Strijd tot laatste minuut op derde jeugdzwemmarathon Eén uur minder regen dan vorig jaar in Spetter IF PFAFF SPECIALIST RSiKKEN HAAL DE ZON IN HUIS Plaatselijk nieuws Waterschap betaalt niet aan sanering Monsterzege Pinocchio op 't Koepeltje GROTE KLASSIEKE ORGELPRESENTATIE Vlaggeschip Smash begint met nederlaag Dolfijn succes in marathon en speedowedstrijd Meulvliet gevuld met reclameborden Vuy VERJflflL MUZIEKCENTRUM GOES Donderdag 29 september 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Meer spanning, meer deelnemers en een uur minder regen dan vorig jaar. Die vergelijking kon zaterdag gemaakt worden bij de derde jeugdzwemmarathon die in zwembad de Spetter in Tholen werd gehouden. Vijftien ploegen van acht zwemmers schreven zich in voor deel name, veertien namen deel aan de wedstrijd. Het jonge ploegje van foto Tholen deed buiten mededinging mee. Geen koolzuur Kacheltje Haestinge De Spetter Poortvliet NCVB over Roemenië Sint- Phillpsland Huizen opgeleverd Aankoopstrategie BBL-gronden blok Poortvliet/Vossemeer Openbare repetitie Verkoping Wedstrijd Makreel Tholen plant veel projecten rond verkeer Tafeltennis Zwemmen Zaalvoetbal 'MEULVLIET" THOLEN Penalty's KNVB BERGEN OP ZOOM HB 812 Compacte, opvouwbare HPA bruiner Brutoprijs: v.a. 1.395,- op D.V. 29 - 30 september en 1 oktober a.s. blijven. "Bij deze marathon wordt er niet korter dan tien minuten gezwommen. Dat is net zo normaal als Nederlands spreken. Laten we dat zo afspreken." Degene die daar niet mee accoord wil gaan, wordt gevraagd naar voren te komen om te 'reclameren.' Twee vertegenwoordi gers van Scouting Heenentrecht maken zich na even aarzelen los uit de groep langs het bad en gaan naar het badhuisje toe. Het is meer voor de show dan dat het een werkelijk protest inhoud. Er wordt gelachen. Er klinkt ook wat gemok langs de badrand maar de sfeer blijft sportief. De ploegen blijven elkaar goed in de gaten houden. Het is tenslotte een wedstrijd. Volgens Jansen is er al weken een 'koude oorlog' aan de gang tussen verschillende ploegen van het eiland. "Je ziet bijvoorbeeld dat de Eendracht Marianne van de Velde inzet. Maar zo'n meisje kan dat niet alleen. Je moet over een goede ploeg als geheel beschikken." Op het terrein staan twee grote ten ten, een legertent van de scouting en een evenemententent van recreatie centrum de Pluimpot uit Scherpenis- se. De muziektent is vlakbij het bad opgesteld. Vanaf vier uur speelt de accordeongroep van J. Zwaan uit Tholen. En later de Klienkers die de zwemmers een hart onder de riem steken als de regen blijft vallen. Het kantoortje wordt gebruikt als keu ken. Er worden door vrijwilligers naar schatting ruim 400 pannekoe ken gebakken die grif aftrek vinden bij de deelnemers. De avond ervoor is al soep gekookt. En een bedrijf heeft bokkepootjes laten bezorgen. Even na negenen reikt de 72-jarige mevrouw Kristelijn uit Zierikzee de prijzen uit. Daarmee wordt tevens het zwembad voor dit seizoen geslo ten. Een zwemster blaast even uit, terwijl een ploeggenoot in de Spetter in actie is tijdens tijdens de Thoolse jeugdzwemmarathon. In de leeftijdsgroep 13 tot en met 15 jaar ging zwemvereniging Onderdak I uit Zierikzee met de eer strijken. Lange tijd leek het erop dat ze het onderspit zouden moeten delven tegen zwemvereniging Dolfijn I eiland Tholen uit Sint-Maartensdijk maar uiteindelijk slaagde de Zierik- zeese