THOLENDERWIJS Open dag gemeente Tholen informatierubriek van de gemeente tholen A MAANDAGAVOND VERGADERT DE GEMEENTERAAD UITSLAG PRIJSVRAAG GEMEENTEDAG HOORZITTING OVER BESTEMMINGSPLAN BUITENZORG III VAN DE SPORT- EN SPELINSTUIF IN "MEULVLIET NIEUWE OPZET AANLEG ACHTERPADEN IN BESTEMMINGSPLANNEN SPREEKUUR B&W GEMEENTEHUIS GESLOTEN HINDERWET: KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKINGEN HINDERWET: VERZOEK OM VERGUNNING Donderdag 26 september 1991 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 THOLEN UW GEMEENTE Stroperstuig Rijbewijs Plantsoendienst WOENSDAG 2 OKTOBER: VRUDAG 4 OKTOBER START BELEIDSWIJZIGING Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Tel. 01666-8200 Telefax: 01666-3553 Op maandag 30 september a.s. komt de gemeenteraad van Tholen om 19.30 uur voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom om de discussies bij te wonen. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: Vermeerdering huisvesting basisonderwijs 1993-1995; Jaarlijks dient de gemeenteraad op grond van de Wet op de Basison derwijs een overzicht vast te stellen van de gewenste vermeerdering voor blijvend gebruik bestemde voorzieningen voor het openbaar en bijzonder basisonderwijs. Simpel gezegd: zijn er nieuwe permanente gebouwen/lokale nodig. Besturen van bijzondere scholen zijn tot 1 april j.l. in de gelegenheid gesteld een verzoek tot opname in het over zicht vermeerdering huisvesting bij de gemeenteraad in te dienen. Daarvan heeft het bestuur van de Rehobothschool te Stavenisse ge bruik gemaakt. Men verzoekt de hoofdlocatie uit te breiden ten be hoeve van één groep. Het jaar van uitvoering is gepland in 1993. Het bestuur onderbouwt zijn aanvraag met prognoses volgens het model zoals dat door de minister is vastgesteld. Die prognose geeft aan dat de school zal uitgroeien tot een 8-groepige basisschool. Het hoofdge bouw is thans geschikt voor 7 groepen. Burgemeester en wethouders willen de aanvraag om uitbreiding met permanente huisvesting ondersteunen bij het ministerie. De raad wordt voorgesteld het overzicht vermeerdering huisvesting 1993-1995 vast te stellen. Intrekken besluit tot erfpachtsuitgifte van grond; In augustus 1990 besloot de gemeenteraad om 16.793 m2 grond, ge legen op het industrieterrein Slabbecoornpolder te Oud-Vossemeer, in erfpacht uit te geven aan de directie van het transportbedrijf Nefs te Lepelstraat. Het lag in de bedoeling dat op dit kavel een opslag- en dis tributiehal zou worden gesticht. Het besluit tot uitgifte in erfpacht is tot nu toe echter niet gerealiseerd. De directie heeft het college desge vraagd meegedeeld dat de bouw van het distributiepunt niet op korte termijn kan worden gerealiseerd. Nu er door derden belangstelling is getoond voor een deel van de desbetreffende grond (exploitatiemaat schappij Dukdalf) stellen burgemeester en wethouders de raad voor het besluit van augustus 1990 in te trekken. Verkoop van industriegrond aan exploitatiemaatschappij Dukdalf te Dirksland Een dezer dagen is met de heer W.A. den Hertog, directeur van de ex ploitatiemaatschappij Dukdalf te Dirksland overeenstemming bereikt over de verkoop van 10.000 m2 industriegrond in de Slabbecoornpol der, terwijl nog eens 10.000 m2 in optie dient te worden uitgegeven. De directie is in ondernemend Nederland geen onbekende. Bekend is onder meer Den Hartog Diepvriesspecialiteiten B.V. Naast de productie van ijs en bavaroise is aan het assortiment inmiddels ook gebak, koek- producten, snacks, pizza's en maaltijdsoepen toegevoegd. In Melis sant en Dirksland zijn uiterst moderne fabrieken gebouwd voor dit marktsegment. Ook in Stellendam is inmiddels een bedrijfsactiviteit opgestart. In 1991 werken er bij Den Hartog-bedrijven gezamenlijk