Familiefeestje Tholense Boys Plaatselijk nieuws 1 VISSER Vers vleeslekker mals en mager, koopt u bij uw slager 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 16 april 1992 Tholen Hartstichting Grote botten Zending China Pasen op school Milieuvriendelijk in soos Paasavond bij NCVB Ook meisjes goed Klaverjassen Jeugd natuurvereniging blij met kapsalon Jeugdkampen in Veere en Zegge Paasliturgie in Ten Anker Opening garage Bal Jas weg Geen voorrang Dit alles bij uw Thoolse slagers J. Aarts, Stavenisse F. Graauwmans, Oud-Vossemeer J. Geilings, Tholen c- Slager, Sint-Annaland Hoorzitting Oud- Vossemeer Vosmeercup BEZORG(ST)ER gevraagd voor donderdagmorgen vanaf 9.30 uur in verband met verhuizing van de familie Geerts. Bel de Eendrachtbode, 01665-2752. Spido boven 100 leden De Maatschap voor Fysiotherapie is TIJDELIJK verhuisd van: Raadhuisstraat 1 naar: Voorstraat 4 te Oud-Vossemeer Het telefoonnr. is blijvend gewijzigd in 01667-2463 F.M. Liefting Versierde ei Papiercontainer verplaatst Sint- Annaland Biljarten Onder invloèd Zeskamp Oranjecup Fietser gewond Kinderbescherming Predikant beroepen Bungalows Suzannepolder ifê Predikbeurten Paaszang voor Peru Weekend diensten Hartstichting DAG EN NACHT De collecte voor de Ned. hartstichting heeft vorige week 4053,55 opgebracht. Gevers en collectanten hartelijk dank daarvoor. De Pieterman voer met de Sala mander I de Oosterschelde op voor de eerste viswedstrijd van het seizóen. Eerst werd er gevist aan Striene, waar behoorlijk werd ge vangen. Daarna naar de Zilver- put, waar de vangst heel wat minder was. Maar L. Verkerke ving er enkele grote botten en dat leverde hem de eerste plaats op. Tevens de grootste vis, een bot van 37 cm. Na afloop volgde de prijs uitreiking in clublokaal De Tol. De uitslag: 1. L. Verkerke 122 p., 2. C. van Elzakker 104 p., 3. G. Brusselaars 91 p., 4. H. Kok 72 p., 5. C. Baay 72 p., 6. R. Kok 71 p., 7. mevr. L. Spapen 55 p., 8. M. van Tienen 46 p., 9. A. Spapen 44 p. en 10. C. van Broekhoven 38 p. De Eben-Haezerschool had don derdag een Chinese uitstraling. Dat kwam door de projectavond die genoemd land als thema had. Eigenlijk was de stichting Bonisa zending het hoofddoel. De pen- ningmeesteresse daarvan, mevr. A. Mijnders-van Woorden, vertel de over haar eigen leven en haar werk in de zending. Met haar man maakte ze ooit een zakenreis naar China en pas later kwam ze in het zendingswerk terecht. Mevrouw Mijnders voelde zich aangespro ken door het werk van Gladys Aylward, de vrouw die zich tij dens de tweede wereldoorlog over honderd Chinese kinderen ont fermde. Over haar schreef me vrouw Mijnders het boek 'De vrouw met het boek'. In de school was het vanaf half acht echt een drukte van belang. Talloze kinderen en volwassenen wandelden langs de verschillende onderwerpen, terwijl in de ge meenschapsruimte een maquette was te zien waarin alle aspecten van het land een rol speelden, zo als de muur en de pandabeertjes. Meerdere keren vertoonde de heer Schultink van de Bonisa zending een diaserie. Zijn vrouw verkocht ondertussen handgemaakte Chi nese artikelen als kleedjes, sjaals en speelgoed. Op de Montessorischool De Kraal wordt vandaag Pasen gevierd. Vanmorgen wordt in alle klassen geknutseld aan verschillende op drachten rond dit thema. Als het tijd is om melk te