ploeg erin in zes uur 36 meter meer te zwemmen. "Per uur zwem men is dat maar zes meter,"rekent badmeester J. Jansen voor, "dat scheelt dus maar heel weinig. Er was veel meer strijd dan vorig jaar toen de triatleten domineerden. Die deden nu niet mee." Zwem-en polo- vereniging Eendracht uit Tholen eindigde op de derde plaats. Bij de jongste deelnemers domi neerde de Dolfijn. Het tweede en derde team legde beslag op de eerste en tweede plaats, op de voet gevolgd door de Hamlappen uit Tholen. Wethouder P. van Schetsen van sportzaken gaf om drie uur het start sein voor de marathon door de bel te luiden. De wethouder sprak namens het gemeentebestuur zijn waarde ring uit voor het organiseren van het evenement en hoopte op een sportie ve wedstrijd. Bij de startblokken was het een drukte van belang van zwemmers, groepsleiders, verzor gers en ouders. Elke ploeg had een eigen kleur cap. Op die manier waren ze voor de banentellers aan de andere korte zij de van het bad goed uit elkaar te houden. Na een uur leidde de Dol fijn I met 68 banen (van vijftig meter). Eentje meer dan het tweede team. De Eendracht met de sterke troef Marianne van de Velde, had 63 banen afgelegd en Onderdak I uit Zierikzee 61 banen. De buitentem peratuur was heel aangenaam maar na ruim een uur begin het zachtjes te regenen en moesten de zeilen gebruikt worden om de ploeglei ders, verzorgers en de banentellers droog te houden. Elke ploeg volgde een eigen taktiek. Begeleider Ad Boer van de Een dracht houdt zelf het eerste uur het aantal banen bij van de zwemmers uit de ploeg van J. van Meggelen. "Ik turf mee. Dan weten de kinderen hoeveel baantjes ze hebben afgelegd want dat kunnen ze zelf niet bijhou den." Ze worden zes uur lang in de watten gelegd, want bij elke wissel wordt degene die uit het bad komt door een verzorger in een handdoek geholpen en regelrecht naar de cara van gebracht. Boer: "Gedurende zes uur hoeven ze alleen maar te zwem men, meer niet. Voor eten en drin ken wordt gezorgd. Ze krijgen geen limonade met koolzuur. Anders kot sen ze het bad vol." Marianne van de Velde legt het eer ste kwartier 19 baantjes af. Vanaf de kant wordt met bewondering naar haar verrichtingen gekeken. Krach tig en snel slaat ze zich door het water. In het ploegje van het Renaultteam uit Tholen doen zeven kinderen mee, waarvan drie van leider DJ. van de Velde: Job, Rik en Jantine. Voor Van de Velde is het de eerste keer als ploegleider maar vorig jaar was hij ook present als verzorger van CNS de Regenboog. "De kinde ren hadden er toen zo'n plezier in ondanks dat het zes uur lang regen de. We hebben nu een eigen ploegje gemaakt." Dat was niet moeilijk met drie Van de Velde'tjes die een paar vriendjes vroegen om het team com pleet te maken: Matthijs Keij, Mathijs Binkhorst, Deborah Over steeg en Lando Bakx. "Toen was het een kwestie van een sponsor zoeken, want het kost 50 gulden aan inschrijfgeld, plus een paar tientjes verzorging." Van de Velde merkt op dat tien minuten toch wel erg lang is voor zijn zwemmers. "In de praktijk blijkt dat de meesten bij 6 tot 8 minuten blijven steken." Van de Velde is overigens zeer te spreken over het initiatief van de lei ding van de Spetter "Schrijf maar gerust dat het geweldig is. Dat vind ik niet alleen, maar velen met mij." Jeanette van der Graaf van de Dol fijn heeft de kleintjes van het derde team onder