zo'n 150 mensen. In Tholen wenst Den Hartog in een nieuwbouw van ca. 3.000 m2 een hammenfabriek te starten. Het ligt in de bedoeling in de toekomst op de Thoolse locatie méér food-activiteiten te ontwikkelen. Vandaar ook de optie op een perceel van 10.000 m2 grond. De raad wordt voor gesteld een perceel van 10.000 m2 aan genoemd bedrijf te verkopen. Terugverkoop van industriegrond van Timpa B.V.; In maart 1989 is door de gemeenteraad een perceel van ca. 9.320 m2 industriegrond verkocht aan de toenmalige directie van Timpa B.V. te Tholen. Die verkoop was gewenst omdat de directie op middellange termijn een behoefte voorzag aan uitbreiding van kantoor en opslagfa ciliteiten. Ook de huidige directie voorziet een nog steeds verdere groei van de activiteiten van Timpa. Men heeft echter voor een andere strategie gekozen in die zin, dat een verspreiding van bedrijfsactivitei ten over meerdere locaties als ondoelmatig en inefficiënt wordt erva ren. Door een ander logistiek concept toe te passen en een gewijzigd voorraadbeheer is een splitsing van bedrijfsactiviteiten niet noodza kelijk. Om die reden wenst men de gekochte grond aan de gemeente terug te verkopen. Een transactie die nodig is om aan de wensen van de ex- plcitatiemaatschappij Dukdalf tegemoet te komen. De raad wordt ge vraagd tot aankoop te besluiten. Vaststelling 1e Planwijziging bedrijfsterrein Sint-Annaland; Het ontwerp van de 1e herziening van het bestemmingsplan "be drijfsterrein Sint-Annaland" met voorschriften en toelichting heeft ge durende een maand ter inzage gelegen. Tegen het ontwerp zijn geen bezwaren ingediend. De herziening regelt de uitbreiding van het be staande bedrijfsterrein Sint-Annaland. De begrenzing van het nieuwe gebied wordt gevormd door het bestaande terrein aan de Veilingweg, alsmede de Ceciliaweg en de Langeweg. De oppervlakte van het nieu we terrein bedraagt ca. 9 ha. Burgemeester en wethouders achten een gefaseerde ontwikkeling van het terrein gewenst. Daarom is de eerste fase beperkt tot ca. 5 ha., terwijl de resterende oppervlakte een conserverende bestemming krijgt. Een en ander betekent dat in een later stadium de tweede fase, gelegen aan de Langeweg, aan de orde zal komen en als zodanig in een daartoe strekkende herziening zal moeten worden vervat. De raad wordt voorgesteld de bestem mingsplanherziening ongewijzigd vast te stellen. Zoals u in de redactionele pagina's van de Eendrachtbode kunt lezen was de Gemeentedag van zaterdag 21 september j.l. een doorslaand succes. Bijna 1000 Thoolse burgers, jong en oud, kwamen in en rondom het gemeentehuis een kijkje nemen. In het kader van de Gemeentedag was een prijsvraag uitge schreven. De bezoekers dienden dan wel het merendeel van de diverse stands af te lopen ten einde achter de oplossing te ko men. Met 16 gevonden letters kon de slogan 'Tholen uw ge meente' worden gevormd. Een verfijningsvraag (het totale gewicht van de leden van het college van B&W) zorgde voor de onderstaande uitslag: 1e prijs (een gezinsabonnement voor de Thoolse zwembaden in 1992): mevr. M.P. Geuze-Deurloo, Jhr. van Vredenburghlaan 51 te Tholen. 2e prijs (impressies van Tholen, een schitterende map met werken van kunstenaar Ben van Rooy): mevr. J.P. Deurloo-van de Velde, Schuttershof 7 te Tholen. 3e prijs (een abonnement voor 2 personen op vier voorstellin gen van 'Uit op Tholen'): W. de Rijke, Kettingdijk 2 te Tholen. 