KNVB beloont verdiensten van twee WHS-bestuurders De Lunch sponsort vijf jeugdteams Jeugdleiders van Smerdiek winnen het zaalvoetbal Wandelen in winter Thoolse wint Alfa Romeo Motorcross in Goes Emergo klopt Kieviten 2 Sponsorloop Noad voor kleedlokalen SVRZ krijgt nieuwe naam In televisieshow Staatsloterij Zilveren speld voor J. Vroegop en brons voor C. Noorthoek Sponsorloop Viswedstrijd bij Oesterdam Zevende plaats Jan van Dalen Donderdag 7 januari 1993 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Wim van Dijke vijfde veteraan "Ik denk dat jouw pyama zelfs nog groen-wit is," zei KNVB-bestuurder mr. L.F. Haverman zaterdagmiddag tegen J. Vroegop. Het WHS-bestuurslid kreeg de zilve ren speld van verdienste van de voetbalbond. En ex- bestuurder C. Noorthoek werd met brons onderschei den. Beide Sint-Annalanders waren er volledig door verrast. Grensrechter Jammer Schooldammen en -schaken in Meulvliet De jeugdleiders van Smerdiek zijn eerste geworden in het zaaltournooi van de zes Thoolse voetbalclubs. Bij de A- en B-junioren was Tholense Boys het sterkst. Overigens deden bij de A-junioren slechts drie teams mee: twee van Tholense Boys en één van WHS. Koersbal ouderen Uitslagen Veertig supporters Hard werken 11 Voetbal programma Zaterdag 9 januari uur Stavenisse-BVC(Wijnen) 15.00 Thol.Boys 3-Smerdiek 3 14.30 Dinteloord 4-WHS 5(Roodenburg) 14.30 WC 3-Smcrdiek 4(Slabbekoorn) 15.00 WC 5-Stavenisse 3(Bosters) 12.30 Barendrecht-Thol.Boys(vr.) 14.30 Zondag 10 januari uur Vosmeer d.-BSC(bcker) 10.00 Divo 3-Vosmeer 3(Bakker) 14.30 Vosmeer 4-Bergen 5 12.00 Deze wedstrijden zijn al voor de jaar wisseling vastgesteld, maar door de weersgesteldheid lijkt het onwaar schijnlijk dat ze door zullen gaan. Piet van Dijke uit Tholen is 23-ste geworden in een cross om het Zuid-Nederlands kampioenschap. Hij legde de 10,4 kilometer af in een tijd van 32 minuten en 30 se conden. De 107 deelnemers zorg den voor een kwalitatief sterk veld in Bergen op Zoom. Wim van Dijke uit Sint- Maartensdijk, die lid is geworden van Spado, werd vijfde in de vete ranen klasse. Hij legde 7800 meter af in 26 minuten en 6 seconden. jö Korfbal Voor Kieviten 2 begon 1993 niet best. Het team werd door het do minerende Emergo met 10-1 ver slagen. Doelpuntenmakers waren Jan Duine (4x), Daaf de Rijke (3x), Renate Breure, Kees Klomps en Ariënne van Haaften. Emergo 2 verloor met 5-9 van Bre da Noord 3. De Thoolse treffers kwamen op naam van Jasper v.d. Linden (2x), Thino Jansen (2x) en Karen Verduit. Emergo 3 liet tegen Oranje Zwart 3 veel kansen onbenut, maar speel de in de tweede helft opmerkelijk fel. Het lukte echter niet om de 2-4 achterstand ongedaan te maken en de Tholenaren verloren uiteinde lijk met 4-6. Peter Klomps (3x) en Ad Farla zorgden voor de Emergo- doelpunten. Emergo B won verdiend met 2-1 van ELKV, door doelpunten van Gerrie Anthonisse en Nico Bo- gaarts. De twee doelpunten die Emergo C scoorde tegen Voltreffers, kwamen beide op naam van Patricia Scher- penisse. Opmerkelijk was dat de invallers Ruben Steketee en Alwin Daams (E-spelers) prima mee konden. Emergo C bleef ongeslagen. Het team schakelde Scheldevogels met 0-2 uit. Niels Uijtdewillegen en Gerdie Dorst scoorden. De straf- worpen werden met 4-18 door de Tholenaren gewonnen. £Ü^£Ë.I'..T.