Bediening kanaal- bruggen Walcheren Milieutijdingen Bruidspaar op de dertiende 'Abel' in Vossenkuil Noe wat over De Schutse Stomme Hollander Hoorzittingen ouderenzorg Onion op tv in milieuserie Tweede prijs drumbands ,vi ÜT 'T v 5* "lelfcins Landschapsplan Donderdag 19 november 1992 (OM M I SS I KS IN BHROKP De provincie heeft plannen voor andere bedieningstijden voor de bruggen over het Kanaal door Walcheren. De maatregelen zijn vooral van invloed op de recreatievaart en het wegverkeer. Bloktijden Spitsuur Inspraak Recreatie Quilts, poppen en houten speelgoed in bibliotheken Pak even uw zakboekje Uw partner voor uw huwelijksdag VOOR BRUID, BRUIDEGOM BRUIDSMEISJES EN BRUIDSJONKERS Stemmen van lezers Bedrijvig J C sport gaat verhuizen ABDIJ Half december worden drie hoorzittingen belegd over de nota Oude renzorg Zeeland 1993 tot en met 1996. De hoorzittingen zijn speciaal bedoeld voor wie schriftelijk bezwaar heeft aangetekend tegen de plannen van de provincie. De belangrijkste elementen uit de nota zijn zes bejaardenoorden te slui ten en in sommige andere het aantal plaatsen te verminderen. De gel den die daardoor vrijkomen, kunnen deels worden besteed aan andere vormen van zorg voor ouderen en voor verbetering van de resterende bejaardenoorden. De hoorzittingen zijn: 14december, 15.00 uur, Kruiningen, Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3; 15 december, 15.00 uur. Middelburg, Concert-en gehoorzaal, Singelstraat 13; 16 december, 16.00 uur, Terneuzen, Opstandingskerk, Bellamystraat 74. Gedeputeerde A.J. Dijkwel van ouderenzorg is bij alle hoorzittingen aanwezig. Hij wordt bijgestaan door medewerkers van de afdeling welzijn. Bezwaren tegen de nota ouderenzorg kunnen nog tot 8 december schriftelijk worden ingediend bij Provinciale Staten van Zeeland, post bus 6001,4330 LA Middelburg. De nota en een samenvatting daarvan zijn verkrijgbaar bij het provinci aal .informatiecentrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. De nota kost tien gulden, de samenvatting is gratis. M De statencommissie welzijn ver gadert maandag 23 november, 9.30 uur. Aan de orde zijn spreiding en situ ering voortgezet, volwassenen en beroepsbegeleidend onder wijs, het Hulster ouderenproject Klavertje Vier, het ontwerp-plan ambulancehulpverlening en sub sidies voor personele inzet Bu reau Vertrouwensarts, voor voor lichting over kindermishandeling door de GGD en voor de bouw van een zorgcentrum in Terneuzen. Andere onderwerpen zijn de sti muleringsregeling toegankelijk heid voor gehandicapten van voorzieningen, de nota Met cul tuur in zee en de notitie Zeeuwse sportraad nieuwe stijl. Maandag 23 november, 13.30 uur, vergadert de statencommis sie waterstaat en verkeer in Het Groene Woud 1, Middelburg. Gespreksonderwerpen zijn de au tomatische kaartverkoop op de veren, de aanpassing van het be dieningssysteem van de bruggen over het Kanaal door Walcheren en de verkeers(on)veiligheid in Z&euwsch-Vlaanderen. Verder staan enkele fietspaden en een kruispunt op de agenda. De commissie ziekenhuiszorg uit de provinciale raad voor de volks gezondheid houdt haar ophef fingsvergadering woensdag 25 IEUWS Vorige week ontving burgemees ter ir. J.L.M. Mandos van Borsele het landschapsplan tot inpassing van de Westerschelde oeverver binding in het Zuidbevelandse landschap uit handen van com missaris der koningin drs. W.T. van Gelder. Eind deze week is het plan be schikbaar in het provinciaal infor matiecentrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180-31400. In de volgende Abdijnieuws wordt nader ingegaan