THOLENDERWIJS informatierubriek van de gemeente tholen Woensdag 4 mei: VERGADERING COMMISSIE WELZIJN EN ONDERWIJS DE 4-MEI HERDENKING IN THOLEN SPREEKUUR B&W GEMEENTEHUIS GESLOTEN Maandag 2 mei: VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN VANAVOND VERGADERING COMMISSIE FINANCIËN INTREKKEN VERKEERS- BESLUITEN IN DE KERN THOLEN WAT LIGT TER INZAGE? BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN 'kko°r<1 druk o!,Z^tST£MKNOP 3 MEI:VERKIEZINGEN VOOR DE TWEEDE KAMER: HOE WERKT DE STEMMACHINE? Donderdag 28 april 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Tel. 01666-8200 Telefax: 01666-3553 Op woensdag mei komt de commissie welzijn en onderwijs onder voorzitterschap van de wethouders J. Versluijs en P. van Schetsen voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering die om 15.00 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Opheffen werkgroep vrouwenemancipatie; Burgemeester en wethouders hebben een aantal besprekin gen gevoerd met de werkgroep emancipatie met betrekking tot de voortgang en werkwijze van de werkgroep. De werk groep heeft op verzoek van het college een aantal onderwer pen aangedragen waar zij beleidsadviserend mee bezig wil zijn. Het college ziet daarin onvoldoende redenen om het voortbestaan van een aparte werkgroep vrouwenemancipatie nog langer te rechtvaardigen. Ook gelet op datgene wat op emancipatorisch terrein binnen het algemeen gemeentelijk beleid inmiddels al een plaats heeft verworven maakt een aparte gemeentelijke werkgroep niet langer noodzakelijk meer. Besloten is de werkgroep op te heffen. - Verruimen mogelijkheid verlenen bijzondere bijstand; Per 1 januari 1992 werd het zogenaamde bufferfonds opgehe ven. Uit dit bufferfonds konden mensen met een minimum-uitke ring of iets 100,- per maand) daarboven eenmaal per jaar een maximale bijdrage 600,— echtpaar// 400,- alleenstaan de) krijgen in de aankoopkosten van een duurzaam gebruiks artikel. Aan de hand van een gehouden evaluatie kwam de commissie welzijn en onderwijs tot de conclusie dat de tijdens de raadsbehandeling om het bufferfonds te beëindigen veron derstelde "verschraling" duidelijk naar voren komt. Heel duide lijk is namelijk te constateren dat een groot deel van de oude vergoedingen ingevolge het bufferfonds niet via de bijzondere bijstand vergoed worden. In december jongstleden is afgesproken dat zal worden nage gaan of er beleid is te ontwikkelen op grond waarvan er via de bijzondere bijstand tegemoetkomingen kunnen worden ver strekt in de aankoop van duurzame gebruiksgoederen. Ondertussen kan worden geconcludeerd dat het wenselijk is de mogelijkheden van het toekennen van bijzondere bijstand voor de aankoop van duurzame gebruiksgoederen te verrui men. Daarvoor heeft het college thans een aantal criteria geformuleerd die om advies aan de commissie worden voor gelegd. - ESF-subsidie t.b.v. voortraject Nederlandse les en oriëntatie op samenleving voor statushouders (vluchte lingen en nieuwkomers via gezinshereniging); Het ministerie van WVC heeft geld beschikbaar gesteld ten behoeve van integratie nieuwkomers, buitenlanders die hier regulier wonen en korter dan 2 jaar hier zijn en onder het min derhedenbeleid vallen maar geen vluchteling zijn). Voor Tholen is dat 15.500,-; dit is voor 10 nieuwkomers per jaar. Dit bedrag moet aangevraagd worden. Er wordt pas geld uitgekeerd als ook een ESF-aanvraag (ESF=Europees Sociaal Fonds) ingediend is en als het om meer dan 50 nieuwkomers gaat. Voor gemeenten die minder nieuwkomers hebben wordt geadviseerd contact te zoeken met een grotere gemeente om de aanvraag daarbij onder te brengen. Binnen de Oosterschel- deregio is hier verder geen belangstelling