^STANDEN ÉN'UTTSLAGEN W H S SEIZf De onderscheiden HHS-ers J. Vroegop (links) en C. Noorthoek (rechts) met hun dames. De spelden werden uitgereikt tus sen een sponsorloop en een mos selmaaltijd in. Federatievoorzitter J.A. van Nieuwenhuijzen en KNVB-regioafgevaardigde J. de Laater waren daarbij aanwezig. In de kantine kondigde voorzitter G.T. Bril aan dat twee trouwe leden met een flinke staat van dienst in het zonnetje gezet zouden worden. En inderdaad gaf Haverman een hele opsomming. Vroegop werd in juli 1971 commissaris materiaalbe- heer, drie jaar later bestuurslid en commissaris kantinebeheer,in 1978 commissaris gebouwen en materiaal, in 1981 waarnemend voorzitter, in 1982 en 1989 vice- voorzitter. Sinds 1990 heeft hij het beheer van materiaal en velden on der zijn hoede. Behalve twintig jaar bestuurslid is hij vaste begelei der en grensrechter van het tweede elftal. "Dat betekent zo'n groot aantal uren per week dat je met die vereniging bezig bent, dat het bestuur beslist met de handen in het haar zou zitten wanneer je zou vertrekken." Dat laatste zit er voorlopig niet in, liet Vroegop zelf al weten. Haverman noemde de Sint- Annalander 'een gouwe grensrech ter': "Ik heb weieens een wedstrijd van je gezien dat je tachtig minu ten lang eerlijk vlagde. Bij een aanval in de laatste minuut vlagde je voor buitenspel, wat het perti nent niet was, maar de scheids rechter keurde het doelpunt af en WHS hield een punt aan het duel over. Dat vertrouwen dat jij bij de arbiter had gewekt, was daar debet aan." Noorthoek werd door de afde lingsbestuurder omschreven als 'iemand die voor de vereniging het uiterste wil doen'. Na een zeven tienjarige bestuursperiode trad hij afgelopen najaar terug, maar nog dagelijks is hij voor WHS in de weer met het schoonhouden van de gebouwen of het bezorgen van de weekbrief en clubblad De Scha kel. Noorthoek kwam in 1974 in het bestuur, werd het jaar daarop penningmeester en bleef dat tot 1985. Ook in de jaren daarna be kleedde hij nog een seizoen het penningmeesterschap van de club. Verder was de Sint-Annalander be trokken bij het materiaalbeheer en de activiteitencommissie. Haverman vond het jammer dat de KNVB bij het toekennen van onderscheidingen uitsluitend het aantal jaren als uitgangspunt neemt en niet naar iemands ver diensten kijkt. "Gelukkig heb ik binnen het afdelingsbestuur kun nen bewerkstelligen, dat dit beleid opnieuw bekeken gaat worden." Noorthoek kreeg vervolgens brons opgespeld en Vroegop de zilveren speld. "Zonder thuisfront kun je dit zo niet doen," aldus Haverman, die beide dames een boeket aan bood namens de voetbalbond. Hij vond het jammer dat de resultaten bij WHS momenteel wat achter blijven. Een goede sfeer binnen de vereniging, een leuke trainer en een goede organisatie noemde hij fac toren die mede van belang zijn voor goed voetbal. In zijn dankwoord zei Vroegop, overvallen te zijn door de hulde. Vanuit het bestuur was er weieens gevist naar de datum dat hij in het bestuur was gekomen, en nu was dan de koe bij de horens gevat. Het deed de WHS-bestuurder goed, dat hij tegelijkertijd met C. De sponsorloop bracht zater dagmiddag 2833,95 in het laadje. Geld dat WHS kan ge bruiken om de verbouwing van de kantine te betalen. Tien jeugdspelers (wat tegen vallend als gevolg van het schaatsweer) en 35 senioren liepen in een uur zoveel moge lijk rondjes van 300 meter over het veilingterrein. Ewoud Fase en Kees Lindhout span den de kroon met 46 ronden. Ook deed een groep van tien spelersvrouwen mee, die sa men 615 gulden bijeen brachten. Dennis van Vossen verzamel de de meeste sponsors, 45, en kreeg daarvoor een wedstrijd bal. Bovendien waren er be kers voor de meeste ronden in elke jeugdcategorie. Die wer den gewonnen door Leo Vroe gop (A-jeugd, 38 ronden), Francois Bliek (D-jeugd, 29 ronden) en