drinken, krijgen alle kinderen een echt paasbrood- je. Vanmiddag is er bij goed weer een speurtocht in de directe omge ving van de school, met enkele ac tiviteiten onderweg. Bij slecht weer is er binnen een aangepast programma. Vrijdagmiddag verzorgde de fir ma E.C.P. uit St. Niklaas in België een demonstratie van biologische, dus milieuvriendelijke schoon maakmiddelen voor leden van de soos. Op vlotte Vlaamse wijze vertelde dhr. Paul Degens over de aanschaf en het gebruik van de di verse schoonmaakmiddelen. On dertussen genoten de aanwezigen van een gratis stuk Belgisch ge bak. Er was gelegenheid tot ko pen, waarvan door de 50 leden druk gebruik werd gemaakt. Een verloting met mooie prijzen, een stuk toiletzeep voor iedereen en een prijzenpakket voor het bin- gospel van de soos, besloot deze leerzame en gezellige middag. Mevrouw Van der Munnik be dankte namens de soos en bood de spreker een pot met echte Thoolse 'kussentjes' aan. Ook Rob Jokker, die voor het geluid en de muziek zorgde, kreeg een pot met deze smakelijke lekkernij. De leden werd tot slot meegedeeld dat op 8 mei om half 2 in Ten An ker gelegenheid tot inschrijven is voor de reis van 26 mei naar De Kaardebol. Aan de paasavond van de NCVB in het Visnet, verleende ook het koor van de vereniging zijn mede werking. Het koor, dat onder lei ding staat van dirigent D. Letzer, en op orgel werd begeleid door mevr. A. Roggeband, zong na het openingswoord van presidente Deurloo twee liederen. Na het ge bed en samenzang van gezang 177, las de presidente uit Romei nen 5, hieruit hield zij ook haar meditatie. Na de pauze was het woord aan Ds. Roodsant uit Fijn aart, die zijn spreekbeurt hield over 'Leven vanuit Pasen, dus ge loven vanuit de opstanding. Na samenzang bestond gelegenheid vragen te stellen aan de predikant. Het koor zong toen nog de beken- de liederen. Daar juicht een toon, en 'U zij de glorie' waarna de avond met gebed en samenzang besloten werd. De volgende bij eenkomst zal tevens de laatste zijn van het seizoen. Dan is dhr. Kats- man uit Wolphaartsdijk te gast. Hij spreekt over Evangelie in glas dat is een uitleg over de religieuze voorstellingen in glas-in- loodramen. In feite is dit een voorbereiding voor de komende reis van de NCVB naar de St. Jan in Den Bosch. Bij de uitslagen van de groepsspringwedstrijden van de KNGB te Goes, verdienen zeker ook de Olympia meisjes tot 12 jaar een vermelding. Zij behaal den op de lange mat, niveau 3 een tweede prijs. Ook was er voor de ze leeftijdsgroep bij de mini- tramp een tweede prijs. Klaverjasclub Hof van Holland is bijna klaar met dit seizoen. De winnaars van de competitie zullen op 8 mei hun prijzen overhandigd krijgen. Dan wordt er ook een koppel-wedstrijd gehouden. De wedstrijd van donderdag had als winnaar: mevr. L. van Dijk 5112 punten, 2. mevr. M. Tichem 5058 punten, 3. W. van den Berge 5057 punten, 4. A. Schot 4778 punten, 5. mevr. M. Leydekkers 4685 pun ten. Zaterdagavond werd door Hof van Holland een open toer nooi georganiseerd. Daaraan na men 20 personen deel en de eerste prijs, een radio, was voor Maris Opree met 5462 punten, mevr. J. van Gink was 2e met 5325 punten. 