van woninginrichting Bouman-Potter langzaam maar zeker groeien. De 75-jarige onderneming maakt zich klaar voor de toekomst. Want er komt niet alleen een nieuw gebouw. In het voorjaar van 1995 staan de woonconsument tal van verrassingen te wachten, ledereen zal er versteld van staan, hoeveel moois er straks te vinden is aan de Woonboulevard Poortvliet! Dat is de verzamelnaam waaronder maar liefst acht verschillende winkels hun deuren zullen openen. In dit jubi leumnummer van de 50-jarige Eendrachtbode lichten we alvast een tipje van de sluier op. De acht winkels laten we hier de revue passeren: Deze vertrouwde formule met scherpe meubelaanbiedingen wordt voortge zet. U hebt immers al jaren meer plezier van uw meubels en daardoor ook meer plezier van uw geld! Dit wordt een nieuw onderdeel voor exclusief en veelbelovend wonen. Modern en klassiek op niveau. Met deze verbreding van ons assortiment vindt u tal van bekende merken slaapkamers en meubels in onze nieuwe winkel. U hebt er misschien al eerder naar gezocht, maar het toen nog niet gevonden. Dan slaagt u in het voorjaar van 1995 beslist bij Proms! Uw bekende slaapkamerspeciaalzaak vindt u ook in de nieuwe vestiging, want uw nachtrust is immers onze zorg. Maar liefst 100 slaapkamers staan er straks opgesteld, dus uw bedje is gespreid bij Dormilux. He assortiment wordt verbreed met de topmodellen van de Proms-formule. Iedereen ver dient immers een goede nachtrust. Bouman-Potter mag dan 75 jaar zijn, ons hart klopt als die van een tiener. Wie de jeugd heeft, die heeft immers de toekomst. Vandaar Kids World, de aparte speciaalzaak met talrijke kinder- en tienerkamers, waar jullie gezond zullen weg dromen. Je vindt hier voordelige meubelen voor jonge prijzen en kwalitatief uitstekende tienerkamers die jullie zeker te gek zullen vinden. Alleen met tafels, stoelen en kasten kunt u natuurlijk niet uit de voeten. Woningtextiel moet het plaatje compleet maken en dat gebeurt dan ook in Tapijtland. Deze sfeervolle afdeling komt centraal te liggen in de Woon boulevard Poortvliet. U zult zich er vast en zeker thuisvoelen omdat het ook gezelligheid in uw huis brengt. U richt uw woning in naar uw eigen smaak en daarbij horen ook decora ties en allerlei accessoires. U vindt er kussentjes, kleedjes, cars, beeldjes van messing en zilver, rotan mandjes, enz. Tierlantijn l ligt vlak naast het restaurant, waar u gezellig even o koffie kunt drinken. Wanneer u werkelijk op uw gemak wilt zitten, dan mag u de Fauteuil Gal lery niet overslaan. Meer dan 100 verschillende stoelen staan er voor u gereed. Klassiek en modern. Zelfs elektrisch instelbare fauteuils en speci aal maatwerk. U zit echt goed in de Fauteuil Gallery! U kent onze Multihal. Dat wordt in het voorjaar van 1995 de Runner meu belhal. U kunt nergens anders goedkoper terecht voor meubelen. Zeer voordelige meeneemmeubelen, die ook bezorgd kunnen worden. De Run ner meubelhal krijgt als enige een aparte ingang. De Woonboulevard Poortvliet omvat, inclusief magazijnen, maar liefst 22.000 m2. Daar zijn we best trots op als Thoolse onderneming, met al onze 47 medewerkers. Die staandag in, dag uit, voor u klaar. Chauffeurs, stoffeerders, verkopers en servi cemensen. Allen bezitten ze het nodige vakman schap, want de klant is koning bij Bouman-Potter. Elke dag rijden onze tien auto's naar ruim 100 adressen in heel zuid-west Nederland. t Onze nieuwe vestiging is heel gemakkelijk bereikbaar. Alle winkels lig gen op de begane grond, dus u hoeft geen trappen te lopen. Rolstoelge bruikers kunnen bij ons gemakkelijk winkelen. Achter de centrale ingang staan drie informatiebalies, waar u terecht kunt voor al uw vra gen. Onze acht winkels hebt u natuurlijk niet in een uurtje gezien. Voor de Woonboulevard Poortvliet kunt u wel een dag uittrekken en dan hebt u vast en zeker trek in koffie met appeltaart, soep of een broodje gezond. In ons restaurant van 300 m2 kunt u even bijkomen. Ja u wordt echt ver wend in de Woonboulevard Poortvliet. Er zal een gemoedelijke sfeer heersen, kortom in de Woonboulevard Poortvliet voelt u zich werkelijk thuis! En mocht u voor de terugreis, te weinig autobrandstof hebben, het OK pompstation voorziet ook in die service. We hebben Ipg, diesel, lood vrij en superbenzine. U kunt misschien bijna niet meer wachten, maar in het voorjaar van 1995 komen al uw dromen uit in de Woonboulevard Poortvliet.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 30