Tennissers Sint-Annaland voor derde keer winnaar hoofdklas Leiders Smerdiek winnen zaaltoernooi Schoonspringster Renate Geuze naar centrale training KNZB Trainers tekenen bij Schoolsport Sporters in 1993 landelijk en internationaal succesvol Winst voor mariniers in Meulvliet V= Sport zonder prestatiedrang Voetballerij in 1993 maar matig: twee titelsvier degradanten Donderdag 6 januari 1994 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 In tegenstelling tot de individuele sporten bleven grote successen bij de teamsporten op Tholen en Sint- Philipsland in 1993 uit. Een uitzondering vormt de tennissport, waar het eerste mixed team van Sint- Annaland voor de derde keer op rij de titel in de Zeeuwse hoofdklasse A voor zich opeiste. Middelmatig Geweerschieten Zeeuws kampioen Badminton Noad zegeviert bij B- en C-junioren Bij het kerstzaalvoetbaltoernooi in Meulvliet te Tho len streek Noad '67 de meeste prijzen op. Naast de overwinningen bij de D- en E-pupillen werd ook door de B- en C-junioren de titel gepakt. Bij de A-junioren ging de eerste prijs naar WHS A2. Het toernooi voor de jeugdleiders werd gewonnen door Smerdiek. B-junioren Schoonspringen, karate, triathlon, dammen, motor cross, kustvissen en fietscross. In die individuele spor ten waren streekbewoners het afgelopen jaar succesvol op nationaal of internationaal niveau. Goud, zilver zowel als brons werd hun deel. Een terugblik op de be haalde resultaten. Centrale training Rally Fietsen A-junioren Jeugdleiders Zaalvoetbal "MEULVLIET" THOLEN Bedrijvencompetitie Koersbal ouderen Voetbal programma Anita en Arie Suarez, Mary en Thijs Fase grepen vervolgens naast de algemene Zeeuwse titel. Ze verloren met 2-4 van Game '78 uit Clinge. Sint-Annaland had nog meer kampioenen: mixed 2 in de derde klas, heren< 2 en dames beiden in de vierde klas. In Tho len werd het mixed 35-plus team kampioen in de eerste klas, maar Marjet en Perry Bakx, Marja van Nijnatten en Dick Noteboom ver loren vervolgens de promotie wedstrijd. In de eerste klas pakte het damesteam de titel. Ook in Oud-Vossemeer hing de kampioensvlag twee keer uit. In de vierde klas werden zowel de he ren als dames 1 van TOV kampi oen, respectievelijk voor de tweede en de derde keer in succes sie. En in de vijfde klas pakten de heren van De Ruucstoppelen uit Sint-Philipsland de titel. Alleen Jacoba van Beieren uit Sint- Maartensdijk kon het afgelopen seizoen geen kampioenen begroe ten. De komende competitie hoopt men in de smalstad op meer succes. Er zijn acht senio renteams ingeschreven: twee heren zaterdag, drie heren zondag, een dames, twee mixed 35-plus. Daar naast twee jeugdteams. De voetballerij, met zeven vereni gingen de grootste tak van sport op Tholen en Sint-Philipsland, beleefde een wel erg middelmatig seizoen. Slechts twee kampioe nen: Tholense Boys 3 en Noad 4 in respectievelijk de derde klasse reserve A en B van het afdelings voetbal. De eerste keus van Noad Niet-prestatiegerichte sport kon in 1993 in de streek ook worden be oefend. In opkomst is de wan delsport, dankzij de activiteiten van het wandelsportcomité Vosmeer. Naast avondwandel- meerdaagsen in Sint-Philipsland, Oud-Vossemeer, Sint-Annaland en Sint-Maartensdijk is de zeven dorpen-tocht zachtjesaan een be grip. Meer dan 800 deelnemers meldden zich voor deze wandel route over Tholen; iets