Verwijzing bij kindermishandeling Festiviteiten Zeelandbrug Prov. kantoren dicht Muisstille Vossenkuil in de ban van spel van Henk van Ulsen Oud-Vossemeer even wit Vervuiling Bushaltes grote zorg van Tholen Beheersplan N -Zeeland Luchtfoto's geëxposeerd Rode stof roept vragen op Eerste prijs trompettiste M. Droogers IX KtHHOKP Bruggroep Ree start in Tholen Telefoon Sloth Donderdag 13 december 1990 Het 25-jarig bestaan van de Zeeland brug wordt dezer dagen op en rond de Oosterschelde gevierd. Er zijn verschillende moge lijkheden om zich in de geschiedenis van de brug te verdiepen. Informatiecentrum De dood, een thema dat geen tijdsafbakening kent. Immers, al dateert Tolstoj's novelle 'De dood van Iwan Iljitsj' uit 1856, het drama zoals dat zaterdag avond door acteur Henk van Ulsen gebracht werd boeide en ontroerde de ongeveer 80 bezoekers in de Vossenkuil nog steeds in hevige mate. De acceptatie van de dood, de strijd er tegen, de hypocrisie rond een man die op het hoogtepunt van zijn carrière afscheid moet nemen van het leven, een indrukwekkend ver haal: Van toen? Van nu? Pak even uw zakboekje Bij verhuizing Stemmen van lezers ABDIJ Het dagelijks bestuur van de pro vincie heeft het beheersplan Noord-Zeeland definitief vast gesteld. Het plan treedt per 1 ja nuari in werking. In landschappelijk kwetsbare ge bieden wordt via beheersplan nen de verhouding tussen land bouw en natuur en landschap aangegeven. Daarbij wordt on derscheid gemaakt tussen be heers- en reservaatsgebieden. In beheersgebieden kunnen beide elementen bestaan, zij het dat de agrarische bedrijfsvoering onder geschikt is aan de belangen van natuur en landschap. Door het aangaan van een beheersover eenkomst kunnen landbouwers in zulke gebieden daarom aan spraak maken op een vergoeding. In reservaatsgebieden moet de landbouw op den duur het veld ruimen voor natuur en landschap. In de tussentijd kan via een be heersovereenkomst worden ge werkt. Het beheersplan Noord-Zeeland omvat de vroongronden en laag gelegen graslanden van Schou- wen-Duiveland en Tholen. De vroongronden worden om schreven als zandgronden met een laag kalkgehalte, voedselarm en droogtegevoelig. Het gaat in dit geval om de Zoute en-Zoete Haarden op Schouwen-Duive- land. De inlagen en karrevelden langs de Oosterschelde worden gerekend tot de laaggelegen graslanden. Zij zijn vochtig tot drassig met hier en daar zoute kwel. Wie in het werk met kindermishandeling in aanraking komt, kan aan de hand van de brochure Kindermishandeling, verwijsmogelijkheden in Zeeland, nagaan wat hem of haar te doen staat. In de brochure wordt aangeduid hoe kindermishandeling kan worden herkend. Daarbij wordt onderscheid gemaakt tussen lichamelijke en emotionele klachten die zich bij kinderen kunnen voordoen en die bij voorbeeld op school opvallen. Er wordt duidelijk gemaakt, dat er ver schillende vormen van mishandeling zijn, zoals verwaarlozing en seksueel misbruik van kinderen. De brochure is vooral bedoeld voor mensen die door hun werk te ma ken krijgen met kinderen die worden mishandeld of van wie zij het ver moeden hebben dat dit het geval is. Alle instanties die hulp verlenen aan mishandelde kinderen zijn in de brochure vermeld, waarbij wordt aangegeven op welke uren zij be reikbaar zijnVoor sommige is dat 24 uur per dag; andere hanteren be perkter tijden. Kindermishandeling, verwijsmogelijkheden in Zeeland, kan worden aangevraagd bij het provinciaal samenwerkingsverband jeugdhulp verlening Zeeland, postbus 407, 4330 AK Middelburg, 01180-82500. Deze