Jack Rijnberg (E- jeugd, 28 ronden). De deelne mers konden zich na afloop verwarmen met een kop erw- tsensoep. Hans en Jos Slooff flankeren de jeugdleiders van Tholense Boys- Kees en Monique Geuze (El), Janny Stokkers en Piet Pollie E2 Ina Hage en Coos Jansen (E3) en Manuela en René Bruin (F). Voetbalvereniging Tholense Boys organiseerde zaterdag voor het eerst een nieuwjaarsreceptie. Ge zien de grote belangstelling mag die een succes genoemd worden. Naast het uitwisselen van de beste wensen konden de aanwezigen kennismaken met de kersverse voorzitter Herman Draaijer. Het bestuur was voltallig aanwezig. Hoogtepunt van de middag was de overhandiging van nieuwe shirts voor de jongste jeugd van Tholen se Boys. Hans en Jos Slooff reik ten die uit aan de leiders van de F-, El-, F.2- en E3-pupillen. De eige naars van petit restaurant De Lunch maakten met deze sponso ring van maar liefst vier teams te gelijk een schitterend gebaar naar de voetbalclub. Tevens deed Slooff de toezegging om elk jeugdteam dat in de toekomst zijn huidige sponsor mocht verliezen, van shirts met de opdruk 'De Lunch' te voorzien. Slooff maakt zich niet alleen verdienstelijk als sponsor, maar is ondermeer actief als leider van het eerder al door hem gesponsorde C2-juniorenelftal van Tholense Boys. Voetbal is de grootste hobby van de familie Slooff, want ook de beide zoons Jeroen en Jordy spelen bij Tholen se Boys. Hans Slooff hoopt door zijn spon soring vooral de drempel te verla gen voor de kleinste jeugd, om zich als nieuw lid op te geven. Voor de ouders van deze snel groeiende voetballertjes is de sponsoring een aanzienlijke kostenbesparing. Tholense Boys is vereerd met dit initiatief en ziet dat meteen als waardering voor het gevoerde jeugdbeleid. Een beleid dat de club, door het uitvoeren van het klaar liggende jeugdplan en door de aanstelling van een jeugd- bestuur, nog hoopt te perfecti oneren. (Advertentie I.M.) Noorthoek werd gedecoreerd: "M'n vriend Kees en ik zitten veel op de wei" Vroegop bedankte iedereen die aan de KNVB- onderscheiding had bijgedragen en gaf een rondje voor alle aanwezi gen. "Het is hardstikke fijn dat werkers uit mijn periode als voor zitter nu onderscheiden worden," meende erevoorzitter A.J. Soeters. "En ik hoop dat bij bevordering voor Jaap het goud mag blinken." Namens WHS 2 bood Chr. van 't Hof nog bloemen aan, en E. van Ast zorgde namens WHS 5 voor een fles drank. Op 20 en 27 januari worden, voor het eerst in Meulvliet, de schooldam- en schaakwedstrijden Tholen/Sint-Philipsland gehou den. Het damfestijn vindt voor de zestiende keer plaats. De wedstrij den voor de basisscholen beginnen beide woensdagmiddagen om half twee. Het wedstrijdschema voor het dammen wordt door loting be paald. Titelverdediger hier is Ter Tolne uit Tholen. Bij het schaken zijn er minder teams, zodat alle deelnemers een keer tegen elkaar spelen. Bij deze denksport is de De Casembrootschool uit Sint- Annaland de te kloppen ploeg. De winnaars plaatsen zich voor de Zeeuwse titelstrijd. Voor het dam men is die op 20 februari in 's- Gravenpolder, voor het schaken op 13 maart in Goes. Spaniels. Morgen (vrijdag) is er in het Cromwiel te Steenbergen om half acht een borstel- en trimde- monstratie voor spaniels. Drie fok kers van de Nederlandse Spaniel Club en één van de Amerikaanse Spaniel Club werken aan de de monstratie, die gratis toegankelijk is, mee. Paardensport Het voetbalevenement in Meulvliet trok, zoals gewoonlijk, flinke be langstelling. Voor de jeugdige voetballers is het een plezierige on derbreking