A. Kousemaker aan kop bij Eendracht Binnenkort duidelijkheid over toekomst Thoolse brandweer Molenhoek wordt ruim van opzet VU 40%-50%-60% Toby Hage moet punt laten liggen Wisselende resultaten heren AVC Emergo-F behaalt als enige winst Strijd om provinciale turntitels Zelfvertrouwen Noad 2 gestegen Streekrijders niet in finale indoor Zeeland Dressuurproef in Hoeven Resultaten van onderzoek naar reorganisatie komen eraan Verbetering van sportveld/-banen in St. Annaland Speelmansplaat nieuw thuis hondensportclub OPRUIMING PFAFF NAAIMACHINES 100,- tot 300,- VOORDEEL! K E N Verrassende overwinningen teams G.E.l en Stavenisse V= <CÏ/9" EERLIJKE KORTING!! KOM KIJKEN SLA UW SLAG Donderdag 27 januari 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 André Kousemaker uit Tholen leidt het klassement van groep A bij de clubcompetitie van damclub De Eendracht. In groep B staat Cees Droogers uit Oud- Vóssemeer aan kop. Droogers ongeslagen Motorsport Volleybal De vrijwillige brandweer in de gemeente Tholen telt volgend jaar, als Sint-Philipsland erbij is gekomen, ongeveer 80 mensen. Een reorganisatie-onderzoek, waarvan de resultaten binnen een maand verwacht worden, moet duidelijkheid geven over de toekomstige structuur van de Thoolse brandweer. Beroepskrachten Kat Korfbal Waterrijke woonwijk met 72 huizen Tussen de Touwslagersdreef en de Gemaalweg in Tho len wil de gemeente het nieuwe uitbreidingsplan Mo lenhoek gaan ontwikkelen. Een waterrijke, ruim opgezette woonwijk met 72 woningen. Bruggen PFAFF specialist Ruime winst Setalland en Internationals OCCASIONS MET VOLLEDIGE GARANTIE IEDERE DAG NIEUWE AANBIEDINGEN OP=OP OP=OP OP=OP ALLE PLEET 50% KORTING Dit seizoen zijn de deelnemers aan de seniorencompetitie ver deeld in twee groepen. Groep A speelt om het algemene kam pioenschap en groep B om het B- kampioenschap. De winnaar van groep B promoveert naar groep A. In beide groepen wordt een dub bele ronde gespeeld. De grote af wezige bij de wedstrijden is topspeler Toby Hage. Door zijn drukke programma kon hij niet meedoen aan het kampioenschap. André Kousemaker staat boven aan in groep A met slechts één punt verlies tegen de Sint- Annalander Henk Gunter die de titel verdedigt. In zijn overige par tijen versloeg Kousemaker zijn te genstanders met sterk spel. Maar ook voorzitter Stef Baerends en Ronnie Gunter dingen naar de eerste plaats. De tussenstand in groep A is: 1 A. Kousemaker met 11 punten uit 6 wedstrijden, 2 H. Gunter 7 uit 5, 3 S. Baerends 5 uit 5, 4 R. Gunter 3 uit 3, 5 A. Boogerd 3 uit 4, 6 S. Schot 1 uit 4, 7 P.C. van de Velde 0 uit 3. In groep B staat Cees Droogers er het beste voor. In vier wedstrijden liet hij geen enkele partij glippen. Hij behaalde onder andere een belangrijke zege op één van zijn grootste concurrenten, Rombout Kousemaker. Een andere kansheb ber is Hans van Akkeren die ech ter al twee remises incasseerde. De middenmoot wordt gevormd door Eric van Gorsel en Christian Binkhorst. In de staart van het klassement staan Joyce de Vos, Mathijs Binkhorst en Ching Hei Chong. De laatste twee spelen dit jaar voor het eerst mee bij de seni oren. De stand in groep B is: 1 C. Droo gers 8 uit 4, 2 R. Kousemaker 7 uit 5, 3 H. van Akkeren 6 uit 4, 4 E. van Gorsel 6 uit 5, 5 C. Binkhorst 5 uit 4, 6 M. Binkhorst 2 uit 5, 7 J. de Vos 1 uit 3, 8 C.H. Chong 1 uit 6. De reserves van Noad behaalden tegen Alliance 3 de vierde achter eenvolgende overwinning