Provincie koopt kunst Staten vergadering Fotografie 1991 Van Dijke derde in Oud-Vossemeer 'Ik besloeg soms wel veertig benen op 'n dag' ATTENTIE Uitwerkingen streekplan Veel sport bij radio Sloth OPEN HUIS IN HEHOEP Muziekschool neemt afscheid van Van Belzen Slag om tanks verloopt stroef Donderdag 16 mei 1991 Maandag 27 mei, 10.00 uur, vergaderen provinciale staten van Zeeland. Zij komen onder meer bijeen voor de verkiezing van de leden van de Eerste Kamer. Schoolverlaters Ouder en oud Milieu-educatie Slachtofferhulp Fish Center Contactdag Nutsbedrijven De derde halve marathon in Oud-Vossemeer is gewon nen door M. Evers uit Etten-Leur in 1.11.18 uur (nieuw baanrecord). Beste Tholenaar was vrijdagavond Wim van Dijke uit Sint-Maartensdijk. De winnaar van vo rig jaar werd nu derde in 1.14.04. Uitslagen Pak even uw zakboekje l i Winkeltje V Gouden Leeuw mmm S n - Zaterdag 25 mei Fa. J.J. Vos Zn. Thools smidspaar Van Dijk-Slager zestig jaar getrouwd Dinsdag was het zestig jaar geleden dat Jan van Dijk (87) en Marie Slager (82) elkaar het ja-woord gaven. De gezondheid van beiden liet niet toe dat dit uitge breid werd gevierd, maar in hun flat bij Ten Anker kwamen kinderen-, klein- en achterkleinkinderen op bezoek. Ook verdere familie, kennissen en de burge meester kwamen feliciteren. ABDIJ De provincie heeft aan de beeldend kunstenaars in Zeeland gevraagd of zij werk hebben dat kan worden gekocht ter uitbreiding van de col lectie eigentijdse Zeeuwse kunst. Het kunstaanbod kan tot 25 mei worden gepresenteerd in foto's, dia's of catalogi. Ook wordt een aantal technische gegevens ge vraagd, zoals het formaat, de ge bruikte techniek, het jaar waarin het werk is gemaakt en de prijs. De commissie aankoop beelden de kunst, die het dagelijks bestuur van de provincie adviseert over het te kopen werkt, maakt uit het beeldmateriaal een voorselectie. Aan de resterende kunstenaars wordt vervolgens gevraagd werk in te leveren. De commissie kan ook besluiten zelf het werk te gaan bekijken bij de kunstenaar op het atelier of op tentoonstellin gen. Vervolgens stelt zij haar ad vies op aan gedeputeerde staten, die in de tweede helft van juni beslissen over de uiteindelijke aankopen. Tot nu toe was het gebruikelijk dat in Zeeland wonende en werkende kunstenaars werd gevraagd hun te verkopen werk ter bezichtiging aan te bieden in Middelburg, waarna de commissie haar advies opstelde. Al het niet gekochte werk moest dan worden terugge haald. Die werkwijze was zowel voor de kunstenaars als voor de commissie niet erg bevredigend. Dit en komend jaar wordt met de nieuwe opzet gewerkt. Daarna moet worden nagegaan of die zo kan blijven dan wel of aanpassin gen nodig zijn. De Arob-commissie uit gedepu teerde staten hoort dinsdag 21 mei, 11.00 uur, de heer C.T. Moer land uit Anna Jacobapolder en het gemeentebestuur van Brui- nisse. Beide hebben bezwaar aangete kend tegen de beslissing van gs geen toestemming te verlenen voor de bouw van een paviljoen bij het lage bekken van de Kram mersluizen in de Philipsdam. De tweede kamer uit gedeputeer de staten hoort dinsdag 21 mei, 11.00 uur, een inwoner van Sint Maartensdijk over zijn beroep te gen de beslissing van het ge meentebestuur van Tholen op een aanvraag algemene bijstand. Ook het gemeentebestuur kan zijn standpunt toelichten. Woensdag 22 mei, 9.30 uur, houdt de hoorcommissie bestem mingsplannen zitting. Gehoord wordt de heer P.A. Cornelis uit Breskens over zijn bezwaar tegen het bestemmingsplan Ghistelker- ke van de gemeente Oostburg. De heer Cornelis is het niet eens met de