van de winterstop. Prij zen zijn er niet verbonden aan het driedaagse evenement, dat dit keer door v.v. Vosmeer werd georga niseerd. De sponsorloop van Noad '67 heeft 2508 gulden opgebracht. De Sint-Philipslandse voetbalclub kan dat geld goed gebruiken voor het opknappen van de oudste kleedlo kalen. Met dat karwei is inmiddels begonnen. De deelnemers legden zaterdag sa men 689 ronden af. Bij de meisjes was Linda Filius met 30 ronden de topper, bij de pupillen schreven Benjamin Suurland en Kees-Jan Verstrate respectievelijk 52 en 51 ronden achter hun naam. Uitslagen maandag 4 januari: 1. mevr. M. Dane/L. Kloet 25 p., 2. mevr. M. Geuze/mevr. C. van Mierlo 19 p., 3. mevr. C. van Splunter/mevr. C. van Haaften 18 p., 4. mevr. C. Bolier/A. l^emreij- ze 17 p., 5. mevr. N. van Driel/W. Bijl 14 p., 6. J. Geuze/A. van Splunter 9 p., 7. mevr. S. Wol- se/mevr. C. Free 6 p. In Steenbergen wordt zaterdag 16 januari de tweede in een serie van drie wandeltochten georganiseerd, opgezet door zeven wandelclubs uit West-Brabant en Tholen. Aan de eerste tocht van deze winterse- rie, op 20 december in Zevenber gen, deden 81 wandelaars mee. De laatste tocht is op 27 februari in Oud-Vossemeer. Daarvoor meld den zich al vijftig liefhebbers uit Delft. Deelnemers kunnen kiezen uit de afstanden 5, 10, 15 en 25 kilome ter. Slechts wie aan alle drie de tochten meedoet, krijgt een herin neringsmedaille. Op 16 januari wordt gestart vanaf zaal 't Wapen van Steenbergen, Kaaistraat 12. Deelnemers aan de 25 km vertrek ken 's morgens tussen 9 uur en half 10, de wandelaars op de ande re afstanden tussen 10 uur en half 11. De Groene Loper. De Groene Lo per heeft dinsdag namens het Jon geren Milieu Aktief (JMA) de milieugedeputeerde van Zeeland een petitie laten ondertekenen, waarin de landelijke politiek wordt opgeroepen om de jongeren meer inspraak en invloed te geven op het gebied van milieu en milieubeleid. De afkorting blijft hetzelfde, maar in de loop van het jaar krijgen de letters SVRZ een andere betekenis. Stichting verpleeg- en rusthuizen Zeeland wordt dan: stichting voor regionale zorgverlening. Directeur F. Bordui van de cluster Tho- len/Sint-Philipsland van de SVRZ kondigde de naamsverandering aan in zijn nieuwjaarstoespraken in Ten Anker en Sint-Maartenshof. De nieuwe naam heeft te maken met het herstructureren van de SVRZ. De stichting wordt omge vormd tot een holding met raden van toezicht en bestuur. En binnen het werkgebied worden overal clusters gevormd, zoals voor deze regio al is gebeurd. "De naam is toegesneden op de bestaande si tuatie," licht p.r.-man A. de Jonge toe. De SVRZ beheert namelijk ook tehuizen voor andere soorten zorg, zoals zwakzinnigenzorg. De Jonge sluit niet uit dat daar in de toekomst nog andere zorgsoorten bijkomen. En hoewel er op dit mo ment geen enkel voornemen bestaat om de vleugels naar buiten Zeeland uit te slaan, vervangt het woord 'regionaal' de provincie- naam. Mocht de situatie ooit ver anderen, dan hoeft in elk geval de naam niet te worden aangepast. Volgens De Jonge komt de nieuwe naam van de SVRZ pas in gebruik nadat in de loop van dit jaar de statuten van de stichting gewijzigd zullen zijn. Eindstand A-junioren: 1. Tholense Boys 4 punten, 2. Tholense Boys 2 2 p., 3. WHS 0 p. B-junioren: 1. Tholense Boys 8 p., 2. Stavenisse 5 p., 3. SPS 4 p., 4. Smerdiek 3 p. en 5. Vosmeer 0 p. Jeugdleiders: 1. Smerdiek 8 p., 2. Vosmeer 6 p., 3. WHS 6 p., 4. SPS en Tholense Boys 4 p., 6. Stavenis se 1 p. A-junioren: Thol.Boys 1-Thol.Boys 2 5-2, WHS-Thol.Boys 0-5, Thol.Boys 