meer dan de helft koos voor de langste af stand van 50 km. In het voorjaar was er ook veel animo voor een tocht van 25 km, in samenwerking met wandelclubs uit West- Brabant. De Oosterschelde zwemtocht trok 49 deelnemers. De organisatie overweegt in de toekomst een af zonderlijke wedstrijdklasse in het leven te roepen. Voor het eerst werd op Tholen een _skeelertocht uitgezet. De 44 deel nemers zagen deze rolschaatstrai- ning hoofdzakelijk als een voorbereiding op het schaats seizoen. Sport kijken kan wekelijks, bij de verschillende competities waarin streekteams meedoen. Maar er zijn af en toe bijzondere evene menten. Naast de vier wielerron des (Poortvliet, Sint-Maartensdijk, Tholen en Oud-Vossemeer) was dat bijvoor beeld de klassieker Pijl van Tho len. Overigens voor het laatst, want sponsors blijken in deze wedstrijd nauwelijks geïnte resseerd. Tholense Boys speelde tegen be taald voetbalclub Willem II ter gelegenheid van de ingebruikna me van een tribune (de eerste in de gemeente). En een eilandelijke se lectie bond de strijd aan met een Zeeuwse selectie. Dit treffen was het (wat verlate) afscheidscadeau voor J. de Laater, die in 1992 het voorzitterschap neerlegde van de Thoolse voetbalfederatie. De Laa ter werd onderscheiden met de gouden KNVB-speld. Verschillende Thoolse basisscho len deden in 1993 van zich spreken op sportief gebied. Ter Tolne won de Zeeuwse damtitel en werd ver volgens derde in de landelijke fi nale. Voor het eerst werd zo'n hoge klassering bereikt. Ook bij het voetballen een Zeeuw se kampioen van Tholen, name lijk De Regenboog. De halve finale in Zeist was een belevenis, maar leverde geen finaleplaats op. Het zevental van Die Heenetrecht- school en het meisjesteam van Ter Tolne bleven in de Zeeuwse ti telstrijd op de zevende plaats steken. De Sint-Annalandse De Casem- brootschool plaatste zich voor de Zeeuwse schaaktitelstrijd. Daarin werd een tiende plaats bereikt. Ski-gymnastiek. Recreatiecen trum de Staver in Middelharnis begint 25 januari een cursus ski- gymnastiek met 10 lessen, ver deeld over 5 weken op dinsdag van 15.00-15.45 uur en op donder dag van 14.15-15.00 uur. Tel. 01870-83306. Winterserietocht. Zaterdag orga niseert het comité winterse- rie/sluitingstocht een wandeltocht in Goes. Er kan naar keuze 5, 10 of 15 km worden gelopen. De start is 's morgens tussen 11 en 13 uur in pannekoekhuis De Likke pot aan de Kattendijksedijk in Goes. bereikte in de derde klasse KNVB de nacompetie, maar verloor bei de wedstrijden en promoveerde niet. WHS wist zich - ondanks het tussentijdse vertrek van trainer André Nieuwenhuize - ternauwer nood te handhaven in diezelfde klasse, waarin het op dit moment in de top meedraait. Tholense Boys - in het voorjaar nog uitge roepen tot Thools sportploeg - de gradeerde na één seizoen uit de tweede klasse. Inmiddels heeft het elftal alweer een periodetitel te pakken, zodat de kans op promo tie aanwezig blijft. Ook degradaties in het afdelings voetbal. Stavenisse keerde na één seizoen terug naar de tweede klas se en zag het reserveteam zakken naar het laagste niveau. Daar is Stavenisse 2 momenteel koploper. Noad 3 degradeerde uit de derde klasse reserve A. Smerdiek 2 en de Vosmeer dames voorkwamen via beslissingswedstrijden de degra datie. Maar de tweede keus van Smerdiek staat inmiddels onder aan in