bouwmogelijkheden achter zijn woning aan De Kotter en hij vindt dat de gemeente soortgelij ke bezwaren verschillend heeft benaderd. Het gemeentebestuur van Oostburg wordt eveneens ge hoord. Alle zittingen zijn openbaar. Zij worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. IEUWS De plannen Kust West-Zeeuwsch- Vlaanderen en Leidingenstrook Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaande- ren zijn vastgesteld. Het zijn uit werkingen van het streekplan Zee land. Voor beide zijn in de ontwerpfase inspraakprocedures gevolgd, waarna het dagelijks bestuur van de provincie ze definitief heeft vastgesteld. De plannen zijn voor f 7,50 per stuk te koop bij het provinciaal in formatiecentrum, Abdij 9, Post bus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180-31400. De streekplanuitwerkingen kun nen ook worden ingezien in het in formatiecentrum. Kunstenaars die hun werk te koop willen aanbieden, kunnen hun offerte richten aan de provin ciale adviecommissie beeldende kunst, secr. drs. J.A.J.A. van Aspert, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Nadere informatie over de rege ling kan ook bij de heer Van Aspert worden gevraagd: tele foon 01180-31428. mm De Eerste Kamer der Staten- Generaal (75 leden) vormt samen met de Tweede Kamer (150 leden) de landelijke volksvertegenwoor diging. De leden van de Tweede Kamer worden rechtstreeks ge kozen. Kiesgerechtigden zijn in beginsel alle Nederlanders van 18 jaar en ouder, zij het dat er enkele uitzonderingen zijn. De verkiezing van de leden van de Eerste Kamer gebeurt indirect. De leden van provinciale staten van alle twaalf provincies in Ne derland zijn de kiesgerechtigden. Om een evenredige vertegen woordiging te krijgen, wordt met een rekenmethode gewerkt. Zo kan het verschil in het aantal in woners per provincie en het daar aan verbonden aantal statenle den worden rechtgetrokken. De staten wordt voorgesteld 26 duizend gulden subsidie te geven voor een registratiesysteem, waarbij wordt nagegaan hoe schoolverlaters op de arbeids markt terecht komen en welke moeilijkheden zich daarbij moge lijk voordoen. Het project wordt uitgevoerd door het Samenwer kingsverband keuzebegeleiding onderwijs-arbeidscontacten (SKOA) in Goes. In het emancipatiebeleid dat op alle fronten van het provinciale werkterrein gestalte moet krij gen, moet apart aandacht wor den besteed aan vrouwen van 50 jaar en ouder. Als onderwerpen die vooral van belang zijn, wor den genoemd economie en ar beidsmarkt, huisvesting en ge zondheidszorg. De staten beslissen verder over de verlenging van de werkings duur van het plan bejaardenoor den en het op dat plan gebaseer de spreidingsplan tot 1 januari 1993. De termijn zou per 31 de cember dit jaar aflopen. Overi gens praat de commissie welzijn op 10 juni over aanpassingen in het spreidingsplan. De staten wordt geadviseerd geen subsidie te verlenen voor de Fototentoonstellingen in Zeeland en Vlaanderen en een studiemid dag over fotografie in Knokke-Heist vormen het programma van de culturele uitwisseling 1991 tussen Oost- en West-Vlaanderen en Zeeland. Zaterdag 15juniisin het ontmoe tingscentrum Scharpoord in Knokke-Heist een studiemiddag voor fotohobbyisten. Fotorecen- sente Ch. Buyse van het dagblad De Morgen houdt er een inleiding en er wordt gediscussieerd. Ook wordt een diapresentatie ge toond - in Vlaanderen diaporama genoemd. Aanmeldingen voor de studie middag worden ingewacht bij het bureau cultuur van de provincie, postbus 6001, 4330 LA Mid delburg. Aansluitend aan de middag wordt de tentoonstelling "3 x 30" geo pend