S de School met de leerling centraal Inspraak stiltegebieden Deelder draaft door in Tholen Kees uit Poortvliet Geslaagden Module II Voorjaarsserie Zeeuws Orkest Gemeente over faillissementen Donderdag 7 februari 1991 IN HEHOEP Van 11 februari tot 30 maart kunnen bij de provincie reacties wor- "TgixibUS GT33UW den ingediend op het concept-intentieprogramma stiltegebie- den. In dezelfde tijd ligt het programmater inzage in het provin ciaal informatiecentrum. Verplicht Aanvullend Reacties Spijkerbroek Feest in Anna Jacobapolder Stemmen van lezers Pak even uw zakboekje Omroep Zeeland slaat goed aan ABDIJ S de School met de leerling centraal - zorg in het onderwijs is een brochure van de provincie met informatie over hulp die leerlingen kun nen krijgen in hun schooltijd Kinderen die moeilijk kunnen leren, zich niet goed kunnen concentre ren of die in hun gedrag afwijken van de groep kunnen met extra hulp vaak toch op hun school blijven. Dat geldt voor scholieren in het basis- en in het voortgezet onder wijs. Scholieren die aan extra be geleiding niet genoeg hebbben, kunnen naar scholen voor speci aal onderwijs, waar extra hulp vast onderdeel vormt van het lesprogramma. Persoonlijke hulp, logopedie, fy siotherapie, hulp bij het wegwer ken van achterstanden, onder zoek en advies over schoolkeuze, huiswerkbegeleiding voor gehan dicapte kinderen in het voortge zet onderwijs komen aan bod. Hoe te handelen bij het voorko men of stoppen van spijbelen, de vertrouwensarts, onderzoek door de jeugdarts en hulp van instan ties buiten de school, zoals het (jeugd)maatschappelijk werk zijn onderwerpen die eveneens in de brochure worden toegelicht. Van de verschillende vormen van speciaal onderwijs wordt be schreven waar hun lesprogram ma afwijkt ten opzichte van andere scholen. Er zijn hoofdstuk jes over de scholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijk heden (lom), moeiljjk lerende kin deren (mik) en zeer moeilijk lerende kinderen (zmlk). Ook de drie scholen die leerlingen uit de De tweede kamer uit gedeputeer de staten houdt dinsdag 12 fe bruari drie zittingen. In alle geval len gaat het om beroepschriften tegen aanvragen om financiële steun bij gemeenten. Een Middelburgse zaak dient om 10.00 uur (algemene bijstand), een beslissing van Sint Philips- land volgt om 10.20 uur (inko mens-voorziening ouderen en ge deeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers) en om 10.40 uur gaat het om een Vlis- sings besluit (algemene bijstand). De Arob-commissie uit gedepu teerde staten hoort dinsdag 12 februari, 11.00 uur, een verte genwoordiging van het aanne mingsbedrijf G.F. Schoote en Zn. uit Breskens en het gemeente bestuur van Oostburg. De gemeente heeft voor het be drijf verklaringen van geen be zwaar gevraagd voor de bouw van een werkplaats en kantoor aan de Boulevard 36 in Breskens. Het dagelijks bestuur van de pro vincie heeft de verklaringen ge weigerd. waartegen het bedrijf bezwaar heeft aangetekend. Alle zittingen zijn openbaar. Zij worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. h hele provincie hebben, worden nader toegelicht. Het zijn de my tylschool in Oostkapelle voor li chamelijk en meervoudig gehan dicapte kinderen, de school voor slechthorende en ernstig spraak- gebrekkige kinderen De Kring in Goes en de school voor zeer moei lijk opvoedbare kinderen Korczak- school in Middelburg. De brochure wordt afgesloten met de adressen en telefoonnum mers van de hulpverlenende in stanties en de scholen voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs. S de School met de leerling centraal - zorg in het onderwijs is toegezonden aan alle scholen in Zeeland. De brochure is verkrijgbaar bij het provinciaal informatiecen trum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA M'burg, 01180-31400, en bij de dienstkring-kantoren van provinciale waterstaat: Zie- rikzee. Havenpark 8; Goes, Kloe- tingseweg 