op het landschapsplan. Dinsdag 24 november, 14.00 uur, behandelt de tweede kamer uit gedeputeerde staten een beroep schrift van een inwoner van Oost burg. Aan de orde is het besluit van het gemeentebestuur van Oostburg op een aanvraag alge mene bijstand. De Arob-commissie uit gedepu teerde staten hoort de heer J.A. Lippens uit Biervliet, die bezwaar heeft aangetekend tegen de wei gering van gs verklaringen van geen bezwaar te verlenen voor de bouw van een woning aan de Oude Weg in Driewegen. De ge meente Terneuzen had de verkla ringen gevraagd. Partijen worden dinsdag 24 no vember, 14.20 uur, gehoord. De zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. De belangrijkste veranderingen gaan zich voordoen bij de brug gen in Middelburg. In 1991 werd de Stationsbrug in Middelburg 5.786 keer geopend voor het scheepvaartverkeer, de Schroebrug, ook in Middelburg, 5.735 keer, de draaibrug bij Sou burg 6.800 keer, de Sloebrug in Vlissingen 6.008 keer en de Keersluisbrug in Vlissingen 6.156 keer. Bij de Schroebrug passeerden 14.369 recreatievaartuigen en 5.128 beroepsvaartuigen. Voor de sluis bij Veere gaat het om respec tievelijk 25.955 en 4.666 sche pen en bij de sluis in Vlissingen kwam de recreatievaart op 21.706 en de beroepsvaart op 13.496. Bij de opening van de bruggen wordt gewerkt met bedieningstij den, bloktijden, spitsuursluitin gen en recreatievaart. november, 14.45 uur, in Bolsjoi aan de Grote Markt in Goes. Donderdag 26 november, 15.30 uur, vergadert de statencommis sie voor economie. Agendapunten zijn de inspraak reacties op het beleidsplan re creatie en toerisme, subsidie voor het Congresbureau Zeeland en voor de Janneke Dierxschool en de stand van zaken in het project Rijn-Schelde-Delta. Alle vergaderingen zijn openbaar. Tenzij anders bij de betreffende commissie vermeld, is de verga derplaats het provinciehuis, Sint Pieterstraat 42, Middelburg. De stukken liggen ter inzage in het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, Middelburg. De bloktijden houden verband met de vertrektijden van het openbaar vervoer. In de bloktijden is de brug altijd open voor het wegverkeer. Bij de Stationsbrug in Middelburg is gekeken of treinreizigers op tijd de brug over kunnen om bij het busstation te zijn. Nu doen zich daarbij nogal eens problemen voor, vooral als de trein uit Goes te laat arriveert. Verschuiving zou echter betekenen dat de stads bussen niet meer volgens de dienstregeling kunnen rijden. Ver lenging van de bloktijd stuitte op bezwaren bij de schippersvereni ging Schuttevaer. De gemeente Middelburg, de spoorwegen en de streekver- voermaatschappij werken aan plannen het busstation te ver plaatsen naar de spoorstations kant van het kanaal. Verwacht wordt dat de verhuizing volgend jaar haar beslag krijgt en dat daarmee de problemen ook zijn opgelost. De huidige bloktijden worden daarom gehandhaafd. Bij vertragingen in het openbaar vervoer krijgen de brugwachters de gelegenheid van de bloktijd af te wijken. Voor de Schroebrug zijn er geen bloktijden en die van de draaibrug bij Souburg worden met 1 tot 2 minuten verlengd. Daarmee wordt tegemoet gekomen aan wensen vanuit de praktijk. De bloktijden voor de Sloebrug en de Keersluisbrug blijven onver anderd. Begin november verscheen de vijfde Milieutijdingen van dit jaar. Milieutijdingen is een informatie blad van de provincie, waarin ar tikelen zijn opgenomen die heb ben te maken met het beleid van de provincie op het gebied van natuur en milieu. In het novembernummer komen aan bod de terugkeer van de nat te duinvalleien in