Belangrijke winst voor Smerdiek en WHS WC staat in de schuld bij Tholen THOLENSE BOYS V.V.C. basfaa ÖV C. Bal o maas SCH00NEN PRIMA POLYMER Bezoek zaterdag de voetbalwedstrijd 'DE BLOEMENHAL' FR4NK5' H44RSTUDIO TAPIJT DRIVE-IN C. v.d. Sanden Donderdag 4 februari 1993 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Tholense Boys heeft een belangrijke 1-2 overwinning behaald op SSC. Zaterdag speelt de Thoolse tweede klasser thuis de topper tegen WC '68 uit Halsteren. Ook de derdeklassers waren succesvol. Noad bedwong koploper Veere (1-1), terwijl WHS een 3-1 overwinning boekte op Zwaluwe. Smerdiek veroverde twee belang rijke punten op Wemeldinge. Tholense Boys wint Noad speelt sterk WHS haalt uit Knappe winst Smerdiek Opnieuw nederlaag SPS Trainer Ad Voermans over het streekduel Op het sportpark van Tholense Boys wordt zaterdag middag om 15.00 uur het streekduel tussen WC en Tholense Boys gespeeld. De Thoolse tweedeklasser is er op gebrand om de rekening met WC te vereffenen. Men is uit op revanche na de onnodige nederlaag in de uitwedstrijd. Geen hoge ogen Kleine nederlaag Thol.Boys 2 Wederom verlies WHS 3 Kruisweg 813 2132 NG HOOFDDORP Tel. 02503-22299 Fax. 02503-40063 Hoofdsponsor Tholense Boys Aanvang: 15.00 uur, Sportpark De Bent Tholen LEUNIS VASTGOED Reeds 17 jaar uw vastgoed adviseur bij uitstek voor Tholen ABNAMRODebank Tholen Sint-Maartensdijk J. LABAN ZN. Hector en Anne Jansen Slachtveld 11, Tel. 01660-2780 AANNEMINGSBÉDRIJF klimaat service zuid bv Van de voorzitter l! ii I SS 1 1 M ADRIE VAN BURGH De Verenigde Spaarbank doet meer Verenigde Spaarbank I KEUKENCENTRUM VAN WIJK Keukens Sanitair Badkamermeubels Wand- en vloertegels Sauna's Sponsor THOLENSE BOYS 3 Daar zit een foto in /w Markt 11 w Tholen Sponsor Tholense Boys 2 DRUKKERIJ Voor uw totale drukwerkverzorging. 00K VOOR: KNIPPEN 3 meter x 6 mm ZETTEN 3 meter x 135 ton BALKEN BUIGEN TOT 100 TON instollcfebedrijf DE KLERK ELEKTROTECHNIEK de betere en goedkopere woninginrichter Gastelseweg 36 Roosendaal Tel. 01650-57558 Tholense Boys verslaat hekkesluiter SSC nipt Tholense Boys heeft de derde sei zoensoverwinning behaald in de tweede klas. Hekkesluiter SSC werd met 1-2 op eigen terrein ver slagen. Ondanks een slechte wed strijd werd er een positief resultaat bewerkstelligd. Trainer Ad Voermans koos op nieuw voor een gewijzigd concept, met Johan Schot in de spits en Er- win de Nijs op het middenveld. Ben Schot moest op de bank plaats nemen, omdat John Nieuw koop weer de voorkeur kreeg voor de laatste man positie. Het was in de wedstrijd goed zicht baar dat Tholen onder een bepaal de spanning speelde. Het zelfvertrouwen is enigszins aange tast na de teleurstellende resulta ten. De Tholenaren hadden echter wel het betere van het spel en kwa men verdiend op voorsprong. Has san Eljilali omzeilde de buitenspelval en stelde de doelman op de proef. De afgeketste doelpo ging werd door Erwin de Nijs in doel gekopt. Na een half uur scoorde de thuisploeg de gelijkma ker, na eep beoordelingsfout van doelman Alex Hogendoorn op een voorzet van links. In de tweede helft probeerde Tho len de druk op te voeren en begon men sneller de opbouw bij SSC te storen. Na een kwartier werd Leen- dert de Graaf in het veld gebracht voor Erik Nieuwkoop. De jeugdspeler maakte opnieuw een goede invalbeurt. Het laatste kwartier moest Tholen met tien man verder, doordat Erik van El- zakker, na twee gele kaarten, uit het veld werd gestuurd. Vijf