grafmonumenten ©oót WATERSCHAP THOLEN WATERSCHAP THOLEN TIMMERMAN NATUURSTEEN B.V. GEMEENTE SINT-PHILIPSLAND Wij zijn met vakantie Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 augustus 1994 1 m - HERINNERINGSPUBLICATIE DELFPLAN 1994/1995 DELFPLAN 1995/1996 UITSLAG VERLOTING A.N.B. braderie sint-maartensdijk Prijzen afhalen voor 20 augustus BEKENDMAKING ONTWERP BESTEMMINGSPLAN 'SINT PHILIPSLAND, GEDEELTE DE LUISTER IV" AARDBEIENSLOFFEN 5 halen... 4 BETALEN ROND ROZIjNENBROOD van 3.00 voor2.45 van 22 augustus t/m 28 augustus Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon Timco Nathan en Marianne Snoep-van der Linde 6002 VT Weert, 3 augustus 1994 Grasbroek 9 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon. Wij noemen hem Bertus Jan en Karin de Jong-Heyboer 4694 ES Scherpenisse, 3 augustus 1994 Cloveniersplantsoen 9 Op vakantie naar Cyprus of dat niets is Hoog in de lucht op de terugvlucht Elkaar verloven elkaar iets.beloven Wel Annet en Johan maak er iets van. Gefeliciteerd Cynthia den Haan, Corné Westerlaken en de papa's en mama's Jozua Aarnoudse en Neeltje Reijngoudt geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op Deo Volente 19 augustus 1994 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Philipsland. Het huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden door de Weleerwaarde heer Ds. J. Mallan om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland, J.D. Rooseveltstraat 26 te Oud-Vossemeer. Kinderreceptie zal aansluitend op de kerkdienst gehouden worden tot 17.15 uur in dorpshuis 'De Vossenkuil', Raadhuisstraat 7 te Oud-Vossemeer. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in voornoemd dorpshuis. 4698 BC Oud-Vossemeer, Molenstraat 34 4675 BA Sint-Philipsland, Gladiolenstraat 19 Toekomstig adres: Marehoekstraat 19, 4698 BR Oud-Vossemeer !^~t. Op vrijdag 12 augustus 1994 hopen onze lieve papa en mamma hun l21/2 jarig huwelijk te vieren. Hun dankbare kinderen Jacqueline, Alexandra en Stephanie Kosten Sint-Philipsland, augustus 1994 ipsiils&HP Op 15 augustus 1994 zijn onze ouders, schoonouders, opa en oma Koos van Poortvliet en Coby van Poortvliet-Wessels 25 jaar getrouwd. Zij willen dit vieren op 19 augustus in de "Wellevaete" te St. Annaland. Anita en Marco Kim en Nick André Leontine 4697 BN St. Annaland, augustus 1994 Tuinstraat 19 1969 1994 Op 15 augustus a.s. zijn onze geliefde kinderen, broer, schoonzus, oom en tante, 25 jaar getrouwd Koos van Poortvliet Coby van Poortvliet-Wessels Hun dankbare ouders en familie J.A. van Poortvliet S.H. van Poortvliet-Overbeeke Betty van Poortvliet Theo en Els van Poortvliet-Rijnberg Neven en nichten Sint-Annaland, augustus 1994 Huil niet bij mijn graf. Ik ben er niet: ik slaap er niet. Ik ben de wind uit duizend richtingen. Ik ben de diamanten glinstering van de sneeuw. Ik ben het zonlicht op het rijpe graan. Ik ben de zachte najaarsregen. Huil niet bij mijn graf. Ik ben er niet. Ik ben niet dood. Verdrietig delen wij u mede dat onverwacht en te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, zoon, broer, zwager en oom ARIE NOORDSU echtgenoot van Joke Noordsij-Kuiper op de leeftijd van 46 jaar Namens de familie: J.M. Noordsij-Kuiper Arjo, Rik, Tineke 4463 WG Goes, 6 augustus 1994 Trumanstede 94-03 De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 11 augustus om 10.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voorafgaand aan de plechtigheid is om 10.30 uur tevens gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraaf plaats. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze onvergete lijke, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma MAATJE PIETERNELLA VAN OEVEREN weduwe van Abraham Verwijs in de leeftijd van 72 jaar. A.J. Polder: J.A. Verwijs J.H.H. Verwijs-Wisse Kortgene: W.J. Hollemans-Verwijs M. Hollemans Mariël St.-Philipsland: J. Verwijs 4675 BM Sint Philipsland, 10 augustus 1994 Schoolstraat 14 Geen bloemen geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 13 augustus om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint Philipsland, voorafgegaan dooreen rouwdienst in de Kerk van de Oud Ger. Gem., Achterstraat te Sint Philipsland. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren, in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem. Voorstraat aldaar. Indien u de rouw dienst wilt bijwonen vragen wij u in gepaste kleding aan wezig te zijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heere is goed en recht Ps. 25:8a Heden nam de Heere op Zijn tijd, uit ons midden weg, na een langdurige ernstige ziekte en na een liefdevolle ver zorging in het Psychiatrisch Ziekenhuis 'Vrederust' te Halsteren PI ETER STEEHOUWER echtgenoot van Albertha Gerritje Boudewijn eerder gehuwd met Trijntje v.d. Waal in de leeftijd van 77 jaar Namens de familie, A.G. Steehouwer-Boudewijn Halsteren, 9 augustus 1994 Correspondentie-adres: A.G. Steehouwer-Boudewijn, Regentessestraat 45, 4691 BN Tholen Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Vredehof. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 12 augus tus a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats Vredehof, Lagendijk 114 te Ridderkerk, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats Vredehof, aanvang 13.15 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden verzocht om 13.10 uur in de aula aanwezig te zijn. 't Is echt waar, deze i| kleine meid wordt 50 jaar Hartelijk gefeliciteerd van Janny ;i Sint-Maartensdijk, augustus 1994 1 juli '69 25 juli '69 25 jaar autobedrijf 25-jarig huwelijk Ter gelegenheid van deze heuglijke feiten houden wij een receptie op 19 augustus 1994 van 18.30 tot 20.30 uur in Gemeenschapscentrum "Meulvliet", Zoekweg 8 te Tholen. Kees en Adri Bal Marco en Evelien Jolanda 4691 RC Tholen, augustus 1994 Wattstraat 3 Iedereen heel hartelijk bedankt voor alle belangstel ling bij de geboorte van onze zoon en broer ni Peter Wielaard en o' Monique Ridderhof Is Kevin Bas Sint-Annaland, augustus 1994 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, cadeaus, geld, bloemen en andere attenties die we mochten ontvangen bij de geboorte van onze zoon en broertje Dennis Rene, Willy en Marco Moerland Stavenisse, augustus 1994 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele felici taties, kaarten, bloemen en cadeaus, die wij bij de geboorte van onze zoon Bas mochten ontvangen. Bram en José Gunter St. Annaland, augustus 1994 Ver van huis in het AMC te Amsterdam, ziek en vol van heimwee, hebben die beter- schapswensen, kaarten en mooie bloemen bij thuis komst mij ontzettend veel steun gegeven. Heel veel dank. Nog een moeilijke maand en een hele tijd om te herstellen. Geef mij deze rust (ook mijn man) die we zo hard nodig hebben. Met vele hartelijke groeten aan allen die aan mij dachten in deze zo moeilijke tijd. Joke de Leeuw- Boogaart Oud-Vossemeer, augustus 1994 Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Tholen brengt ter openbare kennis dat een dezer dagen gestart zal worden met de uitvoering van het delfplan 1994/1995. Gedolven zullen worden: te Sint Annaland: alle waterlopen