3e A. van As 5185 punten, 4e H. Mertens 5123 punten, 5. mevr. Y. Bronmans 5052 punten. De eigenaresse van De Kapsalon, mevr. D. Simons, heeft deze week aan haar belofte voldaan. De ope ning van een winkel of bedrijf is voor velen reden iets aan de nieu we of vernieuwde vestiging te schenken. Haar initiatief bestond er uit de gulle gevers, die toch al plannen hadden iets cadeau te doen, dit in de vorm van geld te laten doen en dat dan te stoppen in een van de nestkastjes die bij haar in de nieuwe salon hingen. "Omdat ik het milieu hoog in mijn vaandel heb staan, vond ik de Natuurvereniging Tholen een prachtig doel om mijn schenkin gen aan over te brengen", vertelt ze. En voorzitter L. Sauter van de natuurvereniging is het daar hele maal mee eens en hij vertelt het geldbedrag graag te besteden aan de activiteiten van de jeugdwerk- groep. Deze tak van de vereniging maakt namelijk een flinke ont wikkeling door. De jeugdclubs van de stichting Christelijk Jeugdwerk sloten het winterseizoen af met kampweek enden. De 25 kinderen van de Start en de Aanloop vertrokken vrijdagavond met auto's naar Zegge. Daar verbleven zij in de Meulebaarg. Vrijdagavond werd meteen een opdrachtenspel gespeeld en om 10 uur lag ieder een in bed. Zaterdagochtend be gon men met een Miss Pyjama verkiezing, en Miranda Contant won. Met als thema 'er op uit' werd een beroep op de creativiteit gedaan, rond 12 uur had men de beschikking over een boot, trein en andere vervoermiddelen, 's Middags werd een zeskamp ge houden, die niet alleen leuk, maar bijzonder nat was. Ook werden er lampionnen gemaakt, eieren ge verfd, en na een geslaagde barbe cue volgde er nog een spannend verhaal bij het kampvuur. De lam pions werden gebruikt voor de op tocht en na half elf lag iedereen weer in bed want zondagochtend moest men op tijd bij de viering zijn die gehouden werd omdat het Palmpasen was. De aanwezige lei ding verzorgde deze viering. Er werden ondermeer palmpaasstok- ken gemaakt. Nadat men nog een spelletje watervolleybal had gespeeld, werd het weekend af gesloten. De clubs De Stap, De Sprong en de Doordouwers (vanaf 10 jaar) gingen eveneens op kamp, maar zij sliepen in tenten op het buitencentrum Veere. Dit weekend stond in het teken van het milieu project dat door de Federatie Christelijk Jeugdwerk Zeeland was georganiseerd. Na aankomst gingen de 32 jongelui en 8 leiding gevenden eerst een spel spelen, en na de warme chocolademelk rond het kampvuur werden de tenten opgezocht. Zaterdag stond de hele dag in het teken van De Boom. Alle clubs van Zeeland waren deze dag present. Op het terrein was o.a. een stand van het milieuwerk, er kon in deze sfeer worden ge knutseld, een bomenpad worden gewandeld, er was sport en spel. Tevens was er iemand die prachti ge verhalen vertelde. Zaterdag avond ging de groep naar Veere waar een fototocht van het VVV werd gelopen, en op de terugreis plakte men er nog een rebustocht aan vast. ledereen genoot van de frites en de barbecue. Zondagoch tend was er een Palmpasenviering, de kinderen verleenden hieraan hun medewerking. Niet alleen door zang, gebed en tekst, maar ook door het beschilderen van eieren. De leden van de NCVB en het koor o.l.v. dhr. Letzer verzorgden maandagavond in Ten Anker een paasliturgie. Nadat men verwel komd was door mevr. M. Hoek van de evenementencommissie van Ten Anker en door de vice- presidente van de NCVB, mevr. M. van der Munnik zong het koor enkele liederen, die op