Polyhymnia viert jubileum rustig CNV Tholen huldigt jubilarissen Interkerkelijk jeugdkoor al 20 jaar door muze geïnspireerd Jubilerend kamerkoor trekt 750 bezoekers Kaz Lux op jubileum van Meulvliet Raden praten over veiligheid Donderdag 18 november 1993 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Het interkerkelijk jeugd koor Polyhymnia uit Oud-Vossemeer viert dit jaar zijn 20-jarig bestaan. In die tijd groeide het uit van een groepje gemeen teleden tot een volwaardig amateurkoor. De enige in het koor die het prille be gin nog heeft meege maakt, is de 37-jarige dirigente Hannie Droo- gers. "Ik kom nog een keer terug hoor!" Marstrommeltje Meer mannen Moeilijk of prut "Ik snabbel hier en daar nog eens wat" Plaatselijk nieuws Schoentjesactie Huisvredebreuk Onvoldoende rechts gereden Mishandeling Vijf huizen Plevierlaan Waasdorp kaart het beste Kerstpakketten Polen Scherpenisse Winkelweekactie Poortvliet Verkoop grond Dronken tegen lantaarnpaal Konings wint bij Knorhaan Sint- Philipsland Sinterklaas komt Sinterklaasactie hairstyling shop LEEN RIJSTENBIL Burgerlijke stand Diefstal en vernieling Nieuwe sirenes Opheffen eenrichtingsverkeer "Er zullen wel mensen zijn die vragen: Waarom is er geen jubi leumconcert? Maar we hebben er voor gekozen om het rustig te vieren", vertelt de dirigente. "De leden zijn een dagje naar Ooster hout geweest, we hebben een con cert gegeven in Ten Anker en op een repetitie zijn de bewoners van gezinsvervangend tehuis de Anne- was uit Sint-Annaland geweest". Deze toehoorders waren heel te vreden over het koor. De ouderen in Ten Anker hoorden ook voor hen bekende liedjes voorbij ko men zoals 'Het avondklokje' en het Zeeuws volkslied. De bewo ners van de Annewas deden tij dens de repetitie zelfs mee met instrumenten en zang. "Na af loop kwam één van hen naar me toe en zei: Ik kom nog een keer te rug hoor! Kijk, dat maakt het voor een koor echt leuk. Als de mensen het waarderen, zie je dat het koor ook enthousiaster wordt", zegt mevr. Droogers. Op 23 september 1973 wordt het jeugdkoor Polyhymnia opgericht. Een groepje jongelui zingt in een jeugddienst onder leiding van on derwijzersvrouw Annie Nonne- kes. Tijdens het koffie drinken na de dienst wordt besloten een koor op te richten. Maar mevrouw Nonnekes had al aangekondigd dat ze geen dirigente wilde wor den. Hannie Droogers werd daar op tot dirigente gebombardeerd omdat ze orgel kon spelen. De naam Polyhymnia komt van de Griekse woorden poly veel) en hymne godsdienstig loflied) en betekent dus letterlijk 'vele loflie deren'. Daarnaast is in de Griekse mythologie Polyhymnia de muze van het ernstige gezang. "We zijn toen begonnen met zo'n 17 leden, een marstrommeltje en fluit", vertelt mevr. Droogers. "In het begin zongen we de nummers van een plaat van het Ichtus-koor uit Goes." Het combo dat het koor begeleidt, heeft in de jaren al heel wat wisselingen doorge maakt. Vooral drummers en gita risten kwamen en gingen er heel wat. De eerste drummer (op het marstrommeltje) was Kees Duine. Daarna volgden Theo Geluk, Pe ter van Poortvliet, Johan Bout en nu bedient Wim van Halum het slagwerk. Bram Duine was de eer ste gitarist. Later bespeelden Er- win Bezemer, Marco van Dijk, André Pollie, Wim Bevelander en Rien van Dijke de snaren. Heieen Bout en Pieter Roggeband bliezen op de dwarsfluit. Kees Droogers bespeelde jarenlang het keyboard. Dat werd overgenomen door Hen rico ter Beek en zondag kreeg kersverse toetsenist Pieter-Jan van Halum zijn vuurdoop met het koor. De eerste voorzitter was Joop Ver slui js. In die eerste dagen zetelden ook Dea van Poortvliet en Conny Poelman in het bestuur. Later ver richtte het echtpaar Marjan en Rien van