Freek Boudeling ploegt in Kenya Diaconieën rond de tafel met gemeente I PERSIA SïtP Oostdijk krijgt nieuw wegdek Gezamenlijke aanpak verkaveling moet de vaart er weer in brengen Pech met Bildtstars van 62 cent Pierenstekers zijn de pineut Vertraging door geringe animo vrijwillige kavelruil 'JeesteCijkf opening Drogisterij Jansen Geen geld samenwerking chr. scholen Deel III met jaartal voorop, niet andersom Uw El Donderdag 22 september 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Winnaar nationaal kampioenschap Freek Boudeling uit Anna Jacobapolder heeft vrijdag en zaterdag in Zeewolde het Nederlands kampioenschap ploegen gewonnen. In de Flevopolder liet hij 25 deelne mers uit het hele land achter zich. Op allebei de wed strijddagen werd hij eerste. Piet Ooms uit Oud-Vosse- meer eindigde als tweede. Voorwielaandrijving Afspraken over terugdringen armoede Er moet een samenwerkingsverband komen tussen de gemeente en de diaconieën van de kerken op Tholen en Sint-Philipsland. Op die manier moet de armoede in de, nu nog, twee gemeenten worden bestreden. Dat is de uit komst van een vergadering tussen deze instanties die dinsdagavond in het gemeentehuis werd gehouden. Zo'n zestien diaconieën van diverse kerken waren vertegen woordigd. Welvaartsarmoede Belangengroep 4 etages Oosterse i Tapijtkunst De vier landinrichtingscommissies op Tholen hebben de koppen bij elkaar gestoken omdat het uitruilen van de gronden veel te stroef verloopt. De uitvoering van het blok St. Annaland wordt met een jaar vertraagd en zal daardoor gelijk lopen met Stavenisse. Daarnaast worden de blokken Poortvliet en Oud-Vossemeer gezamenlijk behandeld. Betere toedeling Totaaloverzicht Net voor 2000 klaar Vrijwillig Zonder vergunning bij Oesterdam Zonder vergunning pierensteken kan niet anders dan een boete opleveren, maar de betrokkenen komen vaak strijd baar naar het kantongerecht om in alle toonaarden te ver kondigen dat de wet niet deugt. Zo gebeurde ook vrijdag middag in Tholen, waar kantonrechter mr. H. Bruin ten slotte met veel moeite de rommelige discussie afkapte met: "Sorry, sorry. Als u geen vergunning hebt, bent u de pineut." Rechtsongelijkheid Heilloze discussie Plaatselijk nieuws Verkoop grond Geslaagd Parkeerprobleem Dammen vandaag, donderdag 22 september aan de Schoolstraat 1a, St. Philipsland Deze overwinning van Boudeling heeft een aantal consequenties. De favoriet, een Brabander die al vier jaar achter elkaar had gewonnen, werd van zijn troon gestoten. Daar door mag Boudeling volgend jaar november naar de wereldkampioen schappen in Kenya. En doordat er nog twee Zeeuwen volgden (de nummer drie kwam uit Arnemui- den), krijgt Zeeland weer een paar plaatsjes meer op de volgende natio nale kampioenschappen. Boudeling boekte zijn overwinning in de categorie tweescharige wentel- ploeg. Samen met de winnaar bij de tweescharige rondgaande ploeg mag de agrariër uit Anna Jacobapolder naar het Afrikaanse Kenya. Mag, want Boudeling weet nog niet of hij dat wel doet. Niet de kosten zijn het probleem, die worden vergoed, maar wel de tijd. Hij kan niet te lang op het bedrijf gemist worden. Daar om laat hij zijn beslissing afhangen van nadere gegevens. Het weer zat de ploegers dit week einde niet meer. Het was nat en modderig. Maar degenen met voor wielaandrijving hadden hiervan weinig last. De jury lette goed op of de geploegde voren netjes en recht waren. Of het ploegwerk wel egaal was en precies goed uitkwam op het eind. Daarnaast moest ook het in en uit de grond halen van de ploeg vlot en mooi verlopen en de deelnemers mochten niet te diep ploegen. Het oefenuurtje vooraf verliep voor Boudeling niet zo best. Het liefst had hij zijn tractor weer op de vrachtwagen geladen waarmee transportbedrijf De Groen hem naar Zeewolde had