HB Zuinige lampen leveren auto op Plaatselijk nieuws VISSER Vers vleeslekker mals en mager koopt u bij uw slager DAG EN NACHT EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 februari 1994 Tholen Parkeerverbod uitgebreid in Julianastraat Klaverjassen Hoeden van afval Voetbalveldje niet verhard Feestvierders nuchter Niet» gekeurd De roep van de Karen Parkeerovert redingen Welfare in Ten Anker Auto bekrast Zondagsschool in Ten Anker Beroepen Oud' Vossemeer Jaarconcert OVM Jeugddienst goed bezocht Carnaval op Anthoniusschool Berm verkocht Biljarten Telefooncel vernield Kaphout gestolen Lawaaiige brommer Sint- Annaland VZOS 55 jaar Oefenavond EHBO SH0ARMA-VLEES 500 gram 4 SHOARMA BROODJES GRATIS donderdag, vrijdag en zaterdag 17, 18 en 19 februari MALSE BIEFSTUK 250 gram7,25 VARKENSFILET 500 gram6,50 VARKENSROLLADE 500 gram6,50 EIGEN HAM 100 gram2,40 MOSTERD-ROLLADE 100 gram1,95 GRILLWORST 200 gram2,50 EI-SALADE 150 gram2,25 maandag en dinsdag GEHAKT 1 kilo10,50 ST00FLAPPEN 1 kilo15-, 00 5 HAMBURGERS HALEN4 BETALEN woensdag 23 februari I.V.M. BIDDAG GESLOTEN Dit alles bij uw Thoolse slagers J. Aarts, Stavenisse C. Slager, St. Annaland J. Geilings, Tholen Sint- Maartensdijk Ouderenmiddag slaat aan Mishandelde zelf de oorzaak Predikant beroepen WHS bakt 3600 oliebollen Valse noot Ambtsdragers Nieuwe kleuterjuf Zang via kerktelefoon Klaverjassen Minderjarige gepakt op brommer Telefooncel kapot Predikbeurten Scherpenisse Kerkeraad uitgebreid Auto met pech geplunderd Weekend diensten 2 Het gemeentebestuur heeft beslo ten het parkeerverbod in de Ko ningin Julianastraat uit te breiden. De busmaatschappij BBA heeft gevraagd of het verbod uitgebreid kan worden vanaf nummer 13 tot aan de Simon Lindhoutstraat. De BBA rijdt met harmonicabussen en die hebben problemen met de verkeersheu vels, vooraan in de Koningin Juli anastraat. Die zijn bedoeld om het verkeer af te remmen, maar omdat direct erachter auto's wor den weggezet, kunnen de lange bussen de obstakels maar moeilijk passeren. Het gemeentebestuur zag de redelijkheid van dat argu ment in, maar vond het niet nodig om voor het hele stuk tot aan de Simon Lindhoutstraat een par keerverbod in te stellen. Het par keren wordt verboden vanaf de Koningin Julianastraat 9 tot aan het zijpad van nummer 7. Daar wordt een onderbroken gele streep getrokken. Bij het postkantoor in de Dalem- sestraat wordt, waar de huidige parkeerplaatsen verdwijnen, een parkeerplek voor invaliden ge maakt. Daar kunnen invaliden hun voertuig maximaal één uur kwijt. Jo Jansen heeft de donderdag de competitiewedstrijd van klaver- jasclub stad Tholen gewonnen met maar liefst 6028 punten. Cor Prince volgde op afstand met 5651 p. Wim v.d. Berge werd derde met 5367 p, Kees Leijdekkers vier de met 5064 p. en Leen Hage ein digde als vijfde met 4948 p. Veertien plattelandsvrouwen kwa men donderdag bij elkaar om te luisteren naar hoofdwijkverpleeg kundige Paulien Mul van de kruisvereniging rondom de Oosterschelde, die het een en an der kwam vertellen over de ge zondheidszorg 'van wieg tot graf'. Mevr. G. Hoogedeure opende de avond. Er werden eerst drie hoe den geshowd die waren gemaakt van afval. Ze dienden als voor beeld voor een avond in maart waarop de leden ook iets van afval kunnen maken. Er werd ook een werkstuk van de richelieu- techniek getoond waar de dames 24 maart mee aan de slag kunnen in Scherpenisse. Daarna kwam mevr. Mul aan het woord. Ze vertelde aan de hand van een overhead-projector over de organisatie van de kruisvereni ging. Na de pauze liet ze allerlei hulpmiddelen uit de zorgverlening zien zoals een prismabril, een ap paraat om te helpen bij het aan trekken van kousen en een stokje om dingen van de grond te pak ken. Allemaal dingen die handig en in de meeste gevallen noodza kelijk zijn om