Dijke veel werk voor Po lyhymnia. Nu heeft Marjan van Dijke de leiding over het kinder koortje Hadas'sa (twijg die op het punt staat uit te botten). Jaren lang zaten beiden in het bestuur en Rien begeleidde het koor op gi taar en basgitaar. De repetities vonden eerst plaats in het vereni gingsgebouw, maar wegens de akoestiek verhuisde men naar de Gereformeerde kerk aan de Hof straat waar nu nog op zondag avond van half acht tot negen uur geoefend wordt. Het huidige bestuur bestaat uit voorzitster Annemarie van Bem- den, secretaris Ingrid Bras, pen ningmeester Johan Droogers en de leden Peter Vogel en Peter van Poortvliet. Het ledental varieerde nogal van 17 in het begin, 60 op het hoogtepunt tot 31 op dit mo ment. "Maar we mogen niet kla gen. Het ledental is nu behoorlijk en als je kijkt naar de andere ko ren in Zeeland, hebben we naar verhouding ook best veel mannen. Maar er kunnen er altijd nog meer bij", zegt de dirigente. "De jonge bassen en tenoren zijn nog niet echt ontwikkeld en hebben nog niet zoveel volume. Dat vraagt tijd. Daartegenover staat dat een bas niet hard hoeft te zin gen om de basis te leggen." De zangers komen voornamelijk uit Poortvliet, Tholen en Oud- Vossemeer. Dirigente Droogers volgde de drie-jarige dirigentenopleiding van de stichting Samenwerkende Nederlandse Korenorganisaties. "Daarnaast heb ik misschien nog wel 65 cursusjes en avonden ge volgd. En ik ben nog niet klaar. Ik snabbel hier en daar nog eens wat", vertelt mevr. Droogers. Het koor doet ieder jaar mee aan Gospel-impuls en krijgt veel aan biedingen om te komen zingen. "Maar door de wisseling in het combo doen we het voorlopig wat rustiger aan. Eén optreden per maand is ons streven", zegt de di rigente. "Anders kom je niet meer toe aan nieuw repertoire en ben je alleen maar aan het voorbereiden voor een uitvoering." Polyhymnia zingt weinig op Tho len. Vaak moet ergens anders in Zeeland, West-Brabant of Zuid- Holland worden gezongen. Het repertoire bestaat uit gospelmu ziek. Het merendeel daarvan is Engelstalig, maar er wordt gepro beerd meer Nederlandstalig werk te pakken te krijgen. "Dat is nog niet zo gemakkelijk. Het is meestal öf te moeilijk, öf het is prut", vindt mevr. Droogers. Zondagavond zong het koor in de Hervormde kerk van Oud- Vossemeer tijdens de jeugddienst. Daar werden vier liederen gezon gen: de a capella spiritual 'Some body is knocking at your door', de 'Ouverture' uit 'The ten com mandments' van Tom Parker, 'One more voice' van J.W. Peter son en 'Come now thy kingdom' dat gebaseerd is op het Onze Vader. Het chr. kamerkoor Chantez a Dieu uit Tholen heeft het tienjarig bestaan zaterdagavond feestelijk gevierd met een schitterend con cert, dat maar liefst 750 luiste raars trok. Voorzitter A.J. Nederlof sprak in de Ned.Herv. Kerk een welkomst woord, waarbij hij o.a. burge meester en mevrouw Van der Munnik begroette. Met zeer veel aandacht werd er in de monumen tale kerk vervolgens naar het jubi lerende koor o.l.v. Paul Heijboer geluisterd, op orgel begeleid door Jan Wisse. De restauratie van het Van Dam-orgel was er de reden van, dat het tweede lustrum vorig jaar niet werd gevierd. De orgel klanken, solo tijdens Psalm 72 en als begeleiding bij het kamerkoor, waren een belangrijk onderdeel van het concert. Chantez Dieu zong enkele werken die ook op de onlangs uitgebrachte Kerst c.d. en m.c. 