in de competitie. Het zelfvertrouwen in de ploeg is de afgelopen weken dan ook flink gestegen. Leider Cenny Reijngoudt beschikte bijna over zijn hele selectie. Het derde elftal van Alliance bood duidelijk meer tegenstand dan eerder Alliance 2. Noad opende de score door Reynie Reijngoudt die een mooie combi natie bekroonde: 1-0. Maar de Roosendaalse ploeg kwam al snel weer langszij: 1-1. Nog voor rust liepen de Sint-Philipslanders weer uit: 2-1. In de tweede helft kreeg Noad al snel een kans. Een terugspeelbal van Alliance ging over de keeper heen en topscorer Ozan Demir bracht de stand op 3-1. Door nog een doelpunt van Demir en één van Ronnie v.d. Ree bouwde Noad de voorsprong uit tot 5-1. Negen Thoolse motorcrossers kwa men vrijdag en zaterdag in Goes in ac tie tijdens de tweede indoor motorcross Zeeland. Op de eerste dag plaatste Jamy Mul lens zich rechtstreeks voor de halve fi nale, terwijl Joey Moerland dat via een herkansing eveneens deed. In die halve finale finishten ze respectievelijk als twaalfde en tiende. Zaterdag reden ze opnieuw tot in de halve finale, waar Joey achtste werd en Jamy negende. Ondanks het missen van de finale wa ren beiden tevreden met dit resultaat. Kevin v.d. Hoek kwam twee keer in ac tie en klasseerde zich na een verstan dig gereden cross op de veertiende plaats. De 80cc-klasse telde 38 deelne mers. Ook zaterdag werd v.d. Hoek, opnieuw na een herkansing, veertien de. Daarmee viel hij buiten de finale, die volledig door Belgische crossers werd beheerst. De andere Thoolse deelnemers waren Kees en Frans Stouten, Patrick Potter, Sjaak en Anco Fase en Richard Hartog. De Thoolse dammer Toby Hage moest zaterdag in de strijd om het Zeeuws kampioenschap voor het eerst een punt laten gaan. In 's Gravenpolder trof hij Erwin Ha mers die, net als Toby, bij PWG speelt. De partij bleef tot het laat ste moment spannend. Hamers werd aanvankelijk in het nauw ge dreven door de omsingelingstac tiek van de Tholenaar, maar toen de tijd begon te dringen, wist Ha mers er toch remise uit te slepen. Daardoor is> de afstand in het klassement tussen Toby en zijn naaste concurrent Johnny de Leeuw na acht ronden geslonken tot één punt in het voordeel van Toby Hage. Peter Schunselaar en Arjo Kouse maker bleven ook in remise ste ken. Daardoor staat Kousemaker nu op een negende plaats. Bij de junioren zijn de kansen voor Rombout Kousemaker erg klein. Hij verloor van Dominique de Rooij en staat nu op de derde plaats zonder punten. De Thoolse damclub De Een dracht ruikt, net als Toby Hage, de Zeeuwse damtitel. In de achtste ronde van de clubcompetitie ver loor het tweede team van Lamme- renburg met 7-9. Het eerste achttal staat nu met elf punten op een tweede plaats, vlak achter ADC uit Aagtekerke die twaalf punten heeft. Tholen ontvangt de koploperin de negende ronde en dan zal de beslissing moeten val len. Alleen door te winnen wordt De Eendracht kampioen. De Eendracht 2 had tegen Lam- merenburg geen geluk. Alleen C. Droogers won zijn partij tegen J. Koppejan. R. Gunter, A.J. Slager, J. v.d. Velde, J. den Braber en S. Schot speelden allemaal remise. P.C. v.d. Velde en W. Drenth ver loren hun wedstrijd. In Hoeven werden zaterdag dressuur- proeven voor paarden en pony's verre den. Eendrachtruiters Suzanne Reinerman en Mariska Vermaas deden hieraan mee. Suzanne Reinerman kwam uit in de klasse Ml. Met haar pony Billy haalde ze 113 punten. Bij de paarden in klasse