Spanning groter dan kwaliteit in derby Tholense Boys-WHS Aspiranten van De Eendracht Zeeuws kampioen Sponsorloop levert AVC 2 mille op A A 1 St.Annaland begint tennisseizoen goed Paaspuzzel Matig streekduel derde klas bleef zonder doelpunten Arbiter komt niet opdagen bij streekduel Eerste team haalt de finale Jeugdvissers meten zich Kwart van de opbrengst is bestemd voor radio Sloth Ih. autobedrijf krebbekx Spanning bij teams Smash Goed begin seizoen voor Ruucstoppelen Twee maal gelijk en één keer winst voor Eegedima Donderdag 7 april 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Tholense Boys en WHS hebben Paaszaterdag het publiek geen spektakel geboden. De strijd werd hoofdzakelijk beslecht op het middenveld. Beide teams hadden niet de overwinning, maar het niet verliezen als prioriteit gesteld. De trainers Englebert en Voermans waren dan ook beiden content met de 0-0 einduitslag en over het spel uitten ze geen wanklank. De aanmerkingen beperk ten zich tot scheidsrechter J. Jopse uit Koudekerke. De arbiter zelf bleek weinig vereerd dat hij de Thoolse broe derstrijd mocht leiden. Vijf minuten voor het officiële tijdstip klonk tot ieders verbazing het eindsignaal. Accent niet op aanval Open wenkbrauw Nul een winstpunt Het eerste team van de Thoolse damclub De Eendracht heeft de finale bereikt in het Zeeuws bekerkampioen schap voor clubviertallen. Souburg was kansloos en ver loor met 7-1. In de strijd om het jeugdkampioenschap eisten de aspiranten van Tholen de titel op en de pupillen eindigden op de tweede plaats. Weinig jeugd CITROËN PRINS REINIERSTRAAT 3. STEENBERGEN TELEFOON 01670-64561 TOYOTA Tafeltonnis Tennis Tennisvereniging Sint-Annaland begon de districtscom petitie zaterdag goed. Het eerste en tweede herenteam wonnen en het derde speelde gelijk. Het weer werkte echter niet mee en de banen waren nat, zacht en hobbelig. Moeizaam Mogelijk was de scheidsrechter bang dat het streekduel toch nog een nare bijsmaak zou krijgen. Bij de felle duels op het middenveld ging het er niet altijd vriendelijk aan toe. Piet den Boef van Tholense Boys kreeg in de slotfase van de wedstrijd een rode kaart wegens een trappen de beweging naar WHS-speler Leon van den Ouden terwijl de bal ergens anders was. Enkele minuten later had Leon van Elzakker het aan de stok met Rien den Engelsman. Bei de spelers maakten een slaande beweging, maar dit keer hield de arbiter de kaarten op zak. Vooral in de eerste helft had hij minder pro blemen om een gele kaart uit zijn borstzak te halen. Leon van Elzak ker (Tholense Boys) en Leo Quist en Henk Vermaas (WHS) werden hier van de dupe. Vooral trainer Engle bert van WHS stoorde zich aan de scheidsrechter. Ook tijdens de wed strijd uitte hij zijn commentaar op de leiding, waarop arbiter Jopse hem mondeling duidelijk maakte dat hij hier niet van was gediend. "De arbi ter drukte met zeer merkwaardige beslissingen zijn stempel op de wed strijd". aldus trainer Englebert. De derby Tholense Boys-WHS was voor het publiek een teleurstellende vertoning. De hoogtepunten waren spaarzaam. De opstelling van beide clubs maakten al duidelijk dat het geen open wedstrijd zou worden. Beide trainers stelden maar twee spitsen op en bouwden de nodige zekerheden in hun team. "De span ning was groter dan de kwaliteit", zei trainer Englebert van WHS. Door het ontbreken van Leon de Witte en Iman van der Repe moes ten de St. Annalanders noodge dwongen het team aanpassen, waar door het accent minder op de aanval kwam te liggen. Rien den Engels man speelde als laatste man, terwijl Vincent de Jonge in de basis begon. Door het geblesseerd uitvallen van spits Johan Sturris boette de aan- valskracht van de St. Annalanders nog meer in. Sturris moest al na zes minuten worden vervangen door Dick Saarloos. In