Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 31 maart 1994 .„«J Vervolg familieberichten op pagina 6 jgp' Heel gelukkig zijn wij met onze dochter en zusje Lily I- die op 22 maart 1994 geboren is. Hans, Corrie Renée Elenbaas 4694 ES Scherpenisse, maart 1994 Cloveniersplantsoen 5, tel. 01666-2252 Wij zijn dolgelukkig met de geboorte van onze doch ter Kimberly Martin en Janny van Houdt 4695 BM Sint-Maartensdijk, 25 maart 1994 Oostsingel 21 j&mmmmmmmmmmimmmmmmmmmmism*. jW" '"'9: God schonk ons tot onze grote vreugde opnieuw een zoon en broertje Dirk Karei We noemen hem Erik Jaap Bruijnzeel Els Bruijnzeel-Bout Patricia, Matthijs, Hubert, Arno en Esther 4697 EG Sint-Annaland, 25 maart 1994 Ooststraat 26, tel. 01665-3304 Hartelijk gefeliciteerd Opa en Oma ijijijij met uw 25-jarig hu welijk. van Dirk Jan, Dirk en Pieter St. Philipsland, 1 april 1994 1 april 1954 1 april 1994 Vrijdag 1 april 1994 hopen mijn ouders 40 jaar getrouwd te zijn. Nog vele gelukkige jaren toegewenst van hun dankbare zoon St. Philipsland, maart 1994 H.J. Fontijne Lieve Opa en Oma Hartelijk gefeliciteerd. Stefan Hans John Alexander John Fleur Jaimy Tholen, maart 1994 J| Hartelijk dank voor de vele kaarten, cadeaus, geld en bloemen, die we bij de geboorte van Lean mochten ontvangen. Piet en Elna van Rees van der Jagt Carola Oud Alblas, maart 1994 Oosteinde 40 Op D.V. 1 april is het 25 jaar geleden dat onze gelicl- de ouders en grootouders D. Buijs en T.T. Buijs-Zuiddam in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang gespaard mogen worden, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Leen en Karin en Dirk Jan Dick en Petra Dirk en Pieter Jan en Karin Gerda Theo Gertjan Gelegenheid tot feliciteren op D.V. 15 april vanaf half 8 in ver.geb. v.d. oud. ger. gem. Voorstraat 36, St Philipsland. 4675 CV St. Philipsland, Zijpestraat 16 mm§. Op 5 april a.s. zijn onze ouders F. de Rijke en J. de Rijke-Hage 60 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren, is van harte welkom op 5 april 's avonds van 19.00 tot 21.00 uur in de zaal van St. Maartenshof. C. van Driel-de Rijke M. van Driel M. Ista-de Rijke J. de Rijke W. de Rijke-Smits 4695 EG Sint-Maartensdijk, maart 1994 Bloemenlaan 2, kamer 33 MWM ggjigg:::;:::!:::;: 1934 1994 Op D.V. 5 april is het 60 jaar geleden dat onze groot- en overgrootouders F. de Rijke en J. de Rijke-Hage in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd van Adrie en Corrie Ellen en René Martin en Wilma Jessica Janny en Adrie Gijs en Noortje Frans en Marja Patricia Rini Frans Henry Sint-Maartensdijk, maart 1994 Op D.V. 5 april hopen onze geliefde ouders en groot ouders J.M. den Braber en J.C. den Braber-van der Reest hun 60-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij nog een tijd voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. J.A. den Braber J.P. den Braber-van Zetten Jaap Arie en Ina Jacqueline Gelegenheid tot feliciteren in de zaal van de Elenahof op 5 april van 15.00-17.00 uur en van 20.00-22.30 uur. 4696 BA Stavenisse, maart 1994 Elenahof, Poststraat 7c WW 1924 1994: Op D.V. 3 april a.s. hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders J. Knuist en K.J. Knulst-Hage hun 70-jarig huwelijk te gedenken. De Heere zij hen nabij in de avond van hun leven. kinderen, klein en achterkleinkinderen 4695 BM Sint-Maartensdijk, maart 1994 Oostsingel 23 Dankbetuiging Op 21 maart j.l. hebben wij onze 65-jarige bruiloft gevierd. Ieder die op welke wijze dan ook heeft bijgedragen aan deze feestvreugde willen wij hartelijk bedanken. In het bijzonder koningin Beatrix, commissaris Van Gelder, burgemeester en mevrouw v.d. Munnik, ds. en mevrouw Meeuse, familie, kennissen, direktie, perso neel en bewoners van bejaardencentrum De Schutse. Het was een onvergetelijke dag en dit is gebeurd onder God's onmisbare zegen. J.J. Mosselman A.K. Mosselman- Goedegebuure Sint-Annaland, maart 1994 F.M. Boogaardweg 10 K. 007 3-4-1964 3-4-1994 Al dertig jaar is hij op de baan met weinig rust, 't is