de dagelijkse gang van zaken door te laten gaan voor een zieke. Na een tweede pauze konden de dames vragen stellen en ze lieten die gelegenheid dan ook niet onbenut. De gemeente is niet van plan het trapveldje achter de Kreef tenstraat te verharden. Dat schrijft het gemeentebestuur aan Kees en Jaco Heijboer die via een handtekeningenactie gevraagd hadden om verharding. Kees en Jaco uit de Kreeftenstraat zagen het veldje steeds verder achteruit gaan. Vooral als het geregend had, was het onbespeelbaar. Sporen lie pen door het gras en plassen water bleven staan. De gemeente schrijft aan de jongens dat dat kwam doordat de drainagebuizen onder het veld verstopt waren geraakt. Inmiddels is dat weer verholpen en de grasmat zal nu niet zo snel meer onderlopen. Daarbij ligt het veldje in een wandelgebied en daarin past geen verhard veld, vinden burgemeester en wethou ders. Bovendien vinden ze het ver harden te duur. Een asfaltlaag aanleggen kost zo'n 135.000 gul den en dat heeft de gemeente niet, zegt het college. Het voetballen op gras is ook veiliger vindt de ge meente: "Ajax en Feijenoord voetballen toch ook niet op as falt?" De politie controleerde maandag en dinsdagavond op de Grindweg en Nieuwe Postweg automobi listen op alcoholgebruik. De actie was opgezet in verband met het carnaval. In totaal werden er 60 bestuurders gecontroleerd, maar er hoefde niemand te worden be keurd. Twee auto's die zondag en dinsdag geparkeerd stonden aan de Jonk heer van Vredenburchlaan en Ro sarium, kregen een bon onder de ruit omdat de voertuigen geen APK-sticker hadden. De wagen op de Van Vredenburchlaan bleek bovendien niet verzekerd te zijn. De jeugdclubs van de Hervormd Gereformeerde Jeugdbond (HGJB) zijn woensdag, in samen werking met de ZOA- vluchtelingenzorg, begonnen met het project 'De roep van de Ka ren'. De Karen vormen één van de volken van Birma die sinds de on afhankelijkheid van het land in 1948 onderdrukt worden. Hele dorpen zijn 'verhuisd' waarna de huizen werden platgebrand. Zo ontstond er een vluchtelin genstroom naar Thailand. De jongeren van de HGJB willen zich inzetten om deze mensen een beter bestaan te geven. De rege ring van Thailand erkent de Karen namelijk niet officieel als vluchte lingen en daardoor kan de Ver enigde Naties hen niet helpen. Ze zijn afhankelijk van particuliere hulp zoals van de HGJB en ZOA. Woensdag werd er, om meer be kend te raken met de Karen, een dia-klankbeeld vertoond waarna de jeugd aan de slag ging met het maken van tekeningen en poppen. Zo ontstonden er versieringen die zaterdag 26 maart, als het project met een verkoping in verenigings gebouw de Wingerd wordt af gesloten, worden opgehangen. Op die dag wordt er tussen twee uur en half vijf een verkoping ge houden. De clubs verkopen zelf gemaakte artikelen, koffie met cake en oliebollen. Daarnaast is er ook een rommelmarkt. Spullen daarvoor kunnen nog worden in geleverd bij de families Aarnoud- se aan de Kuipersdreef 10 en Melse aan de Bosstraat 50. Op de dag van de verkoping wordt er van 's morgens zeven tot 's middags vier uur een sponsorfietstocht ver reden door de jongeren. De clubs van de HGJB haalden al eerder geld op voor projecten door onder andere een sponsorloop, bloe menverkoop en schoenen poetsen. Jaap Hage, die de leiding over de actie van .de HGJB heeft, vertelt dat andere clubs al eens 24 uur gestept hebben en snorren en baarden hebben verkocht. Maar zover gaat de HGJB niet. Haar le den stappen op de fiets. Een 23-jarige man uit Baren- drecht is zondag bekeurd omdat hij zijn auto op de stoep had ge parkeerd. Een andere automobi list die zijn voertuig langs de gele streep in de Brugstraat wegzette, kreeg ook een bon van 50 gulden. Eerder werd op vrijdag in de Brugstraat een bestuurder be keurd voor hetzelfde feit. De dag