in Scharpoord met per pro vincie 30 foto's van amateurfoto grafen. De foto's zijn ingediend via fotoverenigingen. De exposi tie is in Zeeland te zien van 4 tot 27 juli in de Noordhavenpoort in Zierikzee en van 8 tot 27 augus tus in de Grote Kerk in Veere. Later in het jaar, vanaf 3 septem ber, begint de fototentoonstelling "3 x fotografie" in het Zeeuws Museum in Middelburg. Werk van de beroepsfotografen Dirk Baeck- man (O-Vlaanderen), Jean Gode- charle (W-Vlaanderen) en Wim Riemens (Zeeland) wordt er ge toond. Na Middelburg is de expo sitie te zien in Westfalen (Duits land) en in de Vlaamse steden Aalst, Kortrijk en Brugge. mm aanloopkosten voor een milieu- educatief centrum. Een stichting was met de voorbereidingen tot zo'n centrum begonnen. Daar de plannen niet passen binnen het provinciale beleid wordt geadvi seerd het gevraagde bedrag van 8,6 duizend gulden niet te verle nen. Wel willen gs de al gemaakte reis- en verblijfkosten betalen: 2.350 gulden. Een subsidie van 30 duizend gul den wordt voorgesteld voor de stichting Slachtofferhulp Zee land. De stichting wil hulp bieden aan slachtoffers van misdrijven en verkeersongelukken. Visserij-activiteiten op Neeltje Jans, te verwezenlijken via een World Fish Center en in de vorm van een maricultuurcentrum, kost de provincie een bedrag van 40 duizend gulden subsidie. Het centrum gaat bestaan uit een drij vende steiger en drie platforms met kiosken. Viskweek, mosse len en oesters zijn de thema's die er nader uitgewerkt gaan worden. Ten vervolge op de inmiddels op geheven interprovinciale contact dagen, wil de provincie voor haar eigen ambtenaren soortgelijke dagen mogelijk maken. Voor zo'n jaarlijkse sportdag wordt 14,4 duizend gulden uitgetrokken. Gs stellen voor drie jaar achtereen de dag te organiseren en onderwijl te bekijken hoe het daarna moet. Voor de provinciale vertegen woordigers in de algemene verga dering van aandeelhouders in de nv Delta Nutsbedrijven wordt bin dend mandaat gevraagd voor de goedkeuring van de jaarstukken 1990. PZEM en WMZ die samen Delta Nutsbedrijven vormen, haalden een positief resultaat van ruim 9 miljoen gulden. Het divi dend dat de provincie op basis van de jaarstukken krijgt, komt op ruim 6 ton. De staten beslissen ook over het provinciale standpunt over de ver goedingen voor de leden van de raad van commissarissen en van de commissie van aandeelhou ders. Het voorstel is een honorari um van bruto 10 duizend gulden per jaar met een vaste onkosten vergoeding van 2 duizend gulden. Provinciale staten vergaderen in het openbaar. Plaats van samen komst is de Statenzaal, Abdij 10, Middelburg. In verband met de werkzaamheden op het Abdij plein wordt aangeraden de toe gang via de Groenmarkt te gebruiken. Agenda en stukken voor de ver gadering liggen ter inzage in het provinciaal informatiecentrum. Abdij9, Middelburg. BB Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 Evers liep vanaf de eerste ronde alleen aan de leiding en kwam uit eindelijk met een voorsprong van 2.40 minuten over de finish in de Ring. De winnende tijd van vorig jaar werd zelfs met ruim drie mi nuten verbeterd. De condities wa ren nu echter beter met minder wind, hogere temperaturen en geen regen. De wisselbeker en bloemen kreeg de winnaar uit handen van Rinus Jeroense van Olympia, de Halsterse atletiek- club die de jaarlijkse Vossenberg- loop samenmet de activiteitencommissie van v.v. Vosmeer organiseert. Aan de wed strijd deed één rolstoeler mee. Behalve de halve marathon, kon den atleten meedoen aan 5, 10 of 15 kilometer. Voor de jeugd was een parcours van 1 en 2 kilometer uitgezet. De wisselbeker voor de grootste groep was hier opnieuw voor de Sint Anthoniusschool (23 deelnemers). In totaal deden aan deze vijftiende prestatieloop van de voetbalclub 126 mensen mee, enkelen meer dan vorig jaar. Op de halve marathon gingen 22 deel nemers van start. Halve marathon: 1. R Evers, Etten-Leur 1.11.18, 2. W. Veenman 1.13.58, 3. W. van Dijke, St.