46; Middelburg, Het Groene Woud 1; Axel, Zuidsingel IEUWS Een stiltegebied is een oase van rust, want als kenmerk geeft het rijk aan dat geluiden ais gevolg van menselijke activiteiten er niet of nauwelijks boven de na tuurlijke geluiden uitkomen. Stil tegebieden zijn altijd ten minste enkele vierkante kilometers groot. Doorgaans gaat het om natuurgebieden, agrarische ge bieden met natuurwetenschap pelijke waarden en nationale parken. Geluidsoverlast moet uit stiltege bieden worden geweerd. Geluid dat eigen is aan de omgeving wordt niet als overlast gezien, bij voorbeeld dat van tractoren en andere (landbouw)machines in agrarische gebieden die als stilte- gebied worden aangemerkt. Ook noodzakelijke geluiden, zoals bij het onderhoud van natuurgebie den, worden gedoogd. Zonder dat zij het officiële predi kaat hebben, zijn er in Zeeland ei genlijk al betrekkelijk veel stiltegebieden. Door ze ook als zodanig aan te wijzen, kan even tuele achteruitgang worden voorkomen. Kop van Schouwen. In de wet geluidhinder wordt voorgeschreven, dat gronden on der de natuurbeschermingswet, wetlands en nationale parken zonder meer stiltegebieden zijn. Voor Zeeland zijn dat de Kop van Schouwen, De Manteling, het Schor van Waarde, het Verdron ken Land van Saeftinge, de Ver dronken Zwarte Polder, de Kievittepolder, Krammer-Volke rak, Oosterschelde en Markie- zaatsmeer, Kruisdijk en Zoom- meer-Eendracht. Het is overigens de bedoeling, dat Zoommeer-Eendracht op de uit zonderingslost komt, omdat het water intensief wordt bevaren en er ook langs de boorden druk ver keer is. Kruisdijk wordt eenzelfde lot beschoren met als reden dat het om een erg klein natuurmonu ment gaat. Op de uitzönde- ringslijst staan al gedeelten van de Kop van Schouwen, Ooster schelde en Markiezaatsmeer, Krammer-Volkerak, De Manteling en het Verdronken Land van Saeftinge. De eerste taxibus vanuit Graauw, halteplaats Dorpsstraat, op lijn 209 van Hulst naar Perkpolder, vertrekt om 7.25 uur in plaats van 7.52 uur. In de folder Pak de bus, 't is een taxi is abusievelijk de latere tijd opgenomen. Sinds maandag rijden de taxibus sen in de regio's kust West- Zeeuwsch-Vlaanderen, Hulst- Perkpolder en Axel-Overslag. Folders over het alternatieve openbaar vervoer zijn in Zeeuw- sch-Vlaanderen verkrijgbaar bij de gemeente- en dorpshuizen, bij de bus- en taxibuschauffeurs en in de zieken- en bejaardenhuizen. De folder voor Hulst-Perkpolder is voorzien van een wijzigingsbon. De bon is niet opgenomen in de folder die vorige week in de regio is verspreid via het Zeeuwsch- Vlaams Advertentieblad. Reizigers die de dienstregeling uit de folder gebruiken, wordt aangeraden de wijziging aan te brengen: lijn 209, ritnummer 20901, Graauw, Dorpsstraat, 7.25. Het gaat om een rit die aan sluit op de schoolbus. Het is aan de provincie om aan vullend op de wettelijk verplichte eventueel andere stiltegebieden aan te wijzen. In het ontwerpprogramma gaat het om onder meer het Grevelin- genmeer en de platen, het oever- gebied Grevelingen tussen Scharendijke en Den Osse, de Kreek Nieuw Nataarspolder en de aangrenzende slikken van Bommenede, de Kreek Dijkwater en het aangrenzende getijdege- bied en het landgoederengebied Schuddebeurs. Voor de Oosterschelde wordt aansluitend op het verplichte ge bied een aantal deelgebieden aangewezen, zoals de inlaag bij Ouwerkerk en het krekengebied bij Oosterland. In de noordoosthoek van de pro vincie - Tholen en Sint Philipsland - wordt voorgesteld een deel van het uitgezonderde Krammer-Vol kerak (de Slikken van de Heen) toch als stiltegebied aan te mer ken. Andere voorbeelden zijn hier Bruintjeskreek, Eendenkooi, Bos je van Klomp en Rammegors. Voor Noord-Beveland wordt het oevergebied van de Oosterschel de tussen de Roompot en Co- lijnsplaat genoemd. Op Zuid-Beveland gaat het om het Schengegebied en de Weel, de Deessche Watergang en de inla gen tussen Kattendijke en We- meldinge