daarvoor parkeerde een man zijn auto met aanhanger met de linker wielen op de stoep in de Gareelmakersdreef. Ook hij kreeg een boete van 50 gulden. In de Simon Lindhoutstraat kreeg een automobilist een bekeuring omdat zijn voertuig geen kente kenplaten had. En een andere bestuurder kreeg een bon omdat zijn auto geen APK-sticker had èn niet verzekerd was. De leiding van de welfare van het Rode Kruis organiseerde maan dag in zorgcentrum Ten Anker de jaarlijkse middag voor haar me dewerkers. Zaal de Klipper was goed gevuld toen coördinator mevr. L. van Burgh de medewer kers uit alle plaatsen op het eiland verwelkomde. Voorgaande jaren werd er een potje bingo gespeeld, maar nu was H. Elenbaas uitge nodigd om iets te vertellen over en dia's te laten zien van Tholen. Elenbaas had plaatjes van elke plek, dus iedereen kwam aan zijn trekken. Mevr. Hendrikse- Everaers leverde een bijdrage in dialect. Alle aanwezigen werden voor hun inzet beloond met een cadeautje. Een 48-jarige bewoner van de Ma ria van Vlaanderenstraat kwam vrijdagavond tot de ontdekking dat er twee diepe krassen in zijn auto zaten. Het moet, volgens de eigenaar, gebeurd zijn tussen ze ven en acht uur. De krassen op het voor- en achterspatbord zijn zo diep dat het blanke metaal te zien is. De jongens en meisjes van de Ne derlandse Hervormde 'zondags school De Ranken kwamen donderdagavond op bezoek in Ten Anker. Zaal de Klipper zat hele maal vol, want niet alleen bewo ners en vrijwilligers, maar ook de ouders van de jeugd kwamen kij ken. Angeliena Wetsema van de evenementencommissie heette iedereen welkom. Marleen Ruijs- scher sprak namens de zondags school en voorzitter J. van Zielst ging voor in gebed. Het was een avond vol zang waarbij ook het publiek af en toe meezong met be kende liederen als 'Daar ruist langs de wolken' en 'Scheepken onder Jezus' hoede'. J. Bos bege leidde de zang op het orgel. De aanwezigen luisterden aandachtig naar gedichten van kinderen uit groep 2 en 3 die aansloten bij de tekst uit Mattheus 8 die werd gele zen door Anja Agterdenbos. Mar leen Ruijsscher vertelde daarna het verhaal van de storm op het meer. Vooral van het laatste lied 'Stilte over alle landen' genoten veel mensen uit het publiek. Dia na Baaij las nog een gedicht en de avond werd besloten met gebed door mevr. Ruijsscher. Het was de eerste keer dat de zondagsschool zo naar buiten trad. Voorzitter Van Zielst noemde het 'een dank baar gebeuren'. Ds. A.J. Gunst van de Gerefor meerde Gemeente heeft een be roep ontvangen van de gemeente in Hoogeveen. Vrijdagavond 25 februari houdt de Oud-Vossemeerse muziekvere niging (OVM) haar jaarconcert om acht uur in de Vossenkuil. Het programma belooft een gevarieer de avond met muziek van onder meer Abba, Lionel Richie en me- lodiën uit de film Twins. Daar naast komen ook de klassiekere werken aan bod waaronder diver se marsen zoals het slotstuk 'Pan- dorama' dat gespeeld wordt door tamboers en fanfare samen. Het tamboerkorps brengt ritmes uit onder meer Schotland en Zuid- Amerika en de majorettes voeren dansen op. Na de uitvoering is er nog een loterij en de band Survi val speelt dansmuziek. Ondanks de kou was er zondag veel belangstelling voor de jeugd dienst in de Nederlandse Her vormde kerk. In zijn preek over het thema 'Doorgeven' betrok ds. D.A. Snijder nadrukkelijk de teksten van de vier liederen die het jeugdkoor Polyhymnia zong. Or ganist J. Bos en de trompettisten M. Vos en P. Ridderhof begeleid den de samenzang. Els Bolier las de geloofsbelijdenis, en de schrift lezingen werden verzorgd door Ja- comien en Carolien Krijger en Peter Roggeband. De collecte werd gehouden door Ilona van Poortvliet, Piet Fase, Jasper Brecht en Corné van Halum. De kinderen van de Sint- Anthoniusschool vierden vrijdag carnaval onder het toeziend