Nieuwsbrief afval Avontuur Verkeersschool Dave van Haaften A A 1 Alzheimer vereniging in Zeeland w k k. autobedrijf krebbekx Voorlichting scholieren havo en vwo Markt 55-plus in Vossemeren Opening Herra vleeswaren Donderdag 7 mei 1992 7 f m. COM MI SS IKS IX BEROUP Voorzichtigheid met de Oosterschelde blijft voorlopig het pa- M/atRrStcHld rooi. Meer aandacht voor natuurwaarden. wwaic o a Schorren Visserij Recreatie Pak even uw zakboekje fflj Bedrijvig Van den Hoven draagt Thools constructiebedrijf over aan K-Euro r CITROËN PRINS REINIERSTRAAT 3. STEENBERGEN TELEFOON 01670-64561 TOYOTA ABDIJ fff'#-" "&J. Op afvalgebied staat de komende jaren veel te gebeuren. Iedere Zeeuw krijgt ermee te maken. Van bedrijven wordt verwacht dat zij aandacht geven aan preventie en hergebruik en burgers worden ge confronteerd met gescheiden inzameling. Bestuurders, zowel provinciaal als gemeentelijk, krijgen de ko mende tijd een groot aantal beslissingen te nemen. Redenen genoeg om met een aparte nieuwsbrief te komen. In deze eerste nieuwsbrief wordt ingegaan op de noodzaak een Zeeuwse sturingsorganisatie af valverwijdering in het leven te roe pen. Afval kan op veel manieren verwerkt worden, de manier van verwerken kan soms invloed heb ben op de wijze van inzamelen, ophalen en het tijdstip waarop dat moet gebeuren. Om er voor te zor gen dat de verschillende gemeen ten, de provincie en het bedrijfs leven op een lijn zitten is zo' n orga nisatie nodig. Er is een ontwerp tienjarenpro gramma afval in de maak. In de nieuwsbrief wordt uitgelegd wat dat in kan houden. Wie wil weten hoe chemisch afval uit tan dartspraktijken verwijderd wordt kan de nieuwsbrief er ook op na slaan. Het bestuurlijk Overleg Afvalver wijdering Zeeland heeft besloten dat er regelmatig, zo'n zes keer per jaar, een nieuwsbrief ver schijnt. Eind april is de eerste Nieuwsbrief Afval verschenen. In de Nieuwsbrief wordt telkens aandacht besteed aan de afval- problematiek in Zeeland. De brief verschijnt als Informatie blad van de provincie. De redactie wordt gevoerd door Bureau Voor lichting van de provincie. De Nieuwsbrief wordt toegezonden aan raadsleden en statenleden in Zeeland en aan ambtenaren en or ganisaties die zijn betrokken bij de afvalproblematiek in Zeeland. Exemplaren zijn te verkrijgen bij het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg, telefonisch te bereiken onder nummer 01180-31400. |H De statencommissie voor alge meen bestuur vergadert vrijdag 8 mei, aanvang 10.00 uur. De statenleden praten over de bij drage aan het geschenk voor het gebouw van de Tweede Kamer en het perscentrum Nieuwspoort. Verder staan op de agenda het landbouwbeleid, een krediet voor activiteiten ARBO-jaarplan 1992, subsidies aan stichting Het Zeeuwse Landschap voor ver werving van gronden, het onder zoek naar de signatuur van een nieuw verzorgingstehuis in de ge meente Valkenisse, de evaluatie project seizoensverlenging, het kleine kernenprogramma 1992, de bouwkundige inventarisatie bejaardenoorden, de activiteiten van de stuurgroep telematica en de subsidie voor restauratie van een Zeeuwse klipper. Donderdag 14 mei, 14.30 uur, komt de provinciale milieuraad bijeen. Aan de orde komen onder meer het plan van aanpak Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen, de ver werking van afval uit Zuid- Holland, de antwoordnota grond- waterdeelplan Sint Jansteen, de notitie doelgroepenbenadering en het antwoord en besluit mer berging baggerspecie 1e fase. Beide vergaderingen zijn open baar en beginnen met spreek recht. Ze worden gehouden in het provinciehuis. Sint Pieter straat 42, Middelburg. De verga derstukken liggen ter inzage in het