Ml reed Mariska Vermaas met Radetha 107 punten bij elkaar. De herenteams van AVC '87 haalden dit weekeinde wisselende resultaten. AVC 1 bleef op 2-2 steken in de uit wedstrijd tegen Olympus 1. AVC 2 won echter overtuigend met 0-3 van thuisploeg Leto Print 9. Vat 2 versloeg op eigen terrein AVC 4 met 3-0. Siblo- co 4 pakte de winst op AVC 3 met 3-1. Ook bij de dames wisselde het succes. AVC 2 verloor van Sibloco 4 met 3-0, maar het vierde team van AVC ver sloeg Olympus 2 in een uitwedstrijd met 0-3 (setstanden 7-15, 10-15, 3-15). Bij de jeugd gemengd moest AVC 7 het laten afweten tegen Tobec 3: 3-0. AVC 8 kwam tegen Vat 4 net niet ver der dan 2-2 (setstanden 15-3, 10-15, 3-15, 16-14). Programma 29 januari: Heren AVC 1-Meilust 1 16.45 u., AVC 2-Brevok 5 14.45 u., AVC 4-Voverdi 1 16.45 u., AVC 5-Voko 3 13.15 u. en AVC 5-Leto Print 15 14.45 u., AVC 6-Meilust 3 14.45 u. Dames AVC 1-Leto Print 5 16.45 u., Jola Olympus 3-AVC 2, AVC 5-Sibloco 6 13.15 u. Jeugd gemengd: AVC 7-CSS 4 13.15 u., AVC 8-Olympus 4 10.15 u. 31 januari: Heren AVC 3-Leto Print 12 21.15 u. Dames: AVC 3-Leto Print 8 21.15 u., AVC 4-Diomedon 1 21.15 u. Alle thuiswedstrijden worden in sport hal Meulvliet in Tholen gespeeld, be halve AVC 8-Olympus 4 in Haestinge te Sint-Maartensdijk. Lemson en Riedijk van hel brandweerkorps Stavenisse en Nieuwenhuijzen van het brandweerkorps Tholen met hun onderscheiding en oorkonde. Hoewel er op Tholen vier brand weerkorpsen zijn (Tholen, Sint- Maartensdijk, Stavenisse en Sint- Annaland) benadrukte burge meester H.A. van der Munnik vrijdagavond in De Stove te Stave nisse dat die afdelingen niet op zichzelf staan, maar één brand weer vormen. Hij sprak op de jaarlijkse brandweeravond, die voor de tiende keer werd gehou den. "Het is goed om in een in formele sfeer met elkaar kennis te maken", aldus de burgemeester. Kijkend naar de toekomst noem de hij niet alleen de komst van het Sint-Philipslandse korps, maar keek meer naar het regionale ver band. Nu het streekgewest weste lijk Noord-Brabant samengaat met het stadsgewest Breda, komt de samenwerking van beide Zeeuwse brandweerkorpsen met eerstgenoemd gewest aan de orde. Het contract loopt tot I januari 1997. "Moeten we bij Brabant blijven, of naar Zeeland gaan?" zei Van der Munnik. Het gemeen tebestuur voert momenteel besprekingen over deze zaak. Daarbij speelt een rol dat de mi nister van binnenlandse zaken waarschijnlijk geen ontheffingen meer zal verlenen. Tholen en Sint- Philipsland behoren formeel tot de brandweerregio Zeeland. "Je zult tot één gewest moeten beho ren. De ontwikkelingen staan niet stil en het gemeentebestuur moet dan ook regelmatig keuzes ma ken." In de aanbiedingsbrief bij de ge meentebegroting schrijft het ge meentebestuur, dat de druk op de vrijwilligers toeneemt door de steeds hogere opleidingseisen die aan hen gesteld worden. Tot nu toe laten vrijwilligers zich daar door niet afschrikken, maar voor de toekomst moet dat afgewacht worden. Een andere zorg is de ver dere professionalisering van het regiokorps. Samen met het ver schuiven van taken kan dit voor de betrokken gemeenten een kostenstijging betekenen waarop men ook nog eens minder greep krijgt. Het aanstellen van beroepskrach ten voor kaderfuncties binnen de brandweer verdient in de ogen van de minister de voorkeur. Gemeen telijk brandweercommandant L.T. Steenpoorte merkt op, dat dit voor de gemeente behoorlijke fi nanciële consequenties