haar hoede. De ploeg is herkenbaar aan de witte badjassen met de figuur van een dol fijn erop. De Dolfijn richt zich op de wedstrijdsport. Degene die het hardst kunnen zwemmen zijn voor de marathon geselecteerd. "We doen aan conditietraining maar voor de kleintjes is tien minuten erg lang. Zeven minuten is eigenlijk genoeg. Het zijn er maar een paar die langer zwemmen." - Voor een natje en een droogje kan De Dolfijn terecht in een geïmprovi seerd kleedlokaal. "Daar liggen war me kleren. Er staat ook een kacheltje voor als het koud wordt." Even na half vijf wijst Jansen via de microfoon erop dat de deelnemers tien minuten in het water moeten De uitslagen: groep 1 13-15 jaar rOnderdak 1. uit Zierikzee 390 banen afgelegd, plus 36 meter 2. Dolfijn I eiland Tholen 390 b precies 3. Eendracht I 368 b, plus 18 m 4. Renault team 296 b, 48 m 5. Scouting I 257 b, 11 m. groep II 10-12 jaar: 1. Dolfijn II 384 b, 45m 2. Dolfijn III 302 b, 19 m 3. Hamlappen Tholen 300 b, 28 m 4. Behangers 298 b, 2 m 5. Onder dak II286 b, 5 m 6. Eendracht II283 b, 19 m 7. Sleeping ladies Poortvliet 268 b, 37.5 m 8. Scouting II255 b 9. Foto Tholen 247 b, 47 m 10. Onder dak III. In zwembad Haestinge in Sint- Maartensdijk zwommen de school kinderen voor het diploma: 33 haal den het diploma A, 48 diploma B, 37 het brevet brons en 12 het brevet zilver, Vrijdag haalden 23 particu lieren een diploma: 7 A en 16 B. Zaterdag zwommen nog eens 47 cursisten voor het zwemvaardig- heidsdiploma: 25 voor zwemvaar- digheid I, elf voor II en nog eens elf voor III. Volgens badmeester J. Stoutjesdijk is het in het voor- en naseizoen niet druk geweest vanwege het Rechte weer. "We hebben twaalf weken mooi weer gehad. Daarna was de jeugd verzadigd. De meesten zijn gekomen in juni, juli en een beetje in augustus. September was een slech te maand. Toen is het aantal bezoe kers flink teruggelopen." In totaal bezochten dit seizoen 36.266 gasten het bad. Veel meer dan vorig jaar toen er 27.463 vrije zwemmers werden genoteerd. Wat het schoolzwemmen betreft kwa men er 4908 kinderen naar de Sport- laan, een stijging met 548. Het aan tal particuliere diplomazwemmers dat wekelijks het bad bezocht, bedroeg 6408, tegen 6849 vorig jaar. Zwembad de Spetter kon aan het einde van het seizoen nog heel wat Thoolse zwemmers belonen voor hun sportieve inzet tijdens de lessen. Jacqueline de Boe uit Poortvliet, Froukje Bierenbroodspot, Sherida Smalbil en de 9-jarige Annelies Eer- land uit Tholen behaalden namelijk hun sticker reddend zwemmen niveau III. Twintig jongens en meis jes van het schoolzwemmen ontvin gen dolfijn brons overlevingszwem- men S.T.A. Deze brevetten zijn bedoeld voor de kinderen die al een B-diploma of hoger hebben, alsme de een zwemvaardigheidsdiploma. Bij het normale schoolzwemmen kregen 10 jongelui hun A-diploma, terwijl 11 kinderen een B-diploma ontvingen. Bij de particuliere cursus waren er 18 A en 20 B-diploma's. De verdeling van de stickers zwem- vaardigheid was als volgt: 8x1,14 x II, 12 x III. Onder de laatsten de 9- jarige Merijn Contant en twee 10- jarigen: Karolien Krijger en Marcel de Frel. Op D.V. maandag 3 oktober hoopt de zending weer oud papier op te halen, vanaf half 7. Advertentie I.M. Mevr. Noom uit Scherpenisse was dinsdag te gast bij de dames van de NCVB. Er werd eerst gezongen en gelezen uit Psalm 121. De meditatie ging over 'De