minu ten voor tijd stelde Tholense Boys de winst veilig. SSC beging binnen het strafschopgebied een overtre ding op Erwin de Nijs, wat door de scheidsrechter werd afgestraft met een penalty. Leon van Elzak- ker faalde niet en stelde met zijn negende seizoenstreffer de 1-2 overwinning veilig. SHO 15 11 2 2 24 45-13 ASWH 15 10 3 2 23 35-16 Achilles Veen 15 9 4 2 22 41-12 Kloetinge 15 8 4 3 20 35-21 Altena 15 7 2 6 16 26-29 NSW 15 3 8 4 14 23-28 Bevelanders 15 5 4 6 14 17-35 VVC'68 15 5 2 8 12 14-21 Tholense Boys 15 3 4 8 10 22-36 Wilhelmina '26 15 2 5 8 8 21-35 Arnemuiden 15 1 7 7 9 10-25 SSC '55 15 2 3 10 7 18-36 In een kwalitatief hoogstaande wedstrijd heeft derdeklasser Noad 1-1 gelijk gespeeld tegen koploper Veere. Bij de St.Philipslanders, ontbraken Kees van Tiggele -die vader was geworden- en de gebles seerde Bram Filius. Leo Zuidweg maakte na een blessure weer zijn rentree. Beide teams kozen voor de aanval, zodat het een boeiende strijd werd. Het technisch sterke Veere had in de eerste helft veel pech, toen een schot tegen de paal ging. Ook Noad kreeg verschillende doelkan sen. In de dertigste minuut kwam Joop Quist oog in oog met de kee per, maar hij verzuimde te scoren. Sjaak Koolaard kreeg eveneens een opgelegde kans. In de openingsfase van de tweede helft was opnieuw Sjaak Koolaard dicht bij een doelpunt. Zijn schot kon net tot hoekschop worden ver werkt. Uit de daaropvolgende te genaanval kwam Veere op een 1-0 voorsprong. Eerst ging het leer te gen de paal, maar in tweede in stantie verdween de bal in doel. Een domper voor Noad, dat even was aangeslagen, maar zich weer spoedig herstelde. Door goed voet bal over de flanken bleef Noad ge vaarlijk. Voornamelijk de linkerflank met Erwin Kot en Sjaak Koolaard speelde een sterke wedstrijd. Halverwege de tweede helft viel Ronnie v.d. Ree geblesseerd uit. Hij werd vervangen door Menno Fonteijne. In de 32ste minuut kreeg Noad een strafschop toege wezen, wegens een handsbal van Veere. Uitblinker Jaap van Oude naarde faalde niet en bracht de stand op 1-1. In de laatste minuut stelde bijna Veere de winst veilig, maar de paal bracht opnieuw red ding en stelde het punt voor Noad veilig. Veere Yerseke NOAD '67 's-H. Arendskerke PTT Breda Oostkapelle Zwaluwe Kapelle WHS Bruse Boys Tem. Boys AZVV 14 6 8 0 15 7 6 2 15 6 5 4 14 5 5 4 15 6 3 6 15 4 6 5 15 5 4 6 14 2 9 3 14 5 3 6 15 5 3 7 15 4 4 7 15 3 4 8 20 35-18 20 33-14 17 17-18 15 31-24 15 25-22 14 27-25 14 21-31 13 21-21 13 19-12 13 28-24 12 13-27 10 11-25 Derdeklasser WHS behaalde een knappe 3-1 overwinning op Zwalu we. De St.Annalanders begonnen zeer voortvarend aan de wedstrijd. Binnen tien minuten stonden de groen-witten op een 2-0 voor sprong. Met een afstandsschot opende Rien den Engelsman de score. Enkele minuten later bracht Jan Willem Mosselman met een kopbal de stand op 2-0. Na deze vroege voorsprong gaf WHS de wedstrijd enigszins uit handen. Zwaluwe drong aan en maakte al snel de aansluitingstref fer. WHS ontsnapte aan de gelijk maker, toen een diagonaal schot tegen de paal ging en in tweede in stantie doelman Kees Goedege- buure bekwaam redde. Enkele minuten later doken twee spelers van Zwaluwe alleen voor de doel man op, maar de bezoekers kwa men niet tot scoren. Nog voor rust bracht Richard de Jonge op aange ven van Rien den Engelsman de stand op 3-1. In de tweede helft kon WHS vrij eenvoudig stand houden. Na twin tig minuten werd Richard de Jonge 15 11 2 