Oranjezon, re creatie en milieu, de reactie van de provincies op het structuur schema voor de groene ruimte en het beleidsplan Westerschelde. Milieutijdingen is te verkrijgen bij het Informatiecentrum van de provincie. Abdij 9, postbus 6001,4330 LA Middelburg, tele foon 01180-31400. Het is moge lijk een abonnement te nemen op het blad. want dat zal dan vrij lang moeten wachten tot de "opgespaarde" scheepvaart doorgang is verleend. Besloten is daarom af te zien van een spitssluiting in de (voor) avond, maar door onderling over leg tussen de brugwachters te komen tot een geclusterd aan bod van scheepvaart. Voor de bruggen op Vlissings grondgebied bestaat geen spits uursluiting. vaarders" aandienen. Verder kan de recreatievaart gebruik maken van de openingen voor de be roepsvaart. Voor de stationsbrug wordt de huidige splitsuursluiting aange houden. De brug gaat volgens die regeling van maandag tot en met vrijdag niet open tussen 7.51 en 8.26 uur, met uitzondering van de zomervakantie voor de scholen in de regio Zuid. De gemeente Middelburg heeft voor de Schroebrug gevraagd om een spitsuursluiting in de avond om het wegverkeer vlotter te kun nen afwikkelen. De beroepsvaart heeft hiertegen onoverkomelijke bezwaren. Bovendien is het ver keer dat zich direct na de spitsslui ting aandient er niet mee gediend, Sommige bruggen op het traject, zoals de Stationsbrug, worden geopend zodra zich een recreatie vaartuig meldt. Deze regeling wordt ten gunste van het wegver keer omgebogen. Voor de Stations- en de Schroe brug gelden al vaste tijden, waarin zij bij uitsluitend recreatief aan bod niet worden bediend. Dat zijn de drie drukke periodes in de va kantiemaanden (de ochtendspits, tussen de middag en de avond- spits). Voor de Schroebrug is ver der geregeld dat die een keer per uur wordt geopend; de tijd valt sa men met de sluiting van de spoor wegovergang. Die regeling wordt nu ook van kracht voor de Keer sluisbrug in Vlissingen. Zo kan van de noord- en de zuidkant een toestroom ontstaan naar de draai brug bij Souburg. Door het ge clusterde aanbod hoeft die brug dan ook minder vaak open. Voor de Stations^, de Schroe- en de Keersluisbrug gaat gelden dat zij buiten de uursopening alleen voor de recreatievaart open gaan als zich vijf of meer "vakantie- De ontwerp-regeling voor de be diening van de bruggen ligt van 23 november tot en met 23 de cember 1992 ter inzage in het provinciaal informatiecentrum. Abdij 9, en bij de afdeling vaar wegen van de provinciale direc tie milieu en waterstaat. Het Groene Woud 1, beide in Mid delburg. In dezelfde tijd kunnen belang hebbenden schriftelijk bezwaar indienen tegen de plannen bij Ge deputeerde Staten van Zeeland, postbus 6001, 4330 LA Mid delburg. De nota is gratis verkrijgbaar bij het provinciaal informatiecen trum, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 01180-31400. De openingstijden van het cen trum zijn op werkdagen 9.30-12.30 uur en 13.30-16.30 f.-j Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie; bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31392 Op zaterdagmorgen 28 november is Onion Specialties Holland uit Sint-Maartensdijk te zien op tele visie. Dan wordt namelijk om half elf op TV 2 de derde aflevering uit gezonden uit de Teleac-serie 'Scho ner produceren'. Eerder dit jaar werden op twee dagen opnamen gemaakt in het Thoolse uienver- werkende bedrijf. De serie (acht afleveringen) heeft als onderwerp het beperken van de verontreiniging in produktiepro- cessen in bedrijven en is bedoeld voor het industriële midden- en kleinbedrijf. Onion