- Maartensdijk 1.14.04, 4. C. Spaans 1.14.34, 5. C. Priem 1.16.04, 6. E. Fase, St.-Annaland 1.17.44, 7. W. Vroegop, Scherpe- nisse 1.17.45, 8. A. Gaakeer, Tho- THOLEN 22-29 mei-5-12 jun. Cursus kruis- ver. 'omgaan met dementie', wijk- gebouw 14 u. 25 mei Oriëntatierit MAC, start Zoekweg 19 u. 25 mei Open Dag waterrecreatie i.s.m. Thoolse Dagen, Speel mansplaten 10 u. OUD-VOSSEMEER 22 mei Bloemschikken Alg. Vrou wenbond, Vossenkuil 20 u. 25 mei Clubwedstrijd HSV 't Scharretje, De Noord 13-16 u. SINT-ANNALAND 18 mei t/m 19 okt. Isings' kijk op geschiedenis, Meestoof 15-17 u. 21 t/m 24 Avondwandelvierdaag se, start sportterrein len 1.18.58, 9. J. van Dijke, Tholen 1.19.02, 10. R. Hofland 1.21.45. Eerste dame T. Drooger 1.41.44. Overige Tholenaren: K. Saris, Poortvliet 1.39.26. 15 km.: 1. Giljam, Wemeldinge 25 t/m 1 juni Feestweek 60-jarig bestaan WHS STAVENISSE 18 mei Voetbaltoernppi vetera nen, Pilootweg 10.30 u. 29 t/m 31 Avondf iets vierdaagse, start Voorstraat SINT-MAARTENSDIJK t/m 18 mei 50-jarig bestaan S.V. Smerdiek 29 mei Ledenavond Plattel.vrou- wen onderw. 'asielzoekers op Tholen, Haestinge 19.45 u. SCHERPENISSE 22 mei Plattel.vrouwen, reis naar bloemenveil., Westland, Binnen hof en Omniversum 7.30 u. 24 mei 5e Bekerwedstr. hsv De Zeebaars, Anna Vosdijkpolder 13.30-16.30 u. POORTVLIET 18 mei Voetbaltoernooi C-D jeugd, Sportpark SPS 9.30 u. SINT-PHILIPSLAND 24 mei Jaarvergad. Rode Kruis, 55.20 min., 2. Domen 55.22, 3. Lazeroms 57.37. Dames: 1. v.d. Aartweg 1.09.22, 2. De Rond 1.10.56, 3. C. v.d. Zande, Tholen 1.12.40. 10 km.: 1. M. Jeroense, Halsteren 39.10 min., 2. Jansma 41.03, 3. C. Wilsink 41.59. Dames: 1. T. van Wijk 50.40, 2. De Rond 53.35, 3. B. Lievens 54.52. 5 km.: 1. J. v.d. Brande 18.54 min., 2. J. Geers 19.47, 3. B. de Mooy 21.47. Dames: 1. R. Tim- de Wimpel BERGEN OP ZOOM 19 mei Hoogmis in Gertrudiskerk door Hortus Musicus Religiosus, vokale en instrumentale koren 11 u. 20 mei Internat. Dagruilbeurs, De Stoelemat 10-17 u. 20 mei t/m 23 jun. Expositie olie verven en aquarellen van Pierre Timmermans, Markiezenhof 22 mei Dance Department, De Botte Hommel 20-23 u. 26 mei Scapino Ballet, De Maagd 14 u. 29 mei Hard Rock avond, De Bot te Hommel 31 mei Tineke Schouten 'wanwoe- mansjoo', De Maagd 20.15 u. t/m 2 jun. Tentoonstelling 'Verf en Ve zels', Markiezenhof film film film ROXY 1: Dances with wolves - mermans 29.51, 2. J. Roos 30.04, 3. D. van Heemst 30.04. 2 km.: 1. E. Vaders 6.56 min., 2. R. Dolman 6.40, 3. C. van Til- beurgh 6.43, eerste meisje N. Priem 7.28. 1 km.: 1. D. Matthijssen 3.34 min., 2. A. Geluk 3.40, 3. P. Fase 3.44. In Hilvarenbeek liep Piet van Dij ke uit Tholen zondag een halve marathon. Hij werd elfde in een tijd van 1.14.29 uur. a.l., dagelijks 20 u., zo en ma 16.15 en 20 u. Problem child - za t/m ma en wo 14 u. ROXY 2: The Rookie - a.l., vr en za 19 en 21.30 u., zo en ma 16.30, 19 en 21.30 u., di t/m do 20.15 u. Junglebook - a.l., za t/m ma en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: De onfat soenlijke vrouw - 16 jaar, vr en za 19 en 21.30 u., zo en ma 16.30, 19 en 21.30 u., di t/m do 20 u. Teena ge mutant ninja turtles - a.l., za t/m ma