altijd "gaan". Zo springt hij telkens weer spontaan zijn kar in om op stap te gaan. Wel eens somber, soms ook met pijn maar in zijn wagen voelt hij zich fijn. Hij is chauffeur in hart en nieren alleen de baan kan hem plezieren. Je hoeft hem over transport niets uit te leggen. Dat wilde ik hier even zeggen. Gefeliciteerd! Koos je St. Maartensdijk, maart 1994 Zuidsingel 4 Deze dansende brandweerman. Die ook nog aardig timmeren kan, wordt 2e Paasdag, eerlijk waar 5x10, dus 50 jaar. De heideroosjes. Sint-Maartensdijk, maart 1994 Weet je 't wel. Heus t 'is waar. Deze Nel wordt 50 jaar. Wrnm Psalm 103:15 en 16 onberijmd Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een ernstige, geduldig gedragen ziekte, uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante CORNELIA MARGARETHA STEUN echtgenote van H. de Frel op de leeftijd van 50 jaar. St. Philipsland: Bergen op Zoom: Bergen op Zoom: St. Philipsland: Alphen a/d Rijn: St. Philipsland: A.M. Steijn L. Steijn-Verhage J.C. Steijn J.M. Steijn-Vleghels A.P.A. Vleghels Dave Yvonne J.M. Steijn N. Steijn-van Duuren Bart Gerina Eline Irma Neele en Jan Blom Albèrt Neele St. Philipsland, 26 maart 1994 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 30 maart 1994 jl. op de algemene begraafplaats te Dinteloord. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, voor ons nog onverwachts, van ons heeft weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma PIETERNELLA KAASHOEK echtgenote van Fincent den Braber in de leeftijd van 75 jaar. F. den Braber F.J. den Braber C.W.H. den Braber- Verhage Petra en Machiel Cees P.M. den Braber- den Braber J. den Braber Arjan Pia 4675 BV Sint-Philipsland, 30 maart 1994 Achterstraat 27 Geen bloemen U bent in de gelegenheid de familie persoonlijk te con doleren op D.V. vrijdag 1 april van 17.00 tot 18.00 uur in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voorstraat 36 te Sint-Philipsland. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 2 april om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint- Philipsland, voorafgegaan door een rouwdienst in voor noemd verenigingsgebouw. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. Indien u de dienst wilt bijwonen vragen wij u tijdig aan wezig te zijn. Heden behaagde het de Heere, na een liefdevolle verple ging, in het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes, van onze zijde weg te nemen, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ADRIAAN DUKE weduwnaar van Maria Bolier in de leeftijd van 79 jaar. Kapelle-Biezelinge: P. Hage-Dijke J. Hage Sint-Annaland: A. Guiljam-Dijke J.M. Guiljam Klundert: M. Dijke J.H. Dijke-de Groen Tholen: G.M. Dijke F. Weijenberg Scherpenisse: J.J. Dijke P. Dijke-Meertens klein- en achterkleinkinderen 4694 EP Scherpenisse, 28 maart 1994 Scaldisstraat 28 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren, donderdagavond 31 maart a.s. in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk van 19.00 uur tot 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 1 april a.s. om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Molenstraat te Scherpenisse, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw der Gereformeerde Gemeente, Schoolstraat te Scherpenisse. Aanvang 10.10 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden verzocht om 10.00 uur in het verenigingsgebouw aanwezig te zijn. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere, na een liefdevolle verple ging, in het Oosterschelde-ziekenhuis te Goes, van onze zijde weg te nemen, onze zorgzame groot- en overgroot vader ADRIAAN DUKE Ab Hage Peter en Rita Zuiddijk-Hage Pieter Adrie en Anneke Hage- Borstelaar Jack en Maurice Maarten Hage Rianne en Jan van Loenhout- Guiljam Leen Guiljam André Guiljam Jolande Guiljam Marja en Erwin van As-Dijke Rinie Dijke Adrie en Jolita Dijke- van Geel Mariska Dijke Renate Dijke Amanda Dijke Arjan Dijke Karin Dijke Cornee Dijke Scherpenisse, 28 maart 1994 Heden behaagde het de Heere, na een ernstig ziekbed, van onze