oog van prins Kedööze d'n Jiste, de nar en pliesie Witte van carnavals vereniging De Vlooientrappers. Het motto van dit jaar 'Je bin toch nie mènseschoef' werd in stukjes uitgebeeld. Aan het eind van de middag reikten prins en nar de prijzen uit voor het beste motto en de beste dans of play- back-act. Met snoep en limonade werd de gezellige middag afgeslo ten en de vakantie kon beginnen. Prins Kedööze nodigde de leer krachten van buiten Grööt Pesööt uit om de volgende dag naar de kinderoptocht te komen kijken. De provincie heeft 110 vierkante meter berm, langs de provinciale weg van Tholen naar Sint- Philipsland, voor 1000 gulden ver kocht aan een inwoner die er een erf en tuin aan wil leggen. Uitslagen De Treffers: K. Hommel-J. Burgers 7,16-10, D. van Driel-P. de Leeuw 10-6,27, J. Etienne-H. Hommel 10-6,08, B. den Hollander-M. Hendrikse 10-4, L. van Wezel-P. de Leeuw 9,16-10. Hoogste serie (16 car.) J. Burgers, kortste partij (19 brt.) en beste moyenne (2,63) J. Etienne. Aan de Cornelis Frankenstraat is de telefooncel tegenover de Servi ce Super door vandalen onder handen genomen. Het instructie bord werd vernield. Op de Hiksedijk, waar de bomen gerooid worden, ging donderdag iemand er met kaphout vandoor. Aan de hand van het autokente ken, dat door voorbijgangers was genoteerd, spoorde de politie de dader op. Het bleek te gaan om een man uit Brabant. Een 26-jarige man werd vrijdag ochtend om half zeven op de Krabbenkreekweg aangehouden omdat zijn brommer geen licht had en erg veel lawaai maakte. Bovendien bleek de tweewieler al sinds 1989 niet meer verzekerd te zijn. Hij werd meegenomen voor een technisch onderzoek waaruit bleek dat het ding 119 decibel ge luid produceerde. Dat is veel meer dan de toegestane 102 decibel. Volgens de politie lijkt de over schrijding klein, maar neemt de geluidsoverlast sneller toe dan het aantal decibellen groter wordt. In de Cornelis Frankenstraat is een automobilist bekeurd omdat hij geen gordel droeg. Christelijk gemengd zangkoor VZOS houdt zaterdag 26 februari een zangavond in de Nederlandse Hervormde kerk ter ere van haar 55-jarig bestaan. Aan de avond, die om half acht begint, werkt ook het christelijk Thools man nenkoor Rehoboth mee. VZOS staat onder leiding van Rinus van Gorsel en wordt begeleid door de organisten Lian Gebraad en Jo- han van Broekhoven. Rijk J. Rijk- se leidt Rehoboth dat wordt begeleid door organist Bram Bout. Tenor solist is Johan Baaij. De EHBO-afdeling houdt maan dag om acht uur in de Wellevaete een oefenavond voor de EHBO- Advertentie I.M. kring Tholen/Sint-Philipsland. Alle belangstellenden kunnen ko men kijken naar een viertal onge vallen gespeeld door lotusslachtoffers. Een nieuw initiatief van de Her vormde Gemeente, een contact middag voor ouderen, is goed aangeslagen. Woensdagmiddag waren een vijftigtal belangstellen den aanwezig in het verenigings gebouw aan de Ring, waar emeritus predikant ds. C.A. Kore- vaar uit Rotterdam een boeiende spreker was. Alle hervormden vanaf 65 jaar hadden voor deze bijeenkomst een uitnodiging ge kregen. De bedoeling is om elke maand zo'n contactmiddag te houden. Mensen die moeilijk ter been zijn, worden met de auto ge haald en thuisgebracht. Initiatief nemers zijn de echtparen P. Ketting, ds. W.C. Meeuse, J. Over- beeke en J. Wesdorp. Een 17-jarige jongen uit Sint- Maartensdijk deed bij de politie aangifte van mishandeling. Dat zou in de nacht van zaterdag op zondag zijn gebeurd op de Molen dijk. De jongen kreeg een paar klappen van andere uitgaanders. De politie stelde een onderzoek in en kwam tot de conclusie dat de aangever zelf de aanleiding was voor de schermutseling. En om dat er ook geen verwondingen te zien waren, nam de politie geen aangifte op. De Gereformeerde Gemeente heeft een beroep uitgebracht op