de eerste helft speelde de strijd zich hoofdzakelijk op het midden veld af. Beide teams kwamen niet verder dan het scheppen van halve kansjes. Het duurde tot de laatste seconde van de eerste helft voordat Johan Schot van Tholense Boys voor het eerste serieuze doelgevaar zorgde. Het was de kans van de wedstrijd. Een meeverdedigende Leon van Elzakker gaf een lange pass op de aanvoerder van Tholense Boys. Een hoog springende Rien den Engelsman slaagde er net niet in om met zijn hoofd de bal te onder scheppen, waardoor Johan Schot alleen voor doelman Kees Goedege- buure kwam te staan. Schot stifte de bal mooi over de doelman en het publiek juichte al voor de treffer die in aanmaak leek. De bal rolde echter tegen de paal. Direct na deze opge legde doelkans gaf de arbiter het rustsignaal. In de eerste minuten van de tweede helft kwam Tholense Boys weer twee keer dicht bij het doel van WHS. Beide keren wist Hassan Elji- lali niet te profiteren. "Nadat de acties van Johan Schot en Hassan Eljilali geen treffer hadden opgele verd, werd het voor ons steeds moei lijker", concludeerde Ad Voermans na de wedstrijd. De Thoolse trainer bracht in het begin van de tweede helft Rini Potappel in het veld voor verdediger Erik van Elzakker, die met een open wenkbrauw de wed strijd noodgedwongen moest staken. Piet den Boef stelde met een afstandsschot doelman Goedege- buure op de proef, maar deze wist Leon van Elzakker van Tholense Boys rechtsin duel met William Vroegop van WHS. Tussen hen in Aad Gunter. zijn inzet prima te keren. Na een kwartier kon WHS zich van de druk ontdoen. Een vrije trap van Danny Vroegop werd op schitterende wijze door Alex Hogendoorn uit de bovenhoek gestompt. Enkele minu ten later liet Alex van der Reest de Thoolse verdediging zijn hielen zien. Hij soleerde langs Arie Draaij- er en Aad Gunter, waarna zijn inzet via een voet van een Thoolse verde diger net voorlangs ging. Het was één van de zeldzame momenten dat de voorhoedespelers van WHS iets hadden in te brengen. Aan de andere kant konden ook de Thoolse spitsen Leon van Elzakker en Jan Groene- wegen geen hoofdrol voor zich opeisen. Met nog een kwartier te spelen, kwam bij WHS Leon van den Ouden in het veld voor Dick Saar loos, waarna William Vroegop de bewaking van Piet den Boef op zich nam en Den Ouden naast Alex van der Reest in de spits ging spelen. Kansen op de winnende treffer ble ven echter uit. Ook na het wegsturen van Piet den Boef had Tholense Boys weinig moeite om het punt veilig te stellen. "Gezien het beeld van de wedstrijd een terechte puntendeling", zei trai ner Ad Voermans van Tholense Boys. "Beide teams speelden niet echt op de aanval. Belangrijkste winstpunt voor Tholense Boys is dat de neerwaartse spiraal is doorbro ken. Sinds heel lang zijn wij er in geslaagd om de nul vast te houden - 18 september 1993 was de laatste keer dat doelman Hogendoorn onge- passeerd bleef (red).- Ik ben dan ook content met het resultaat", aldus de trainer van Tholense Boys. Bij Tholense Boys ontbrak voor het streekduel Erwin de Nijs, die een week eerder tegen Rillandia op de bank plaats moest nemen. "Er zijn wat interne strubbelingen", volgens Voermans, die hoopt dat door een gesprek ieder weer op één lijn komt te zitten. Erwin de Nijs kwam ook niet voor het tweede team in actie. De Nijs heeft zich teruggetrokken na onenigheid met de trainer. "Het voltallig bestuur heeft zich er nog niet over beraden", aldus bestuurslid L. Ottevanger. "Wel is het duidelijk dat het bestuur volledig achter de trainer staat. Als jeugdleider is Erwin nog wel actief voor de club. Het probleem mag niet zo blijven Johan Schot van Tholense Boys (rechts) die in de 0-0 derby de paal nog kreeg. Achter hem Dick Saarloos van WHS en links Danny Vroegop. raakte. Bij hem