en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Look who's talking II - a.l., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo en ma 14, 16.30, 19 en 21.30 u., di 20 u., wo 14 en 20 u., do 20 u. CINEMACTUEEL 3: Sleeping with the enemy - a.l., vr en za 19 en 21.30 u., zo en ma 16.30, 19 en 21.30 u., di t/m do 20 u. De kleine zeemeermin - a.l., za t/m ma en wo 14 u. I In verband met de rechtstreekse uitzending van de finale om de Eendrachtcup worden de uitzen dingen van radio Sloth zaterdag gewijzigd. Alleen de programma's 'Tussen Haakjes' en 'Music Ma chine' zijn op de gebruikelijke uren(14.00-15.00 u en 15.00-16.00 u) te beluisteren. Om vier uur is er een halfuur sport voor de nacompetitie GPC- SPS en het 50-jarig jubileum van Smerdiek. Van 16.30 tot 17.30 uur wordt Deurloo's popmuziek uit gezonden. Het gospelprogramma schuift op naar 17.30-18.30 uur. Om half zeven begint 'Op de Tri bune' met rechstreekse flitsen van de Eendrachtcup-finale tussen Tholense Boys en SPS 2. Tijdens de rust zijn er reacties van trainer en spelers van SPS 1 te horen over de wedstrijd GPC-SPS. Sloth is via de ether te horen op FM 106.5 Mhz en via de kabel op 89.9 Mhz. Hondenwedstrijd. De kynologen- club Scheldezoom organiseert 26 mei een meerstedenwedstrijd op drie onderdelen van 10.00-16.30 uur in Familyland te Hoogerhei- de. Naast een exterieurkeuring wordt gedrag en gehoorzaamheid getest, waarna er nog een kynolo- gische quiz is. Op 1 juni neemt Paul van Belzen afscheid als regiodirecteur voor de Bevelanden/Tholen van de Zeeuwse Muziekschool. Na het officiële gedeelte (van half elf tot twaalf uur) wordt hem een recep tie aangeboden in het gebouw van de school aan de Van de Spie gelstraat in Goes. Meteen kan dan ook met opvolger Jan Hut worden kennisgemaakt. Hoewel ze al jaren uit de zaak zijn, kennen waarschijnlijk nog velen de smederij van Van Dijk in de Oudelandsestraat in Tholen. "Ik ben bij m'n vader begonnen. Die nam, nadat hij in Bergen op Zoom smidsknecht was geweest, een zaak in Tholen over," vertelt Van Dijk. "Zelf heb ik wel voor hoefsmid geleerd, maar het diplo ma had ik niet. Want toen ik in Utrecht examen moest doen, was ik door het vervoer te laat en mocht niet meer meedoen. Maar ik heb het nooit gemist, want er zijn later wel tijden geweest dat ik veertig benen op een dag besloeg. Je had gemiddeld anderhalf uur voor een paard nodig, maar soms lukte het in een uur. Alle paarden waren niet even gemakkelijk. Sommige waren goed wild en vie len dan om, die moest je aan d'r staart uit de travaille trekken. On ze 'strevalje' stond binnen. Toen ik in 1931 in de smederij ging wo nen - ik nam de zaak over van de gebroeders Van Houten - was het niet groter dan een woonkamer. En daar was alles te doen. Ik ben meteen begonnen met uitbreiden. Niet dat het er zo rooskleurig uit zag, maar je moest wel. Het eerste jaar verdiende ik niks. Toen is m'n vrouw een winkeltje begonnen aan de Markt, met snoepgoed, ijs en sigaretten. Maar de kinderen werden geboren. En ze heeft ook d'r steentje aan de smederij bijgedragen, want er was altijd voor iedereen koffie." Om toch wat te verdienen, zocht Van Dijk andere dingen op. "Zo ben ik, nadat ik voor mezelf een dak gemastiekt had, ook met klantenwerk in die branche be gonnen. In het begin werkten we met leerjongens van de ambachts school, later kwamen er knechten en zoon Jo is al op zijn veertiende in het bedrijf gekomen. Veertigu- rige werkweken bestonden er bij ons niet. De opdrachten moesten altijd zo snel mogelijk klaar." In het begin was Van Dijk vooral scheepssmid, toen had Tholen