orgel bege leid werden door mevr. A. Rogge band. Na gebed en samenzang las mevr. Hage-van der Velde gezang 183 als gedicht voor. Het paas- evangelie werd door mevr. van der Munnik gelezen, waarna zij ook de overdenking verzorgde. Mevr. R. Vroon las een gedicht van Nel Benschop en het koor zong enkele paasliederen. Mevr. S. Tichem-Zachariasse las een verhaal voor, waarvan de aan wezigen bijzonder genoten. Na het zingen van 'U zij de glorie' door het koor, werd de avond door mevr. M. van der Munnik gesloten. Mevr. Hoek overhandig de aan het koor een enveloppe met inhoud. Een lied dat tijdens het programma niet helemaal vol gens wens verliep, moest van de dirigent nogmaals worden gezon gen. Dit keer werd het nummer 'Petrus weent' wel goed vertolkt. Burgemeester Van der Munnik verricht donderdag 23 april om vijf uur de officiële opening van autobedrijf C. Bal aan de Wattstraat, waar het voormalige pand van de Betho in gebruik is genomen. Ten opzichte van de Eendrachtsweg heeft Bal aan de Wattstraat veel meer armslag. Mevrouw S. deed vrijdag aangifte van diefstal van haar jas. Het kle dingstuk, met een waarde van tweehonderd gulden, verdween uit de garderobe van de Thoolse scholengemeenschap aan de S. Lindhoutstraat. Van een bouwplaats aan de Jhr. van Vredenburchlaan bleken don derdagmorgen drieduizend tot vierduizend geelgekleurde stenen verdwenen te zijn. Op de hoek Molenvlietse- dijk/Mossellaan raakten donder dagmiddag twee auto's beschadigd bij een aanrijding. L. reed over de Molenvlietsedijk en verleende ge.en voorrang aan de van rechts uit de Mossellaan ko mende A. Bij een surveillance door de ver- keersgroep van de rijkspolitie is Donderdag, vrijdag en zaterdag 16, 17 en 18 april Paasrollade: VARKENSROLLADE per kg v.a15.00 RUNDERROLLADE per kg v.a17.00 KIPFILET 500 gr.7.75 DRUMSTICKS vers of gemarineerd 500 gr.4.25 C0BURGER RAUWE HAM 100 gr.2.65 GEKOOKTE TONG 100 gr.2.85 GEKOOKTE ACHTERHAM 100 gr.2.25 RUSSISCH El 4.95 Bij besteding van f 25,— een DOOS EIEREN van 10 stuks voor f 1,00 Dinsdag en woensdag 21 en 22 april RUNDERGEHAKT met gratis kruiden 500 gr.5.25 RIBLAPPEN 1 kg15.00 BLINDE VINKEN 5 halen4 betalen Advertentie I.M. maandag een automobilist be keurd wegens een gladde band en een andere wegens een kapotte buitenspiegel. In de Gasthuiskapel wordt op 29 april om half acht door het ge meentebestuur een hoorzitting ge houden over de tweede fase van het bestemmingsplan Buitenzorg III. Tevens wordt een hoorzitting gehouden over de monumentenve rordening, die de gemeenteraad binnenkort vast zal stellen. Be langhebbenden kunnen hun me ning daar naar voren brengen. Aansluitend vergadert de commis sie ruimtelijke ordening in het openbaar. Behalve de beide al ge noemde punten bespreekt die het dorpsplan Stavenisse en het meer jarenprogramma restauratie mo numenten 1992-1998. 