en de Kapelse en Yerseke Moer. Op het moment, dat de grote landschapseenheid in de Zak van Zuid-Beveland wordt bepaald, wordt daarmee tegelijk de be grenzing van een stiltegebied aangegeven. Ervan uitgezon derd worden de kernen Hein- kenszand, 's-Heer Abtskerke, Nisse. Kwadendamme, Ovezan- de. Driewegen en Oudelande. Het aangrenzende gebied van De Manteling op Walcheren willen gs van de uitzonderingslijst ge schrapt zien. Het hele middenge bied van Walcheren en het kust gebied Zoutelande-Dishoek wor den eveneens voorgesteld. In Zeeuwsch-Vlaanderen staan op de nominatie onder andere Het Zwin en de Willem Leopoldpolder, het gebied tussen Cadzand, Oostburg, Schoondijke, Groede en Nieuwvliet, de Passageule, Sint Kruis Kreek, Bonte Kof en Sophiapolder, de Hooge Platen, het zuidelijke Braakmangebied, de Grote Putting en De Vogel. De stiltegebieden moeten in het streekplan Zeeland worden inge past. Bovendien moet er een ver ordening worden gemaakt, waar in wordt aangegeven wat wel en niet mag met betrekking tot ge- luidsproduktie. Schriftelijke reacties op het con cept-intentieprogramma Stilte gebieden kunnen van 11 februari tot 30 maart worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 6001,4330 LA Middelburg. Het programma is voor tien gul den te koop bij het provinciaal in formatiecentrum, Abdij 9, post bus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180-31400. Daar ligt het pro gramma ook ter inzage. Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 il*!i Luisterend naar de 46-jarige Rot terdammer Justus Anton Deelder kwam donderdagavond in Meul- vliet af en toe de vraag op: draaft hij nu niet een beetje door met zijn vierde Iheathershow 'Deelder draait door'? De oppervlakkige, soms obscene teksten konden - ge zien de reacties van het publiek in de pauze - weinig bezoekers beko ren. Het Zeeuws Orkest brengt in maart drie concerten uit de tradi tionele voorjaarsserie op verschil lende plaatsen in Zeeland. Op 5 maart wordt de spits afgebeten door Goes, waar in de Grote Kerk om acht uur de twaalfde symfonie van J. Haydn wordt uitgevoerd. Onder leiding van dirigent Ernst van Tiel zingt sopraan Annegeer Stumphius twee aria's van W.A. Mozart uit de opera's Idomeneo en Don Giovanni. Op het pro gramma staan verder: Vier letzte Lieder van R. Strauss en na de pauze Sheherazade van N. Rimski Korzakov. Hetzelfde concert wordt 7 maart in de Concertzaal te Middelburg en 8 maart in het Zuidlandtheater in Terneuzen uit gevoerd. Kiki Classen. De uit 'Zeg eens A' bekende Kiki Classen (Wiep) voert met Hans Cornelissen ('Spijkerhoek') en Johan Ooms het toneelstuk 'Scoren' op. Dat gebeurt op 16 februari om acht uur in Ons Dorpshuis te Krui- ningen. Toch was het begin van de show van Deelder, die zoals altijd zeer stijlvol(in zijn eigen stijl) gekleed was, sterk. Met zijn tekst 'de vuri ge gesel' zette hij meteen de echte Deelder op de planken: in één zin samengevoegde woorden die een totaal scenario omvatten. Ze zul len eerstdaags zeker in een bundel gepubliceerd worden. Deelder, die voor Nieuwe Revu een bezoek bracht aan Boedapest, gaf in Meulvliet een zeer plastisch reisverslag. Hij beschreef het wat decadente hotel New York(voor- De impressario van Jules Deelder had een foutje ge maakt bij de plaats van optre den: 'De Meulvliét te Poortvliet', zo stond er ook in het A.D. te lezen. De technici, de twee muzikanten en Deel der zélf reden ook in drie au to's - apart van elkaar - naar Poortvliet. "Weet u hier het cultureel centrum?", vroegen ze aan een man bij een pompstation. "Je bent de tweede al, was het antwoord." De hilariteit in de kleedka mers van Meulvliet was later groot, toen bleek dat ook de bestuurder van de derde auto aan dezelfde Kees de weg had gevraagd. Tholen, je kunt er niet omheen, maar er wel langs. heen Ungaria) in de stijl van de vijftiger jaren met het alom in de ze stad aanwezige zigeunerorkest. Deelder, die