clubgenoot Piet den Boef die tenslotte een rode kaart hangen. Door middel van een gesprek hopen we dat het probleem wordt opgelost", aldus Ottevanger. Daar waar Tholense Boys zich als periodekampioen volledig zal rich ten op de nacompetitie, heeft trainer Englebert voor de laatste competi tieduels nog een doel voor ogen. "De derde plaats op de ranglijst geeft mogelijk recht om deel te nemen aan de nacompetitie. Zo lang de moge lijkheden daarvoor binnen handbe reik zijn, gaan we voor dit doel", aldus Jan Englebert. Opstelling Tholense Boys: Alex Hogendoorn, John Nieuwkoop, Erik van Elzakker (Rini Potappel), Arie Draaijer, Leon van Elzakker, Aad Gun ter, Leendert de Graaff, Johan Schot, Jan Groenewegen, Hassan Eljiali. Piet den Boef. Opstelling WHS Kees Goedegebuure, Henk Vermaas, Leo Quist, Rien den Engelsman, Alex van der Reest, Rien Fase, Danny Vroeg op, William Vroegop, Johan Sturris (Dick Saarkx)s/Leon van den Ouden), Kees Westdorp, Vincent de Jonge. Kapelle 's-H. Arendsk. Rillandia Tholense Boys Bruse Boys WHS Oostkapelle Colpl. Boys Yerseke Chrislandia Seolto NOAD'67 18 114 16 93 18 17 18 18 17 18 16 17 17 16 77 67 75 67 58 64 55 36 27 33 3 26 44-25 4 21 44-28 4 21 33-31 4 19 25-27 6 19 33-33 5 19 26-31 4 18 27-25 8 16 27-29 6 15 21-23 8 12 23-30 8 11 23-33 10 9 19-30 Het streekduel in de vierde klas tus sen Smerdiek en SPS is zaterdag afgelast. Niet de conditie van het veld of de weersomstandigheden waren hiervan de oorzaak, maar scheidsrechter Francke uit Zoutelan- de die niet kwam opdagen. Het bestuur van Smerdiek probeerde tevergeefs telefonisch contact op te nemen met de scheidsrechter. Franc ke verkeerde in de veronderstelling dat hij dp Paaszaterdag niet moest fluiten. Scheidsrechter Maarten Quist uit Poortvliet was wel op het sportpark van Smerdiek aanwezig. Hij was echter als supporter op de wedstrijd afgekomen en stelde zich gezien de belangen van het streekduel niet beschikbaar om te fluiten. Hierdoor was men genoodzaakt om de wed strijd uit te stellen tot een nader te bepalen datum. Verschillende sup porters gingen vervolgens naar Tho len om daar de wedstrijd tussen de rivalen Tholense Boys en WHS te bezoeken. Op Tweede Paasdag kwam Smer diek en SPS opnieuw niet in actie, maar dit keer was de overvloedige regen de oorzaak. De competitielei der is nu van plan om op Koningin nedag, Hemelvaartsdag en dinsdag 12 april een inhaalprogramma te laten afwerken. Door een gunstige loting speelde het eerste team van De Eendracht de halve finale thuis tegen Souburg. De favorieten PWG 's-Gravenpolder 1 en 2 mochten elkaar bestrijden. Henk Gunter kon niet aan het duel in Tholen deelnemen en werd vervan gen door zijn broer Ronnie. Die gaf zijn teamgenoten het goede voor beeld door in korte tijd schijfwinst te behalen. Zijn tegenstander zocht nog naar een uitweg, maar Gunter won uiteindelijk de partij. Ook Toby Hage zette zijn opponent klem en won met een klassiek eindspel. Voorzitter Stef Baerends nam in zijn partij een defensieve positie in. De Souburger wist daar geen raad mee en verloor schijf na schijf. Met deze tussenstand in het hoofd en een blik op de klok bood André Kousemaker zijn tegenstander remise aan. Die Bij 's-Heerenhoek wordt zaterdag middag het Nederlands jeugdkam pioenschap kustvissen gehouden, 't Scharretje uit Oud-Vossemeer en de Oosterscheldevissers uit Sint- Maartensdijk doen daaraan elk met acht leden mee. De wedstrijd duurt van een tot vier uur. De deelnemers in de leeftijdsklasse 14-17 jaar kan zich tevens plaatsen voor de naselectie voor het wereld kampioenschap. Daartoe wordt in vijf vakken gevist, en in elk vak gaan de beste twee door. De nase lectie is op 23 april bij de Brouwers- dam. Het wereldkampioenschap jeugd eind augustus/begin septem ber in Ierland. Van 't