Nieuwe bedrijven Luisteren naar spannend verhaal Provincie Zeeland Integratie gehandicapten Toerisme onder de loep Anbo Tholen en het AOV Predikanten Ger. Gemeente bedanken Donderdag 13 oktober 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Proefproces Friesland en Gelderland zijn de voornaamste concurrenten van Zeeland op de toeristische markt. De watersporter in Zeeland besteedt meer dan een water sporter elders. De visserijdagen in Breskens en het Vlissingse Straatfestival zijn de enige evenementen in de provincie die meer dan 100.000 bezoekers trekken. Dit en meer is te lezen in het onderzoeksrapport Toerisme en Recreatie in Zeeland 1988-1993 Betonnen fietspaden IN BEROEP Tholen Oud-Vossemeer St. Maartensdijk St. Philipsland Stemmen van lexers Pak even uw zakboekje De kinderboekenweek gaat gepaard met tal van activi teiten in de bibliotheken. In St. Annaland werd donder dagavond de eerste van drie knuffel-voorleespartij- en op het eiland gehouden. Kwaldril .Collectes. Nierstichting Nieuws Medewerkers van Dustoch aan de eigen koffiebar Een paar kleuters proberen en thousiast een blokkenkar uit. Van achter een kopje koffie houden de ouders dit in de gaten. Een vader schiet achter z'n koffie vandaan om een keramieken eend te red den van de ondergang uit de grijp grage vingers van z'n driejarige dochter. Anderen bekijken de in de glazen vitrines tentoongestelde keramieken schalen, vazen en an dere voorwerpen om te zien of er iets van hun gading bij is. Een me vrouw besluit tot de aankoop van een stenen poes. Verkoopster Wendy slikt in de haast een hap brood weg, legt haar boterham aan de kant en pakt de poes voor zichtig in terwijl ze tegen de klant uitroept: "ja, die rooie, die vind ik zelf ook heel mooi". Harm-Jan is ondertussen bezig met de afwas en Jeroen onder breekt het opnemen van de voor raad om even met een koffieklant af te rekenen. Een tafereel wat zich af zou kun nen spelen in iedere winkel, in ie dere koffieshop. Het aardige is dat het hier gaat om de combina tie kadowinkel/galerie annex kof fieshop. Het bijzondere is dat het win kelpersoneel verstandelijk ge handicapt is. Het kan dus toch, zoals blijkt aan de Korte Geere 16 in Middelburg. Dustoch is trouwens ook de naam van de winkel/koffieshop. ZIG-prijs Dustoch is een van de drie projec ten die 14 oktober in aanmerking komen voor de Zeeuwse Prijs Be vordering Integratie Gehandicap ten, ZIG-prijs. De prijs is een er kenning voor een persoon of organisatie die zich het vorig jaar op uitmuntende wijze verdienste lijk heeft gemaakt voor de integra tie in de Zeeuwse samenleving van mensen met een handicap. Het bezoekerscentrum Poppen- damme in Grijpskerke van de Stichting Ambrosius en speeltuin vereniging Meiveld uit Middelburg maken eveneens kans op de prijs. Het bezoekerscentrum Poppen- damme hoort bij de imkerij. Indivi duele bezoekers en groepen met en zonder handicap kunnen er educatieve programma's volgen. Bij de bouw en inrichting van het centrum is van meet af aan reke ning gehouden met gehandicapten en zijn speciale voorzieningen aan gebracht. Speeltuinvereniging Meiveld is er op gespitst dat alle kinderen, ge handicapt of niet, er samen kun nen spelen. Talrijke vrijwilligers hebben kans gezien geld los te peuteren voor speelmateriaal en voor de aankoop van materiaal voor bijvoorbeeid het realiseren van een invalidentoilet en de aan leg van brede paden. De speeltuin ligt in een woonwijk. Behalve de kadowinkelAoffieshop runnen de medewerkers van Dus toch ook nog een bewaakte fiet senstalling in combinatie met openbaar toilet. Dustoch is een ini tiatief van de werkgroep gehandi