de eerste klasse reserve en het damesteam van Vosmeer is wegens spelersgebrek uit de com petitie genomen. Vossemeerder Fred Hommel won het Eendracht- bode topscorer-klassement met veertien competitietreffers. Door een blessure kwam hij deze com petitie nog nauwelijks in actie. Het jaarlijkse toernooi om de Eendrachtcup werd gewonnen door WHS, dat in de finale Tho lense Boys met 3-0 versloeg. Het besluit van de Tholenaren om niet langer aan het eilandelijke evene ment mee te doen, veroorzaakte heel wat heibel. Het leek erop dat de zusterverenigingen Tholense Boys uit de voetbal federatie wil den weren, wat werd voorkomen. Maar de Thoolse jeugd is verban nen uit de Tholencup en het jaar lijkse zaalvoetbaltoernooi in december. De voetbalfederatie zwaaide penningmeester A.L. Ha- ge uit. In Sint-Annaland organiseerde de Zeeuwse Schietbond wedstrijden voor klein kaliber geweer op de 100 meter-baan. In de klasse A veroverde Prinses Beatrix uit Sta venisse de korpsbeker op titelver dediger Nederland en Oranje uit Poortvliet. In de klasse C prolon geerde Prinses Juliana uit Scher- penisse de wisselbeker. De Thoolse kringwedstrijd, die in Stavenisse werd gehouden, werd door de schutters uit Poortvliet gewonnen. Een tegenslag voor de Thoolse schietsport was, dat de binnenba nen van vier clubs dicht moeten omdat het vrijkomende loodstof de gezondheid van andere gebrui kers zou schaden. Scherpenisse heeft inmidels een alternatief in de hallen van Meijer, Stavenisse gaat bouwen. In de plannen voor één centrale overdekte schietac- commodatie zit nog weinig schot. Ook de kleiduivenschutters zijn op Tholen uitgerangeerd, omdat de minister niet langer het schie ten met loodhagelpatronen Het vierde elftal van Noad '67 behaalde de titel in de derde klasse reserve. Het was het derde achtereenvolgende jaar dat dit team een kampioenschap kon vieren. toestaat op niet-officiële banen. Er werd uitgeweken naar Huijber- gen, waar M. Punt uit Oud- Vossemeer voor het derde achter eenvolgende jaar de wisselbeker veroverde. Van de zaalsporten "is het turnen er één met veel deelnemers, vooral bij de jeugd. Zij boekten het afge lopen jaar fraaie successen. In de finale van de Zeeuwse vereni gingswedstrijden kwamen twintig Thoolse ploegen of individuele sporters in actie. Bij de jongens werd Benjamin van 't Hof uit Sint-Annaland Zeeuws kampioen, terwijl WIK twee eerste prijzen mee naar huis nam. Bij de meisjes was Monique Poot van SHF het sterkst in haar leeftijdsklasse. SHF won drie eerste prijzen, WIK één. De Sint-Annalandse gymvereni ging was eveneens sterk bij de da meswedstrijd, met twee eerste plaatsen. Individueel was er een tweede plaats voor Janneke Suur- land van SHF. Op de springtoernooien tenslotte waren er eerste prijzen voor Olympia Tholen (drie keer), Kwiek Stavenisse (twee keer) en WIK (vijf keer). In de Meulvliet zaalvoetbalcom petitie veroverde Eendracht Boys de titel in de A-poule, terwijl The Pub kampioen werd van de B- poule. Laatstgenoemde pakte ver rassend ook het algemeen kam pioenschap, door Eendracht Boys in de verlenging te kloppen. Hof Het eerste mixed team van tennisvereniging Sint-Annaland pakte voor de derde keer de titel in de Zeeuwse hoofdklasse. van Holland won het beker toernooi. De badmintonners van Batho be leefden een primeur. De titel in de eerste klasse zagen