gebracht. Maar de wedstrijden gingen feilloos en Bou deling werd tweemaal eerste. Piet Ooms uit Oud-Vossemeer, die ook bij de tweescharige ploegen meedeed, werd vrijdag derde en zaterdag tweede. Uiteindelijk lever de zijn puntenaantal hem een twee de plek op, net voor boer J. Crucq uit Amemuiden. Theo Heijboer uit Sint-Annaland deed voor het eerst mee aan het Nederlands kampioenschap in de categorie tweescharige rondgaande ploeg. Hij eindigde van de zeventien deelnemers op de dertiende plek. In totaal deden er 59 ploegers mee aan de strijd om de nationale titel die volgend jaar in Numansdorp wordt gehouden. Deze unieke vorm van samenwer king is een initiatief van de geza menlijke diaconieën van de Gerefor meerde Kerken van Tholen, Poort vliet, Oud-Vossemeer en Anna Jacobapolder. Zij vroegen aan de overige kerken op Tholen en Sint- Philipsland deel te nemen aan een informatieavond over armoede. Meer dan de helft van de ongeveer 30 uitgenodigde diaconieën reageer de positief. Zo zaten er dinsdag avond vertegenwoordigers van nagenoeg alle kerkgenootschappen op Tholen en Sint-Philipsland samen met de wethouders J. Vers- Iuys en P. van Schetsen rond de tafel. Wethouder L. Walpot van Sint-Philipsland was verhinderd. In een inleidend deel gaf diaken P.C. Geuze van de Gereformeerde Kerk van Tholen een toelichting op het doel van de bijeenkomst. Hoofd algemeen bestuur en welzijn A.G. van de Sande van de gemeente Tho len legde hierna het één en ander uit over het gemeentelijk beleid inzake sociale voorzieningen. De diaconieën krijgen in hun gemeente zo nu en dan te maken met mensen die in de financiële proble men zitten door een laag inkomen gecombineerd met andere zaken zoals opgroeiende kinderen. De ker ken willen daarbij onderzoeken hoe deze mensen geholpen kunnen wor den. "Armoede is er", zegt Geuze. "Maar het is vaak verborgen. Het is er in Nederland, dus ook op Tholen en Sint-Philipsland. Het is natuurlijk anders dan in Derde-Wereldlanden. Het is een soort welvaartsarmoede. Minima moeten dingen opgeven, zoals telefoon, zodat de kwaliteit van het leven aangetast wordt. Ze komen in een soort sociaal isole ment terecht. Die mensen willen we helpen." Op de eerste bijeenkomst werden, zoals verwacht, nog niet zoveel con crete dingen bereikt. Toch werd afgesproken dat er in ieder geval een volgende vergadering komt. Boven dien heeft de gemeente, die blij was met het initiatief, toegezegd dat er één contactpunt komt waar de dia conieën terecht kunnen met eventu ele problemen. Ook zal er vaker overleg komen tus sen diaconieën en gemeente over deze zaken. De gemeente heeft daar naast de diaconieën erkend als belangengroep. Ze zullen dan ook voortaan worden betrokken in Zwemmen. Overwerk door perso neel van de beide Thoolse zwemba den, uitbreiding van de taken van een personeelslid én het verkrijgen van de volledige bevoegdheid zwemonderwijzer door enkele per soneelsleden vergt van de gemeente 21.000 gulden extra. Rouwgroep. De werkgroep Sterven en Rouwen te Bergen op Zoom begint eind september met twee rouwgroepen. Op woensdagavon den is er een gespreksgroep voor ouders van overleden kinderen en op maandagavonden een groep voor mensen die een partner hebben ver loren. Informatie is te krijgen bij de stichting maatschappelijk werk. gesprekken met andere belangen groepen. Zowel de gemeente als de aanwezi ge diakenen erkenden het nut van een nog bredere samenwerking, maar de avond bleek te kort om daar nog stekken voor te steken. Afge sproken werd daarom over ongeveer een half jaar nogmaals bij elkaar te komen, waarbij suggesties voor ver dere samenwerking op tafel worden gelegd. De begeleiding van het proces om te komen tot bestuurlijke samenwer king zal door de School met de Bij bel te Oud-Vossemeer en te Anna Jacobapolder