voor. Geadviseerd is dat Tholen contact zoekt met Bergen Op Zoom. Dit is inmid dels gebeurd. Een en ander overwegende hebben wij besloten: a. ESF-subsidie aan te vragpn voor Nederlandse taal aan sta tushouders; b. indien de subsidie-aanvraag wordt gehonoreerd deze subsi die te storten in het fonds voor scholing en opvang status houders; c. indien de subsidie-aanvraag wordt gehonoreerd per sep tember 1994 over te gaan tot uitbreiding aantal lessen bij REC tot 20 dagdelen, waarvan 3x5 dagdelen ten laste van ESF-subsidie en de reguliere lessen van het samenwer kingsverband en 5 dagdelen uit stimuleringsgelden rijk voor statushouders; d. over te gaan tot inkopen van 1 kindplaats bij kinderopvang Tholen ten behoeve van kinderen van asielzoekers en sta tushouders die Nederlandse les nodig hebben, zulks ingaande oktober 1993 en voorlopig tot 1 januari 1995; e. de kosten van de kindplaats te betalen uit het onder b bedoelde fonds en verrekenen met het REC. De commissie wordt over een en ander nader geïnformeerd. - Voorstel tot wijziging van de Subsidieverordening, huurtarieven van welzijnsaccommodaties en het over dragen van accommodaties en/of onderhoudswerk zaamheden aan verenigingen; Onderhavig voorstel is in de rubriek Tholenderwijs van don derdag 21 april (artikel vergadering commissie sport) reeds uitvoerig toegelicht. Kortheidshalve wordt u daar naar verwe zen. Ook dit jaar zal op initiatief van het Comité Dodenherdenking Tholen bij het 4-mei herdenkingsteken in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort te Tholen de officiële Thoolse 4-mei her denking plaatsvinden. U wordt allen opgeroepen deze plechtigheid bij te wonen. Vanaf 19.00 uur betrekken leden van het korps NatRes (Nationa le Reserve) de dodenwacht bij het monument. Vanaf 19.45 uur tot 30 sec. voor 20.00 uur worden een aantal ko ralen gespeeld door de Kon. Muziekvereniging "Concordia". Even vóór 20. 00 uur klinkt The Last Post, waarna van 20.00 uur tot 20.02 uur 2 minuten stilte in acht wordt genomen. Aanslui tend wordt 1 couplet van het Wilhelmus gespeeld. Vanaf 20.05 uur worden bloemen bij het monument gelegd door de genodigden en verder door een ieder die daartoe behoefte voelt. Om 20.10 uur zingt het Gemengd Zangkoor "Canticum" een 3-tal liederen, waarna omstreeks 20.30 uur de bijeenkomst is beëin digd. Horecagelegenheden De uitbaters van horecagelegenheden wordt medegedeeld dat zij op 4 mei hun normale dienstverlenende functie kunnen blij ven uitoefenen. Zij worden evenwel vriendelijk doch dringend verzocht de exploitatie van hun bedrijven zodanig te laten plaats vinden dat van 18.00 - 21.00 uur elk vermakelijkheidsaspect daar aan ontbreekt, buitenverlichting zoals neon en lichtbakken te doven en geen andere muziek ten gehore te brengen dan die van de officiële Nederlandse radioprogramma's. Hoe werkt een stemmachine? Een test met een aantal stemmachines op de gemeentehuizen van Tholen en Sint Philipsland leerde dat iedereen, jong maar ook oud, er gemakkelijk mee om kan gaan. Elektronisch stem men blijkt eenvoudig te zijn: Als u naar de bij dit artikel afgedrukte foto kijkt ziet u dat de stem machine in één oogopslag een overzicht geeft van de aan de ver kiezingen deelnemende partijen met hun kandidaten. U drukt op de naam van de kandidaat van de partij van uw keuze. In een schermpje verschijnt ter controle die naam. In ons fotovoor beeld: de Vries P. 9 Bloemenpartij De heer P. de Vries is de kandidaat waarop u wilt stemmen; het cijfer 9 geeft aan dat zijn partij lijst 9 is met de naam Bloemen partij. Vervolgens drukt u op de (rode) stemknop en u hebt gestemd. Stel dat u zich hebt vergist. U hebt gedrukt op de naam van de heer P. de Vries, maar