bewaarders'. Na de pauze vertelde mevr. Noom aan de hand van dia's over haar reis naar Roemenië. De aanwezigen zagen het leed in dit voormalige Oostblokland. Het ontbreekt de mensen aan veel elementaire din gen. Maar ze zagen ook hoe blij de Roemenen waren met de hulp die hen vanuit Tholen geboden wordt. Hoewel alles stap voor stap gaat, zijn er toch verbeteringen te zien. Mevr. Noom beantwoordde nog enkele vragen en daarna sloot de presidente de avond af met een gedicht. De laatste vier koopwoningen in de Schelpkreekstraat zijn dinsdag opgeleverd. Daarmee is het uitbrei dingsplan De Luister III volge bouwd. Aannemer Reijngoudt legde De ruilverkavelingsblokken Poort vliet en Oud-Vossemeer krijgen in 1995 voorrang bij de grondverwer ving. Die eer moeten ze echter delen met nog vijf andere landinrichtings projecten in Zeeland. Gedeputeerde De Kok heeft dat in een gesprek met de inspecteur landinrichting/beheer landbouwgronden vastgesteld in het aankoopstrategieplan BBL 1995. Er is voor volgend jaar 14 miljoen gul den beschikbaar, waarvan 9.8 voor landinrichting in voorbereiding en 4.2 voor landinrichting in uitvoe ring. Voor grondaankoop voor natuurgebied wordt 9.2 miljoen gul den aangevraagd. Gezien de korting van 60% op de projecten voor dit lopende jaar, verwacht de provincie niet dat 1995 voor 100% uitgevoerd wordt. Dat zou dan kunnen leiden tot vertraging in de landinrichtings projecten of een onvolledige realisa tie van het natuurbeleidsplan. De start van het zogenaamde groen fonds, waarmee de mogelijkheid van leningen ontstaat, moet volgens het hoofd van het BBL daarom van het grootste belang worden geacht. Gezien de bezuinigingen volgens het regeeraccoord, schrijft het pro vinciaal bestuur een brief aan de centrale landinrichtingscommissie om de verwachte korting op het bud get te voorkomen, dan wel tot een minimum te beperken. dezelfde dag de laatste hand aan dr definitieve bestrating in de wijk. Ondermeer zijn verlaagde trottoirs aangebracht voor mensen in een rol stoel. Muziekvereniging Concordia luis terde woensdagavond de opening van de nieuwe zaak van drogist Jan sen op. Daarna was het nog niet afgelopen, want in plaats van een pleinconcert, gaven de muzikanten een openbare repetitie. Menig toe schouwer bleef luisteren naar de muzikale verrichtingen van Concor dia. De muziekvereniging kampt met een tekort aan leden voor de drumband. Diegenen die interesse hebben kunnen op woensdagavond in De Wimpel terecht om eens een kijkje te nemen. De Nederlandse Hervormde vrou wenvereniging Rondom het Woord houdt zaterdag haar jaarlijkse verko ping in dorpshuis De Wimpel. Zeehengelclub de Makreel houdt zaterdagmorgen haar eerste wed strijd na de zomerstop. Aan de Zuid- dijk wordt van half elf tot half twee gevist voor het kampioenschap. Vis sen met alle aas is-dan toegestaan, behalve met zachte krab. Projecten voor de basisschool, voor middelbare scholieren en voor 65- plussers. In het kader van de actie - 25% verkeersslachtoffers wordt op Tholen dit en volgend jaar flink wat op touw gezet. In Zeeland zal de doelstelling - in het jaar 2000 een kwart minder verkeersslachtoffers dan gemiddeld over de jaren 1984- 1986 - immers niet gehaald worden zonder aanscherping van het ver keersbeleid. Daarom wordt begonnen met het project voor basisscholieren 'Het verkeer en ik', een bromfietscursus voor bijna 16-jarigen en