zelf betaald moeten worden. De gemeentebesturen van zowel Tholen als Sint-Philipsland wijzen de aanvragen om een finan ciële bijdrage, gedaan op grond van artikel 74 van de wet op het basison derwijs, af. Beide scholen, die onder de opheffingsnorm dreigen te komeri, gaan samenwerken met De Regenboog in Tholen. Het adminis tratiebureau voor christelijk onder wijs en het regionaal pedagogisch centrum Zeeland zullen dit proces begeleiden. Het gemeentebestuur van Tholen stelt dat de gevraagde voorziening niet behoort tot de in artikel 74 genoemde categorieën. Sint-Philips land vindt dat de school de kosten moet bestrijden uit een rijksvergoe ding die het bestuur rechtstreeks ontvangt. De school uit Anna Jaco bapolder wijst er in de aanvraag op, dat voor een soortgelijke samenwer kingsvorm van alle openbare basis scholen op Tholen (én Sint-Philips land) ook een bijdrage is gevraagd. Deze is vervolgens verleend. Het Thoolse gemeentebestuur voelt er verder ook niet voor, om de ver vanging van een kozijn in het speel werklokaal van de Juliana van Stol- berg/Benjaminschool te Sint-Maar tensdijk te vergoeden. Het kozijn is namelijk al een tijdje geleden ver vangen door een kunststof exem plaar, zodat de gemeente niet meer kan nagaan of de vervanging ook werkelijk nodig was. li Fortuinstraat 3, Bergen op Zoom. Tel.: 01640-43509 Specialist in Perzische j* en Nepalese tapijten. i Eigen import Advertentie I.M. ■y.-~ u *■-■■' De Oostdijk in Sint-Philipsland zal met een vernieuwd plaveisel heel wat beter berijdbaar zijn. Sint-Philipsland staat danig op zijn kop. Wordt er al enkele weken aan het opknappen van de Achterstraat gewerkt, inmiddels is ook de Oostdijk op de schop gegaan. Van de Stationsstraat tot de Rijksweg, en ook nog het deel ten noorden daarvan dat binnen de bebouwde kom ligt, komt er een nieuw wegdek op. Dit wordt deels in asfalt en deels in bestra ting uitgevoerd door Van Dijck- Petit. De afritten naar de Mastgat straat en de Schoolstraat krijgen eveneens een opknapbeurt. Die naar de Mastgatstraat wordt smaller gemaakt, er komt een trottoir langs en de aansluiting met de dijk wordt verbeterd. Tevens wordt de verlichting aan gepast. Als het weer het toelaat, wordt er vandaag begonnen met asfalteren. Doordat zowel de Oostdijk met de beide afritten als de Achterstraat zijn afgesloten voor het verkeer, moet er af en toe flink worden omgereden om een bepaald adres in het dorp te bereiken. Vandaag kan - als de gemeente raad gisterenavond groen licht heeft gegeven - begonnen worden met het nieuwe uitbreidingsplan De Luyster IV. Laagste inschrij ver voor dat karwei was fa. De Voogd te Grijpskerke. Volgens ir. P. Rokx van de landin- richtingsdienst blijken de vier blok ken op Tholen 'te strak begrensd te zijn.' Er zijn nog teveel knelpunten met eigenaren die in verschillende Dlokken grond hebben. Uitruilcoör dinator M.C.J. Kosten uit Oud-Vos semeer kreeg de opdracht om op vrijwillige basis grond te ruilen, met medewerking van het Bureau Beheer Landbouwgronden, dat de grondpotten beheert van boeren die gestopt zijn. Maar volgens ir. Roks zijn er nog maar vijf vrijwillige kavelruilen tot stand gebracht. "Kos ten heeft geen goed zicht op de wen sen en daarom moeten die eerst gezamenlijk op tafel komen te lig gen. Overigens wordt het dan nog geen eenvoudige klus, maar Kosten heeft gewoon meer tijd en ruimte nodig om de problemen op te los sen." Rokx vindt, dat het langer wachten in het ruilverkavelingsblok St. Annaland 'een offer waard is.' "Je kunt beter een ideale situatie hebben dan proberen zo door te gaan. Dan maar liever even langer wachten." Voorzitter L.C.J. Potappel van de landinrichtingscommissie Stavenis se is het daarmee eens. "Je kunt het maar één keer goed doen", zegt hij. "Momenteel is het niet