grafmonumenten TIMMERMAN NATUURSTEEN B.V. Familie berichten EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 juni 1994 Bas 2 juni 1939 55 2 juni 1994 Aansluitend op bovenstaande willen wij U mededelen dat Slagerij Geiiings donderdag 9 juni a.s. voor U gereed staat in de geheel vernieuwde en gemoderniseerde slagerij. Alvorens wij van start gaan willen wij U in de gelegenheid stellen met ons kennis te maken en de vernieuwde winkel te bezichtigen. Tevens kunt U dan afscheid nemen van de familie Bosman. U bent van harte welke op onze receptie van woens dag 6 juni van 16.3O tot 22.00 uur. Fam. Geiiings 4675 CB St. Philipsland Voorstraat 26 Tel. 01677-2573 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochtertje en zusje Lena Jacomina Johanna We noemen haar Leandra Leen en Leny Andricsse Kees Lizette Marieke Pauline 4694 BS Scherpenisse, 23 mei 1994 Wilhelminastraat 6 Met dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje Johannis Adriaan We noemen hem Joan Dick en Sarina Dorst-Heybocr 4696 RP Stavenisse, 24 mei 1994 Stoofdijk 29 11* i Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een dochter en zusje We noemen haar Jacomina Jasmijn Peter en Petra Kunst-Rcijngoudt Joost Annelijn 4675 BM St. Philipsland, 25 mei 1994 Schoolstraat 38, tel. 01677-2606 Met blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Leendert Adriaan Jan Leander Adric en Marianne Joppc-van Houdt Christian 4691 BD Tholcn, 26 mei 1994 Bosstraat 44 Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij ken nis van de geboorte van Wicbc Scbastiaan Jaap en Ineke Hccringa-Hanncn Eva 4691 EE Tholcn, 28 mei 1994 Kaay 12 31 mei 1994 H.C. den Haan A.M. den Haan-van llcrk 4675 CR St. Philipsland, 31 mei 1994 Eendrachtsstraat 45, tel. 01677-2699 Op D.V. 4 juni a.s. is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders P.J. Ketting en C. Ketting-v.d. Meer in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en klein kinderen Rien en Heieen Patrick, Natasja, Leonard Ab en Hanna Piet. Johan Johan en Hanna St. Annaland, juni 1994 Tienhoven 35 Op 3 juni a.s. hopen onze ouders eti grootouders P. van Meel en P. van Meel-Plandsoen hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Jeanne Dennis en Ingrid Sascha en Claudia Receptie: 3 juni a.s. in De Vossenkuil te Oud- Vossemeer van 19.00 tot 20.00 uur Oud-Vossemeer, Corn. Frankenstraat 3 Sf: Wat zijn mijn papa en mama blij, dat iedereen zoveel belangstelling had voor mij. Voor de vele cadeaus en kaarten die ik heb mogen ontvangen. Daarom willen wij iedereen hartelijk bedanken. Van Mirella den Engelsman 4691 KN Tholen, juni 1994 Garnalenstraat 27 Met dank aan God en grote blijdschap geven wij u kennis van dc geboorte van onze dochter Aplonia Helena Wc noemen haar Paula 1 Juni 1944 1994 Ps. 146:5 Welgelukzalig is hij, die den God Jacobs tot zijne hulp heeft, wiens verwachting op den Heere, zijnen God is. Met deze woorden werden 50 jaar geleden onze gelief de ouders, groot- en overgrootouders A.J. Schot vS en H. Schot-Jansen in het huwelijk verbonden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van: Jo en Martha José en John Hendrika. Huub en Willem Arie en El ine Maat en Adrie M Arno Harry Martin Marinka 4691 EG Tholcn, I juni 1994 Wal 11 Wij hebben dit in familiekring herdacht. .t.- p P 1944 1994 Zo dc Heere wil en wij leven, hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders Jan van Eenennaam en Aberdina-Elizabeth van Eenennaam-van Vossen op 8 juni te herdenken dat zij 50 jaar geleden in de band van het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Krabbendijke: Delft: Waarde: Krabbendijke: St.-Annaland: S.J. Bijl-van Eenennaam D.M. Bijl Wim en Gerardu Ina en Leonard Richard en Daniël Elma en Johan Jantine en Eric H.W. van Eenennaam C.A. van Ecncnnaam-Heijboer Carolien en Bram Erna Janita* Mariska Wij hopen dit heuglijke feit in familieverband te her denken. 4697 EC St.