'In Efratha's velden' te be luisteren zijn, zoals In dulci jubilo en Magnificat. Na het kamerkoor was het de beurt aan het 60 jongens tellende Stadsknapenkoor uit Elburg o.l.v. Jan Pieter Leusink. Ook nu zorg de Jan Wisse voor de begeleiding, zij het met een andere keuze en opstelling van het instrument. Het Stadsknapenkoor zorgde met het grote volume voor een flink con trast met het kamerkoor. De zeer jeugdige Arnoud Kramer stal ie ders hart tijdens zijn vertolking van Mozart's Alleluja. Hij kon iedereen pas van zijn stem laten genieten, nadat hij bovenop een stoel gezet was. In tegenstelling tot andere vierin gen, waarbij de jubilaris cadeaus krijgt, was het hier andersom. Chantez a Dieu gaf zaterdaga vond veel liefhebbers van koor zang en met name kerkmuziek, een geschenk waarvoor de luiste raars bijzonder dankbaar waren. De middenstandsvereniging Smalstad houdt met sinterklaas twee acties. De schoentjesactie is voor kinderen van nul tot zeven jaar. Zij kunnen tot 27 november hun schoentje inleveren bij twee- wielerservice J. van Houdt aan de Markt. Zaterdag 4 december zal Sint-Nicolaas in de werkplaats van Van Houdt van twee tot vier uur de stappertjes weer uitdelen mèt cadeautjes. De winkelactie loopt van 22 no vember tot en met 4 december. Voor elke vijf gulden krijgt de klant een stempel op een kaart. Voor het eerst kan een volle kaart ook gebruikt worden voor kortin gen op artikelen die achterop de kaart staan. Voor de verloting kunnen de kaarten ingeleverd worden bij alle deelnemende win keliers. Op 4 december om vijf uur wordt in Haestinge de trek king verricht. De eerste prijs is een EuroDisney- of wintersportvakan tie voor vier personen. Tijdens de trekking wordt onder de aanwezi gen een extra midweek arrange ment verloot. Een 32-jarige man uit Sint- Maartensdijk is aangehouden voor huisvredebreuk. Hij zat dins dag om twee uur in het huis van zijn ex-vrouw. Toen die hem vroeg het pand te verlaten, reageerde hij daar niet op. De politie voerde hem in de boeien af. Na verhoor werd de man vrijgelaten. Een 60-jarige automobiliste uit Sint-Maartensdijk veroorzaakte een botsing op de Korte Vest toen ze niet goed rechts hield bij het ronden van een bocht. De vrouw wilde vanaf de Haven de Korte Vest op. Daar stond een 20-jarige automobiliste uit Tholen te wach ten om rechtsaf de Haven op te gaan. De Sint-Maartensdijkse sloeg af, maar hield daarbij on voldoende rechts. Het gevolg was een aanrijding waarbij beide voer tuigen lichte schade opliepen. Een 31-jarige vrouw uit Sint- Maartensdijk is in het weekeinde in haar huis mishandeld door een 33-jarige man uit Bergen op Zoom. De man was geen onbe kende van de vrouw. Dinsdag werd de Bergenaar in zijn woon plaats aangehouden door de poli tie. Na verhoor werd de man weer op vrije voeten gesteld. Bouwbedrijf Hans Weggemans uit Scherpenisse mag aan de Ple vierlaan in bestemmingsplan Muijepolder vijf koopwoningen zetten. Gedeputeerde staten heb ben daarvoor een verklaring van geen bezwaar verleend, gehoord de inspecteur van de ruimtelijke ordening. Volgens het geldende bestemmingsplan mogen er maxi maal twee huizen aaneen worden gebouwd. Weggemans wil er ech ter drie aan elkaar bouwen. Bo vendien komen de huizen op een stuk erf. Volgens b. en w. wordt met dit bouwplan van 5 huizen de enige reëele invulling gegeven aan het kavel. Het loskoppelen van de derde woning leidt tot ruimtege bruik. De structuur van het bestemmingsplan wordt door de wijziging niet aangetast. Het te genoverliggende perceel bevat 4 huizen, maar dat is kleiner. Tegen het voorbereidingsbesluit, dat de gemeenteraad 22 oktober nam, zijn geen bezwaren ingediend. De artikel 19-procedure is daarmee succesvol verlopen. Volgens b. en w. worden betrekke lijk goedkope huizen gebouwd waar veel vraag naar is. Het colle ge vindt het niet redelijk, met de beslissing op de bouwaanvraag te wachten, tot een nieuw bestem mingsplan in werking is getreden. Temeer nu bezwaren tegen het bouwplan zijn uitgebleven. K. Waasdorp heeft met 5039 