THOLENDERWIJS PSD neemt maatregelen om schepen te beveiligen informatierubriek van de gemeente tholen VOORBEREIDING GEMEENTEGIDS 1995/1996 VAN START BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN VOORINTEKENING BEGROTING 1995 EENRICHTINGSVERKEER IN HOFSTRAAT EN TER VATE TE THOLEN CDA-fractie Bruinisse wil veerpont Zijpe PAUL HAENEN "SMAKELIJKE VOORTZETTING" WAT LIGT TER INZAGE? KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESLUIT KENNISGEVING VAN MEDEDELING ONTWERP BESLUIT SPREEKUUR B&W Donderdag 6 oktober 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 INCLUSIEF SINT PHILIPSLAND DOK MOGELIJK VOOR INWONERS VAN SINT PHILIPSLAND: WOENSDAG 19 OKTOBER AANVANG 20.15 UUR GEMEENSCHAPS CENTRUM "MEULVUET" THOLEN WET MILIEUBEHEER: WET MILIEUBEHEER Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Tel. 01666-8200/Telefax: 01666-3553 Gemeentegids Tholen 1993 '94 J*. *"*-1 Medio 1993 verschenen de laatste edities van de gemeentegids van Tholen en van Sint Philipsland. Handzame boekjes, boordevol informatie en op overzichtelijke wijze ingedeeld. In beide gemeen- tegidsen zijn ook advertenties opgenomen, waardoor de attentiewaarde wordt verhoogd. Een gemeentegids is een voortreffelijke schakel tussen bevol king, instanties, verenigingen en bedrijven. Ook voor de nieuwe inwoners - op verkenningstocht in een vreemde omgeving - is een gemeentegids een prima wegwijzer. Het zal een ieder inmiddels bekend zijn, dat de thans nog zelfstandige gemeenten Tholen en Sint Philipsland per 1 januari 1995 de nieuwe gemeente Tholen zullen vormen. Met de uitgifte van de nieuwe gids (medio februari 1995) wordt daar al rekening meegehouden. De gemeentegidsen die in 1993 zijn verschenen zijn gebaseerd op gegevens daterend van de eerste helft van het jaar 1993. Sedertdien hebben verschillende bestuurswisselingen plaatsge vonden, zijn verenigingen opgeheven en opgericht. Dit alles maakt de uitgifte van een nieuwe up-to-date gemeentegids noodzakelijk. Zoals geschreven is de uitgifte van de nieuwe gids gepland voor medio februari 1995. Om na te gaan of de beschik bare gegevens nog juist zijn, ontvangen de bij de gemeentebe sturen bekende contactpersonen van verenigingen, instellingen en organisaties ter controle een formulier. Op dit formulier kun nen eventuele wijzigingen die zich de afgelopen periode hebben voorgedaan worden vermeld. Ook nieuwe verenigingen en instanties uit Tholen en Sint Philipsland kunnen in de gemeentegids worden opgenomen. Daarvoor is het nodig dat aan het bureau voorlichting van de gemeente Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk, schrif telijk de volgende gegevens wordt verstrekt: naam van de vereniging of instantie (eventueel met postcode, adres en telefoonnummer), naam, postcode en adres van de contactpersoon met telefoonnummer, categorie waaronder men opgenomen wenst te worden. In de nieuw uit te geven gemeentegids onderscheiden we de onderstaande categorieën: Openbare instellingen, Gezondheidszorg en maatschappelijk werk. Onderwijs, Kerkgenootschappen, Bejaardencentra, Volks huisvesting, Verenigingsgebouwen en dorpshuizen, Sport, Toe risme, Pers, Politieke partijen. Vakorganisaties, Cultuur, Kinder opvang, Verenigingen. Voor wat betreft de verenigingen wordt nog onderscheid gemaakt in sportverenigingen, culturele verenigingen, kerkelijke verenigingen en overige verenigingen. Een gemeentegids kan pas optimaal worden als iedereen daar aan meewerkt. Wij vragen u dan ook uw opgave zo spoedig mogelijk te verstrekken. Mocht u nog vragen hebben, neemt u dan contact op met de voorlichtings-ambtenaar van onze gemeente, de heer F.A.P.M.Bakx, tel. 01666-8210. Advertentie-acquisitie De nieuwe gemeentegids is een product dat in samenwerking met drukkerij Dieleman BV te Tholen wordt uitgegeven. Dit bedrijf start binnenkort de advertentie-acquisitie, daartoe gemachtigd met een begeleidende brief van burgemeester en wethouders van Tholen. De provinciale stoombootdiensten (PSD) hebben met onmiddellijke ingang enkele veiligheidsmaatrege len getroffen voor twee van hun schepen. Het gaat om het 30 jaar oude schip Prinses Margriet en de vier jaar jongere Prinses Christina. Het maximaal toegelaten aantal opvarenden is voor beide schepen teruggebracht van 1000 naar 600. Daarnaast mag de Prinses Margriet geen geladen vrachtwagens meer vervoeren. De maatregelen zijn genomen naar aanleiding van een recent veiligheidsonderzoek. Dit heeft uitgewezen dat de maximaal toegelaten diepgang van de Prinses Margriet overschreden dreigt te worden als er geen maatregelen zou den worden genomen. Als dat daad werkelijk zou gebeuren, kan dat vol gens de PSD leiden tot gevaar voor de opvarenden. "In normale omstan digheden zal zich dat niet voordoen, maar in