een een daagse zogenaamde Broem-cursus (breed overleg ouderen en mobili teit) voor automobilisten van 65 jaar en ouder. In de ontwerp-begroting voor de nieuwe gemeente wordt voor dit soort zaken 5000 gulden geraamd. Op financiële gronden wordt voor deelname aan het project 'Stimuleren verkeerseducatie voort gezet (speciaal) onderwijs' in 1995 en 1996 nog een voorbehoud gemaakt. De activiteiten die al een aantal jaren in de regio worden gehouden, staan ook voor dit en volgend jaar op het programma: de actie Wij gaan weer naar school (augustus/september), actie Slik op de weg (september-november), autogordelcampagne (oktober/november), alcoholcam pagne (december-februari) en snel heidscampagne (maart-mei). Het totale programma is door de gemeente opgesteld in nauw overleg met de afdeling Tholen van Veilig Verkeer en met het regionaal orgaan verkeersveiligheid Zeeland. Het waterschap Tholen wil niet meebetalen aan de sanering van de Stoofdijk bij Scherpenisse. Het schap, voor 44% eigenaar van de dijk, stelt zich op het standpunt dat het de verontreiniging niet veroor zaakt heeft. Volgens de provincie doet dat echter niet ter zake. De verontreiniging is meer dan dertig jaar geleden aange bracht en zodoende verjaard. In dat geval is, aldus Middelburg, de eige naar van de grond aansprakelijk voor de kosten van het opruimen. De provincie is voor 19% eigenaar, de gemeente voor 37%. Er zal ongeveer 1000 ton matig en zwaar verontreinigde grond afge voerd moeten worden, en vervol gens gereinigd of gestort. Zo'n 5000 ton licht verontreinigde grond kan ebruikt worden bij de reconsructie van de Provincialeweg. Middelburg schat de kosten van de sanering 'zeer globaal' op drie ton. Gezien de eigendomssituatie zou 132.000 gul den voor rekening van het water schap komen, 57.000 gulden voor rekening van de provincie. Voor de gemeente zou dan 111.000 gulden overschieten. Dat laatste blijft ruim schoots binnen de twee ton die de gemeenteraad maandag als maxi mum beschikbaar stelde. Het eerste team van Smash '76 uit Sint- Annaland is de competitie begonnen met een 7-3 nederlaag tegen Stiphout 3. In Helmond kwamen Ad Verhage, Marco Saarloos en Rafaël Fructuoso niet verder dan ieder één zege. De reserves van Smash speelden hun tweede wedstrijd van het seizoen in Hoogerheide tegen Hotak '68 8. Voor malig eerste-teamspeler Ad van 't Hof die geblesseerd is geweest, en recreant Jos IJzerman stonden in de basis omdat David van Driel en Kees van Poortvliet afwezig waren. Van 't Hof bleef ongesla gen en hield de stand draaglijk voor Smash. Hotak won uiteindelijk met 6-4. Basisspeler Adrie Aamoudse stelde teleur met slechts één zege. Het derde herenteam versloeg zijn tegen stander wél. De Pinpongers 2 uit de Wouwse Plantage gingen met 8-2 ten onder. Henk Jopse bleef ongeslagen. De eerste jeugdploeg bond Breda 2 aan de zegekar met maar liefst 9-1. Alleen Matthijs Bruijnzeel liet een steekje val len. Zo goed als het 't eerste jeugdteam ver ging, zo slecht ging het met de tweede ploeg. Die ging in Breda met 10-0 onder uit tegen Belcrum 4. Leon v.d. Graaf speelde niet mee wegens een blessure. Jeugdteam 3 boekte wel een overwin ning. TCS 3 uit Steenbergen werd met 6- 4 geklopt. Marnix v.d. Graaf was de uit blinker aan Sint-Annalandse zijde. Ook Pieter de Boer was goed op dreef en won twee keer. Zaterdag spelen op één na alle teams van