2 24 39-17 15 8 4 3 20 30-16 15 8 3 4 19 23-23 15 9 0 6 18 39-24 15 6 4 5 16 26-23 15 6 3 6 15 27-19 15 4 7 4 15 18-19 15 7 1 7 15 24-31 15 4 5 6 13 16-24 15 3 3 9 9 20-30 15 2 5 8 9 15-29 15 2 3 10 7 17-39 gewisseld voor de niet geheel fitte Arie Suarez. In de slotfase maakte jeugdspeler Leendert Kleinveld zijn debuut in de hoofdmacht. Hij kwam in het veld voor Willem Jan de Voogd van der Straaten. Door dat ook de concurrentie punten veroverde blijft het bijzonder spannend in de derde klasse. Vierdeklasser Smerdiek behaalde tegen Wemeldinge de tweede sei zoensoverwinning. De Tholenaren wonnen na een sterk gespeelde wedstrijd met 0-3. Het team van trainer Kees Stout- jesdijk combineerde vlot en zorgde regelmatig voor gevaar. In de vijf de minuut ging een kopbal van Frans Gabriels net naast doel. Ad- dy Stoutjesdijk slaagde er even eens niet in om uit een mooie mogelijkheid de score te openen. Wemeldinge kon het Smerdiek nauwelijks moeilijk maken. Twee afstandsschoten waren de belang rijkste wapenfeiten voor rust, wel ke door doelman Mare Hogen doorn prima werden gekeerd. Na een half uur kwam Smerdiek op een verdiende 0-1 voorsprong. Een inzet van Jan de Viet werd door een verdediger van richting veranderd, waarna Noud Hogen doorn er als de kippen bij was om de bal in het doel te schuiven. Na rust zette Wemeldinge een of fensief in, maar al snel controleer de Smerdiek de wedstrijd weer. In de vijfde minuut werd Addy Stout jesdijk net buiten het strafschop gebied gevloerd. Frans Istha verraste uit de daaropvolgende vrije trap de doelman met een fraaie volley. De keeper liet de bal los, waarna Remie Potappel de 0-2 kon aantekenen. Smerdiek kon vervolgens de wedstrijd rustig uit spelen. Na een half uur scoorde Addy Stoutjesdijk, na een combi natie met Frans Gabriels 0-3. Vlak voor tijd kreeg de ingevallen Rudy Overbeeke nog een goede kans, maar zijn inzet ging tegen de lat. Door deze overwinning behaalde Smerdiek belangrijke punten voor de strijd tegen de degradatie. Col plBoys Rillandia WIK SSV '65 Dauwendaele SPS Zaamslag SKNWK Wemeldinge Nieuwland Smerdiek Kruiningen De kans dat vierdeklasser SPS dit seizoen een greep zal doen in de prijzenkast is gering. De Thoolse ploeg verzuimde zaterdag om zich een goede uitgangspositie te creë ren voor deelname aan de nacom- petitie. Colijnplaatse Boys pakte, zoals verwacht de tweede periode- titel. Wanneer zij echter kampioen worden vervalt hun periodetitel aan de best geklasseerde ploeg van de eindstand, zonder periodetitel. Aangezien Rillandia in de eerste periode als winnaar uit de bus kwam is de derde plaats in de vier de klas uiterst interessant. Door een 0-1 nederlaag tegen Dau wendaele werden er kostbare pun ten verspeeld voor deze felbegeerde plaats. SPS, zonder de geschorste David Joppe en met Jaco Jansen op de bank, had het in de eerste helft lastig tegen de Middelbur gers. Al in de tiende minuut moest doelman René Uijl gestrekt naar de hoek, om een afstandsschot te keren. Na ongeveer een half uur kon hij opnieuw ternauwernood een treffer voorkomen. Een speler van Dauwendaele kwam alleen op hem af, maar Uijl kon zijn inzet tot hoekschop verwerken. Een cor ner met gevolgen. Doordat de ver dediging niet alert reageerde kon een speler ongehinderd de bal in doel koppen. Na de 0-1 achterstand ging SPS be ter spelen en kwamen er verschil lende kansen. Dick Uijl was dicht bij de gelijkmaker, toen zijn kop bal uit een corner van