THOLENDERWIJS informatierubriek van de gemeente tholen MAANDAGMIDDAG VERGADERT DE GEMEENTERAAD OPENSTELLING K.C.A.-DEP0T IN SCHERPENISSE DINSDAG 5 APRIL START VOORVERKOOP ZWEMABONNEMENTEN EN ZWEMLESKAARTEN Dinsdag 29 maart: VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN STRAATMAKER C.Q. AANKOMEND STRAATMAKER M/V SPREEKUUR B&W WAT LIGT TER INZAGE? BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN HINDERWET KENNISGEVING VAN BEKEND MAKING ONTWERP-BESCHIK- KING Donderdag 24 maart 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Tel. 01666-8200 Telefax: 01666-3553 Op maandag 28 maart a.s. komt de Thoolse gemeenteraad voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartens dijk. Deze openbare vergadering begint om 14.00 uur. Elke belangstellende is van harte welkom. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Voorstel om beschikbaarstelling van gelden voor diver se doeleinden: Burgemeester en wethouders stellen de raad voor (aanvullen de) kredieten beschikbaar te stellen voor o.a.: groot onderhoud van de steigers in de sportvissershaven te Stavenisse; uitvoering conservatiewerkzaamheden aan de damwand in de haven van Sint-Annaland; het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de verbetering van de waterkwaliteit van de Vest te Tholen; renovatie 'riolering Jan van Bloisstraat te Tholen; sloop voormalig clubgebouw hon densportvereniging Luctor et Emergo; uitbreiding van het aan tal formatieplaatsen op het bureau juridische zaken van de gemeentesecretarie; aanvullende subsidie voor de peuter speelzalen ten behoeve van de uitbesteding van de salarisad ministratie. - Partiële aanpassing Oosterscheldeschool te Scherpe- nisse; De minister van Onderwijs en Wetenschappen heeft toestem ming gegeven voor een partiële aanpassing van de Ooster scheldeschool. Na die aanpassing is het mogelijk de 4-5 jari gen, momenteel apart gehuisvest, ook in het hoofdgebouw onder te brengen. Met het bestuur van de Groen van Prinste- rerschool (gebruiker van het onderste gedeelte van het school gebouw aan de Laban Deurloostraat) is overeenstemming bereikt over een nieuwe verdeling van de onderwijsruimten. Hierdoor is het mogelijk de kleuters van de openbare basis school op de begane grond te huisvesten. Voor de aanpassin gen wordt een genormeerde rijksvergoeding beschikbaar gesteld. Dit bedrag is echter niet toereikend om de kosten van de te treffen voorzieningen te dekken. Een gedeelte van de kos ten kan overigens ten laste van andere posten gebracht wor den doch desondanks resteert er echter nog een overschrij ding. De lasten van deze overschrijding komen voor gemeen terekening. De raad wordt gevraagd het benodigde geld beschikbaar te stellen. - Benoeming leden commissie bedrijfsleven; Ingevolge het vastgestelde rooster van aftreden voor de leden, van de commissie voor het bedrijfsleven, zijn per 31 december 1993 twee vacatures in deze commissie ontstaan. Afgetreden zijn de heer W.J. Mosselman uit Sint-Annaland, alsmede zijn plaatsvervanger (namens de Middenstandsfederatie Eiland Tholen en Sint Philipsland) en de heer J.J.P.A. Boulogne uit Sint-Annaland, alsmede zijn plaatsvervanger (namens de Werkgeversorganisatie). De Middenstandsfederatie Eiland Tholen en Sint Philipsland moet nog iemand voordragen. Op grond van de voordracht van de Werkgeversorganisatie wordt de raad voorgesteld de heer J.J.P.A. Boulogne als lid en de heer J.B. van Dijke uit Sint- Annaland als plaatsvervangend lid in de commissie te benoe men. - Afwijzen verzoek onderhoudssubsidie N.H.