'M Voor de zeventiende keer betwis ten de plaatselijke biljartvereni gingen elkaar de Vosmeercup. Donderdag gingen de wedstrijden van start, voor de tiende keer on- der leiding van Theo v.d. Logt. Twee teams kunnen de cup defini tief in hun bezit krijgen: de Poe delaars door deze drie keer in totaal te winnen, K.O.T. door winst voor de tweede keer in suc cessie. In de eerste ronde stond K.O.T. te genover Hof van Holland, terwijl de Poedelaars het opnam tegen de Treffers. Bij KOT-Hof van Hol land een prima prestatie van Joh. Burgers, die zijn partij tegen M. van Hees in negen beurten won. Ook M. Vercammen en J. Bosters wonnnen voor Hof van Holland, terwijl A. van Wezel en A. Kruf de punten voor KOT binnenhaal den. Uitslag 4-6. Bij de Poedelaars-de Treffers be haalden J. Burgers, D. van Driel en J. van Meer de punten voor laatstgenoemd team, terwijl voor de Poedelaars D. Vaders en J. van Gorsel succesvol waren. Uitslag ook 4-6. Kortste partij (9 brt.) en hoogste moyenne (3,77) Joh. Burgers hoogste serie (12 car.) Joh. Bur gers en D. Vaders. De stand: 1. en 2. de Treffers en KOT met 6 pun ten, 3. en 4. KOT en de Poedelaars met 4 punten. Vanavond staat de Treffers-KOT op het programma en morgen Hof van Holland-de Poedelaars. (Advertentie I.M.) Gymnastiekvereniging Spido heeft voor het eerst in het bestaan meer dan honderd leden. Die mijlpaal is bereikt dankzij een succesvolle wervingsactie onder de kleuters. Ook de 50-plus groep, die ongeveer een jaar draait met soms wel zeventien deelnemers, draagt daar toe bij. Tijdens de algemene ledenverga dering werd vorige week oud voorzitter J. Smulders benoemd tot erelid. Zijn vrouw K.P. Smulders-Doeleman werd door voorzitter H. Westerweel gehul digd omdat ze 25 jaar leidster is bij Spido. Zij werd, evenals me vrouw J. Schetters-Hommel, bij acclamatie herkozen als bestuurslid. In de kascommissie werden de dames M. Hommel en E.M. de Koning-Havermans her benoemd. De weinige aanwezige Advertentie I.M. leden stemden in met een contri butieverhoging per 1 juli. Er werd nog meegedeeld dat de kleuterdag op 27 juni in Oud-Vossemeer wordt georganiseerd. Op 9 mei is in Poortvliet de bondswandel- tocht van de KNGB. De Plattelandsvrouwen bezochten in de Oude Pastorij te Essen een tentoonstelling over het versierde ei. Er was met veel fantasie op verschillende manieren aan het ei gewerkt, zodat de dames leuke ideeën konden opdoen voor de komende paasdagen. Overigens was de belangstelling voor dit uit stapje niet groot, slechts twee auto's reden richting België. De container voor oud papier staat niet langer in de Pr. W. Alexanderstraat. Vanaf zaterdag heeft OVM die, op verzoek van het gemeentebestuur, verplaatst naar het parkeerterrein bij het sportveld. Leden van de muziek vereniging zijn daar voortaan elke zaterdagmorgen tussen tien en elf uur aanwezig om het oude papier in ontvangst te nemen. Aanvoerder Johan Schot van Tholense Boys werd zaterdag ook door zijn ouders gefeliciteerd met het kampioenschap en zijn twee mooie doelpunten. Zie voor een uitgebreid verslag in woord en beeld pagina 17. In de competitie van De Hoop viel er een loden last van de schouders van K. Smits. Na een hele reeks nederlagen keerde vrij dag het tij en won hij van J. Keur. P. Quist scoorde twee keer maxi maal in zijn wedstrijden tegen H. Keur en M. Elenbaas. Zelfs het thuisfront in Stavenisse begon al wat ongerust te worden door het uitblijven van positieve resultaten voor R. Smits, maar tegen E. van Poortvliet ging hij zaterdag met de eer strijken. A. Weijler speelde een bijzonder goede partij tegen J. Keur, met een voortreffelijk ge middelde van 1,8. In zijn tweede partij tegen A. Jeroense kwam Weijler er echter niet aan te pas. Met een slotserie van dertien ca ramboles liet Jeroense