in de polders Suzanna, Oudeland en Ravensoord; te Tholen: alle waterlopen in de polders Vijftienhonderd Gemeten, Vrouw Belya, Deurloo en Razerny. Uitvoering zal gegeven worden aan het volgende werkplan: Begindata van dei ven: heden: Vak 3 - Vijftienhonderd Gemeten, ten noordwesten van de Provinciale weg; 5 september 1994: Vak 4 - Vijftienhonderd Gemeten, ten zuidoosten van de Provincialeweg, Vrouw Belya, Deurloo en Razerny; 3 oktober 1994: Vak 2 - Oudeland (Sint Annaland), ten zuidoosten van de Plaatweg/Veilingweg, Ravensoord; 24 oktober 1994: Vak 1 - Oudeland (Sint Annaland), ten noordwesten van de Plaatweg/Veilingweg, Suzanna. Sint Maartensdijk, 11 augustus 1994 Het dagelijks bestuur voornoemd, I.C. Hage, dijkgraaf, J.D. de Korte, secretaris. Heden nam de Heere, na een kortstondige ziekte in het ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom, van onze zijde weg, mijn neef en onze achterneef DIRK PIETER PLANDSOEN in de ouderdom van 77 jaar Dordrecht: J.P. Luijk-van Zanten achterneven en achternichten Stavenisse, 7 augustus 1994 Poststraat 7a Correspondentie-adres: M. van Prooijen, Voorstraat 9, 4696 BJ Stavenisse Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen voor aan vang van de rouwdienst in 'De Schuilplaats'. De begrafenis zal plaatsvinden heden, donderdag 11 augustus, om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhardstraat te Stavenisse, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw 'De Schuilplaats', Poststraat te Stavenisse, aanvang 13.15 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden verzocht om 13.10 uur in 'De Schuilplaats' aanwezig te zijn. Met verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere heeft weggenomen, na een kortstondig ziekbed onze buurman en medebewoner, DHR. D.P. PLANDSOEN in de leeftijd van 77 jaar Bewoners Elenahof: Dhr. C. den Braber Dhr. en Mevr. J. den Braber- v.d. Reest Mevr. Dorst-Moerland Dhr. M. Smits Dhr. en Mevr. A. Keur-Priem Dhr. en Mevr. C. Steendijk-Hoek Mevr. Dorst-Hage Mevr. v. Haaften-Hage Frieda Klippel Sarina de Jonge Stavenisse, 7 augustus 1994 De Heere heeft tot onze grote droefheid, op Zijn tijd en Zijn wijze, onverwachts uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader MARINUS CORNELIS DE GROEN echtgenoot van Helena van Tiggele in de ouderdom van 87 jaar en 8 maanden. Poortvliet: H. de Groen-van Tiggele M.J. de Groen Scherpenisse: E.A. J. Jagt-de Groen P.J. Jagt J.W. Bolier-de Groen M. Bolier Noordhoek: J.H. Dijke-de Groen M. Dijke Sint-Maartensdijk: C. H. v. Zetten-de Groen A.J. v. Zetten klein- en achterkleinkinderen 4693 RJ, Poortvliet, 3 augustus 1994 Hogeweg 27 De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterdag 6 augustus jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Poortvliet, voorafgegaan door een rouwdienst in het dorpshuis 't Ouwe Raed'uus, Langestraat te Poortvliet. Dankbaar voor alles wat hij voor ons deed en betekende, is tot onze diepe droefheid van ons heengegaan, onze lieve groot- en overgrootvader, MARINUS CORNELIS DE GROEN Lenie en Sam Richard, Esther en Maurice Hans en Janny Reinier en Justine René en Yvonne Esmeralda en Colinda Peter Leny en Leen Kees, Lizette, Marieke, Pauline en Leandra Marco Petra en Dick Marja en Erwin Rinie Adrie en Jolita Gerda en Chris Robert Wim Opa blijft in onze herinnering voortleven als een lieve man die ons allen liefhad Poortvliet, augustus 1994 Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn vader en onze geliefde zoon, broer, zwager en oom LAURENS JAN MENHEERE betuigen wij onze oprechte