2-WHS 1-0. B-junioren: Thol.Boys-SPS 8-0, Vosmeer-Smerdiek 0-1, Stavenisse- Thol.Boys 1-4, SPS-Vosmeer 1-0, Smerdiek-Stavenisse 1-3, Thol.Boys- Vosmeer 2-1, SPS-Smerdiek 0-0, Stavenisse-Vosmeer 5-0, Thol.Boys- Smerdiek 1-0, Stavenisse-SPS 0-0. Jeugdleiders: Vosmeer-WHS 1-1, Stavenisse-SPS 0-0, Thol.Boys- Smerdiek 0-4, Stavenisse-Vosmeer 0-4, WHS-Thol.Boys 2-0, SPS-Smerdiek 0-1, Thol.Boys-Vosmeer 2-4, Stavenisse- WHS 1-3, Thol.Boys-SPS 2-1, Smerdiek-Vosmeer 0-2, WHS-SPS 1-1, Smerdiek-Stavenisse 6-1, Vosmeer-SPS 0-5, WHS-Smerdiek Stavenisse- Thol.Boys Zeehengelvereniging De Streyen- vissers uit Bergen op Zoom organi seert op 7 maart een viswedstrijd aan de Oesterdam, ter hoogte van de Speelmansplaten. De wedstrijd is nog een nasleep van het veertig jarig bestaan twee jaar geleden. De club is destijds opgericht op Strijenham. Aan de wedstrijd in maart kan iedereen meedoen, dus ook henge laars die geen lid zijn van een vis vereniging. De hoofdprijs bestaat uit een geldbedrag van duizend gulden en een bokaal. Verder zijn er prijzen voor de eerste dame, de eerste jeugdvisser, de eerste buiten lander en voor de vereniging met de meeste deelnemers. Er kan indi vidueel en in korpsen worden ge vist. Het parcours zal in vijf vakken worden verdeeld, er wordt gevist op centimeters (alle vis telt) en als aas mogen uitsluitend zee- pieren gebruikt worden. Deelne mers kunnen zich aanmelden bij het bestuur van De Streyenvissers. Vier leden van de Eendrachtruiters deden in Goes mee aan het paar- denconcours indoor-Zeeland. In de klasse L sprong Jan van Dalen met Delila een foutloos parcours en behaalde de zevende plaats. .Kees van Dalen sprong in dezelfde klasse met Goofy twee balken af en had een weigering voor een hin dernis. Mariska Vermaas reed twee dressuurproeven in de klasse L2 en behaalde respectievelijk 114 en 118 punten. Christianne Verduit ver diende met Evita voor haar Ll-proef 115 punten. Eerder waren Thoolse ruiters ac tief op een concours in Bruinisse. Christianne Verduit op Evita scoorde 118 punten in de Ll-dressuur. Mariska Vermaas be haalde met Radetha een vierde prijs en een winstpunt in de L2-dressuur. Ze verzamelde 121 punten. In de klasse L2 van de pony-dressuur behaalde Nathalie van As met Ceasar 118 punten. Drie Thoolse motorcrossers ko men zaterdag in de Zeelandhallen te Goes in actie tijdens de Indoor- motorcross. Daar wordt gestreden om de zilveren Oestertrophy Moerland. In de 125 cc verschijnt Joey Lind hout uit Stavenisse aan de start. Hij rijdt zijn eerste manche om drie uur. Om negen uur volgt, na de finale, de huldiging van de win naars in deze klasse. Jaap Moerland uit Stavenisse rijdt in de 250 cc klasse, zijn wedstrijd begint om kwart voor vier en de fi nale met huldiging van de win naars staat voor half tien op het programma. In de klasse 80 cc tenslotte strijdt Kevin v.d. Hoek uit Sint- Maartensdijk vanaf half vijf om de hoogste eer. In elke klasse worden drie man ches gereden. De klassen 125 cc en 250 cc bestaan elk uit drie series. Ophokgebod duiven. Tot en met zaterdag 16 januari geldt een op hokgebod voor postduiven. In ge noemde periode zullen jagers extra jacht maken op verwilderde dui ven. Niet alleen kan dat de gewas- schade in het voorjaar beperken, maar ook wordt de overlast door vervuiling op en rond openbare ge bouwen daardoor teruggebracht. Marina Aalbrechtse uit Tholen kan haar geluk niet op. Op oudejaarsdag won ze in de Staatsloterijshow een fonkelnieuwe auto, een Alfa Romeo 155 1,8 Twin Spark, 's Avonds was op televisie te zien hoe ze na een