informatiecentrum. Abdij 9, Middelburg. gp De tweede kamer uit gedepu teerde staten houdt dinsdag 12 mei een hoorzitting. Een inwoner van de gemeente Hulst krijgt van zijn gemeente bestuur geen algemene bijstand en heeft daarom een beroep schrift ingediend. De aanvang van de zitting is 10.00 uur. De AROB-commissie uit gedepu- IEUWS teerde staten houdt 12 mei een zitting om 10.20 uur. De heer A.M. Boon uit Heinkens- zand heeft een bezwaarschrift in gediend omdat gedeputeerde staten hebben geweigerd een ver klaring van geen bezwaar af te ge ven. Het college van b en w van Borsele heeft die verklaring ge vraagd voor de bouw van een ga rage/berging aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Beide zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Middelburg. Oosterschelde Voor de Oosterschelde blijft het noodzakelikjk dat een voorzich tig beleid wordt gevoerd. Ver sterking van de natuurwaarden moet meer aandacht krijgen. In volgorde van belangrijkheid blijft het belang van de natuur voorop staan, dan de beroepsvisserij en daarna de recreatie. Dat zegt het dagelijks bestuur van de stuurgroep Oosterschelde in zijn evaluatie van het beleidsplan Oosterschelde. De evaluatie moet de basis vormen voor het nieuwe beleidsplan voor de zee-arm. Het is de bedoeling het nieuwe plan in de loop van 1993, na een in spraakperiode, vastte stellen. Het plan moet gelden tot 2005. Terughoudendheid is ook het uit gangspunt in het nu nog geldende beleidsplan Oosterschelde dat uit 1982 stamt. Toen was voorzich tigheid geboden doordat niet pre cies bekend was wat voor uitwerking de Oosterscheldeke- ring zou hebben op de ontwikke ling van de natuur. Daar is nu wel meer duidleijkheid over maar de kwetsbaarheid van de Ooster schelde noopt, volgens het dage lijks bestuur, tot blijvende voor zichtigheid. Het rijk, de provincie en de gemeenten en waterschap pen rond de zee-arm beheren de Oosterschelde. Zij hebben zich in een intentieverklaring gebonden aan de uitgangspunten van het plan. In het nieuwe plan moeten afspraken gemaakt worden over de voortzetting daarvan. Er wordt gedacht aan een adviseurschap voor de diverse belangengroepe ringen. Het kan zijn dat na vaststelling van het nieuwe plan blijkt dat er aanvullende maatregelen nodig zijn. Voor dergelijke gevallen moet duidelijk worden afgespro ken wie voor de uitvoering daar van verantwoordelijk is. Ook het beheer van de storm- vloedkering moet in het plan wor den opgenomen. Het schorrengebied wordt klei ner door erosie zo valt in het ver slag te lezen. Als uit onderzoek blijkt dat hierte gen wat is te doen dan moet dat in het beleidsplan worden gere geld. Om de natuurlijke diversiteit aan begroeiing te handhaven wordt begrazing afgewezen. De dijkglooiingen moeten milieu vriendelijk worden onderhouden, in de materiaalkeuze moet daar mee rekening worden gehouden. Eem goede kwaliteit van het wa ter in de inlagen en kreken in het binnendijkse gebied is van groot belang voor de Oosterschelde. Hier is werk aan de winkel voor de waterbeheerders. De omvang van de mosselkweek is aanvaardbaar zegt de stuur groep. Uitbreiding verstoort het evenwicht. De kweek van kokkels blijft moge lijk op de bestaande schelpdier percelen. Jaarlijks moet worden bekeken of voor de kokkelvisserij gebieden moeten worden geslo ten ten gunste van het voedse laanbod voor vogels. Onderzocht moet worden of de kokkelsector zelf een quotering met controle systeem in kan stellen om sluiting van gebieden te voorkomen. Handkokkelaars krijgen tot het jaar 2000 geen nieuwe vergun ningen. Het vergunningenbeleid voor andere visserij-activiteiten wordt eveneens strikt toegepast. De sluiting van gebieden voor