-Annaland, juni 1994 Ring 4 J.A. Suurlant en C.W. Nelisse 2 juni is het 55 jaar geleden dat jullie in het huwelijk zijn getreden Veel hebben jullie moeten doorstaan het levenspad is beslist niet over rozen gegaan Maar jullie zijn nog steeds een paar en wc wensen jullie toe nog veel plezier te hebben aan elkaar Dirk en Carla Kees en Maddy Kees Adric Hans en Hcnny kleinkinderen en achterkleinkinderen Poortvliet, juni 1994 Kadijk 2 Al de kaarten die ik kreeg. Dc telefoon die niet meer zweeg. Fruit en bloemen, in overvloed. En andere attenties, dat doet zo goed. Daarom bedank ik al die mensen. Voor hun zo goed bedoelde wensen. Voor de hulp en steun in elke vorm. Ik stond versteld, het was enorm. Vriendelijke groeten, St. Annaland, juni 1994 Kees Fase Dit meisje met het mooie haar wordt zaterdag al 30 jaar. Hartelijk gefeliciteerd Je zwager St.-Annaland, juni 1994 Lieve mensen, hartelijk dank voor al de goede wensen met mijn 12'/2-jarig jubileum. Rien Neele St. Philipsland, juni 1994 Hartelijk dank voor alle feli citaties en cadeaus die wij ter gelegenheid van onze 25- jarige bruiloft hebben ont vangen. Familie v.d. Reest Scherpenisse, juni 1994 Anna van Burenplein 29 Vandaag gezicht Hij is er vanaf, z'n mili taire plicht Met soldaat Ie klas Was onze Jan erg in z'n sas Maar na 9 maanden naar Nijmegen en Gilze-Rijcn scheuren Gaat het dan nu toch eindelijk gebeuren Onze Janneman komt vrij Vanaf 3 juni keert hij terug in de burgermaat schappij De Bim Bam Bolusjes Onze Stien gaat vrijdag Sara zien Hartelijk gefeliciteerd Intens verdrietig om het grote verlies, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekende, delen wij U mede, dat na een langdurige maar toch moedig gedragen ziekte is overleden, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder PIETERNELLA CORNELIA DE LOOFF echtgenote van S.C. Muller op de leeftijd van 50 jaar. Scherpenisse: S.C. Muller Theo en Yvonne Ronald 4694 BK Scherpenisse, 28 mei 1994 Langeweg 27 De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 1 juni jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Scherpenisse. Na een langdurige ziekte heeft onze geliefde schoon dochter, schoonzuster en tante de ongelijke strijd moeten opgeven. PIETERNELLA CORNELIA MULLER-DE LOOFF echtgenote van Samuël Cornelis Muller overleed op 50-jarige leeftijd op 28 mei 1994 St. Maartensdijk: Goes: Scherpenisse: St. Maartensdijk: Poortvliet: St. Maartensdijk: Scherpenisse, mei 1994 A. Muller M. Muller-Franke J.J. Muller P.L. Muller-Hage en kinderen J.M. Muller A.A.E.J. Muller-Sluymers en kinderen M.C. Muller M.M. Muller-Bijl en kinderen J.W. van Dijke A.D. van Dijke-Muller en kinderen A.M. Muller en kinderen Het behaagde de Heere om, na een moedig gedragen lij den, van ons weg te nemen onze gewaardeerde buur vrouw MEVR. P.C. MULLER-DE LOOFF De buren uit de Langeweg: fam. Beens fam. Van Gorsel mevr. Helleman fam. J. van Houdt mevr. Van Houdt-Oudenes fam. Prosman mevr. Suurland Wij wensen de familie kracht toe om dit smartelijke ver lies te dragen. Scherpenisse, juni 1994 Veel te vroeg hebben wij een unieke vriendin verloren. Met respekt en bewondering denken wij aan de manier waarop ELLY MULLER de strijd met haar ziekte aanging en verloor. Wij zijn haar dankbaar voor vele jaren fijne vriendschap. Jo en Janneke Tom en Henny Anné en Ria Wim en Ineke Scherpenisse, mei 1994 Het doet ons veel verdriet, dat na een jarenlange vriend schap van ons is heengegaan onze lieve vriendin ELLY MULLER-DE LOOFF Sam, Theo, Yvonne en Ronald, heel veel sterkte toege wenst. Willy en Peter Dekker Kitty en Gerard Verburg Wil en Gerard Baardwijk Krijnie en Leen Hoek Juni 1994 Bedroefd namen we kennis van het overlijden van ons bestuurslid MEVR. P.C. MULLER-DE LOOFF We zijn dankbaar voor de vele jaren dat ze zich inzette voor onze stichting. Wij wensen haar man en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur van 'Uit op Tholen' M.D. Geuze, voorzitter Met verslagenheid namen wij kennis van het heengaan van ons gewaardeerd lid en oud-bestuurslid MEVR. P.C. MULLER-DE LOOFF Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Scherpenisse Scherpenisse, 28 mei 1994 Diep bedroefd, maar vervult