Scharretje heb ben Martijn Bosters en Clarinda Rijnberg zich twee jaar geleden al geplaatst. De wedstrijd op 23 april is tegelij kertijd een selectie voor het wereld kampioenschap dames. Dit wordt in november in België gehouden. Op 16 april tenslotte wordt bij Dis hoek de selectiewedstrijd gevist voor het Nederlands kampioenschap (vanaf 16 jaar). Onder de 295 deel nemers zijn er 17 van 't Scharretje. accepteerde dit en de eindstand werd zo 7-1. PWG 1 won van club genoot 2 met 5-3 en komt zodoende morgen in de finale uit tegen De Eendracht. In ieder geval gaan beide teams naar het nationale kampioen schap. Bij de jeugd kende het Zeeuws kam pioenschap een magere bezetting. De Eendracht was met twee aspiran ten- en drie pupillenteams sterk ver tegenwoordigd. Bij de aspiranten leverde dat het kampioenschap op. Na een 6-2 winst op het tweede Thoolse team moesten Christian en Mathijs Binkhorst, Joyce de Vos en Ching Hei Chong het opnemen tegen PWG 's-Gravenpolder. Met 7- 1 werd PWG verslagen zodat de aspiranten van De Eendracht in het najaar deel mogen nemen aan de halve finales van Nederland. Gezien de successen die de pupillen individueel behaald hebben, ver wachtte men ook nu een uitstekend resultaat. Dat pakte echter anders uit, want de beslissende wedstrijd tegen PWG werd met 5-3 verloren. Ook het tweede team met So Lee, Merijn Mulders, Debbie Horsten en Raimond van Loon kon daar niets meer aan doen. Ze eindigden daar door als tweede en derde. Plankosten. De SGP-fractie heeft er in de Thoolse gemeenteraad voor gepleit, zo weinig mogelijk plankos ten in rekening te brengen bij men sen die plannen hebben om te (ver)bouwen. Daar die de kosten soms wel en soms niet berekend worden, geeft volgens de SGP aan dat de bestemmingsplannen nog niet flexibel genoeg zijn. Ttff Voorzitter Jan van 't Hof van AVC geeft het startschot voor de eerste groep lopers. Onder niet al te beste weersom standigheden liepen zaterdag leden van volleybalvereniging AVC '87 voor het tweede jaar een sponsorloop. Het parcours van 350 meter was uitgezet voor sport hal Meulvliet in Tholen. Met de opbrengst van de loop wordt de kas gespekt en een deel gaat naar een goed doel. Dit jaar koos AVC daarvoor radio Sloth. Ruim 30 leden meldden zich 's morgens in twee ploegen voor een half uur lopen. Daarbij ging het erom zoveel mogelijk rondjes te lopen. De eerste groep werd door voor zitter J. van 't Hof om twee uur weggeschoten. Toen was het nog droog. Het tweede deel van de renners, dat om half drie vertrok, kreeg regen en hagel te verduren. De snelsten liepen zo'n twintig rondjes in een half uur. Dat is 7 kilometer. Het eindresultaat was 2000 gulden. Dat is ongeveer het zelfde als vorig jaar. Toen lag het bedrag iets hoger, maar toen was het weer ook beter en de rondjes waren zo'n 75 meter korter Bovendien viel deze loop in dt paasvakantie waardoor een aantal leden niet kon komen. De voorzit ter was tevreden met het resul taat, maar vond het wel jammer dat'er zo weinig senioren meede den. Radio Sloth kan rekenen op zo'n 25 procent van het totaalbe drag. Het een en ander moet nog in het bestuur besproken worden, maar de voorzitter meende dat het wel rond die koers uit zal komen. Dat betekent dat Sloth 500 gulden tegemoet kan zien. Programma 9 april. Heren: AVC 1-Lethoprint 6 16.45 u.; AVC 2- De Zebra's 2 14.45 u.; AVC 4- VOKO 3 16.45 u.; AVC 6-Letho- print 16 14.45 u. Dames: AVC 1- Rowi 1 16.45 u.; AVC 2-Vat 2 14.45 u.; AVC 5-Lethoprint 11 13.15 u. Jeugd gemengd: AVC 7- Apolio 2 13.15 u.; SRV 2-AVC 8. 