-Kerk te Tholen; Reeds geruime tijd geleden heeft de kerkvoogdij van de Her vormde Gemeente Tholen een verzoek ingediend tot toeken ning van een bijdrage in de onderhoudskosten van het kerkge bouw aan het Kerkplein 1 te Tholen. Op 24 maart 1993 heeft het college van burgemeester en wet houders de commissie ruimtelijke ordening c.a. op de hoogte gesteld van zijn standpunt dat er geen financiële rqogelijkhe- den zijn om dit verzoek te honoreren. De commissie wilde dit nader onderzocht zien en daarom is de afspraak gemaakt dat er vanuit de raad op deze materie terug gekomen zou worden in het kader van de behandeling van de gemeentebegroting 1994. Die actie is evenwel achterwege gebleven. Het collegestandpunt om het verzoek af te wijzen is ongewij zigd. Er is geen gemeentelijke onderhoudssubsidieregeling van kracht. Budgettaire ruimte voor een eenmalige bijdrage kan niet worden aangereikt en ook in structurele zin ziet het college geen enkel perspectief, omdat de gemeente meer en meer met bezuinigingen wordt geconfronteerd. In verband hiermee wordt de raad voorgesteld de subsidie aanvraag af te wijzen. - Plaatsen van plattegrondinformatiekasten in diverse kernen; In de investeringsplanning behorende bij de begroting 1994 is opgenomen de invoering van een bewegwijzeringssysteem. Onderdeel hiervan is het plaatsen van plattegrond-informatie- kasten in de diverse kernen. Daartoe is een plan gemaakt dat voorziet in het plaatsen van 14 informatiekasten. In verband met de komende samenvoeging van de gemeenten Tholen en Sint Philipsland zijn drie van de veertien informatiekasten gereserveerd voor plaatsing in de kernen Sint Philipsland en Anna Jacobapolder. De verlichte kleurenplattegrond-informatiekasten hebben een zichtmaat van 149,5 cm breed x 95 cm hoog. De kasten zijn geheel vervaardigd van aluminium materialen en zijn voorzien van een verlichtingsinstallatie. De kasten zullen worden voorzien van een overzichtskaart van de gehele gemeente met daarbij een gedetailleerde komkaart van de desbetreffende kern. Naast de cartografie zal een com pleet straatnamenregister van zowel het buitengebied als van de desbetreffende komkaart worden opgenomen. Tevens zul len de komkaarten worden uitgevoerd met een bijzonderhe- denlijst. De raad wordt voorgesteld een krediet beschikbaar te stellen ten laste van de reserve recreatieve voorzieningen, voor het plaatsen van in totaal 14 plattegrond-informatiekasten. - Wijziging overeenkomst met Zekatel; In februari 1990 is met de Zeeuwse Kabeltelevisie-maatschap- pij B.V. (Zekatel) een overeenkomst gesloten betreffende de aanleg, instandhouding en exploitatie van het kabelnet binnen de gemeente Tholen. Bij de opzet van deze activiteiten is destijds gekozen voor een pakket-differentiatie: een basispakket van 6 tv-kanalen voor de verplicht door te geven Nederlandstalige programma's en een volledig pakket van 18 tv-kanalen met een breed meertalig aanbod. Zekatel wenst op grond van bedrijfseconomische motieven over te gaan tot afschaffing van het basispakket. Bestaande rechten op een basispakket zullen worden gerespecteerd. Bij verhuizing vervalt echter het recht op een basispakket. Er is sprake van bewoner-perceel relatie. Voor nieuwe abonnees vervalt het recht op een basispakket per 1 januari 1994. Het college stelt de raad in meerderheid voor in te stemmen met de wijziging van de overeenkomst met Zekatel. - Invoeren gescheiden inzamelen van huishoudelijk afval; Bij besluit van 23 maart 1992 is door de gemeenteraad beslo ten om over te gaan tot inzameling van groente-, fruit- en tuin afval (gft-afval). Tevens is besloten dat de inzameling van het gft-afval en de restfractie zal geschieden door middel van het alternerende systeem. Dit betekent dat in de ene week het groente-, fruit- en tuinafval zal worden ingezameld en de ande re week de restfractie. Voor het inzamelen van het afval zal gebruik gemaakt worden van zogenaamde rolemmers. De hui dige inzamelcapaciteit is niet toereikend om een volledige inzameling binnen een week te verwezenlijken. De aanschaf van een derde vuilniswagen is dan ook noodzakelijk, terwijl de huidige huisvuilwagens geschikt gemaakt dienen te worden voor de inzameling met behulp van rolemmers. De raad wordt gevraagd te besluiten tot de aanschaf van het benodigde aantal rolemmers, de aanschaf van een nieuwe huisvuilwagen en de aanpassing van de huidige inzamelvoer- tuigen. Uitgifte van erfpachtgrond op industrieterrein Slabbe- coornpolder te Tholen aan Vermeulen Beheer B.V. te Halsteren; Zeer