de kokkel- en mosselzaadvisserij wordt bekeken in samenhang met de structuurnota zee- en kustvis serij. De fuikenvisserij mag met ingang van 1993 alleen nog met een keerwant werken. Harderkamers en harderfuiken worden verbo den. Nieuwe recreatieve ontwikkelin gen zullen nog beperkt mogelijk De waterstand in het binnenha- vengebied Vlissingen wordt za terdag 16 mei tijdelijk verhoogd tot 1,40 meter NAP. De verho ging is nodig voor het uitdokken van een fregat bij de Koninklijke Schelde Groep. Voor het verhogen van de wa terstand wordt de binnenkeer- sluis gesloten. Een handicap bij deze sluiting is dat aan een van de schuiven van de sluis onder zijn. De concentratie van activi teiten rond de jachthavens, zoals die in het huidige beleidsplan wordt bepleit, moet worden bij gesteld ten gunste van de op de natuur gerichte recreatie. Het dagelijks bestuur van de stuurgroep stelt voor het aantal ligplaatsen rond de Oosterschel de licht uit te breiden via een nul- plus-variant. Het spreekt zich nog niet uit over een aantal daarbij. Het bestuur wijkt hiermee af van het ambtelijk voorbereide evalua tierapport waarin staat dat 165 vaste ligplaatsen kunnen worden toegewezen aan Wemeldinge en 85 aan Zierikzee; 150 passanten plaatsen zouden kunnen worden herverdeeld door het niet door gaan van dit aantal in de haven Grevelingendam. Daar bovenop zouden 30 passantenplaasen aan Wemeldinge kunnen worden toe gekend. Grootschalige projecten voor verblijfsrecreatie kan niet, de beperkte ruimte voor uitbreiding moet voor een deel worden ge zocht in kwaliteitsverbetering. Machinale winning van zee-aas wordt afgewezen, evenals het realiseren van nieuwe lokaties voor surfers. Bekeken kan wor den of er een duiksportcentrum bij Kattendijke kan komen Voordat het rapport wordt vast gesteld gaat het dagelijks bestuur nog praten met de ver schillende belangenorganisa ties. Als het algemeen bestuur 29 juni accoord gaat met het eva luatieverslag kan daarna het nieuwe beleidsplan ter hand wor den genomen. De evaluatie van het beleidsplan Oosterschelde kan worden opge vraagd bij het informatiecentrum van de provincie. Abdij 9 in Mid delburg, tel. 01180-31400. wm houdswerk wordt uitgevoerd. Daardoor is maar een schuif be schikbaar en wordt vertraagd ge schut. Het doorgaande scheep vaartverkeer tussen Vlissingen en het Kanaal door Walcheren moet daarom rekening houden met oponthoud tussen zes uur 's morgens en vij uur 's middags. Het is niet uitgesloten dat de twee schutsluizen in Vlissingen voor de scheepvaart zijn ge stremd tussen 12.00 uur en 15.00 uur. De stremming is af hankelijk van het feit of het in te laten water alleen via de 35- meter-sluis kan worden geleid dan wel of de twee schutsluizen daarbij ook nodig zijn. De doorgaande scheepvaart die langer is dan 110 meter is ge stremd tussen 06.00 uur en 17.00 uur. mt Voor de restauratie en het zeil klaar maken van de Zeeuwse klipper Avontuur wil het dagelijks provinciebestuur een waarde ringssubsidie geven van dertig duizendgulden. De Stichting Zeilvaart Zeeland heeft de klipper in 1983 gekocht en wil de restauratie grondig aan pakken. Het werk gebeurt voor namelijk met de hulp van vrijwil ligers. De totale restauratie kost 350 duizend gulden. De stichting kwam nog f 150.000,- tekort en heeft subsidie aangevraagd bij de provincie. De waarderingssubsi die van dertigduizend gulden wordt definitief als de statencom missie economie (7 mei, aanvang 16.30 uurjen algemeen bestuur (8 mei, aanvang 10.00 uur) in stemmen met het voorstel van gedeputeerde staten. Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31392 Verkoopmedewerker Peter Letschert van automobielbedrijf De Graaf uit Poortvliet overhandigt de sleutel van de Nissan Primera aan Dave van Haaften, die in Tholen met een verkeersschool begint. (Advertentie l.M.) In de Rijksscholengemeenschap te Bergen op Zoom wordt dinsdag de, jaarlijkse beroepenvoorlichting gehouden. Leerlingen uit de hoogste klassen van havo en vwo kunnen er, met hun ouders, 's avonds tussen zeven en tien uur te recht. Ongeveer 65 dames en he ren geven vanuit de praktijk en uit eigen ervaring uitleg over de ver schillende facetten van hun be roep. De avond wordt georganiseerd door de dekanen van de vier ha- vo/vwo-scholen in Bergen op Zoom, samen met de beide Rota- ryclubs in de stad. Verzorgingstehuis De Vossemeren te Nieuw-Vossemeer organiseert op 12 en 13 mei een 55-plus markt. In zeventien stands kun nen bezoekers kennismaken met allerhande zaken gericht op de leeftijdsgroep boven 55 jaar. Me dische artikelen, aangepaste kle ding voor gehandicapten, haarmode en voorlichting over ondermeer haaruitval, fietsen met - hulpmotor, hoortoestellen, ho meopathie, acupunctuur en Chi nese kruiden, incontinentie- systemen zijn zaken waarover in formatie wordt verstrekt. Ook over veiligheid in het verkeer, rei zen en verzekeringsvormen, mo de, sieraden, hobbyartikelen en cursussen voor ouderen. "De Vossemeren beleeft deze markt als een stukje service. Het ligt allemaal dicht tegen ons werk terrein aan, want het gebodene is ook bij uitstek geschikt voor 65-plus," aldus P.J.C. van Lange- rak. Het hoofd verzorging en ver pleging van het bejaardentehuis wijst erop, dat de 55-plussers steeds meer in de belangstelling staan. "Er ontstaat steeds meer vrije tijd en men bereidt zich beter voor op de periode na de 55 jaar. Bedoelde leeftijdsgroep is mondi ger en is zich beter bewust van de eigen gezondheid en het welzijn." Bijkomend voordeel is volgens Van Langerak dat De Vossemeren zich profileert als 'verzorgings huis midden in de samenleving'. Iedere belangstellende is op 12 en 13 mei welkom in Nieuw- Vossemeer. Katholieken. De twee rooms- katholie parochies op Tholen tel den per 1 januari 2582 leden: Tholen 1663 en Oud-Vossemeer 919. Zij maken deel uit van het de kenaat Bergen op Zoom, totaal 19 parochies met ruim 74.000 katho lieken. Met de officiële overdracht van de sleutels voor zijn Nissan Pri mera bij garage De Graaf in Poortvliet presenteerde zich maandagmiddag verkeers school Dave van Haaften uit Tholen. "De Nissan Primera is een lekkere, mooie auto, maar buiten dat vind ik de drie jaar garantie of 100.000 km van De Graaf, heel belangrijk. Er is geen In Zeeland wordt een Alzheimer vereniging opgericht. Deze is be doeld voor mensen die in hun fa milie of omgeving te maken hebben met mensen die lijden aan de ziekte van Alzheimer of aan andere vormen van dementie. Hoofddoel van de vereniging, die de naam 'rond de Schelde' krijgt, is het doorbreken van het taboe dat rond dementie heerst. Daar naast wordt geprobeerd kennis over de ziekte over te dragen. De oprichtingsvergadering wordt gehouden op 15 mei om twee uur 's middags in de Prins van Oranje te Goes. De neuroloog M. Boon en ervaringsdeskundige mevr. enkel bedrijf die dat biedt. Daar naast staat de persoonlijke be nadering me aan", aldus Van Haaften. Hij behaalde in 1985 na 8 maan den dagopleiding aan de rij- en tractieschool te Eindhoven zijn staatsdiploma. Vanaf die tijd tot en met 1989 gaf Van Haaften les op personen- en vracht- A.M. Bakker van de Alzheimer stichting verzorgen er inleidingen. Het initiatief tot de oprichting komt van de directies van de ver pleeghuizen Ter Valcke en Ter Weel. In de afgelopen jaren bleek er een toenemende vraag naar in- auto's. Ook verzorgde hij theo