zou heb ben. In het reorganisatierapport wordt hierop ingegaan. De brand- weertaak komt volledig voor reke ning van de gemeente. Volgens de begroting kost het Tholen dit jaar bijna 227.000 gulden, terwijl Sint- Philipsland er ruim 42.000 gulden voor uittrekt. De brandweer heeft het afgelopen jaar goed gefunctioneerd, zei Van der Munnik in zijn praatje in De Stove. "Het geeft de burgers en het gemeentebestuur een gevoel van veiligheid." De burgemeester sprak er zijn waardering over uit dat vrijwilligers bereid blijven om theoretische en praktische cursus sen te volgen. Hij reikte drie di ploma's uit: dat voor brandmeester aan J. Nieuwen huijzen uit Tholen, hoofd brand wacht aan A. Gakeer uit Tholen en brandwacht eerste klas aan J. Elenbaas uit Sint-Annaland. Ver der was het diploma brandwacht nog behaald door L. de Witte - wegens ziekte afwezig - en A. Fase (via zijn werkgever), beiden uit Sint-Annaland. Drie vrijwilligers kregen een brandweerkruis op gespeld: C. Lemson en A. Riedijk uit Stavenisse voor 25 jaar dienst en J. Nieuwenhuijzen voor 12'A jaar dienst. De vier Thoolse korpsen kwamen in 1993 totaal 57 keer in actie, be duidend minder dan de 70 keer Burgemeester en wethouders heb ben ingestemd met de verbetering van het eerste hoofdvoetbalveld en vervanging van de toplaag van twee tennisbanen in St. Anna land. De tennisclub krijgt boven dien een automatische beregeningsinstallatie. De com missie openbare werken heeft po sitief advies uitgebracht, behalve SGP-raadslid M.J. Klippel, die om principiële redenen bezwaren heeft tegen het gebruik van deze gemeentelijke voorziening op zon dag. Het F-team van Emergo was dit week einde het enige dat zijn wedstrijd niet verloor. Vios F1 uit Willemstad moest met 0-3 het onderspit delven. Marita Daams scoorde twee keer en Carlo van Dienst zette één doelpunt. De straf- worpen eindigden in 3-15 voor de Thoolse ploeg. De overige teams van Emergo gingen ten onder. Emergo 1 speelde thuis tegen Good Luck 2 uit Middelhamis. In de eerste helft had de Thoolse ploeg de wed strijd goed in handen en bleef steeds een paar doelpunten voor. Maar een inzinking in het spel van de Emergo- spelers zorgde er in de tweede helft voor dat Good Luck de leiding over nam. In het laatste kwartier probeerde Emergo nog langszij te komen, maar bij het eindsignaal stond het 15-16 voor de tegenstander. Marco v.d. Hoek en Daaf de Rijke scoorden ieder vier keer voor Emergo, Dicky v.d. Lin den drie keer, Jan Duine twee maal en Erwin Stapel en Renate Breure elk één keer. Het tweede team van Emergo verging het niet veel beter in de thuiswedstrijd tegen VIOS 3 uit Numansdorp. De Thoolse club speelde goed en kreeg veel kansen, maar zoals vaker bij dit team werden de mogelijkheden niet goed afgemaakt. Veel worpen eindig den op of naast de korf. De opge bouwde voorsprong ging dan ook verloren en VIOS won met 5-8. Aan Thoolse zijde scoorden Kees Klomps en Jasper v.d. Linden twee keer en In- grid Klomps maakte de vijf vol. Emergo B moest de winst aan koplo per DSO BI laten. Jaco Rip, Patricia Scherpenisse en Marjanne en Annelies Rombouts zetten ieder één doelpunt in de wedstrijd die met 4-6 verloren werd. Het D-team van Emergo liet zich com pleet overrompelen door het thuisspe- lende DSO Dl. De Klundertse ploeg won dan ook met 4-0. Programma 29 januari: Juliana B2-Emergo B, Oranje Zwart F- Emergo F. De hondensportvereniging In structiegroep Tholen heeft een de finitief onderkomen gevonden. Het bestuur huurt een deel van het recreatieterrein de Speel mansplaten aan de Oesterdam. Zaterdag al zullen de eigendom men van de vereniging naar het nieuwe terrein overgebracht worden. Instructiegroep Tholen maakte tot nu toe gebruik van een wei van de familie Jansen op het in dustrieterrein Slabbecoornpolder. Met dit tijdelijke trainingsveld kon de club in ieder geval uit de voeten. 