Provincie Zeeland Kiezen voor een waterschap Liesbeth Bevelander zet vernieuwd modehuis Pleune Scherpenisse voort Molenhoek Commissies Belastinghulp voor FNV'ers Veel vrouwen onder leden industriebond FNV Tholen Familyland opent nieuw beautyland Cursus thuis zorgen voor een zieke Donderdag 17 februari 1994 7 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Veerdiensten Zeeland telt zeven waterschappen, die elk een eigen gebied bestrijken. Tegelijk met de verkiezingen voor de gemeenteraden, woensdag 2 maart, zijn er ook verkiezingen voor de besturen van de waterschappen. De besturen zullen na de verkiezingen minder eenzijdig zijn samengesteld. Tot op het bot Stemmen van lezers Pak even uw zakboekje l I NDKM IMItODI l>K 'l'IIOOLSK COURANT Abdij Nieuws Maandag 21 februari, aanvang 9.30 uur, vergadert de staten commissie welzijn. De volgende onderwerpen staan op de agenda: nieuw beleid voor ontwikkelingssamenwerking, de uitvoering van alternatieven in de ouderenzorg en subsidieaanvra gen voor de restauratie van de Ka rolingische burcht in Oost-Sou burg, voor een Zeeuwse museumkrant en voor het project arbeidsintegratie vso-schoolverla- ters. Eveneens 21 februari, maar dan om 13.30 uur, komt de staten commissie waterstaat en ver keer bijeen. Deze vergadering wordt gehouden op het adres Groene Woud 1 in Middelburg. Gesproken wordt over de begro ting van de PSD, de verkoop van de aandelen van de provincie in de nv Zuid-West-Nederland, aanko pen, ruilingen en pachtontbindin- gen laatste zes maanden '93 en over de fusie van de waterschap pen boven de Westerschelde. De statencommissie voor eco nomie vergadert donderdag 24 februari, aanvang 15.30 uur. Op de agenda staan verschillende subsidieverzoeken: restauratie Ka rolingische burcht in Oost-Sou burg, Zeeuwse museumkrant, pro ject arbeidsintegratie vso-schoolverlaters, nieuwe oplei ding groenvoorziening aan het AOC en projecten in de douane- en expeditiesector. Voorts wordt gesproken over de uitkomsten van een onderzoek naar de aard en omvang van het strandbezoek in Zeeland, de voortgang in Zee land Mondriaanjaar 1994 en over de uitkomsten van de recente be stuursvergaderingen van de twee havenschappen. Vrijdag 25 februari, aanvang 9.30 uur, vergadert de statencom missie voor de ruimtelijke or dening. De gespreksonderwerpen zijn: subsidie voor de Stichting Zeeuw se Schaapskudde, inwerkingtre ding algemene wet bestuursrecht en de wet op de ruimtelijke orde ning en de verlenging van het Eu- regioproject C7, het grensover schrijdend krekengebied. Op het adres Groene Woud 1, komt vrijdag 25 februari, aanvang 14.00 uur, de statencommissie milieu bijeen. In deze vergadering gaat het om de verlenging van het Euregiopro- ject C7, het grensoverschrijdend krekengebied en om de decentrali satieimpuls. De vergaderingen van de commis sies zijn openbaar. Wie dat wil, kan gebruik maken van het spreekrecht om op die manier de statenleden op de hoogte te bren gen van zijn of haar visie op een van de agendapunten. Tenzij anders vermeld, wordt er vergaderd in het provinciehuis, Ab dij 6 in Middelburg. De agenda en bijbehorende stuk ken van de verschillende commis sies liggen ter inzage in het infor matiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Met ingang van 21 februari gaat de dubbeldeksveerboot Prins Wil- lem-Alexander uit de vaart voor een grote onderhoudsbeurt. Het onderhoud duurt ongeveer vier weken. De veerverbinding Kruinin- gen-Perkpolder wordt in die tijd onderhouden met de dubbeldek ker Prinses Christina en de enkel dekker Prinses Beatrix. Vrachtverkeer moet op de enkel dekker rekening houden met een kleinere doorrijhoogte. Voertuigen die hoger zijn dan vier