riecursussen. Vanaf 1989 kwamen daar de lessen op mo torfiets bij. De Tholenaar geeft sinds 1985 verkeerslessen bij het ministerie van defensie. Hij deed verder ervaring op in de rij schoolbranche bij autorijschool Mattenburg en Duine motors. In het ruim 6000 inwoners tel lende Tholen-stad ziet Van formatie over de ziekte en de ver pleging van deze patiënten thuis. De kennis die in de verpleeghui zen aanwezig is, wilde men graag ter beschikking stellen aan familie en vrienden van de dementie patiënten in de thuissituatie. Toen bleek dat vooral lotgenoten veel steun hadden aan elkaar. Beroeps krachten staan nu eenmaal anders in een begeleidingsproces, dan iemand die hetzelfde aan den lijve heeft ondervonden. De nieuwe vereniging richt zich voorlopig op Tholen, Sint- Philipsland, Noord- en Zuid- Beveland en Schouwen- Duiveland. Haaften mogelijkheden voor zijn verkeersschool. Als beroepsmi litair kan hij voorlopig alleen in zijn vrije tijd les geven. Verkeersschool Dave van Haaf ten is aan de Simon Lind- houtstraat 5 in Tholen gevestigd en is telefonisch be reikbaar onder 01660-2300. (Advertentie l.M.) Fluitconcert. De Lepelstraatse Carola Ligt verzorgt zondagmid dag om vier uur een concert In den Wouwdfluit te Wouw. De 21-jarige is solo-fluitist van het Euregio Jeugd Orkest, werd Ned. jeugdkampioen bij het nationaal fluitconcert te Leiden en natio naal kampioen in het EKM- concours. Gespreksgroep. In Bergen op Zoom begint maandag een gespreksgroep voor ouders van een overleden kind. Voor de tien bijeenkomsten (op maandaga vond van half acht tot half tien) kan men zich opgeven bij het maatschappelijk werk, tel. 01640-37056. THOLEN 8 mei Opgeven reis soos, Ten An ker 13.30 u. 9 mei Excursie Huis en Heem Meestoof naar Gent, vertrek 8.30 u. 9-10 mei Openingstocht De Kog ge, Koggedek, start 9.30 u. 13 mei Ledenavond Plattel.vrou- wen, thema 'Vlas', Patronaatsge bouw 20 u. 13 mei Ledenavond NCVB, thema 'Evangelie in glas', 't Visnet 19.30 u. 15 mei Bingo Soos, Ten Anker 14 u. 16 mei Open dag Rode Kruis, Meulvliet 13-20 u. 19 mei Alg. ledenverg. EHBO, Meulvliet 20 u. 23 mei Oriëntatierit MAC, start Zoekweg 19 u. OUD-VOSSEMEER 16 mei Clubwedstr. hsv 't Schar retje, De Noord 15-18 u. SINT-ANNALAND 16 mei Bekerwedstr. hsv De Zee baars, Anna Vosdijkpolder 14.30-17.30 u. t/m 20 okt. Overzichtstentoonst. Ben van Rooij; expos, spreek woorden en knipselkunst, de Meestoof di t/m za 14.15-16.45 u. SINT-MAARTENSDIJK 7 mei Optreden volksdansgroep 'De Zeeuwse reizen', St. Maar- tenshof 14 u. 9 mei Orgel- en (samen)zanga- vond, Maartenskerk 19 u. 12 mei Dag van de verpleging, St. Maartenshof 13 mei Optreden Huiskoor St. Maartenshof, 14.30 u. 19 mei Uitwisseling Plattelandsvr. met Zierikzee, vertrek Haven 8.15 u. POORTVLIET 19 mei Reisje Plattel.vr. (samen met Scherpenisse) naar Delft, ver trek Zuidplantsoen 7.50 u., Spui- dam Scherpenisse 8 u. BERGEN OP ZOOM 9 mei Reünie 5e bataljon 3e regi ment, Cort Heijligerskazerne 12 mei Dansgezelschap RAZ met 'de reis', de Maagd 20.15 u. 17 mei Concert Vlaamse volksmuiek door 't Kliekske, de Maagd 14 u. t/m 31 mei Expos, tekeningen van Joop Liesker, en kleuretsen van Ru van Rossem, Markieenhof t/m 21 juni Tentoonst. van Kunstsmid Janus Dingemans, Markiezenhof t/m 19 juli Expos, schilderijen Bergse kunstenaars, Markie zenhof film film film ROXY 1: The prince of tides - a.l., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma t/m do 20 u. Babar, het olifantje - za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Short time - a.l, vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma t/m do 20.15 u. Fa ther of the bride - a.l., za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Beethoven - a.l., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 Ron Radings verricht vrijdagmid dag om twee uur de officiële ope ning van Herra vleeswaren in de Slabbecoornpolder. Door het ont hullen van een gedenksteen bij de ingang van de vleeswarenfabriek wordt het sein gegeven voor een nieuw begin van de uit Dinteloord afkomstige onderneming. Hammen vormen de specialiteit van Herra, een initiatief van W.A. den Hertog uit Dirksland en W.J.H. Radings uit Dinteloord. Het bedrijf heeft vijf perso neelsleden: naast produktieleider Radings zijn zoon Ron, die de voorbewerking in de slachthuizen te Rotterdam, Breda, 's Hertogen bosch en Antwerpen uitvoert, dochter Angelique voor de admi nistratie, Monique Bruynseels en Anton Bom voor de produktie, alsmede vertegenwoordiger H. Voogsgeerd voor de verkoop. Alle medewerkers komen uit Dintel oord. Afhankelijk van de groei zal Herra overwegen om meer perso neel aan te trekken. Eerst kijkt de familie Radings nog uit naar een woning in Tholen. Herra maakt 15 soorten en maten gekookte hammen voor ver- koop(via de groothandel) aan winkeliers en grootverbruikers in binnen- en buitenland. Met in breng van de klant kunnen op maat geproduceerde hammen worden geleverd. Bij de ontwikke ling en kwaliteitsbewaking wordt dhr. Radings bijgestaan door dhr. J. Sala. De technische dienst wordt verzorgd door dhr. J. van Alphen. Herra wordt vanuit Dirksland ge leid door een driehoofdige direc tie van de Meerpaal b.v.: algemeen directeur L. Groeneveld, verkoop directeur G.M. Schreuder en fi nancieel directeur M.C. Beve lander. en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u., do 20 u. CINEMACTUEEL 2: Basic In stinct - 16 jaar, vr 19 en 21.30 u., za 14, 19, 21.30 en 23.15 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma t/m do 20 u. CINEMACTUEEL 3: Hook - a.l., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16, 18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u., do 20 u. Sneeuw witje - a.l., za, zo en wo 14 u. Mevr. M.J. van den Hoven heeft M C constructie in Tholen ver kocht aan dhr. K. de Kam uit Koudekerke, die de onderneming voortzet onder de naam K-Euro Production. De twee personeelsle den uit St. Annaland blijven werkzaam bij het constructiebe drijf in de Slabbecoornpolder. Ook mevr. Van den Hoven blijft als administratief medewerkster aan de onderneming verbonden. Met deze overname eindigt een onzekere periode voor het bedrijf, die ontstond na het plotseling overlijden van dhr. C.M. van den Hoven. K-Euro Production houdt zich bezig met staalbouw, constructiewerken, apparaten bouw, onderhoud van industriële projecten en jachtbouw. Er is werk uitgevoerd voor winkels en bedrijven op Tholen en in West- Brabant, dikwijls in samenwer king met architect J. Boelhou wers, die destijds ook het nieuwe bedrijfspand in de Slabbecoorn polder ontwierp. De nieuwe eigenaar is geen onbe kende in de metaal. Hij leidde ja renlang een las- en constructiebedrijf in Koudekerke, dat werk in heel Zeeland uitvoer de, o.a. voor Pechiney, Hoechst en De Schelde. Trapwerken, balustra des, grondkipkarren, containers alsmede staalconstructies voor groothandels en garages behoor den tot het orderpakket. De Kam is tevens directeur van Euro Consultancy Employment Services(juridisch adviesbureau, bemiddeling, uitzendkrachten, automatisering) en de stichting Euro Education(opleidingen in formatica en lastechniek). Hij is verder aandeelhouder in de Delta Secon Groep. Het Thoolse bedrijf kan voor ondersteunende activi teiten een beroep doen op de moe der in Koudekerke. Advertentie l.M. i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1992 | | pagina 7