ideaal. Er is een veel betere toedeling van de gronden mogelijk en daarom kun je beter wachten." Potappel geeft aan, dat de landbouworganisaties in het verleden altijd aangedrongen heb ben om het eiland Tholen als één geheel te zien, maar dat kon niet. Men moest, mede uit financiële overwegingen, vier blokken van zo'n 3000 ha hebben. "Nu we tegen een moeilijke toedeling aanlopen, ziet de overheid ook wel in, dat het eiland één gebied dient te zijn. Er zitten teveel grondeigenaren in ver schillende blokken en de vrijwillige kavelruil loopt stroef. Daarom heeft Den Haag groen licht gegeven voor onze gezamenlijke aanpak", aldus Potappel. Via het plan van toedeling kan geen grond over de blokgrens worden uit geruild. Het 'bij huis halen' van deze percelen moet via kavelruil gebeu ren. Uit de eerste proeve van de toe deling in het blok St. Annaland bleek, dat het over en weergebruik nog maar in beperkte mate opgelost is. Belanghebbenden willen meer gronden over de blokgrens uitruilen. Om dit te bereiken, is de gezamen lijke strategie van de vier landin richtingscommissies op Tholen gekozen. Over St. Annaland en Stavenisse is al gestemd, over Poortvliet en Oud- Vossemeer nog niet. In de laatste twee blokken en in Stavenisse zijn nog geen wenszittingen gehouden waar boeren het liefst hun grond bij elkaar willen hebben. Met een totaaloverzicht ontstaat niet alleen duidelijkheid omtrent de wens van uitruil over de blokgrens, maar ook van gebieden die over- en onder vraagd zijn en in welke mate boeren over- en onderbedeling willen. Dit is met name ook van belang om te bepalen, in welke mate gronden van het Bureau Beheer Landbouwgron den benut kunnen worden bij kavel ruilen. Volgens de gezamenlijke landin richtingscommissies is het instru ment kavelruil 'een belangrijke sleu tel voor het welslagen van ruilverka veling.' Hiervoor is het meer gelijk schakelen van de vier ruilverkave lingen op Tholen een noodzaak. De commissie St. Annaland heeft besloten om de voortgang van het project 'in eerste instantie minimaal een jaar op te schorten.' De planning van de belangrijkste stappen zijn: uitvoer kavelruilen tot in het eerste kwartaal van 1996, ter visie legging plan van toedeling 2e kwartaal 1996, vaststelling plan van toede ling 3e kwartaal 1997 en aktepasse- ring plan van toedeling 4e kwartaal 1997. Voor het blok Stavenisse heeft de strategie geen noemenswaardige gevolgen voor de geplande procedu- re: wenszitting 1ste kwartaal 1995, uitvoeren kavelruilen tot in het 1ste kwartaal van 1996 en de rest is gelijk met St. Annaland. Voor de blokken Poortvliet en Oud- Vossemeer zijn de gevolgen nage noeg gelijk: voorlopige wenszitting 2e kwartaal 1995, schatting gronden Poortvliet le kwartaal 1995 en Oud- Vossemeer winter 1995/96, formele wenszitting le kwartaal 1997, uit voeren kavelruilen tot in het 3e kwartaal 1997, ter visie legging plan van toedeling 2e kwartaal 1998, vaststelling plan van toedeling 3e kwartaal 1999 en tenslotte de akte- passering van het plan van toedeling in het 4e kwartaal van 1999. Daarmee is de ruilverkaveling op heel Tholen net voor het jaar 2000 klaar. De stemming in Poortvliet is 27 oktober gepland; daarvoor vindt 10 oktober nog een voorlichtingsbij eenkomst plaats. De stemming in het blok Oud-Vossemeer gebeurt in januari of februari 1995. Zo snel mogelijk daarna vinden de voorlopi ge wenszittingen plaats, zodat medio 1995 voor alle ruilverkave- lingsblokken op Tholen de wensen van belanghebbenden bekend zijn. Omdat er dan meer inzicht is in de toedelingsmogelijkheden, zal het voor boeren gemakkelijker zijn om ja te zeggen tegen kavelruil, wat altijd nog een zaak van vrijwillig heid is. Naar verwachting van de vier landinrichtingscommissies kan op die manier het over en weerge bruik teruggedrongen