Specialties zag de kosten van afvalverwijdering drie tot vier keer zo hoog worden na het sluiten van stortplaats Tut- telhoek. In samenwerking met In novatiecentrum Zeeland werd in 1990 begonnen met het opstellen van een milieuzorgsysteem. De verschillende soorten afval worden nu in afzonderlijke bakken verza meld, door verdichting en ontwa tering worden volume en gewicht teruggebracht. In het oliehoudend afval bleek nog veel olie te zitten van goede kwaliteit. Inmiddels is een centrifuge geïnstalleerd, waar mee 80% van de plantaardige olie uit het afval wordt teruggewonnen voor hergebruik. De serie 'Schoner produceren' wordt tot en met 9 januari elke za terdagmorgen uitgezonden. Tussen 12 januari en 2 maart wordt de se rie herhaald, iedere dinsdagavond om half twaalf, ook op TV 2. Ouders overleden kind. De zelf hulporganisatie 'Ouders van een overleden kind' organiseert zater dag om half twee een open middag in het Sociaal Centrum te Goes. De bedoeling is om ouders die een kind hebben verloren - van welke leeftijd en op welke wijze ook - kennis te laten maken met ge noemde organisatie en met elkaar. In de drie bibliotheken zijn er deze maand weer tentoonstellingen van eigen bodem. In Tholen laat mevr. Van Veenendaal quilts zien, in St. Annaland toont mevr. De Rijke uit Stavenisse zelf gemaakte poppen en in St. Maartensdijk zorgt Paul Timmerman uit St. Philipsland voor door hem vervaardigd houten speelgoed. THOLEN 20 nov. Bingomiddag soos, Ten Anker 14 u. 20 nov. Gevarieerd programma van het jeugdwerk, thema: Een avond je uit, Meulvliet 19.15 25 nov. Inschrijven soos voor Sint en kerst, Ten Anker 14 u. 26 nov. Zendingsavond met zang ver. Crescendo, Rehobothkerk 19.30 u. 27 nov. Najaarsvergad. De Kogge, Koggedek 20 u. 27-28 nov. Vogeltentoonstel. en tuinplantenshow, Meulvliet tot 22 u. OUD-VOSSEMEER 21 nov. Tentoonstel, p.v. De Zwa luw, Vossenkuil 14 u. 22 nov. Clubwedstr. hsv 't Schar retje, v. Haaftenpolder 13-16 u. 25 nov. Bingo-middag Anbo, Vos senkuil 14 u. 28 nov. Theater Split met 'Abel', Vossenkuil 20.15 u. SINT-ANNALAND 21 nov. Bekerwedstr. hsv De Zee baars, Anna Vosdijkpolder 12-15 u. 21 nov. Aankomst Sinterklaas met boot in haven, ca. 15.15 u. 23 nov. Cursus bloemschikken met droogbloemen Plattel.vrouwen, ca fé Van Dijke, 19.30 tot 21.30 u. 25 nov. Keutjesmaaltijd voor be woners van de Schutse, 16.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 21-28 nov en 5 dec. Belastingcursus FNV, café Smerdiek, 9.30 u. 21 nov. Intocht Sinterklaas, Onder de Linden 15 u. 23 nov. Antiek-cursus Plattel.vrou wen, Haestinge 13.30 - 16 u. 23 nov. Gemeenteraad, gemeente huis 19.30 u. 25 nov. Vergad. Commissie finan ciën, gemeentehuis 19.30 u. 28 nov. Kerstbeurs in St. Maar- tenshof, 13.30 tot 17. u. BERGEN OP ZOOM 20 nov. Concert door Jeroen de Groot (viool) en Jochem Geene (vleugel), de Maagd 20.15 u. 20 nov. Open avond van Chr. Ora torium vereniging voor liefhebbers van koorzang, P. Breughelstr. 20 u. 20 nov. t/m 19 dec. Expos, schilderijen-structuren enz. van Gerard Konings, Stuart Galerie Zuid-Zijde haven 7 t/m 22 nov. Expos, etsen 'Groeten uit etsland' van Jan Prins, Markie zenhof 24 nov. Toneelstuk 'Gered' door Het Zuidelijk Toneel, de Maagd 20.15 u. 27 nov. Komisch muzikaal pro gram. door Frivole Framboos, de Maagd 20.15 u. t/m 29 nov. Expos, schilderijen van Jan Baartmans, een franse Brabander, Markiezenhof t/m 29 nov. Expos, schilderijen uit collectie van ING-bank 'Uit de kunst van de bank', Markiezenhof film film film ROXY 1: Conquest of paradise - a.L, do t/m wo 20 u. Platvoet en