ze aan zich voorbijgaan, maar desondanks promoveerden Janet van Duiven- dijk, Anja Lindhout, Eric Offer- meijer en Erik Broekhuizen naar de overgangsklasse. Op dat niveau speelde Batho nog nooit. Na acht wedstrijden staan de Tholenaren met vijf punten onderaan de rang lijst. "Deze klasse is te sterk voor ons", cpnstateert Eric Offermeij- er, die nog steeds op de eerste overwinning wacht. Ondanks de matige prestaties noemt hij het een leerzame competitie. Met het jeugdteam boekte de bad mintonvereniging een leuk succes. Niet alleen werd de competitie als overwinnaar afgesloten, maar ook de Brabantse titel nog gepakt. Tafeltennisvereniging Smash '76 uit Sint-Annaland tenslotte kijkt met gemengde gevoelens terug op 1993. Het eerste team degradeerde in het voorjaar uit de vierde klas, maar veroverde het verloren gega- ne terrein in november weer terug. Marco Saarloos, Rafaël Fructuo- so en Ad Verhage werden op hun sloffen kampioen. Christian van 't Hof, die in januari Brabants kampioen dubbelspel werd, hero verde de eilandelijke tafeltennisti- tel op zijn eeuwige rivaal Johan Snoep. De titelstrijd kende een te genvallende deelname bij de seni oren, maar een flinke animo bij de jeugd. Bij het toernooi voor de C junio ren werden de negen deelnemende ploegen onderverdeeld in drie poules. De voetballers van Noad '67 eindigden op de eerste plaats. Uitslagen C-junioren: SPS Cl-Smerdiek Cl 3-1, Vosmeer Cl-Noad Cl 0-3, Vosmeer C2-Noad C2 1-1, Stavenisse Cl-SPS Cl 0-2, WHS Cl-Vosmeer Cl 1-0, Stavenisse C2-Vosmeer C2 1-3, Smerdiek Cl-Stavenisse Cl 2-1, Noad Cl-WHS Cl 0-0, Noad C2-Stavenisse C2 4-0, SPS Cl-Noad Cl 0-1, Smerdiek Cl-WHS Cl 0-4, Stavenisse Cl-Vosmeer Cl 0-3, Noad C2-SPS Cl 0-1, Vosmeer Cl-Smerdiek Cl 0-2, Stavenisse Cl-Stavenisse C2 2-6, Noad Cl-Noad C2 3-2, WHS Cl-Vosmeer C2 7-3, Vosmeer Cl-Stavenisse C2 2-0. Eindstand C-junioren: 1. Noad Cl, 2. SPS Cl, 3. Noad C2, 4. WHS Cl, 5. Smerdiek Cl, 6. Vosmeer C2, 7. Vosmeer Cl, 8. Stavenisse Cl, 9. Stavenisse C2. Ook bij de B-junioren kwam No ad '67 als winnaar uit de bus. Het B2 team van de St. Philipslanders bleef ongeslagen. Op een tweede plaats eindigde Noad BI. Naast deze twee teams van Noad namen Smerdiek, WHS en SPS aan dit toernooi deel. Uitslagen B-junioren: SPS- Smerdiek 1-2, Noad Bl-WHS 2-2, Noad B2-SPS 1-0, Smerdiek-WHS 2-1, Noad B2-Noad BI 4-3, SPS- WHS 2-3, Smerdiek-Noad BI 0-1, Noad B2-WHS 6-0, Noad Bl-SPS 2-0, Noad B2-Smerdiek 6-4. Eindstand B-junioren: 1. Noad B2 8 punten; 2. Noad BI 5 p, 3. Smerdiek 4 p, 4. WHS 3 p, 5. SPS 0 p. Jan Verreijen uit Oud-Vossemeer blijft ook in het seizoen 1994/95 trainer van voetbalvereniging No ad '67 uit St.Philipsland. Hij is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen bij de derdeklasser. Mede door de vele blessures bij het be gin van de competitie verkeert Noad momenteel in de onderste regionen van deze klasse. Ook trainer Kees Machielse en het bestuur van voetbalvereniging Smerdiek verlengden het contract. De trainer uit Dinteloord is bezig aan zijn eerste seizoen bij Smer diek. Na een teleurstellende start staat de vierdeklasser door een knap herstel stevig in de mid denmoot. De inmiddels 18-jarige Ferdi Bou- dier uit Tholen sleepte in maart een beker en een gouden plak in de wacht. Op het Nederlands kampioenschap karate in Nieuwe- gein won hij het