meter kun nen niet worden overgezet; die met een hoogte van tussen de 3.90 en 4.00 meter kunnen alleen bij een gunstige waterstand aan en van boord komen. Tijdens de onderhoudsbeurt van de Prins Willem-Alexander moet rekening gehouden worden met wachttijden op het veer Kruinin- gen-Perkpolder. De capaciteit op het veer Vlissin- gen-Breskens is ondertussen ver groot, doordat daar sinds maan dag 14 februari wordt gevaren met twee dubbeldekkers: de Prin ses Juliana en de nieuwe veerboot Koningin Beatrix. Vrijwel iedereen heeft te ma ken met het werk van de wa terschappen en krijgt voor dat werk een rekening gepresen teerd. Vandaar dat het logisch is dat ieder die belang heeft bij het werk van de water schappen ook kan stemmen als er een nieuw bestuur moet komen. Dat staat nu dus te ge beuren. Daarmee komt er de finitief een eind aan de situatie dat aanvankelijk vrijwel alleen de agrarische sector het voor het zeggen had. Een aantal jaren geleden werd in de besturen al ruimte gemaakt voor wat men noemde de vervui lers: bedrijven en particulieren. Nu is de verscheidenheid in de be stuurssamenstelling opnieuw ver groot. Het bestuur van de water schappen gaat bestaan uit vijf categorieën belanghebbenden: in gezetenen, eigenaren ongebouwd, pachters, eigenaren gebouwd en gebruikers bedrijfsgebouwd. De kiezers komen uit dezelfde belan gengroepen. Het komt er eigenlijk op neer dat iedereen die 18 jaar of ouder is en meebetaalt aan het schap kan gaan stemmen of zich kandidaat kan stellen voor het be stuur. Zeeland heeft zeven waterschap pen die elk een eigen gebied be strijken. Van noord naar zuid zijn het de waterschappen Schouwen- Duiveland, Tholen, Noord- en Zuid- Beveland, Walcheren, Het Vrije van Sluis, De Drie Ambachten en het Hulster Ambacht. Er gaan steeds meer geluiden op cm het aantal schappen terug te brengen. Er ontstaan dan grotere werkge bieden en er kan meer eenheid worden aangebracht in de hoogte van de heffingen die de schappen aan hun ingezetenen opleggen, zijn de veelgehoorde voordelen. Van oudsher houden de water schappen in Zeeland zich be zig met de zorg voor de water keringen, voor de waterhuishouding en voor we gen. Op Walcheren gaat het iets anders. Het onderhoud van de wegen is daar opgedra gen aan een aparte instantie: het wegschap Walcheren. Het wegschap valt buiten de rege ling voor de waterschappen. In het verleden waren de taken van de waterschappen vooral gericht op het agrarisch nut van het land. Ondertussen vra gen tal van andere gebruiks mogelijkheden om een even sterke behartiging. Daarbij valt te denken aan natuurbe houd, recreatie en een schoon milieu. Bij de zorg voor de waterkeringen gaat het om duinen (natuurlijke weringen), zeedijken, een aantal binnendijken en om een strook grond aan weerszijden van de we ringen. Aan de waterkant gaat het om onder meer het strand met de paalschermen en paalhoofden en om de oever onder water. Aan de landkant zijn het de bermen en een strook grond die de stabiliteit van de dijk moeten garanderen. Samen met de provincie adviseren de waterschappen over de hand having van de kustlijn. Het rijk zorgt er voor dat de kust op zijn plaats blijft, het waterschap doet het voorbereidend werk en het on derhoud. Bij de zorg voor duinen en strand heeft zeewering natuur lijk absolute voorrang. Tegelijker tijd wordt rekening gehouden met bijvoorbeeld recreatieve belangen door te zorgen voor goede duin overgangen en plaatsing van paal schermen en paalhoofden op een manier dat een strandwandeling niet beperkt hoeft te blijven tot het vak dat door de palen wordt be grensd. De wegen van het waterschap zijn vooral plattelandswegen. De zorg hiervoor is aanzienlijk