z'n vriendjes - a.L, za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Housesitter - a.L, do 20.15 u., vr 19 u., za en zo 14 en 19 u., wo 14 u. Medicine man - a.L, vr, za en zo 21.30 u. De Noorder lingen - a.L, ma, di en wo 20.15 u. CINEMACTUEEL 1: Paris is bur ning - a.L, do 20.15 u. Universal soldier - 12 jr, vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma, di en wo 20 u. Assepoester - a.l., za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Boomerang - a.L, do 20 u., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u„ zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: De domei nen Ditvoorst - a.L, do 20 u. Fla nagan - a.L, vr 19 u. De blinde fotograaf - a.L, ma 20 u. De Man tel der liefde - a.L, di 20 u. De witte waan - a.L, wo 20 u. Basic instinct - 16 jr, vr 21.30 u., za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u. Flodder in Amerika - a.L, za, zo en wo 14 u. De drumbands van OVM uit Oud- Vossemeer en Concordia uit Tho len hebben beide een tweede prijs gewonnen op het KNF-concours in Heinkenszand. Concordia kwam uit in de introductiedivisie, OVM voor het eerst in de tweede divisie. Beide korpsen staan onder leiding van Sjaan v.d. Boom. Concordia opende het concours en voerde de werken l'Armee en Con trast var. 1 uit. De 72,25 punten waarmee de jury dat honoreerde, vonden de Thoolse muzikanten geen gek resultaat. Ze oefenden flink voor deze eerste concours deelname, met name het lopen werd de afgelopen week onder de loep genomen. De dertien leden van OVM kregen 75,5 punten voor hun uitvoering van de nummers Down the Street en Drums of the Netherlands. Ook zij waren daarmee tevreden. De niet-drumbandleden van OVM kwamen zaterdag in Bergen op Zoom in actie bij de intocht van Sint Nicolaas. Zij werden voor de gelegenheid geassisteerd door de drumband van Accelerando uit Sint-Annaland. Het bruidspaar Van Voorst-Waasdorp op de gepavoiseerde Zephyrus in de haven van Stavenisse. Vrijdag 13 november lieten Lianne Waasdorp en Elbert van Voorst, beiden uit Tholen, zich niet weer houden om elkaar het ja-woord te geven. In het stadhuis van Tholen sloot chef algemene zaken en wel zijn A.G. van de Sande als ambte naar van de burgerlijke stand het huwelijk. De witte Mercedes die voor deze speciale dag was ge huurd, bracht geen geluk. Onder de Thoolse brug ontstond nog een aanrijding, waarvan blikschade het gevolg was. Het bruidspaar kon toch het plan vervolgen om naar Stavenisse te rijden, waar de gepavoiseerde sleepboot Zephyrus in de haven lag. De bruid is een nicht van sleepbootkapitein J. v.d. Berge, met wie ze vroeger in de va kantie wel eens meevoer. Het ver sierde schip was een mooi decor voor een foto. Zo kwam alles toch nog goed op vrijdag de dertiende. Op zaterdag 28 november wordt in De Vossenkuil te Oud-Vossemeer door theater Split het bekende ver haal 'Abel' van Alex van Warmer dam gespeeld. Steenbergsestraat 28 - BERGEN OP ZOOM - Tel. 01640 - 34480 PERSOONLIJKE SERVICE 's maandags gesloten/'s avonds op afspraak Advertentie I.M. Split is een Zeeuwse groep spelers die al ruim 10 jaar theater maakt. Willem Ploum, productieleider en tevens speler, was een van de oprichters. Split is begonnen met improvisatietoneel. Dit was in de tachtiger jaren een veel voorko mende stijl van spelen. Al gauw kozen de vier spelers voor tekstto neel en de eerste keus viel op 'Vlees noch vis' van Kroetz. Van deze schrijver werd ook het serieu ze stuk 'Boeren sterven' op de planken gebracht. De productie Abel is volgens Ploum een zeer ko misch verhaal, waarbij het stuk op het