onderdeel kata (solo-oefeningen) bij de kadetten. Samen met zijn trainer en een ka- rateka uit Bergen op Zoom werd de Tholenaar tevens kampioen bij de ploegen. Hij beoefent de Azia tische vechtsport een kleine vijf jaar en traint acht uren in de week. "Ik wil net zo goed worden als mijn trainer", vertelde Ferdi onze verslaggever na het behalen van zijn titel. Bij de nationale ti telstrijd voor junioren werd de Tholenaar in mei tweede. Goud was er ook voor Ellen Geerts (11) uit Anna Jacobapol- der. Zij werd in april nationaal jeugdkampioen kustvissen. Twee de, met tien centimeter minder Ferdi Boudier. vis, werd Cenny Reijngoudt uit Sint-Philipsland. Clarinda Rijn berg uit Oud-Vossemeer - in 1992 wereldkampioen bij de teams en Thools sportvrouw - bleef in haar leeftijdscategorie op de zesde plaats steken. Haar broer Arjan plaatste zich via een negende plaats bij het Nederlands kam pioenschap bootvissen voor de meerlandenwedstrijd. Daarin Werd de Vossemeerder vierde. In de landelijke titelstrijd kustvissen viel geen streekgenoot in de prij zen. Maar via het winnen van de naselectie plaatste Jan Verwijs uit Sint-Maartensdijk zich voor de wereldkampioenschappen 1994. In de duivensport gooide een an dere Jan Verwijs, uit Sint- Philipsland, hoge ogen. Hij was de landelijke winnaar van de wed vlucht uit Pau. Erg succesvol was schoonspringster Renate Geuze (18), met drie medailles op natio nale kampioenschappen. Twee keer zilver met sprongen vanaf de toren (zowel in haar leeftijdscate gorie als all-in) en brons vanaf de 1-meter plank. De 3-meter plank leverde een vierde plaats op. De Vossemeerse, die ooit de gemeen telijke aanmoedigingsprijs kreeg, is door de KNZB geselecteerd voor de cèntrale training op het onderdeel toren. Dat betekent we kelijks anderhalf uur extra trai ning in Amersfoort. In februari staan de Nederlandse kampioen schappen op het programma. Daarin komt Renate voor het eerst uit bij de dames. Ze hoopt Renate Geuze. ondanks die zwaardere categorie opnieuw in de prijzen te valleh. Jochem Kuzee uit Sint-Annaland, ook al winnaar van de Thoolse aanmoedigingsprijs, legde zich met name toe op de triathlon. Hij werd vijfde op het Nederlands kampioenschap en bezorgde ons land tijdens het Europees kam pioenschap in Spanje een zilveren plak. Individueel viel zijn 34-ste plaats tegen, maar als tweede Ne derlander was zijn klassering van belang. In het individuele wedstrijdcircuit in ons land (zes wedstrijden, waarvan de beste vier meetellen) werd de Sint- Annalander vierde. Doordat hij pas in februari 16 jaar wordt, komt hij ook dit jaar in dezelfde leeftijdsgroep uit. "Dan krijg je een beetje de favorietenrol", meent vader Ad Kuzee. Hij bege leidt zijn zoon bij het fietsen en zwemmen, de looptraining gaat via atletiekvereniging Spado. "Jo chem heeft er op school zelfs een aangepast lesrooster voor", aldus pa. Na zwemloopjes en run-bike- runs vanaf februari beginnen in mei de wedstrijden weer. Doel is ondermeer de klassering voor de Europese titelstrijd in Hongarije. Kuzee was op clubgebied succes vol bij het zwemmen, waar hij de clubtitels van De Krabben vero verde. Maar na een meningsver schil zijn de banden met de Bergse vereniging verbroken. Dat kan niet verhinderen dat de Thoolse inbreng bij De Krabben groot blijft. Heidi den Engelsman uit Sint-Maartensdijk (eveneens