veranderd. De wegen hadden voorheen eigen lijk geen ander doel dan ontslui ting van landbouwpercelen. Ze worden nu ook druk gebruikt voor fietsverkeer en als toeristische routes voor fietsers en automobi listen. In de waterhuishouding gaat het om de zorg voor de kwaliteit en de kwantiteit van het oppervlakte water. Bij de kwaliteit gaat het on der meer om de zuivering van ri oolwater, het verlenen, weigeren of intrekken van lozingsvergunnin gen, het aanbrengen van milieu vriendelijke beschoeiingen en het schoonmaken van verontreinigde waterbodems. Bij de kwantiteit van het water gaat het vooral om het waterpeil: de kruipruimten on der een woning mogen niet onder water komen te staan, de gewas sen op het land moeten voldoende water kunnen krijgen, maar de grond moet ook weer niet te dras sig zijn en de natuur moet niet in de verdrukking komen. Over het belang van de water schappen en de samenstelling en zetelverdeling van de be sturen per waterschap, de werkwijze van deze besturen en de verkiezingen is een in formatieblad verschenen. Wie belangstelling heeft kan dit blad gratis krijgen bij het infor matiecentrum van de provin cie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 01180-31400. Tot 12 juni is in het Zeeuws Biologisch Museum in Oostka- pelle de tentoonstelling "Tot op het bot" te zien. De ten toonstelling is een kennisma king met het werk van de pre parateur. Opgezette dieren, skeletten, oude en moderne preparaten en instrumenten maken duidelijk wat de prepa rateur kan: van goed geslaag de reconstructies tot sluwe vervalsingen aan toe. Het vak preparateur is ontstaan om bederf tegen te gaan en voor werpen te kunnen bewaren. Te genwoordig zijn daar onder meer koelkasten en vriezers voor. In vroegere tijden zijn allerlei metho den bedacht om aan bederf on derhevige stoffen buiten het be reik te houden van insekten, schimmels en bacteriën. Zo is het prepareren van dode lichamen een eeuwenoude bezigheid. De gebalsemde mummies uit het ou de Egypte zijn daarvan het tastba re bewijs. De expositie toont de hoogtepun ten uit de geschiedenis van de prepareerkunst en de allernieuw ste opspuit- en plastinatietechnie- ken. Op de maandagen is het museum gesloten, zaterdags is het open van 13.30-17.00 uur en de ande re dagen van 10.00 -17.00 uur. De leden van de vakcentrale FNV kunnen ook dït jaar weer hulp in roepen van de bond bij het invul len van het aangiftebiljet voor de inkomsten- of vermogensbe lasting. Ook voor T-biljetten kan men terecht. Verspreid over het hele land staan hiervoor zo'n 5000 FNV'ers klaar om medeleden te helpen. Vorig jaar maakten ruim 100.000 leden hier gebruik van. FNV'ers op Tholen kunnen bellen met A. den Haan, 01666-3445. Zo'n 22 procent van de leden van de Thoolse industriebond FNV is vrouw. Dat is aanmerkelijk hoger dan het landelijke gemiddelde van 9 procent. De oorzaak voor het forse aantal vrouwen is de cam pagne die de afdeling voerde om meer vrouwen in de bond te krij gen. Vooral bestuurslid Corry v.d. Horst zette zich daarvoor in. Het ledental is met 14% gestegen van 331 naar 378. Maandag houdt de bond, samen met de gemeente en de stichting voor gehandicaptenbeleid, een in formatieavond in café Smerdiek in Sint-Maartensdijk over de nieu we wet voorzieningen gehandicap ten. De avond begint om half acht. In maart organiseert de FNV twee bijeenkomsten op Tholen die ook door niet-leden bezocht mogen worden. 'Samenwerken werkt' op 8 maart gaat over de rol die de in dustriebond zou moeten vervullen voor de allochtonen in de in dustrie. De bond zegt, dat ze alle belangen van de werknemers be hartigt en vertegenwoordigt. 