zijde weg te nemen, onze geliefde broer en zwager ADRIAAN DUKE weduwnaar van Maria Bolier in de leeftijd van 79 jaar. Sint-Maartensdijk: Scherpenisse: Scherpenisse, maart 1994 P. Bolier-Dijke J.M. Dijke P. Dijke-Wessels Met ontroering hebben wij vernomen, dat onze oud voorzitter, die ruim 20 jaar het bestuur heeft mogen lei den, is weggenomen uit zijn familiekring DHR. A. DUKE De Heere sterke de achtergeblevenen en heilige de roep stem aan ons aller hart. Namens het bestuur en personeel van de Groen van Prinstererschool Scherpenisse, maart 1994 Heden nam de Heere tot onze droefheid van onze zijde weg onze geliêfde oom ADRIAAN DUKE weduwnaar van Maria Bolier in de leeftijd van 79 jaar. M. Dijke L.C. Dijke-Manschot C. Kloet Scherpenisse, 28 maart 1994 Voor de vele blijken van medeleven, betoond na het overlijden van onze vader en schoonvader ADRIAAN CHRISTIAAN WISSE betuigen wij u onze oprechte dank. Corrie, Hanny en Johan Anna Jacobapolder, maart 1994 'k Sla d' ogen naar 't gebergte heen Van waar ik dag en nacht Des Hoogsten bijstand wacht. Mijn hulp is van de Heer alleen, Die Hemel zee en aarde Eerst schiep en sinds bewaarde Psalm 121:1 Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat heden de Heer tot Zich heeft genomen onze lieve vader en opa CORNELIS JACOB VAN STRIEN weduwnaar van Maria Hendrika Cornelia Koeman in de leeftijd van 83 jaar. Dinteloord: A. van Strien J. van Strien-van Sliedregt Wolphaartsdijk: P.J. op 't Hof-van Strien A.J. op 't Hof Apeldoorn: J.W. Wisse-van Strien G.M. Wisse Heijningen: W.M. Huitkar-van Strien A.J. Huitkar Zwartewaal: A.M. de Vries-van Strien N.P. de Vries en kleinkinderen Bergen op Zoom, 23 maart 1994 Warandeflat kamer 738 Correspondentie-adres: A. van Strien, Molendijk 117, 4671 TJ Dinteloord. De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 28 maart j.l. op de algemene begraafplaats te Anna-Jacobapolder. Uit Zuid-Afrika ontvingen wij het droeve bericht dat op 23 maart 1994, na een ernstige ziekte op de leeftijd van 65 jaar, is overleden onze lieve broer, zwager en oom GABRIËL VERKERKE echtgenoot van Nel Duine Scherpenisse: H.C. Verkerke A.M. Verkerke van Doezelaar Oostkapelle: A.P. Overbeeke-Verkerke C.L. Overbeeke neven en nichten maart 1994 En toch... telkens weer zal ik jullie tegenkomen. Zeg nooit 'het is voorbij', Slechts mijn lichaam werd jullie afgenomen, niet wie ik was en ook niet wat ik zei. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwachts van ons is heengegaan onze moeder en oma WILLEMINA FRANCINA BEUKELAAR weduwe van Johannes Quist in de leeftijd van 86 jaar. Jo en Lenie Adrie en Ans Jan en Anja Miranda en Peter Anita en Leo Jeroen 4691 HE Tholen, 23 maart 1994 Ten Ankerflat 307 Correspondentie-adres: Familie Quist, Molenvlietsestraat 16, 4691 BV Tholen De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterdag 26 maart j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhardstraat te Tholen, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula aldaar. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster WILLEMINA FRANCINA BEUKELAAR J. Beukelaar-de Korte J. Kloet-Beukelaar B.J. Kloet F. van der Eijk-Beukelaar M. Engelvaart-Beukelaar E. Beukelaar-van der Reest Tholen, 23 maart 1994 Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons werk geklopt Je enorme inzet zullen wij in dankbare herinnering bewaren. Op het aller onverwachts werd uit ons midden weggeno men onze trouwe deelneemster WILLEMINA FRANCINA QUIST-BEUKELAAR op de leeftijd van 86 jaar. namens de Welfaregroep van het Ned. Rode Kruis afdeling Tholen Tholen, 23 maart 1993 Diep bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten houden, heeft de Heere, na een liefde volle verzorging in ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom van onze zijde weggenomen onze geliefde zorgza me vader, grootvader en overgrootvader ADRIANUS DIRK ZWAGEMAKER echtgenoot van Santina Jacoba Hage in de ouderdom van ruim 90 jaar. St. Maartensdijk: St. Maartensdijk: Oud-Vossemeer: Venhuizen: Oud-Vossemeer St. Annaland: St. Maartensdijk: Essen (B.) S.J. Zwagemaker-Hage H.C. Zwagemaker D.J. de Hond-Zwagemaker G.A. de Hond C.H. v. Dijke-Zwagemaker J.P. v. Dijke D.M. Zwagemaker I. Zwagemaker-Oostdijk J.E. Zwagemaker A.P. Zwagemaker-Hoek J.M. Zwagemaker L. Zwagemaker-Rijnberg W.C. Zwagemaker A.P. Zwagemaker- van Staaij J.L. Zwagemaker D.A. Zwagemaker- Verhulst J. Verhulst kleinkinderen en achterkleinkinderen 4695 BX St. Maartensdijk, 29 maart 1994 Noordpoort 3 Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 2 april a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.20 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden verzocht om 13.10 uur in de aula aanwezig te zijn. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd moesten wij afscheid nemen van onze geliefde opa ADRIANUS DIRK ZWAGEMAKER Theo en Mary Addy Sandra en Peter Ad en Ingrid Roy Sonja en Johan Danielle. Denise en Kelly Ron Richard Rachella en Ivo Lia Marianne en Luc Kenniht Adrie en Petra Timmy St. Maartensdijk, 29 maart 1994 Diep bedroefd maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede, dat de Heere na een geduldig gedragen lijden, van onze zijde heeft weggenomen, onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder JACOBA BUYS weduwe van Jacob Leendert Gunst op de gezegende leeftijd van ruim 92 jaar. St. Annaland: P.J. Gunst A. Gunst-Scherpenisse Coba en Jaap Annie en Rinus Hanna en Kees Lenie en Johan en achterkleinkinderen 4697 GM St. Annaland, 30 maart 1994 Bejaardencentrum "De Schutse", F.M. Boogaardweg 10, kamer 104 Geen bloemen Correspondentieadres: 4697 EV St. Annaland, Molendijk 36 Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis, of na afloop van de begrafenis in "De Schutse". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 2 april a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te St. Annaland vanuit "De Schutse". Zij die de rouwdienst willen bijwonen, worden verzocht om 13.10 uur aanwezig te zijn. Heden overleed onze innig geliefde Opoe JACOBA GUNST-BUYS Petrina Esther Ermina Mia en Kees Dia en Jaco Bram Petra Johan Gabriël Armanda Alex William Irina Sigrid St. Annaland, 30 maart 1994 Dankbetuiging Ontroerd door de grote belangstelling, de vele blijken van medeleven, uw condoléance, zowel schriftelijk als persoonlijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, lieve groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA CORNELIA VAN DER MALE betuigen wij u onze oprechte dank. Dat zij bij velen zo geliefd was heeft ons dankbaar ge troffen en getroost. J.W. Hage, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Poortvliet, maart 1994 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en groot vader, de heer MARINUS WILLEM HEUBOER betuigen wij u onze oprechte dank. J. Heijboer-Oosdijk kinderen en kleinkinderen Poortvliet, maart 1994 J.v.d. Slikkeplein 17 In dierbare herinnering Wij voelen ons gesteund door uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma JOHANNA MARIA NELISSE Wij zijn u daarvoor dankbaar. Familie Reijngoudt Sint-Philipsland, maart 1994 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel schrifte lijk als persoonlijk mochten ontvangen, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa PIETER STEKETEE willen wij u hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan de doktoren Mellema en Kale en de Groene Kruisverpleging voor de goede zorg en hulpverlening. Fam. Steketee Tholen, maart 1994 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men en cadeaus, die we bij de geboorte van ons zoontje en broertje Dimitry mochten ontvangen. Frans en Anja Donken-Oudesluijs Oud-Vossemeer, maart 1994 Met dankbaarheid zien wij terug op ons 25-jarig huwe lijksfeest. Mede namens onze kinderen en kleinkind, willen wij u allen heel harte lijk danken voor de zeer vele kaarten, geld, cadeaus, bloe men en planten. Rinus en Lia v. Gorsel Maart 1994 Rianne Ik hou van je -XXX- MARK

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 4