week is de brochure al toegezonden aan hulp verlenende instanties, scholen, jeugdorganisaties en dergelijke. IEUWS O p Tholen worden de Winkelzee- sche Watergang, de Scherpenis- sepolder, de weel Stavenisse en de inlaag Stavenisse onder het beheersplan gebracht. De weel en de inlaag Stavenisse worden uitsluitend reservaatsgebied. Het gaat om 7 hectare. De andere gebieden, totaal 65 hectare, worden alle beheersgebied. Op Schouwen-Duiveland wordt 45 hectare beheersgebied en 34 hectare reservaatsgebied. Levensstrijd, Galgepolder, de in laag De Val en het Dijkwater wor den reservaatsgebied. Van Prunje wordt 8 hectare reser vaatsgebied en 32 hectare be heersgebied. Andere beheers gebieden zijn Herenkeet en de in laag Bruinisse. De aanwijzing van de inlaag Sta venisse tot reservaatsgebied wijkt af van het ontwerp-beheers- plan, dat in oktober werd vast gesteld. Bovendien wordt bij de Scherpenissepolder nog geen exacte begrenzing aangegeven. Landbouwers in de gebieden kun nen voor het afsluiten van een be heersovereenkomst terecht bij het Bureau Beheer Landbouw gronden, postbus 6, 4460 AA Goes. Wie gepachte grond be boert, heeft daarbij ook de hand tekening van de eigenaar nodig. Leerlingen van de basisscholen in Zierikzee en Kortgene hebben met een pijler van de brug als uit gangspunt tekeningen gemaakt. Alle tekeningen zijn te zien op tentoonstellingen in Zierikzee, Colijnsplaat en Kats. In Zierikzee wordt verder aan de hand van foto's en een maquette de bouw van de brug in beeld ge bracht. In Colijnsplaat presen teert zich het bedrijfsleven, dat bij de bouw van de brug was betrok ken. Ook de bedrijven die nu on derhoudswerkzaamheden uitvoeren zijn vertegenwoordigd. In alle tentoonstellingsruimten zijn bovendien persoonlijke herin neringen en curiosa met de Zee landbrug als onderwerp te zien. De exposities zijn in Zierikzee, Nieuwe Kerk, 12 december, 14-17 uur en 19-21 uur, 13en 14decem- ber 13-17 uur en 19-21 uur, 15 de cember, 13-17 uur; Colijnsplaat, verenigingsgebouw De Brug, 12 december, 19-21 uur, 13,14en 15 december 13-17 uur; Kats, 12,13, 14 en 15 december 13-17 uur. De tentoonstelling over de bouw van de Zeelandbrug verhuist van Zierikzee naar Colijnsplaat. In Colijnsplaat kan men dan terecht van 17 tot en met 21 december, 13-17 uur. Tijdens het jubileumweekeinde wapperen 25 nationale vlaggen op de Zeelandbrug. De eerste vlaggen - de Nederlandse, Zeeuwse, Zierikzeese en Kort- geense - worden vrijdag half tien gehesen bij het havenplateau De Val. Vrijdags wordt de bejaarden van Zierikzee en Kortgene een vaar tochtje op de Oosterschelde aan geboden. Noordbevelandse ou deren kunnen de tentoonstelling in Zierikzee gaan bekijken en die van Schouwen kunnen hun licht opsteken in De Brug in Colijns plaat. De rondvaartboot Stad Zie rikzee vertrekt vanaf Het Luitje in Zierikzee om 13.00 uur. De Kort- geense ouderen kunnen zich om 14.00 uur inschepen in Colijns plaat. De terugreis wordt per bus gemaakt. De atletiekvereniging Delta Sport I in Zierikzee en dorpsvereniging Colijnsplaat organiseren zaterdag 15 december een f iets-loop fietstocht en een wandeltocht. De start van de fiets-loop-fiets- tocht is 10.00 uur vanaf Het Luitje in Zierikzee. De wandelaars kun nen tussen 13.00 en 14.00 uur vertrekken vanaf het onder- houdsgebouw van de brug, bij Colijnsplaat. Onderweg kan de kelderruimte bij de basculebrug worden bezichtigd. Deelnemers van de Schouwse kant kunnen met pendelbussen naar de start worden gebracht. De opstap plaats is de Nieuwe Kerk in