'Eer lijk delen voorop' op 29 maart behandelt de individualisering, de veranderde samenleving met haar normen en waarden. Op 25 februari houdt de afdeling haar jaarvergadering om acht uur in café Smerdiek. De bijeenkomst wordt muzikaal opgeluisterd door de Zeeuwse troubadour Engel Reinhoudt. Districtsbestuurder Bram Oudenaarden zal vier jubi larissen huldigen. Er is een vaca ture ontstaan door het verhuizen van bestuurslid Auke van der Wal uit Sint-Annaland. Het bestuur is op zoek naar versterking en heeft bij voorkeur een vrouw op het oog. Oosterschelde College. De opleiding sociaal pedagogisch werk van het Oosterschelde College in Goes bestaat 10 jaar. Dat jubileum wordt gevierd met een krant - waarin oud-leerlingen hun verhaal doen - en twee open da gen op vrijdagmiddag 18 en zaterdag 19 februari in het schoolgebouw aan de J.P. Coenstraat in Goes. Bedrijvig Het recreatiepark Familyland in Hoogerheide heeft er een nieuw deel bijgekregen: water- en speel- land en beautyland. De twee nieu we attracties zijn ondergebracht in het overdekte zwembad. Beneden is het water- en speelland, een fel gekleurd en fleurig zwemparadijs en op de verdieping beautyland Rozemarijn, een schoonheidssa lon uit Bergen op Zoom. Morgen middag om vier uur wordt het nieuwe gedeelte geopend door burgemeester H.W.M. Klitsie van Woensdrecht. De reden waarom mevr. Polle mans van Rozemarijn gekozen heeft voor een samenwerking met Familyland, is dat de mogelijkhe den van de salon in Bergen op Zoom beperkt zijn. Zo is er bij voorbeeld geen zwembad, uitge breide sauna en overnachtingsmogelijkheden. Dat alles boden de familie Van der Plas en dhr. De Keijzer van Fami lyland wel. Daardoor heeft beau tyland nu onder andere zonnebanken en superbruiners, alpha-massage; een apparaat dat mogelijkheden biedt van een dro ge sauna tot afslankapparaat, een schoonheidssalon voor dames en heren, pedicure/manicure en lichaams-, sport- en Maleisische massage. Binnenkort komt daar een complete sauna met dompel baden bij. Voor mensen die langer blijven, zijn er ook nog de tennis- en bowlingbanen, golfparcours en restaurant/bar. Men kan over nachten in Finse 5-sterrenbungalows, Fiscus en gehandicapten. Woensdag om half acht wordt in het kantoor van de belastingdienst te Goes een bijeen komst gehouden voor gehandicapten, arbeidsongeschikten en chronisch zie ken over 'de fiscus en uw buitengewo ne lasten'. C. Esterik van de belastingdienst houdt een inleiding en er kunnen vragen worden gesteld over de belastingaangifte. Liesbeth Bevelander in het vernieuwde modehuis Pleune te Scherpenisse. De winkel aan de Hoge Markt in Scherpenisse blijft en de naam modehuis Pleune wordt voort gezet, maar de nieuwe eigenaresse Liesbeth Bevelander heeft veel veranderd. Donderdag opende de vernieuwde winkel voor het pu bliek, nadat er woensdagavond met familie en vrienden een recep tie was gehouden. En de klanten wisten modehuis Pleune, die ze sinds november niet hadden kun nen bezoeken, nog uitstekend te vinden. "Het is verschrikkelijk druk geweest", vertelt mevr. Beve lander. "Er zijn al vakken leeg. De reacties van de klanten waren heel positief. Wat is het gemakke lijk dat we weer in het eigen dorp terecht kunnen, hoorde je menig keertje.' Het dubbele winkelpand van het echtpaar Pleune is gesplitst in een woning en een winkel. Na de kerst is de verbouwing van de winkel begonnen. Van voor tot achter is er systeemplafond aangebracht. Liesbeth Bevelander-Verkerke, die eerder bij Meyer en de weegbrug aan de Veerdijkseweg werkte, was al langer op zoek naar een eigen zaak. "Eerst dachten we aan de metaal, maar mijn man kreeg een baan bij De Kok in Wouw, waar hij aankomend chef montage is en in binnen- en buitenland op kar wei gaat. Toen