'Het gaf ons een kans van bestaan', schrijft het bestuur in een brief aan de leden. Men bleef zoeken naar een vaste stek en daarover is nu overeenstemming bereikt met de directie van de Speelmansplaten. De springschut- tingen en de stacaravan die als on derdak dienst doet zullen worden overgebracht en opgeknapt. De vereniging heeft inmiddels de nodige activiteiten gepland. Op 26 maart vinden de eerste tentamens plaats. Tegen de zomer zal voor de gevorderden het VZH-examen (verkeerszekere hond) plaatsvin den en na de zomer het UV- examen (uithoudingsvermogen). Daarnaast wordt gedacht aan een sport- en speldag, een kampi- oensclubmatch en een dropping. van 1992. Met name de brandweer van Tholen-stad had minder werk, maar het korps van Sint- Maartensdijk juist meer. Per korps was het aantal uitrukken: Tholen 30, Sint-Maartensdijk 25, Sint-Annaland 18 en Stavenisse 5. Zestien keer werkten twee korpsen samen. Bij het dodelijk auto ongeluk op 27 mei op de Oudvos- semeersedijk traden drie korpsen op en bij de brand bij fouragehan- del Oudesluijs (19 augustus) te Sint-Maartensdijk werden alle vier de korpsen ingezet. Dit was meteen de grootste calamiteit, waarbij ook de twee navolgende dagen nog geblust moest worden. De veelzijdigheid van de brand weer blijkt uit het jaaroverzicht eveneens: drie keer moest een kat worden bevrijd, twee keer een om gewaaide boom opgeruimd en twee keer kreeg men te maken met wateroverlast. De brandweeravond werd voor de tiende keer gehouden. Centraal commdandant L.T. Steenpoorte had daarom zijn praatje aange past: "Tien jaar aan een stuk heb ik precies hetzelfde verteld." In dialect nam hij dit keer de nodige zaken op de korrel, wat de insiders regelmatig op de lachspieren werkte. Om te besluiten met de opmerking: "Hetgeen ik verteld heb was natuurlijk grote onzin." De avond werd besloten met een optreden van de toneelvereniging Naar Eer en Deugd uit Le pelstraat. Dit gezelschap voerde 'De Zeeuwse gouvernante' op. Het gemeentebestuur kiest voor veel kavels met vrijstaande wonin gen en waterpartijen, in plaats van een dichtere bebouwing. Er komen 16 vrijstaande woningen, 42 twee-onder-één-kap en 14 rij tjeshuizen. De twee eerstgenoem de typen moeten langs de Ge maalweg komen en krijgen langs de achtererven een sloot. Deze staat in verbinding met de brede watergang aan de zuidkant van de wijk en met de sloot langs de Her tenkamp. Aan de westkant ervan komt een fietspad in een groenstrook. De rijtjeshuizen ko men centraal in de wijk, eveneens met de achterkanten naar de sloot. Een deel van de huizen in het westelijke deel komt met de achterkant tegen de watergang aan. Hier blijft een stukje grond liggen, wat in de toekomst mis schien een speeltuintje wordt. Uitgangspunt is dat de toekomsti ge bewoners hun auto op eigen terrein parkeren. Daarom zijn in de hele wijk maar 26 parkeer plaatsen gepland. Het autoverkeer kan de wijk via de Hertenkamp bereiken. Voor voetgangers en fietsen worden twee bruggen aan gelegd: één