er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Uitslagen: K. Smits-J. Keur 10-7,42, P. Quist-H. Keur 10-8,18, J. Keur-A. Weijler 6,06-10, A. Jeroense-A. Weijler 10-6,80, M. Elenbaas-P. Quist 6,52-10, E. van Poortvliet-R. Smits 9,69-10. Kortste partij (14 brt.) A. Weijler, hoogste serie (13 car.) en beste ge middelde (2,1) A. Jeroense. Bij een alcoholcontrole, van zater dag op zondag op de Oude Zee dijk, bleek M. met teveel op achter het stuur te zitten. De ade manalyse wees 315 mg/1 uit. Dat leverde M. een boete op van 400 gulden. Op Koninginnedag wordt er 's middags een zeskamp gehouden om de Oranjecup. Verenigingen, straten, buren, families die mee willen doen, kunnen zich tot en met 18 april opgeven bij WHS- secretaris P.A. Ridderhof, tele foon 2278. Elke ploeg bestaat uit 8 deelnemers en een begeleider. De minimum leeftijd is 14 jaar. De zeskamp wordt op het sport veld gehouden. Ten aanzien van de lampionop tocht die 30 april 's avonds op het programma staat, heeft de mid denstandsvereniging Activa beslo ten om de lampions gratis ter beschikking te stellen. Eerst was er geen sponsor, zodat de Dorps gemeenschap had besloten dat iedereen zijn lampion zelf moest kopen. Dat is nu teruggedraaid. Met een hersenschudding en ver wondingen aan het gezicht is J. van O. donderdagmorgen in het ziekenhuis Lievensberg gebracht. Op weg naar school botste hij op de Tholenseweg bij Halsteren met zijn fiets frontaal tegen een perso nenauto, bestuurd door M.B. uit Roosendaal. Een passerende arts verleende eerste hulp. De jongen reed aan de linker kant van de rij baan en week van zijn lijn af, al pratende met scholieren aan de overkant. De collecte voor het nationaal fonds kinderbescherming heeft 1300,- opgebracht. De Gereformeerde Gemeente heeft een beroep uitgebracht op ds. J. Driessen te Woerden, plaat selijk zendingspredikant in Zuid- Afrika. Ds. Driessen ontving te vens een beroep van de gemeente Middelburg-Zuid. Voor de bouw van het bungalow park in de Suzannepolder hebben zich zes projectontwikkelaars ge meld. Dat gebeurde nadat de stuurgroep Oosterschelde groen licht had gegeven voor het plan van de gemeente Tholen. Tussen de belangstellenden zijn volgens wethouder J. Versluys van recrea tie 'serieuze gegadigden'. Dat zei hij dinsdagavond in de commissie voor het bedrijfsleven op een vraag van C. Visser. De wethou der lichtte toe dat de besprekingen met de gegadigden onderwerp van gesprek zullen zijn in de b. en w. vergadering. "Dan zal bepaald worden met wie we verder gaan. De exacte invulling van het gebied moet samen met de projectont wikkelaar bepaald worden." Goede Vrijdag 17 april, zondag 19 en maandag 20 april Pasen THOLEN HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Van Dijk zo 9.30 u. ds. Van Dijk 18.30 u. ds. Haverkamp, Nieuw- Lekkerland ma 9.30 ds. Van Dijk HERV. GEM. IMMANUEL vr 19 u. ds. Balk zo 10 u. ds. Balk GEREF. KERK do 16/4 19 u. ds. De Buck vr 19.30 u. ds. Hoffman zo 10 u. ds. De Kok, m.m.v. Canti- cum 17 u. ds. De Buck CHR. GEREF. KERK do 16/4 19 u. ds. Boogaard zo 10 u. leesdienst 18.30 u. ds. Boogaard ma 9.30 u. ds. Boogaard GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Gunst zo 10 en 18.30 u. ds. Gunst 14.30 u. leesdienst ma 10 u. ds. Van Aalst NED. PROT. BOND 10.45 u. dhr. Peters, Alphen a/d Rijn