ds. G.M. de Leeuw uit Barneveld. Voetbalvereniging WHS heeft za terdag 3600 oliebollen gebakken en ook allemaal verkocht, 's Mor gens om vijf uur gingen de eerste in de olie. De smaak was goed en de tijd ontbrak om nog meer bol len te bakken. Daardoor moesten een aantal straten bij de huis-aan- huis verkoop door A- en BC- junioren worden overgeslagen. De activiteitencommissie kijkt terug op een geslaagde dag. Het volgen de programma is vrijdag 25 fe bruari: de kaartavond in de kantine om acht uur. Met petoe- ten, jokeren en klaverjassen zijn dan leuke prijzen te winnen. Elke liefhebber mag meedoen. De toneelgroep Domburg verzorgt zaterdag vanaf acht uur de tradi tionele toneelavond in dorpshuis de Stove. Daar wordt dan het blijspel 'De valse noot' opge voerd. Het stuk gaat over zangver eniging 'Uit volle borst' die 50 jaar bestaat. Voor de jubileumuit voering moet er nog veel ingestu deerd worden. Dat gebeurt onder leiding van Cecilia Remi-Fasol die sinds een jaar dirigente is van Uit volle borst. Tine van Tutten is daar niet blij mee. Zij is hoofd sponsor en medeoprichtster van het koor en eigenaresse van buurt- supermarkt 't Middelpunt van de buurt'. Ze probeert het de dirigen te dan ook op allerlei manieren onmogelijk te maken om een geslaagde uitvoering te geven. Het één en ander tot ongenoegen van voorzitter Bram Vermeulen en se cretaris Jan Willem Goemogge. In de Hervormde Gemeente zijn A.W. Rijnberg en L.K. Priem ge kozen tot respectievelijk diaken en ouderling. Dinsdag 22 februari wordt er voor de zending oud papier opge haald. adv. I.M. Jettie Suykerbuyk zal kleuter leidster Janet Brouwer opvolgen bij de openbare basisschool de Schalm. Zij is nu nog werkzaam in groep 3 van de Oosterschelde- school in Scherpenisse. Mevr. Brouwer is na haar zwanger schapsverlof gestopt; ze heeft vijf tien jaar op de Schalm gewerkt. Marijke Schenk uit Oud- Vossemeer en Ilze Hopmans uit Halsteren hebben voor haar waar genomen. De eerste neemt de taak van Jettie Suykerbuyk op de Oosterscheldeschool over en blijft daarnaast nog één dag per week directeur C.G. van den Hoek ver vangen. Mevr. Hopmans blijft vrijdag nog voor de kleuters om dat mevr. Suykerbuyk van de ge meente geen volledige baan bij de Schalm kreeg, maar slechts 32 uren. De zangvereniging Met Hart en Stem zingt vrijdagavond 25 fe bruari om acht uur voor de luiste raars van de kerktelefoon. De liederen die de zangers ten gehore brengen zijn: Blijf bij mij Heer, Mijn Herder is de Heere God, Heer ik kom tot U, Psalm 8, Psalm 119 en Psalm 150. Mevr. A. Koetsier won vrijdag de inhaalwedstrijd van klaverjasvere- niging De Pendelaars met 5114 punten. Zij staat nu op een derde plaats in het algemeen klassement met 55.472 p. Eerste staat R. Koetsier met 56.035 p, tweede M. Kwaak met 55.592 p, vierde A. Arts met 55.045 p. en L. Kamp man staat op de vijfde plaats met 55.028 p. De uitslag van de wedstrijd van vrijdag is: 1 mevr. A. Koetsier 5114 p; 2 C. Moeliker 5052 p; 3 J. van Gorsel 5036 p; 4 J. van Zetten 4958 p; 5 Christiaan 4890 p; 6 P. Bazen 4814 p; 7 J. van der Werf 4770 p; 8 M. den Haan 4729 p; 9 L. Kampman 4687 p; 10 mevr. M. Bronmans 45]^ p; 11 mevr. R. Waasdorp 4516 p; 12 K. Waasdorp 4460 p; 13 R. Koetsier 4394 p; 14 P. van Bloppoel 4173 p; 15 A. Arts 3954 p; 16 M. Kwaak 3804 p; 17 B. Lindhout 3726 p. In de strijd om de marsenprijs leidt R. Koetsier met 18 marsen. Hij wordt gevolgd door J. van de Hoek en J. van Gorsel met 15 marsen en Christiaan en L. Kampman met 13 marsen. Een 13-jarige Scherpenissenaar werd dinsdag aangehouden op de Muyeweg, waar hij op een brom mer reed. Bovendien bleek het rij wiel technisch niet in orde te zijn. Het was onverzekerd, had geen remlicht, gele plaat en uitlaat. De tweewieler had wél een gladde band. De bestuurder van een auto werd op de