bijzondere omstandigheden, zoals een aanvaring of slecht weer, kan het ertoe leiden dat de gevaarlij ke situatie niet langer met normale hulpmiddelen kan worden gekeerd", meldt de PSD. Bij de Prinses Chris tina is vastgesteld dat het schip niet onder alle omstandigheden voldoet aan de minimale eisen van de hel- lingshoek en vrijboord. Om daaraan wel te voldoen, was het genoeg om In de maand oktober wordt de gemeentebegroting voor het begrotingsjaar 1995 door de Stuurgroep voorbereiding samen voeging Sint Philipsland/Tholen aangeboden aan de raden van de gemeenten Sint Philipsland en Tholen. Behandeling van deze begroting zal in een van de eerste raadsvergaderingen van de nieuwe gemeente Tholen plaatsvinden. Bij voorintekening kan elke inwoner van Sint Philipsland en Tho len tegen een verlaagd tarief in het bezit worden gesteld van een exemplaar van de: - begroting van baten en lasten met memorie van toelichting: 40,- - bijlagen behorende bij de gemeentebegroting: 40,- - aanbiedingsbrief: 8,~ Indien u een of meerdere stukken wenst te ontvangen, dient u vóór 15 oktober a.s. het verschuldigde bedrag over te maken op bankrekeningnr. 28.50.08.315 (Bank Nederlandse Gemeenten, giro van de bank is 1081) ten name van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk onder vermelding van voorintekening begro ting 1995 en de exemplaren waarvoor u belangstelling hebt. Nadere informa tie kunt u verkrij gen op het bureau Interne Zaken van de gemeen te Tho len, tel. 01666- 8325. Op verzoek van de bewoners van de Hofstraat en Ter Vate te Tholen hebben burgemeester en wethouders op 20 september 1994 besloten tot het instellen van een eenrichtingsverkeer in de Hofstraat en Ter Vate. De rijbaan van de genoemde straten is vrij smal waardoor er bij het verschijnen van tegenliggers doorstromingsproblemen ont staan. Bovendien wordt het zicht naar rechts op het Schutters hof, vanuit Ter Vate gezien, belemmerd door de ter plekke aan wezige bebouwing. De genomen verkeersmaatregel wordt zichtbaar gemaakt door plaatsing van de borden C2 en C3 van bijlage I van het Regle ment verkeersregels en verkeerstekens, waarmee de Hofstraat en Ter Vate wordt gesloten voor bestuurders in de richting van de Vo^Semeersepoort naar het Schuttershof. I i .oWurln' Iedere belanghebbende kan ingevolge artikel 7:1 van de Alge mene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van bekendmaking een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te worden. Ver der moet het voorzien zijn van uw naam en adres, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de rede nen waarom men bezwaar heeft. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan: Burgemeester en wethouders van Tho len, Markt 1 - 5 te 4695 CE Sint-Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van C. Steketee, Platteweg 11 te Scherpe- nisse, ingediend op 19 september 1994, voor het uitbreiden van een woning op het perceel Platteweg 11 te Scherpenisse; - Een bouwmelding van G. Havermans, Dorpsweg 22 te Oud- Vossemeer, ingediend op 26 september 1994, voor het plaat sen van een tuinhuisje op het perceel Dorpsweg 22 te Oud- Vossemeer. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994. het aantal opvarenden terug te bren gen. De PSD merkt overigens op dat het aantal van 600 passagiers in de praktijk vrijwel nooit wordt gehaald, behalve in de vakantiepe rioden. De Prinses Margriet valt nu in voor de op 21 september gestrandde Koningin Beatrix. Omdat de Prinses Margriet nu geen geladen vrachtwagens meer mag vervoeren, zal dat volgens de PSD wèl gevolgen hebben voor de ver keersstroom. De stoombootdiensten wijzen er echter op dat met de geno men maatregelen een overtocht met alle schepen veilig is. De Prinses Christina, Prinses Mar griet en de 24 jaar oude Prins Wil lem Alexander moeten binnenkort worden aangepast aan de nieuwe veiligheidseisen die per 1 januari 1996 van kracht worden. De CDA-fractie in de gemeenteraad van Bruinisse heeft in haar algeme ne beschouwingen op de begroting voor 1995 het idee gelanceerd om de veerverbinding Anna Jacobapolder- Zijpe in ere te herstellen. Het zou een fiets- en voetveer moeten wor den. Volgens de fractie moet de ver binding weer in het leven worden geroepen uit nostalgische overwe gingen. Volgens het CDA is geble ken dat er tijdens het toeristisch sei zoen een grote behoefte aan een der gelijk pontje is. De Stichting "Uit op Tholen" presenteert een optreden van met zijn 9e theaterprogramma: Foto: Steye Ravier Wijziging Legesverordening i.v.m. invoering Wet gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens; Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 september 1994 heeft vastgesteld de 13e wijziging van de "Legesverordening 1987". De wijzigingsverordening treedt in werking met ingang van de achtste dag na publikatie van deze bekendmaking, met dien verstande dat de datum van ingang van de heffing de datum is waarop de Wet gemeentelijke basisadministratie persoonsge gevens in werking treedt. De in de verordening aangebrachte wijzigingen betreffen aan passingen van het tarief voor het verkrijgen van inlichtingen uit de gemeentelijke basisadministratie personen. De leges voor bijvoorbeeld een bewijs van opneming in de basisadministra tie bedragen thans 10,-. Genoemde verordening ligt vanaf heden ter gemeentesecreta rie, afdeling financiën ca, voor een ieder ter inzage. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van de verorde ning worden verkregen. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan; Er is een bouwmelding ingediend door de heer A. Beckers, Ein- steinstrasse 37 te Kempen (Duitsland), voor het bouwen van een berging op een perceel kadastraal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 659 (deels), plaatselijk gemerkt Geertruida- weg 2. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 7 oktober 1994 tot en met 20 oktober 1994 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentese cretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikke ling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994, De burgemeester van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan; Er zijn aanvragen om bouwvergunning ingediend door: 1. de heer M.J.C. Versluis, Parksingel 54 te Tholen, voor het plaatsen van een dakopbouw op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie N, nummer 467, plaatselijk gemerkt Parksingel 54; 2. de B.V. Buro Remmerswaal, Markt 48 te Sint-Maartensdijk, voor het bouwen van een kantoor op een perceel kadastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie N, nummer 1454 ged. en 1524 ged. plaatselijk gemerkt Molendijk-Haven; 3. de Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, voor het bouwen van vijf garages op een perceel kadastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie N, nummer 1446 ged, plaatselijk gemerkt Oostsingel 67, 69, 70, 71 en 72. De bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Burgemeester en wet houders van Tholen zijn voornemens met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 7 oktober 1994 tot en met 20 oktober 1994 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. Pe bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelij ke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994, De burgemeester van Tholen. Bouwaanvraag voor een gebied waarvoor een voorbe- reidingsbesluit geidt; Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer P. F. Eekman, Provincialeweg 20 te Sint-Maartensdijk, voor het vernieuwen van een dakconstructie op een perceel kadastraal bekend, Sint- Maartensdijk sectie M, nummer 894 (geheel), plaatselijk gemerkt Provincialeweg 20; De bouwplaats is gelegen in een gebied waarvoor een voorbe- reidingsbesluit van kracht is. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 50, vijfde lid van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouw plan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 7 oktober 1994 tot en met 20 oktober 1994 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wet houders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelij ke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994, De burgemeester van Tholen. Bouwen in beschermd stadsgezicht; Er zijn bouwaanvragen ingediend door: 1. De heer J.A.P.M. Deurloo, Contr' Escarpe 11 te Tholen, voor het plaatsen van een kantoor-unit op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie N, nummer 72, plaatselijk gemerkt Contr' Escarpe 11; 2. De heer A.E. Takarindingang, Gildenstraat 9 te Tholen, voor het verbouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 541, plaatselijk gemerkt Gildenstraat 9; 3. De heer J.D. Hogeweg, Haven 38 te Sint-Maartensdijk, voor het plaatsen van een halfsteensmuur op een perceel kada straal bekend, Sint-Maartensdijk sectie N, nummer 975, plaatselijk gemerkt Haven 38; 4. De Stichting Beter Wonen, Haven 9 te Sint-Maartensdijk, voor het bouwen van vijf garages op een perceel kadastraal bekend, Sint-Maartensdijk, sectie N, nummer 1446 (ged.), plaatselijk gemerkt Oostsingel 67, 69, 70, 71 en 72; 5. B.V. Buro Remmerswaal, Markt 48 te Sint-Maartensdijk, voor het bouwen van een kantoor op een perceel kadastraal bekend, Sint-Maartensdijk, sectie N, nummer 1454 ged. en 1524 ged., plaatselijk gemerkt Molendijk-Haven. De bouwplannen zijn gelegen in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 51, lid 3 van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 7 oktober 1994 tot en met 3 november 1994 schriftelijk zienswijzen