worden. Het overladen van de aardappelen van de defecte wagen op de weg Poortvliet!St. Annaland. Aardappelteler Bevelander uit Poortvliet had donderdagochtend pech toen hij met een lading Bildt stars net over de Steil Aprcl stil kwam te staan. Een lekke band noodzaakte hem om te stoppen. De veiling St. Annaland stuurde een heftruck om de aardappelen gedeeltelijk over te laden op een andere wagen, waarna alles nog op tijd voor de veiling van half tien werd aangevoerd. Voor Bildt- star werd 50 tot 62 cent per kilo betaald. Het bleek de meest gewilde aard appel, want de Eigenheimer, die anders in de top staat, kwam don derdag niet verder dan 45 tot 50 cent. Het Bintje noteerde 40 tot 46 cent en voor de bonken werd 77 cent betaald. Door de langdurige regenval was er dinsdag geen aan voer en ook vandaag zijn er waar schijnlijk geen aardappelen op de St. Annalandse veiling omdat het nog veel te nat is voor de rooima- chines. De kopers blijven dus verstoken van verse aardappelen, wat moge lijk de prijzen omhoog kan stu- wen. Volgens de voorlopige oogst - ramingen van het Centraal Bureau voor de Statistiek zal de gemiddelde opbrengst van aard appelen per hectare (40 ton) dit jaar naar verwachting dertien procent lager uitvallen dan in 1993. De totale oogst zal twaalf procent minder zijn door de uit zonderlijk hete zomer. Dit keer ging het om J.L.C.A. uit Colijnsplaat, voorzitter van de ver eniging van beroepsspitters, M.K. uit Zierikzee, A.P.J.B. uit Lepel straat en J.J.L. uit Goes. Ze hadden allemaal binnen 500 meter van de Oesterdam, ter hoogte van het strandje, pieren gestoken en daar mee het Baggerreglement overtre den. De aanhoudingen dateerden van 18 november vorig jaar, 14 januari en 4 februari. "Wat is nu het verschil tussen een recreant die spit en zandkastelen bouwt en een spitter die voorziet in zijn bestaan?", vroeg A. zich af. "Een recreant die binnen die 500 meter spit is net zo goed strafbaar", zei de kantonrechter. "Maar daar lees je nooit wat van, dus is er spra ke van rechtsongelijkheid", wierp A. tegen. Hij vertelde dat in Middel burg een kort geding tegen rijkswa terstaat was aangespannen omdat er geen vergunning gegeven wordt, wat in het verleden wel gebeurde. "En wij moeten spitten, daar waar aas zit", maakte A. duidelijk. Volgens de kantonrechter mag het Baggerreglement, dat is bedoeld om de dijken te beschermen, geen geheimen meer voor de beroepsspit ters kennen. "Als ik u midden in de nacht wakker maak, moet u alle regels zo kunnen opnoemen. En als u geen vergunning hebt, dan stopt alles voor mij." L. maakte zich heel boos over de gang van zaken en vond het uit 1934 daterende Baggerreglement volko men achterhaald. Hij sprak over 'grote rechtsongelijkheid' omdat bij voorbeeld oesterrapers ongemoeid worden gelaten als ze maar niet meer dan 10 kilo meenemen. L. meende ook dat het reglement poli tie op de waterkeringen openingen bood om op 25 meter te spitten, maar een rijksregeling als het Bag gerreglement gaat boven een pro- Wanneer de zienswijze van W.A.C. uit Tholen juist zou zijn, zou de jus titie miljoenen aan boetes hebben misgelopen. Hij verklaarde vrijdag middag namelijk voor het kantonge recht, dat het kentekenbewijs deel III niet met het jaartal zichtbaar moet zijn, maar andersom. "Ik heb gekeken, waar de meeste gegevens op stonden en daarmee voldoe ik aan de wet. Anderen doen het waar schijnlijk allemaal fout", zei C., die moeite had met de verplichting om deel III op de voorruit te hebben. Kantonrechter mr. H. Bruin noemde het 'een flutaffaire.' "Het jaartal is het belangrijkste, dat moet voorop." Officier van justitie mr. M.W. Hemelaar stelde vast, dat C. 