A.P. v.d. Belt door een verdediger van de doellijn werd gehaald. Enkele mi nuten later kreeg de gedreven spe lende Dick Uijl opnieuw een goede mogelijkheid. Hij rukte op rechts óp, maar zag zijn schot door de doelman gekeerd. In tweede in stantie ging zijn inzet net voorlangs. In de vijfde minuut van de tweede helft kwam spits Jaco Jansen in het veld voor Perry Verhees. De thuisploeg speelde na rust aanval lender, kreeg verschillende kansen, maar miste het geluk in de afwer king. In de achtste minuut leek Dauwendaele uit een snelle uitval de wedstrijd te beslissen. Op fraaie wijze soleerde een speler van de bezoekers door de verdediging, maar voor open doel schoot hij de bal te gehaast naast. Aan de andere zijde kregen Jaco Jansen en A.P. v.d. Belt mooie De eerste ontmoeting eindigde in een 1-0 overwinning voor de Halsterse ploeg. "Tholen heeft nog iets recht te zetten", conclu deert trainer Ad Voermans. "In die wedstrijd hadden wij immers meer verdiend. Door een hakbal- letje gingen wij onnodig het schip in" Trainer P. Rokven van WC geeft te kennen, dat zijn ploeg tevreden zal zijn met een puntendeling. "Ik denk dat gezien de stand ook Tho len voor een gelijkspel gaat. Dat beloofd misschien weinig goeds voor het niveau van de wedstrijd. Het publiek moet niet in eerste in stantie voor spektakel komen, maar beseffen dat het resultaat voorop staat. Al weet je nooit hoe zich een wedstrijd ontwikkeld", al dus de trainer van WC, die weer één jaar heeft bijgetekend. "Ik hoop dat het een wedstrijd wordt, zoals in het vorig seizoen", vertelt de trainer van Tholen."Een duel op het scherpst van de snede, met Tholen als uiteindelijke win naar. Al hoopt Tholen niet dat WC degradeert. De streek is erbij gebaat, dat beide teams zich op dit niveau kunnen handhaven", aldus Voermans. P. Rokven is het hier volledig met eens. "Wij zijn reëel genoeg om te erkennen dat WC evenals Tholen se Boys te weinig kwaliteit heeft om hoge ogen in deze klasse te gooien. Wij hebben ons voor dit seizoen nog in de breedte versterkt. Tholen heeft het met goede moed met dezelfde spelers geprobeerd. Je moet concluderen dat het ver schil bijzonder groot is. Wil je echt een rol van betekenis spelen, dan moet je gaan investeren in een kansen op de gelijkmaker. Halver wege de tweede helft kwam verde diger Erwin Feijtel in het veld voor aanvaller Sjaak Quist en kreeg A.P. v.d. Belt een offensievere rol. Het mocht echter niet baten. Dau wendaele hield stand en passeerde SPS op de ranglijst. ploeg. Dat is voor WC denk ik geen haalbare kaart en ook voor Tholen niet", meent trainer Rokven. Bij WC zijn zaterdag de uit Poortvliet afkomstige broers Maarten en Bram Hage van de partij. Jan Hage is wegens drukke werkzaamheden tijdelijk gestopt bij WC. Verder behoren Jan van Dijk uit St.Annaland en Ard Beur- kens uit Scherpenisse tot de se lectie. "Ik denk dat Tholense Boys geen verrassingen voor ons heeft. Van trainer Puijpe van de Bevelanders heb ik vernomen van hun nieuwe speelwijze. Beide teams maken el kaar weinig", aldus de trainer van WC. In navolging van Tholense Boys heeft de Halsterse ploeg ove rigens ook plannen tot de bouw van een tribune. Tholense Boys verloor met 0-1 van koploper Hoek 2. De thuis wedstrijd werd door de Tholena ren met 1-9 verloren. Het team van Cees de Lang had echter hun les geleerd. Dit keer speelde men zeer verdedigend, wat de Zeeuwsvla mingen duidelijk problemen ople verde. Ondanks dat Hoek