onlangs is definitieve overeenstemming bereikt over de erfpacht-uitgifte van industriegrond in de Slabbecoornpolder te Tholen aan Vermeulen Beheer B.V. te Halsteren. Het betreft een perceel grond ter grootte van circa 10.000 m2. Vermeulen Beheer B.V. wenst het perceel na verwerving te benutten voor de ontwikkeling en exploitatie van bedrijfson- roerend goed. Concreet wordt gedacht aan een vloeroppervlak van circa 7000 m2, verdeeld over een acht- a tiental bedrijfs- units die vervolgens aan derden zullen worden verhuurd. Opzet daarbij is om kleinschalige bedrijfsactiviteiten aan te trekken die passen in de structuur van dit industrieterrein. De ontwikkeling, exploitatie en acquisitie zal daarbij volledig verzorgd worden door de directie van Vermeulen Beheer B.V. Burgemeester en wethouders achten de totstandkoming van een dergelijk plan gewenst. Met name omdat de behoefte aan wat grotere huurruimte in Tholen daarmede ook vervuld wordt en aldus de infrastructuur ten behoeve van de categorie huur ders versterkt wordt. De raad wordt voorgesteld om tot uitgifte van de benodigde erfpachtgrond te besluiten. Verkoop industriegrond op industrieterrein Welgelegen te Tholen; Onlangs is overeenstemming bereikt met de firma's S.L. Schot en W. Schot-van Dijke over de verkoop van industriegrond op het industrieterrein Welgelegen te Tholen. De firma W. Schot- Van Dijke met een handelsonderneming in vis, thans geves tigd in het bedrijfsverzamel-gebouw in Tholen, wenst naar een eigen huisvesting door te groeien. De heer S.L. Schot is thans nog visser op een zeegaande viskotter en heeft het initiatief genomen om een groothandelsonderneming in vis te begin nen. Gelet op het feit dat door een combinatie van de bouwac tiviteiten er investerings- en exploitatievoordelen ontstaan, hebben beide besloten om onder één kap de bedrijfsruimte te realiseren. Daarbij wordt gedacht aan een hal met een vloer oppervlak van circa 400 m2 De raad wordt voorgesteld een oppervlakte van circa 1325 m2 te verkopen. Naast de kwartaal-inzameling van klein chemisch afval (KCA) via de chemocar, bestaat ook de mogelijkheid om wekelijks klein chemisch afval af te geven op het K.C.A.-depot op de gemeente werkplaats aan de Langeweg 49 te Scherpenisse. Het depot is elke woensdag van 8.00-12.00 uur bemand.Bovendien kan er 1 x per maand op zaterdag k.c.a. worden afgegeven. Deze maand is dat op zaterdag 26 maart, ook dan van 8.00-12.00 uur. t y* Op zaterdag 30 april (Koninginnedag), 's-middags om twee uur, gaan de poorten van de beide Thoolse zwembaden, 'de Spetter' in Tholen en 'Haestinge' in Sint-Maartensdijk weer open voor het publiek. In verband daarmee wordt vanaf dinsdag 5 april een begin gemaakt met de voorverkoop van zwemabonnementen en zwemleskaarten. Evenals voorgaande jaren vindt de voorver koop plaats in alle woonkernen aan de hand van het onderstaan de schema: De voorverkoop voor het zwembad 'de Spetter1: Datum tijd plaats dinsdag 5 april woensdag 6 april donderdag 7 april 14.00 - 17.00 u dorpshuis Oud-Vossemeer 14.00 - 17.00 u dorpshuis Poortvliet 09.00 - 12.00 u sport- en gemeenschaps centrum 14.00 - 17.00 u "Meulvliet" Tholen De voorverkoop voor het zwembad 'Haestinge': Datum tijd plaats dinsdag 5 april woensdag 6 april donderdag 7 april vrijdag 8 april 14.00 - 17.00 u dorpshuis Scherpenisse 14.00 - 17.00 u dorpshuis Stavenisse 14.00 - 17.00 u sport- en gemeenschaps centrum "de Wellevaete" Sint-Annaland 09.00 - 12.00 u sport- en gemeenschaps centrum 14.00- 17.00 u "Haestinge" Sint-Maartensdijk 'toegangsbewijs geldig voor één bad voor personen van 13 tot 65 jaar 4,_ voor personen t/m 12 jaar en 65 jaar en ouder 3,_ *12-badenkaart voor personen van 13 tot 65 jaar 40, voor personen t/m 12 jaar en 65 jaar en ouder 25, 'seizoenabonnementen voor personen van 13 tot 65 jaar 69, voor personen t/m 12 jaar en 65 jaar en ouder 43, voor een gezin van twee personen 137, voor een gezin van drie personen 146, voor een gezin van vier personen 154, voor een gezin van vijf personen 163, voor een gezin van