'een beetje bij de hand wil zijn door het alleen anders te doen.' Hij vroeg 75 gulden boete. De kantonrechter deed er een tientje af: 65 gulden. "U hebt hier wat stoom kunnen afblazen, maar verder geen flauwekul. Als u meent, dat u toch ten onrechte behandeld bent, gaat u in hoger beroep. Maar volgens mij lezen hon derdduizenden automobilisten de toelichting bij deel III goed en u fout. U hebt zich alleen vergist en toen een mooi verhaal verzonnen", aldus de kantonrechter. C. bleef erbij, dat de wetgever de hele gang van zaken met deel III dient bij te sturen. Bij verstek werd J.F.P. uit Lepel straat tot 75 gulden boete veroor deeld omdat deel III ook niet juist op de voorruit zat. vinciale verordening, zei de kanton rechter. "De' mond wordt ons gesnoerd en recreanten mogen alles", zo beklaagde L. zich. Officier van justitie mr. M.W. Hemelaar noemde het 'een heilloze discussie.' "Het is heel simpel: het gaat om een vergunning en die had u niet. Het aantal meters e.d. doet niet ter zake. U bent het daar niet mee eens, maar met alle procedures die u te berde brengt, kunnen we niets, 't Is heel bitter wanneer u uw beroep moet opgeven, maar het is niet anders", aldus de officier. Hij eiste 250 gulden boete van A., K. en L. en 600 gulden boete van B. omdat het bij de laatste om drie overtredingen ging. Bovendien werden de in beslag genomen spullen als een riek e.d. verbeurd verklaard. K. vond dat aan de hoge kant omdat hij voor de eerste keer als illegale spitter was aangehouden. De kantonrechter hield daar rekening mee: hij gaf K. 150 gulden boete, maar A. en L. 250 gulden en B. 600 gulden. "Dan hebt u nog kwantumkorting", zei mr. Bruin tegen B. De materialen wer den verbeurd verklaard. A. tekende direct hoger beroep aan tegen het vonnis. "Dat doe ik iedere keer", liet de voorzitter van de beroepsspitters weten. De gemeenteraad heeft gisteren een besluit genomen over de verkoop van een strook grond aan G.I.L. Haest te Etten-Leur. De grond ligt naast een door hem gekochte woning aan de Esdoornhof. Ook is de verkoop van 238 m2 grond aan A.W Beurkens besproken. Deze grond, liggend langs de Krammer straat en de Mastgatstraat, maakt al jaren deel uit van Beurkens' tuin. Het gemeentebestuur heeft voorge steld om de opbrengst van de ver koop van strookjes (tuin)grond in de pot voor openbare werken te stop pen. Mevr. M. den Haan-van Herk heeft aan de centrale school voor gezond heidszorg in Roosendaal het diplo ma A-verpleegkundige gehaald. Twee auto's liepen schade op bij een misverstand over een parkeervak. Maandagavond reed een 19-jarige man de Mosselkreekstraat in, gevolgd door een 22-jarige bestuur der. De voorste auto week uit naar rechts en daardoor dacht de bestuur der van de andere wagen dat zijn voorganger ging parkeren. Daarom ging hij inhalen. Op dat moment stuurde de 19-jarige man zijn auto naar links om een parkeervak aan de linkerkant van de weg in te rijden. Bij de botsing die volgde, liepen beide voertuigen blikschade op. De bestuurders bleven ongedeerd. De uitslagen van de wedstrijden van dam- en schaakvereniging Flipland: A. Slager-J. v.d. Velde 1-1; P. Rei- jngoudt-I. Verwijs 1-1; J. Joppe-L. v.d. Velde 0-2; G. v.d. Velde-A. Verwijs sr. 1-1; J. v.d. Velde-J. Jop- pe 0-2; I. Verwijs-A. Slager 0-2; L. v.d. Velde-P. Reijngoudt 2-0; A. Verwijs jr.-G. v.d. Velde 2-0; P. Reijngoudt-A. Verwijs sr. 1-1. Profiteer van onze feestelijke aanbiedingen, zoals een VIERDE ZAK DROP GRATIS bij aankoop van drie zakken drop voor 7,95 Bij besteding van 25 gulden of meer krijgt u een SLAGROOMTAART van 8,95 voor slechts 4,50 Verder feestaanbiedingen in onze FOTO-AFDELING Ook het adres voor al uw KANTOORBENODIGDHEDEN Depot Schoenservice Taalman Depot stomerij Palthe Tevens postagentschap PTT Vanaf vandaag bent u van harte welkom in onze nieuwe winkel Telefoon en fax 01677 - 3178

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 11