u bedoelde bijvoorbeeld K. Jansen. Dat is geen enkel probleem. Zo lang u niet op de (rode) stemknop hebt gedrukt kunt u uw keuze wijzigen. In ons voorbeeld drukt u ver volgens op de naam van K. Jansen. In het schermpje verschijnt zijn naam, het lijstnum- mer en de naam van zijn partij. Ook dan drukt u weer op de (rode) stemknop en u hebt definitief uw stem uitgebracht. En mocht u er echt niet uitkomen, doe gerust een beroep op de leden van het stembureau. Zij zijn ervoor om u wegwijs te maken. In verband met de viering van de Bevrijdingsdag donderdag 5 mei) treden er een aantal wijzigingen op in het schema voor het ophalen van huisvuil en de bedrijfscontainers. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 2 mei 1994 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders P. van Schetsen en ing. J. van der Jagt. Het spreekuur van wethouder J. Versluijs komt te vervallen. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. In week 18 die begint met maandag 2 mei worden huisvuil en bedrijfscontainers opgehaald volgens het onderstaande schema: maandag 2 mei: ongewijzigd dinsdag 3 mei: ongewijzigd woensdag 4 mei: ongewijzigd donderdag 5 mei: kern Oud-Vossemeer vrijdag 6 mei: kernen Sint-Maartensdijk en Scherpenis- se ten westen van de Kerkstraat, Har- togsweg, Westkerke, Westkerkseweg, Gorishoeksedijk, Havenweg, Brijhoekse- weg, Platteweg en Gatweg zaterdag 7 mei: kern Stavenisse Op donderdag 5 mei (Bevrijdingsdag) en vrijdag 6 mei (arbeids duurverkorting) is het gemeentehuis gesloten en telefonisch ook niet bereikbaar. Vanaf maandag 9 mei zijn wij weer geheel tot uw dienst! Op maandag 2 mei a.s. komt de commissie openbare werken onder voorzitterschap van wethouder ing. J. van der Jagt voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartens dijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikma ken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Vervanging sportvloer in gymnastieklokaal te Tholen; In de lijst van kapitaalwerken bij de begroting 1994 is het ver vangen van de sportvloer van de gymzaal aan de Zoekweg te Tholen opgenomen. Een terzake gespecialiseerd bedrijf heeft een offerte uitgebracht. De huidige sportvloer zal worden ge sloopt en afgevoerd, de ondervloer wordt gehandhaafd waar over een nieuwe sportvloer wordt aangebracht. De totale kos ten worden geraamd op 39.500,--. De uitvoering van de werk zaamheden is gepland in de periode 13 juni t/m 1 juli a.s. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gemeente raad voor te stellen het benodigde krediet beschikbaar te stel len. Vooreerst wordt echter de commissie om advies gevraagd. - Reconstructie Brugstraat en gedeelte Kloosterstraat te Sint-Annaland; Na de herinrichting van de Nieuwstraat en een gedeelte van de Ring te Sint-Annaland is het plan opgevat om de Brugstraat en een gedeelte van de Kloosterstraat aldaar te reconstrueren. Dit plan voorziet in het verbeteren van de aansluiting van de Kloosterstraat met de Ring, de aanleg van trottoirs en een 5-tal langsparkeervakken. Tevens zakt het wegprofiel iets t.o.v. het dwarsprofiel, waardoor een betere aansluiting op de Brug straat wordt verkregen. Tijdens een op 12 april j.l. gehouden hoorzitting heeft de eige naar van een aan de Nieuwstraat gevestigd kantoorpand ver zocht om meer parkeerplaatsen in het plan op te nemen o.a. voor het bij hem werkzame personeel. Thans zijn er 8 parkeer plaatsen beschikbaar, tegenover 5 in het nieuwe plan. Daar naast kunnen echter nog een 4-tal auto's op de rijbaan parke ren aan de zijde van de Brugstraat. Deze opzet heeft tevens een snelheidsremmende werking.Het creëren van extra parkeer plaatsen tast bovendien het groen in het desbetreffende gebied