4e en 5e prijs (het boekwerkje 'Tholen' uit de serie 'Het Ge zicht van Nederland'): D.C. Vermeulen, Plevierlaan 29 te Sint- Maartensdijk en E. de Graaf, Alb. Schweitzerstraat 29 te Sint- Maartensdijk. De fietsen voor het gemeentehuis in St. Maartensdijk gaven aan, dat er veel belangstelling was voor de gemeentedag. VERVOLG VAN PAG. 1 ziekschool uit Tholen hun instru menten. "De enige afdeling waar muziek in zit", schertste wethou der P. van Schetsen van financiën aan de vooravond van de behan deling van de gemeentebegroting 1992. Burgemeester H. A. van der Munnik verwisselde zijn rol van eerste burger met die van muzi kant en speelde samen met de leerlingen op de accordeon. De gemeentedag (waaraan behal ve Tholen in Zeeland alleen Rei- merswaal, Kapelle, Borsele, Oostburg en Sluis deelnamen) stond in het teken van het milieu. Op het voorterrein van het ge meentehuis kon men een kijkje nemen in de zogenaamde chemo kar, een vrachtwagen bestemd voor het ophalen van chemisch afval, speciaal ingericht met con tainers om het spul apart op te bergen en te vervoeren. De chauf feur/inzamelaar geeft tevens tekst en uitleg. Binnen in de hal liep de bezoeker tegen de zwarte en groe ne rolemmers aan die de gemeente na 1992 denkt aan te schaffen wanneer het gescheiden inzame len van afval verder zal worden doorgevoerd. De afdeling bouw kunde had de trouwzaal in bezit genomen om aandacht te schen ken aan milieu-vriendelijk bou wen. Ook de veldpolitie Zeeland, onderdeel van de rijkspolitie, pre senteerde zich daar met in beslag genomen stroperstuig, dia's en voorlichtingspanelen. In totaal waren er zaterdag 80 mensen op de been om de gemeentedag een gezicht te geven. Daarvan 60 amb tenaren. De overige: 12 brand weerlieden die op de Markt demonstraties gaven, vrijwilligers van peuterspeelzaal 't Hummeltje die het kantoor van de voorlichter benutten om kleine kinderen van bezoekers bezig te houden en leer krachten die uitleg gaven over 'zorgverbreding' binnen het on derwijs. Bakx:"We hebben geprobeerd een aantal zaken te laten zien waar de gemeente mee bezig is en waar over binnen enkele jaren een be slissing moet worden genomen, zoals gescheiden inzamelen van afval en de geautomatiseerde stemmachine. Het blijkt dat veel mensen weinig weten wat de ge meente zoal doet. Je hebt het no dig voor een paspoort en een rijbewijs maar hoe een en ander bestuurlijk in elkaar steekt, dat is bij een heleboel burgers niet be kend. De afstand bestuur-burger is na de herindeling 20 jaar gele den groter geworden. Toen kwam men bijna elke dag op straat een bestuurder tegen." Om die ver houding te verbeteren deed de ge meente Tholen mee aan de gemeentedag. In 1979 hield de ge meente een open dag vanwege de uitbreiding van het gemeentehuis. Volgens de voorlichter is dat niet te vergelijken met de gemeente dag. "Toen had het niet de bedoe ling om te laten zien wat we allemaal deden. Nu hebben we ge probeerd om de mensen zo breed mogelijk te informeren. Ze lieten zich zaterdag ook over algemene zaken inlichten maar er zijn ook mensen gekomen die met hun problemen kwamen omdat ze nu op zaterdag van de gelegenheid gebruik konden maken." Het opvragen van persoonsgege vens (na vertoon van rijbewijs of paspoort) was zeer in trek. Via de computer konden deze worden opgevraagd en op papier worden verstrekt. Pijlen gaven de route in het gemeentehuis aan. Toen bleek dat bezoekers de afdeling alge meen bestuur en welzijn en de af deling financiën niet goed wisten te vinden werden ambtenaren in geschakeld om de bezoekers de weg te wijzen. Op de afdeling gemeentelijke ont wikkeling werd ruim aandacht be steed aan de mogelijkheden voor bedrijfsvestiging op Tholen door middel van dia's en videofilm, bestemmingsplannen en het pre senteren van producten van be drijven op Tholen. In de binnentuin was de plantsoenen dienst vertegenwoordigd. Het ter rein was bestrooid met houtsnippers als voorbeeld van milieu-vriendelijke onkruid- bestrijding. Ook waren er pergo la's aangelegd (waar veel vraag naar was) en speeltoestellen op gesteld waar de