in Boedapest op zoek was naar 'de poel des verderfs', er vaart dat de reisbureaus hun klan ten op dit gebied voorliegen. Tijdens het optreden maakte het publiek op plezierige wijze kennis met René Vallentgoed(de bolle, zoals hij zichzelf noemt) op bas en Ger van Voorden op sax. Met Jules Deelder op drums vormen ze een gezellig combo. Verder is René goed voor enige oubollige onderbrekingen tijdens de show, die door Deelder op zeer relative rende wijze worden weggewerkt. Met een andere typische Deelder- outfit begon de nachtburge meester van Rotterdam aan het tweede deel van zijn programma met gedichten, af en toe gevoelig, andere zeer prozaïsch. De nostal gische herinneringen aan een echt vliegeniersjack en de ode aan de Levi's spijkerbroek leverden bij velen een teken van herkenning op. Deelder had het over de tijd, dat de spijkerbroek op school nog taboe was. "Je vocht ermee tegen de gevestigde orde. Nu is de spij kerbroek het-tenue van de meer derheid", aldus de in perfect zwart met aubergine geklede Deelder. De kabouteranen, een verhaal dat de kabouterkwestie behandelt, is een stukje eigen ervaring. De ka bouter kwam in deze show her haalde keren ten tonele. Eén van de exemplaren op wieltjes wordt door Deelder hardhandig verwij derd. Ierland, zo liet hij weten, is het land waar de kabouters nog in mensen geloven. De actuele situatie liet Deelder niet onbesproken. Zijn mening over de Golfcrisis stak hij niet on der stoelen of banken. Na zijn optreden konden de be- zoékers de nieuwste bundel Eufo- rismen kopen onder de slogan: 'Niet klappen, maar flappen'. Het publiek kocht grif een gesigneerd exemplaar van de achttiende uit gave van Decider's hand. Er staan aforismen in: De omgeving van de mens is de medemens en Wie zwijgt zegt niets. Zelf verzonnen waarheden, totaal 31 als tastbare herinnering aan deze avond van Uit op Tholen. Blij verrast was ik toen ik in de Eendrachtbode van 3 januari j.l. de foto zag staan van een feest in Anna Jacobapolder. Immers, ik heb zelf een door een fotograaf gemaakte copie van deze foto in mijn bezit, maar bovendien staan daar mijn moeder en mijn broer op, n.l. Elizabeth van de Velde- Verstrate met broer Marien. Met mijn 63 jaren voelde ik mij in feite te jong om op uw vragen te reageren, hoewel ik een heleboel mensen op de foto goed tot rede lijk goed gekend heb. Ik wil echter wel reageren op het jaar waarin de foto is gemaakt. Mijn vroegere buurmeisje, mevr. Hendrikse- Everaers (niet Everaers- Hendrikse) uit Stavenisse heeft het niet juist wanneer zij denkt dat de foto uit 1908 stamt. Mijn broer staat er op en die is in 1916 geboren. Met andere woorden de foto moet in 1920 of 1923 ge maakt zijn. Persoonlijk denk ik aan 1923. Hier zou mijn broer op 31 augustus bijna 7 jaar geweest zijn en wat nu mijn zwager is, Kees van den Berg, op de arm van zijn moeder, ruim 4 jaar. Mijn moeder was een vrouw van gemid delde lengte, dus qua lengte met mijn broer van bijna 7 jaar zou het kunnen kloppen. Een tweede reden om te denken dat het in 1923 geweest moet zijn, is het volgende. Ik kan mij niet voorstellen dat het een 'gewone' verjaardag van koningin Wilhel- mina is geweest wegens de 'ere poort', maar dat het het 25-jarig regeringsjubileum van koningin Wilhelmina is geweest. Voorzover ik mij kan herinneren, werd voor de oorlog koninginnedag (31 au gustus) normaal gevierd, maar werd er in 1938 ter gelegenheid van haar 40-jarig jubileum weer een erepoort opgericht op 'den Oek'. Dat was en is de hoek Langeweg-Noordweg. Ter versie ring van deze poort (of zelfs dub bele poort, dacht ik en gemaakt door o.m. ome Jacob van de Velde en mijn broer Marien samen met mogelijk Toon van Aart uit Steen bergen) werden er door de Polder- se meisjes duizenden papieren bloemen gemaakt. Dit gebeurde in een leegstaand lokaal van de openbare school; een lokaal dat voor gymnastiek en 's winters voor catechisaties door