aan. Burgemeester en wethouders adviseren om geen extra par keerplaatsen in het plan op te nemen. De commissie wordt om advies gevraagd. - Verbetering oevers van de "Vest" te Tholen; Voor verbetering van de oevers rond de "Vest" te Tholen is een plan vervaardigd met bestek en kostenbegroting. Het plan omvat de uitvoering van het werk dat in aanmerking komt voor subsidie in het kader van de regeling regionaal integraal waterbeheer (REGIWA). Inhoudelijk betekent dit dat het werk hoofdzakelijk bestaat uit de aanpassing c.q. verbetering van de oevers van de noord-midden en zuidvest. Het betreft het aan leggen van natuurvriendelijke oevers waarbij zo min mogelijk gebruik wordt gemaakt van dode (bijvoorbeeld houten) beschoeiingen en zoveel mogelijk van riet en andere water planten. In verband daarmee is het onder meer nodig de bestaande taluds te verflauwen. Voor de uitvoering van dit werk is in de lijst van kapitaalwerken van 1994 een bedrag geraamd van 700.000,--, waarvan 50% subsidiabel is. De commissie wordt om advies gevraagd. - Uitbreiding openbare verlichting in de kernen Sint- Maartensdijk, Sint-Annaland en Tholen; In de gemeentebegroting 1994 is een bedrag geraamd voor het uitbreiden van de openbare verlichting in de kernen Sint- Maartensdijk, Sint-Annaland en Tholen. Door de N.V. Delta Nutsbedrijven zijn inmiddels uitvoeringsplannen gemaakt conform de zogenaamde streefplannen. De aanpassingen in de diverse kernen hebben betrekking op de navolgende straten: Sint-Maartensdijk: Kaaistraat, Molendijk en Koningin Julia- nastraat. Sint-Annaland: Zuidstraat, Ooststraat en de verbinding tussen de Ring en Weststraat. Tholen: Simon Lindhoutstraat, Louisestraat, Pol derstraat, 't Weidje, Dalemsestraat, Bebouwdendam, Brugstraat, Verbrande- straat, Paulinastraat, Visstraat, Schutters hof en Doelweg. De kosten voor de onderscheidene kernen zijn respectievelijk geraamd op 20.100,--, 6.400,- en 31.190,-, exclusief b.t.w. De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen. Vanavond, donderdag 28 april, komt onder voorzitterschap van wethouder P. van Schetsen de commissie voor de financiën voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartens dijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikma ken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Bespreking financiële tussenrapportage 1993-1997; - Bestemming rekeningoverschot 1993; De gemeenterekening over het dienstjaar 1993 sluit met een batig saldo van 511.236,95. De dienst 1993 is gunstig beïn vloed door de afrekening van de Londo-vergoeding 1988 t/m 1991 395.000,-) en de vergoeding van de kapitaallasten voor de tertiaire weg 13 1992 90.000,-). Burgemeester en wethouders zijn voornemens het batige rekeningsaldo in te zetten om de tekorten op de meerjarenbe groting 95/97 terug te dringen en genoemd bedrag daarom toe te voegen aan de reserve automatisering; uit die reserve kun nen dan in de meerjarenplanning voor 1995 voorziene investe ringen voor automatisering worden gedekt. De commissie wordt om advies gevraagd. Onlangs zijn een aantal straten of gedeelten daarvan in de kern Tholen gereconstrueerd. Het betreft de Dalemsestraat, de Stoof- straat en de Hoogstraat. Daarbij zijn de rijbanen versmald tot 2.75 m en 2.80 m. Als gevolg daarvan is het niet meer mogelijk ter plaatse te parkeren zonder daarbij de vrijheid van het verkeer te belemmeren en als gevolg daarvan te handelen in strijd met artikel 25 van de Wegenverkeerswet. Om die reden hebben burgemeester en wethouders besloten de volgende verkeersmaatregelen in te trekken: 1. aanbrengen gele doorgetrokken streep waarbij het parkeren aan beide zijden van de rijbaan werd verboden in het gedeel te van