Smash thuis in De Wellevaete. Pro gramma 1 oktober 14 u.: Smash l-Vice Versa 3; Smash 2-Tanaka 6; Sios 4- Smash 3, junioren Smash-Markiezaat 2; kadetten Smash I -Waalwijk 3; kadetten Smash 2-Backhands 6. De leden van de Thoolse zwemver eniging De Dolfijn '92 deden zon dag mee aan de eerste speedowed strijd in zwembad Groenewoud te Kapelle. Ingrid Bouten haalde daar het erepodium. Ze zwom in haar categorie, meisjes van elf jaar, naar een derde plaats en een persoonlijk record op de 100 meter vrije slag. Ze legde die af in 1.30.8 minuten. Over de 100 m vlinderslag deed ze 2.07.1 min. Op de 100 m vrije slag voor jongens van elf jaar, deden drie Thoolse kan didaten mee. Govert van de Rhee werd negende in 1.40.9 min., René van Oudenaarde haalde een tiende plek in 1.45.9 min. en Richard van de Velde bezette de vijftiende plaats met 1.55.8 min. Voor alledrie waren dit persoonlijke records. Bij de jongens van tien jaar zwom Arjen van de Klundert een persoon lijk record op de 100 m vrije slag. Hij eindigde in een tijd van 1.47.9 min. en dat leverde een elfde plek op. Van de Klundert werd veertien de op de 100 m schoolslag in 2.17.5 min. Marijke Smit zwom bij de meisjes van tien jaar de 100 m vrije slag in 2.37.2 min, goed voor een 18e plaats. De 100 m schoolslag legde ze af in 2.39.9 min. Tonnie van de Velde zwom bij de meisjes van negen jaar twee keer een zevende plaats en een persoon lijk record op de 100 m rugslag waar ze in 2.20.9 min. eindigde en de 100 m schoolslag die ze in 2.05.3 min. aflegde. Zondag begint de Neckermann- competitie (voorheen de Zeeuwse competitie). De Dolfijn '92 organi seert in Kapelle de eerste wedstrijd hiervan. De Thoolse ploegen zijn gepromoveerd en komen uit in de tweede klasse. Als het aan het gemeentebestuur ligt, komen er reclameborden in sporthal Meulvliet. Tholen wil met een bedrijf uit Nijmegen in zee, dat de blijvende reclame moet gaan ver zorgen. Uitgerekend is, dat er plaats is voor 19 reclameborden. Elk geplaatst bord levert de gemeente op jaarbasis 200 gulden op. Ofwel maximaal 38.000 gulden. Reclame voor politieke partijen, actiegroepen en voor produkten die schadelijk zijn voor de gezondheid (sterk alco holische dranken en tabakswaren) wordt niet toegestaan. "De opbrengst betekent voor de gemeen te een verkleining van het jaarlijkse exploitatie-tekort", legt voorlichter F.A.P.M. Bakx uit. Sinds de opening van Meulvliet, veertien jaar geleden, geldt er een reclameverbod. Daarop is nader hand een uitzondering gemaakt voor het voeren van reclame tijdens een daagse toernooien van verenigin gen. Dat beleid wordt nu dus volle dig herzien. in de Meulvlietcompetitie ging het er zondag hard aan toe wat doelpunten betreft. In de B-poule verloor 't Koepeltje kansloos van Pinocchio met I -28. André Prince was topscorer van de wedstrijd met 10 doelpunten. Julian Roman en Jaap Schot zetten ieder zes goals en de overige treffers kwamen van Anton Quist en Michael de Jonge. Verder waren de uitslagen in poule B: Calellas- Smits Boys 4-14, Standaard Tholen-De Kroon 3-3, Kaaij Boys-Dalem 6-3. In de A-poule hebben de gebroeders Verduit zich teruggetrokken als sponsors van het team The Pub. Daarom vervolgen de spelers de competitie onder de oude naam Internationals. De uitslagen in poule A waren: The Limit-Hof van Hol land 3-10, Batavieren-Noordpoort 5-6, Kaai-Intemationals 0-2, Setalland-l'Es- perance 