R.K. KERK do 16/4 18.30 u. H. Mis vr 18.30 u. Goede Vrijdag dienst za 22 u. Paaswake zo 10.45 u. H. Mis OUD VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Snijder, H.A. zo 9.45 u. ds. Snijder 18.30 u. ds. De Kieviet, Numans- dorp ma 10 u. ds. Snijder GEREF. KERK vr 18.30 u. ds. Wullfraat, Hoo- gerheide zo 10 u. ds. Hartkamp, Brielle 18.30 u. ds. de Kieviet, Numans- dorp CHR. GEREF. KERK vr 19 u. ds. Boogaard zo 10 en 14.30 u. ds. Boogaard 18.30 u. leesdienst ma 9.30 u. ds. Korving GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst ma 10 u. stud. v.d. Kuijl R.K. KERK do 16/4 20 u. H. Mis vr 15 u. Kruisweg 20 u. Goede Vrijdag dienst za 20 u. Paaswake zo 9.30 u. H. Mis ma 9.30 u. H. Mis SINT ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Meeuse zo 10 en 18 u. ds. Meeuse ma 10 u. kand. Van Binnendijk GEREF. GEM. vr 19 u. leesdienst zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst ma 9.30 u. leesdienst GEREF. GEM. IN NED. vr 19 u. leesdienst zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst ma 9.45 u. leesdienst STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. kand. Emaus zo 10 u. kand. Buitelaar, Rotter dam 18 u. ds. Van Dijk, Tholen ma 10 u. kand. Molenaar, Papen- drecht OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. leesdienst zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst ma 9.30 u. leesdienst SINT MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE vr 19.30 u. ds. Van Loon zo 9.30 u. ds. Van Loon 14.30 u. ds. Van Loon, bevest. lidm. ma 9.30 u. ds. Van Loon, aangep. dienst verstand, gehandicapten HERV. GEM. REHOBOTH vr 19 u. ds. De Goei, H.A. zo 10 u. ds. De Goei 19 u. dhr. Schot, Middelburg OUD GEREF. GEM. vr 18.30 u. leesdienst zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst di 21/4 19.30 u. ds. Muilwijk, Dordrecht GEREF. GEM. IN NED. vr 19 u. leesdienst zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Van Bergen Bra- venboer zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van Bergen Bravenboer ma 9.30 u. ds. Van Bergen Braven- boer, Belijd, des Geloofs De Paaszangavond voor de actie Peru heeft zaterdag in de N.H. Kerk ruim 800 gulden opgebracht. Het chr.gem. koor VZOS o.l.v. J. van Broekhoven organiseerde de bijeenkomst m.m.v. het plaatselijk kinderkoor o.l.v. mevr. L. Pleune en het mannenkoor D.E.V. uit Stellendam, eveneens o.l.v. J. van Broekhoven. Organiste was mevr. M. van Oostenbrugge. Ds. W.C. Meeuse, die de algehele leiding had, kon aardig wat belangstellen den begroeten. Elke zaterdag is er om zeven uur een zangavond in de N.H. Kerk, alleen begon die nu een half uur later en was het pro gramma uitgebreider. Naast de sa menzang traden nu ook de koren op. Ds. Meeuse hield ook een me ditatie in het teken van Pasen. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Beens zo 9.30 en 18.30 u. ds. Beens 14 u. leesdienst ma 9 u. ds. Beens POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Egas zo 10 u. ds. Egas, bevest. lidm. 18 u. ds. Egas, H.D. ma 9.30 u. ds. Egas GEREF. KERK vr 19 u. ds. De Buck zo 10 u. ds. De Buck 14.30 u. ds. Schneider, Raams- donkveer GEREF. GEM. vr 16.30 u. ds. Beens zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst ma 11.00 u. ds. Beens, openb. Be lijd. SINT PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Lammers