11 april. Heren: AVC 3-Tobec 2 21.15 u. Dames: AVC 3-Sibloco 3 21.15 u.; AVC 4-Tobec 3 21.15 u. Advertentie I.M. De ploegen van tafeltennisvereniging Smash '76 spelen zaterdag hun laatste thuiswedstrijd in de voorjaarscompetitie van de NTTB. Daarna staan hen nog drie uitwedstrijden te wachten. Met name voor het eerste heren- en het derde jeugd- team breken er spannende weken aan. De heren vechten nog steeds voor handha ving in de derde klasse, terwijl de tweede kadettenploeg nog kampioenskansen heeft. Anné Sturris, Mamix v.d. Graaf en Peter Bazen verloren na de vorige wed strijd hun koppositie. Met drie punten achterstand op de nieuwe leider Markie- zaat 3, neemt Smash een derde plaats in. De junioren van Smash zullen vrijwel zeker degraderen. De heren spelen zater dag tegen koploper Markiezaat 2 uit Ber gen op Zoom, dat nog geen enkele wed strijd verloor. Smash is alleen in eigen huis nog ongeslagen. Het vorige treffen leverde een 8-2 overwinning op voor Markiezaat. Ad Verhage, Marco Saar loos, David van Driel en Adrie Aarnoud- se zullen er alles aan moeten doen om punten te vergaren. De stand in de derde klasse na zes wedstrijden is: 1. Markie zaat 2 46 punten; 2. Backhands 5 31 p; 3. TI OS 2 29 p; 4. Smash '76 28 p; 5. Vice Versa 2 27 p; 6. Smash '70 2 19 p. Programma zaterdag 9 april: Smash- Markiezaat 2, junioren Smash 1 -Roosen daal 2, kadetten Smash 2-Backhands 4 kadetten Smash 3-Roosendaal 4. Alle wedstrijden worden gespeeld in sport zaal De Wellevaete in Sint-Annaland en beginnen om twee uur. respectievelijk 2-6, 2-6 en 4-6, 6-4, 2-6. Wim Snoep verloor ruim met 6- 3 en 6-2, terwijl Edwin van der Wal maar net de overwinning miste met 7-5 en 7-5. De limerick van de grote puzzel in het 32 pagina's dikke Paasnummer van de Eendrachtbode luidde als volgt; Een meisje de ogen geloken, was plots door de liefde gebroken. Het voorjaar kriebelde ook bij de jonge man. Deze raakte ook snel in haar ban. Al gauw werd een nestje besproken. Uit Tholen en Oud-Vossemeer kwa men er dinsdagmiddag oplossingen binnen, maar deze keer waren er geen prijzen aan verbonden. Die houdt u tegoed tot het einde van dit jaar. AZVV 16 11 3 2 25 35-14 Dauwendaele 17 6 5 6 17 30-31 SSV'65 17 10 3 4 23 45-22 Smerdiek 16 6 2 8 14 18-35 Middelburg 16 925 2036-19 Tem. Boys 17 386 1421-29 SKNWK 17 8 45 20 40-36 GPC 17 368 1229-46 WIK 17 6 6 5 18 30-23 Wemeldinge 17 2 6 9 10 20-44 Zaamslag 17 7 46 18 30-29 SPS 16 25 9 9 27-33 Het eerste herenteam speelde thuis tegen Waarde. De vernieuwde gra- velbanen van 't Spookhuisje waren vrijwel nog onbespeeld en lagen er dan ook onberispelijk bij. Maar al snel na de start van het dubbelspel zagen ze er heel wat minder mooi uit en waren moeilijk te bespelen. Arie Suarez en Leen Goedegebuure won nen hun eerste set vrij gemakkelijk met 6-2. De tweede set ging echter naar de tegenstander met 4-6. De derde en beslissende set leverde een 6-3 winst op voor de Sint-Annalan- ders. Marco Bolier en Cent van Dij- ke begonnen de eerste set prima en liepen uit naar 3-0. Maar de oppo nenten kwamen sterk terug en won nen met 4-6. Ook de tweede set ging naar de Waarde-spelers, zij het na een tie-break. Van de vier enkelspe len, werden er drie gewonnen. Arie Suarez kreeg veel tegenstand, maar in een driesetter won hij toch. Leen Goedegebuure gaf zijn opponent geen schijn van kans en won met cij fers die voor zich spreken; 6-0, 6-0. Cent van Dijke haalde eerste set met moeite binnen: 7-5, maar de tweede won hij gemakkelijk: 6-1. Marco Bolier had zich een beter begin van de competitie voorgesteld. Hij won de eerste set met 6-4, verloor de tweede met 0-6 en de derde en beslissende set kon hij ook niet hou den: 3-6. Ook het tweede herenteam boekte een overwinning. Het speelde uit tegen TOV in Oud-Vossemeer. De debutanten in de derde klas D had den vijf driesetters nodig om de wedstrijd te winnen. Alleen Henk Giljam haalde zijn enkelpartij op een overtuigende wijze binnen. Bij het dubbelspel verloren Adri Goede gebuure en Dirk Westdorp van