capten Walcheren. De bekendmaking van de prijswinnaar en de prijsuitrei king vindt plaats in de Con certzaal in Zierikzee. Burgemeester Asselbergs van die stad zal de prijs, het bronssculp tuur Etoile van kunstenares Rini Dado, overhandigen. In totaal zijn negen projecten ge nomineerd. De jury spreekt hier voor zijn bewondering uit en laat weten dat alle projecten een waar devolle bijdrage leveren aan de wijze waarop mensen met een handicap in Zeeland "Zeeuw met de Zeeuwen" kunnen zijn. Het bestuur van de Zeeuwse afde ling LOBB, Landelijk Organisatie Bewonerscommissies Bejaarden tehuizen stapt naar de belasting rechter in Den Haag. De LOBB vindt het niet terecht dat bewoners van bejaardente huizen een ingezetenenheffing van het waterschap krijgen op gelegd. Overleg met de water schappen is op niets uitgelo pen. De statencommissie welzijn heeft het standpunt ingenomen dat de rechter maar moet uitmaken wie er gelijk heeft. Vandaar ook dat de provincie bereid is 10.000,- be schikbaar te stellen voor het voe ren van een proces. Over toerisme eri recreatie in Zee land is een onderzoeksrapport verschenen. De jaren 1988 tot en met 1993 zijn onder de loep ge nomen. De onderzoeker signaleert een stagnerende tendens in de ontwikkelingen. Verblijfstoerisme Met 168.400 slaapplaatsen is de camping de voornaamste logies- vorm. Het totaal aantal slaapplaat sen in Zeeland bedraagt 272.900; een groei van 12.600 ten opzich te van 1988. De Noordzeebad plaatsen vertoonden de sterkste toename: 7.300. Wat soort ac commodaties betreft zijn de huis jes en appartementen koploper met een aanvulling van 7.200. Ondanks deze groei loopt het aantal overnachtingen volgens de onderzoeker de laatste paar jaar terug, in 1993 waren het er 13,4 min. (dat is overigens net zo veel als in 1992), terwijl voor 1990 14,3 min. overnachtingen in de boeken staan. De terugloop is het sterkst bij het aantal overnachtingen op vaste standplaatsen. Het aandeel van de buitenlanders in de overnachtingen is flink geste gen tot een percentage van bijna 40%. Dat betekent dus dat de Ne derlanders het meer laten afwe ten. Vergelijken we trouwens het huidige aantal overnachtingen (13,4 min.) met de 11,9 min. van het begin van de onderzoeksperio de in 1988, dan heeft er een stij ging plaatsgevonden. De watersport in Zeeland zit in Iguanagroeiend aantal bezoekers de lift. Uit het onderzoek komt naar voren dat 94% van de watersporters bereid is te be talen voor overnachtingsmo gelijkheden in een landelijke omgeving. Ook goede walvoorzieningen zijn van belang omdat veel toervaar- ders graag even de wal opgaan om te winkelen, ergens iets te drinken of te eten of voor een cut turele activiteit. De gemiddelde dagbesteding per boot komt op 121,50; het landelijk gemiddel de bedraagt 113,60. Het bezoek aan de dagattracties loopt over het algemeen genomen terug. Reptielenzoo Iguana in Vlis- singen (70.000 bezoekers in 1993) is de enige uitzondering met een toename van het aantal bezoekers de afgelopen jaren van maar liefst 40%. Het Arsenaal in Vlissingen trok vorig jaar 140.000 bezoekers. Dit is geen jaarcijfer omdat het Arsenaal 28 mei van dat jaar voor het eerst zijn deuren opende. Zeeland telt trouwens maar drie attracties met meer dan 100.000 bezoekers per jaar. Behalve het Arsenaal zijn dat Miniatuur Walche- Tot eind november krijgen vijf tegelfietspaden in Midden-Zee land een betonnen verharding. In totaal gaat het om bijna 5,5 kilometer. Op Zuid-Beveland worden de fiets paden aan weerskanten van de weg Vierwegen-Kruiningen en van de weg Kapelle-Vierwegen onder handen genomen. Verder wordt het fietspad 's-Gravenpolder-Goes