pun ten de competitiewedstrijd van de klaverjasclub De Pendelaars ge wonnen. Na hem volgden B. Lindhout 4905 p, J. van Splunter 4904 p, C. Moeliker 4886 p, J. v.d. Hoek 4878 p, R. Waasdorp 4736 p, L. Kamperman 4674 p, A. Arts 4628 p, J. Knuist 4550 p, Christi- aan 4530 p, T. den Blanken 4474 p, P. van Bloppoel 4345 p, M. den Haan 4344 p, M. Bronmans 4308 p, J. v.d. Werf 4184 p, M. Kwaak 4081 p, M. van Bloppoel 3913 p, J. van Zetten 3665 p. Kinderen van de protestant- christelijke basisschool Juliana van Stolberg/Benjamin verzamel den kinderkleding, speelgoed en voedingsmiddelen voor Polen. De school had 75 dozen bij de stich ting Tholen helpt Polen besteld, maar de Kinder Kerstactie liep zo voorspoedig dat er nog eens acht pakketten bij konden worden ge maakt. De spullen zijn bestemd voor een kindertehuis in Detno en worden verstuurd met de grote zending van de stichting. Dins dagmiddag werden de pakketten op school opgehaald. Het is de derde keer dat de Juliana van Stolberg deelneemt aan de actie. De kerstactie op school wordt ge leid door juffrouw J. van der Velde. Vandaag begint de jaarlijkse win kelweekactie van de middenstand vereniging Samen sterk. Klanten krijgen een stempel op een kaart voor elke rijksdaalder die ze besteden. De volle kaarten kun nen ingeleverd worden bij slager Slager in de Kerkstraat. Op 3 de cember loopt de actie af en om acht uur 's avonds wordt de trek king verricht. De hoofdprijs is een reis ter waarde van 500 gulden. De eerste prijs is een hometrainer, de tweede prijs een steengril en de derde prijs een dinerbon van 150 gulden. Door het gemeentebestuur is bouwgrond aan de Burgemeet verkocht aan bouwbedrijf Wegge mans te Scherpenisse. Een 28-jarige man uit Sint- Maartensdijk kwam wonderwel heelhuids uit een botsing in de Stoofstraat. Hij reed daar zater dag omstreeks half elf in de rich ting van Scherpenisse. Toen hij een geparkeerde auto voorbij reed, kwam er een tegenligger aan. De man schrok hiervan en week meteen uit. Hij kwam in een slip terecht en botste tegen een lantaarnpaal. Daarna sloeg de auto over de kop. Het voertuig was volledig vernield. Toen de bestuurder ondervraagd werd, bleek hij onder invloed te zijn. Op het politiebureau blies hij 580 mi crogram alcohol per liter uitgea demde lucht. Daarvoor kreeg hij een rijverbod en zijn rijbewijs werd ingevorderd. Een 30-jarige man uit Bergen op Zoom werd donderdag op de La- geweg ook aangehouden voor het rijden onder invloed. Hij blies op het politiebureau 325 microgram alcohol per liter uitgaande lucht. Daarvoor kreeg de Bergenaar een boete van 400,- en een rijverbod. Rien Konings heeft de laatste be kerwedstrijd van hengelsportvere niging De Knorhaan gewonnen. Aan de Annavosdijk wierpen achttien deelnemers hun hengels uit. De vangst viel mee en er werd een nieuw record gevist door Tini Hage die een bot van 40,3 cm bo ven water haalde. Rien Konings trok aan het langste eind en won met 87 cm. Marloes van de Ster ren won bij de jeugd. Eerste werd Rien Konings met 100 p. Daarna volgden Tini Hage 99 p, Daniël Schipper 98 p, Marloes'v.d. Ster ren 97 p, Peter v.d. Sterren 96 p, Jacco Hage 95 p, Teo de Bruin 94 p, Ton de Baat 93 p, John Neele 92 p. Sinterklaas Komt met zijn Pieten zaterdagmorgen om half tien aan in de haven. Na, vergezeld van muziekvereniging Concordia, een rondrit te hebben gemaakt door het dorp, barst het kinderfeest los in De Wimpel. Ieder kind krijgt een verrassing. De middenstandsvereniging orga niseert van dinsdag 23 november t/m zaterdag 4 december de jaar lijkse Sinterklaasactie. Wie voor minimaal vijf gulden koopt bij de deelnemende winkeliers, krijgt in deze periode een zegel. Tien ze gels kunnen op een