in het verlengde van de Jhr. van Vredenburchlaan en één die aansluit op de Gareelma- kersdreef. Bij gemaal De Een dracht komt een langzaam verkeersweg die aansluit op de Gemaalweg. Het gebied waar de wijk wordt ge bouwd, ligt vrij laag. Het zal in zijn geheel opgehoogd moeten worden. Zo niet, dan moet het grond- en afvalwater door onder bemaling en pompen afgevoerd worden. De commissie ruimtelijke orde ning wordt dinsdag in een open bare vergadering over het plan Molenhoek geïnformeerd. Op maandag 7 februari om half acht belegt de gemeente over het uit breidingsplan een hoorzitting in Meulvliet. HOBBY 303 incl. automatisch knoopsgat van 679,- voor 499,- PFAFF ZETINA geruislozer kan niet van 1099,- voor 749,- PFAFF Stretch Jeans model '93 van 1299,- voor 1099,- PFAFF 6085 verrassend eenvoudig van 1049,- voor 949,- 0P 0P! BERGEN OP ZOOM: ROOSENDAAL: BREDA: EINDHOVEN: Kortemeestr. 17 Nieuwe Markt 48 Lange Brugstr. 30 Willemstraat 21 Advertentie I.M. In Sas van Gent worden zaterdag 5 februari de Zeeuwse kampioen schappen turnen voor zowel da mes als heren gehouden. Er doen 104 turners aan mee: 77 dames en 27 heren. Daarbij zijn de gym nastiekverenigingen van Tholen en Sint-Philipsland niet vertegen woordigd. Wél de clubs uit Ter- neuzen, Sas van Gent, Vlissingen, Oost-Souburg, Middelburg, Kou- dekerke, Goes en Zierikzee. 's Middags komen de broers Christian en Alexander Selk in ac tie, turners van internationale al lure. Zij doen, als niet-Zeeuwen, buiten mededinging mee aan deze titelstrijd. De wedstrijden in de bedrijven- competitie die dinsdagavond in de Thoolse sporthal Meulvliet werden gespeeld, liepen beide uit op een verrassende neder laag voor de gedoodverfde win naars. Café Stavenisse, dat een moeizame start van de compe titie had, boekte een 4-2 over winning op het als vijfde geplaatste Fri d'Or. Het was een felle, gelijkopgaande strijd. Zaalvoetbal "MEULVLIET" THOLEN Na tien minuten opende café Stavenisse de score: 1-0. Maar Fri d'Or kwam terug en de ploegen gingen de rust in bij 2-2. Na de hervatting pikte Sta venisse het goede spel weer op en kwam na een kwartier op voorsprong: 3-2. Tegen het ein de werd het zelfs nog een ruime overwinning: 4-2. Het topduel tussen de num mers 1 en 2 van het klassement zorgde ook voor vuurwerk. Ge neral Electric Plastics 1 bezette de eerste plaats met het volle puntenaantal van tien uit vijf wedstrijden. General Electric Plastics 2 volgde op de voet met twee punten minder. In een prachtige wedstrijd onder lei ding van invaller-scheidsrechter Roodenburg speelde GE 2 het eerste team volledig weg. Na een kwartier stond het al 1-0. In de 25e minuut werd het 2-0 en dat was ook de ruststand. In de tweede helft kwam GE 2 pas goed op dreef. Na vijf minuten werd 3-0 aangetekend en kort daarop volgde 4-0 en 5-0. Op een derde van de tweede helft viel het laatste doelpunt: 6-0. Het eerste team kreeg kansen genoeg om de nul van het sco rebord te verjagen, maar be nutte er geen. Door deze overwinning bezet GE 2 de koppositie met een beter doel saldo van 51 voor en 14 tegen. In de Meulvlietcompetitie sprongen de wedstrijden Setal land tegen de Kaai en Smul- hoek tegen de Internationals eruit wegens de hoge score. Se talland won in de A-poule met 14-2 en de Internationals in poule B met 6-14. In de A- poule waren de overige uitsla gen: Hof van Holland-The Pub 7-5, Smalstadt-l'Esperance 4-8, Batavieren-Smits Boys 5-2. In poule B: rest. Zeeland-t Koe peltje 6-4, Callelas-Pinocchio 4-7, 't Anker-Dalem 4-6. Gladheid. Het waterschap en de provincie gaan sa menwerken bij het uitvoe ren van de gladheidsbestrij- ding op Tholen en Sint- Philipsland. PRUIMING 59,- 39,- 225,- Talloze briljantringen 50% 60% korting b.v. mooi solitairtje van 195:- of serie ringetjes briljant-ZOr*" vele extra rijke modellen 450,- JBQr,- 395,- 1450,- 795,- etc Rivièrering met 7 diamantjes solide model geel met witgoud 296r- nu Monogramringetjes diamant 139^ Rolexstijlringetje diamant J95r- etc. etc. etc. Slagrozetring briljant-799:- Vele gouden armbandjes 159^ etc. Massief gouden 'closed forever' armbanden 50% Reeds vanaf Gouden slavenarmbanden hèt Hollandse gladde model 50% 3 tot 8 mm v.a. Fraaie gouden armbanden, vele aanbiedingen, vele modellen 40% 50% 60% Vele fraaie gouden colliers 40% 50% 60% ligaro-koningsbicolor-gourmette etc. in allerlei lengtes, diktes, sla uw slag Alle gouden lengtecolliers 38, 42, 45, 50, 60, 70, 80 cm gourmette en Venetiaans, alle diktes 50% voordeel v.a. 37,50 Mooie gouden oorknopjes met briljant diverse modellen 169^,-439:- nu 79,- Garden Creolen dun, dik, ongelooflijke prijzen, topmode, kom kijken! etc. 198,- 69,- 69,- 399,- 65,- 90,- 130,- Carlierstijl ringetjes goud_69r- 39,- Trouwringen alles249:- nu 149,- per paar met levenslange garantie 375,- nu 229,- per paar Gouden dameshorloge met band onze klasse apartL959,- 595,-1250,- 750,- 1959,-1250,-, etc. alles 2 jr. garantie Gouden herenhorloges met band 3750,- etc. etc. prachtkollektie 2750,- Vele afgeprijsde klokken alle niet afgeprijsde klokken 25% Te gekke prijzen: Seiko chrono/alarm edelstaal met band, volledige garantie-695:-195,- Seiko worldtimer modieus doublé herenhorloge met chique leren band met volledige garantie-799;- 295,- Seiko edeldoublé met band presage!!! chrono/alarm zeer fraai en chique met volledige garantie9957- 395,- Vele dames- en herenhorloges Seiko in fraai doublé, halve prijs v.a. 145,- Mooi Pulsarhorloge herenmodel in doublé rond of rechthoekig 4-957- 89,- Fantastische collectie modemodellen dames- en herenhorloges HALVE PRIJS reeds v.a. 29,50 35,- 39,- 40,- etc. Woodwatches nü 35,- en 39,50 Hanghorloges zeer apart mooi geel of wit doublé kwastencollier_39^ 35,- Citizen heren- en dameshorloges in fraaie doublé of edelstaal, met lederen band 249;- en225:- nu 79,- Zeer mooi doublé dames- of heren Citizen horloge met doublé band, Chanel schakelstijl, duidelijk afleesbaar, 2 jaar garantie2697- nu 129,- gouden set: armband, ring, hanger, collier, oorknoppen In hand gravé montuur echte Chinese handgesneden jade, winkelwaarde 8250,- Topklasse briljant herenring 1.20 ct. zwaar goud volbezet 6250,- Witgouden cocktailbriljant damesring 1.60 ct. Top Wesselton V.S.I. Entouragemodel van 111500,- Zwaar massief gouden herenhorloge BONARD van 8295,- Gouden dameshorloge. OMEGA Seamaster. Quartz met lederen band van 2450,- Zeer fraai chokercollier. Gourmet filet, extra zwaar 45 cm. Netto Netto Zeer zware 3-kleur gouden armband. Mooi breed 66.5 gr. 6250,- Modieuze bicolor slavenband. Vlak, extra zwaar van 2250,- Vele dames- en herenbriljantringen 60 tot 70% VOORDELIGER DAN NIEUW! Vele kleursteenringen. Solide goud 75,- 100,- 125,- 150,- etc. Te veel - veel te veel - absoluut te veel om op te noemen. NU NU NU NU NU NU 2495,- 2350,- 3950,- 2350,- 635,- 596,- 1795,- 635,-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 15