toneel een veel komischer ef fect sorteert dan de film. Split kiest voor stukken waar iedereen zich in herkent. Christian- ne Altena, Ineke de Man, Willem Ploum en Francois Vervaet zijn amateurs, maar steken zoveel tijd in hun hobby dat het ver boven amateurisme uitstijgt. De oplei ding voor het toneel strekte zich onder andere uit van dramatische expressie tot regie. De regie van Abel is in handen van Emmie Lan- genberg. De Vossenkuil lijkt volgens Willem Ploum een uitstekende ambiance te hebben om een aantrekkelijke theateravond te verzorgen. Over Ten Anker 'k a zo 't êên in ander laete wete, mae lae me ök De Schutse in Suttalland nie verhete. Daer is d'n lesten tied dk nog a wat hebeurd in dat wier dan dk deu de bezoekers êêl hoedhekeurd. De rechtervleuhel van voren af hezie is êêmae vernieuwd. Oe a tat noe hoaren is, dae was iederéén nae benieuwd. Dat konne me dan verlêêje weke donderdag hae bezie. Nie a 't zo vee hrööter hoare is, dat wè nie, ma 't is vee herieflukker in êêl anders inhericht. 't Wienkeltje is dae weg, da's 'n êêl ander zicht. D'r is noe 'n wienkel an d'oare kant, daer a te hank behint. Dae kü je noe mee 'n rolstoel in, da's ieder welhezind. Noe haen we wêê de nieuwbouw in, in 't êêste wat a 'k zag, was 't nieuwe ketoor van de dirrukteur, dat a t'r weze mag. Dat zulle dan ok oalle ménsen die man van arte hunne, want 't val om d'n drommel hlad nie mee 'n bejaerde'uus te runne. Dan is t'r ok 'n zaeltje bie waer a se iederéén hae ontvange, van elders, die a hraeg 'n spelletje doe of nae wat anspraek verlange. In varder zag 'k 'n uuskaemer êêl deftug inhericht. A je van daeruut nae buuten kiekt, ei je 'n móói uutzicht. Dan is t'r ok 'n kapselon om je naer te laete krulle of kortwieke. Af fijn, daer is overa om hedocht, hae 't zelf maer 's bekieke. Boven binne de kaemers vo zieken, herstellenden in lozjees. Die motte om dae te slaepe betaele, in of 't dae druk za loape, ik vrees. Dit is dan noe in veuhelvlucht de inrichting nae 't verbouwe. 'k Za nog wè wat verheten ma laete me 't ierbie mar ouwe. L.M. Hendrikse-Everaers, Stavenisse. Zelfs Tholen neemt al de makke lijkste weg. De afvalstoffenheffing moet omhoog en volgend jaar weer. Waarom breng ik dan de kranten naar de muziekvereniging, doe ik batterijen etcetera in gele zakjes, afval zoals schillen en kof- fiezakjes in een compostvat? Waarom? Het wordt toch voor iedereen duurder. Zo wordt men in elk geval niet milieubewust ge maakt en wordt een stomme Hol lander zoals ik alleen maar uitgelachen. Mevr. Waasdorp-van Putten, Patrijzenweg 27, Oud-Vossemeer. Danstheater. Het danstheater Opus One uit Amsterdam verzorgt op 28 november om acht uur een voorstelling in dorpshuis Luctor et Emergo te Rilland. De zes dansers brengen jazz- en veel tapdans. J C sport in St. Maartensdijk gaat in december verhuizen. Het bedrijf blijft wel in de Mo lenstraat, maar steekt over naar de andere kant, waar in het pand Mo- lenstraat 15 voorheen Van Leeu wen lijsten was gevestigd. Volgens de eigenaren J. Stoutjesdijk en J. Leeuwenhaag was de sportwinkel uit zijn jas gegroeid. "We willen de zaak nog professioneler aanpak ken. In de nieuwe vestiging kunnen we beter etaleren en het assorti ment sport- en aanverwante artike len uitbreiden. Alle topmerken zijn voorradig. Het is een ideaal pand, waarin ook ruimte is voor meer pasgelegenheid." De sportondernemers streven naar een 24 uurs service bespancentrale voor tennisrackets. Ook scheppen ze mogelijkheden voor het onder houd van ski's.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1992 | | pagina 7