Zierik zee. De eerste bus vertrekt er om 12.00 uqr. .Deelnemers van De kantoren van provinciehuis, provinciale waterstaat en provin ciale planologische dienst zijn van de dag voor kerstmis tot de dag na nieuwjaarsdag gesloten. Op het kantoor van de provincia- Noord-Beveland die de brug terug niet ook willen lopen, kunnen met de pendelbus terug. Wie in het weekeinde de brug passeert krijgt een sticker met het profiel van de Zeelandbrug cadeau. Zaterdag 15 december worden voor genodigden verleden, heden en toekomst van de Zeelandbrug belicht. Inleiders zijn prof. ir. J. van Loenen, toenmalig lid van het ont werpersteam van de brug, drs. M.C. Verburg, oud-directeur van het inmiddels opgeheven Econo- misch-Technologisch Instituut voor Zeeland, en prof. dr. J.G. Lambooy, hoogleraar regionale en stedelijke economie aan de Uni versiteit van Amsterdam. De ge nodigden maken vervolgens met de Stad Zierikzee een vaartocht over de Oosterschelde. De leerlingen in de bovenbouw van de basisscholen in Kortgene en Zierikzee krijgen in het eerste kwartaal van volgend jaar een les brief over de Zeelandbrug. De les brief wordt gemaakt door oud-onderwijzer L. Goulooze uit Colijnsplaat en adjunct-directeur F. Hoeymans-de Boer van basis school 't Kofschip in Zierikzee. De provincie heeft een informa tieblad gemaakt over de Zeeland brug met gegevens over onder meer de totstandkoming van de brug, de financiering, de tol door de jaren heen, het verkeersaan bod en de betekenis van de ver binding. Het informatieblad is verkrijg baar op de tentoonstellingen. Vanaf 12 december is het ook be schikbaar via het provinciaal in formatiecentrum, Abdij 9, post bus 6001, 4330 LA Middelburg, 01180-31400, en bij de dienst- kringkantoren van provinciale waterstaat: Zierikzee, Haven park 8; Goes, Kloetingseweg 46; Middelburg, Het Groene Woud 1; Axel, Zuidsingel 4. Ie stoombootdiensten Zeeland wordt met beperkte bezetting gewerkt. Het gaat dus om de termijn van 24 december tot 2 januari De balie van het provinciaal infor matiecentrum, Abdij 9, Middel burg, is van 24 december tot 7 januari gesloten. De eerste da gen van het nieuwe jaar worden gebruikt om het voorlichtings materiaal te inventariseren. De tweede kamer uit gedeputeer de staten hoort dinsdag 18 de cember een inwoner van Tholen en een van Sluis. Beiden hebben bij de provincie beroep aangete kend tegen de beslissing van hun gemeentebestuur op een aan vraag voor algemene bijstand. De Thoolse zaak dient om 10.40 uurendeSluiseom 11.00 uur. De Arob-commissie uit gedepu teerde staten hoort dinsdag 18 december, 11.20 uur Sagro Zee- 'land bv uit 's-Heerenhoek en een vertegenwoordiging van het ge meentebestuur van Sas van Gent. Sagro heeft bij gs bezwaar ge maakt tegen de weigering van verklaringen van geen bezwaar voor de bouw van een kantoor, kantine, nissenhut en loods aan de Amaliaweg in Westdorpe. Alle zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. ••'z'CïBiV'v*. Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 De 17-jarige Marjolein Droogers uit Oud-Vossemeer heeft zaterdag een eerste prijs behaald (in cate gorie B 15-17 jr.) op een muziek concours in De Doelen te Rotterdam. Tevens ontving ze van de stichting Jong Muziektalent Nederland, die dit nationale con cours voor de vijfde keer organi seerde, een aanmoedingsprijs van 600 gulden. De Vossemeerse bespeelt de trompet. Ze zit nu in de tweede klas van de meao, maar wil graag naar het conservatori um. Het concours in Rotterdam telde ongeveer 60 deelnemers, waarvan er 26 een prijs behaalden. Voor Marjolein kreeg dat nog een staartje. Maandagavond was ze - op uitnodiging - één van de twaalf prijswinnaars die in De Doelen een galaconcert verzorgden voor een geselecteerd publiek. Daarvan werden opnamen gemaakt voor het KRO-radioprogramma 'Zin in muziek' (dat wordt uitgezonden op maandagmiddag om kwart voor vijf). Gisteren nam de KRO de talentvolle Vossemeerse - sa men met anderen - in Hilversum nog een interview af. Wanneer dat allemaal uitgezonden wordt, is niet bekend. Ook wordt pas in ja nuari bekend hoeveel punten Marjolein heeft behaald en dan krijgt ze meteen een pedagogisch advies. Marjolein Droogers is in oplei ding bij Pierre van Broekhoven aan de Zeeuwse Muziekschool. Hij bracht haar op het idee om aan dit concours mee te doen. Marjolein komt uit een muzikaal gezin, want alle zes gezinsleden zijn lid van de Oud-Vossemeerse Muziekvereniging. De intimiteit van de Vossenkuil in Oud-Vossemeer werd door de ac teur zeer gewaardeerd, en dat was wederkerig. Het publiek was for midabel, aldus van Ulsen. Im mers, als oude rot in het vak voelt hij alle reacties van het publiek. Maar door de kleine ruimte is het publiek ook gegarandeerd van een zeer nabij meeleven met het ge heel: het visuele aspect was prach tig. Er was een minimaal, maar uitstekend decor. Ook aan de kostuums, en met name aan de kleding van Iljitsj' vrouw (even eens gespeeld door Van Ulsen) was volop aandacht besteed. Omdat dinsdag de première was, vond de acteur het prettig dat hij deze try-out nog kon doen. "En niemand snapt er iets van dat ik daarvoor naar Oud-Vossemeer ga", voegt hij er aan toe. "Maar zelf ben ik er zeer tevreden mee". Jim van der Hoeven, een jonge acteur, speelt de rol van Iljitsj' knecht. De scène waarin de ten dode opgeschreven Iljitsj zijn ver moeide lichaam steunt op de jon geman, is voelbaar emotioneel, en het was dan ook geen wonder dat deze voorstelling muisstil werd 'meegeleefd'. Het enige geluid, behalve de stem van de toneelspe ler, was de wind rond het dorpshuis. Kerstconcert. De chr. oratorium vereniging Middelharnis organi seert zaterdag om acht uur een kerstconcert in de N.H. kerk te Middelharnis. Op het programma staat 'Weihnachts-oratorium' van J.S. Bach. Zaterdagmorgen viel de eerste sneeuw. Dat gaf een sfeervol beeld zoals op de foto in de Molenstraat te Oud-Vossemeer, maar voor het verkeer betekent sneeuw ongemak en kans op gladheid. De strooi wagens rukten dan ook uit, maar voor zover bekend deden zich op Tholen en St. Philipsland geen ongelukken voor. Het Ree begint na de kerstvakan tie met een bruggroep in Tholen. Zo'n bruggroep is bestemd voor mensen die weer zouden willen gaan leren, maar twijfelen wat ze het beste kunnen gaan doen. Ook mensen die dat wel weten, maar niet zeker zijn of ze het zullen kunnen, zijn welkom in de brug groep. "Telkens blijkt dat mensen wel willen gaan leren, maar vol vragen zitten. In zo'n bruggroep krijg je daar antwoord op,' zegt Edje de Jong van het Ree in Tholen. Ze vertelt dat er wordt begonnen met het opfrissen van weggezakte ken nis, terwijl ook aandacht wordt geschonken aan goede studievaar digheden. Dat laatste met het oog op een mogelijke vervolgoplei ding. De vakken Nederlands en rekenen staan ook hoog in het vaandel. Tijdens de cursus trekt men er ook op uit om bijvoorbeeld een kijkje te nemen bij een beroeps opleiding. De bruggroep duurt tot de zomervakantie en bestaat uit wekelijkse bijeenkomsten van 2 1/2 uur. Op welke dag, dat is nog niet bekend. Voor aanmelding of meer