in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentese cretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikke ling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994, De burgemeester van Tholen. Afdeling 2, hoofdstuk 4 Algemene Plaatselijke Verorde ning: Afvalstoffen; Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat met ingang van 10 oktober 1994 tot en met 6 november 1994 voor eenieder ter gemeentesecretarie, bureau Algemene zaken en welzijn, ter inzage ligt: het ontwerp voor een nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening (APV) voor zover het Afdeling 2 betreft AFVALSTOFFEN (hoofdstuk 4). Hierin is onder meer de tweewekelijkse inzameling van huis houdelijke afvalstoffen en van groente-, fruit- en tuinafval door middel van (mini-)containers geregeld. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van het ontwerp worden verkregen. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze over het ontwerp gedurende de bovengenoemde periode schriftelijk aan burge meester en wethouders kenbaar maken. Op verzoek zal belang hebbenden tevens de gelegenheid worden geboden hun ziens wijze mondeling aan burgemeester en wethouders kenbaar te maken. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994, Burgemeester en wethouders van Tholen. Paul Haenen begint met Smakelijke Voortzetting aan zijn 9e theaterprogramma. Haenen trekt steeds meer theaterpubliek. Hij valt op door zijn directe, absurde en toegankelijke kijk op het leven. Zijn "creaties" Margreet Dolman, dokter Valentijn en Ds. Grem- daat komen in zijn televisie-uitzendingen voor de V.P.R.O. regel matig "samen". In Smakelijke Voortzetting zal Paul Haenen, begeleid door leven de muziek er een afwisselende, diepzinnige en vooral vrolijke avond van maken. Entree 15,00; donateurs 13,50; CJP, 65+ en jeugd tot 16 jaar 12,--. Voorverkoop VVV, Haven 10 te Sint-Maartensdijk, tel. 01666-3771 (van 9-12 uur). VVV folderservicepost, Hoogstraat 14 te Tho len. Verkoop een half uur voor de voorstelling aan de zaal. Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat door hen op 22 september 1994 onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voor komen, dan wel zoveel mogelijk te beperken een vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van: - de directie van Katjang Pedis International B.V., Nijver- heidsweg 10c te Sint-Maartensdijk, voor het oprichten en in werking hebben van een pindaverwerkend bedrijf gelegen aan de Nijverheidsweg 10c te Sint-Maartensdijk, kadastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie M, nummer 826 (ged.) Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 7 oktober 1994 gedurende zes weken op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het col lege daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag na de dag waarop de besluiten ter inzage zijn gelegd beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994. Burgemeester en wethouders van Tholen. Burgemeester en wethouders van Tholen delen, gelet op artikel 3.19, tweede lid en derde lid en artikel 3.20, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieu beheer mede, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, dan wel zoveel mogelijk te beperken op de op 24 juni 1994 ingediende aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: - Klimaatservice Zuid Tholen B.V., Voltstraat 10 te Tholen voor het oprichten en in werking hebben van een fabricage- en installatiebedrijf voor luchtbehandelingsapparatuur, gele gen aan de Voltstraat 2a en 10 en de Ohmstraat 3 en 5 te Tho len, kadastraal bekend Tholen, sectie N, nummers 1185 (ged) en 942 (ged.). Het ontwerp-besluit, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 7 oktober 1994 gedurende vier weken ter inzage op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze maand tevens elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint-Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk worden ingezien. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde besluiten, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de gemeente-secretarie. Markt 1-5 te Sint-Maar tensdijk. Binnen vier weken na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de besluiten schriftelijk bij ons college inbren gen. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt zal een ieder voorts in de gelegenheid worden gesteld tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het inbren gen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Sint-Maartensdijk, 6 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Tholen. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 10 oktober 1994 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en J.Versluijs. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 5