kwam Pleune en dat lukte. Het is natuurlijk voor iedereen wennen, maar inkopen doen in het Confectiecentrum in Amsterdam is machtig mooi. Je ziet alles en dat is heel gemakke lijk, want ik heb een breed pu bliek als klant: van jong tot oud. Naast dameskleding en vrijetijds kleding brengen we een beperkt aanbod herenconfectie. Het kleinvak is heel uitgebreid. Applicaties, schoudervullingen, e.d. waren er voorheen ook niet. Daarvoor komen ze zelfs uit St. Maartensdijk. Voering en brei naalden volgen binnenkort. Ver der hebben we ondergoed, pyama's, lingerie, huishoud linnen en van kapper Van der Reest na men we de byouteriëen over. Sok ken, spijkerbroeken (goedkoop en duurder; merk en merkloos; de duurste stretch is 84 gulden) beho ren ook tot onze sortering. We wachten nog op de rest van de voorjaarscollectie. De helft moet nog komen", aldus Liesbeth Beve lander. Ze blijft agent voor woninginrich ting Pleune in St. Annaland voor de verkoop van de hele wo ningstoffering. Er zijn ook ver schillende soorten gordijnen en vloerbedekking in de winkel aan de Hoge Markt te zien. Geluisterd hebbende naar de in spraakmogelijkheid op het plan Molenhoek, op 7 februari in Meulvliet, concludeer ik dat we met harde feiten te maken hebben. En daar kan Tholen niet omheen, namelijk: 1. Verkeersproblemen worden gro ter: T-kruising Groot Verré- hof/Hertenkamp, onoverzichtelijke bochten, niet voldoende parkeerruimte. Bij de auto's van nu komt de helft van 500 bij tussen 8 en 18 uur; T-kruising Hertenkamp/Jhr. van Vredenburchlaan wordt drukker, goed voor de helft van 500 auto's tussen 8 en 18 uur; zelfs b. en w. hebben er moeite mee. Zij zijn verantwoordelijk voor goed doorstromend, veilig verkeer. Maar hoe? 2. Bewoners in spé worden opge zadeld met onnodige kosten: wa terpartijen (kinderen!), geluidsoverlast (gemaal), ver keersproblemen. En dat allemaal De Kruisvereniging Rondom de Oosterschelde geeft in maart een cursus voor mensen die thuis een zieke verzorgen. Onder andere komt aan bod: hoe een patiënt goed opgetild kan worden, waar op moet worden gelet bij de ver zorging en de inrichting van de ziekenkamer, hoe de voeding het beste kan worden aangepast en wat het betekent om ziek te zijn. De cursus begint dinsdag 1 maart om half acht 's avonds in het wijkgebouw aan de dr. Taze- laarstraat in Sint-Maartensdijk. De lessen worden gegeven door wijkverpleegkundige mevr. A. Geldof en wijkziekenverzorgende mevr. S. van de Woestijne uit St. Philipsland. Deelnemers moeten zich van tevoren opgeven bij de Kruisvereniging tel. 01100-49200, mevr. Schipper. op drassige grond. Teveel water in de omgeving (doorsijpeling) en dat krijgt men nooit weg. 3. Calamiteiten (kanaal). Molen hoek zit er met z'n neus bovenop! De oplossing is simpel: Bouw de huizen naar het Oude land toe. Dan kan men jaren voor uit met slechts 2 hoofdontsluitingen: één op Bui tenzorg III, één op de Oudeland- sedijk; Plant het bos aan de Gemaalweg aan, aanvullend/aansluitend op de dijk en de jachthaven. Des noods laat men er een paar hertjes in lopen, dan hebben we weer een écht hertenkamp terug. Ouderen weten dat nog wel. Dit zal leiden tot tevredenheid bij iedereen: B. en w. zijn van een hoop zorgen bevrijd; bewoners in spé wonen goedko per, zo niet beter. Ze hebben geen verkeersellende of -problemen en hoeven geen waterpartij te onder houden; ook voor de mensen van Buiten zorg III minder verkeer; de mensen van de Touwslagers- dreef blijven de dijk zien, of bo men; dat valt niet op omdat ze allebei groen zijn; het centrum van Tholen blijft wat het is; er ontstaat een lekker bos, dat groeit als kool op de drassige bo dem, met diverse aangename voorzieningen voor jong, oud