ds. J.W. Verschoor van de N.H. kerk werd gebruikt, een dominee die buiten gewoon boeiend kon vertellen. Voorzover ik mij kan herinneren was het een groots feest met ver sierde wagens, fietsen e.d. De mensen die ik heb gekend, heeft Piet Bolier in ieder geval goed herkend naar mijn mening. Anderen heb ik niet gekend, om dat ze al uit de Polder verdwenen waren, bijvoorbeeld A. Mol, Neeltje van den Berge e.d. Ik hoop binnenkort naar de Polder te gaan om de foto met iemand te bekij ken die bijna 10 jaar ouder is en daarbij een uitzonderlijk goed ge heugen heeft. Daarna zal ik even tueel nog op de foto terugkomen. A.J. van de Velde alias Bram van de Post De Manning 8 Heerjansdam Naar aanleiding van de berichtge ving in de Eendrachtbode van 24januari over 'Gemeente vraagt geld provincie voor realisering kantoorunits op industrieterrein Tholen', bij deze een reactie van een gevestigde onderneming. Het tot nu toe gevoerde vestigingsbe leid heeft onze instemming. Im mers, wie niet waagt, wie niet wint. Het verstrekken van een eventuele vestigingspremie, ge combineerd met een premie per in te vullen arbeidsplaats of achter gestelde lening voor de moeilijke eerste aanloopperiode is dan op zijn plaats, doch in feite concur rentievervalsend. Zo komen we dan bij de kop 'mee- en tegenval lers' van bovengenoemd stuk, waarin B en W erop wijzen dat naast geslaagde ondernemingen er ook tegenvallers zijn geweest. Hierbij worden 3 ondernemingen genoemd mét de toevoeging, dat uit deze faillissementen sterkere nieuwe bedrijven zijn voortgeko men door middel van overname. Hier wringt echter de schoen! De gemeente Tholen raakt zijn ver strekte risicodragende lening, als mede de eventuele huurachterstand van het be drijfspand kwijt. Bij nader inzien is deze lening, alsmede krediet van een plaatselijke bank, op valse in formatie van deze ondernemer verstrekt. Dat de plaatselijke ondernemin gen voor een veelvoud werden be nadeeld, is voor die betrokkenen misschien niet onoverkomelijk, maar toch een fikse aderlating. En de failliete ondernemer koopt later op de openbare verkoping van zijn boedel, al of niet in op dracht van derden, zijn inventaris voor een appel en een ei terug. Dan zijn de druiven voor gedu peerde betrokkenen zuur. Omschreven handelswijze is mis schien niet strafbaar, doch hoort naar mening van ondergeteken den thuis onder het hoofdstuk 'oplichterspraktijken'. Dat B en W in hun voorlichting voorbij gaan aan deze zaken, berust waar schijnlijk op onwetendheid, maar komt voor betrokkenen aan als een klap in het gezicht. Vandaar dat met het opzetten van een za kencentrum ons inziens terdege rekening moet worden gehouden met het aantrekken van zakenlie den die het mogelijk niet zo strikt nemen met de manier van zaken doen. Samen te vatten in 'witte boorden criminaliteit(en)'.In Tho len werkt het, maar het moet ook betaald worden. Combi Isolatie Stavenisse G. en R. Geuze THOLEN 16 feb. Oriëntatierit MAC, start Zoekweg 19 u. 16 feb. Tweedehands boekenbeurs, Meulvliet 10-16 u. 20 feb. Jaarfeest NCVB, Visnet 19.30 u. 20 feb. Koor- en Samenzangavond E.O., 20 u. Grote Kerk 23 feb. Concert Lionsclub, Meul vliet, 20 u. OUD-VOSSEMEER 12 feb. Carnaval met verloting AVB, Vossenkuil 20 u. 13 feb. Dia-middag ANBO, Vos senkuil 14 u. 27 feb. Bingo-middag ANBO, Vossenkuil 14 u. Voor het verzorgende gedeelte van de opleiding Module II van het Rode Kruis, alsmede voor het EHBO-examen, slaagden Rinus Uijl, Madelinde van Vossen, Jo han Knuist, Anjolien Koopman en Anne-Marie Bevelander (allen St.-Maartensdijk), Pieja Elenbaas-Noom en Anja van Oeveren-Noom (Scherpenisse), Dién v.d. Male-Quick en Cisca Lock-de Vos (Oud-Vossemeer), Marieke Prosman en Wouter Prosman (St.