voortdurend in balbezit was, waren de uitgespeelde kansen gering. De keren dat er gevaar dreigde stond Hans Mabelis zijn mannetje. De doelman keepte een uitstekende wedstrijd. Na rust voerde Hoek de druk op. De thuisploeg kreeg een serie cor ners op rij, maar Mabelis keerde al het gevaar. In de twintigste minuut was de organisatie bij Tholen even zoek, men meende dat er een vrije trap moest worden genomen, maar de scheidsrechter liet doorspelen. Hans Mabelis liet de stuiterende bal los, waarna een speler van Hoek kon scoren. Tholense Boys protesteerde vergeefs tegen deze treffer. Volgens de Tholenaren was bij de actie van Hoek de bal achter de achterlijn geweest. Corné Geerts werd in het veld gebracht voor Sjaak Suijkerbuijk. In blessu retijd waren de Tholenaren nog dicht bij de gelijkmaker, toen een kopbal van Aad Gunter bijna doel trof. Bij het reserveteam van Tholen speelde A-junior Arie Draaijer een volledige wedstrijd mee. Tevens werd er noodgedwongen een be roep gedaan op vier spelers van het derde. Hoek 2 15-27 Meeuw 2 15-13 Zwaluwe 2 16-24 Klund 2 15-11 SSC 3 16-23 Arnem 3 15-10 WHS 3 14-16 Thol B 2 14-9 Oostk 2 16-16 Dintel 2 13- 8 Bevel 2 14-13 Yerseke 3 15-8 WHS 3 heeft wederom een neder laag geleden. Tegen Meeuwen 2 uit Zoutelande werd er met 3-2 verloren. Bij de St.Annalanders ontbraken verschillende spelers voor dit tref fen. Twee spelers waren op vakan- -tie, één speler was geblesseerd en 2 spelers waren geschorst. Hiervoor in de plaats deden er drie spelers mee uit het vierde en vijfde van WHS. De St.Annalanders kregen de eerste kans in de wedstrijd. In valler Kees Koopman nam de bal uit een voorzet van Arie Fase di rect op zijn slof, maar met een kat achtige reflex kon de keeper een doelpunt voorkomen. Vervolgens voerden de Walchenaren de druk op en moest doelman Dies de Wit te reddend optreden. Na ongeveer een kwartier was het toch raak, toen een speler profiteerde van slecht uitverdedigen door WHS. Enkele minuten later bracht Meeu wen de stand op 2-0. WHS toonde veerkracht en wist langszij te ko men. Twee maal was het Jan Fase die scoorde. Het eerste doelpunt was een inschuivertje op aangeven van Danny Moerland. De tweede maakte hij uit een strafschop, die WHS kreeg nadat een schot van Henk Keur, door een speler met zijn hand uit het doel werd geslagen. Na de thee kregen de groen-witten verschillende kansen. Jan Fase schoot na een schitterende solo van 40 meter op de lat. Danny Moerland en Henk Keur misten eveneens maar net. Tien minuten voor tijd scoorde de Meeuwen de winnende treffer, waardoor WHS opnieuw zonder punten bleef. Roak zwemcursus: In Goes wordt za terdag 13 februari het officiële start schot gegeven voor het ROA K-seizoen van de Koninklijke Nederlandse zwem- bond. In het zwembad Sportpunt zal de eerste Roak-les worden gegeven. Ro ak staat voor Regionale ondersteuning assisterend kader. De cursussen zijn er voor wedstrijdzwemmen, kunstzwem- men, schoonspringen en waterpolo. Na het volgen van deze les kunnen de deel nemers doorstromen tot de zwaardere cursus zwemtrainer. Dalemsestraat 18 4691 CX Tholen Telefoon 01660-4522 Telefoon 01660-4585 (privé) Telefax 01660-3216 De bank voor betalen De bank voor lenen De bank voor sparen De bank voor beleggen Firma Schilders- en behangersbedrijf Uw huis is een vakman waard Vraag vrijblijvend advies Alles op het gebied van isolerend glas, schilder en behangwerk, alsmede gevelreiniging BOLWERK 7 4691 CJ THOLEN TELEFOON 01660-2937 A 'A Dalemsestraat 49, 4691 CW Tholen Tel. 01660-3981 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Burgerlijke- en utiliteitsbouw Systeembouw «enovatie Droogstapelbouwsysteem Tholense Boys-VVC '68 de voor velen mooiste wedstrijd van het seizoen wordt zaterdagmiddag gespeeld. Deze altijd zinderende streekderby staat borg voor veel spanning en spektakel. De vorige kraker tussen beide rivalen op Thoolse bodem dateert al weer van 21 november 1991 en stond in een geheel ander licht dan nu het geval is. De Boys sleepten toen het periodekampioenschap in de wacht door een 1-0 zege in een uitermate spannende wed strijd. In tegenstelling tot toen staat de komende confrontatie in het te ken van de degradatie. Een aspect dat voldoende gewicht in de schaal zal werpen voor een zinderende derby en een onge twijfeld weer talrijk opkomend publiek. De publieke belangstelling is de laatste wedstrijden ondanks de magere resultaten zeker niet te gengevallen en mag dan ook ge zien worden als blijk van waardering voor het geboden aantrekkelijke voetbal, dat de geel-zwarten spelen. Omdat de drie gewonnen wedstrijden ge boekt zijn in uitwedstrijden, blij ven we nog steeds verstoken van een zege in de tweede klasse voor ons eigen trouwe publiek. Door de schorsing van Marco den Boef liet Ad Voermans twee de elftalspeler Gonnie van As op de rechtsachter-plaats tegen SSC '55 debuteren. Aan deze rechterkant kon daardoor de op geschoven Hassan Eljilali voor meer dreiging zorgen. Deze om zetting leidde tegen SSC '55 al tot een positief resultaat. Hassan brak door en zijn door de keeper gekeerde schot werd door een attente Erwin de Nijs binnen ge schoten. Ook bij het tweede Thoolse doelpunt had Erwin een belangrijk aandeel, hetgeen hem goed gedaan moet hebben. Nog meer genoegen zal hij hebben gehad af te kunnen rekenen met de recentelijk toegenomen kritiek aan zijn adres. Opponent WC '68 treft na Tho lense Boys nog de vier koplopers, Wilhelmina uit en SSC '55 thuis. Een iets zwaarder programma dan de Boys en men mag daarom niet verliezen. Het valt dus te ver wachten dat de Brabanders voor één punt naar Tholen komen. Een speelwijze die WC het liefst hanteert, want de verdediging is met slechts 21 tegendoelpunten het sterkste onderdeel van de ploeg. Extra voorzichtigheid zal Tholen se Boys geboden zijn om niet blind in het mes te lopen. Een Thoolse zege betekent dat we op gelijke hoogte met WC komen. Consequentie voor beide ploegen is dat een nederlaag gecompen seerd zal moeten worden met winst tegen Wilhelmina '28 om niet in direct degradatiegevaar te verzeilen. Het belooft dus volop spektakel. De weersvooruitzichten zijn goed en daarom een reden temeer om de wedstrijd bij te wonen. Tot ziens op sportpark de Bent. De wedstrijdleiding Scheidsrechter bij de ontmoeting tegen WC '68 is de heer P.A. Huyssen uit Terneuzen. Hij krijgt assistentie van de grensrechters Thomas de Zwart en Leen van As van respectievelijk WC en Tho lense Boys. De wedstrijdbal De wedstrijdbal is een geschenk van discobar 't Anker, gevestigd aan de Markt 20 te Tholen. Voltstraat 2+10 4691 RE Tholen Tel. 01660-4062 airconditioning- en koelinstallaties/ centrale verwarming ontstoffingsapparatuur/ scheepsventilaties Zoals ik tijdens de nieuwjaarsre ceptie van Tholense Boys reeds heb gezegd houd ik niet van te rugblikken, wel van vooruitkijken. Dit laatste heeft meer zin en werk motiverend voor de gehele