en hond. B.J. van Oost Tholen VERVOLG VAN PAG. 3 Daarom zou ik me wel eens schul dig kunnen voelen wanneer je iemand naar zijn werk ziet gaan. Zo ging ik ook niet boven de krant lezen, wanneer er in de keu ken gewerkt werd. Het wordt na 27 februari onge twijfeld een grote verandering. Mijn vrouw krijgt ook meer rust en aan de kinderen - 5 en 9 jaar - zullen we meer tijd kunnen beste den. Ik hoop dat het mijn opvolgers heel goed gaat. Ze mogen het be ter doen. Een frisse wind is voor een bedrijf nooit verkeerd", aldus Piet Nelisse, die met zijn vrouw en kinderen in Scherpenisse blijft wonen, nog geen honderd meter van de Gouden Leeuw, in de Kaaistraat. THOLEN 18 feb. bejaardensoos, Ten Anker 14-15 u. 19 feb. wilgen knotten natuurver., Schakerloo 9 u. 23 feb. rode lijst-project natuur ver., Oudelandsestr. 19.30 u. 26 feb. cabaret 'Goedkope oplos singen' Lebbis en Jansen, Meul vliet 20.15 u. 5 mrt. puzzel/oriëntatierit MAC, Zoekweg 19 u. 5 mrt. orgel- en panfluitconcert Bram Bout en Fred Mann, Ned. Herv. kerk 20 u. 18 mrt. soos, Ten Anker 14-17 u. OUD-VOSSEMEER 22 feb. informatieavond Staats bosbeheer, Vossenkuil 20 u. 23 feb. koersballen Anbo, Vossen kuil 14 u. 25 feb. jaaruitvoering muziekver. OVM, Vossenkuil. 12 mrt. Job Schuring 'Kangoeroes in Zeeland', Vossenkuil 20.15 u. 15 mrt. algemene vrouwenbond bloemschikken, Vossenkuil 20 u. SINT-ANNALAND 17 feb. opa- en omamorgen School met de Bijbel 9.30-11.30 u. 25 feb. kaartavond WHS, kantine WHS 20 u. 4 mrt. feestavond WHS met de Toendra's, Wellevaete 20 u. 9 mrt. kijkavond School met de Bijbel. 25 mrt. a capella- en theatergroep Intermezzo, Wellevaete 20.15 u. STAVENISSE 19 feb. uitvoering toneel ver. Dom burg, Stove 20 u. SINT-M A ARTENSDIJ K 21 feb. informatieavond FNV over wet voorzieningen gehandicapten, café Smerdiek 19.30 u. 12 mrt. jaarconcert Euterpe, Haestinge 19.45 u. SCHERPENISSE 18 feb. Zeeuwse avond met Engel Reinhoudt en oude film, Holland Huis. POORTVLIET 14 mrt. cursus quilten plattelands vrouwen, Ouwe Raed'uus. SINT-PHILIPSLAND 18 feb. jaaruitvoering muziekver. Concordia. 22 feb. jaarvergadering NCVB, Ons Dorpshuis. 25 feb. jaarverg. hout- en bouw bond CNV, Wimpel 19.30 u.- BERGEN OP ZOOM 19 feb. computermiddag, Botte Hommel 15 u. t/m 20 feb. schilderijen van Els van Egeraat over vastenavond, Galerie Etcetera zo t/m za 14-17 u. 20 feb. orgelconcert Ad van Sleu- wen, Gertrudiskerk 16 u. 22 feb. KMTP over rotstuinen, Zaal Bolwerk 20 u. 26 feb. Mechels Theater met 'De knecht van twee meesters', De Maagd 20.15 u. 26 feb. bluescafé, Botte Hommel 15 u. 27 feb. fokloristische dans en mu ziek van Lietuva uit Litouwen, De Maagd 14 u. 4 mrt. hypnotiseur Rasti Rostelli, De Maagd 20.15 u. 12 mrt. première 'Ludiek spekta kel' van Bergse operettevereni ging, De Maagd 20.15 u. film film film ROXY 1: Free Willy - do en wo 14 en 20.15 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15 en 20.15 u., ma en di 20.15 u. ROXY 2: Little Bzoeddha - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21 u. The Addams family values - vr en za 18.45 u., zo 16.15 u. Aladdin - do t/m zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Demolition Man - do en wo 14 en 20 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 13.45, 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u. CINEMACTUEEL 2: The Three Musketeers - do en wo 14 en 20 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u. CINEMACTUEEL 3: Sleepless in Seattle - do 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Aladdin - do t/m zo en wo 14 u. Orlando - ma t/m wo 20 u. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tho len via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 7