be deeld met de gemeentelijke aan moedigingsprijs) en Marianne v.d. Velde uit Tholen breken er record na record op regionaal niveau. Laatstgenoemde gaat zich dit jaar naast het zwemmen toeleggen op de triathlon. Evenals de atelete Jacqueline van Os wordt ze daar voor getraind door Ad Kuzee. Op zwemgebied was er in Tholen natuurlijk de primeur van een nieuwe club in competitieverband. De Dolfijn '92 staat momenteel tweede in de Zeeuwse competitie. "De laatste twee wedstrijden heb ik gewonnen, dus in het nieuwe seizoen ga ik voor de eerste plaats", zegt Niels de Jonge. De 21-jarige Poortvlietenaar werd derde van Nederland bij het rally crossen, in de standaardklasse. Of hij in april opnieuw van de partij Jochem Kuzee. zal zijn, is echter allerminst zeker. "Als ik een sponsor kan vinden wel, anders stop ik." In drie jaar tijd is De Jonge aardig geklom men op de ranglijst: in 1991 werd hij twaalfde, in 1992 vijfde en nu dus derde. Komend jaar wordt het laatste seizoen dat er een stan daardklasse zal zijn. Het motorcrossen beperkte zich - wat Tholen betreft - tot regionale successen. De elfjarige Kevin v.d. Hoek werd op zijn 80 cc motor clubkampioen van motorclub Ril land, derde bij motorsportvereni ging De Uitlaat en derde in de West-Brabantcup. Joey Moerland (17) werd met een 125 cc motor tweede in laatstgenoemde wed strijd, vijfde in Rilland en zesde bij De Uitlaat. Fietscrosser Raymond Schrauwen uit Poortvliet deed in Schijndel voor het eerst mee aan een wereld kampioenschap, maar hij wist zich niet te kwalificeren voor de finaleronden. In de expertklasse (fietsen met kleine wielen) kwam Schrauwen één punt tekort. In die klasse bereikte hij nationaal de elfde plaats, in de cruiserklasse (grote wielen) de negende stek. In beide klassen wil de 15-jarige Poortvlietenaar ook dit jaar weer strijden. In juli wordt hij zestien en dan komt de superklasse bin nen bereik, een klasse waarin geldprijzen te verdienen zijn, maar waarin veel internationale wedstrijden op het programma staan. Raymond heeft een inter nationale licentie aangevraagd, ook al omdat hij wil proberen zich te klasseren voor de Europese titelstrijd in Oostenrijk. Het we reldkampioenschap fietscross is dit jaar in de Verenigde Staten. Half januari begint de jeugdige fietscrosser met de training, eind maart staan de eerste officiële wedstrijden op de kalender. Van de Thoolse wielrenners brak nieuweling Arjan van Haaften door. In zijn tweede seizoen boekte de Stavenissenaar drie overwinnin gen en werd tweede op het dis trictskampioenschap tijdrijden. Van Haaften, overgestapt van De Zuidwesthoek naar Willebrord Wil Vooruit, rijdt komend seizoen bij de junioren. Op grond van zijn prestaties bij de nieuwelingen is hij opgenomen in de Brabantse districtsploeg junioren. Arjan van Haaften. Ook B-amateur Hans Lindhout kwam drie keer als win naar over de streep, ondermeer in zijn woonplaats Sint- Maartensdijk. De leidersprijs in die wedstrijd werd opgeëist door Hans Etienne uit Oud-Vossemeer. Corné Stoutjesdijk uit Sint- Maartensdijk veroverde de pro vinciale titel in het tijdrijden bij de B-amateurs. Tenslotte deden ook de atleten re gionaal regelmatig van zich spre ken. Wim van Dijke uit Sint-Maartensdijk was verschil lende keren de sterkste veteraan. Piet van Dijke uit Tholen werd tweede in het West-Brabants