ook een vloot van 60 tot 70 boten. Dat veranderde sterk en zo werd er meer voor de agrarische sector gewerkt. En dat niet alleen voor de grotere bedrijven die tractoren, uienwassers, transportbanden e.d. hadden; er werden ook veel 'schrabbers' gemaakt. "En in de winter maakte ik bijlen. Ik had nooit iets op voorraad, 't was al tijd op en tekort. Ook rond de verkaveling was er veel werk voor ons." Over de smederij kan Van Dijk nog wel uren praten, maar zijn vrouw wil best nog wat kwijt over hun kennismaking. Zij werd in Scherpenisse geboren. "Ik moest op mijn tiende jaar van school. M'n ouders voeren en elke mee werkende hand was welkom. En toen was het nog zo dat je betaal de, en alles was geregeld. Nu kan De actie tankslag op Tholen ver loopt stroef. Doel van deze actie is om ondergrondse gas-, huisbrand of stookolietanks (die buiten ge bruik zijn gesteld) op te ruimen. Daarvoor ontvangen particulieren en bedrijven subsidie. Onlangs heeft de gemeente Tholen een zo genaamde bewonersbrief rond Ia- ten brengen en via de gemeentelijke informatierubriek Tholenderwijs aandacht voor de ze actie gevraagd. Dinsdagavond zei ambtenaar L.T. Steenpoorte die belast is met de actie tijdens de vergadering van de commissie openbare werken dat 'er behoor lijk wat gebeld wordt' maar dat het nog niet 'echt storm loopt'. Volgens Steenpoorte zijn er 35 tanks aangemeld. Daaryan beho ren er 20 toe aan particulieren. "De agrarische sector blijft ach ter. Er wordt vanuit die hoek wel dat niet meer met die wetten. Ik was op verschillende plaatsen dienstbode voor dag en nacht. Jan kon zelfs hotel De Gouden Leeuw overnemen; die mensen hadden geen opvolger en ik werk te daar. Maar hij is altijd een ech te smid geweest, dus daar ging ik mee accoord. Bij onze allereerste ontmoeting, dat gebeurde toen Jan net een ver kering van vijf jaar met een ander achter de rug had, klikte het me teen. Het duurde nog wel een half jaar voor we elkaar daarna terug zagen, maar zo zie je. Het was toch goed voor zestig jaar huwe lijk." Mevrouw Van Dijk verlangt nog wel terug naar de Oudeland sestraat, waar het drukker was. Niet meer zo bedrijvig als vroeger. "We hadden toch wel goede bu ren," meent het bruidspaar. "Het was immers altijd lawaaiig en de stoep stond nogal eens vol met wagens, want heel wat keren moest er iets aan bandenwagens gebeuren." Dat het veel handwerk was, kan de oude smid beamen. "Kraantjes hadden we niet, daar hadden we een goede oplossing voor. Als de mannen naar hun werk gingen, riep je er een paar van straat en die hielpen dan met lichten. Dat was gemakkelijk." veel om informatie gebeld, maar niet veel aangemeld. Ze willen eerst weten wat de financiële ge volgen voor hun bedrijf precies kunnen zijn". M.A. van Beek (CDA) zei dat hij had vernomen dat de bewoners- brief niet in elk huis bezorgd is. Wethouder J. van der Jagt van openbare werken wist ook dat niet elke woning in het buitengebied was bereikt met het schrijven van de gemeente. "Hoeveel gevallen dat zijn weet ik niet. Het is jam mer omdat je juist in de buitenge bieden veel potentiële bezitters van dergelijke tanks vindt". Van Beek vroeg of het college van plan is om alsnog de brief te laten be zorgen op die plaatsen waar hij niet was terechtgekomen. "Want daar zijn veel tanks te ver wachten". I I Jeugdige atleten in actie tijdens de vijtiende Vossenberg prestatieloop van v.v. Vosmeer. in onze nieuwe showroom. Volgende week leest u hierover meer. De fietsenspeciaalzaak en installatiebedrijf Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1991 | | pagina 7