infor matie kunnen belangstellenden te recht bij het Ree in Tholen. a.u.b. tijdig een adreswijziging sturen aan: Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland of aan uw bezorger. THOLEN 19 dec. NCVB kerstavond, het Visnet aanvang 19.30 u. 23 dec. Boutwedstrijd visver. De Pieterman SINT-ANNALAND 18 dec. Kerstviering Plattelands vrouwen, Wellevaete 17 u. 22 dec. Kerstconcert muz. ver. Ac celerando, Sakofahal 20 u. SINT-MAARTENSDIJK t/m 31 dec. Tentoonstelling 'Kerst' werkstukken, bibliotheek 13 dec. Vergadering ZLM, 19.30 u. café P.J. van Houdt 20 dec. Kerstklaverjastoernooi S.V. Smerdiek, kantine 20 u. 21 dec. Kerstklaverjaswedstr. De Pendelaars, café Smerdiek 20 u. 22 dec. Volkskerstzang, Haestin'ge 19 u. POORTVLIET 17 dec. Kerstavond Plattelands vrouwen, 't Ouwe Raedhuus 17.30 u. 19 dec. Najaarsvergad. Ver. van Bedrijfs Voorl., Tolrust 19.30 u. SCHERPENISSE 15 dec. Boutwedstrijd H.S.V., Van Haaftenpolder 13-16 u. OUD-VOSSEMEER 15 dec. Kerst-Judo-tournooi ju dover. OVJV, Vossenkuil 14 u. 18 dec. Kerstdiner AVB, Vossen kuil aanvang 19 u. 20 dec. Kerstmiddag ANBO voor alle ouderen uit de kern, Vossen kuil 14.30 u. 21 dec. Afsluiting 1990, Jong Vosmaer, Vossenkuil 22 dec. Boutwedstrijd HSV 't Scharretje, Van Haaftenpolder 22 dec. Kaartavond v.v. Vosmeer, kantine 20 u. 28 dec. Bingo bejaarden, kantine v.v. Vosmeer M ie vjröwen met fsmenéénlwkm loopt iiiLopeenmimtemetbKuken. Een lerant samen lezen qeeftoóle veel te vrezen wie ontvalt erdefypmt Neem nu een abonnement. Voor slechts 73 cent per week wordt volop informatie over Tholen en St. Philipsland verstrekt. Bel nu 01665-2752 of vul de bon in en u krijgt de Eendrachtbode een maand gratis. Naam Adres Woonplaats De vervuiling in en nabij bushal tes is voor b en w een grote zorg. Het college laat dat weten naar aanleiding van een brief aan de gemeenteraad van de regio Tholen van de Algemene Nederlandse Bond van Ouderen. "Voortdu rend worden papierbakkenleegge- maakt, wordt het afval verwijderd en wordt het plantsoen gereinigd. Echter, ondanks die werkzaamhe den kan de gemeente de vervuiling niet voorkomen." In de gemeentelijke voorlichtings rubriek Tholenderwijs wordt bin nenkort een oproep aan de inwoners gedaan om vervuiling te voorkomen. Daarnaast beraden b en w zich nog over een andere wij ze van exploitatie van de bushal tes. Hierbij wordt ook het onderhoud betrokken. Van 17 december t/m 18 januari zijn in het gemeentehuis in Sint- Maartensdijk luchtopnamen te zien van alle zeven Thoolse woon kernen. Onder de titel 'Tholen in vogelvlucht' worden opnamen geëxposeerd van 1928 tot heden. De meest recent gemaakte lucht foto's zijn te zien op het formaat 70x100 cm. De burgemeester opent de ten toonstelling morgenmiddag om vier uur. Belangstellenden kunnen dagelijks terecht (uitgezonderd de vrijdagmiddagen) van 9 tot 12 en van 14 tot 17 uur. Het publiek kan de opnamen, op aangepaste for maten, bestellen. 28 dec. Blijspel Rederijkerskamer Eendracht, Vossenkuil 20 u. SINT-PHILIPSLAND 19 dec. Kerstviering Plattelands vrouwen, De Druiventros 18.45 u. BERGEN OP ZOOM t/m 20 jan. Tentoonstelling 'Van Gogh voorbij, voorbij van Gogh, Markiezenhof 13 dec. Seth Gaaikema, De Maagd 20.15 u. Al lange tijd en in het bijzonder sinds de Sloth weer uitzendt, zijn er veel mensen die het telefoon nummer 01660-4004 draaien om de lokale omroep te bereiken voor het programma de Zevensprong. Bijzonder leuk zijn de reacties die wij via de telefoon van u horen. Dat doet ons genoegen. Toch doen wij een beroep op u, ons nummer