dank. Fa. Menheere Sint-Annaland, 11 augustus 1994 Bij deze willen wij onze familie, vrienden en kennis sen heel hartelijk bedanken voor de zeer vele felicitaties, bloemen, cadeaus en geld die wij van u mochten ontvan gen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Piet en Tina van As-van Daalen Oud-Vossemeer, 1994 augustus Hartelijk dank aan iedereen, die ons bij de geboorte van Emma heeft verrast met kaartjes, bezoekjes, cadeaus en geluk wensen. Johan, Hennie en Frank Heijboer Sint-Annaland, augustus 1994 Na de Heere wil ik iedereen, mede namens mijn man, har telijk dankzeggen voor de vele blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis alsmede bij mijn thuiskomst. Uw belangstel ling heeft ons erg goed gedaan. L. Steijn-Verhage Sint-Philipsland, augustus 1994 Wilhelminastraat 24 Voor de vele kaarten, tele foontjes, fruit, bloemen en andere attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst wil ik iedereen, mede namens mijn kinderen, hartelijk bedanken J.S. Burgers- v.d. Boogaart Sint-Annaland, augustus 1994 Nieuwstraat 25 Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Tholen brengt ter openbare kennis, dat in het tijdvak 31 juli 1995 tot 1 februari 1996 de volgende waterlopen zul len worden gedolven: te Sint-Maartensdijk: alle waterlopen in de polders Noord en Uiterst Nieuwland; te Poortvliet: alle waterlopen in de polder Weihoek, noordwestelijk gedeelte begrensd door Abr. Groenewegeweg, Bitterhoekseweg, Krokkeweg en Mallandsedijk; te Tholen: alle waterlopen in de polders Peuke, Puit, Nieuwland en Dalem. Onder waterlopen worden verstaan alle watergangen, alsmede alle weg-, dijk en kavelsloten. Het volgende werkplan is opgesteld: Begindata van delven: Vak 1 31 juli 1995: 4 september 1995: 2 oktober 1995: 30 oktober 1995: Polders (vak): Noord, gedeelte ten zuidwesten van de provincialeweg; Noord, gedeelte ten noordoosten van de provincialeweg; Weihoek, noordwestelijk gedeelte begrensd door Abr. Groenewegeweg, Bitterhoekseweg, Krokkeweg en Mallandsedijk; Vak 4 - Peuke, Puit, Nieuwland en Dalem. Vak 2 Vak 3 Schade aan gewassen, ontstaan door het delven in het tijdvak 31 juli 1995 tot 1 februari 1996 zal niet worden vergoed. Betrokkenen worden aangeraden het zaaiplan aan te passen aan het vorenbe doeld werkplan, zodat op genoemde tijdstippen de oogst van het land is. Het delven wordt machinaal uitgevoerd, waarbij een strook grond van tenminste 6 meter benodigd is voor rijbaan machine en deponeren van de delfgrond. De specie wordt zoveel mogelijk aan één zijde van de waterloop geborgen, ditmaal voor zover mogelijk, aan de noord- en westzijde van de waterlopen. De uit wegsloten komende specie wordt op de aangrenzende percelen gedepo neerd. De specie uit de waterlopen met een bovenbreedte groter dan 10 meter, wordt aan beide zijden van de waterloop gestort. De taluds van de waterlopen zullen zo nodig onder het oorspronkelijke beloop, zoals dat destijds bij het plan van wegen en waterlopen is vastgesteld, worden teruggebracht, hetgeen inhoudt, dat taluds welke door inploegen of andere oorzaken momenteel onder een te steile helling liggen, onder de oorspronkelijke helling zullen worden teruggebracht. De uitkomende specie zal niet worden gespreid. De aandacht wordt er voorts op gevestigd, dat wegens gunstige of ongunstige weersomstandigheden of anderszins het delven in de diverse vakken vroeger of later zal kunnen aanvangen/voltooid zijn, dan het werkplan aangeeft. De vrij te houden strook dient niet te worden geploegd, voordat gedolven is. Dit is