Schakelweg bekeurd omdat het voertuig geen APK-sticker en verzekering had. Vandalen namen donderdag een telefooncel aan de Haven onder handen. De behuizing werd totaal vernield. De kerkeraad van de Gerefor meerde Gemeente is uitgebreid met ouderling M.J. Klippel en di aken Abr. Bazen, die zondag door ds. J. Beens zijn bevestigd. Met grote meerderheid van stemmen waren zij door de ledenvergade ring gekozen. De periodiek aftre dende ouderlingen J.W. Duvekot en N. Rijstenbil en de diaken C. Andriesse en W. Heijboer werden herbenoemd en zondag ook be vestigd. De politie kreeg zondagavond om elf uur een melding van een auto die met pech in de berm langs de Poortvlietsedijk stond. De politie vroeg of de auto naar een parkeer plaats kon worden gebracht. Dat gebeurde, maar later bleken alle ramen uit de wagen te zijn gesla gen en ook was de radio gestolen. ZIE VERDER PAG. 11 Zondag 20 februari en biddag THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Dijk, (H.D.). 18.30 u. ds. Van Bruggen, Sta venisse. wo 9.30 u. ds. Van Dijk. 19 u. ds. Van Eckeveld, Sint- Philipsland. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Monshouwer, Bergen op Zoom. wo 19 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. v.d. Sar. 17 u. ds. De Jong. wo 10 u. ds. D.e Kok. 19 u. ds. De Buck. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Boogaard, wo 10 u. ds. Van Ek. 18.30 u. ds. Boogaard. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. Gunst. 14.30 leesdienst. wo 10 en 19 u. ds. Gunst. 14.30 u. leesdienst. NED. PROT. BOND 10.45 u. ds. Peters. R.K. KERK za 19 u. H. Mis. zo 11.30 u. H. Mis. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.D.) en 18.30 u. ds. Snijder. wo 9.30 en 19 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. dhr. Hordijk, Nieuwendijk. wo 19 u. ds. De Jong, Dinteloord. CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Boogaard. 18.30 u. leesdienst. wo 10 en 14.30 u. ds. Boogaard. 18.30 u. ds. Van Ek. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. R.K. KERK za 17.30 u. H. Mis. zo 9.30 u. H. Mis. SINT ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Meeuse. wo 10 u. ds. Meeuse. 19 u. ds. Egas, Poortvliet. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30, 14 en 18 u. ds. Van Stui- venberg. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. wo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Bruggen. 18 u. ds. Van Dijk, Tholen. wo 10 u. ds. Den Toom, Som- melsdijk. 19 u. ds. Ruijgrok, Middelharnis. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u.leesdienst. wo 9.30 en 14 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Klok, Kinderdijk. SINT MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. dhr. Groen, Som- melsdijk. wo 9.30 ds. v.d. Berg, Nieuw- Lekkerland. 14.30 u. kand. v.d. Sleen, Scher penisse. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. kand. Reinders, Leerdam. 19 u. ds. De Goei. wo 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u.leesdienst. wo 9.30 u. ds. Klok, Kinderdijk. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Egas, (H.D.). 14.30 u. ds. Van Eckeveld, Sint- Philipsland. Het echtpaar Den Ouden in de bloemen, met rechts directeur Stoter van Delta Nutsbedrijven. Op de achtergrond P. en J. Dekker van het Sint-Annalandse autobedrijf. wo 9.30 en 19 u. ds. Oosten, Sint- Anthoniepolder. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Beens. 14 u. leesdienst. wo 9.30, 14 en 18.30 u. ds. Beens. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Eckeveld, Sint- Philipsland. 18 u. ds. Egas. wo 10 u. ds. Egas 19 u. ds. Meeuse, Sint-Annaland. GEREF. KERK lOu. ds. De Buck. 14.30 u. ds. De Goei, Sint- Maartensdijk. wo 10 u. ds. De Buck. 19 u. ds. Van Dijke, Oostkapelle. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10, 14.30 en 18.30 u. ds. Hon- koop, Wageningen. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Holten, Ridderkerk. 17 u. ds. Van der Meiden, Den Haag. wo 9.30 u. ds. Van Eckeveld. 19 u. ds. Van Dijk, Tholen. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. vr 18/2 14.15 u. ds. Gunst, huwe- lijksbev. wo 9.30, 14.30 en 18 u. ds. Karens, Opheusden. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30, 14.30 en 18.30 u. ds. A.P. van der Meer, Krimpen a/d IJssel. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Meijer, Rotterdam. 15 u. nog onbekend. wo 19 u. ds. Van Duinen, Etten-Leur. Zaterdag 19 en zondag 20 fe bruari. Tholen, Poortvliet, Oud- Vossemeer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Bakkerus, Tholen, tel. 01660-2350. Biddag: dr. Mellema, Tholen, tel. 01660-2377. St. Maartensdijk, St. Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Panis, Sint-Maartensdijk, tel. 01666-2400. Biddag: dr. Janssen, Sint- Maartensdijk, tel. 01666-4126. St.Philipsland en Nieuw- Vossemeer: dr. Van Doesburg, Sint- Philipsland, 01677-2500. Biddag: dr. Van Doesburg voor Sint-Philipsland, tel. 01677-2500. TANDHEELKUNDIGE HULP Tandarts Van Doesburg, Halste ren, 01641-84166. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poort vliet za. 8.30-9 u„ tel. 01666-2596 WIJKVERPLEGING Tel. 01100-51177 KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Oosterschelde, dag en nacht be- reikb. tel. 01100-49222; inschrijf- bur. ma t/m vr tel. 01100-49249. ST. HOMECARE ZEELAND Tel. 01100-32924 CENTRUM THUISZORG Alg. maatsch. werk, gezinsverzor ging en informatie-advieswerk, dag. 8.15-17 u., Dr. Tazelaarstr. 1, St. Maartensdijk, tel. 01666-3577. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tholen, elke wo. 10-11.30 u. Af spraak maken 01184-18395 PATIËNTEN VER. Advies- en informatielijn NPV Tholen 01660-3727 en 01666-4303; St. Philipsland 01677-2342 of 2496 PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 uur, tel. 01100-49389 CONSULT. ALG EN DRUGS Afspraken tel. 01100-49480 TELEFON. HULPDIENST Tel. 01180-15551 d/n, 01180-36251 (chr.); kindertel. 01180-38080 of 01650-56600 KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 01180-28800 MAATSCHAPPELIJK WERK Voor hulp alg. maatschappelijk werk buiten kantooruren (noodsi tuaties) tel. 01100-31555 LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwanger schap, 033-620244 BLIJF VAN M'N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 01184-14645 KINDEROPVANG Coördinatrice M. Francke, tel. 01660-4574 STORINGEN ENERGIE Tel. 01180-38888 HOOGWATERSTANDEN Donderdag 17 t/m vrijdag 25 feb. donderdag 17 vrijdag 18 zaterdag 19 zondag 20 maandag 21 dinsdag 22 woensdag 23 donderdag 24 vrijdag 25 7.17 7.47 8.32 9.37 11.12 12.32 1.07 2.02 2.57 19.37 20.12 21.02 22.12 23.52 13.37 14.32 15.17 vr 18/2 18.49 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minu ten later. Voor gecorrigeerde getij verwachtingen bel 06-91122353 (niet gratis). Bij garage Dekker aan de Spuistraat in Sint-Annaland werd vorige week het echtpaar Den Ou den in de bloemen gezet. Maar dat niet alleen. Ze kregen er van directeur P. Stoter (rechts) van Delta Nutsbedrijven de sleutels van een splinternieuwe auto, een VW Golf Ecomatic. De Sint- Annalanders wonnen die in de na tionale spaarlampenactie. In no vember was op televisie te zien, hoe de heer Den Ouden in Viola's Volt Show de gelukkige was. Drie maanden later heeft hij de prijs nu ook echt in zijn bezit. Stoter was ermee ingenomen, dat de winnaar in het verzorgingsgebied van Delta Nutsbedrijven woont. De auto is door verschillende snufjes energiezuinig. Voor storingen in uw installaties zowel elektra, gas, c.v. en water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 01662-2650 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 2