niet meer te draaien om de Sloth te bellen. Dat de Sloth u eigenlijk hiervan in kennis moet stellen, is duidelijk. Jammer dat men hieraan niet gedacht heeft. Natuurlijk mag u ten allen tijde ons nummer blijven draaien en in de volgende telefoongids wordt onze naam ook vermeld. Burgers audio sound Regentessestraat 42 Tholen 15 dec. Speelgoedruilbeurs, zaal Den Ronden 10-15 u. 17, 18 en 19 dec. Musical 'A night at the Cotton Club', De Maagd aanvang 20.15 u. 22 dec. Kerstconcert Het Brabants Orkest, De Maagd 22 dec. Kerst-Selamatan met The Gold Fingers, Roozenoord Beu kenlaan 14 B.o.Z. 21 u. 22 dec. Optreden Messina en Je wel, Botte Hommel 21.30 u. film film -I- film ROXY 1: Arachnophobia - 12 jaar, vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma t/m do 20 u. She's out of control - a.l., za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Cry Baby - 12 jaar, vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma t/m do 20.15 u. Oli ver Company - a.l., za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Witches - a.l., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u„ zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma, di en do 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Rocky V - 12 jaar, vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma, di en do 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Ghost - a.l. vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma t/m do 20 u. Frank en Frey - a.l., za, zo en wo 14 u. De volgende punten wilde ik aan de orde stellen als reactie op het artikel "Rode stof roept vragen op". 1. Ik waardeer zeer dat u zakelijk en objectief mijn probleem in uw artikel uiteengezet hebt. 2. De zin: "Groenten uit de tuin durfde Bevelander niet meer te eten", dient vervangen te worden door: "Groenten uit de tuin eten is hem ontraden". 3. De zin: "Bevelander vermoedt dat de overlast wordt veroorzaakt door bedrijven in de omgeving" heeft de volgende correctie nodig: "Bevelander weet dat één, met name te noemen bedrijf, de over last veroorzaakt". 4. De zin "Op verzoek van Beve lander kwam de politie half sep tember bij diens woning kijken en trof inderdaad een "rozig goedje" aan". Dit "rozig goedje" was niet rozig maar een berucht wit poeder dat vrij komt bij bezigheden met plaatwerk. 5. Wat de bemonstering betreft: de laatste werd alleen op algen genomen. 6. "Hij suggereert dat ambtena ren en politie onder één hoedje spelen" moet zijn: "Hij consta teert dat na elke telefonische mel ding van vuiluitstoot die uitstoot tijdelijk stopt om daarna weer voort te gaan". 7. De vervuiler vervuilt elke dag weer. Een smerig putje werd on langs door gemeentepersoneel ge vonden. Jammer dat in uw artikel dit feit niet werd genoemd. Een wagen met het opschrift "PRO- BLEEMSTOFFEN" signaleerde ik bij de vervuiler. 8. Ik verwacht veel van de objec tieve regionale inspectie volksge zondheid wat betreft het vinden van aanwijzingen. 9. Tenslotte: Intussen is me geble ken dat de landelijke politiek ook geïnteresseerd is in dit lokale pro bleem! Dat is meer dan ik durfde verwachten. Ik wens de partij(en) die zich sterk maakt (maken) voor het milieu in ons dorp, waar het overigens zo goed wonen is, een groeiend aantal zetels toe bij de komende verkiezingen in 1991! P.M. Bevelander Paasdijkweg 7 4693 RE Poortvliet Tel: 01662 - 2366 P.S. Elk persoon en elke instantie, betrokken bij het milieu, mag me altijd bellen of schrijven, tot alle informatie graag bereid.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 7