van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat de Heere onverwachts van onze zijde heeft weggeno men, onze lieve zorgzame moeder en oma CORNELIA JANNA KOOPMAN sinds 6 april 1974 weduwe van Leendert van de Ree op de leeftijd van 79 jaar en 10 maanden Moge de Heere ons sterken in dit zware verlies. Sint Maartensdijk: E.A Deurloo-van de Ree W.M. Deurloo Linda, Edwin Jessica 4695 GA Sint Maartensdijk, 31 mei 1994 Hammerskjöldstraat 7 Correspondentie-adres: E.A. Deurloo-van de Ree Plevierlaan 11, 4695 JC Sint Maartensdijk Geen bloemen en toespraken Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 3 juni a.s. om 14.00 uur op de oude algemene begraafplaats, Onder de Linden, te Sint Maartensdijk, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de nieuwe begraafplaats, Kastelijnsweg 2a, aanvang rouwdienst 13.00 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis bij willen wonen worden verzocht om 12.55 uur in de aula aanwezig te zijn. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op zijn tijd nam de Heere, tot onze droefheid uit ons midden weg in het ziekenhuis "Lievensberg" te Bergen op Zoom, onze geliefde dochter, zuster en schoonzuster CORNELIA JANNA KOOPMAN sinds 6 april 1974 weduwe van Leendert v.d. Ree op de leeftijd van bijna 80 jaar Zwaar valt ons dit verlies. Moge de Heere deze roepstem heiligen aan ons aller hart. St. Maartensdijk: St. Maartensdijk: Halsteren: St. Maartensdijk: St. Maartensdijk: St. Maartensdijk: C.P. Koopman-van Dijke Jac. Schot-Koopman C.M. Schot E.P. Koopman-Deurloo C. Koopman N. Koopman-v.d. Ree L.J. Koopman M.P. Koopman-Hoek W.J. Bazen-Koopman P.M. Bazen St. Maartensdijk, 31 mei 1994 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen in ziekenhuis "Lievensberg" te Bergen op Zoom onze geliefde zuster, schoonzuster en tante CORNELIA JANNA V.D. REE-KOOPMAN weduwe van Leendert v.d. Ree Op de leeftijd van 79 jaar en 10 maanden M.A. Lindhout-v.d. Ree D. v.d. Ree-Priem M. de Viet A. de Viet-v.d. Ree G. v.d. Ree M. v.d. Ree-Knuist M. v.d. Ree H. v.d. Ree-Wesdorp Joh. v.d. Ree J. v.d. Ree-Jasperse C. Koopman M. Koopman-v.d. Ree P.M. Hengstmengel J. Hengstmengel-v.d. Ree C. v.d. Ree B. v.d. Ree-.o.d. Brouw neven en nichten St. Maartensdijk, 31 mei 1994 Lieve OMA KEETJE we zullen je missen Linda en Edwin Jessica St. Maartensdijk, 31 mei 1994 Tot ons groot verdriet nam de Heere van ons weg onze zeer geliefde TANTE KEETJE V.D. REE Haar voor ons allen nimmer aflatende zorg en liefde zul len wij ontzettend missen. Henk en Betty Brinkman Chris en Willy Koopman Rien en Rina Koopman Mart en Ria Koopman Lia Koopman en IJde Rosier Bert en Bettie Koopman Jan Kees en Helga Koopman mei 1994 St. Maartensdijk, 3 Uw gelukwens, uw bloemen, uw geschenk, uw gift, uw aanwezigheid maakten ons 50-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag. Hiervoor zeggen wij u ook namens onze kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. A. Brinkman SJ. Brinkman-v.d. Doel St. Maartensdijk, juni 1994 Parallelweg 15 Mede namens mijn man allen hartelijk dank voor de vele kaarten en attenties bij mijn thuiskomst uit het zie kenhuis. W.D. Kosten-Geense St. Philipsland, juni 1994 Mede namens onze kinderen zeggen wij u hartelijk dank voor de felicitaties en atten ties die wij bij ons 25-jarig huwelijk ontvingen. Sjaak en Toos Etiënne Oud-Vossemeer, juni 1994 Dorpsweg 67 Graag wil ik ook namens Ilse iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en attenties in welke vorm dan ook, die ik kreeg voor, tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. Rinus van Oudenaarde Scherpenisse, juni 1994 Laban Deurloostraat 38 Hartelijk bedankt voor de vele kaarten, fruit en andere attenties die ik heb ontvan gen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J.A. Oudesluys St. Maartensdijk, juni 1994 Hogeweg 55 Daar het voor ons onmoge lijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u hiermede bedanken voor de vele blijken van belangstel ling en medeleven die we bij ons huwelijk en vertrek mochten ontvangen. Maas en Cora van