-Philipsland). Zij lie pen tevens 40 uur stage in De Schutse te Sint-Annaland. Van de Zeeuwen van 13 jaar en ouder stemt 28% (81.000 luiste raars) wekelijks wel een keer af op Omroep Zeeland; 12% doet dat al elke dag. "Het is nog nooit voor gekomen dat een regionale om roep in Nederland zo'n flitsende start maakte," aldus mr. B. Groe nendijk van ROOS, het samen werkingsverband van de 13 regionale omroepen. Aan de door de Dienst Kijk- en Luisteronderzoek van de NOS uit gevoerde meting werkten 549 Zeeuwen boven de 13 jaar mee. In Zeeland scoren de actualiteiten tussen twaalf en één uur het hoogst en worden de door-de- weekse programma's het beste be luisterd. Uit het onderzoek blijkt de popu lariteit van de regionale omroepen ten koste van de Hilversumse om roepen in 1990 verder toegeno men. Het dagbereik van alle regionale omroepen bij elkaar werd vastgesteld op 2,2 miljoen luisteraars; het marktaandeel steeg daarmee van 14 tot 17%. Directeur-hoofdredacteur Flip Feij van Omroep Zeeland is ver heugd met de resultaten, hoewel hij er al een voorgevoel van had. "Vooral in de tweede helft van het eerste jaar begonnen we overal aan te merken, dat we onze rol aan het spelen waren. De cijfers bewijzen, dat professioneel ge maakte regionale radio in Zeeland bij de luisteraars aanslaat." Hij noemt het voor alle medewerkers "een mooie opsteker, een enorme stimulans om op de ingeslagen weg voort te gaan". Binnen enkele weken zal ook een groep Vlissing- se heao-studenten een onderzoek uitvoeren naar het beluisteren van Omroep Zeeland. Overigens kent de jongste regio nale omroep van ons land al pro blemen. Bijna de voltallige redactie raakte afgelopen zomer in conflict met Feij; men voelde zich buitenspel staan bij belang rijke beslissingen over programma- en personeelsbeleid. Een aantal journalisten heeft daarover geklaagd en inmiddels bemoeit de journalistenvakbond NVJ zich met de zaak. Het bestuur van de omroep houdt zich vooralsnog afzijdig. SINT-ANNALAND 8 feb. Gezinsavond Afd. ZLM en Plattel.vrouwen, Wellevaete 19.30 u. 13 feb. Bijeenkomst begeleidings groep asielzoekers in St. Anna- land, Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 8-15-22 feb. en 1 mrt. Klaver- jastoernooi van Zaalvoetbalver, 'de Kaai', café-bar 'De Kaai' 11 feb. VARA-jaarvergadering, ca fé Smerdiek 19.30 u. 15 feb. Gourmetavond Plat tel.vrouwen, Haestingen 19.30 u. 16 feb. Jaarconcert muz.ver. Eu terpe, Haestinge 19.30 u. 19 feb. Sint Maartenshof dia's Po len W. Anthonisse 19.30 u 7 mrt. Bloedafname, Haestinge 18.30-21.00 u. POORTVLIET 7 feb. Jaarverg. bedrijfsvoorl.Tho- len en St. Philipsland, Tolrust 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 8 feb. Ledenverg. Ned. Patiënten ver., de Wimpel 19.30 u. 9 feb. open huis bakkerij Van der Est 15.00-17.00 u. 22 feb. uitvoering muziekver. en drumband, de Wimpel BERGEN OP ZOOM tot 18 feb. Tentoonstelling 't is ier alle dagen kerremus', Markiezen hof 16 feb. Computerdag, de botte Hommel 12-16 u. 16 feb. Komedie 'Op glad ijs', de Maagd 20.15 u. 17 feb. Orgelconcert Rob Dom misse, Gertrudiskerk 16 u. 19 feb. Informatieavond Kon. Mij. Tuinbouw en Plantk., Bol werk 20 u. 23 feb. Ruilbeurs, zaal den Ron den 10-15 u. ROXY 1: Home alone - a.l., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, en 19 u., ma en di gesloten wo en do 14 en 20 u. ROXY 2: Death warrant - 16 jaar, vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30 en 19 u., ma en di gesloten, wo en do 20.15 u. Oliver Co - a.l. zo, wo en do 14 u. CINEMACTUEEL 1: Kindergar ten cop - 12 jaar, vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di gesloten, wo en do 14, 19 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 2: Teenage mutant ninja turtles - a.l., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di gesloten, wo en do 14, 19 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 3: Flatliners - a.l., vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di gesloten, wo en do 19 en 21.30 u. De kleine zeemeermin - a.l., za, zo, wo en do 14 u. I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1991 | | pagina 7