jeugd gebruik van maakte. De veelheid aan informa tie die het publiek te verwerken kreeg maakte dat een aantal be zoekers die 's morgens een kijkje waren komen nemen 's middags terug kwam. "Het was op Tholen een doorslaand succes," besluit Bakx, die nu bezig is om per afde ling de dag na te bepreken. Ook de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) heeft de deel nemende gemeenten een vragen lijst gestuurd om na te gaan hoe een en ander verlopen is en of de gemeenten in de toekomst weer bereid zijn hier aan mee te doen. De directe kosten van de dag be droegen 20.000 gulden maar Bakx wijst erop dat het voorbereiden veel tijd heeft gevergd. (In mei is de voorlichter reeds begonnen om een en ander op de rails te zetten). "Gepoogd zal worden om alle uren die eraan besteed zijn in kaart te brengen." Op woensdag 2 oktober a.s. wordt in de Gasthuiskapel aan de Kerkstraat te Tholen een hoorzittinjg gehouden over de 2e herziening van het bestemmingsplan Buitenzorg III. Aan het gebied aan het Groot Verrehof is destijds in Buitenzorg I door de Kroon goedkeuring onthouL den naar aanleiding van bezwaren van de eigenaar van het ter plaatse gevestigde landbouwbedrijf (eigenaar D. van Gorsel), die het bedrijf op die plaats wilde voortzetten. Voor het bedoelde gebied zijn plannen ontwikkeld die via een hoorzitting aan het Thoolse publiek worden ge presenteerd. Inleiding Aan het bestemmingsplan Buitenzorg III wordt een gedeelte toege voegd dat in het zuiden begrensd wordt door de Jhr. van Vredenburg- laan en in het noorden door het Hertenkamp. De oostelijke begrenzing wordt gevormd door een waterloop die in verbinding staat met de Veste. Het onderhavige plangedeelte is geregeld in het bestemmingsplan Buitenzorg waarvan de 1e herziening op 21 februari 1977 door de raad is vastgesteld en op 8 augustus 1977 is goedgekeurd door Gede puteerde Staten. Naar aanleiding van beroep bij de Kroon is aan een gedeelte van de plankaart goedkeuring onthouden. Een gedeelte van het plangebied is geregeld in Buitenzorg II, vastgesteld door de raad op 21 februari 1977 en goedgekeurd door Gedeputeerde Staten op 8 augustus 1977. Bij Kroonbesluit van 17 november 1980 is alsnog goedkeuring onthouden aan een gedeelte van de plankaart en enkele artikelen van de voorschriften. Op kaart 1 is de ligging van het plange bied aangegeven. Jsjr-.Gi Planbeschrijving Aan het gebied aan de Groot Verrehof is in Buitenzorg I door de Kroon goedkeuring onthouden naar aanleiding van bezwaren van de eige naar van het ter plaatse gevestigde landbouwbedrijf die het bedrijf op die plaats wilde voortzetten. Voor het gebied zijn plannen ontwikkeld voor vrijstaande woningen op ruime bouwpercelen, conform de bebouwing in de omgeving. Op kaart 2 is een voorstel voor de verkaveling aangegeven. De wonin gen zijn zoveel mogelijk ontsloten vanaf de bestaande wegen, met uit zondering van twee woningen die via een eigen ontsluiting, met een keerlus vanaf de Groot Verrehof zijn ontsloten. Aan de Jhr. Vredenburglaan is een groengebied geprojecteerd dat ge deeltelijk als vervanging dient van het groen dat in het plan Buitenzorg II met vrijstaande woningen is bebouwd (tot stand gekomen na een artikel 19-procedure). Het groengebied is centraal gelegen in de wijk Buitenzorg. Een voetgangers- en fietsverbinding tussen de Jhr. van Vredenburglaan en het Hertenkamp behoort nu tot de mogelijkheden. Bij de inrichting en beplanting zal rekening worden gehouden met de sociale veiligheid o.a. door de richtlijnen van de paden vrij te houden van dichte beplan ting. Het groen zal bestaan uit gras of bodembedekkers. De boombe planting die toegepast wordt zal bestaan uit bomen met een hoge onderstam. Met ingang van vrijdag 4 oktober organiseert