deelnamefor mulier worden geplakt en tot uiterlijk maandagmiddag 6 de cember om vijf uur in de bussen worden gestopt bij drogisterij Jansen aan de Voorstraat of bij P. v.d. Reest aan de Noordweg. De hoofdprijzen, die op 6 december 's avonds om acht uur worden ge trokken door de burgemeester, bestaan uit waardebonnen: 500 gulden, 250 gulden, drie keer 100 gulden en negen keer 50 gulden. TTussentijds zijn er nog twee trek kingen. Op 26 november worden tien fruitdozen en vijftien banket letters verloot., op 3 december tien geschenkdozen en vijftien bad handdoeken. Voor de jeugd tot twaalf jaar is er bovendien een kleurwedstrijd. Huwelijk: Adriaan Marinus den Braber met Jannetje Pieternella den Braber. Geboorte: 1 oktober Lisanne van de Velde dochter van M. van de Velde en J.C. Geense. 2 oktober Arie Marinus van Herk zoon van A.L. van Herk en A.G. den Har- tog. Overleden: 13 oktober Hendrik Cornelis den Haan 83 jaar, 17 ok tober Willem Reijngoudt 71 jaar. De 27-jarige bewoner van de Oostdijk ontdekte zondag dat er was ingebroken in zijn woning. De dieven gingen er met de videore corder en boormachine vandoor. Ze kwamen binnen door een deur open te breken. Van dorpshuis De Wimpel is maandag en dinsdag twee keer de buitenverlichting vernield. De po litie kondigde al eerder aan de buurt scherper in de gaten te houden. In het kader van de landelijke ver vanging van het sirenenet worden in de gemeente twee nieuwe sire- nemasten geplaatst met een hoog te van twaalf meter. De ene komt bij Ons Dorpshuis in Anna Jaco- bapolder, de andere bij de ge meentelijke opslagplaats aan de Kwekerijweg. Voor de plaatsing ervan moeten de bestem mingsplannen worden gewijzigd. Daarover neemt de gemeenteraad woensdagavond een beslissing. Het eenrichtingsverkeer in de Hengelosestraat wordt opgehe ven. Sinds 1973 kan het verkeer al leen vanaf de Zuiddijk de straat inrijden, maar dat verandert, als de gemeenteraad ermee instemt. In 1989 werden fietsen van het verbod uitgezonderd en kwam er een parkeerverbod voor de zuid kant van de straat. De overzichte lijkheid van de straat en het feit dat tegemoetkomend verkeer el kaar op grond van de wegenver keerswet voorrang moet verlenen, maken het eenrichtingsverkeer in de ogen van het gemeentebestuur overbodig. J.M. van Dijke (links) en G. Verkerke kregen een speld op de ledenvergadering van de CNV afdeling Tholen. J.M. van Dijke (links) uit Oud- Vossemeer en G. Verkerke uit Tholen zijn door het bestuur van de Industrie- en Voedingsbond CNV gehuldigd voor hun 25 jaar Ter gelegenheid van het 12 1/2-jarig bestaan van sport- en re creatiecentrum Meulvliet in Tho len zullen 11 december de band Schipper en bemanning en musi cus Kaz Lux optreden in Meul vliet. De avond begint om half negen met Schipper en bemanning. De formatie is nog maar pas bij el kaar, maar bestaat uit gerenom meerde artiesten die eerder speelden bij bands als VOF de kunst, Powerplay en Herman Brood. Ze spelen eigen werk met rock en soul, vermengd met blues en funk. Daarnaast brengen ze covers van onder andere Huey Le wis, Joe Cocker, The Rolling Sto nes, The Beatles, Jimmy Hendrickx en Prince. Na de pauze zal Kaz Lux, onder meer bekend van zijn samenwer king met gitarist Jan Akkerman, 'unplugged' optreden met eigen werk en nummers van Eric Clap ton. Rond half elf treden de ar tiesten dan samen op met onder andere oude nummer van Kaz Lux. Wegens het jubileum is de toegang voor het concert gratis. lidmaatschap. Districtsbestuurder J. Jongejan speldde de onder scheidingen op in Meulvliet tij dens de ledenvergadering van de afdeling Tholen. Volgens de gegevens van de Industrie-en Voedingsbond is Ver kerke een kwart eeuw lid, maar de 81-jarige