de Dalemsestraat te Tholen, gelegen tussen de Ver- brandestraat en de Kerkstraat (besluit dd. 27 november 1969); 2. het aanbrengen van een gele doorgetrokken streep waarbij het parkeren aan beide zijden van de rijbaan werd verboden in de Stoofstraat te Tholen (besluit dd. 14 november 1971); 3. het aanbrengen van een gele doorgetrokken streep waarbij het parkeren aan beide zijden van de rijbaan werd verboden in het gedeelte van de Dalemsestraat te Tholen, gelegen tussen de Bakstraat en de Verbrandestraat (besluit dd. 14 november 1973); 4. het aanbrengen van een gele doorgetrokken streep waarbij het parkeren werd verboden aan de westelijke zijde in het gedeelte van de Hoogstraat te Tholen, gelegen tussen de Kerkstraat en de Stoofstraat (besluit dd. 16 september 1986). Iedere belanghebbende kan ingevolge artikel 7:1 van de Alge mene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van bekendmaking een bezwaarschrift bij ons college indienen. Het bezwaarschrift dient te worden geadresseerd aan: Burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1 - 5 te 4695 CE Sint-Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 28 april 1994. Burgemeester en wethouders van Tholen. Voorbereiden bestemmingsplannen De burgemeester van de gemeente Tholen maakt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 22, tweede lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 29 april 1994 voor een ieder ter secretarie van de gemeente, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Tholen van 25 april 1994, waarbij wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: a. een gebied aan de Touwslagersdreef te Tholen voor het uitbreiden van een woning voor rekening van de heer A.M. Poot; b. een gebied aan de Smidsstraat te Poortvliet voor het uitbreiden/verbouwen van een woning en garage voor rekening van de heer J.H. Kers; c. een gebied aan de Molensingel te Tholen voor het ren overen van een garage en het bouwen van een carport voor rekening van de heer P.J. Polderman; d. een gebied aan de Oostsingel te Sint-Maartensdijk voor het plaatsen van een sirenemast voor rekening van het ministerie van Binnenlandse Zaken; e. een gebied aan de Regentessestraat te Tholen voor het verbouwen van een pakhuis tot woning voor reke ning van de heer P.F.M. Swarthoff; f. een gebied aan de Dr. Tazelaarstraat te Sint-Maartens dijk voor het bouwen van vier woningen voor rekening van H. Weggemans. De begrenzing van de genoemde gebieden staat aange geven op de bij bovengenoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Sint-Maartensdijk, 28 april 1994. De burgemeester van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan Er zijn aanvragen om bouwvergunningen ingediend door: 1. mevrouw D.C.A.M. Moerland-Mol, Ph. de Goedestraat 16 te Poortvliet, voor het verbouwen van het voorma lig Groene Kruisgébouw tot woning op een perceel kadastraal bekend, Scherpenisse sectie E, nummer 211 (geheel), plaatselijk gemerkt Laban Deurloostraat 26; 2. de heer P.F.M. Swarthoff, Gareelmakersdreef 34 te Tholen, voor het verbouwen van een pakhuis tot woning op een perceel kadastraal bekend, Tholen sec tie R, nummer 487 (geheel), plaatselijk gemerkt Regen tessestraat 1; 3. Recreatieterrein "De Pluimpot", Geertruidaweg 2 te Scherpenisse, voor het uitbreiden/verbouwen van de kantine op een perceel kadastraal bekend, Scherpenis se sectie F, nummer 495 (geheel), plaatselijk gemerkt Geertruidaweg 2; 4. Bouwbedrijf J.K. Krijger, Zuidplantsoen 2 te Poortvliet, voor het bouwen van twee woningen aaneen op een perceel kadastraal bekend, Scherpenisse sectie F, nummer 761 (geheel), plaatselijk gemerkt Burgemees ter Bouwensestraat 28 en 30; 5. de heer J.A. van der Plicht, Markt 21 te Poortvliet, voor het verbouwen van een bakkerij op een perceel kada straal bekend. Poortvliet sectie N, nummer 443 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Markt 21. De bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verle nen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 29 april 1994 tot en met 12 mei 1994 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemees ter en wethouders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 28 april 1994. De burgemeester van Tholen. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van E. Wiens, Parksingel 56 te Tholen, ingediend op 13 april 1994, voor het bouwen van een berging op het perceel Parksingel 56 te Tholen; - Een bouwaanvraag van H. Weggemans, Lenteplein 18 te Scherpenisse, ingediend op 20 april 1994, voor het bouwen van 3 woningen op een perceel aan het Pieter Werrecorenplein te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van H. Engels, Krankelweg 35 te Viersen (DL), ingediend op 14 april 1994, voor het bouwen van een garage op het perceel Kerkstraat 9 te Scherpenisse; - Een bouwaanvraag van J. W. Hage, Julianastraat 12 te Poort vliet, ingediend op 18 april 1994, voor het bouwen van een ber ging op het perceel Burgemeet 26 te Poortvliet; - Een bouwmelding van P.C. van Tiggele, Julianastraat 18 te Poortvliet, ingediend op 19 april 1994, voor het bouwen van een blokhut op het perceel Burgemeet 24 te Poortvliet; - Een bouwaanvraag van Stichting "Beter Wonen" Haven 9 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 14 april 1994, voor het bou wen van twee woningen op het perceel Poststraat 7 j/k te Sta venisse; - Een bouwaanvraag van W. J. Stauttener, Johan van Oldenbar- neveltlaan 97 te Den Haag, ingediend op 18 april 1994, voor het verbouwen van een woning op het perceel Stoofdijk 8 te Sta venisse; - Een bouwaanvraag van W. J. Stauttener, Johan van Oldenbar- neveltlaan 97 te Den Haag, ingediend op 18 april 1994, voor het verbouwen van een woning op het perceel Julianastraat 16 te Stavenisse; - Een bouwaanvraag van C. J. Wielaard, Prins Bernhardstraat 19 te Den Bommel, ingediend op 19 april 1994, voor het bouwen van een garage en schutting op het perceel Burgemeester Baasstraat 11 te Sint-Annaland; - Een bouwaanvraag van M. J. Arnouts, Tienhoven 25 te Sint- Annaland, ingediend op 20 april 1994, voor het verbouwen/uit breiden van een woning op het perceel Tienhoven 25 te Sint- Annaland; - Een bouwmelding van A.P. Hommel, Bou Kooijmanstraat 26 te Oud-Vossemeer, ingediend op 21 april 1994, voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Bou Kooijmanstraat 26 te Oud-Vossemeer; - Een bouwaanvraag van het waterschap Tholen, Onder de Lin den 7 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 21 april 1994, voor het bouwen van een werkplaats/loods op een perceel aan de Slabbecoornweg te Tholen; - Een bouwmelding van mevr. A. J. Flipse, Kruittoren 5 te Tho len, ingediend op 20 april 1994, voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Kruittoren 5 te Tholen; - Een bouwmelding van M. J. Lauwers, Lindensstraat 71 te Vil voorde (BL), ingediend op 25 april 1994, voor het bouwen van een tuinberging op het perceel Geertruidaweg 2 te Scherpe nisse. Sint-Maartensdijk, 28 april 1994. ZIE VERDER PAGINA 6 A«KOORO; nr, qoivenste k<>nciidaat .„i Het rode potlood is 'uit'; de stemmachine is 'in' De tijd van het rode potlood en het papieren stembiljet is voorbij. Bij de verkiezingen voor de leden van de Tweede Kamer der Sta ten Generaal op dinsdag 3 mei a.s. zal in de gemeenten Tholen en Sint Philipsland voor het eerst gebruik worden gemaakt van stemmachines.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 5