crossklassement. Bij de A-junioren deden WHS (met twee teams) en voetbalvere niging Smerdiek mee. WHS A2 won beide partijen. Op een twee de plaats eindigde Smerdiek dat met een beter doelpuntensaldo het Al-team van WHS naar de laatste plaats verwees. Uitslagen A-junioren: Smerdiek- WHS Al 3-3, WHS A2-Smerdiek 2-1 en WHS Al-WHS A2 3-8. Eindstand A-junioren: 1. WHS A2 4 punten, 2. Smerdiek 1 p, 3. WHS Al 1 punt. Het voetbaltoernooi in Meulvliet werd afgesloten met wedstrijden tussen de jeugdleiders. In de fina le stonden de trainers van Smer diek en WHS tegen elkaar. Na een 1-1 eindstand won Smerdiek het toernooi na het nemen van straf schoppen. Uitslagen jeugdleiders: Smerdiek- SPS 3-2, Noad-Stavenisse 3-0, Vosmeer-SPS 2-4, WHS-Noad 7-1, Smerdiek-Vosmeer 2-2, Stavenisse-WHS 0-3, Vosmeer- Stavenisse 8-7, SPS-Noad 2-1, Smerdiek-WHS 1-1. Eindstand jeugdleiders: 1. Smer diek 2. WHS 3. SPS 4. Noad 5. Stavenisse 6. Vosmeer. Het eerste nieuwjaarstoernooi zaalvoetbal in Meulvliet verliep goed voor de bemanning van ma rineschip HMS Van Brakel uit Den Helder. Het team gaf slechts éénmaal de winst weg. Met 8 pun ten werd het winnaar en liet de overige vijf ploegen achter zich. Tweede met zeven punten werd Aiopal dat ook in de bedrijven- competitie meespeelt. Derde werd restaurant Zeeland met zes pun ten, evenveel als de nummer vier De Kamelen die echter een slech ter doelsaldo had. Vijfde werd 't Anker met vijf punten en Bacchus '70 uit Halsteren werd laatste met één punt. Dé wedstrijduitslagen waren: rest. Zeeland-t Anker 1-0, Bacchus-Van Brakel 1-3, Alopal-De Kamelen 2-2, 't Anker-Van Brakel 1-3, rest. Zeeland-De Kamelen 5-3, Bacchus-AIopal 2-3, rest. Zeeland-Van Brakel 1-3, 't Anker- Alopal 2-3, De Kamelen-Bacchus 4-1, rest. Zeeland-Alopal 0-1, Van Brakel-Kamelen 3-4, 't Anker- Bacchus 2-2, Van Brakel-Alopal 2-0, Bacchus-rest. Zeeland 1-6, 't Anker-De Kamelen 4-4. De inhaalwedstrijd van de bedrij vencompetitie tussen Budelpack en Rabobank liep uit op een 6-5 overwinning voor Budelpack. Het team van het Poortvlietse bedrijf stond voortdurend op voorsprong en de Rabobank kwam van een achterstand terug, maar haalde er net geen gelijkspel uit. Uitslag van de maandag in Sint- Maartensdijk gespeelde wed strijd: 1. mevr. T. Goode/C. van Gorsel 32 p., 2. mevr. N. van Driel/C. van Haaften 26 p., 3. mevr. M. Dane/mevr. C. van Splunter 22 p., 4. mevr. C. van Mierlo/W. Bijl 18 p., 5. mevr. C. Free/L. Kloet 17 p., 6. mevr. M. Geuze/A. van Splunter 13 p., 7. J. Geuze/A. Leemreijze 12 p. Zaterdag 8 januari uur Noad-SSV (vr.) 14.30 Thol.Boys-RBC 2 (vr.) 14.30 Stavenisse-Advendo (Ciotamel) 15.00 Olympia 2-SPS 2 (Kant) 12.30 Smerdiek 2-Chrislandia 2 (Goormachtig) 14.30 Noad 2-Chrislandia 3 (Martens) 12.30 Thol.Boys 3-VHC 2 (Roodenburg) 14.30 WHS 4-Dinteloord 4 (Nuytemans) 14.00 Smerdiek 3-WHS 5 (Bosters) 14.30 SPS 3-DVO 2 (Hachmer) 14.00 Thol.Boys 4-FSV 5 12.30 Stavenisse 2-ZPR 3 (vProoijen) 13.00 Chrislandia 4-Noad 4 (vHoof) 14.00 FSV 6-SPS 4 (Westerman) 13.00 WC 7-Stavenisse 3 13.00 Klundert 5-Thol.Boys 5 15.00 Zondag 9 januari uur Vosmeer-Kruisland (vdStelt) 14.30 Vosmeer 2-Dosko 4 (Sebrechts) 12.00 Dosko 6-Vosmeer 3 (Hachmer) 10.30 Schijf 2-Vosmeer 4 14.30 Vosmeer 5-HSC 4 10.00 Dinsdag 11 januari uur Moc-Noad (vr.)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1994 | | pagina 17