zowel in het belang van het uit te voeren werk als voor de teelt van de vruchten. St. Maartensdijk, 2 augustus 1994 Het dagelijks bestuur voornoemd, I.C. Hage, dijkgraaf, J.D. de Korte, secretaris. SINDS 1839 Vierbannenstraat 1,4306 BH Nieuwerkerk (Zld) Tel. 01114-1798* Hartelijk dank voor alle attenties die wij mochten ontvangen bij ons 45-jarig huwelijk. M. v.d. Ree H. v.d. Ree-Westdorp Een ieder die, op welke wijze dan ook, met mij en mijn kinderen heeft meegeleefd tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn echtgenoot PIERRE MARIE PLOUVIER wil ik van harte bedanken. Het was een echte steun voor ons. M. Plouvier-Snellenberg 4691 GZ Tholen, augustus 1994 Ten Ankerweg 92 Ik wil iedereen persoonlijk bedanken voor de kaartjes, telefoontjes en andere attenties bij het overlijden van mijn lieve zorgzame dochter NELLIE DUBBELAAR-VAN OEVEREN Het was voor mij veel steun in deze droevige dagen, nog maals hartelijk dank. P. van Oeveren-Moerland Stavenisse, augustus 1994 Pr. Beatrixstraat 23 Ontroerd door de grote belangstelling van medeleven die wij zowel schriftelijk als persoonlijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en allerliefste opa MARINUS JOHANNIS SCHEERMEIJER betuigen wij onze oprechte dank. Wij hebben hieruit ervaren dat hij bij velen geliefd was. Dit gaf ons grote steun. Mevr. J.P. Scheermeijer-Feijtel kinderen en kleinkind Poortvliet, augustus 1994 Dankbetuiging Daar het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor al uw kaarten en persoonlijke condolean ces na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder SANTINA JACOBA HAGE weduwe van A.D. Zwagemaker zeggen wij U allen heel hartelijk dank. In het bijzonder de doktoren en verplegend personeel van Kruis- en Thuiszorg en het verplegend personeel van de Stelberg van Huize Ten Anker in Tholen. Uit aller naam kinderen, klein- en achterkleinkinderen St. Maartensdijk, augustus 1994 Noordpoort 3 Hartelijk dank voor de vele felicitaties, bloemen, kaar ten, geld en cadeaus die we bij de geboorte van Maartje Jan-Pieter mochten ontvangen. Tevens voor alle blijken van belangstelling bij het ziek- zijn van Erwin, de opnames in het ziekenhuis en bij zijn thuiskomst. Fam. J.C. Smits- Wesdorp Scherpenisse, augustus 1994 Bakkerstraat 18 Blauw: 122, 873, 933 Geel: 612, 428, 860, 431, 878 dhr. W. Lindhout, Bosstraat 16, Tholen tel. 01660-3256 Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland maken ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 3:12 van de Algemene Wet Bestuursrecht het volgende bekend: Vanaf maandag 15 augustus 1994 ligt gedurende vier weken voor een ieder op de afdeling Algemene zaken van het gemeentehuis, Kerkring 1 te Sint Philipsland het ontwerp-bestemmingsplan "Sint Philipsland, gedeelte De Luister IV" ter inzage. Genoemd ontwerp-bestemmingsplan voorziet in de bouw van woningen, ten westen van het sportcomplex en noordelijk van het bestemmingsplan De Luister III. Tevens voorziet het plan in de aanleg van een boscom- plex en een beplantingsstrook, als landschappelijk over gangsgebied tussen de woonbebouwing en het polder landschap aan de westkant van de kern Sint Philipsland. Gedurende de genoemde termijn kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmings plan aan de gemeenteraad kenbaar maken. Sint Philipsland, 11 augustus 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, L. Walpot, loco-burgemeester A. Boon, loco-secretaris LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 2324

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 4