verlo ren ronde uit drie auto's de middelste koos, de sleutel in het contact stak en vervolgens de motor startte. "Ik had voor mezelf tevoren al be slist dat ik de middelste auto zou kiezen. Maar toen het zover was, hoorde ik niet eens dat hij startte," vertelt Marina. "Kan tie, kan tie, riep ik. En hij kon. Ik word niet goed, heb ik toen geroepen." Het begon deze zomer voor Mari na en haar vriend Jan van Gorsel. Ze spelen al langere tijd mee in de Staatsloterij - wonnen ooit een keer 500 gulden - maar hadden toen een niet. Marina stuurde het lot op, want daarmee was er kans om te worden gekozen als zoge naamd thuiskoppel voor de televi sieshow van de loterij. Een team van Veronica nam in Tholen inter views af, maar het paar viel buiten de boot. Er kwam echter een nieu we kans, doordat ook ieder zo veelste ingestuurde lot een kans kreeg. Marina en Jan mochten naar Hilversum en kregen daar al lerlei vragen voorgeschoteld, zoals: waarom denk je dat je geschikt bent voor een quiz? "Dat valt niet uit leggen, 't is gewoon zo," ant woordde Marina toen, resoluut als altijd. De dag voor Kerstmis kwam er een telefoontje. Marina was geselec teerd en moest dinsdag naar Hil versum komen. Om kennis te maken met de andere kandidaten en de studio's te bekijken. Voor het programma zelf mochten veer tig supporters mee. "Ik had be loofd de bus te betalen als ik de 100.000 gulden zou winnen. An ders moest ieder dat zelf doen. Ik zag het publiek pas toen ik don derdagmiddag de trappen af kwam. Ze hebben me prima gesteund, dat was een heerlijk ge voel." Van de vijf andere kandida ten waren er twee geselecteerd op dezelfde manier als Marina, de an dere drie waren de afgelopen tijd op een of andere manier in het nieuws. Bekende Nederlanders zag de Thoolse maar genoeg "In het b.*- gin dahct ik wel even van: kijk, daar heb je Willeke van Ammel- rooy, of Anita Meyer. M'n kleed kamer was tegenover Arnold van der Leyden. En bij de schmink zat ik naast Marco Bakker. Dat was nog mooi, want er werd een beetje plagerig gedaan over Zeeland. Marco Bakker was het daar niet mee eens, want zijn moeder komt uit Zeeland. En toen wonnen de Zeeuwen ook nog bij de kappers wedstrijd voor provincies. Prachtig hoor?' Op woensdag werden de spelletjes gerepeteerd, maar ook hoe de kan didaten de trap af moesten komen, 's Nachts sliepen ze, op kosten van Veronica, in een hotel in Hilver sum. "De hele sfeer rondom zo'n show is erg leuk, maar het is echt hard werken voor iedereen. Ons waren drie coaches toegewezen en die steunden ons op allerlei manie ren." Marina vond presentator Mare Klein Essink erg sympathiek. "Hij leefde echt mee." Bij de vragen in de show bracht Marina het er behoorlijk goed af. "Ik heb een enkel antwoord ge gokt. Voor mij was het in feite af gelopen, toen ik het black-jack spel verloor van de uiteindelijke winnaar. Als je dan toch nog een auto wint, kun je alleen maar heel blij zijn." Het finalelied vond de Thoolse erg leuk, ook al omdat iedereen in de studio een flesje champagne kreeg. De bloemen kwamen na afloop, thuis. "Dan merk je pas hoe gezellig het is dat iedereen je kent. Op straat en in de winkels, iedereen zwaait en felici teert. Ik geloof niet dat iemand het mij misgunt!" Marina Aalbrechtse blijft met bei de benen op de grond staan. Voor lopig rijdt de medewerkster van een cateringbedrijf nog in de tien jaar oude Talbot Samba naar haar werk in Hoogerheide. Maar bin nenkort zien ze haar «."■'ar mt .-en 'luxe auto' voorrij Jen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1993 | | pagina 11