zes personen 168,_ 'zwemleskaarten voor personen van 13 tot 65 jaar 85, voor personen t/m 12 jaar en 65 jaar en ouder 55, 'verenigingen voor verenigingen of naar het oordeel van burgemeester en wethouders daarvoor in aanmerking komende groepen van personen, zonder instructie van gemeentewege, per uur T 61,_ Overigens zijn de zwemabonnementen geldig voor zowel het zwembad 'de Spetter' te Tholen als voor zwembad 'Haestinge' te Sint-Maartensdijk. TARIEVEN 1994 De tarieven voor 1994 hebben in vergelijking met 1993 enige wij zigingen ondergaan. De tarieven zien er nu als volgt uit: Op dinsdag 29 maart a.s. komt de commissie openbare werken om 19.30 uur voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikma ken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Voorstel tot herinrichting van het Van der Lek de Clercqplein te Stavenisse; In de lijst van kapitaalwerken bij de gemeentebegroting 1994 is opgenomen: a. het aanbrengen van verkeersremmende voor zieningen in de Kerkstraat en b. de herinrichting van het Van der Lek de Clercqplein te Stavenisse. Beide projecten zijn ook genoemd in het door de gemeenteraad vastgestelde dorps plan Stavenisse. Ten behoeve van de uitvoering van deze wer ken is enige tijd geleden een plan opgesteld dat zeer recent met de bevolking van Stavenisse is doorgesproken. Tijdens een hoorzitting zijn een aantal opmerkingen gemaakt die voor het college aanleiding zijn geweest het oorspronkelijk plan op een aantal punten te wijzigen: 1. Aanpassing Kerkstraat Door bewoners van de Kerkstraat werd met nadruk gesteld dat in deze straat te hard wordt gereden. Thans zijn een aantal extra snelheidsremmers geprojecteerd. Overigens kan de gevraagde aanpassing'van het kruispunt Kerkstraat/Dr. Bern- hardistraat (ter hoogte van Kerkstraat 25) in verband met de aanwezigheid van in- en uitritten niet worden uitgevoerd. 2. Aanpassing bocht De bocht KerkstraatA/an der Lek de Clercqplein is wat ruimer gemaakt. 3. Vervanging bomen De esdoorns voor de woningen aan het plein nummers 1 t/m 9 geven veel overlast. Uitdrukkelijk is verzocht deze bomen te verwijderen en te vervangen door kleinere bomen. Burgemeester en wethouders erkennen dat de esdoorns een behoorlijke omvang kunnen bereiken en om die reden voor deze locatie wellicht wat minder geschikt zijn. Het ligt in het voornemen deze bomen dan ook te vervangen door (kleinere) sierperen. 4. Aanleggen extra parkeervoorzieningen Aan het verzoek van de bewoners van de nieuwe woningen op het plein om extra parkeervoorzieningen wordt tegemoet gekomen door de aanleg van 4 langsparkeervakken. Daardoor ontstaat tevens wat extra manoeuvreerruimte voor de BBA- bus. 5. Plaatsen van zitbanken Aan het verzoek van vooral de oudere bewoners om plaatsing van zitbanken wenst het college tegemoet te komen. Het voor nemen bestaat om rondom de fontein een 4-tal banken te plaatsen. De diverse aanpassingen op het oorspronkelijke plan brengen een bedrag van 42.000,-- aan extra kosten met zich mee. Bur gemeester en wethouders spreken na doorvoering van de aan passingen over een aanvaardbaar plan. De commissie wordt om advies gevraagd. - Verharden paden op de begraafplaats te Sint-Maartens dijk; In de investeringsplanning behorende bij de begroting 1994 is opgenomen de verharding van de paden op de begraafplaats te Sint-Maartensdijk. Het werk bestaat uit het aanleggen van tegelpaden met een breedte van 1,20 meter. Voor de verharding wordt gebruikt gemaakt van tegels 40 x 60 x 5 cm. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de raad te ver zoeken voor de uitvoering van dit werk een krediet beschikbaar te stellen. De commissie wordt verzocht advies uit te brengen. - Rioleringswerkzaamheden te Sint-Annaland en Scher penisse; In de investeringsplanning behorende bij de begroting 1994 is opgenomen de renovatie van de riolering in de Suzannaweg te Sint-Annaland. Na inspectie is gebleken, dat er in het riool veel lekkende verbindingen en kapotte en slechte huisaansluitin gen aanwezig zijn, terwijl bovendien ter plaatse van enkele huisaansluitingen cementinspoeling is geconstateerd. Vervan ging c.q. reparatie van het riool is noodzakelijk. Dit riool kan gerepareerd worden door middel van het aanbrengen van een zogenaamde lining. Deze techniek werd eerder toegepast bij de renovatie van de riolering in de Eendrachtsweg/Ten Anker- weg te Tholen. Het aanbrengen van een lining geschiedt door in het riool een naadloze kous met epoxyhars aan te brengen, waarna deze één geheel vormt met het riool. Tevens acht het college het noodzakelijk om gelijktijdig met de uitvoering van dit werk cementinspoelingen te verwijderen uit de rioleringen in de Julianastraat te Sint-Annaland en de Laban Deurloostraat te Scherpenisse. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de raad te ver zoeken voor het uitvoeren van deze werkzaamheden een kre diet beschikbaar te stellen. De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen. Op de afdeling gemeentelijke ontwikkeling is bij de bui tendienst een vacature voor een Functie-informatie Het verrichten van alle voorkomende bestratingswerk zaamheden en bereidheid tot het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - Kennis van en ervaring in de uitvoering van alle voor- komende, bestratingswerkzaamheden verdient de voorkeur. - Bereidheid tot het volgen van opleiding straatmaker. In dit verband worden ook de jonge leerling-straatma kers uitgenodigd te solliciteren. Aanstelling en salaris Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar. Bij goede dienstvervulling zal na afloop van dat jaar aanstelling in vaste dienst plaatsvinden. Salaris aanlooprang minimum 2.314,--, maximum 2.914,-- bruto per maand. Salaris functierang minimum 2.364,--, maximum 3.101,- bruto per maand. Bij aan stelling beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen wordt kledingtoelage en vuilwerktoelage verstrekt. Informatie en sollicitatie Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de chef van het bureau'civieltechniek, de heer W.A. Blaas, telefoon 01666-8258. Zij die belangstelling hebben voor de functie worden verzocht binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad hun sollicitatiebrief te richten aan burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 28 maart 1994 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burge meester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur.Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wethouders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en J. Ver- sluijs. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spreken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666- 8330. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan Er zijn aanvragen om bouwvergunning ingediend door: 1. de heer A.M. Poot, Touwslagersdreef 47 te Tholen, voor het uitbreiden van een woning op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie O nummer 519 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Touwslagersdreef 47; 2. Woonplan BV, Wilhelminalaan 8a te De Bilt, voor het bouwen van zes vrijstaande woningen op een perceel kadastraal bekend Scherpenisse, sectie N nummer 833 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Westkerkseweg 5 t/m 15; 3. mevrouw H.W. Kers-ter Velde, Smidsstraat 7 te Poortvliet, voor het uitbreiden van de woning op een perceel kadastraal bekend. Poortvliet sectie N, num mer 436 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Smids straat 7; 4. de heer P.J. Polderman, Esdoornstraat 68 te 's-Gra- venpolder, voor het renoveren van een garage en het bouwen van een carport op een perceel kadastraal bekend, Tholen, sectie O, nummer 333 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Molensingel 1; 5. het ministerie van Binnenlands Zaken, postbus 20011, 2500 EA 's-Gravenhage, voor het plaatsen van een sirene op een perceel kadastraal bekend, Sint- Maartensdijk, sectie N, nummer 1446, plaatselijk Oostsingel 1A. Deze bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Burgemees ter en wethouders van Tholen zijn voornemens