Verkerke vertelde dat hij al vanaf 1932 lid is van de christe lijke vakbeweging. Hij droeg dan ook het gouden speldje voor zijn 50-jarig lidmaatschap op zijn col bert. Omdat Verkerke gedurende zijn werkzame leven enkele malen van werksoort veranderde, kwam hij ook steeds bij een andere bond van de vakvereniging terecht. Via de Nederlandse Christelijke Land- arbeidersbond, de Hout- en Bouwbond, de Transportbond naar de Industrie- en Voedings bond. Bij deze laatste staat hij in geschreven sinds 1 december 1967. "Dit gaan we uitzoeken," zei Jon gejan. Verkerke maakte er geen enkel punt van. Jongejan speldde hem desalniettemin de onder scheiding op. Mevrouw Verkerke kreeg bloemen. Verkerke werkte als landarbeider en werd lid van de Christelijke Landarbeidersbond toen hij 21 was. Tot zijn 48ste werkte hij in de landbouw bij verschillende boe ren op Tholen. In 1960 stapte Ver kerke over naar de bouwmateria- lensector. Hij kwam in dienst bij de firma Dijkslag en stapte later over naar bouwmaterialenhandel De Schelde in Bergen op Zoom waar hij tot zijn 65ste bleef wer ken. J. van Dijke begon zijn loopbaan bij het carrosseriebedrijf Elen- baas in Poortvliet. Van Dijke ver anderde van werkgever toen hij verwarmingsmonteurwerd bij Maasair in Tholen. Daar werkte hij twaalf jaar. Omdat de werktij den erg lang werden, probeerde Van Dijke terug te keren in de car rosseriesector, zo vertelde hij. Dat lukte. Van Dijke werkte twee jaar voor Hertoghs in Roosendaal en staat nu bij Van Beurden in Steen bergen op de loonlijst. Van Dijke zei lid te zijn geworden omdat de vakbond zorgt voor meer sociale zekerheid van de werknemers. "Voor juridische za ken is het een adres om even bij aan te kloppen." Ook voor me vrouw Van Dijke waren er bloemen. De heer W. Potappel uit Oud- Vossemeer is veertig jaar lid van het CNV. En de heer C.J. Griep uit Tholen 25 jaar. Zij waren niet aanwezig op de ledenvergadering. De gemeenteraden van zowel Tho len als Sint-Philipsland houden zich in hun eerstvolgende vergade ring bezig met de veiligheid van de inwoners. In de eerste plaats wordt er maan dagavond in Sint-Maartensdijk en woensdagavond in Sint- Philipsland gepraat over een nieu we waakvlamovereenkomst voor het Schelde-Rijnkanaal. Op 1 no vember liep de bestaande overeen komst met bergingsbedrijf Theunisse te Dinteloord af. Hoe wel zich de afgelopen vijf jaar, al dus b. en w. van Tholen, geen spectaculaire ongevallen op het kanaal hebben voorgedaan, neemt de scheepvaart toe. En daarmee de risico's. Beide gemeenten zijn dan ook voorstander van een nieuwe overeenkomst, die door het streekgewest westelijk Noord- Brabant zal worden afgesloten. De kosten (na aftrek van 75% rijksbijdrage) zijn 54 cent per in woner, ofwel voor Tholen 10.560 gulden en voor Sint-Philipsland 1320 gulden. In dat bedrag zit ze ven cent per inwoner voor administratie- en oefen kosten. Het gemeentebestuur van Sint- Philipsland wil het bestuur van het streekgewest vragen die kosten zoveel mogelijk te drukken, wat zou kunnen resulteren in een lage re bijdrage. Ook praten beide raden over een samenwerkingsovereenkomst openbare veiligheid Zeeland. De kosten daarvan bedragen volgend jaar maximaal 32 cent per inwo ner. Na veel praten is er van het oorspronkelijke bedrag zes cent afgehaald, meldt het gemeente bestuur van Sint-Philipsland. De samenwerking betreft de organi satie van de rampenbestrijding en de openbare veiligheid in de pro vincie door het instellen van een stuurgroep. Het convenant hiertoe wordt maandag door alle Zeeuwse burgemeesters ondertekend. ■H Het jubilerende interkerkelijk jeugdkoor Polyhymnia.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1993 | | pagina 11