Sint- Annaland van Wim Pons en Peter van Poortvliet met 3-6, 6-1, 6-2. Wim Douw en Ronald Koppelaar van TOV moesten de winst aan de Wim Bazen en Henk Giljam laten met 6-15-7 en 1 -6. Dirk Westdorp won in het enkelspel moeizaam van Peter van Poortvliet. Van Poortvliet won de tweede set met 6-1. West dorp sleepte echter de eerste en der de set in de wacht met 3-6 en 1-6. Ook Adri Goedegebuure moest een set laten aan Wim Douw die de eer ste set met 6-4 pakte. Goedegebuure won echter de laatste twee met 3-6 en 2-6. Wim Pons was de enige van TOV die zijn enkelspel won. Hij klopte Wim Bazen door de tweede en derde set te winnen met 6-2 en 6- 4. Bazen won de eerste set met 4-6. Ronald Koppelaar was kansloos tegen Henk Giljam die in twee sets won met I -6 en 0-6. Het derde herenteam van Sint- Annaland kwam er het slechtste vanaf. Op de banen van Bathse Kreek werd het 3-3. Na regen kwam daar geen zonneschijn, maar zware hagel waardoor de lijnen soms niet te zien waren. Wim van Leeuwen en Ron Teljeur verloren hun dubbel maar net met 7-5 en 7-6. Wim Snoep en Edwin van der Wal waren for tuinlijker en wonnen met 1 -6 en 3-6. Alleen Wim van Leeuwen en Ron Teljeur wonnen hun enkel spel in Het tennisseizoen begon zaterdag voor De Ruucstoppelen uit Sint-Phi- lipsland met een overwinning voor het eerste herenteam en een gelijk spel voor het derde. Ruucstoppelen 1 versloeg Bathse Kreek 1 met 4-2. Desondanks begon het eerste tweetal, Marco van Her pen en Chiel v.d. Est, met verlies. In twee sets was de strijd beslist. Ad den Engelsman en Roland Walpot wonnen hun partij in twee sets. Van Herpen speelde in het enkelspel beter en won in twee sets, terwijl Roland Walpot twee matchpoints verspeelde voor hij na drie sets verl oor. Ad den Engelsman leverde in zijn partij een uitputtingsslag, maar haalde de overwinning door de der de set met 7-5 te winnen. Chiel v.d. Est maakte vervolgens in sets korte metten met zijn tegenstander. Het verse team Ruucstoppelen 3 trof zaterdag Goes 5. Voor alle spelers gooide de harde wind roet in het eten. In het dubbelspel verloren Jan Walpot en Bram Boon met 4-6, 0-6. Jan van Dijke en Marco Verkerke wonnen echter met 6-3, 6-4. Boon was als reserve opgeroepen voor de geblesseerde Han Quist. Boon gaf zijn visitekaartje af door in het enkelspel te winnen met 6-4, 4-6, 6- 1. Ook debutant Van Dijke deed het goed en won met 6-16-4. Verkerke speelde een goede partij, maar moest de winst toch uit handen geven in de tie-break van de derde set. Ook Jan Walpot verloor zijn enkelspel met 0-6, 1-6. Hiermee kwam de eindstand op 3-3. Tennisvereniging Eegedima uit Tholen begon het seizoen met twee gelijkspelen en één maal winst voor de drie herenteams. In totaal doen er twaalf teams van Eegedima mee in de competitie. Het herenteam 35+ met onder meer H. Koorevaar, R. van Nijnatten, A. Crama en E. van Dongen, ging in de regen, hagel en sneeuw naar Renesse. Daar klaarde het weer op en op een zonnig tennis park bleken beide ploegen even sterk. Na twee gewonnen enkelspe len en één dubbel werd de eind stand: 3-3. Het eerste herenteam met W. Drenth, P. Bakx, D. Nooteboom en P. Theunisse reisden naar Kapelle. Het werd een zware wedstrijd die op drie gravelbanen snel werd afge werkt. Hoewel een dubbelspel na anderhalf uur verloren ging, sleep ten de Tholenaren er toch 3-3 uit. De heren van Eegedima 2 speelden op eigen baan tegen Mariekerke 1. H. Draaijer, R. Bothof, E. Knop, E. Streng en G. Koenders verwachtten een zware wedstrijd. Toch werden de drie enkelspelen allemaal in twee sets beslist in het voordeel van de thuisclub. Slechts één enkel- en één dubbelpartij moesten worden afge staan. De 4-2 overwinning was een goed begin van de competitie voor Eegedima 2.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 9