met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verle nen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om van 25 maart 1994 tot en met 7 april 1994 schriftelijk beden kingen in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze ter mijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afde ling gemeentelijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 24 maart 1994. De burgemeester van Tholen. i Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van G.B.C. Morelli, Haven 18 te Sint-Maar tensdijk, ingediend op 14 maart 1994, voor het bouwen van een woning met garage op een perceel aan de Smidsstraat te Poortvliet;- - Een bouwaanvraag van H. Weggemans, Lenteplein 18 te Scherpenisse, ingediend op 9 maart 1994, voor het verwen van een bungalow met garage op een perceel aan de 's-Graven- kreek te Sint-Annaland; - Een bouwaanvraag van A. van Dijke, Huijgensstraat 43 te Sint- Annaland, ingediend op 7 maart 1994, voor het bouwen van een woning met bedrijf op een perceel aan de Ceciliaweg te Sint-Annaland; - Een bouwaanvraag van Vereniging Zeeuwind, Postbus 334 te Goes, ingediend op 18 februari 1994, voor het plaatsen van 3 windturbines op een perceel aan de Pilootweg te Stavenisse; - Een bouwmelding van A.A. Polderman, Bloemenlaan 184 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 11 maart 1994, voor het bou wen van een volière op een perceel aan de Plevierlaan te Sint- Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van J. L. F. Moerland, Philips de Goede- straat 16 te Poortvliet, ingediend op 9 maart 1994, voor het ver bouwen van een woning op het perceel Stoofstraat 44 te Poortvliet; - Een bouwaanvraag van J. D. van Gorsel, Stoofstraat 44 te Poortvliet, ingediend op 18 maart 1994, voor het bouwen van een tuinberging op het perceel Stoofstraat 44 te Poortvliet; - Een bouwaanvraag van H. op den Brouw, Bloemenlaan 150 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 21 maart 1994, voor het bou wen van een bijkeuken op het perceel Bloemenlaan 150 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van H. Weggemans, Lenteplein 18 te Scherpenisse, ingediend op 17 maart 1994, voor tiet bouwen van 5 garages op een perceel aan de Plevierlaan te Sint-Maar tensdijk; - Een bouwaanvraag van P. Dorst, Wouthoekweg 2 te Sint- Maartensdijk, ingediend op 18 maart 1994, voor het verbou wen van een woning op het perceel Wouthoekweg 2 te Sint- Maartensdijk; - Een bouwmelding van M. J. Rijnberg, Bloemenlaan 181 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 17 maart 1994, voor het bou wen van een bijkeuken op het perceel Bloemenlaan 181 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van D. J. van de Velde, Mossellaan 53 te Tholen, ingediend op 21 maart 1994, voor het veranderen van de voorgevels van de woningen Mossellaan 49, 53, 55 en 57. Sint-Maartensdijk, 24 maart 1994. Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op artikel 24, tweede lid onder c, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne bekend, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op de aanvraag om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning in gevolge de Hinderwet van: - de directie van Delta Glass B.V., Deltaweg 4 te Tholen voor het uitbreiden/wijzigen van de inrichting voor de productie van kunststof glas gelegen aan de Deltaweg 4 te Tholen; De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 25 maart 1994 gedu rende een termijn van veertien dagen ter inzage op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint-Maartenshof, Bloemen laan 2 te Sint-Maartensdijk. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op de secretarie. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaar hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen gedu rende de hierboven genoemde termijn van veertien dagen gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage gelegd. Sint-Maartensdijk, 24 maart 1994 Burgemeester en wethouders van Tholen. ZIE VERDER PAGINA 6

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 5