bij het viaduct en Yerseke-Kruinin- gen bij Zanddijk van een betonlaag voorzien. Op Walcheren wordt het fietspad Sint-Laurens-Oostkapelle aange pakt. Daar gaat het om 570 meter ter hoogte van de Hondegemse- weg. Fietsers worden er tijdens de werkzaamheden omgeleid via de Noordweg en de Ds. Van Wouwe straat. Op de fietspaden Vierwegen-Kruin ingen en Kapelle-Vierwegen wordt het werk in stukjes geknipt, waar door de delen waar nog niet wordt gewerkt langer beschikbaar zijn. Op de plaatsen waar dan wordt ren (130.000) en Delta Expo (368.000). Economisch belang Het economisch belang van de sector recreatie en toerisme neemt steeds meer toe. In 1993 is er voor 1,4 miljard in be steed. De verwachting is dat de bestedingen zullen toenemen tot rond de 1,7 miljard in 1997. Op dit moment is de sector goed voor 10.000 arbeidsplaatsen. Om dat een aantal mensen in deeltijd werkt, verdienen 13.000 mensen er hun boterham. Het toerisme heeft een aandeel van 10% van de werkgelegenheid in Zeeland. Het onderzoeksrapport is gra tis verkrijgbaar bij het infor matiecentrum van de provin cie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 01180-31400. gewerkt moet het fietsverkeer steeds de rijbaan oversteken om van het fietspad aan de andere kant van de weg gebruik te ma ken. De oversteken worden zo ge kozen dat de veiligheid zo min mo gelijk in het geding komt. Van de hoofdrijbaan is tijdens het werk steeds maar één rijstrook beschikbaar. Waar (bestemmings)verkeer de fietspaden moet kruisen wordt in overleg met de aanwonenden ge zocht naar de gunstigste oplos sing. Nadat het beton is gestort, kun nen fietsers het pad al weer vlug gebruiken. Voor het kruisende zwaardere verkeer, zoals auto's en tractoren, duurt het ongeveer drie weken voor zij er weer ge bruik van kunnen maken. Eigenaren en gebruikers van per celen die achter de fietspaden lig gen, kunnen voor zover zij niet zelf worden benaderd voor het vin den van creatieve oplossingen, contact opnemen met de opzich ter van de provinciale directie mi lieu en waterstaat. De opzichter zit op het terrein van de firma Ko- le, Rijksweg 3a, Kapelle, telefoon 06-52608140. De Besliscommissie ABW (Al gemene Bijstandswet) komt dinsdag 18 oktober, aanvang 15.30 uur, bijeen voor een openbare zitting. Een inwoner van de genjeente Middelburg is het niet eens met een eerder besluit van zijn ge meentebestuur over zijn uitkering en is in beroep gegaan bij de pro vincie. Zowel de Middelburger als zijn gemeentebestuur krijgen de gelegenheid hun standpunten mondeling toe te lichten ten over staan van de commissie. De zitting is in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. Ds. C. Hogchem te Borssele heeft bedankt voor het beroep dat de Gereformeerde Gemeente te Sint- Annaland op hem had uitgebracht. Ook ds. J. Beens te Scherpenisse heeft bedankt. Hij was beroepen door de Gereformeerde Gemeente te Katwijk aan Zee. En ds. A.J. Gunst te Tholen bedank te voor het op hem uitgebrachte beroep van de Gereformeerde Gemeente in Hoogeveen. Inmiddels ontving hij een beroep uit Amster dam-noord. Inschrijvingen in het Handelsre gister van nieuwe bedrijven op Tholen en St. Philipsland vanaf 10 september tot en met 7 oktober 1994. Eric van Dijk verhuur, Doelweg 70, verhuur van auto-accessoires, doe- het-zelf artikelen, inbraakpreventie benodigdheden, 1 personeelslid. Christianne juweliers en diaman tairs, Botermarkt 18, kleinhandel in gouden en zilveren sieraden, edel stenen en uurwerken, 2 t/m 4 perso neelsleden. Sportvissersbedrijf Van de Velde, Groot Verréhof 4, sportvissersbe- drijf, 2 t/m 4 personeelsleden. M. Renes, Hofstraat 6, het geven van trichem-cursussen, alsmede kleinhandel in het bijbehorende cur susmateriaal, geen personeelsleden. Klusbedrijf Henk, Tulpstraat 17, klussenbedrijf, 1 personeelslid. Huijser orgelmakerij, Deensestraat 26, orgelbouwersbedrijf en het onderhouden en stemmen van pijp orgels, 1 personeelslid. Zeeuwen kieken 't Zuiden. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van het Centrum voor Ontwikke lingssamenwerking in onze provin cie is er tot en met 29 oktober een tentoonstelling Zeeuwen kieken 't Zuiden in de Rabobank te Middel burg. Daarna is de expositie in diverse plaatsen in Zeeland te zien. Het zijn 50 foto's van Zeeuwse ama teurfotografen. Het zal de meeste Tholenaren niet ontgaan zijn, dat enige tijd geleden de Thoolse politiek versterkt werd met een nieuwe partij in onze gemeente: het Algemeen Ouderen Verbond (AOV). Als lijsttrekker voor de komende gemeenteraads verkiezingen en als secretaris voor de afdeling van deze politieke partij, werd mevr. M. Schot gekozen. Zij fungeerde reeds als secretaris van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (Anbo) afdeling Tholen- stad. Het Anbo-bestuur van deze afdeling krijgt de laatste tijd nogal wat vra gen omtrent de relatie 'bond-politie- ke partij.' Graag wil ik voor alle dui delijkheid hier kort op ingaan. De Anbo is een algemene bond voor ouderen. Algemeen, dus openstaand voor alle gezindten; in ons vijf leden tellend bestuur zijn drie politieke richtingen vertegenwoordigd. Een bond, geen politieke partij, maar een belangengroepering die zich inzet voor alle 50+ers in onze samenle ving. De Anbo werkt samen met alle democratische politieke partijen, maar geeft geen voorkeur aan! De relatie met het AOV is dezelfde als met de andere politieke partijen. In diverse politieke partijen zijn Anbo- leden actief en dat is goed. Het is zeer gewenst als de Anbo-leden in hun partij de belangen van de Anbo (dus ouderen) behartigen; absoluut ongewenst is het om in de bond par tijpolitiek op enigerlei wijze uit te dragen. De gedachte die bij veel mensen naar voren komt inzake enige rleatie tussen Anbo en AOV is zeer wel verklaarbaar door de overeenkomst in naam en doelgroep. Het feit dat bij ons één persoon, zowel in de Anbo als in het AOV een bestuurs functie vervult, blijkt deze gedach- tengang alleen maar te versterken. Toch is er geen sprake van een spe ciale relatie tussen Anbo en AOV. Het betreft hier zuiver een privé- kwestie die in ons democratisch land mogelijk is; of het haalbaar is, bepaalt de persoon in eerste instan tie zelf. Het is mijn persoonlijke mening dat velen lid zijn van de algemene bond voor ouderen omdat het begrip 'algemeen' hier volledig wordt toe gepast. Zodra zou blijken, dat welke partij dan ook een voorkeurspositie binnen de bond innneemt, zullen veel leden zich daarbij niet thuis voelen en hun lidmaatschap beëindi gen. Het is daarom te hopen, dat de Anbo nog heel lang 'algemeen' zal bllJVen' W. Knipscheer voorzitter Anbo-afdeling Tholcn-stad Slechts een enkele droomfee en een paar nachtbeesten waren er tijdens de knujfel-voorlees-partij in de bibliotheek te St. Annaland. In pyama, als droomfee, als nacht- bcest of in de gewone kleding luis terden de 25 kinderen met meer of minder aandacht naar mevr. Scher- penisse-Slootmaker, die zich spon taan als leesmoeder had opgewor pen. Bliothecaris Aytun Caka con stateerde, dat er minder belangstel lenden waren dan vorig jaar. Daar entegen trok de knutselmidddag een dag eerder met 45 kinderen bijna twee keer zoveel liefhebbers dan in 1993. Na het voorlezen werden donder dagavond de prijzen uitgereikt van de kleurplatenwedstrijd