zo 9.30 u. ds. Lammers 17 u. ds. Van de Pol, Dinteloord ma 9.30 u. ds. Van Spanje, Her- kingen GEREF. GEM. do 16/4 19.30 u. ds. Mulder, Goe de Vrijdagdienst en openb. Belijd, zo 9.30 en 15 u. leesdienst OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst ma 9.30 u. leesdienst ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK vr 19 u. ds. Van Wattum, Oud- Beijerland zo 10 u. ds. Van Daalen, Halsteren 15 u. ds. De Jong, Dinteloord AFDRUK WEEKEND DIENSTEN De collecte voor de hartstichting heeft duizend gulden opgebracht. Gevers en collectanten hartelijk dank daarvoor. ZIE VERDER PAG. 3 Zaterdag 18, zondag 19 en maan dag 20 april Tholen, Poortvliet, Oud- Vossemeer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Kale, Tholen, tel. 01660-2542 St. Maartensdijk, St. Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. v.d. Bel): dr. Janssen, St. Maartensdijk, tel. 01666-4126 St. Philipsland en Nw.-Vossemeer: dr. De Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 01676-2545 AMBULANCEVERVOER Tel. 01650-40000 TANDHEELKUNDIGE HULP za en zo L. Rods-Cornet, Bergen op Zoom, tel. 01640-33817 ma G. Roos, Bergen op Zoom, tel. 01640-33817 DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poort vliet za. 8.30-9 u., tel. 01666-2596 WIJKVERPLEGING Bellen naar de alarmcentrale, tel. 01184-14444 KRAAMZORG Homecare Zeeland, dag en nacht bereikb. tel. 01150-15595 WELZIJNSORGAAN THOLEN Alg. maatsch. werk, gezinsverzor ging en informatie-advieswerk, dag. 8.30-10 u., Hoogstr. 12, Tho len, tel. 01660-2350. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tholen, elke wo. 10-11.30 u. Af spraak maken 01184-18395 PATIENTENVER. Vertrouwenstelefoon NPV Tholen 01660-3727, b.g.g. 01663-2605; St. Philipsland 01677-2342 of 2496 PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 uur, tel. 01100-49389 CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 01100-49480 TELEFON. HULPDIENST Tel. 01180-15551 d/n, 01180-36251 (chr.); kindertel. 01180-38080 of 01650-56600 KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 01180-28800 MAATSCHAPPELIJK WERK Voor hulp alg. maatschappelijk werk buiten kantooruren (noodsi tuaties) tel. 01100-31555 LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwanger schap, 01662-2974 en 033-620244 RUTGERSHUIS Parallelweg 39, Bergen op Zoom, tel. 01640-40424, ma t/m vr 12.30-14 u. ma, wo en vr.avond 19-21 u. Do 14-16 u. Tel. spreek uren 01640-55878, weekend (19-21 u.) 01640-40424 BLIJF VAN M'N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 01184-14645 KINDEROPVANG Coördinatrice M. Francke, gem.huis St. M'dijk, tel. 01666-8208 STORINGEN ENERGIE Tel. 01180-38888 HOOGWATERSTANDEN Donderdag 16 april t/m vrijdag 24 april donderdag 16 3.42 - 16.07 vrijdag 17 4.22 - 16.47 zaterdag 18 5.07 - 17.27 zondag 19 5.47 - 18.07 maandag 20 6.22 - 18.47 dinsdag 21 7.07 - 19.17 woensdag 22 7.42 - 19.52 donderdag 23 8.17 - 20.32 vrijdag 24 9.02 - 21.12 vr 17/4 VM 6.43 vr 24/4 LK 23.41 Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minu ten later. Voor gecorrigeerde getijverwach tingen bel 06-91122353 (niet gratis). Voor storingen in uw installaties zowel elektra, gas, c.v. en water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 01662-2650

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1992 | | pagina 2