4-2. In de bedrijvencompetitie speelden maandag Deltan en de Dorpsherberg tegen elkaar in de strijd om de beker. Het Thoolse team van Deltan bestaat uit Ko van Zetten, Jan Damen, Albert Hazen, Kees Verkerke, Bram Goedegebuure, Leen Comelisse en keeper Koos Bijl. De ruststand was 2-3 in het voordeel van de Dorpsherberg. Maar Deltan herstelde het evenwicht en het werd uiteindelijk 4-4. Aan Thoolse zijde scoorden Kees Ver kerke, Bram Goedegebuure en twee keer Leen Comelisse. Omdat het een knock- out-systeem is, moesten er penalty's wor den genomen. Keeper Bijl stopte er twee, terwijl bij Deltan alleen Bram Goedege buure een strafschop miste. Deltan won dan ook met 2-1 In de gewone competitie op dinsdag avond werd de wedstrijd Budelpack-Fri d'Or afgelast wegens een tekort aan spe lers. General Electric plastics 2 won van de Poort met 12-7. Het eerste zaalvoetbalteam Meulvliet/Verhoeven koeltechniek trad aan tegen Buurstede uit Rucphen. Na verlies in de eerste drie wedstrijden was het belangrijk voor Meulvliet om te win nen. Erik Nieuwkoop en Lars Tazelaar waren, na een lange tijd van afwezig heid, weer van de partij. Al snel stond Buurstede met 0-1 voor, maar door een hattrick van Lars Tazelaar nam Meul vliet de voorsprong over: 3-1. Via vloei ende combinaties breidden de Tholena- ren hun voorsprong uit tot 8-1. En de eindstand werd zelfs 14-4. Lars Tazelaar scoorde vijf keer voor Meulvliet, Frans Hagenbeek vier keer, Peter Noordijke en Erik Nieuwkoop ieder tweemaal en Jan Minheere één keer. Het tweede team speelde uit tegen Clu- zona 2 en kreeg een nederlaag te verwer ken. Na een 2-0 ruststand voor Cluzona, werd het in de tweede helft al snel 3-0. Via twee treffers van Bas Verduit kwam Meulvliet echter goed terug: 3-2. Er werd besloten keeper Jacky Franke in te laten schuiven als vijfde veldspeler. Dit resulteerde echter in een tegendoelpunt: 4-2. Via Corné Schaart vond Meulvliet vlak voor tijd nog aansluiting: 4-3, maar in de haast van de Tholenaren om ook de gelijkmaker nog binnen te halen, kreeg Cluzona de ruimte om de beslissende treffer te plaatsen: 5-3. SWSSSSSSSSSSS^SSÏ:::::::^^ Kortemeestr. 17 Midden in 't Vierkantje tel. 35878 Zeer compacte HPA bruiner met 3 HPA/Cleo lampen (400 W). Gemakkelijk te verplaatsen dankzij 2 grote wielen. Groot bruiningsveld: 185 x 75 cm. Hoogte eenvoudig instelbaar door handi ge telescoopbuis. Met speciaal bruin fil- terglas; zorgt voor prettig licht. Infrarood zorgt voor extra warmte. Timer instel baar tot 60 minuten, slaat automatisch af. Dagmemo voor 2 personen. Met 2 beschermbrillen. r—7 r—I RADIO-TV-Hi-Fi SPECIAALZAAK Electro technisch bureau Molendijk 3-4 Telefoon 01666-2315 St Maartensdijk Wij presenteren een geheel vernieuwde serie klassieke Domus orgels Ook is er een vernieuwd klassiek keyboard, de Cantorum III met koor, strijkers en spinet. Er is ook een multitimbrale klassieke module. Deze is aan te sluiten op ieder instrument met midi voor eventuele uitbreiding van uw huidige instrument. Aanbiedingen: Cantorum II (klassiek keyboard) 2.495,- Johannes opus 215 i.z.g.st. Domus Canticus 300 11.495,- Domus 932 14.995,- 1.995,- 4.250,- 6.995,- Scherpe prijzen en hoge inruil 10.995,- Graag tot ziens bij uw klassieke orgelspecialist Korte Kerkstraat 17, 4461 JE Goes. Tel. 01100-30912 SSWSSÏSSS

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 11