de Werkgroep Sportieve Rekreatie Tholen opnieuw een sport- en spelinstuif, in verband met een terugloop van het aantal volwassen deelnemers, wordt alleen een sport- en spelinstuif voor de jeugd van 8 t/m 15 jaar gehouden, en wel elke vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur. De aktiviteit staat onder leiding van rekreatiesportleider Jean-Philip Paap. De kosten bedragen f 1,— per deelnemer per avond. De plaats van handeling is sporthal "Meul- vliet" te Tholen. Wat is een sport- en spelinstuif? In ons land wordt nogal wat nadruk gelegd op de georganiseerde sport via verenigingen. Er zijn eigenlijk best een heleboel mensen die zich niet persé aan een vereniging willen binden of aan één bepaalde sport. Juist voor hen is het wel eens moeilijk om sportief "aan de bak te komen". Om deze redenen organiseert de werkgroep sportieve Re creatie Tholen vanaf 4 oktober a.s. elke vrijdagavond in de sporthal in Tholen een instuif. Naast allerlei trimactiviteiten worden er diverse spelen beoefend zoals volleybal, basketbal, enzovoorts. Het is gewoon een kwestie van lekker met elkaar bezig zijn. Onlangs hebben burgemeester en wethouders besloten de beleidslijn ten aanzien van de aanleg van achterpaden in bestemmingsplannen te wijzigen. Hoe was de situatie in het verleden? In het verleden werd door de gemeente alleen een achterpad aange legd als deze voor de ontsluiting van een tussenwoning noodzakelijk was. Dit hield in dat er bij vrijstaande en halfvrijstaande woningbouw van gemeentewege geen achterpaden werden aangelegd. Aan de hand van dat uitgangspunt werd voor bestemmingsplannen een ver- kavelingsopzet gemaakt, waarin tevens werd aangegeven waar er achterpaden zouden komen. Hoe is de situatie nu? Momenteel is er meer vrijheid in de keuze van de soort van de bebou wing. Dit komt omdat de nieuwe bestemmingsplannen in zekere mate wat flexibeler van aard zijn. Hierdoor is van tevoren niet aan te geven wat voor soort bebouwing er in de toekomst wordt gerealiseerd en is dus ook niet bekend of er achterpaden dienen te worden aangelegd. Omdat veelal gebruik wordt gemaakt van de verkavelingsopzet bij de gronduitgifte, zijn kopers er vaak op berekend dat de achterpaden worden aangelegd door de gemeente. Toekomstige situatie! Besloten is om met ingang van heden, waarbij wordt aangetekend dat reeds eerder gemaakte afspraken zullen worden nagekomen, slechts die achterpaden van gemeentewege aan te leggen en te onderhouden welke nadrukkelijk een openbare functie hebben. Dit betekent dat de toekomstige verkavelingsopzetters geen achterpaden aangeven, met uitzondering van de paden die wenselijk zijn als openbare voetpaden. Hieruit vloeit voort dat kopers van bouwgrond zelf dienen te zorgen voor noodzakelijke ontsluitingen van woonblokken, terwijl de kopers van de woningen zelf belast zijn met het onderhoud van de achterpa den. Teneinde het recht van overpad te waarborgen voor de bewoners van een woonblok zullen er erfdienstbaarheden gevestigd moeten werden. Ter inzage De plannen die voor het genoemde gebied zijn ontwikkeld liggen voor belangstellenden ter inzage op het bureau ruimtelijke ordening en grondzaken van het gemeentehuis. Let wel, ze zijn nog niet definitief. Tijdens de hoorzitting kunt u niet alleen vragen stellen, maar ook uw visie kenbaar maken. Bij de definitieve vaststelling van de plannen kan daar rekening mee worden gehouden. In verband met de arbeidsduurverkorting voor het gemeentepersoneel is het gemeentehuis vrijdagmiddag 27 september 1991 gesloten en tevens telefonisch niet bereikbaar. Houdt u daar rekening meel! De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burge meester en wethouders vinden plaats op maandag 30 september 1991 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik en de wethouders P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en J. Versluijs houden hun spreekuur van 11.00-12.00 uur. Wilt u op een ander tijdstip met een van de collegeleden spreken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666-8330. Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat doof hen onder oplegging van voorwaarden om gevaar, schade of hinder te on dervangen op 16 september 1991 vergunningen zijn verleend ingevol ge de Hinderwet, naar aanleiding van de aanvraag van: a. de maatschap A.J. en J. Elenbaas, Pelleweg 3 te Poortvliet voor het oprichten en in werking hebben van een gemengd agrarisch bedrijf gelegen aan de Pelleweg 3 te Poortvliet; b. de heer H.l. van Chastelet, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse voor het oprichten en in werking hebben van een café/cafétaria ge legen aan de Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 27 september 1991 gedurende een maand ter secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis 'Sint- Maartenshof', Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algemene Bepalingen Mi lieuhygiëne en artikel 1 van de Tijdelijke Wet Kroongeschillen staat ge durende één maand na de datum van de ter visielegging beroep open bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvrager b. de betrokken adviseurs c. degenen die overkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eer ste lid, onder c, van de wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne be zwaren hebben ingebracht. d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22 tweede lid of 28 eerste lid onder c van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afde ling voor de geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's- Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening meet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de Ge schillen van Bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op het verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopi ge voorziening (ex-artikel 107 Wet op de Raad van State) is beslist. Sint-Maartensdijk, 26 september 1991 Burgemeester en wethouders van Tholen Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op artikel 12 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bekend dat bij hen op 28 augustus 1991 een aanvraag om een vergunning ingevolge de Hin derwet is ingekomen van:* klusbedrijf H.J. Boers, Raadhuisstraat 4 te Oud-Vossemeer voor het oprichten en in werking hebben van een timmerwerkplaats met spui- terij op het perceel kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sectie N., nrs. 199 ged. en 223 ged., gelegen aan de Molenweg 31 te Oud- Vossemeer. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 31 mei 1991 gedurende 1 maand op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardenhuis Sint-Maartenshof, Bloemen laan 2 te Sint-Maartensdijk. Na deze datum liggen de stukken tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage eveneens op de secretarie. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kun nen door een ieder gedurende een maand na datum van de ter inzage legging schriftelijk bij ons college worden ingebracht. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op maandag 14 oktober om 9.30 uur. De zitting vindt plaats in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Burgemeester een wethouders vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze zoals bo venomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld te gen de ontwerp-beschikking bezwaren in te dienen. Sint-Maartensdijk, 26 september 1991 Burgemeester en wethouders van Tholen

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1991 | | pagina 5