Velthuizen-Ponse Juni 1994 Langs deze weg wil ik ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten en andere attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mej. D.I. Andriesse Sint Maartensdijk, juni 1994 Sint Maartenshof, kamer 2 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de felicitaties en attenties die we bij ons 45-jarig huwelijksjubileum ontvingen. J.M. van der Jagt A.G. van der Jagt-Berkhey Oud-Vossemeer, juni 1994 Molenweg 10 Graag wil ik iedereen, ook namens mijn ouders, harte lijk bedanken die op welke wijze dan ook met ons heb ben meegeleefd, bij mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Het heeft ons erg goed gedaan. Dirk Bolier Scherpenisse, juni 1994 Met diepe ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve tante Keetje CORNELIA V.D. REE-KOOPMAN op de leeftijd van bijna 80 jaar Rien en Marjoke- Koopman Cees-Jan, Rhea Arie en Nellie Koopman Ellen, Gerrian, Carolien Bert en Lijsija Koopman Cees Tholen: Annelies en Han Overbeeke Nelian St. Maartensdijk, 31 mei 1994 Na een verblijf van ruim 3 jaar in verzorgingstehuis 'Ter Weel', waar zij liefdevol verzorgd werd, is overleden, onze moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder MARIA VAN DER JAGT weduwe van Dingenus de Jonge op de leeftijd van bijna 88 jaar. Stavenisse: A. de Jonge M. de Jonge-Dane St. Annaland: J. de Jonge D.W. de Jonge-de Bruine Stavenisse: Dick, Sarina Michelle St. Annaland: Leon, Anja Emmen: Dennis, Linda 4696 BL Stavenisse, 31 mei 1994 Molendijk 10 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 4 juni a.s. om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te St. Annaland, vanuit de aula, F.M. Boogaardweg 17. Zij die de rouwdienst bij willen wonen worden verzocht om 10.45 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de begrafenis in de aula. Voor de vele blijken van het medeleven ons betoond in de dagen na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootva der, broer en zwager en oom CORNELIS VAN DE VELDE betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. T. van de Velde-van Dijke kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4691 EN Tholen, juni 1994 Kruittorenstraat 1 In plaats van kaarten Voor het meeleven en de verleende hulp, tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn geliefde man BARTEL MEEUWSEN ben ik iedereen zeer erkentelijk. In het bijzonder de wijkverpleegsters van het Groene Kruis. Het was alles tot veel steun. W.J.A. Meeuwsen-Schot Tholen, mei 1994 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, cadeaus en geld, die wij bij de viering van ons 40-jarig huwelijk hebben ontvangen. Piet en Janny Snoep St. Annaland, juni 1994 Tienhoven 9 Langs deze weg wil ik u ook namens mijn vrouw heel har telijk bedanken voor de belangstelling en vele atten ties in welke vorm dan ook die ik kreeg voor, tijdens en bij mijn thuiskomst uit Lievensberg. En ook voor het rijden met mijn vrouw onze hartelijke dank. Het heeft ons heel goed gedaan. Jo Hage Scherpenisse, juni 1994 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele attenties en gelukwensen die wij bij ons huwelijk hebben mogen ont vangen. Mede hierdoor kij ken wij terug op een geslaag de dag. Henk cn Liesbeth Bal Tholen, juni 1994 Mossellaan 63 Voor de vele gelukwensen, bloemen en andere geschen ken, welke wij ter gelegen heid van ons 45-jarig huwe lijksjubileum mochten ont vangen, zeggen wij hierbij allen hartelijk dank. A.D. Goedegebuure C. Goedegebuure- Lanooy Sint-Annaland, juni 1994 Raiffeisenstraat 26 Na 50 jaar ambachtelijk slager te zijn geweest, zal Slagerij Sosman zijn werkzaamheden beëindigen. Wij willen al onze klanten hartelijk bedanken en zijn ze zeer erkentelijk voor de jarenlange klandizie. In het volste vertrouwen dat ons bedrijf door Slagerij J.A. Geiiings op uiterst vakkundige wijze zal worden voortgezet, willen wij U hen bij deze, van harte aanbevelen. Slagerij H.J. Bosman Vierbannenstraat 1, 4306 BH Nieuwerkerk (Zld) Tel. 01114-1798*

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 4