vereniging. Als ik nu alles op een rijtje zet dan kan Tholense Boys eigenlijk niets anders dan tevre den zijn. Ons eerste elftal kan zich in de tweede klas handhaven, dit con cludeer ik op basis van hun veldspel, hun inzet en natuurlijk de winst van afgelopen zaterdag. Ik hoop dat dit de nodige scherp te geeft voor zaterdag wanneer wij WC ontvangen. Het tweede elftal heeft de laatste drie wedstrijden aangetoond dat ook zij zich kunnen handhaven. Het derde team draait serieus mee voor het kampioenschap en het vierde en vijfde draaien eveneens goed mee Dan onze jeugd. Zoals genoeg zaam bekend beschikt Tholense Boys over het nodige talent zowel in de A, als in de B en C-jeugd. Daar bovenop hebben wij een uitstekende jeugdtrainer Aad van der Meeren, die daaraan het no dige heeft toegevoegd, en daar naast hebben wij een goed team jeugdleiders, die er tot op heden voor heeft gezorgd dat de jeugd goed draait en die ook nog eens in staat is het clubbelang te stel len boven het jeugdbelang, niets dan lof hierover. De jeugdcommissie heeft enige tijd geleden een jeugdplan gepre senteerd, waarmee zij hun toe komstvisie t.a.v. de jeugd hebben geconcretiseerd. Het bestuur staat hier volledig achter en wil hier borg voor staan. Echter dit plan kan alleen werken met de juiste mensen op de juiste plaat sen. Zoals door mij aangegeven beschikken wij over deze mensen met uitzondering van een alge meen coördinerend persoon, een jeugdvoorzitter die deze kar moet gaan trekken. Maar ook ten aan zien hiervan kan ik positief zijn, wij hebben een krachtig persoon in ons vizier. Kortom wij zullen niet achterover leunen en wij hebben nog het no dige te doen, maar Tholense Boys kan de toekomst met ver trouwen tegemoet zien. Herman Draaijer, voorzitter Tholense Boys. 13 co 2 2 o .5 co- Grindweg 15 4691 ES Tholen Tel. 01660-4519 -3? -2 T3 CO g) co ■2 0 0 1 Q) 0) Q iS I Automobielbedrijf - Autoschadebednjl Hoogstraat 28, Tholen tel. (01660)-2338 verenigde spaarbank WATTSTRAAT 2, THOLEN, TEL. 01660-3079 voor grote en kleine: Erkend APK U-keuringsstations BEURTEN NIEUWE REPARATIES en SCHADE REPARATIES GEBRUIKTE AUTO'S y ym Steenbergseweg 85 T Lepelstraat - Tel. 01641-2871 Al meer dan 20 jaar een begrip in West-Brabant en Zeeland AUTOBEDRIJF BOWS Wattstraat 3 4691 RC Tholen Tel. 01660-2440, Fax 01660-4440 Het leven zit vol met momenten waar een foto in zit. Bijzondere gebeurtenissen, maar ook alledaagse belevenissen, zoals een foto van een heerlijke pot voetbal. Uw fotorolletje is bij ons in goede handen. Eendrachtsweg 4, Tholen Ü/ioLa/i Dorpsweg 15 - 4694 BT Scherpenisse Tel. 01666-2639 - Fax 01666-4240 staalbouw, dak- en gevelbeplating Slabbecoornweg 25, 4691 RZ Tholen, tel. 01660-4489, telefax 01660-3535 Canadaweg 1 Postbus 45 4660 AA Halsteren Tel. 01641-3800 Fax 01641-3888 Werkmansbeemd 10a Postbus 191 4900 AD Oosterhout Tel. 01620-23643 Fax 01620-34702 VOOR AL UW ELEKTROWERK, KLEIN EN GROOT, UITBREIDING, VERNIEUWINGEN, TELEFOON INSTALLATIES, ENZ. 24-uurs-service, 7 dagen per week bij storingen igjiutro BERGEN OR IOOM THOIEN 01MO S 24 «3 Ualert^eiilaM (0 - 4614 EZ Fu: 01640 I 92 61 01640 4S 40 SMbKMnxi J4 4611 RZ - Fn: 11660 26 66 Auto reklame Reklame borden Gevel- en Botenbelettering Zelfklevende letters, teksten en logo's Magneet stickers Span zeilen Decoratie spuiten Zeefdruk SLABBECOORNWEG 7 THOLEN TEL. 01660-4003 FAX. 01660-4631

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1993 | | pagina 15