voor kinde ren tot en met 6 jaar. Er moest een prent van tekenaar Phi lip Hopman ingekleurd worden. De 8-jarige Anita v.d. Jagt bleek daarin het beste geslaagd te zijn. Zij won het met de gouden penseel bekroon de kinderboek Lui Lei Enzo van Rindert Kromhout. De 7-jarige Milou van Poortvliet en de 6-jarige Mark Rouwendal kregen elk een poster. Gisteren (woensdag) bezocht de schrijfster en illustratrice Annema- rie van Haeringen uit Amsterdam 's morgens twee groepen van de open bare basischool De Rieburch te Sint- Maartensdijk en 's middags de open bare bibiliotheek in Sint-Annaland en Tholen. Ook zij behandelde voor namelijk het thema nacht en wat daarmee in haar boeken zoal samen gaat. De kinderen van De Rieburch had den zich terdege op haar komst voorbereid door in de klas boeken van haar te lezen en tekeningen te maken bij de verschillende verhalen. De tekeningen hingen, al dan niet voorzien van teksten, in de lokalen toen zij binnenkwam. Ze bekeek het werk eerst en vroeg zich af of de kinderen ook al met een kroontjes pen tekenen zoals zij zelf doet. Maar de leerlingen hadden de botte kant van een satéstokje voor hun illustra ties gebruikt. Dat vond Van Haerin gen zo'n leuk idee dat ze het zelf ook nog wel eens wil proberen. Ze was door vertraging van de trein wat verlaat maar dat paste wel in het verhaal over heksen die zich op een bezemsteel verplaatsen. "Had ik ook maar zo'n bezemsteel gehad, dan was ik niet te laat gekomen." De 35-jarige Van Haeringen vroeg de kinderen welk kleur de nacht kan hebben: zwart, bruin, blauw en oranje/paars bij ondergaande zon. Ze liet tekeningen zien waarin de nacht een rol speelt uit de Boom en het meisje, Op hoge poten en De kleine jager dat zich in Kenia afspeelt. Er waren 'een beetje enge' tekenin gen bij maar ook 'heel erge enge'. De zeeheksen uit het boek met Hek- sentoren met tekst van Hans Dorre- stijn maakten indruk maar nog meer het menu van de kwaldrilpudding waarvoor ze de ingrediënten opsom de die hier in de Oosterschelde voor handen zijn, zoals zeesterren, oor-en kompaskwallen, pieren en garnalen. In het boek zag de roze pudding er heel smakelijk uit, maar een jongen tje in de klas liet weten dat hij alleen de garnalen zou opeten. Ook liet ze prenten uit Bijbelse ver halen voor jonge kinderen zien. De herdertjes die bij nachte in het veld lagen, zijn volgens Van Haeringen niet zo maar kleine kereltjes maar grote stoere mannen. Het boek telt 420 bladzijden en daar staan zoveel tekeningen in dat ze er een jaar aan gewerkt heeft. De illustratrice maakt ook tekenin gen die op T-shirts gedrukt worden. "Hoe kan dat nou, toch, "vroeg een van de kinderen. De kikker op het shirt van Greenpeace vond de schrijfster zelf heel bijzonder omdat ze de tekening dan ook kan voelen. Op het eind van de les moest zij natuurlijk laten zien dat ze goed kon tekenen. In groep 2 werd het de bos heks die ze eerst met potlood op papier zette, daarna met viltstift intekende en met krijt kleurde. De heks kreeg een feestjurk aan met gele, blauwe en rode kleurtjes maar met een ketting van paddestoelen waarvan de groene giftig zijn. Lustrum beurs. Van 19 t/m 23 oktober wordt in de Zeelandhallen in Goes de huishoud- en gezinsbeurs 'Wonen wensen' gehouden. De beurs, die aan het eerste lustrum toe is, telt meer dan 150 deelnemers. THOLEN 13 okt. thema-avond VVD, De Kroon 20 u. 17 okt. Filmclub Tholen vertoont thriller met Julia Roberts, Denzei Washington en Sam Shepard, Meul- vliet 19.30 u. 18 okt. inloopmiddag Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 18 okt. Filmclub Tholen vertoont komische kinderfilm, Meulvliet 13.30 u. 19 okt. avond NCVB over orgaan transplantaties en donorschap, inlei ding ds. J. de Goei, gebouw Ned.Prot.Bond 19.30 u. 19 okt. optreden Paul Haenen, Meulvliet 20.15 u. 21 okt. bejaardensoos, Ten Anker 14-17 u. 22 okt. concert Accelerando, Gast- huiskapcl 20 u. 24 okt. discussieavond plattelands vrouwen, Oudelandsest. 20 u. 25 okt. en 2 nov. cursus hartreani- matie, Oudelandsestr. 19.30 u. 28 okt. concert Hans Visser and friends, Meulvliet 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 19 okt. najaarsvergadering Anbo, Vossenkuil 14 u. 23 okt. clubwedstrijd 't Scharretje, Schore 3 14.45-17.45 u. 29 okt. optreden Surrender, Vossen kuil 20 u. SINT-ANNALAND 20 okt. demonstratie kralenbreien, Meestoof 14.45-16.45 u. 19 t/m 21 okt. vakantiebijbelclub, verenigingsgebouw N.H. kerk 9.30 u. t/m 29 okt. werk van Willem Bruijn- zeel, kralenbeursjes van Nellie Ruis- sen-Westveer en keramiek van Leen Quist, De Meestoof di t/m za 14.15- 16.45 u. STAVENISSE 12 nov. fancy fair peuterspeelzaal 't Stavertje, De Stove 14-17 u. SINT-MAARTENSDIJK 13 okt. bloed-donoravond Rode Kruis, Haestinge 18-21 u. 19 okt. doe-avond plattelandsvrou wen met droogbloemen, Haestinge 19.45 u. 22 okt. internationaal judotoernooi, Haestinge 12.30 u. SCHERPENISSE 15 okt. markt Woord en Daad, Plat- teweg 10-16 u. 19 okt. thema-avond plattelands vrouwen, Holland Huis. 22 okt. bekerwedstrijd De Zeebaars, Tuttelhoek Gorishoek 14.30-17.30 u. POORTVLIET 24 okt. avond plattelandsvrouwen over thuiszorg, 't Ouwe Raed'uus 20 u. SINT-PHILIPSLAND 19 okt. Plattelandsvr. over natuurge neeskunde en reflexzonetherapie, Wimpel 22 okt. zangavond Woord en Daad, pimpel 19.30 u. :6 okt. gemeenteraadsvergadering, :emeentehuis 19.30 u. BERGEN OP ZOOM 13 okt. Russisch ballet gala, De Maagd 20.15 u. 15 okt. open drive bridgeclub De Vier Winden, d'Honneur 20 u. 16 okt. kindervoorstelling 'Olieke en Bolleke', De Maagd 14.30 u. 16 okt. orgelconcert Arthur Gieles, Kerk v.d. Goddelijke voorzienig heid 15.30 u. 14 t/m 23 okt. najaarskermis. 20 okt. voorstelling Peking Opera, De Maagd 20.15 u. 21 okt. optreden Joop Visser, De Maagd 20.15 u. 22 okt. staatsopera van Tatarstan brengt opera Rigoletto, De Maagd 20.15 u. 27 t/m 29 okt. programma herden king 50 jaar bevrijding, t/m 6 nov. foto's van Romy Finke, Markiezenhof. t/m 20 nov. expositie tussen vrijheid en vrede, Markiezenhof. t/m 30 nov. expositie 100 jaar VVV, Markiezenhof. film+++fïlm+++filin+++ ROXY 1: True lies - do 20 u., vr 18.30 en 21.30 u., za 14, 18.30 en 21.30 u., zo 14, 17 en 20 u., ma t/m wo 14 en 20 u. Blank check - za 16.30 u. ROXY 2: Forrest gump - do, ma t/m wo 20 u., vr en za 18.30 en 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. Duimelijntje - za, zo, di en wo 14 u. Robocop 3 - za 16 u., ma 14 u. CINEMACTUEEL 1: De Aristo- katten - zat/m wo 14 u. Clear and present danger - do 20 u., vr t/m wo 21.30 u. The Fiintstones - vr, za, ma t/m wo 18.45 u., zo 16.15 en 18.45 u. CINEMACTUEEL 2: Baby's day out - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za, ma t/m wo 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 3: Jurassic Park - za t/m wo 14 u. Natural born killers - vr, za, ma en wo 18.45 u., zo 16.15 en 18.45 u. Four weddings and a funeral - do 20 u., vr t/m wo 21.30 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 89,9 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz De collecte voor de Nierstichting heeft in Oud-Vossemeer ƒ1459,20 opgebracht, in Sint-Philipsland en Anna Jacobapolder ƒ1461,- en in Stavenisse ƒ1020,35. Gevers en collectanten hartelijk bedankt.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 7